PDA

View Full Version : Küsimus laenu võtmise kohta



leitsin2
08.02.11, 19:22
Soovin kunagi võtta laenu, aga seoses sellega sooviksin teada kui palju mõjutab laenu saamist pokkeri mängimine veebis? Kas kellegile on ära öeldud või see pole takistuseks? Maksehäireid ei ole, lihtsalt ajaviiteks saab mõnikord mängitud.

Tigrano
08.02.11, 19:31
Niipalju kui kuulda on olnud, siis osadele ei ole laenu antud. Hea tagatise korral ei tohiks aga probleeme olla :)

rahvavaenlane
08.02.11, 19:31
webi kohta ei tea öelda, agga kui olympsi kassast oled kaardiga 10 kilo välja võtnud, siis pole mõnda aega pangast laenutaotlust mõtet teha.

Tigrano
08.02.11, 19:36
Kasuta alati MB, kanna raha sisse ja välja läbi MB, siis pole pangal näha, et sa pokkeritoas mängid.

qbj0hn
08.02.11, 19:50
OT:Sms laenu oled võtnud siis ei saa enam kunagi üheskist pangast vist laenu?Isegi kui oled väikse summa võtnud.

Tigrano
08.02.11, 19:52
Pakun, et siis ei saa pool Eestit laenu :), tegelikult hinnatakse kindlasti ka töökohta, tagatist jne

qbj0hn
08.02.11, 19:55
Sugulasel olid probleemid sellega ja ta ei saa kuskilt enam kunagi laenu.Mõtlesin,et küsin üle kas tõsi.
Laenu ei anta pokkeri pärast siis ütle,et "Mis te levaldate w?Sportlastele ei antagi enam laenu wtf?not sure fi serious lol"

Potsataja
08.02.11, 20:18
Staažika hasartmängusõltlasena ütleks, et no problems. Saab laenu isegi koos maksehäiretega. Muidugi minu kogemused jäävad nii 3+ aasta taha. Vahepeal on loodetavasti nii mõnigi lahti lastud ja minuga samas olukorras ;)

Tagantjärgi tuleb tõdeda, et nii 2000+ Eesti laenuturul toimunu sobib pigem sci fi teema, kui majandusteema alla.

Romka
08.02.11, 20:56
OT:Sms laenu oled võtnud siis ei saa enam kunagi üheskist pangast vist laenu?Isegi kui oled väikse summa võtnud.

Loll külajutt. Lähiajal vb tõesti aga kui ikka korralik töökoht jne olemas siis ei tule mingit probleemi.

poolakas
08.02.11, 21:20
webi kohta ei tea öelda, agga kui olympsi kassast oled kaardiga 10 kilo välja võtnud, siis pole mõnda aega pangast laenutaotlust mõtet teha.

Hiljuti tegin "sessiooni" olympicus, kus võtsin ca nädala peale 1k euri välja, 300-400 euri kaupa. Pisut hiljem tegin huvi pärast pangale eluasemelaenu taotluse, mis sai positiivse vastuse, ainus tingimus oli 20% omafinantseering. Lisaks olen teinud läbi pangalingi sisse ja väljakandeid erinevatesse pokkeritubadesse.

Niiet ei loe see midagi, kui just pidevalt maksetega probleeme pole ning "gämbling" kogu sissetulekut ei neela.

bluetramm
08.02.11, 22:04
Ma sain eluaseme laenu igatahes natuke rohkem kui pool aastat tagasi, kuigi ma olin just kandnud 600 doltsi starsi, et reload boonust saada ja no siis suurem hulk cash oute ka kajastus viimase kuue? kuu väljavõttes. Kuigi palju sõltub ka laenuhaldurist vist, ta ütles, et see hea asi ei ole mida komisjonile näidata. Ma siis lubasin panga konto pokkeriülekannetest puhtana hoida ja tegin netelleri kaardi. Üldiselt sain normaalse laenuhalduri, lubas baasintressi ka alandada, kui euribor peaks tõusma.

Tarmonator
08.02.11, 22:09
Üldiselt sain normaalse laenuhalduri, lubas baasintressi ka alandada, kui euribor peaks tõusma.

Pehmelt öeldes...lubage naerda!
Näide elust enesest. Mõned aastad tagasi sügaval buumi ajal võttis õepere laenu maja ehitamiseks, sihukese tagasihoidliku. Lepingusse läks punkt, et peale maja valmimist ja kasutusloa väljastamist läheb baasintress 0,7 protsendipunkti odavamaks. Nüüd hiljuti kui õde, kasutusluba käes, panka läks öeldi, et sry, ei saa, olukord on muutunud. Asi kohtus ja eks paistab mis saab.

bluetramm
08.02.11, 22:25
Pehmelt öeldes...lubage naerda!
Näide elust enesest. Mõned aastad tagasi sügaval buumi ajal võttis õepere laenu maja ehitamiseks, sihukese tagasihoidliku. Lepingusse läks punkt, et peale maja valmimist ja kasutusloa väljastamist läheb baasintress 0,7 protsendipunkti odavamaks. Nüüd hiljuti kui õde, kasutusluba käes, panka läks öeldi, et sry, ei saa, olukord on muutunud. Asi kohtus ja eks paistab mis saab.

Ühel sõbral on seda alandatud, samas ei imesta, kui misiganes ettekäändel pikalt saadetakse

Tarmonator
08.02.11, 22:30
...

Muutsin oma posti...ma ei lasku vaidlusesse ja täiendan oma ignore listi

udikaz
08.02.11, 22:56
Tarmo, pole mõtet üle mõelda savisaare kummardja jääb savisaare kummardajaks!

inward
09.02.11, 03:21
Tarmo, pole mõtet üle mõelda savisaare kummardja jääb savisaare kummardajaks!


OT: Kas Potsataja mitte Sotside valija pole ? Get your facts straight.

kuco
09.02.11, 08:35
OT:Sms laenu oled võtnud siis ei saa enam kunagi üheskist pangast vist laenu?Isegi kui oled väikse summa võtnud.

Minu 1.5 millist laenu see ei mõjutanud.
Prolly ei mõjutaks ka kui oleksin kaardiga olympsis maksnud...


OT: Kas Potsataja mitte Sotside valija pole ? Get your facts straight.

Maailmavaateliselt peaksid nad samas kandis olema Kesk ja SDE

rahvavaenlane
09.02.11, 09:38
Maailmavaateliselt peaksid nad samas kandis olema Kesk ja SDE
savisaare kummardajal ja sde valijal on ikka vahe sees. keskerakonna valija ei saa nimelt üldse aru millise maailmavaate poolt ta hääletab, sde oma saab enamvähem ideest aru, aga ta ei saa sellest aru, et vaeses riigis pole võimalik kommunismi ehitada.

Potsataja
09.02.11, 10:07
Maailmavaateliselt peaksid nad samas kandis olema Kesk ja SDE

Nop, maailmavaateliselt on samas kandis KE ja RE. Euroopa parlamendis on mõlema partei esindajad Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsiooni liikmed. Lihtsalt meil kohapeal on vaja turg ära jagada ja see põhjustabki sellise näilise erinevuse. Nende jüngritel on reeglina ainult kaks varianti, sa kas oled nendega või nende vastu. Kõik muu on välistatud.


Selle laenu saamise osas aga soovitan jälgida Tigrano nõuannet ja teha Moneybookers (http://moneybookers.com/app/)konto.

kuco
09.02.11, 11:02
Nop, maailmavaateliselt on samas kandis KE ja RE.


http://www.upload.ee/image/1111682/radar.png
http://www.upload.ee/image/1111685/maastik.png



oh well...