PDA

View Full Version : €100k kahe kuuga - eelarutlus



ranka
09.02.11, 14:36
Tervist!

Kas mäletate eelmise aasta projekti "Kahe kuuga miljon krooni"? Kui ei siis on aeg värskendada mälu: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/2202-Kahe-kuuga-miljon-krooni-http-miljon.pokkeriprod.com?highlight=miljon+kahe+kuuga

Ühesõnaga 10 mängijat said kokku, kelle eesmärk oli pundi peale teha miljon krooni. Eesmärk täideti ja hoopis tehtid 1.7 miljonit krooni!

Aastake on möödunud ja oleks aeg uus projekt teha. Kuna enam krooni ei ole ja eelmine laabus suht hästi siis tõstaksime vägikaigast kõrgemale - kahe kuuga 100 000 eurot. Kuna osad on üles, teised limiidist alla liikunud siis eeldan, et saame same tulemuse kokku, mis eelmine aastagi.

Tundub lihtne? Seepärast tõstame veelgi latti ning see aasta võtame arvesse ainult mängulise kasumi, mida saab kujutada graafiliselt - ehk teisisõnu ainult online pokkeri tulemused!

Eelmise aasta võistlejad olid:
1. Codecci
2. hookuspookus
3. hotcocacola
4. Kloonike
5. krayzie
6. ranka
7. ment52

Olen kõikidega rääkinud peale mameace (ei suuda leida ta kontakti enam) ja kõikidelt peale ESTPatricku olen saanud põhimõttelise "jaa" vastuse. Kuna ESTPatrickul on vahemikus 1.märts - 31. aprill palju tegemist ja saaks osaleda maksimaalslet 5 nädalat siis leidsime, et mõtekam on ta asendada kellegi teisega. Rääkisin ment52-ega, kes on nõus.

Seega ootan kõikidelt osalejatelt "jaatavat" vastust selle nädala jooksul. Kui keegi ei taha osaleda siis leiame kellegi teise.

Hoiatuseks ütlen, et saadan projekti alguses, projekti iga nädala lõpus laiali pressiteated kõikidesse allikatesse, mis mul on. Seega kui need avalikustatakse võib projekt muutuda vägagi populaarseks - eelmine aasta jälgis meid päevas 500+ silmapaari. Seega kui kardate rahva eest läbikukkuda (seda ei tohi karta! kes ei ürita, see ei tee ka vigu, ei kuku läbi aga samas ei õnnestu ka kunagi!) siis see koht ei ole Teile. Pärisnimesid ei avalikusta!

Seega ootan osalejatelt vastust ja samuti tagasisidet, ideid vms.

jott
09.02.11, 14:40
hookuspookus - vastus jaatav :) Ei põru me ka see aasta

Codecci
09.02.11, 15:03
in

lypsja
09.02.11, 15:04
Hoiatuseks ütlen, et saadan projekti alguses, projekti iga nädala lõpus laiali pressiteated kõikidesse allikatesse, mis mul on. Seega kui need avalikustatakse võib projekt muutuda vägagi populaarseks - eelmine aasta jälgis meid päevas 500+ silmapaari. Seega kui kardate rahva eest läbikukkuda (seda ei tohi karta! kes ei ürita, see ei tee ka vigu, ei kuku läbi aga samas ei õnnestu ka kunagi!) siis see koht ei ole Teile. Pärisnimesid ei avalikusta!

mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?

ranka
09.02.11, 15:13
mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?

Plaan on näidata, et tegu on skill-game, mitte luck-mänguga.

Samuti eeldan, et keegi meist projektist "feilib" nagu eelmine aasta, kõikidel selel aja sees on downswinge/upswinge, mis paneb mõistma, et isegi head mängijad ei korja lauas raha, rääkimata siis kogenematutest mängijatest. Erinevalt ühekordsest turniirihitist, mida pasuntatakse absull igapäev kajastame me kaotusi, võite ja mõtteprotsessi reaalajas.

Kui tahetakse mängijat maksustada siis see projekt on halb - see kiirendab protsessi aga üldisel me selle eest ära ei saaks anyway.

PS! Muideks teoreetiliselt mängijad ongi ju hetkel maksustatud.... Juhul kui sa mängid litsentsita toas.

isenseven
09.02.11, 15:13
mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?

näidata,et tegu on skillimänguga?

ranka
09.02.11, 15:14
Lisaks lüpsja - selle eest peab meil seisma ETPF või vähemalt andma maksimumi, et selliseid seadusi vastu ei võetaks.

ment52
09.02.11, 15:21
jaatav vastus!

ranka
09.02.11, 15:32
Tahan spammata aga ei taha muuta eelmist posti. Tollel teemal mulle meeldib vaielda, kohe väga palju.

Erinevalt tavalistest "uudistest" või "pressikatest", kus on toodud välja ainult üks võit väiksema aja vältel. Mister X võitis €1.000,000! Isildur1 võitis €600,000. €10,000 sisseostuga turniiri võitis keegi härra Põõsast ja sai maailmameistriks, sealjuures kvalifitseerus läbi $3 kvalifikatsiooni! Ole sina see järgmine!

See on ju täielik ajupesu! Järgmine päev isildur1 kaotas €800,000 - keegi ei räägi! €1,000,000 võitja vend oli 5 aastat enne seda igapäev turniire mänginud ja kaotanud kokku €500,000! Põõsavennal oli väga palju õnne!

Tahan öelda, et tegelikkuses see kardinatagune elu ei ole nii ilus. Ei ole ilusad €1,000,000 swingid, kus eelised on mimimaalsed. Ei ole ilus kaotada €500,000 ja siis teha üks suur lucky-hit või ei juhtu igapäev, et sa võidad järjest satikaid ning suure turniiri. See on õnn ja seda juhtub harva. Sama harva, kui Viking Lotoga võita.

Õuna punase külje näitamine on minu arvates veel ohtlikum kui näidata mõlemat külge ning võib-olla tänu sellele olemegi seal maal, kus praegu? Oleks algusest peale keegi "Usin" vend pokkerit reklaaminud mõlema külje pealt siis võib-olla oleks Eestis kõige populaarsem mäng, turniirid viidud spordi alla ja maksustamine lihtne, loogiline ning tulevikku silmas pidades kindel.

Praegusel hetkel leer jaguneb kaheks:
a) mängijad
b) mitte-mängijad (enamus)

variant b) arvavad, et tegu on lihtlabas gamblemisega ja variant a) puhul on enamus kaotajad, kes arvavad, et kõik on rigged.

Projekt, kus on valitud võitvad mängijad, kus võib näha suuri kõikumisi, kus iga mees kirjutab enda nädalast mängukokkuvõtteid haarab minu arvates grupist b) gruppi a) rohkem mängijaid kui "labased" ühekülgsed pressikad. Teiseks grupis olevad a) mängijad, kes on kaotavad gamblerid mõistavad, et ikka tuleb sitaks vaeva ja mõistavad, et ei ole mõtet deponeerida seda pappi sinna sisse kui skilli ei ole.

Kolmandaks inimesed, kes ei viitsi pokkerit mängida, ei tahagi mängida ega huvitagi see võivad pärast projekti lugemist muutuda "selgema" vaatega inimeseks. Ehk nad teavad, et pokkeris saab skilliga raha teenida aga selle jaoks on vaja suurt dsitspliini, palju õppida ja peab kannatama ka stressi.

Praegusel hetkel ühtegi sellist projekti ei ole. Ärge nüüd valesti aru saage - need turniiri pressikad on head ja huvitavad lugeda aga tõesti ainult neile, kes pokkeriga tegelevad. Nemad mõistavad, et mistahes turniiri või h-stakes rahalaua võit ei ole nii lihtne aga samas on tore lugeda teiste elulugusid.

Ja kui ma ei viitsiks selliste asjadega tegeleda, ei tegeleks ma ka foorumiga ja oleksin üldse koopas peidus. See on minu arvates veel hullem - passida käed taskus, elada ebakindlas tulevikus ja loota, et ehk midagi ei juhtu.

EDIT: kokkuvõttes ma näen, et meie projekt aitab kaasa pokkeri arengule eestis. Seda poliitikat olen ma alati jälginud - vanad head blogi ajad, kus kirjutasin nii kaotusest, võidust. Foorum, videod, sõprade aitamine jne.

Oliverk
09.02.11, 15:34
jaatav vastus!

1 ment52 2 months imo. Muidu saab kamba peale nädalaga täis

krayzie
09.02.11, 15:35
teatan oma osalemisest. sealjuures broneerin ette kõige alumise rea kasumiarvestuses.

ranka
09.02.11, 15:38
1 ment52 2 months imo. Muidu saab kamba peale nädalaga täis

Te vedage siis kindlalt Codeccit ja ment52 tihti pidudele, et nad grindida ei jõuaks. Muidu on liiga lihtne. Ajuvaba võiks ka veel punti mahtuda, siis vist projekt lõppes esimese nädalaga... :)

emmimees
09.02.11, 15:58
Wow, tõotab tulla midagi erakordselt põnevat. Hakkan kindlalt kaasa elama ja pöialt hoidma. Ma oma NL20ga väga abiks ei saa olla aga GL!!!

k1ly
09.02.11, 16:01
damn , liiga halval perioodil . Miski 3 nädalase panuse saaks anda aga see oleks enda mõnitamine. Seega i am pussy and i say no

Aadu
09.02.11, 16:04
Kui tuleb mõni vaba koht siis võtaks kindlasti osa, fr & 6max midstakes.

Kloonike
09.02.11, 16:54
Osalen.

ESTPatrick
09.02.11, 17:18
3 nädalat olen reisidel ca, seega pole mõtet poolt pingutust andma tulla

harryahven
09.02.11, 17:47
õigel ajal teete, enne suve mõned kuud kõva motivatsiooni boost ja hea samal ajal kaasa mängida, kes suvel ikka volüümitada viitsiks. edu!


http://www.threadbombing.com/data/media/2/scarjo_popcorn.gif

noname
09.02.11, 18:20
Sooviksin ka osaleda.
Olen micro limiitidel mängija (NL50/PL50 ja NL100/PL100).

Graafik on alates sellest ajast,kui Hispaaniasse kolisin (koos teiste PP mängijatega) ja pokkeri mängimisega tõsisemalt tegelema hakkasin.
Enamus käsi graafikul on NL50/PL50 (20k kätt NL25 ja 10k kätt NL100).

http://www.upload.ee/image/1112332/Since_Hispaania.png

Põhjus,miks osaleda tahan - Kuna viimasel ajal olen ca 50k kätt kuus suutnud mängida ainult,siis selline projekt oleks kindlalt suureks motivatsiooni boostiks.
Võibolla ka oleks micro grinderitel huvitavam sellist projekti jälgida,kui "omasugune" osaleb!

Edu.

hotcocacola
09.02.11, 18:34
jah, annan enda parima. Sel ajal olen tõenäoliselt ainuke plo mängija.

Romka
09.02.11, 18:48
Kena idee, saab reilida, gl. Millal stardi plaan muidu on?

variatsioon
09.02.11, 19:00
Plaan on näidata, et tegu on skill-game, mitte luck-mänguga.

Samuti eeldan, et keegi meist projektist "feilib" nagu eelmine aasta, kõikidel selel aja sees on downswinge/upswinge, mis paneb mõistma, et isegi head mängijad ei korja lauas raha, rääkimata siis kogenematutest mängijatest. Erinevalt ühekordsest turniirihitist, mida pasuntatakse absull igapäev kajastame me kaotusi, võite ja mõtteprotsessi reaalajas.

Kui tahetakse mängijat maksustada siis see projekt on halb - see kiirendab protsessi aga üldisel me selle eest ära ei saaks anyway.

PS! Muideks teoreetiliselt mängijad ongi ju hetkel maksustatud.... Juhul kui sa mängid litsentsita toas.

võiksid siis ainult "legaased" toad lubatud olla.


ja seda swingimist küll kuidagi tõestada ei saa.
mingi lambi rapla toivo hui mõistabki variatsiooni. isegi kui sa talle kõik ilusti ära seletaks ei jääks ta uskuma et näiteks martingal ei toimi.

TaaviK
09.02.11, 19:51
Ootan huviga.

lypsja
09.02.11, 21:49
OK Ranka - suutsid mu ümber veenda ja panna uskuma et tegu on ülla eesmärgiga :)

EDIT: loomilikult edu ka teile kõigile!!!

Codecci
09.02.11, 21:52
võiksid siis ainult "legaased" toad lubatud olla.


ja seda swingimist küll kuidagi tõestada ei saa.
mingi lambi rapla toivo hui mõistabki variatsiooni. isegi kui sa talle kõik ilusti ära seletaks ei jääks ta uskuma et näiteks martingal ei toimi.
No ega kõigi Eesti kodanike mindsetti ei üritatagi selle projektiga muuta. Kui juba osa inimesi oma suhtumist muudab on win + lisamott projektis osalevatele mängijatele grindimiseks :)

hotcocacola
09.02.11, 22:07
Ranka, eelmine kord oli vaja teha kokkuvõte iga pühapäev + kuu viimasel päeval. SEekord rakebacki ei arvesta, seega võiks olla suht LIVE update, ehk iga osaline logib sisse ja uuendab oma profitit. Nädala ja kuu lõpus on kohustuslik graafik (võib ka varem).

Mida see annab? Railijad saavad rohkem kursis olla, kui suurt kasumit/kahjumit keegi näitab.

Mis arvad?

MeelisV
09.02.11, 22:59
Mida see annab? Railijad saavad rohkem kursis olla, kui suurt kasumit/kahjumit keegi näitab.

Siis huvitavam ju teistel railida.

Graafikul võiks olla ka selline joon, mis näitab päevaliselt võrdset kasvu eesmärgini. Siis oleks huvitav igapäevaselt näha kas olete graafikust ees või taga.
And gl!

Graafik oleks siis umbes selline:

http://www.hot.ee/ventses/Paint/100k.jpg

redddman10
09.02.11, 23:28
super idee jälle.GL

ESTPatrick
09.02.11, 23:38
Sooviksin ka osaleda.
Olen micro limiitidel mängija (NL50/PL50 ja NL100/PL100).

Graafik on alates sellest ajast,kui Hispaaniasse kolisin (koos teiste PP mängijatega) ja pokkeri mängimisega tõsisemalt tegelema hakkasin.
Enamus käsi graafikul on NL50/PL50 (20k kätt NL25 ja 10k kätt NL100).

http://www.upload.ee/image/1112332/Since_Hispaania.png

Põhjus,miks osaleda tahan - Kuna viimasel ajal olen ca 50k kätt kuus suutnud mängida ainult,siis selline projekt oleks kindlalt suureks motivatsiooni boostiks.
Võibolla ka oleks micro grinderitel huvitavam sellist projekti jälgida,kui "omasugune" osaleb!

Edu.

kas sa said aru et tegemist on 10 mängijat 100k€, see eeldaks 10k per face. see tõttu ma loobusingi et lühikese ajaga ma seda ei suudaks suure tõenäosusega ja kui sa liitud siis sa suure tõenäosusega oma praeguse graafiku puhul ära ei teeks. Solvamata ütlen et sa lihtsalt madalate limiitide tõttu ei kvalifitseeru seekord. ise arvutasin välja et ma peaksin ca 180h mängima ja lootma 10bb winrate et suudaksin selle täis teha ja 5 nädalaga on see suht gambling minu poolt ja seetõttu loobusin et anda endast paremate võimalustega mängijatele projektile positiivne tõuge anda

Provoker
10.02.11, 00:24
kui 9 panevad 10k kuu ja 1 paneb -90k kuu siis olete nullis?

variatsioon
10.02.11, 00:33
kas sa said aru et tegemist on 10 mängijat 100k€, see eeldaks 10k per face. see tõttu ma loobusingi et lühikese ajaga ma seda ei suudaks suure tõenäosusega ja kui sa liitud siis sa suure tõenäosusega oma praeguse graafiku puhul ära ei teeks. Solvamata ütlen et sa lihtsalt madalate limiitide tõttu ei kvalifitseeru seekord. ise arvutasin välja et ma peaksin ca 180h mängima ja lootma 10bb winrate et suudaksin selle täis teha ja 5 nädalaga on see suht gambling minu poolt ja seetõttu loobusin et anda endast paremate võimalustega mängijatele projektile positiivne tõuge anda
teenid ju 100€ tunnis?
ehk 50tundi kuus.

Pahvak
10.02.11, 00:52
teenid ju 100€ tunnis?
ehk 50tundi kuus.

1) Rakeback projektis ei loe
2) flopfm-s oli juttu 100$/h
3) Kibestunud kommentaar? :D

variatsioon
10.02.11, 01:11
1) Rakeback projektis ei loe
2) flopfm-s oli juttu 100$/h
3) Kibestunud kommentaar? :D
oky.. ei mõtlesin lihtsalt et avalikult reklaamib et teenib 4 korda rohkem kui siin foorumis.

ja siis mõtlesin et ilmselt see ei olnud estpatrick

Cypher0
10.02.11, 03:02
kas sa said aru et tegemist on 10 mängijat 100k€, see eeldaks 10k per face. see tõttu ma loobusingi et lühikese ajaga ma seda ei suudaks suure tõenäosusega ja kui sa liitud siis sa suure tõenäosusega oma praeguse graafiku puhul ära ei teeks. Solvamata ütlen et sa lihtsalt madalate limiitide tõttu ei kvalifitseeru seekord. ise arvutasin välja et ma peaksin ca 180h mängima ja lootma 10bb winrate et suudaksin selle täis teha ja 5 nädalaga on see suht gambling minu poolt ja seetõttu loobusin et anda endast paremate võimalustega mängijatele projektile positiivne tõuge anda

Eelmine aasta oli ju miski 'jälitajate grupp ka, ehk siis madalamate limiitide mängijad, kes üritasid teha veerand milkut eeku kahe kuuga. Kui rohkem huvilisi oleks, võiks ju proovida €25k ära teha.:)

kjmrc
10.02.11, 03:15
Eelmine aasta oli ju miski 'jälitajate grupp ka, ehk siis madalamate limiitide mängijad, kes üritasid teha veerand milkut eeku kahe kuuga. Kui rohkem huvilisi oleks, võiks ju proovida €25k ära teha.:)

GOGOGO! Seda huvitavam on teistel jälgida!

Supsti
10.02.11, 04:48
jah, annan enda parima. Sel ajal olen tõenäoliselt ainuke plo mängija.

Cashgamei käte arv & kasum/kahjum kuude lõikes:

Jaanuar: 65359 kätt & -2056,65$
Veebruar: 52812 kätt & +2769,29
Märts: 62202 kätt & +1214,35$
Aprill: 47461 kätt & +964,40$
Mai: 68448 kätt & +1253,63$
Juuni: 56792 kätt & +2057,68$
Juuli: 50856 kätt & -1184,14$
August: 58912 kätt & -1923,39$
September: 51462 kätt & -2203,26$
Oktoober: 32262 kätt & +856,51$
November: 43054 kätt & +2529,46$
Detsember: 47372 kätt & +982,06$


Ma arvan, et sinu mängimine oleks tiimile väga suur takistus täitmaks eesmärki.

kjmrc
10.02.11, 04:51
Mulle arvan? Wtf is this :D

Supsti
10.02.11, 04:53
Tahtsin kirjutada mulle tundub, aga segaja tuli peale.

kjmrc
10.02.11, 04:55
Obv.. aga miks arvad, et suur takistus? Et võib 2 miinuskuud joosta?

hotcocacola
10.02.11, 04:59
Cashgamei käte arv & kasum/kahjum kuude lõikes:

Jaanuar: 65359 kätt & -2056,65$
Veebruar: 52812 kätt & +2769,29
Märts: 62202 kätt & +1214,35$
Aprill: 47461 kätt & +964,40$
Mai: 68448 kätt & +1253,63$
Juuni: 56792 kätt & +2057,68$
Juuli: 50856 kätt & -1184,14$
August: 58912 kätt & -1923,39$
September: 51462 kätt & -2203,26$
Oktoober: 32262 kätt & +856,51$
November: 43054 kätt & +2529,46$
Detsember: 47372 kätt & +982,06$


Ma arvan, et sinu mängimine oleks tiimile väga suur takistus täitmaks eesmärki.

lp supsti:

Sel ajal olen tõenäoliselt ainuke plo mängija.

Ja see 2010 history pole imo mingi näitaja ;)
Umbes sama, et ranka varem crushis nl600 ja näitas 5-figure monthe, aga hetkel nl100-200 nlhehu.
Ranka on kursis, mida ja kus mängin. Samuti ma ei kavatse ise loobuda sellest kohast, kui ranka küsis, kas osalen?! Ütlen kohast ära vaid teatud asjaoludel....

Supsti
10.02.11, 05:10
Mitte et ma ise tahaks sellest osa võtta, aga siiski. Kui sa terve eelmise aasta peale näitasid mängulist kasumit 5300$ cashis, siis miks see peaks nüüd muutunud olema? Samuti sa mängisid ka eelmise aasta jooksul PLO. Kui sa seda väga megalt crushiks, siis miks sa pole seda koguaeg mänginud, vaid lased be Holdemi?

Ja olgem ausad, siis sinu ja Ranka vahe on ikka öö ja päev.

kjmrc
10.02.11, 05:12
Lol.. kellelegi on vist igav :D

Supsti
10.02.11, 05:27
Ja ausalt, mind absoluutselt ei huvita, kes sellest üritusest osa võtavad, aga lihtsalt pani imestama, et sina oleksid sellest nõus osa võtma teades, et rakeback ei lähe arvesse. Tuli üks päris pikk lause.

hotcocacola
10.02.11, 05:43
lol

eks ranka teab ja otsustab

kjmrc
10.02.11, 05:46
Arvan, et Ranka teab väga hästi keda siia projekti kaasata, keda mitte.. niiet imo võib teema suletuks lugeda ;p

Kloonike
10.02.11, 06:46
Ongi huvitavam kui kõik ei ole mingid über kaliibriga mängijad, mul pole samuti olnud just väga head tulemused viimastel kuudel. Projekti raames on põhjust rohkem pingutada. Koos tegime esimene kord ja miks mitte sama grupiga edasi. Kõrvalistel isikutel pole siin mõtet targutada, eriti, mis puudutab mängijate võrdlemist. Kus nüüd arvamusliider tuli välja, Supsti, kui sind ei huvita, ära näita teiste peale näpuga. Respect cocale jt, kes on juba aastaid mänginud ning saavad väga hästi hakkama.

ranka
10.02.11, 07:39
1. mina ei otsusta midagi - seda teeme koos osalejatega (täidame nii ka tühjad kohad).
2. kõikidel eelmise aasta osalejatel on koht reserveeritud: isegi kui 10-nest liikmest 9 on vastu jääb osaleja koht alles. Ei näe mõtet seda punkti muuta.
3. kui cola (või mina: arvan, et suudangi max €10k kahe kuuga tuua) või kes iganes näitab väiksemat profitit kui €10k ei vii see kuidagi projekti miinusesse ega takista eesmärgil täitumist. Kellegil on selle arvelt hea kuu ja teeb €15k! Seega peamine eesmärk on jääda plussi ja siis järgmine €10k!
4. mina isklikult olin eelmise aasta tiimiga rahul ja kui sama koosseis tekiks oleksin väga rahul!
5. nagu öeldakse ajateenistuses: rühm on täpselt nii tugev kui on nende nõrgem lüli. See ei tähenda, et nõrgem mees üle parda visatakse vaid hoopis seda, et rühma tugevamad (või kogu rühm) aitavad rühma nõrgimat. Maakeeli - meeskonna töö!

ranka
10.02.11, 07:43
Mitte et ma ise tahaks sellest osa võtta, aga siiski. Kui sa terve eelmise aasta peale näitasid mängulist kasumit 5300$ cashis, siis miks see peaks nüüd muutunud olema? Samuti sa mängisid ka eelmise aasta jooksul PLO. Kui sa seda väga megalt crushiks, siis miks sa pole seda koguaeg mänginud, vaid lased be Holdemi?

Ja olgem ausad, siis sinu ja Ranka vahe on ikka öö ja päev.

Kui sa räägid holdemist siis vaevalt, et minu ja tema vahe öö ja päev on. Maksimaalselt paar tunnikest. Omahas su lause peab paika ja ju ise saad aru, kes on öö ja kes päev.

PS! Keegi mameace kontakti teab? Kui jah saatke talle link selle postitusega.

hotcocacola
10.02.11, 07:49
printing...:))

Codecci
10.02.11, 09:40
Cashgamei käte arv & kasum/kahjum kuude lõikes:

Jaanuar: 65359 kätt & -2056,65$
Veebruar: 52812 kätt & +2769,29
Märts: 62202 kätt & +1214,35$
Aprill: 47461 kätt & +964,40$
Mai: 68448 kätt & +1253,63$
Juuni: 56792 kätt & +2057,68$
Juuli: 50856 kätt & -1184,14$
August: 58912 kätt & -1923,39$
September: 51462 kätt & -2203,26$
Oktoober: 32262 kätt & +856,51$
November: 43054 kätt & +2529,46$
Detsember: 47372 kätt & +982,06$


Ma arvan, et sinu mängimine oleks tiimile väga suur takistus täitmaks eesmärki.
http://www.youtube.com/watch?v=RcyyFz_mHX0#t=0m35s

Ega kõigi tiimi liikmete expected tulu pole €10,000 2 kuuga. Mõnel on rohkem, mõnel on vähem, tähtis on, et kokku annaks €100,000 :)

taipupole
10.02.11, 09:56
See CocaCola mängimine on muidugi huvitav valik, sest rahamängudes on ta samasugune eeslike nagu mina. Ehk selle kohaselt võiks enne võtta Pahvaku või Pastilaa või Poku. Noh, viimane naljaga pooleks. Kuid mõte jääb selleks, et sisuliselt ükskõik kelle. Mina sobiks ka oma -2000 kuudega, sest, nagu Codecci ütles, ei pea keegi ise 10 000 teenima.

Samas! Kui vaadelda Ranka juttu, siis on Coca valimine tegelikult mõistlik ja isegi arukas, sest tegemist on küll üle keskmise (eksole?!) turniirimängijaga, kuid see ei pea omakorda tähendama meeletut edu rahalauas. Seda esiteks. Teiseks on tegemist nö professionaalse mängijaga ehk tema sissetulek tuleb otse pokkerist ja ta ei käi 9-17 kuskil midagi muud tegemas.

Et Ranka tahab vist ka näidata, et pokker pole meelakkumine, ei peagi übervõitjad osa võtma. Pokker on keeruline ja raske mäng.

Küll aga on siin küsimus, et miks turniirid lugema ei peaks? Ei saa aru, see on samasugune mäng nagu iga teine, eriti kui SNG vennad veel arvesse lähevad.

Seega täitsa okei valik ja heidan ka kindlasti paar korda pilgu peale.

--

Kandidaat vabale kohale. Et oleks mängude ja osalejate erinevusi ja keegi ikkagi micro-low poole pealt, teen ettepaneku lisada seltskonda Laas, kes hakkaks HUd põrutama. Vast leiaks paar toredat kaaslast, kes oleks nõus väikese stake’iga toetama, kui seda vaja oleks.

pikk28
10.02.11, 10:41
ma nagu tõsiselt ei saa aru, miks see Coca nii paljudele ette jääb pidevalt.
Mina teda IRL ei tunne ning ka netis pole me miskid sõbrad, kuid see, et inimene on pisut edevam, kuid samas ka auahnem kui keskmine eestlane, ei tee teda miskiks nn. ülbikuks või tõusikuks.
Kui ranka tahab enam-vähem sama tiimiga jätkata, siis ei ole ju meie asi kuskil PTR-s või blogis surkima hakata . minuarust on see täiesti down tegevus.
lihtsalt imelik, et nii tore poiss kui Supsti ka Haterite gangiga liitunud.
Ranka ja cole edu ofc!

Konso
10.02.11, 10:45
Minu arvates tavainimesele pokkeri raskuse tõestamiseks olekski kõige parem kaasta mingi pro SNG mees, nt MadisVery.
Aga GL ja jälgin huviga.

ranka
10.02.11, 11:08
See CocaCola mängimine on muidugi huvitav valik, sest rahamängudes on ta samasugune eeslike nagu mina. Ehk selle kohaselt võiks enne võtta Pahvaku või Pastilaa või Poku. Noh, viimane naljaga pooleks. Kuid mõte jääb selleks, et sisuliselt ükskõik kelle. Mina sobiks ka oma -2000 kuudega, sest, nagu Codecci ütles, ei pea keegi ise 10 000 teenima.

Samas! Kui vaadelda Ranka juttu, siis on Coca valimine tegelikult mõistlik ja isegi arukas, sest tegemist on küll üle keskmise (eksole?!) turniirimängijaga, kuid see ei pea omakorda tähendama meeletut edu rahalauas. Seda esiteks. Teiseks on tegemist nö professionaalse mängijaga ehk tema sissetulek tuleb otse pokkerist ja ta ei käi 9-17 kuskil midagi muud tegemas.

Et Ranka tahab vist ka näidata, et pokker pole meelakkumine, ei peagi übervõitjad osa võtma. Pokker on keeruline ja raske mäng.

Küll aga on siin küsimus, et miks turniirid lugema ei peaks? Ei saa aru, see on samasugune mäng nagu iga teine, eriti kui SNG vennad veel arvesse lähevad.

Seega täitsa okei valik ja heidan ka kindlasti paar korda pilgu peale.

--

Kandidaat vabale kohale. Et oleks mängude ja osalejate erinevusi ja keegi ikkagi micro-low poole pealt, teen ettepaneku lisada seltskonda Laas, kes hakkaks HUd põrutama. Vast leiaks paar toredat kaaslast, kes oleks nõus väikese stake’iga toetama, kui seda vaja oleks.

Turniirid hmmm.. Kui peame silmas suuri MTT-sid, kus esikohad on mitmed (kümned) tuhanded dollarid siis minu arvates see ei kõlbaks projekti. Sest nendega on variatsioon kole suur ja võib juhtuda, et kahe kuu jooksul tuleb 2-3 hitti või on mitme kuu vältel hoopis kuivus. Küll aga väiksemad turniirid - 180 mehe ja vähemate omad oleksid mõeldavad, sest sealsed variatsioonid peaksid juba vaikselt mahtuma kahe kuu lõikesse. Pigem siis SNG-sid pean silmas.

Mina oleksin just selle poolt, et oleks erinevaid mängijaid - MTT SNG-d, HU SNG-d, cash (FR, HU, 6max), PLO ja võib-olla midagi veel, mis kohe ei meenu.

ranka
10.02.11, 11:09
ma nagu tõsiselt ei saa aru, miks see Coca nii paljudele ette jääb pidevalt.
Mina teda IRL ei tunne ning ka netis pole me miskid sõbrad, kuid see, et inimene on pisut edevam, kuid samas ka auahnem kui keskmine eestlane, ei tee teda miskiks nn. ülbikuks või tõusikuks.
Kui ranka tahab enam-vähem sama tiimiga jätkata, siis ei ole ju meie asi kuskil PTR-s või blogis surkima hakata . minuarust on see täiesti down tegevus.
lihtsalt imelik, et nii tore poiss kui Supsti ka Haterite gangiga liitunud.
Ranka ja cole edu ofc!

IMO ta on viimase poole aasta kõige underratetud mängija, mina see-eest liialt overrated. Muideks need, kes siin trollivad ei olegi PTR-is surkinud....

ranka
10.02.11, 11:10
Minu arvates tavainimesele pokkeri raskuse tõestamiseks olekski kõige parem kaasta mingi pro SNG mees, nt MadisVery.
Aga GL ja jälgin huviga.

Kui algsed osalejad on selgunud, hetkel on üks vaba koht ja mameacest ei tea midagi siis arutame, kelle me võtame. Mina ei võtakski tulemusi arvesse, sest kõvade tulemustega mehi meil on. Mina isiklikult võtaks just elukutselise mängija muu mängutüüpide valdkonnast, milleks siis oleks turniiriformaat.

ESTPatrick
10.02.11, 12:09
teenid ju 100€ tunnis?
ehk 50tundi kuus.

obv oli see mõeldud $ koos rakebackiga, see on ju reaalne tunnihind ja see on 4tablides tehtud, milles esineb omajagu variatsiooni ka, mida ei ole kerge nii lühikese ajaga täielikult vältida. antud projektis ei loe rakeback ja kuna ei saa arvestada staatilise kaardijooksuga siis ongi vastus ca 180h, mida 5 nädalaga on palju mängida kindla peale

ESTPatrick
10.02.11, 12:22
Tahaksin ka coca jutu pealt lisada selle, et kuigi ta cashi eriti ei biidi (Holdemit vähemalt) on ta siiski üllatavalt hea turna mängija. Kui ta väheke viitsiks oma Holdemi mängu süveneda ja reaalselt läbimõelda miks ta midagi teeb, nagu ta seda teeb turnasid mängides võiks temast vabalt ka holdemis asja saada. Hetkel teeb ta kõike harjumisest ja emotsioonidest tiivustatuna. Kui ta seda turnal suudab, siis ei näe põhjust miks ei võiks cashis ka seda suuta. Äkki just see projekt paneb ta mõtlema ja hiiterit saavutama läbi skilli mitte lucki. Loodan küll.

Nägin ise kuidas ta EMV Final Tabelis mängis ja üliraskeid folde tegi, mis kõik ka olid õiged. paar kahtlast calli oli ka vahepeal, kuid siis oli tal stäkk piisavalt suur et risk vastu võtta.

Tunnistan isiklikult, et meeldib coca üle nalja visata tema juuresolekul tihti, sest ta vähemalt mõistab seda ja seni pole veel pahandanud märkimisväärselt. Hoidke suurest poisist eemale! Mõelde kui ta peaks teile peale kukkuma, mis siis küll saab?

pastilaa
10.02.11, 12:26
Ma kinkisin kokkutulekul Cocale täiesti tutika rummi koolaga, mille mulle oli just Leits kinkinud. Headus ei ole kuhugi kadunud tegelikult...

lypsja
10.02.11, 12:58
mina toetan ka mõtet et kellegi istujamine turniirimängijatest kaasate projekti

udikaz
10.02.11, 13:05
foorumi esinumber on ilmselt madisvery kui ta nõstuks siis oleks see hea boost projektile.

rohelinekonn
10.02.11, 13:08
edu teile, on midagi nüüd huvitavat jälgida. Ja pooldan koka mõtet et live update vms.

taipupole
10.02.11, 13:27
Turniirid hmmm.. Kui peame silmas suuri MTT-sid, kus esikohad on mitmed (kümned) tuhanded dollarid siis minu arvates see ei kõlbaks projekti. Sest nendega on variatsioon kole suur ja võib juhtuda, et kahe kuu jooksul tuleb 2-3 hitti või on mitme kuu vältel hoopis kuivus.

Arusaamatu põhjendus, miks see projekti ei peaks sobima, kui sa tahad näidata, et pokkeripro elu pole meelakkumine. Sellisel juhul otsi kohe üles pikaajalised võitad omadest limiitidest (mida sa sisuliselt ka teinud oled) ja las minna! Pokkeripro raske elu, lol.

ranka
10.02.11, 13:36
Arusaamatu põhjendus, miks see projekti ei peaks sobima, kui sa tahad näidata, et pokkeripro elu pole meelakkumine. Sellisel juhul otsi kohe üles pikaajalised võitad omadest limiitidest (mida sa sisuliselt ka teinud oled) ja las minna! Pokkeripro raske elu, lol.

Sest ma arvan, et turniirimängija kas failib täiega või siis tõmbab ise suure kasumis :S Siis oelks vaja tõesti turnirii mängijat, kes mängib kuus 1000+ turniiri, et ta variatsioon tasastuks. SNG-de mängijad seda suudavad. Vot selles on asi!

makz
10.02.11, 16:42
Sest ma arvan, et turniirimängija kas failib täiega või siis tõmbab ise suure kasumis :S Siis oelks vaja tõesti turnirii mängijat, kes mängib kuus 1000+ turniiri, et ta variatsioon tasastuks. SNG-de mängijad seda suudavad. Vot selles on asi!

Selliseid MTT mehi Eestis vist väga polegi? 1000 on muidugi päris suur number kah, see eeldab päevas üle 30 turka ning ma muidugi ei tea kuidas tõsistel grinderitel on, kuid eeldan et iga päev 12h turkasid lasta on paras piin. Aga see selleks.
Tore oleks muidugi näha, et seltskond ikka mänguvaliku poolest kirjum oleks! Üks Eestis elav somm on vist päris pädev MTT grinder? Kuskilt käis ta nimi nagu läbi.

-andres-
10.02.11, 17:30
foorumi esinumber on ilmselt madisvery kui ta nõstuks siis oleks see hea boost projektile.

No way, Kip ftw, kui sng mehi valite.

harryahven
10.02.11, 17:38
No way, Kip ftw, kui sng mehi valite.

+1

hotcocacola
10.02.11, 18:15
Tunnistan isiklikult, et meeldib coca üle nalja visata tema juuresolekul tihti, sest ta vähemalt mõistab seda ja seni pole veel pahandanud märkimisväärselt. Hoidke suurest poisist eemale! Mõelde kui ta peaks teile peale kukkuma, mis siis küll saab?

ja mulle meeldib su leveleid kuulata, see on for value

kilu6
10.02.11, 21:14
Mulle jäi selgusetuks, miks härrased seda projekti teevad? Edevusest?
Ma arvan, et ühiskond on aastaga edasi arenenud ja maksutemaatika kerkib üles teatud riigiametites.

Meenutuseks eelmise aasta ürituse threadist


Tulevikus proovin selliseid projekte vältida, sest mäng ei ole see, mida ma teeks muidu


ma nii rahul, et see projekt läbi saab

lypsja
10.02.11, 21:18
Mulle jäi selgusetuks, miks härrased seda projekti teevad? Edevusest?
Ma arvan, et ühiskond on aastaga edasi arenenud ja maksutemaatika kerkib üles teatud riigiametites.

esitasin teema alguses sarnase küsimuse ja Ranka andis just kui ammendava vastuse :)

variatsioon
10.02.11, 21:59
ma arvan ka et sellist uudist on -EV avalikustada.

kui tahate motivatsiooni beti teha siis tehke seda omavahel vaikselt

Purz
10.02.11, 22:14
Mulle jäi selgusetuks, miks härrased seda projekti teevad? Edevusest?
Ma arvan, et ühiskond on aastaga edasi arenenud ja maksutemaatika kerkib üles teatud riigiametites.


Las teevad kui tahavad, see oleks kindlasti 1 põhjus miks tihedamalt foorumit külastada.

KristjanLaas
10.02.11, 22:24
teen ettepaneku lisada seltskonda Laas, kes hakkaks HUd põrutama. Vast leiaks paar toredat kaaslast, kes oleks nõus väikese stake’iga toetama, kui seda vaja oleks.


Kui tehakse jälitajate grupp või midagi kuhu mind lubatakse/tahetakse, siis olen nõus 2 kuud micro HU-d mängima küll projekti nimel. Ehk siis sean oma kandidatuuri kui otsustatakse midagi mulle sobivat teha:)

Cypher0
10.02.11, 22:54
Kui tehakse jälitajate grupp või midagi kuhu mind lubatakse/tahetakse, siis olen nõus 2 kuud micro HU-d mängima küll projekti nimel. Ehk siis sean oma kandidatuuri kui otsustatakse midagi mulle sobivat teha:)

Ma oleks nõus tegema küll, väike motivatsiooniboost kuluks ära:) Aga siis ka vaja 10 nägu kokku saada.

hotcocacola
10.02.11, 22:56
miks 10, tehke jälitajate oma nt 5ga vms

ristijeesus
10.02.11, 23:01
€25000 5 peale läheks karmiks...Coca hüppad äkki kampa? :biggrin:

harryahven
11.02.11, 00:12
võtke rakeback ka arvesse ja tehke hoopis 2months 2millions :). eeku obv

ranka
11.02.11, 00:24
Rakeback on seepärast kahtlane, et osadel on diilid, mida ei tohi avalikult reklaamida teiseks Starsis mängides on see *veits* kahtlane.

harryahven
11.02.11, 00:31
jepjep, see oligi suva idee mis korra pähe lõi..

dener89
11.02.11, 02:28
+1

+2

hoss23
11.02.11, 02:31
+2

+3

VisaHing
11.02.11, 13:59
how about 1 mil euros -> kogu foorum üritab :D

Tylos
11.02.11, 14:51
Ma olen nõus olema grupis kes jälitab jälitajaid.Umbes 1K euri kahe kuuga.

lebovend
11.02.11, 15:48
jälitan Tylost

lypsja
11.02.11, 16:13
how about 1 mil euros -> kogu foorum üritab :D

ma pakun et sellise ürituse juures on vaja eraldi projektijuht palgata ja infomaht muutub nii masiivseks, et rahvas ei jõua reaalajas jälgida/kaasa elada toimuvale ning oodatakse tuimalt lõpptulemus ära

andu_andu
11.02.11, 17:28
mina ei osale.

hotcocacola
11.02.11, 17:29
mina ei osale.

miks :)?

ranka
11.02.11, 17:32
KAS KEEGI MAMEACE KONTAKTI TEAB VÕI MINGE TRIOBETI (MUL EI OLE CHAT) JA ÖELGE TALEL LAUAS, ET SIIA PIILUKS!!!

mameace
11.02.11, 18:34
Mina ka ei osale. Aga tänan pakkumast.

ranka
11.02.11, 18:39
Selge siis on nimekiri olemas. Kahju, et te ei osale :(

rohelinekonn
11.02.11, 18:39
ok

ranka
11.02.11, 18:41
7 vä.. venda olemas :P kolme veel vaja - kõik kes sooviksid osaleda, palun pange siia teemasse oma osalemissoov. Pühapäeval/esmaspäeval korjan osalejad kokku ja arutame, kes punti tuleb.

PS! Võite pakkuda ka oma tuttavatele projektis osalemist. Eriti oodatud on kõik SNG ja turniiri vennad.

rahvavaenlane
11.02.11, 18:42
Tahaksin ka coca jutu pealt lisada selle, et kuigi ta cashi eriti ei biidi (Holdemit vähemalt) on ta siiski üllatavalt hea turna mängija. Kui ta väheke viitsiks oma Holdemi mängu süveneda ja reaalselt läbimõelda miks ta midagi teeb, nagu ta seda teeb turnasid mängides võiks temast vabalt ka holdemis asja saada. Hetkel teeb ta kõike harjumisest ja emotsioonidest tiivustatuna. Kui ta seda turnal suudab, siis ei näe põhjust miks ei võiks cashis ka seda suuta. Äkki just see projekt paneb ta mõtlema ja hiiterit saavutama läbi skilli mitte lucki. Loodan küll.

Nägin ise kuidas ta EMV Final Tabelis mängis ja üliraskeid folde tegi, mis kõik ka olid õiged. paar kahtlast calli oli ka vahepeal, kuid siis oli tal stäkk piisavalt suur et risk vastu võtta.

Tunnistan isiklikult, et meeldib coca üle nalja visata tema juuresolekul tihti, sest ta vähemalt mõistab seda ja seni pole veel pahandanud märkimisväärselt. Hoidke suurest poisist eemale! Mõelde kui ta peaks teile peale kukkuma, mis siis küll saab?

kummaline. ma mõtlesin, et see reegel kehtib ka teiste kohta.

isenseven
11.02.11, 20:49
+11 sng vendade kaasamisele ja veymadise osalemisele

Maison
12.02.11, 12:42
Mahoumori oli ju siin kõva sng tegija, tema kvalifitseeruks ka kindlasti oma tulemuste poolest, polegi vist see aasta selle vana tegemistest midagi kuulda olnud.

KristjanLaas
12.02.11, 13:06
ei tea kas sobib end siia pakkuda, aga igastahes mängides vaid NL50, siis on ka vahepealsed stake jms projektid näidanud, et ka paarküümmend BI alla EV joostes suudan kuus 40-50Bi plussi jääda.

Seega pakun end välja teie mikromeheks, mängin NL50 HU. Jaksaks ja tahaks isegi ulmelisi tunde sinna sisse panna. mott oleks laes ja saaks enne sõjaväge korraliku br, et seal fleshlightidega äritseda vms:(

Igastahes pakun enda 2 kuu orienteeruvaks profitiks siiski 4000-7000€. (ilmselt projekti teises pooles proovin ka NL100 ja kunagi ei tea kuidas sellega minna võiks)


Igatahes sssuper ettevõtmine ja kui ilmselt leiate hoopis kedagi vägevamat, siis võtan ise selle ette, et näha mis saanud oleks. Soovitaks ise ka sng meestest Kipi ja see oleks teile imelisus kui ta nõus oleks, kuna härra hetkel hiiteri peal.

Cypher0
12.02.11, 16:32
ei tea kas sobib end siia pakkuda, aga igastahes mängides vaid NL50, siis on ka vahepealsed stake jms projektid näidanud, et ka paarküümmend BI alla EV joostes suudan kuus 40-50Bi plussi jääda.

Seega pakun end välja teie mikromeheks, mängin NL50 HU. Jaksaks ja tahaks isegi ulmelisi tunde sinna sisse panna. mott oleks laes ja saaks enne sõjaväge korraliku br, et seal fleshlightidega äritseda vms:(

Igastahes pakun enda 2 kuu orienteeruvaks profitiks siiski 4000-7000€. (ilmselt projekti teises pooles proovin ka NL100 ja kunagi ei tea kuidas sellega minna võiks)


Igatahes sssuper ettevõtmine ja kui ilmselt leiate hoopis kedagi vägevamat, siis võtan ise selle ette, et näha mis saanud oleks. Soovitaks ise ka sng meestest Kipi ja see oleks teile imelisus kui ta nõus oleks, kuna härra hetkel hiiteri peal.

Sa jälitajate gruppi ei viitsi käima lükata?:)

mislinn
12.02.11, 16:39
Kui jälitajate grupi keegi viitsib käima tõmmata, siis osaleks isegi. Olekski vaja mingit motivaatorit, ei suuda tänu pidevale tiltamisele korraliku mängu teha ja avalikkusele seda häbi näidata ei tahaks. Mind motiveeriks kindlasti ja aitaks paremini disipliini hoida.

kip
12.02.11, 21:24
mina ei osale, märtsis reisile ka aga tänud soovituste eest :)

Codecci
12.02.11, 21:35
Ma ka muidu märtsis 2 nädalaks reisile, aga võtan läppari kaasa, vast grindin seal veidi ja usun, et expected tulu 2 kuuga võib 20K$+ ikka olla.

MagicFriend
13.02.11, 00:37
Ranka, kirjutades pressiteadet palun ara unusta peamist - olla labinisti aus. Pakun siinkohal valja yhe v6imalikest esimestest veergudest.

Kaesolev projekt on demonstreerimaks laiemale yldsusele mangu POKKER. Projektis osalevad 10 vabariigi parimat mangijat, kes on antud mangu valinud oma elukutseks ehk siis hingavad, s66vad ja joovad pokkerit 8-16h paevas ja nii juba viimased 5aastat.
K6igil on bankrollid 10tuhandetes eurodes, m6ningatel 100tuhat ja rohkem.
Mangija 1 - ment52 (mangib korraga 24laual, ostes ennast sisse iga sessi alguses 4800$ga)
Mangija 2 - blabla

Ja l6peta promo seksika ylestunnistusega - ka parimatel mangijatel on kuid, kus k6ik ei ole "elu on lill". Yheks Eesti parimaks mangijaks arvatud "Ajuvaba" koges ntx kaesoleva aasta jaanuari kuus swongi 55000$".
Kuna me oleme v6itjad, siis laheme v6itma ja ei midagi muud. Head kaasaelamist!

Pokkeriprod.

PS. kui antud projekt leiab kajastamist ainult erilastes foorumites, siis kirjuta mida tahad, kuna k6ik on piisavalt kursis antud mangu eriparadega.

hotcocacola
13.02.11, 06:16
+1, asjalik post...(Y)
promole väga hea

piisavalt sisukas intro oleks väga hea (va see, et 10 vabariigi parimat mängijat...st vb 9, ma kindlasti ei kuulu 10 sekka, kyll aga vb plohus ;))

Karelkorm
13.02.11, 15:12
Kui teil on probleeme 10 käli kokku kogumisega, võiksin teid aidata.
Postitan selle kuu tulemuse ja mainin, et olen pool aega joonud ja tahaksin normaalseks noliferiks hakata mingiks ajaks ning see projekt oleks heaks motivaatoriks. Probleem veel selles, et mul pole ette näidata pikaajalist võitude seeriat, sest olen alles vähe tegelenud selle HU pokkeri igapäevase tööga, kuna proovisin biitida full ringi mõni aeg.
Eelmine kuu oli $4,5k ja sellest 10 päeva tegin breakeven full ringi. Roll on ca $8k, kuna tegin viisaka cashoudi, lõppkokkuvõttes kasutu, aga ei viitsi praegu rahasi tagasi liigutada. Mängin nl100 ja nl200 hud. Siiski ei arva, et olen 10 parima Eesti pokkerimängija seas, lihtsalt mängin seda formaati (õigesti).
see kuu:
http://i51.tinypic.com/k4beb9.jpg

harryahven
13.02.11, 15:20
8-16h nüüd küll kõigi puhul paika ei pea..

Karelkorm
13.02.11, 15:23
I wouldn't mind :)

JakoJ
13.02.11, 16:09
Aga kui te tahate sellest nii vinget projekti teha kas siis ei tunduks hea, kui teha mingi annetus tulemusest 10% - 5% Keskerakonnale näiteks?

taipupole
13.02.11, 19:25
piisavalt sisukas intro oleks väga hea (va see, et 10 vabariigi parimat mängijat...st vb 9, ma kindlasti ei kuulu 10 sekka, kyll aga vb plohus ;))

Pärast tänast (eilset?) pean ma sind nüüd kindlasti top 10 turnamängijaks. Ja see on väga kõva kiitus.

KristjanLaas
13.02.11, 19:33
Pärast tänast (eilset?) pean ma sind nüüd kindlasti top 10 turnamängijaks. Ja see on väga kõva kiitus.

Tõesti impressive, mis viimasel ajal korda saatnud.

andu_andu
13.02.11, 19:38
top1 on Rain ELmik

lennuk
13.02.11, 19:58
Ranka, kirjutades pressiteadet palun ara unusta peamist - olla labinisti aus. Pakun siinkohal valja yhe v6imalikest esimestest veergudest.

Kaesolev projekt on demonstreerimaks laiemale yldsusele mangu POKKER. Projektis osalevad 10 vabariigi parimat mangijat, kes on antud mangu valinud oma elukutseks ehk siis hingavad, s66vad ja joovad pokkerit 8-16h paevas ja nii juba viimased 5aastat.
K6igil on bankrollid 10tuhandetes eurodes, m6ningatel 100tuhat ja rohkem.
Mangija 1 - ment52 (mangib korraga 24laual, ostes ennast sisse iga sessi alguses 4800$ga)
Mangija 2 - blabla

Ja l6peta promo seksika ylestunnistusega - ka parimatel mangijatel on kuid, kus k6ik ei ole "elu on lill". Yheks Eesti parimaks mangijaks arvatud "Ajuvaba" koges ntx kaesoleva aasta jaanuari kuus swongi 55000$".
Kuna me oleme v6itjad, siis laheme v6itma ja ei midagi muud. Head kaasaelamist!

Pokkeriprod.

PS. kui antud projekt leiab kajastamist ainult erilastes foorumites, siis kirjuta mida tahad, kuna k6ik on piisavalt kursis antud mangu eriparadega.

ma loodan et kui "ajuvaba" swong pressiteatesse läheb siis enne ikka küsida ka härra "ajuvaba" käest üle ,et kas tal ok kui tema suured miinused laiemasse meediasse jõuavad.
tuttavatele kes vb ei tea härra tegudest täpsemalt ,võib olla raske selgitada taolisi summasid.

hotcocacola
13.02.11, 20:18
Pärast tänast (eilset?) pean ma sind nüüd kindlasti top 10 turnamängijaks. Ja see on väga kõva kiitus.


Tõesti impressive, mis viimasel ajal korda saatnud.

thnxx :), tean

Potsataja
13.02.11, 20:23
Ranka, kirjutades pressiteadet palun ara unusta peamist - olla labinisti aus. Pakun siinkohal valja yhe v6imalikest esimestest veergudest.

Kaesolev projekt on demonstreerimaks laiemale yldsusele mangu POKKER. Projektis osalevad 10 vabariigi parimat mangijat, kes on antud mangu valinud oma elukutseks ehk siis hingavad, s66vad ja joovad pokkerit 8-16h paevas ja nii juba viimased 5aastat.
K6igil on bankrollid 10tuhandetes eurodes, m6ningatel 100tuhat ja rohkem.
Mangija 1 - ment52 (mangib korraga 24laual, ostes ennast sisse iga sessi alguses 4800$ga)
Mangija 2 - blabla

Ja l6peta promo seksika ylestunnistusega - ka parimatel mangijatel on kuid, kus k6ik ei ole "elu on lill". Yheks Eesti parimaks mangijaks arvatud "Ajuvaba" koges ntx kaesoleva aasta jaanuari kuus swongi 55000$".
Kuna me oleme v6itjad, siis laheme v6itma ja ei midagi muud. Head kaasaelamist!

Pokkeriprod.

PS. kui antud projekt leiab kajastamist ainult erilastes foorumites, siis kirjuta mida tahad, kuna k6ik on piisavalt kursis antud mangu eriparadega.

Sorry aga enamjaolt toodad sa mingit p*ska (nagu minagi), kuid antud juhul on sinu postitus vägagi teemakohane. Lihtsalt õiglane oleks vähemalt projekti alustamise korral välja tuua kõigi projektis osalejate nö. ajalugu, kuidas/kus/millal. Lisaks on laialdase kajastuse puhul vägagi küsitav illegaalsetes pokkeritubades mängijate osalus. Promome pokkerit aga samas toetame teemat, et seadusest kõrvale hiilimine on ok ? Muidugi see seadusest kõrvale hiilimine langeb ära juhul, kui projektis osalevad, kuid illegaalsetes pokkeritubades mängivad isikud kavatsevad korralikult tulumaksu maksta.

Codecci
13.02.11, 20:28
Miks peab üldse keegi ütlema kus toas mängib?

alaska
13.02.11, 20:30
Mis teema teil on selle laiema üldsuse harimise ja teadlikuse tõstmisega koguaeg? Tootke fishe parem juurde, Pokker=kiirelt palju pappi!!!

ranka
13.02.11, 20:53
Ajuvaba ei soovi osaelda :(

Kloonike
13.02.11, 21:05
Miks peab üldse keegi ütlema kus toas mängib?

+1, et ei ole vaja öelda.

hotcocacola
14.02.11, 05:33
+1, et ei ole vaja öelda.

arvan sama, miks peavad teised teadma, millises toas mängime?

Vandalar
14.02.11, 11:58
Miks ma ei peaks teadma seda?

WeThePeople
14.02.11, 12:26
Mis sa peale hakkad selle teadmisega?

Vandalar
14.02.11, 12:58
Selline asi ei vii kuskile. Kui ma esitan küsimuse, siis ma eeldan vastust, mitte mingit nokkimist. Täielik standard minu meelest, et kui mängija teeb mingit diili vms. üritust, siis ikka ollakse ausad ja ei varjata selliseid asju.

Pahvak
14.02.11, 13:03
Vandalar tahab 2$ flippe minna lunima obv.

Kloonike
14.02.11, 13:56
Tegemist oleks reklaamiga konkreetsele pokkeritoale, kus mängija mängib. Pokkerilauas sõpru ei tunta ning tihedas konkurentsis olles ei taha keegi oma magusat tükki käest anda. Selge -EV keiss, kui just pokkerituba sulle nende esindamise eest peale ei maksa. Siin ei ole midagi "varjata", sest pokker on pokker ja vahet ei ole, kus sa seda mängid ning oma huvide kaitsmine on igati mõistetav. Telekavaatamisevõistluses ei ole ka ilmselt vaja täpsustada, kas vaatasid Kanal2 või TV3 kui oma tunnid täis said (lol, mis näide).

MagicFriend
14.02.11, 15:04
Hm, see kus toas mangitakse ei oma yldse tahtsust.
Minu "provokatiivne yleskutse" kirjutada asjadest ausalt tahendas seda, et kui t6esti peetakse vajalikuks seda yritust reklaamida laiadele massidele, siis teha seda vaarikas vormis. Kus siis raagitakse asjadest nii nagu need tegelikult on, mitte aga kokku klopsida jarjekordne tasuta promo k6ikv6imalikele kasiino/pokkerisaitidele.
Kui eesmargiks on t6esti naitamaks, et "pokker pole meelakkumine" vm. analoogset mis Ranka oma esimestes postitustes valja t6i, siis ainu6ige on raakida just KAESOLEVA PROJEKTI RAAMES ka ohtudest ja yldse "spordi" telgitagustest. Ma ei viita siinkohal hasartmangurlusele vaid pigem faktidele, mis naitavad kust laheb piir harrastusmanguri ja professionaali vahel.
Iseasi kas sellest huvitatud olete... lol

K6ik projektis osalejad:

*on BRM wizardid eranditult
*on manginud oma karjaari jooksul yle 1 000 000 kae
*kasutavad mangides erineivad abiprogramme
*kasutavad erinevate trackinsaitide andmeid otsimaks informatsiooni oma vastaste kohta
*osalevad aktiivselt foorumites kus analyysivad kasi ja kordavad teooriat
*on erinevate treeningsaitide liikmed, kus ammutavad ideid labi videote/teiste kogemuste
*omavad kontosid erinevatel saitidel, et oleks v6imalik leida parimaid mange/momente ja vastaseid
*pooled tegelevad bumhuntimisega, mis tahendab MAAKEELI et otsitakse KEDA???

Ja siis l6ppu kirjutage ka kust tuleb see 100 000euri :)

Ja huvitav reaktsioon on ka too Ajuvaba 55000$ swongi kohene kinni massimine. Et siis milleks? Saan aru kyll - jama vark ju kui yks vend pani kuuga 4aastase keskmise palga huugama. Ei naita "6ilast projekti" kuigi lillelises valguses :)

Tegelikult tahan ma 6elda seda, et tore ettev6tmine.
Jalgisin seda eelmine aasta ja elaksin kaasa ka see aasta - kuid palun tehke seda siin foorumis.

ranka
14.02.11, 15:29
See pokkeritubade ja screen-namede teema on minu arvates ka tundlik teema nagu nimed. See on iga osaleja enda asi kas ta avalikustab oma nimed/toad ja isegi limiidid kus mängib. Tähtis on profit ja vaevalt, et keegi ise hakkab oma graafikuid võltsima, et näha paremana.

PS! Kõik praegused osalejad palun olge 19-22:00 MSN, korjame kokku ja otsustame, keda veel võtta.

Davy
14.02.11, 15:51
Palun palun, enne kui asja avalikuks teete, siis need 10, kes osalevad ... PEAVAD mängima kas Trios, Olympicus või starsis(rohkem litsensiga tube vist ei ole). Mõtleme nüüd natuke järele...

ranka
14.02.11, 15:55
Palun palun, enne kui asja avalikuks teete, siis need 10, kes osalevad ... PEAVAD mängima kas Trios, Olympicus või starsis(rohkem litsensiga tube vist ei ole). Mõtleme nüüd natuke järele...

Mängimine teistes tubades ei ole keelatud ja see on ka üks põhjus miks mitte avalikustada pokkeritube - milleks üldse seda vaja teha on?

variatsioon
14.02.11, 15:59
oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

nagu wtf.

Davy
14.02.11, 16:03
Mängimine teistes tubades ei ole keelatud ja see on ka üks põhjus miks mitte avalikustada pokkeritube - milleks üldse seda vaja teha on?

Hmm ma olen vist millegist valesti aru saanud... põhimõtteliselt annad teada, et kui sa suudad mitte litsentseeritud pokkericliendi endale arvutisse hankida, siis maksuameti seisukohast see on ok ja võid mängida, tema eesmärk on sulle lihtsalt mitte võimaldada seda võimalust ja seal mängimine sulle mingeid tagajärgi ei too?

variatsioon
14.02.11, 16:05
no eks maksuamet hakkab uusi meetoteid otsima kuidas nussida kui ilmub uudis et eesti poisid teenivad miljonied makse maksmata.

Davy
14.02.11, 16:06
oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

nagu wtf.

Kui nagu oskusmängu promoda, siis oleks asja vaja üldse nii teha , et kokku võidetud big blindid(siin puhas skill ju)-rake+rakeback kõik eraldi väljatooduna.

Pisike näide oskusmängu seisukohast.
Projekti must hobune juhan mängib 100k kätt ja jääb NL100s 0-i. Lugejad "irvitavad" et see poiss ei suuda 1 big blindigi võita. Aga tegelikult võitis mees ju oma oskusega 6500 big blindi

variatsioon
14.02.11, 16:09
Kui nagu oskusmängu promoda, siis oleks asja vaja üldse nii teha , et kokku võidetud big blindid(siin puhas skill ju)-rake+rakeback kõik eraldi väljatooduna.

soldi mõte.
võiksite NL100+s teenida xbuy ini. rakeback sisse arvestatuna.

emmimees
14.02.11, 16:14
no eks maksuamet hakkab uusi meetoteid otsima kuidas nussida kui ilmub uudis et eesti poisid teenivad miljonied makse maksmata.

Huvitav, kas maksuamet sellest saab aru, et kui mängin litsenseeritud toas ja võidan, siis riik ei saa sentigi mu võitude pealt ja pigem maksab pokkerituba sel juhul hoopis vähem riigile :D

ranka
14.02.11, 16:58
oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

nagu wtf.

Selle punkti arutame ka täna läbi aga minu arvates on siin par aga:
a) mõndade tubade rakebacki on raske arvutada - point@pokerstars
b) osad mängijad multisaidivad (point@codecci, me - võib-olla veel keegi) ja jube totter on RB-d arvutada. Samuti plaanin selle kuu lõpus FTP-s oma RB suurte miinsuesse ajada
c) osadel mängijatel on diilid, mida ei tohi avalikult reklaamida
d) rakeback on viimastel aastatel jubedalt üles haibitud teema ja minu arvates ei ole see õige. Raha peab tulema mänguga. See minu arvamus, teistel kuuel osalejal ja mõnel tuhandel foorumiliikmetele oma arvamus. Mul ei ole selle vastu midagi kui rB-d juurde panna aga paneme challenge veel raskemaks.

hotcocacola
14.02.11, 17:02
Selle punkti arutame ka täna läbi aga minu arvates on siin par aga:
a) mõndade tubade rakebacki on raske arvutada - point@pokerstars
b) osad mängijad multisaidivad (point@codecci, me - võib-olla veel keegi) ja jube totter on RB-d arvutada. Samuti plaanin selle kuu lõpus FTP-s oma RB suurte miinsuesse ajada
c) osadel mängijatel on diilid, mida ei tohi avalikult reklaamida
d) rakeback on viimastel aastatel jubedalt üles haibitud teema ja minu arvates ei ole see õige. Raha peab tulema mänguga. See minu arvamus, teistel kuuel osalejal ja mõnel tuhandel foorumiliikmetele oma arvamus. Mul ei ole selle vastu midagi kui rB-d juurde panna aga paneme challenge veel raskemaks.

+1

con
14.02.11, 17:41
head mõtted ranka.

ma rõhutaks, et tegu ikkagi pokkeriprode eliidiga, iga vend niipalju ei teeni. lisaks paljud pered sõltuvad pokkerist, st elatuvad sellest. seda kui palju aega on läinud teil selleks, et jõuda nii kaugele, õppimist mis sellega kaasneb jne.

privador
21.02.11, 14:02
Kas mitte omahas ei vota rake 8bb/100 otsast 2ra?
Sry aga minu arust pokkerim2ngijad pole selles syydi, et kapitalistid nn vahelt koore riisuvad.
Ytleme ranka, kui nt pokerstars tostab rake capi 10$ peale, kas sa siis vaatad ka polastavalt m2ngiajid, kes rake-st midagi tagasi nuruvad ja ei suuda "puhta" m2nguga voita.
Omaha m2ngijad ei saa sellises projektis yldse osaleda, sest pea iga pank on max reik.

ranka
21.02.11, 15:50
Kas mitte omahas ei vota rake 8bb/100 otsast 2ra?
Sry aga minu arust pokkerim2ngijad pole selles syydi, et kapitalistid nn vahelt koore riisuvad.
Ytleme ranka, kui nt pokerstars tostab rake capi 10$ peale, kas sa siis vaatad ka polastavalt m2ngiajid, kes rake-st midagi tagasi nuruvad ja ei suuda "puhta" m2nguga voita.
Omaha m2ngijad ei saa sellises projektis yldse osaleda, sest pea iga pank on max reik.

Rakeback tänasel päeval on ainuke legit viis raha teenimiseks fixed limit mängudes. Muudes mängudes saavutad väga kena winrate ja PLO-s sellise tapva rakega saavutada 3pt/bb winrate on ikka üpriski julm ning tehtav. Eestlasedki sellise winratega grindivad.

a1a2a3
22.02.11, 12:54
K6ik projektis osalejad:

*on BRM wizardid eranditult
*on manginud oma karjaari jooksul yle 1 000 000 kae
*kasutavad mangides erineivad abiprogramme
*kasutavad erinevate trackinsaitide andmeid otsimaks informatsiooni oma vastaste kohta
*osalevad aktiivselt foorumites kus analyysivad kasi ja kordavad teooriat
*on erinevate treeningsaitide liikmed, kus ammutavad ideid labi videote/teiste kogemuste
*omavad kontosid erinevatel saitidel, et oleks v6imalik leida parimaid mange/momente ja vastaseid
*pooled tegelevad bumhuntimisega, mis tahendab MAAKEELI et otsitakse KEDA???

Brag?

$Lauri$
22.02.11, 17:47
Miks seda projekt avalikustada? Mis see head teha saab siis? Keskmine Toivo võikski silmad kinni elada ja pokker võiks underground olla, seda parem mängijatele. Ma lihtsalt ei näe avalikustamises mitte midagi positiivset.

lenC
22.02.11, 18:31
Eesmärki võib nimetada kuidas tahes, aga eeldan, et eelkõige tehakse seda ikkagi selleks, et ise võimalikult palju raha teenida, mida rohkem inimesi su edu/ebaõnnestumisi tunnistamas, seda rohkem ja paremini sa mängid.

qbj0hn
22.02.11, 19:07
Mida rohkem inimesi su edu/ebaõnnestumisi tunnistamas, seda rohkem ja paremini sa mängid.

See on nii tõsi kusjuures.Standard värk kui keegi vaatab mikogost näiteks mängu pealt siis tundub,et mängin palju paremini :D.
Peaks palkama kellegi kes mängu pealt vaataks 24/7 ja maksaks tunni hinda siis mäng A+ koguaeg :D

Codecci
22.02.11, 22:51
Eesmärki võib nimetada kuidas tahes, aga eeldan, et eelkõige tehakse seda ikkagi selleks, et ise võimalikult palju raha teenida, mida rohkem inimesi su edu/ebaõnnestumisi tunnistamas, seda rohkem ja paremini sa mängid.
Yeah this, mind absoluutselt ei huvita muu kui enda motiveerimine.

ja mendist suurema hulga $$$ printimine ldo

$Lauri$
23.02.11, 00:48
Eesmärki võib nimetada kuidas tahes, aga eeldan, et eelkõige tehakse seda ikkagi selleks, et ise võimalikult palju raha teenida, mida rohkem inimesi su edu/ebaõnnestumisi tunnistamas, seda rohkem ja paremini sa mängid.

Olen sinuga täiesti nõus ja kindlasti elaks projektis osalejatele terve pokkeriprode kommuun kaasa. Samas arvan, et suvaline mitte asjasse puutuv inimene ei oska nagunii õigeid järeldusi teha ja midagi positiivsemaks see avalikustamine ei muuda.

Owner85
23.02.11, 13:14
Aga kui te tahate sellest nii vinget projekti teha kas siis ei tunduks hea, kui teha mingi annetus tulemusest 10% - 5% Keskerakonnale näiteks?

kuuma oled saanud natuke?ma arvan et see post on niisama level ja kui mitte siis.....:)

ranka
28.02.11, 13:15
TÄHELEPANU!

Just sain teada, et üks mees ütles alt ära ning ei saa osaleda! Seega on üks koht taas üle ning järgmised 5 tundi on aega esitada kanditatuure ning valime kiirelt omale viimase mehe.

Hetke osalejad on:
1. Aadu: €0
2. Codecci: €0
3. ESTPatrick : €0
4. hookuspookus: €0
5. hotcocacola: €0
6. krayzie: €0
7. lenC: €0
8. ment52: €0
9. ranka: €0
10. SEE KOHT ON SULLE!

PS! Meil tegelt on üks varumees olemas aga see on 50:50 ja parem tahaks kindlat osalejat ning kõik, kes esitasid kanditatuuri alguses palun esitage uuesti!

variatsioon
28.02.11, 13:24
sooviksin osaleda.

projekt suveks rikkaks.

variatsioon
28.02.11, 17:57
oot kas ma peaks midagi peale mängimise ja korra nädalas seisu informeerimise veel tegema? :D

ranka
28.02.11, 18:30
Ei pea. Blogi asub siin: http://sadakilo.pokkeriprod.com/

Mul suuremat sorti netiprobleemid, hommikul üheksast pidi tehnik tulema ja üle vaatama. Seega kui mind ei ole kohal siis homsest olen. Praegu tundub net fine.

krayzie
28.02.11, 19:44
rohkem soovijaid pole?

albinar
28.02.11, 21:52
Teete sooja juba? :D

ranka
28.02.11, 22:32
See teema lukku ja jätkab siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/6846-Eesti-pokkerim%E4ngijad-r%FCndavad-100-000-euro-piiri?p=313302#post313302

Variatsiooniga räägin MSN.