PDA

View Full Version : 50k$ gtd. Mast paardunud boardil, villaini shove* riveris.



inward
09.02.11, 08:08
Villain tundmatu. 25/17 20 kätt.

Kuidas mängiksite turni ja eelkõige riverit ? Riveriks jääb mul ~2.4k chipsi alles. Algstack turniiril on muidu 5k ja blindid 20min.

Cassava Poker $75 + $5 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 9 players - View hand 1165751 (http://www.handconverter.com/hands/1165751)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: t7202 144.04 BBs
Hero (UTG+2): t4180 83.60 BBs
MP1: t4670 93.40 BBs
MP2: t5075 101.50 BBs
CO: t4390 87.80 BBs
BTN: t6917 138.34 BBs
SB: t14428 288.56 BBs
BB: t8300 166 BBs
UTG: t4308 86.16 BBs

Pre Flop: (t75) Hero is UTG+2 with 8 :spade: 9 :spade:
2 folds, Hero raises to t150, 3 folds, BTN calls t150, 1 fold, BB calls t100

Flop: (t475) 5 :diamond: 5 :spade: 2 :spade: (3 players)
BB checks, Hero bets t300, BTN folds, BB calls t300

Turn: (t1075) 6 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets t500, BB raises to t1300, Hero calls t800

River: (t3675) Q :club: (2 players)
BB bets t6550

pikk28
09.02.11, 08:46
no kui turni callisid siis ju river nobrainer call IMO. oled miski 50% stackist ära andnud ja siis tahad blank kaardi peale riveris foldida. why? saan aru kui tuleks 4s poti :)

mikk2468
09.02.11, 10:24
EZ call river, nagu pikkgi ütles, sul pool stäkki sees juba. Muidu foldiks preflop selle käe juba.

masterpuppet
09.02.11, 10:33
Ning overshovel ei ole mingit vahet ju. Pot nagunii katab su ära. Lihtsalt villian ilmselt ei viitsinud korrektset size panna.

CALL.

inward
09.02.11, 11:20
Mis halvem käsi raiseb turni ja shipib riveri ? Ma ei tea...siin võiks kaaluda küll foldimist, kas turnis või riveris.

KristjanLaas
09.02.11, 11:26
Kui vastane on blufialdis ja eelnevalt mänginud mitmeid pote kuni riverini agressiivselt ja sa turnil lihtsalt callid, siis ju "trapid" ja esindad kõrget potit ning loodad iga mitte potiga nupud sisse saada?
Ükskõik mis muul põhjusel on call turnil halb.
Kui vastane pole varem bluffe näidanud pole mõtet sul peale turni ka jätkata, sest ta teeb seda vaid maja ja kõrgema flushiga.
väga vähe blank 5si läheb tema rangesse sellisel juhul BB peal.

Ilmselt callisid ja ta näitas 22 vms:(

kardaanirist
09.02.11, 11:28
mismõttes "või riveris"? ainuke käsi, mis sinust nüüd ees on, mis juba turnis ei olnud on QQ. Q on täiesti blank ja patt oleks foldida imo, kui oled pool stacki sisse callinud. oleks river siis 5, 2, 6, :spade: vms, siis kalduks foldi poole.

inward
09.02.11, 11:38
Või ses suhtes. Et turnis ei saa ka täiesti välistada A-draw, 5x käe (tundub küll ebaloogiline raiseks flopis) või blufi raise.

vonkartoffel
09.02.11, 11:38
Mina sellel turniiril ei foldiks kunagi seda, eriti kui vastane on tundmatu ka veel.

inward
09.02.11, 18:52
Kui vastane on blufialdis ja eelnevalt mänginud mitmeid pote kuni riverini agressiivselt ja sa turnil lihtsalt callid, siis ju "trapid" ja esindad kõrget potit ning loodad iga mitte potiga nupud sisse saada?
Ükskõik mis muul põhjusel on call turnil halb.
Kui vastane pole varem bluffe näidanud pole mõtet sul peale turni ka jätkata, sest ta teeb seda vaid maja ja kõrgema flushiga.
väga vähe blank 5si läheb tema rangesse sellisel juhul BB peal.

Ilmselt callisid ja ta näitas 22 vms:(


Soulread sir. Ka kõige asjalikum postitus.

Uniquest
09.02.11, 20:13
Soulread sir. Ka kõige asjalikum postitus.

Good old "results-oriented-post"-tell. :p

Shoveks turni. C/c multiway flop, c/r turn pole bluff, ja meile ei meeldi mitmed riverid (poti, topeltpaardunud laud), tapavad actioni või meie käe. Väga suurt vahet pole, peaasi, et sellisel riveril ei foldi.

adam_q
09.02.11, 23:33
Soulread sir. Ka kõige asjalikum postitus.

+1, Laas laksib igas teemas täppi. Samas, kui on tugev tunne et oled beat, why call? Mis sest et pool stäkist sees. Sellelt annab veel ilusti üles ehitada stäkki.

masterpuppet
10.02.11, 07:49
Kui tahate soulreadida ning foldima hakata rivereid, siis muudes spotides.
Kui tõstad 89s plaaniga minna drawe hitima, siis ei saa ju enam foldida. Mõtle juba PF välja, miks sa midagi teed!

KristjanLaas
10.02.11, 12:19
See ei ole ka tõsi, vastavalt olukorrale saab kõike ümber mõelda.
Antud olukorras saime me tõesti oma flushi kätte, aga kõik mis vastane teeb räägib meile, et vaatamata sellele oleme me beat.
See on umbes sama, et lähed preflop setminema ja hitid seti ja riveriks on 4-flush maas ja vastane shoveb, siis ei saa enam ära visata, sest preflop läksidki ju seti hitima.

Selliste olukordade vältimiseks mina näiteks check-callin (OOP) või checkin järgi oma flushi hittides turnil, käsi on piisavalt haavatav, et ma ei taha raise vastu saada nagu antud olukorras ja kogu stacki peale mängida ja checkiga hoian poti oluliselt madalamal (total fishi vastu muidugi lasen full pot bete edasi). kui vastane checkib vastu turnil või taaskord riveri, siis saab riveril korraliku valuebeti panna ja endiselt väga okei poti võita või lihtsalt callida vastase riveribeti. Antud liiniga maksab meile riveril suurema tõenäosusega ka 33,44,77-99 ja samuti me võime saada valuet vastaste blufilt.(isiklikult arvan, et sellises olukorras on see parim liin, kuna ei ole preflop 3-beti ega vastane ei ole poti avanud vaid oleme ise poti avanud, seega võime tugevad paarid vastaste rangest välja arvata, mida nad maha ei soovi visata ja jäävadki alles vaid käed mis on hiljemalt turniks kas väga tugevalt hitinud või käed mille vastu me juhime, aga mis on kas foldinud või äärmisel juhul (liiga harva imo)callinud turni panust.)

vonkartoffel
10.02.11, 12:38
Tahad turnis järgi checkida 9kõrge masti, millel lisaks gutshot straightflushdraw, pacificu nädalaturniiril?

KristjanLaas
10.02.11, 12:47
ei ole kursis cassava pokeriga, mulle näiteks ei meeldi turniiridel mängida väga suuri pote keskpärase käega.
Pigem siis mitte millegagi ise surudes või siis ülitugeva käega.

Kas see 1-out on nii tähtis, et on väärt kogu stacki mängu panemist? hetkel on vaid 12% stackist sees, aga siin panustades mängidas sa potentsiaalselt ka ülejäänud 88% peale.
Kui sa mõtled, et fuck that, mul on flush ja ma ei soovigi seda ealeski ära visata ja kui me oleme taga on mul 1outer, siis otseloomulikult beti ja loodagi, et vastane reraiseb, et rahad sisse saaks minna. Siis on kõik suurepärane.

KristjanLaas
10.02.11, 12:51
Mäng ei alanud turnist, 9kõrge mast ei olegi siin nii oluline kui sa arvad, millised kõrgemad üksikud flushikaardid callivad sinu arust flopi, et sa neid nii väga kartma peaksid. Vb As3, As4, As5, TsT?? harva.

alaska
10.02.11, 13:29
See ei ole ka tõsi, vastavalt olukorrale saab kõike ümber mõelda.
Antud olukorras saime me tõesti oma flushi kätte, aga kõik mis vastane teeb räägib meile, et vaatamata sellele oleme me beat.
See on umbes sama, et lähed preflop setminema ja hitid seti ja riveriks on 4-flush maas ja vastane shoveb, siis ei saa enam ära visata, sest preflop läksidki ju seti hitima.



See on päris hästi öeldud. Igal tänaval ikka teha kõige parem otsus.
Flushi foldimine paardunud boardil peaks iga hea mängija mänguplaanis olema, ei tea selle turniiri mängijate taset, aga vähegi mõtleva vastse vastu mängides on siiski raske leida kätt peale puhta bluffi, mida me biidime.

pikk28
10.02.11, 13:40
hästi öeldud alaska, kuid foldima peaks siis ikka turnis mitte riveris

adam_q
10.02.11, 13:44
Kui tahate soulreadida ning foldima hakata rivereid, siis muudes spotides.
Kui tõstad 89s plaaniga minna drawe hitima, siis ei saa ju enam foldida. Mõtle juba PF välja, miks sa midagi teed!

ma arvan, et see reegel käib pigem selle kohta, et kui 89s-ga floppad top pairi, et tegelikult ei läinud ju seda püüdma. antud juhul 89s-ga mängimine täitis oma eesmärgi (flush), ent see ei tähenda et pimesi peab pushima ja mitte hindama olukorda igal tänaval

inward
10.02.11, 16:52
hästi öeldud alaska, kuid foldima peaks siis ikka turnis mitte riveris

+1

Ehk siis järeldus - turnicall on viga ja parem juba seal ära foldida.


Tänud hea arutluse eest.

masterpuppet
10.02.11, 19:17
Ei tahtnudki öelda, et pushima peab. Lihtsalt halb kaart, mida mängida EP. Sealt hakkas asi mädanema.

inward
10.02.11, 20:46
See tuleneb mu SH sündroomist ilmselt ja sellest, et M iseenesest on piisavalt suur, et suurendada PF range.