PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Kreeka esimene suurturniir Loutrakis



ranka
11.02.11, 16:40
PokerStarsi eestvedamisel toimub märtsis värskelt avatud Kreeka esimeses pokkeritoas riigi kõigi aegade esimene pokkeri suurturniir – tuhandeeurose osalustasuga karikavõistlus Texas Hold’emis. Kui Eestis on PokerStars korraldanud maailmaklassiturniire juba kolmel korral, millest kõigile on sõitnud kohale sadu pokkerimängijaid kümnetest eri riikidest, siis nüüd toimub ka Kreekas 24.-27. märtsil nii kohalikele mängijatele mõeldes kui pokkerituristide meelitamiseks esimene [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2011/02/11/kreeka-esimene-suurturniir-loutrakis/)

ranka
11.02.11, 16:52
Kes ei viitsi artiklit lugeda siis tutvustuse kasiino kohta leiab: http://www.pokkeriprod.com/2010/11/04/kreeka-loutraki-kasiino-tutvustus/

Kloonike
14.02.11, 10:00
"Sellest hoolimata on pokker Kreeka üks kiiremini kasvaid mõttemänge" - Kreeklastega mängides tundub, et nad eriti ei mõtlemisega ei tegele :)

ranka
14.02.11, 15:22
"Sellest hoolimata on pokker Kreeka üks kiiremini kasvaid mõttemänge" - Kreeklastega mängides tundub, et nad eriti ei mõtlemisega ei tegele :)

Ka sealses kasiinos tundus mulle nii :)

muruntau
14.02.11, 15:32
Vaadates kogu riiki tundub, et viimati tegeleti seal mõtlemisega umbes 2400 aastat tagasi :D

ranka
14.02.11, 15:39
Tahan teha kiire oma nägemuse rahvustest:

Solvan kindlalt kedagi aga minu kogemuste põhjal tulevad suuremad dongid just kreekast, itaaliast, portugalist (lõuna poolt siis). Need on alati sellised dongid, kes limbivad, check-minraisevad ja on suht õnnelikud kui oma maja, neliku või mastigha saavad 2-3BB potte. Samuti foldivad palju.

Sakslased on teine suur donkide urgas, kes mängivad enam-vähem samamoodi aga erinevalt lõunamaalastest võvad nad teha suuri ja imelikke bluffe või hoopis imelikke calle.

Vähem dongid on skandinaavia rahvus, sest nad on reeglian üliagrod - 3betivad palju ,check-raisevad ja üleüldse panevad sind rohkem rasketesse olukordadesse. Küll aga nad teevad väga imelikke käike - suurte kätega obv. raise kohtades callivad või 4hoopis foldivad ja kätega, millel suur showdown value ja kus ei tohiks never-ever raiseda siis teevad suuri raisesid - ei saafgi aru, kas pööravad käe bluffiks või omast arust valuebetivad.

Venelased on jällegi ka enamasti suured dongid ja neid iseloomustab suur gamblemine. Just gamblemine. Ilmselge halvad callid, väga suured betid ja iga drawi tõmbamine mistahes hinnaga.

Balti rahvad - eestlased, lätlased, leedukad ja isegi poolakad on enamasti suht OK mängijad. Isegi kui nad on dongid sisi on nad teistmoodi sellised hobimängurid. Et püüavad hästi mängida, ernadiks osutub kui eestlane saab eestlase kokku :)

Ameeriklasi on igassuguseid ja neid eriti üldistada ei saa - pm. kogu eelneva segu aga reeglina nad jagavad mängu rohkem kui teised. Eriti ei taha gambleda, on piisavalt agrod ja betsizing on ka suht OK.

Austraalsed on minu jaoks ka üpriski solid mängijad, ei meenu suuri donke - erandeid muidugi on. Lõuna ameerika on veel selline regioon, mida ma ei oskaks iseloomustada.

Kloonike
14.02.11, 15:59
Suht spot on iseloomustused, Saksamaa tundub olevat samal tasemel Inglismaaga, kus donkide ja enam vähem normaalsete mängijate suhe on üsna tasakaalus.

suitsutihane
15.02.11, 05:16
Austraalsed on minu jaoks ka üpriski solid mängijad, ei meenu suuri donke - erandeid muidugi on. Lõuna ameerika on veel selline regioon, mida ma ei oskaks iseloomustada.
hmmm huvitav, väiksemates mikrolimiitides nl2-nl10 pole küll ühtegi solid aussit näinud, enamasti ulme dongid olnud, aga vbolla neil elu nii lill et pole mikrodesse asja siis... =P

vennike
16.02.11, 12:41
hmmm huvitav, väiksemates mikrolimiitides nl2-nl10 pole küll ühtegi solid aussit näinud, enamasti ulme dongid olnud, aga vbolla neil elu nii lill et pole mikrodesse asja siis... =P

aussied ja uk-st vennad on tavaliselt suht solid plo vennad. holdemi kohta andmed puuduvad.

fyte
16.02.11, 14:28
hmmm huvitav, väiksemates mikrolimiitides nl2-nl10 pole küll ühtegi solid aussit näinud, enamasti ulme dongid olnud, aga vbolla neil elu nii lill et pole mikrodesse asja siis... =P
Aussies keskmine palk olevat ju miski 4,5k AUD kuus (AUD pmtl sama kursiga mis USD), seega nii madalal mängides ei saagi nende mõistes mingit "profitit näidata", kuid Eestis solid volüümi ja winrate'ga tuleks nl10's kuu aja jooksul miski 600 euri kokku, mis on võrdne kusagil 2-kordse miinimumpalgaga. Ehk siis jutu point on see, et vaevalt keegi eestlastest viitsiks korralikult mängida näiteks 0.002/0.004$ blindidega cashi, sest isegi crushides võidaksid vaid sente. Ja seda otseses mõttes.

vonkartoffel
16.02.11, 14:50
Keegi sinna minemas on siit? Keegi kuskil häid satikaid märkab võiks siia promoda.