PDA

View Full Version : NL10, set vs nitihakatis



rainer
10.02.11, 11:06
$0.05/$0.10 No Limit Holdem
Prima
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($27.05)
CO ($10)
BTN ($5.25)
Hero ($10.05)
BB ($20.09) 5/5/0.5 aga ainult 31 kätt

Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is SB J:diamond: J:heart:
2 folds, BTN raises to $0.40, Hero raises to $1.40, BB calls $1.30, BTN folds

Flop: K:spade: J:spade: 10:diamond: ($3.20, 2 players)
Hero bets $2, BB calls $2

Turn: 9:diamond: ($7.20, 2 players)
Hero shoveb ?

Flop on päris wet, kas flopi betsize on normaalne ?

emmimees
10.02.11, 12:24
Mina ise ei shove, ta ei pruugi ilma emandata callida, pigem c-raisen või callin shove. Muidugi tihti on tal see Q. Flopis paneks rohkem.

rainer
10.02.11, 12:31
jah, väga mõistlik märkus.

ma ikka ei adu veel päris täpselt neid nüansse, midagi tean/oskan ja samas ei oska ka. Nii mu koht ongi nl10/nl4 piirimail :D
Üritan veel, vastasel juhul ei saavuta niikuinii edu :P

aga tänud vastuse eest

kjmrc
10.02.11, 12:35
Ise paneksin ka flopil rohkem, mingi $2.50 umbes, kuna flop on väga drawine. Turni kaart ei meeldi mitte üldse, see aeglustaks mind maha.. Aga tundes ennast, siis ma ck-calliksin tema shoved/betid nii või naa maha :D Kahjuks ei suuda foldida kuigi tead, et oled väga vabalt taga :D

NFT
10.02.11, 12:47
31 käe põhjal kedagi nitiks või kelleks iganes nimetada on üpris kahtlane.
Ma oleks vist sellel flopil terve poti pannud. Kardan, et nüüd oled juba taga ja ilma vastast paremini tundmata vaevalt oskaks OOP midagi mõistlikku teha.
Checkiks ära või üritaks mingit debiilset minraiset, nutsiga value saamist etendades. Kui tal on käsi koos, siis ilmselt üritab ta siin ise valuet võtma hakata – kui tal on Qx, ei soovi ta ilmselt anda sulle FD kokku tõmbamiseks oddse.
Midagi peab tal oleme et ta oli pre valmis su tõste lihtsalt callima. AA oleks üle tõstnud, QQ+, AQs+ on väga tõenäoline...

Ja alati on võimalus, et su vastas istub lihtsalt mingi retard...

kjmrc
10.02.11, 12:49
Midagi peab tal oleme et ta oli pre valmis su tõste lihtsalt callima. AA oleks üle tõstnud, QQ+, AQs+ on väga tõenäoline...

Ja alati on võimalus, et su vastas istub lihtsalt mingi retard...

+1

Vandalar
10.02.11, 13:04
Nitte on minu kogemuse põhjal suures plaanis kahte sorti: 1) need kes on pre ja post nitid ning on ei mängi oma käsi üle 2) need kes on ainult pre nitid aga post flop võivad sellise boardiga rahulikult nt. AA maha callida ja kes kipuvad oma suurte pf kätega üle mängima ja maksavad tihti sinu 2paari või parema välja kui neil on TT-AA, või TPTK, vahest võib selline mängija ka nt. KJ9 boardil oma TT-ga maha callida- need on siis postflop omadused ja selleks peab seda teadma mis tüüpi ta on.
Ma ei usu, et villain siin (eeldades, et ta on solid nit :D) siin masti tõmbaks kuna oddsid pole head ja implied oddse masti tõmbega taga ajada pole vast ka sellise mängija moodi ja see ei oleks mõttekas ka- jällegi ma ei tea mis image sul.
Flopi bet on ok IMO võiks isegi vähem nats olla- maitse asi ja muidugi ka nö. gameflow-st sõltuv.
Ma arvan, et olenevalt siis selle niti tendentsidest postflop võib ta siin AA-ga kinna maksta aga sellele tugineks siis ainult kui sul riid on olemas. Ma arvan, et shovega ei saavuta sa suurt midagi.
Kui nüüd riidid oleks olemas, siis saaks otsustada kas TT saab tema mängitavate käte hulgast välja jätta flopis- kas ta calliks üldse setiga siin? Mida ta setiga teeks siin? Ise arvan, et AQ, vbl KQ. Palju võimalusi pole siin.

NFT
10.02.11, 13:57
A9+ mastitõmme callib selle flopi lõdvalt ära. Kui ta juba sellise käega pre 3-bette coldcallib, siis küll ta seda ka pärast edasi mängib.
Seetõttu olekski mina flopis kindlasti terve poti teinud. Kui sa nüüd veel vähem paneksid oleks see eriti easy call.
Kui tal on sett või AA siis ei tule ta sinuga selles turnis anyway enam kaasa, olenemata betsizingust. IMO ei saa me siin niikuinii max valuet.

emmimees
10.02.11, 14:18
jah, väga mõistlik märkus.

ma ikka ei adu veel päris täpselt neid nüansse, midagi tean/oskan ja samas ei oska ka. Nii mu koht ongi nl10/nl4 piirimail :D
Üritan veel, vastasel juhul ei saavuta niikuinii edu :P

aga tänud vastuse eest

Kusjuures nuputasin enne tükk aega, mis olek skõige parem liin. Mängu ajal kui adrenaliin on üleval, ei jõua tihti nii loogiliste käikudeni, aeg saab enne otsa :P
Igaljuhul on väga huvitav käsi ja väga raske koht ka muidugi. Osade solid-straightforward mängijate vastu isegi check-foldiksin turnil.

Huvitav, mis mõttekäik kõrgemate limiitide kogenumatel poistel tekib siin... ?

rainer
10.02.11, 16:23
Ise paneksin ka flopil rohkem, mingi $2.50 umbes, kuna flop on väga drawine. Turni kaart ei meeldi mitte üldse, see aeglustaks mind maha.. Aga tundes ennast, siis ma ck-calliksin tema shoved/betid nii või naa maha :D Kahjuks ei suuda foldida kuigi tead, et oled väga vabalt taga :D


+1


Üldse ei meeldi sellised boardid. Aga ma ei ole ka suuteline foldima.

ja veel. Mängu ajal on tõesti mängutuhin/adrenaliin sees ja ei jõua tihti loogiliste lahendusteni. Kui pärast rahulikult käed üle vaatad, siis imestad poolsurnuks, et mida ma ometi teinud olen.