PDA

View Full Version : PL100, ülepaar kohtub flopil raisega.



Kotkas1000
08.02.11, 23:27
Kuna olen suures madalseisus (viimased 100K kätt sisuliselt 1bb/100 jooksnud), siis otsustasin hakata iga päev käsi postitama.



Mis on vastase range flopil ja kui palju see sisaldab ülepaare ja FD-sid?

Konstrueerisin mingi range, mis vastasel võiks teoreetiliselt olla. Kas antud range on pädev ja see on standard stack-off koht või olen liialt optimistlik?


25,740 games 0.001 secs 25,740,000 games/sec

Board: 2h 3d 6h
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 56.323% 55.60% 00.72% 14311 186.50 { AcAs }
Hand 1: 43.677% 42.95% 00.72% 11056 186.50 { QQ-JJ, 66, 33-22, AhKh, AhQh, AhJh, AhTh, KhQh }



Poker Stars $100.00 Pot Limit Hold'em - 9 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/)

Hero (UTG): $179.00
UTG+1: $150.55
UTG+2: $107.70
MP1: $100.00
MP2: $100.00 13/10/3,6, 3bet 5, raise CB 17% 64 korra peale. Kokku 3,5k kätt. Mingeid note ega spets riide ei ole kahjuks.
CO: $100.00
BTN: $105.60
SB: $31.45
BB: $70.55 eluvaal, 80/40

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A:spade: A:club:
Hero raises to $3.50, 3 folds, MP2 calls $3.50, 3 folds, BB calls $2.50

Flop: ($11.00) 2:heart: 3:diamond: 6:heart: (3 players)
BB bets $6.00, Hero calls $6, MP2 raises to $25, BB folds, Hero ???

Fortune
09.02.11, 04:41
atm suht obv fold minu jaoks, aga tegelikult oleks 95% juhtudest üldse fishile otsa pand mingi 19 peale vms, kui mitte rohkem.

qbj0hn
09.02.11, 04:53
Kas sa selle vaala vastu selleks callid kuna tahad,et ta sind suruks oma imeliste statsidega või miks call ja mitte raise?Ei väida,et vale lüke,aga lihtsalt küsin miks.
Endale tundub nii,et MP2 arvab,et sa oled weak kuna callid seal ainult siukse vaala vastu ja ta on valmis ka keskmiste ülepaaridega bustoks minema fishi vastu.
Kui ma oleks MP2 asemel siis ma paneks ka raise sinna sisse taoliste pocketitega nagu 77-1010.Kui tal oleks JJ+ siis ma arvan,et ta 3 betiks sind preflop kuna see 80/40 poiss callib pmst terve kaardipakiga kõik ju ära.Väga raske käsi küll.2,3,6 võivad ka vabalt ta ranges olla pre callides ja ma usun,et ta ei lase seal fishile tasuta kaarti anda.Ägisedes foldiks vast siiski.

EDIT:Panin terve combo asju,aga lõpuks ma arvan ikkagi,et MP2-l võib olla any siuke käsi mis ta arvab,et on tolle fishu vastu piisavalt tugev shippida kuna sinu call tundub talle weak miskipärast.
Imo kui sa oleks flopi raisenud ja siis reg oleks otsa keevitanud on easy fold,aga nüüd keerulisem käituda veits.

k2snakalle
09.02.11, 05:25
flopis raiseks fishi for sure.

nagu mängitud, siis ma ise stackiks ära ilmselt, aga mitte hea tundega

Kotkas1000
09.02.11, 06:37
flopi calli eesmärk oligi regular oma ülepaaridega (minu arvates on see enamus tema rangest) sees hoida plaaniga raiseda any non-ärtu turni. Seda muidugi eeldusel, et fish jätkab panustamist. Ise arvasin samuti, et regular näeb mind nõrgana ja arvestades tema suhteliselt kõrget aggro faktorit usun, et ta raiseb seal suhteliselt suure rangega kuna pot tema silmis free money kaelani täis.

Madis_89
09.02.11, 08:01
flopi calli eesmärk oligi regular oma ülepaaridega (minu arvates on see enamus tema rangest) sees hoida plaaniga raiseda any non-ärtu turni. Seda muidugi eeldusel, et fish jätkab panustamist. Ise arvasin samuti, et regular näeb mind nõrgana ja arvestades tema suhteliselt kõrget aggro faktorit usun, et ta raiseb seal suhteliselt suure rangega kuna pot tema silmis free money kaelani täis.

Kõik läheb plaanikohaselt siis ju? :)

Pahvak
09.02.11, 11:04
flopi calli eesmärk oligi regular oma ülepaaridega (minu arvates on see enamus tema rangest) sees hoida plaaniga raiseda any non-ärtu turni. Seda muidugi eeldusel, et fish jätkab panustamist. Ise arvasin samuti, et regular näeb mind nõrgana ja arvestades tema suhteliselt kõrget aggro faktorit usun, et ta raiseb seal suhteliselt suure rangega kuna pot tema silmis free money kaelani täis.

Plaan on muidugi kena, aga kui fish panustab turni (ei pruugi, sest teise regi käes on initsiatiiv), sina callid ja regular otsa paneb, siis oled ikka jama sees, sest poolkõvade ülepaaridega võib ta potcontrollida ja paremaga panevad jälle otsa. Lihtne muidugi mängida, aga suur osa stacki läheb sisse. Kui fish panustab turni ja sina otsa paned, siis regularil on easy game - kui ta shoveb/callib oled jamas.

Viimaseks ma tahaks öelda, et sa eeldad liiga palju statide põhjal. Kui konkreetseid riide ei ole, siis ma sellist liini ise ei võtaks. NL100 on päris kirju limiit regularide käitumise poolest. Lihtsam flopil otsa panna ja fish üle mängida kui reg üle mängida.

Hullapple
09.02.11, 14:16
Ise raiseks siin flopil. Kui oleks regular donk beti teinud ja fish oleks left to act siis ma calliks aga kuna fish on juba potis(eluvaal ka veel pealega, kes nii kui nii foldida ei taha, ma arvan) sees siis ma ei taha enam 3way one pair type of handi mängida.

Kotkas1000
09.02.11, 14:58
Nii, OK. Saan aru, et flopi call ei ole hea ja mõistan, miks raise on parem. Aga oletame nüüd, et a) põrutame flopil 20$ ja reg shoveb ning fish foldib, kas siis on tegu kindla foldiga? b) raisen floppi, reg callib, fish ka callib, mis siis turnil edasi teeme? Bet-foldime, kui reg juhtub nüüd shovema ja oleme ~1/2 stackist laua keskele pannud?

Pahvak, muuseas, ma olen ise juba ammu seda sündroomi tähele pannud enda puhul, et vahin liialt statistika numbreid ja kipun üle mõtlema ning fancylt mängima tegelikult väga lihtsates kohtades. Hea, et keegi sellele tähelepanu juhtis, kuna see kannustab tegutsema. Siiani ei ole ise enda mõtetes päris kindel olnud.

Tänud kõigile aktiivse keskustelu eest!!

Kohe alustan sessiooni ja õhtul lisan kindlasti mõned uued käed. Stay tuned!! :)

qbj0hn
09.02.11, 15:47
a puhul on tegemist kindla foldiga minuarust
b puhul ma bet foldiks jah turni kuigi pool stacki juba sees,ei tea kui hea see on?Aga see kipub ikka enamasti sellise mängija tüübi puhul nii olema,et kui ta flopi callib ja turni raiseb oled beat oma overpairiga.Miski baluga teoreem vms see pole?Äki panen lampi.

Hullapple
09.02.11, 19:50
A) kaldun ka foldi poole.
B) Ütlen ausalt et ma ei tea mis õigeim/parim käik oleks. Arvan et checkiksin et näha mida reg teeb. Kui reg betib ja fish callib/shoveb siis tuleb vist alla anda.
Kui reg betib ja fish foldib............siis äkki shove(kui oletame et turn oli blank) !?!?!?Callida nagu hästi ei taha sest sellisel juhul on riveris pot väga suur ning meil suurt midagi alles pole ning saame head oddsid riveri callimiseks. Nii et, parem siis juba äkki turnis ch/shove.
Kui reg checkib samuti järgi ja tuleb river, siis vist otsin odavaimat võimalust showdownile minekuks.

Meelsasti tahaks kuulda ka teiste arvamusi selle situatsiooni kohta.