PDA

View Full Version : PokerBookClub



Davy
17.10.08, 13:14
Kuna siin foorumis on tekkiv üksteist toetav seltskond, seetõttu prooviks isegi anda sellele meeldivale arengusuunale omapoolse tõuke. Teisisõnu avaks nii poolinteraktiivse raamatukogu, kust siis kasutajad saaksid omavahel pokkeri raamatuid kas laenutada/vahetada/osta/müüa. Eestis pole neid eriti kuskilt saada ja pealegi on nad kallid, korraliku raamatukollektsiooni omandamiseks kulub 10 tuhande krooni ringis ja seda summat ei tahaks enamik inimesi maksta, samuti ei ole paljudel algajatel niipalju FPP punkte kogunenud, et nende eest raamatuid tellida ja paljudes võrkudes vist see ei olegi võimalik. Ning isegi kui FPP eest need osta,siis hinnaks eesti kroonidesse ümberarvutatuna kujuneb nii 7-8 tuhande krooni ringis, nii et odavad nad ei ole:).

Esialgu prooviks tagasisidet saada(enne kui projekti käima lükkaks), et kas ideel sellisel kujul ka kandepinda on, inimesi on erinevaid ja paljud kindlasti ei ole nõus oma isiklikku vara tundmatule inimesele kasutada andma.

Mul endal on olemas järgnevad raamatud, mida ma oleks nõus siis kas laenuks vahetama või laenule andma.

Harrington on Cash Games: Volume I
Power Hold'em Strategy by Daniel Negreanu (Autographed)
Hold Em for Advanced Players (David Sklansky)
Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth
Mathematics of Poker by Chen and Ankenman
Why You Lose at Poker by Russell Fox and Scott T. Harker
Winning Strategies for No-Limit Hold' Em"
No Limit Hold 'Em by David Sklansky and Ed Miller
Daniel Negreanu More Hold'em Wisdom for all Players

Ise asun Tallinnas ja oleks huvitatud esialgu "The Poker Mindset" ja "The Theory of Poker" raamatute lugemisest, mida siis laenutaks ise või vahetaks laenuks.
Samuti prooviks iga raamatu kohta siia lühikokkuvõtte organiseerida, sarnaselt nagu ranka tegi "The Poker Mindset" kohta.

Nii et mehed tagasisidet palun ;D

Eks reeglid mõtleme koos välja, kui sellel idee teostamiseks piisavalt nõudlust/pakkumist on;)

Tigrano
17.10.08, 13:16
Hmm väga huvitav, isegi pragu loen ranka käest laenatud The Poker Mindset ;D

Davy
17.10.08, 13:18
Hmm väga huvitav, isegi pragu loen ranka käest laenatud The Poker Mindset ;D


On ka hea ?;D

Lutzky
17.10.08, 13:18
emm....pdfidena saab netist kõike tasuta kätte....aga see on maitse asi...

Klamber®
17.10.08, 13:19
pretendeerin kah mõne aja pärast mindsetile.

Tigrano
17.10.08, 13:23
pretendeerin kah mõne aja pärast mindsetile.


Ennem ei tohigi mängida, kui pole seda lugenud, täielik miinus EV muidu :(

Davy
17.10.08, 13:23
emm....pdfidena saab netist kõike tasuta kätte....aga see on maitse asi...


Mul on suur probleem õpetlikku raamatut pdf-na lugeda, ma olen selline "vanamoodne" inimene, kellele meeldib kuskil mõnusas tugitoolis või voodis pikutades raamatusse süveneda ja aeg ajalt selle taha magama jääda ;D.

Et jah maitseasi, ainult omastkäest tean, et ei ole arvutiekraanilt võimeline raamatuid lugema :-\(hiire kursor ise läheb natukese aja tagant pstars.exe faili peale ja teeb ootamatult topeltklõpsu)

pkmarek
17.10.08, 14:24
kuskohast neid pdf failidena raamatuid on võimalik saada? äkki oleks mõistlik need pdf-id ühte kohta yles laadida, siis saaks neid ühest kohast kätte? igaljuhul, olen huvitatud nendest pdf failidest ;)

jawbreaker
17.10.08, 14:43
Arvutist on raskem lugeda, kuna süvenemine on keerulisem (msn-id ja muud jamad). Samas minu pole võimalust hetkel kuskilt Amazonist osta, seega saab kuidagi hakkama.
Internetis on saadaval Sklansky ja Harringtoni raamatud (muud jama kah), kui uuemaid pole mina küll leidnud. Moshmani raamatud (Head-up, Sit n Go) ja see Mindseti raamat oleksid küll huvitavad. Kui keegi teab kust uuemaid raamatuid saada, siis võiks infot jagada.

ranka
17.10.08, 15:40
kuskohast neid pdf failidena raamatuid on võimalik saada? äkki oleks mõistlik need pdf-id ühte kohta yles laadida, siis saaks neid ühest kohast kätte? igaljuhul, olen huvitatud nendest pdf failidest ;)

Eriti ärme piraatlust toetame ja seega paluks mitte linke levitada (ütlen igaks juhuks ära).

Ja mina olin ka algul, et oh mis ma neid raamatuid ostan. Lähen tõmban netist ära ja siis hakkan lugema. Terve kõvaketas oli raamatuid täis aga paraku ei suutnud ma üle paari lehe lugeda ja nii ta läks. Õnneks sain kohe paberikandjal raamatud ja ikka teine asi lugeda. Eriti veel online pokkerimängija jaoks, kes muidu niigi palju istub arvuti taga, siis raamatut lugedes vähemalt saab ekraani tagant ära.

Endal mul on raamatuid trobikond aga kahjuks hetkel ei laenuta ühtegi välja, sest 3 raamatut on juba ringluses. Kaks raamatut on kindlas kohas ja üks on natuke "kahtlasemas kohas" ja juba pea 9-ndat kuud "lennus". Kui raamat tagasi ilmub, siis võib ka uuesti laenamise peale üle minna.

Vahetamise vastu ei oleks mul midagi, sest saaksin ju uure raamatu vastu. Aga kahjuks hetkel on mul endal kaks ja pool raamatut lugemata siis seega poleks eriti mõtet vahetada, kuna see jääks mul lihtsalt riiulile seisma. Kui kellegil VÄGA tõsine häda ja soov vahetada, siis võib võtta PM-iga ühendust ja ehk leiame miski mooduse või kompromissi :)

ok2aa
17.10.08, 18:57
mul on gus hanseni "every hand revealed(?)" ja moshmani(?) sng raamat. võin ära anda kui keegi ütleb hea põhjuse (PM)

kivisaba
17.10.08, 19:53
mul see sama Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth
mis on limitist btw
aga ise tahaks laenutada küll sest rott olen

ranka
17.10.08, 19:57
Tegin uue alafoorumi ja liigutasin slee teema siia, kuna ei sobinud vanasse alafoorumisse.

Lutzky
19.10.08, 00:04
Ei olnudki plaanis linke levitada. Netis on erinevaid torrenteid, kust saab kõike. On olemas ka special pokkeritorrentid jne. Kes otsib, see leiab.

Edu,
L.

2Godfather1
19.10.08, 03:37
mul see sama Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth
mis on limitist btw
aga ise tahaks laenutada küll sest rott olen


Ma olen ka rott ja eelmistest raamatutest, mis pdffis läbi lugesin, siiani silmad kipitavad. Nii et minu põhjus(keegi otsis põhjust, miks ta laenutama peaks) on see, et tahaks järgmine kord lauda istudes oma rocketseid selgemalt näha. Ja laenutada võiks sellepärast ka, et SIIS ma saan järgmine kord lauda istuda, kuna hoiab raha kokku. Ning, kui ka see polnud piisav argument, miks laenutada ei peaks/võiks vms. siis ütlen aint seda, et ükskord saan selle mõne raamatu nigunii ja kunagi ikka teen selle "mitte-laenutaja" vähemalt esimesest buy-innist laua taga tühjaks. Comprende? :D

Igatahes, tore nurgake siin ka ja oleks hea, kui keegi laenutaks mõnda head raamatut. Poker Mindset tundub review järgi täitsa huvitav. Kui võimalik, siis oleksin järjekorras. Aitäh.

zyxxx
19.10.08, 12:22
Mul ka oli PDF-e kõvaketas täis enne kui laiali lendas ja lugesin mõned isegi suht läbi. Iva on muidugi sees, et paberkandjal lugedes on võimalik asjasse palju paremini süveneda kui arvuti kuvaril scrollides.

Plaanis samuti varsti mõni targem raamat ausal teel omandada.

Tigrano
19.10.08, 12:27
Minu probleem on selles, et nagunii olen igapäevaselt palju tunde arvutis ning kui peaks veel PDF arvutis lugema, siis oleks otseses mõttes kellad. Seega kas välja printida või raamat soetada kaks varianti.

2Godfather1
19.10.08, 12:31
2 raamatut olen välja printinud ja hädapärast ajab asja ära, kuid Raamat on ise juba palju motiveerivam ja üldjuhul mõnusam jne jne.. asjal on teine maik noh.. :)

Lutzky
19.10.08, 23:12
Just...printige välja või ostke parem monitor:P

L.

Klamber®
19.10.08, 23:17
ega tegelikult on ju raha oluliselt lihtsam ka varastada kui teenida, seega kõik pdf-e tõmbama, crackitud progesid kasutama ja muidu sigatsema!

Yokker
19.10.08, 23:19
Mis aadresilt neid raamatuid tasuta saab lugeda netis???

Klamber®
19.10.08, 23:25
tegelt on nii et kas sa tõesti (peale foorumi reeglite lugemist) arvad et keegi annab sulle lingi kus neid lugeda saab?

muidu saab neid lugeda ka siit - http://w3.bsa.org/estonia//antipiracy/Internet-Piracy.cfm

Yokker
19.10.08, 23:28
Minu viga nüüd siis tean :D

Lutzky
19.10.08, 23:29
ega tegelikult on ju raha oluliselt lihtsam ka varastada kui teenida, seega kõik pdf-e tõmbama, crackitud progesid kasutama ja muidu sigatsema!


Ma nõustun mingil määral. Kuigi ma ise veel pokkeriraamatute tellimiseni ei ole jõudnud, sest mul on pro olemas kelle käest paberkandjal kõik kätte saada jne, aga siiski väike vastuväide. Ma ise tellisin just Amazonist paari kilo eest endale magistritöö jaoks raamatuid. Kuivõrd siga kotis ei osteta, siis otsisin netist välja ka mõne raamatud pdfi - et tutvuda sisuga jne. Miks ma siis üldse paberkandjal ostsin - sest raamatuga tuleb kaasa ka cd, kust saab veel täiendavat inffi. CD-d netist kätte ei saa.

Lisaks - kõik mängijad ei alusta 10k bankrolliga ning ei oma money, et kohe osta raamatuid. Paljudel ei ole ka connectioneid, et laenutada.

Lisaks2 - kas sa tõesti ütled mulle, et Sinu arvutist ei leia mitte ühtegi piraat MP3-e või sa ei ole kunagi mp3 piraati tõmmanud ja kuulanud vms?


Long story short. Ma tean päris häid kohti, kust saab raamatuid (mitte ainult pokkeri jne), aga ei avalda, sest see läheb foorumi reeglitega vastuolla ning krt, kas keegi googlet enam ei oska kasutada.


L.

Klamber®
19.10.08, 23:35
Ma nõustun mingil määral. Kuigi ma ise veel pokkeriraamatute tellimiseni ei ole jõudnud, sest mul on pro olemas kelle käest paberkandjal kõik kätte saada jne, aga siiski väike vastuväide. Ma ise tellisin just Amazonist paari kilo eest endale magistritöö jaoks raamatuid. Kuivõrd siga kotis ei osteta, siis otsisin netist välja ka mõne raamatud pdfi - et tutvuda sisuga jne. Miks ma siis üldse paberkandjal ostsin - sest raamatuga tuleb kaasa ka cd, kust saab veel täiendavat inffi. CD-d netist kätte ei saa.

täiesti nõus, enamus aga pole sllised.



Lisaks - kõik mängijad ei alusta 10k bankrolliga ning ei oma money, et kohe osta raamatuid. Paljudel ei ole ka connectioneid, et laenutada.

...........



Lisaks2 - kas sa tõesti ütled mulle, et Sinu arvutist ei leia mitte ühtegi piraat MP3-e või sa ei ole kunagi mp3 piraati tõmmanud ja kuulanud vms?

olen küll KUNAGI. aga kuna ma õnneks ise samal teemal töötan siis tean mis töö ja vaev on selle limewirega tõmmatud loo taga. alati kui mingi hea loo leian ja / või tõmban, olen selle plaadi ja / või kogumiku/singli omale ka tellinud. austusest nende töö vastu

Lutzky
19.10.08, 23:38
Väga bro.

L.

kapiuksehing
20.10.08, 02:31
egas midagi. ise võin laenutamiseks välja pakkuda

Harrington on Cash Games vol1/vol2
Tournament poker for advanced players (Sklansky)
pot-limit omaha poker the big play strategy (Hwang)

Asukoht: tallinn/õismäe
leiab mind pnewsi chatist

antnx
20.10.08, 09:14
Pakun välja täiesti tutika raamatu: The Mindset ja Therory of Poker by Skalinsky

Vastu tahaks kas Winning Strategies for no limit holdem

Tagasi tahaks raamatut samas seisukorras nagu välja antud.

Asun TARTUS

Davy
20.10.08, 10:55
Pakun välja täiesti tutika raamatu: The Mindset ja Therory of Poker by Skalinsky

Vastu tahaks kas Winning Strategies for no limit holdem

Tagasi tahaks raamatut samas seisukorras nagu välja antud.

Asun TARTUS



:) Antx täpselt need raamatud, mida tahaks lugeda, teeme vahetust mõneks ajaks 2 raamatut kahe vastu? Kohe liigun koju ja vaatan , kas winning strategies for no limit holdem on nende hulgas , mille olen juba kätte saanud.

Davy
20.10.08, 12:12
Pakun välja täiesti tutika raamatu: The Mindset ja Therory of Poker by Skalinsky

Vastu tahaks kas Winning Strategies for no limit holdem

Tagasi tahaks raamatut samas seisukorras nagu välja antud.

Asun TARTUS



Saatsin sulle siin foorumis message.

Rahapada
20.10.08, 14:58
Hm, a raamat raamatu vastu v ... saab niisama ka ma hea meelega loeks paerma meelega paberi pealt, seda enam, et sõidan tööle pidevalt rongiga... hea lugeda ja asjad

jrgn hell
20.10.08, 16:40
mul theory and practise, winning concepts of draw and lowball, mis on sick vanakooli raamat, ja navaroo ja caro live tellide raamatud, varo on navaroo kõrval pask ja muud raamatud on siit juba läbi käinud.

navarro läbisirvimisel võib juba hakata üht teist märkama. Pole sellega korralikult tegelenud

pärnus asun

Keegikolmas
21.10.08, 17:29
Mulle jällegi isiklikult meeldib lugeda välja prinditud ja korralikult köidetud raamatut.
Tekst suurem ja selgem jne jne.
Maitse asi.
Kuna enda tööl võimalik kasutada printerit tasuta, siis on see suht viisakas variant :D

broadcast
22.10.08, 18:10
Kusjuures jah, isegi sai algul välja prinditud PDF-e. Vist oli No Limit Holdem Theory and Practise ja Sklansky/Malmuthi/Millery Small Stakes Holdem. Korralik pdf, korralik väljatrükk pluss köide. Loe nagu päris raamatut. Hinnaks tuli kuskil 100-150.-. Trükk firma soodukaga. Tellitud raamatud on 2 Harringtoni ja SnG-Strategy raamat. 100% läbitud pole veel ükski. Küll aga osad conseptid 3-4 korda. :D

Aga jah, pdf-i ekraani pealt lugeda on küll ülimalt kehva. Kuigi ekraan on korralik, ei ole asi ikka õige. Paber näpu vahel on hoopis teine tera.

ok2aa
24.10.08, 10:10
mu välja reklaamitud raamatud on kilu käes - kui ta läbi saab siis küsige talt neid laenuks

Tigrano
24.10.08, 10:24
Väga hea näha, et nurk juba toimib.

antnx
24.10.08, 11:31
Sooviks Winning low limits Holdem raamatut

Davy
24.10.08, 12:36
Sooviks Winning low limits Holdem raamatut


Antx pidime ju täna vahetust tegema, võid selle low limit raamatu ka saada mindseti vastu.

Davy
24.10.08, 22:42
Täna tegime siis esimese vahtuse PokerBookClub raames

antnx sai
Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth
Winning Strategies for No-Limit Hold' Em"

Ja mina oma kauaigatsetud MINDSETI :P

Tigrano
24.10.08, 23:17
Õnnitlused, et asi toimib ;D Kahju, et mul pole mingeid raamatuid jagada, annaks hea meelega ;)

ranka
24.10.08, 23:48
Õnnitlused, et asi toimib ;D Kahju, et mul pole mingeid raamatuid jagada, annaks hea meelega ;)


Vaata, et minu raamatuid jagama ei hakka :o

Tigrano
25.10.08, 00:25
Vaata, et minu raamatuid jagama ei hakka :o


See Sinu raamat on ju kõik popim maamunal, peale selle, kui sina selle läbi olid lugenud ;D

Davy
25.10.08, 00:31
See Sinu raamat on ju kõik popim maamunal, peale selle, kui sina selle läbi olid lugenud ;D


Jah ka minagi kavatsen peale mindseti lugemist NL400 esimese käega double uppida

Tigrano
25.10.08, 00:35
Jah ka minagi kavatsen peale mindseti lugemist NL400 esimese käega double uppida


See hellitab poisi veel ära nii ;D

ranka
25.10.08, 07:18
Jah ka minagi kavatsen peale mindseti lugemist NL400 esimese käega bankrolli double uppida


FYP

antnx
29.10.08, 09:58
Small Stakes On väga hea raamat. Winning on natuke keerulise sõnastusega. Lihtsad asjad on raskelt seletatud. Muidu supper kõik!

vsiu100
29.10.08, 11:50
saan laenata:
Super System 1
Super System 2
Harrington 1
Harrington 2
Harrington 3
Tournament Poker for advanced players(D.Sklansky)
Poker tells(Caro)

Rahapada
29.10.08, 13:09
kas niisama ilusa palumise peale ka laenatakse või on vaja vahetust?

Davy
29.10.08, 13:29
Kui ma oma raamatud läbi saan, siis laenutan niisma ka, aga siis peaks ise natuke vaeva nägema ja järgi tulema.

Hetkel lõpetamisel Harrington on cash games vol1
Pooleli The Mathematics of Poker ja Mindset(laenutatud)

Rahapada
29.10.08, 14:06
märka pm'i, või chatti

zwen olen sääl

kylamees81
30.10.08, 09:44
Kui kellelgi sobivaid raamatuid algajatele müügiks pakkuda on, siis võtke ühendust, oleks huvitatud. Telliks ise aga ei viitsi kuu aega oodata.Kui tuhin peal, siis tuleb õppida, mine tea millal kopa ette viskab.

Ise tellisin No Limit Hold 'em: Theory and Practice-i aga see ikka "tiba" raske alguseks.

kyla

pikk28
30.10.08, 09:47
saan laenata:
Super System 1
Super System 2
Harrington 1
Harrington 2
Harrington 3
Tournament Poker for advanced players(D.Sklansky)
Poker tells(Caro)

tere vsiu100
mis valemiga ma sult ntx harringtnon 1-e saaks laenata? Kui müüd siis võin ka osta.

vsiu100
31.10.08, 00:02
tere vsiu100
mis valemiga ma sult ntx harringtnon 1-e saaks laenata? Kui müüd siis võin ka osta.


myygiks pole ykski.
aga võid saata siia või PN mulle sõnumi, oma nr või midagi.
tallinna piires liigun ringi ikka nv ja pyhap sõbraga pargis ka, lepib kokku midagi.

pikk28
31.10.08, 08:10
tnx vsiu!
Saadan PM-i

kylamees81
02.11.08, 18:35
Õhtus

Plaanis on kuus üks raamat tellida/läbi lugeda, mida siit listist algajale soovitate:

http://www.pokershop.ee/index.php?cPath=78


tänud

kyla

Davy
15.11.08, 18:41
Harrington on holdem vol1 on -andrese- käes.... põhimõtteliselt, kui keegi soovib peale teda seda lugeda, siis mina oleks nõus, et sooviavaldaja -andresega- suhtleks kus ja millal raamatu üleandmine toimuks, mul endal lihtsam :)

-andres-
15.11.08, 18:56
Jep, tänud Davy'le.
Hetkel sihikindlal lugemisel raamat, aga eks mingi hetk saab läbi ka :).

Cremer
27.11.08, 08:47
Ega kellegil Collin Moshmani "Heads-Up No-Limit Holdemi" pole?

Vastuandmisega hätta ei jää!

kollane
28.12.08, 21:23
Keegi mulle raamatut : theory and practise
saaks laenutada, pole kahjuks midagi vastu anda :( ning endal võimalust osta hetkel ka pole.

Aristotep
29.12.08, 09:22
Mina võin laenutada seda raamatut küll. Eks jutukas lepib kokku.

surka
29.12.08, 15:18
hea meelega loeks midagi live tellide või mindseti kohta, kuid endal vastu laenata vaid Hwangi Pot Limit Omaha (see-eest on see väga väärt lugemine neile, kes tahavad omahaga pistmist teha)
asun enamasti tartus ning väga ei viitsi kuhugi kaugemale seigelda.

Aristotep
29.12.08, 20:11
Minul on olemas Mindseti raamat ja asun ise ka Tartus.

Sass
31.12.08, 20:56
Tervist, mul on olemas varsti täiesti tutikas Harrington on Hold'em, Volume 2 The Endgame mille triobet turnalt sain,
kui kellelgi soovi võin selle 300.- eest ära anda või vahetada Harrington on Cash games volume 1 vastu.

Sulgpallur
31.12.08, 22:26
Tervist, mul on olemas varsti täiesti tutikas Harrington on Hold'em, Volume 2 The Endgame mille triobet turnalt sain,
kui kellelgi soovi võin selle 300.- eest ära anda või vahetada Harrington on Cash games volume 1 vastu.
mul esimene olemas

Sass
04.01.09, 03:51
kellelgi siis pole ostu/vahetus soovi? laseks hinda ka 250 peale

timukasr
04.01.09, 12:07
Veits off topic, aga huvi pärast küsin kas keegi sellsit raamatut on lugenud: Heads-Up No-Limit Hold'em (http://www.twoplustwostore.com/twoplustwo/IP.php?type=Category&ID=1&productID=285). Oleks tore feedbacki kuulata.

k2snakalle
07.01.09, 00:45
Ehk on tallinnas kellegil
Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth

Vastu võib anda Harrington on Cash Games vol1, aga sellega dilemma, et endal lugemine pooleli ;)

rohelinekonn
07.01.09, 13:39
Olen lugenud ainult turniiride kohta siiani ehk keegi soovitab mulle paar paremat cashi raamatud mis kindlasti tasub omale soetada.

ranka
07.01.09, 14:44
Olen lugenud ainult turniiride kohta siiani ehk keegi soovitab mulle paar paremat cashi raamatud mis kindlasti tasub omale soetada.


No Limit Theory and Practice (NLTHAP) (http://www.twoplustwo.com/no-limit-theory-practice.php)
Proffesional No-Limit Hold'em (PNL) (http://www.twoplustwo.com/professional-no-limit-hold-em.php)

Muusik
08.01.09, 03:00
millised on must read raamatud. eriti cashis ja tournades. NL holdemi mõtlen. kavatsen neid hulgi osta ;D

-andres-
08.01.09, 03:24
Post ülesse ja Ranka poolt öeldud kaks oleksid väga head. End Theory vast ja siis Proffessional Hold'em.

variatsioon
08.01.09, 03:48
millised on must read raamatud. eriti cashis ja tournades. NL holdemi mõtlen. kavatsen neid hulgi osta ;D

The Theory of Poker
Harrington On Hold'em (Volume 1 and 2)
No Limit Theory and Practice

variatsioon
08.01.09, 03:50
aga ehks keegi oskaks soovitada mindseti raamtuid..(peale The Poker Mindseti)

Cremer
13.01.09, 13:16
Kindlasti Zen the art of poker ja Elements of Poker

Muusik
15.01.09, 01:50
tellisin siis amazonist järgmised raamatud:
The Theory of Poker: A Professional Poker Player Teaches You How to Think Like One
David Sklansky

Professional No-Limit Hold 'em: Volume I: 1
Matt Flynn

No Limit Hold 'em: Theory and Practice
David Sklansky

Harrington on Hold 'em: Strategic Play v. 1: Expert Strategy for No Limit Tournaments
Dan Harrington

The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success
Ian Taylor

Loodetavasti tegin hea ostu.

Tigrano
15.01.09, 02:12
Pole paha, lugemist jagub, ise tahan ka tellida ühtteist. Järgmine kuu kavatsen lugema hakata - Skalinsky ja Milleri - No Limit Hold 'em: Theory and Practice, seega see läheb ostukorvi, samuti tellin Harringtoni Cash Games mõlemad raamatud, siis on mõned kuud kindlustatud.

pikk28
15.01.09, 13:50
Pole paha, lugemist jagub, ise tahan ka tellida ühtteist. Järgmine kuu kavatsen lugema hakata - Skalinsky ja Milleri - No Limit Hold 'em: Theory and Practice, seega see läheb ostukorvi, samuti tellin Harringtoni Cash Games mõlemad raamatud, siis on mõned kuud kindlustatud.








ma just loen seda. Mu esimene pokkeri raamat :). Tegelikult oleks parem olnud muidugi alustada Theory of Pokerist aga noh võtan selle teiseks.
Krisost tellisin ka pot Limit Omaha. See saabub järgmine nädal. Nii et lugemist jätkub :)
Eile isegi ei viitsinud mängida, kuna raamat oli nii siga huvitav. Tra mismoodi ma ikka varem olen mänginud. Puhta lucki pealt :)

Tigrano
15.01.09, 22:54
ma just loen seda. Mu esimene pokkeri raamat :). Tegelikult oleks parem olnud muidugi alustada Theory of Pokerist aga noh võtan selle teiseks.
Krisost tellisin ka pot Limit Omaha. See saabub järgmine nädal. Nii et lugemist jätkub :)
Eile isegi ei viitsinud mängida, kuna raamat oli nii siga huvitav. Tra mismoodi ma ikka varem olen mänginud. Puhta lucki pealt :)



Ma olen tõesti ainult lugenud Poker Mindseti ja lehtsenud mõnda veel natuke aga arvan, et väga suurt kahju ei ole kannatanud, et nüüd raamatuid pole lugenud. Theory of Pokeri tellisin ka kusjuures, sest ranka tegi Harringtoni cashi raamatud täiega maha ;D

Eks näis, kas raamatute lugemine tuleb kasuks või kahjuks aga iga kuu üks raamat peaks läbi loetud saama sellel aastal.

pikk28
15.01.09, 23:28
Ma olen tõesti ainult lugenud Poker Mindseti ja lehtsenud mõnda veel natuke aga arvan, et väga suurt kahju ei ole kannatanud, et nüüd raamatuid pole lugenud. Theory of Pokeri tellisin ka kusjuures, sest ranka tegi Harringtoni cashi raamatud täiega maha ;D

Eks näis, kas raamatute lugemine tuleb kasuks või kahjuks aga iga kuu üks raamat peaks läbi loetud saama sellel aastal.

ütleme ausalt ega sind ja mind ei saagi võrrelda. Üks võitev proff valmis teine alles algaja õpilane kiir

Tigrano
15.01.09, 23:58
ütleme ausalt ega sind ja mind ei saagi võrrelda. Üks võitev proff valmis teine alles algaja õpilane kiir


See kõik nii suhteline, Levis teadis rääkida, et P.Antonius pole raamatuid lugenud ja ei tunne huvi ka, sest kardab, et võib oma stiili ära rikkuda.

Teine hea asi, et saan ka varsti ehk kellegile raamatu laenutada, kui läbi loetud.

alaska
16.01.09, 00:28
, sest ranka tegi Harringtoni cashi raamatud täiega maha ;D



Mis seal siis oli? Kavatsesin just tellida...

Tigrano
16.01.09, 01:14
Mis seal siis oli? Kavatsesin just tellida...


Pidi olema rohkem live mängude cashi jaoks, kui netipokkeri, et enamvähem limbi AA-ga jne.

ranka
16.01.09, 04:38
Mis seal siis oli? Kavatsesin just tellida...


Siis kui nad alles trükis olid andsin juba preorderi sisse ning lõpuks ma nad kätte sain. Kui nad mu koju jõudsid olid juba 2p2-lesed neid raamatud läbi lugenud ning 1 kommentaar, mis jäi hästi meelde kõlas nii:

"HOH in cashgame is good if you are horrible player" :) Et seal miskid niti dan harringotni nipid ja rohkem konsentreerunud live mängule, kus tõesti pead mõtlema selle peale, et kuidas AA-ga võtta maximum raha, mitte sellest, et kas meil siin FE-d on või mitte - sest live gamedes FE kogu laua peale on 0.

zyxxx
18.01.09, 10:37
Loen praegu Harringtoni Cash Games Vol1 ja mina küll ei ütleks, et seal ässadega limpimist kusagil oleks propageeritud. Natuke häirib vast see, et kuna Harrington on varem kirjutanud turniiriraamatuid, siis kogu cashgame olemust seletatakse läbi turniirimängija prisma.
Samas ei saagi ühestki raamatust kogu teksti puhta kullana võtta, endal peab ka mingi filter vahel olema arusaamaks, mida praktikasse rakendada ja mida mitte. Raamat ei võrdu kasutusjuhend.

CTXrix
18.01.09, 10:45
Talk about a beat.

Tellisin e-bayst Poker Mindseti detsembri lõpus. Vaatasin, et müüjal on 97k positiivset kommentaari (st 99,8% super). Mõtlesin, et no cmon, 0,2 % vast ikka ma ei hiti. Aga jah...hittisin, nagu loom hittisin. Müüjalt on tulnud 4 meili, millest kahes ta väidab, et raamatut pole tal praegu ja kahes väidab, et saatis juba ära...need tulid kordamööda - st ta ütles, et saatis ära...ja siis kaks päeva hiljem tuli kiri, et tal pole seda, siis uuesti, et saatis ja siis, et tal pole seda ;D . Aga oi kui ma selle raamatu kätte saan ja tildist lahti siis...siis...siis ma saan oma ptbb/100 üle 4-ja äkki ::)

zyxxx
18.01.09, 11:16
Talk about a beat.

Tellisin e-bayst Poker Mindseti detsembri lõpus. Vaatasin, et müüjal on 97k positiivset kommentaari (st 99,8% super). Mõtlesin, et no cmon, 0,2 % vast ikka ma ei hiti. Aga jah...hittisin, nagu loom hittisin. Müüjalt on tulnud 4 meili, millest kahes ta väidab, et raamatut pole tal praegu ja kahes väidab, et saatis juba ära...need tulid kordamööda - st ta ütles, et saatis ära...ja siis kaks päeva hiljem tuli kiri, et tal pole seda, siis uuesti, et saatis ja siis, et tal pole seda ;D . Aga oi kui ma selle raamatu kätte saan ja tildist lahti siis...siis...siis ma saan oma ptbb/100 üle 4-ja äkki ::)


Usun, et tegu siiski arusaamatusega. Ma olen ka nendega jagelenud ja teinekord tuleb neilt igasuguseid imelikke kirju. Näiteks ühe auto varuosa käidi kaks korda Eestis mul uksetaga koputamas (ei helistatud telefonile) ja siis saadeti kähku Inglismaale jälle tagasi. Lõpuks sain asja ikkagi ilusti kätte.

Muusik
18.01.09, 23:01
nonii.. mulle tuli ka juba esimene mail et sorry.. meil ei ole seda raamatut.. vähemalt sain oma raha tagasi..

Tigrano
19.01.09, 02:30
nonii.. mulle tuli ka juba esimene mail et sorry.. meil ei ole seda raamatut.. vähemalt sain oma raha tagasi..


Kust te neid raamatuid tellite, et raha makstud ja raamatut polegi.

Ise tellisin just Amazonist ära ning pakike on kuskil juba teel.

Muusik
20.01.09, 06:17
ka amazonist

rohelinekonn
20.01.09, 22:14
Ei tea kas kuskilt saab tellida raamatuid ja maksta läbi Moneybookeri ???

Tigrano
12.02.09, 11:47
Täna tuli amazonist kaup kohale, nüüd kõvasti lugemist, eks näis millal loetud jõuan ;D Muusik me tellisime ühel ajal, kas Sul ka käes kaup?

tonis
12.02.09, 12:17
Ei tea kas kuskilt saab tellida raamatuid ja maksta läbi Moneybookeri ???
telli kriso.ee'st. Minu arust väga mugav ning viimane kord kui tellisin tuli alla 2 nädala kohale.

rohelinekonn
12.02.09, 12:22
Tänan leidsin juba lahenduse krediit kaardi puudumisele. Ma tellisin miski 26 jaanuari paiku vist Amazonist ja nüüdseks on kohal ;) Sealt UK omalt

jrgn hell
12.02.09, 22:13
http://www.pokerzentrale.de/uploads/1/hansen.JPG


sain eile läbi

SOOVITAN

+ kõõige ilusamini kujundatud pokerbook i have ever seen

Tigrano
12.02.09, 23:39
Ma tellisin selle Hanseni raamtu ka, eks näis, kas soovitused paika peavad. Arvan, et loen seda mingi 3 kuu pärast praeguste prognooside kohaselt ::)

kvaliteet
27.02.09, 16:04
Kes 2h enne mind krisost Moshmani SNG raamatu ära ostis? Just tulin sealt tühjade kätega.

50CandyJoe
02.04.09, 11:29
Kes laenutaks fishile raamatut, kus oleks basic teadmiste omandamisest kirjutatud? Oleks hellalt tänulik.

Vastu on pakkuda: D. Sklansky No Limit Hold'em Theory and Practice ja The Poker Mindset


Asukoht Tallinn

EGERT
04.04.09, 21:56
Kes 2h enne mind krisost Moshmani SNG raamatu ära ostis? Just tulin sealt tühjade kätega.


Um, that would be me :D

Pahvak
06.04.09, 16:50
Mul on olemas Harrington on Cash Games I & II ja The Psychology of Poker.

Lugeda tahaks: Professional No-Limit Hold 'em.

Asun Tallinnas või (pigem) Tartus.

muruntau
14.04.09, 03:26
Mul mõned raamatud laenutamiseks välja pakkuda:

Rodman ja Nelson: "Kill Phil"
Chen ja Ankerman: "Mathematics of poker"
Moshman: "Sit 'n Go Strategy"
Moshman: "Heads-up No-Limit Holdem"

Neist viimast kolme pole veel ise lugenud, nii et neid ei taha üle kümneks päevaks laenutada.

Siis praegu veel lugemisel on, mida ka mõne aja pärast oleks nõus laenutama:

Nelson, Streib ja Lee: "Kill Everyone"
"Full Tilt Poker Strategy Guide: Tournament Edition"

Laenutamise tingimused oleks enam-vähem samad, mis siin foorumis stakemise palumisel, et oleks olnud vähemalt kuu aega kasutaja ja 50 posti teinud.

Et siis Naxeri masti hittimised ainult juhuseks ei jääks ;)

Edit: asun Tallinnas ja veel, raamatute arvustusi saab nt amazonist lugeda

vapsik
14.04.09, 03:30
Ma võin ka paar raamatut laenutada:

1. Shaw "Secrets of Sit'n'gos"
2. Poker Mindset

1. Raamatu saan kohe välja anda
2, Mindset on hetkel Masterpuppeti käes

Ainus tingimus oleks usaldusväärsus
Asukoht Tartus

EGERT
14.04.09, 12:07
2. Poker Mindset
2, Mindset on hetkel Masterpuppeti käes

Terv,
Ma oleks Tartus sellest mindsetist huvitatud. Vastu võin pakkuda Moshmani SNG või SuperSystem2.

vapsik
14.04.09, 13:09
Terv,
Ma oleks Tartus sellest mindsetist huvitatud. Vastu võin pakkuda Moshmani SNG või SuperSystem2.


Kuna ta hetkel veel teise inimese käes, siis vist enne kuu lõppu seda laenata ei saa kahjuks.

masterpuppet
14.04.09, 13:50
Minu käes on siis ja hetkel üritan seda korralikult läbi töödata. Ehk annab mai alguseks läbi loetud. :)

EGERT
14.04.09, 13:52
Okei. Ma mai esimene pool müttan Toronto kasinnides ja jahin Negreanu stacki, aga kui tagasi tulen, siis kontakteerun. Kui ma enne osta ei jõua ;D

vennike
26.04.09, 20:22
Välja laenutada - "Limit Hold'em : winning shorthand strategies" Terry Borer, Lawrence Mac. Vägagi abiks raamata LHE mängijatele, aga kuna minu närvikava LHEs toimuvat jama välja ei kannata, siis jääb ka raamat päris lõpuni lugemata.

kui keegi huvi tunneb siis postikulu eest (~£3) võin jaanipäevani välja laenata, või vahetada Poker Mindseti vastu jaanipäevani.

raidov
28.04.09, 15:45
Sooviks väga laenata või osta Moshmani "Heads-up No-Limit Holdem"

muruntau
07.05.09, 19:59
sry, pole seda vahepeal märganud. Saaksin laenata Moshmani HU raamatut kuni kümneks päevaks.

EdgarP
10.05.09, 02:24
Mul mõned raamatud laenutamiseks välja pakkuda:

Rodman ja Nelson: "Kill Phil"
Chen ja Ankerman: "Mathematics of poker"
Moshman: "Sit 'n Go Strategy"
Moshman: "Heads-up No-Limit Holdem"

Neist viimast kolme pole veel ise lugenud, nii et neid ei taha üle kümneks päevaks laenutada.

Siis praegu veel lugemisel on, mida ka mõne aja pärast oleks nõus laenutama:

Nelson, Streib ja Lee: "Kill Everyone"
"Full Tilt Poker Strategy Guide: Tournament Edition"

Laenutamise tingimused oleks enam-vähem samad, mis siin foorumis stakemise palumisel, et oleks olnud vähemalt kuu aega kasutaja ja 50 posti teinud.

Et siis Naxeri masti hittimised ainult juhuseks ei jääks ;)

Edit: asun Tallinnas ja veel, raamatute arvustusi saab nt amazonist lugeda


Oioi-Chen ja Ankerman: "Mathematics of poker"-see on see raamat kus on ka kelly betting vist sees? Kui jah,siis kas seda saaks laenutada ? ma ei vasta muidugi kriteeriumile-postide arvu poolest,aga kuna mind on juba korduvalt staketud,siis äkki saab erandi teha? Sest see raamat just tekitas mõnes asjas tugevat huvi ning mõtted varastas mitmeks päevaks ;D

kivisaba
10.05.09, 02:25
keegi mindsetti saab laenutada mulle ??

jrgn hell
10.05.09, 06:53
Mul mõned raamatud laenutamiseks välja pakkuda:

Rodman ja Nelson: "Kill Phil"
Chen ja Ankerman: "Mathematics of poker"
Moshman: "Sit 'n Go Strategy"
Moshman: "Heads-up No-Limit Holdem"

Neist viimast kolme pole veel ise lugenud, nii et neid ei taha üle kümneks päevaks laenutada.

Siis praegu veel lugemisel on, mida ka mõne aja pärast oleks nõus laenutama:

Nelson, Streib ja Lee: "Kill Everyone"
"Full Tilt Poker Strategy Guide: Tournament Edition"

Laenutamise tingimused oleks enam-vähem samad, mis siin foorumis stakemise palumisel, et oleks olnud vähemalt kuu aega kasutaja ja 50 posti teinud.

Et siis Naxeri masti hittimised ainult juhuseks ei jääks ;)

Edit: asun Tallinnas ja veel, raamatute arvustusi saab nt amazonist lugeda



Ma tahas mõelamid Kill´e kui saaks. endal on, mida sul pole:
malmuthi Draw ja lowballi vanakooli oma
Winning tournamenst one hand at the time
gus hanseni Aussie millionsi turna raamat
Mike caro books of poker tells
Joe Navarro tellide raamat
Hwangi PLO
Ja mindset ka vaja ära tuua Nozzu käest. Laisk olen

Neid nlhe raamatuid ei hakka pakkuma, need nagunii kõigi lloetud

vapsik
10.05.09, 09:51
keegi mindsetti saab laenutada mulle ??


Ma saan, aga ma olen Tartu kandis.

variatsioon
10.05.09, 11:40
http://www.pokerzentrale.de/uploads/1/hansen.JPG


sain eile läbi

SOOVITAN

+ kõõige ilusamini kujundatud pokerbook i have ever seen

parim raamat mida ole lugenud ;)

muruntau
10.05.09, 14:08
jrgn, saab laenata küll. Tahaks Winning tournament one hand at a time vastu saada

EdgarP, saan samuti laenata.

Saatke siis PM

jrgn hell
10.05.09, 20:19
ok, kohe kui välja mõtlen, milla tallinnas olen, siis saadan PM sulle

kivisaba
11.05.09, 03:57
Ma saan, aga ma olen Tartu kandis.
aga kui ma järgmine nädal sealt läbi sõidan kas oleks variant et sa tood selle mulle bussijaama ?

vapsik
11.05.09, 09:22
aga kui ma järgmine nädal sealt läbi sõidan kas oleks variant et sa tood selle mulle bussijaama ?


Oleneb kuupäevast ja kellaajast.

kivisaba
11.05.09, 09:44
Oleneb kuupäevast ja kellaajast.

ok kui teada saan siis ütlen

vapsik
13.05.09, 16:45
[quote=Vapsik ]
Ma võin ka paar raamatut laenutada:

1. Shaw "Secrets of Sit'n'gos"
2. Poker Mindset


Uhh, hiljuti lisandusid mulle 3 raamatut:

"Advandced Limit Holdem Strategy"
"Professional NL HE"
"No Limit Holdem"

Kuna ma neid kõiki niikuinii korraga ei loe, siis ma võin ühe neist või siis isegi 2 välja laenata. Sit and go ja mindsetti võin samuti laenata. Midagi vastu pole vaja anda.

tdx
18.05.09, 14:07
Kui mõni limiti huviline siin on, siis on ära anda Small Stakes Holdem: Winning Big With Expert Play (Sklansky, Miller, Malmuth 2004), täitsa viisakas raamat, aga ise mängin NLHE'i.

pikk28
18.05.09, 15:19
kes omaha huvilistest Hwangi PLO raamatut tahab siis võib PM mulle saata.
olemas on veel Harringtoni cash 1,2 ning Slansky ja Milleri NLHE Theory ja pracktice.
viimased 3 raamatut on hetkel välja laenutatud, kuid varsti saan tagasi.
ise oleks huvitatud mindseti raamatust

vsiu100
18.05.09, 15:35
kes omaha huvilistest Hwangi PLO raamatut tahab siis võib PM mulle saata.
olemas on veel Harringtoni cash 1,2 ning Slansky ja Milleri NLHE Theory ja pracktice.
viimased 3 raamatut on hetkel välja laenutatud, kuid varsti saan tagasi.
ise oleks huvitatud mindseti raamatust



njah, ostsin mihkli käest PN foorumist just Hwangi PLO. mudu oleks laenanud.
arvasin varem, et mindsetist tuututatakse niisama, aga mulle oli sellest vääga palju kasu. imo peaks see kohustuslik kirjandus olema.
aga ju selle toime ole individuaalne kah.......

er1k
28.05.09, 22:15
Sooviksin osta/laenata raamatu "The Poker Mindset".

Ise asun Tallinnas.

Kuna pole veel foorumis tuntud, siis võin laenates jätta ka tagatise.

Ühendust võtta PM-ga või MSNis ;)

Friiko
29.05.09, 17:44
Ma võin ka paar raamatut laenutada:

1. Shaw "Secrets of Sit'n'gos"
2. Poker Mindset

1. Raamatu saan kohe välja anda
2, Mindset on hetkel Masterpuppeti käes

Ainus tingimus oleks usaldusväärsus
Asukoht Tartus



Kuule Shaw "Secrets of Sit'n'gos"t oleks küll huvitatud, on see ikka saadaval?

vapsik
29.05.09, 17:50
Kuule Shaw "Secrets of Sit'n'gos"t oleks küll huvitatud, on see ikka saadaval?


On küll.

Tigrano
07.06.09, 06:27
Ma võin laenutada ingliskeelset the theory of poker ja every hand revelated. Täiesti uued aga pole aega endal praegu küll lugeda.

Lahekutt
07.06.09, 17:43
Hea meelega laenutaks Every Hand Revealedi, vastu pole kahjuks midagi pakkuda. Asun pärnus.

marxiku
07.06.09, 17:56
kas keegi on lugenud raamatut "Tournament Poker for Advanced Players" by D. Sklansky?
Tasub ette võtta või on mingit paremat raamatut MTTde jaoks?

Tigrano
07.06.09, 18:01
Hea meelega laenutaks Every Hand Revealedi, vastu pole kahjuks midagi pakkuda. Asun pärnus.


vastu pole vaja sest ei jõua ise lugeda nii või naa. PM msn või midagi ja ajame asja korda.

ranka
07.06.09, 22:11
kas keegi on lugenud raamatut "Tournament Poker for Advanced Players" by D. Sklansky?
Tasub ette võtta või on mingit paremat raamatut MTTde jaoks?


Minu arvates ei olnud midagi erilist selles raamatu ja see on ka võib-olla põhjuseks, miks ei lugenud seda raamatut täielikult läbi vaid valisin omale huvitavamad peatükid. Aga kindlasti on abi ja aitab mängu arendada.

Ja üldiselt turniiide jaoks on kohustuslikuks kirjanduseks Harringtoni Triloogia.

marxiku
07.06.09, 22:57
Minu arvates ei olnud midagi erilist selles raamatu ja see on ka võib-olla põhjuseks, miks ei lugenud seda raamatut täielikult läbi vaid valisin omale huvitavamad peatükid. Aga kindlasti on abi ja aitab mängu arendada.

Ja üldiselt turniiide jaoks on kohustuslikuks kirjanduseks Harringtoni Triloogia.

okei.
Ja Harringtoni "3" tuleb mul kindlasti ette võtta!

Tigrano
11.06.09, 09:36
Hea meelega laenutaks Every Hand Revealedi, vastu pole kahjuks midagi pakkuda. Asun pärnus.


Täna tooks ära, juba unustasin ;D Lähen õhtul 6 läbi trenni, siis tooks ära.

k2snakalle
11.06.09, 16:07
kellegil mindset raamatut pole laenata?

leits
11.06.09, 20:59
keegi mindseti müüa ei taha? ma ilmselt loeks seda terve suve .. seega laenama ei hakkaks:D

vapsik
11.06.09, 21:46
keegi mindseti müüa ei taha? ma ilmselt loeks seda terve suve .. seega laenama ei hakkaks:D


Miks Sa starsist ei telli seda?

jrgn hell
16.06.09, 02:09
okei.
Ja Harringtoni "3" tuleb mul kindlasti ette võtta!


Kui sulle handexampelid meeldivad, niiet räägitakse konkreetsest käest ja mitte ei mõelda mingile konspetile sobivat kätt välja, siis võta Rizeni Pearjammeri ja Apestylesi see Winning MTTS one hand at the time
See päris põhjalik ja Hanseni every hand revealed on ka kuldne lugemine. Kahjuks Mõlemad vist välja laenatud

marxiku
16.06.09, 09:41
Kui sulle handexampelid meeldivad, niiet räägitakse konkreetsest käest ja mitte ei mõelda mingile konspetile sobivat kätt välja, siis võta Rizeni Pearjammeri ja Apestylesi see Winning MTTS one hand at the time
See päris põhjalik ja Hanseni every hand revealed on ka kuldne lugemine. Kahjuks Mõlemad vist välja laenatud

Kui selle Hanseni tagasi saad, siis on võimalik seda mulle laenata?

pastilaa
19.06.09, 11:36
Vapsik - kas oled starsist tellinud raamatuid? Tuleb postikuluta koju? Kaua võtab aega?

vapsik
19.06.09, 13:09
Vapsik - kas oled starsist tellinud raamatuid? Tuleb postikuluta koju? Kaua võtab aega?


Olen küll. Mingeid postikulusi ega asju pole ja mulle toodi need otse koju. Kuskil 1 kuu läks aga.

Pahvak
19.06.09, 13:09
Ebayst võite ka vahel raamatuid tsekkida, ma olen poole odavamalt saanud kui krisost tellides. Samas seal peab tuhnima ka ja vedamist olema.

EDIT: Ilmselt starsi poest on siiski kõige mõtekam. Odavam kui krisos ja ei pea ebays tuhnima.

pastilaa
19.06.09, 13:10
Tänud Vapsik!

akristjan
23.06.09, 19:48
Tere, kas kellegil on Mindseti laenata või müüa, kiire asjaga, lähen WSOPile ja loeks lennukis selle läbi eelnevalt siis. Ise Tallinnas

raaids
22.07.09, 20:57
kust näeb ranka kokkuvõtet mindsetist?

variatsioon
22.07.09, 21:42
kust näeb ranka kokkuvõtet mindsetist?

http://ranka666.blogspot.com/2008/08/mindset.html

Provoker
23.07.09, 10:34
Teine väga huvitav teema minu jaoks oli "short term". See põhimõtteliselt põimub iga teemaga näiteks - tilt, downswing, upswing mida iganes. Et ei ole mõtet spammata cashierit/trackerit, et vaadata, kuidas läinud on või, et täna oli miinuspäev ja enne mängu ei lõpeta, kui jõuan tagasi nulli. See on mõttetu! Sest Te peate mõtlema nii, et kogu Teie pokkerikarjäär on üks suur sessioon.


Mina ei suuda sellest veel loobuda. Pidevalt klikin cashieri ja vahin seisu ja Vpp-si ning üsna tihti refreshin Hemi, et näha mis toimunud on. Paar korda olen proovinud refreshiga endale kindel kellaaeg mõttes määrata millal seda teen. Ntx poole tunni tagant. Rahulikumaks muudab mängu olulisel määral.

pikk28
23.07.09, 10:40
lol, ma refreshin iga 2 mintsa tagant kindlasti :D.
võõrutuskuur juba käib

antnx
23.07.09, 15:45
No Limit Theory and Practice (NLTHAP)

Otsin seda raamatut tartus!

amagan
23.07.09, 22:41
No Limit Theory and Practice (NLTHAP)

Otsin seda raamatut tartus!


Leidsid?

Mul olemas,võin laenata

I.A
31.07.09, 12:32
Laenutaks Collin Moshmani HU raamatu.
Vastu saaks anda hetkel kodus olevad Snyder'i The Poker Tournament formula 1 ja 2... või Sklansky Small Stakes Holdem'i.
Olemas veel The Poker Mindset, Sklansky Tournament Poker for Advanced Players, Kill Everyone, Phil Shaw Secrets of Sng's, Neil Timothy Sng raamat, kuid need on hetkel laenutuses.
PS! Snyder'i raamatud täiesti uued... puutumata. Ole esimene ja loe neid :D

karm
11.08.09, 11:39
No Limit Theory and Practice (NLTHAP)

Otsin seda raamatut tartus!

Vastu teile midagi anda ei ole, 2 õllet ehk? :)

hotcocacola
11.08.09, 11:41
ostsin eile selle Krisost (H)

Helmps
11.08.09, 17:51
mul moshmani hu raamat olemas, aga ise asun võrus ja kuskile saatma ei viitsi hakata.

no_limit
20.08.09, 18:59
Tere!
Soovin laenata (pandi vastu) /osta raamtuid: No Limit Theory and Practice (NLTHAP), Proffesional No-Limit Hold'em (PNL). Asun Pärnus järgmine nädal liigun ka Tartu poole.
Vastu on anda Texas hold`em for winners (Andrea & Dan Shavick).
Tänud!

vapsik
20.08.09, 19:03
Tere!
Soovin laenata (pandi vastu) /osta raamtuid: No Limit Theory and Practice (NLTHAP), Proffesional No-Limit Hold'em (PNL). Asun Pärnus järgmine nädal liigun ka Tartu poole.
Vastu on anda Texas hold`em for winners (Andrea & Dan Shavick).
Tänud!


Kui Sa lähemal ajal kellegi käest ei saa, siis ma võin Sulle laenata kui ma Tartusse jõuan (enne augusti lõppu see ei juhtu).

toores
21.08.09, 12:04
Tere,

Oleks soov laenutada umbes nädalaks Collin Moshmani Heads-up raamatut Tartus. Vastu on pakkuda Sklansky/Millery "No-Limit Hold'em: Theory and Practice"(nädala pärast, hetkel väljas) ning Mike Caro tellide raamat.

Karikakar
21.08.09, 21:15
Kui kellelgi on laenutada Poker mindseti, siis andke teada. Asun Tallinnas ja olen nõus posti eest tasuma.

Sass
22.08.09, 16:27
annan siis väikse tasu eest ära ka Harrington on holdem volume 2 the endgame ja DVD Secrets of NL holdem (howard Lederer) PM

EGERT
22.08.09, 19:41
Kellegil on olemas, siis tahan 4/6 paki vastu laenutada nädalaks vms.

Rolf Slotboom "Secrets of shorthanded PLO"
Jeff Hwangi uus PLO raamat

Ja kui kellegil on SlowHabiti PLO e-book juhuslikult olemas, siis PM. Muidu maksab $370 ja isu niipalju ei ole.

RudiTurbo
23.08.09, 23:32
Poker Mindsetti olex vaja, Tallinnad, Keilad jne, tulen ise järgi :)

Pahvak
24.08.09, 22:32
Suht võimatu vist, aga kellelgi The Elements of Poker by Tommy Angelo pole?

rohelinekonn
24.08.09, 22:38
Kes tahab siis võin mindsetti laenata kuid asun tartus

nikitheone
24.08.09, 23:13
Kas keegi oskab soovitada head sng'de raamatut? soovitavalt 1-laua omasi.

graci

Bikewarrior
24.08.09, 23:25
Kas keegi oskab soovitada head sng'de raamatut? soovitavalt 1-laua omasi.

graci


Sit 'n Go Strategy - Collin Moshman
Secrets of Sit'n'gos - Phil Saw

viimane olemas endal kui huvi siis ps

toores
25.08.09, 10:41
Kes tahab siis võin mindsetti laenata kuid asun tartus


Oleks huvi küll. Detailid PM-s.

tonis
25.08.09, 15:01
Poker Mindsetti olex vaja, Tallinnad, Keilad jne, tulen ise järgi :)
Järgmisest nädalast liigun Tallinna ja võin laenata kui siis veel soovi on.

RudiTurbo
25.08.09, 20:30
Järgmisest nädalast liigun Tallinna ja võin laenata kui siis veel soovi on.


Endiselt on, anna teada millal tuled PM'iga vms :)

RudiTurbo
26.08.09, 09:24
Pmst läx siis mul unegraafik juba nii õhtuseks, et tuli jälle see hetk, kui tuli üx 24h täis teha ja täna siis oli ärkamine kell 8 ja no mitte halligi pole teha.
Nii, et kellel on Üxkõik millist pokkerikirjandust jagada Harjumaa piires, siis tulexin mõni päev järgi.

Harrington Cash gamide seeriaga võix näiteks alustada või mõnda muud nimeka mehe raamatut loeks!
Ning endiselt Ka The Poker Mindsetti soovix, kuid loodetavasti siis kasutaja "tonis"'e käest õnnestub see peagi saada :)

EGERT
26.08.09, 13:28
Mul sümboolse tasu eest Tartus ära anda:

SuperSystem2
Jeff Hwangi PLO raamat.

PM

Supsti
27.08.09, 17:52
Rohelisekonna Mindset liigub Tartust Kuressaare poole, õhtul saan kätte ja saab lugema hakata.

vapsik
27.08.09, 18:39
Homme liigun Tartu poole, kui keegi tahab siis võin laenata järgnevaid raamatuid:

"Ace on the river"
PNLHE
Mindset
NLHE TP
Secrets of sit and go-s
Advandced LH Strategy... (Limit holdemi raamat)

Karikakar
27.08.09, 19:00
Kui kellelgi on laenutada Poker mindseti, siis andke teada. Asun Tallinnas ja olen nõus posti eest tasuma.

Amphor
27.08.09, 20:41
Kui kellegil oleks Harrington on cash games'i seeriat jagada tallinas, siis ära ei ütleks

kapiuksehing
31.08.09, 18:53
nii..ok, kaua ma neid raamatuid ikka riiulil tolmu all hoian...


nii et siis välja pakkuda
Harrington on CASH games 1/2
poker mindset

Ruditurbo sina vist tahtsid sellist komplekti?

või siis kaks viimast siia teemasse postitajat, kui olete kiiremad kui Turbo ruudi siis saate endale vajaliku kätte
asukoht Tallinn Õismäe...

samas veel pakkuda
Moshmani SNG
Hwangi PLO
ja
Smithi "poker tournament tips from the pros"

Kui kellelgi on soovi leiab mind õhtuti pnewsi jutukast võ PMige... Omme olen päev läbi koolis aga kolmap olen kodune.. nii et kolmap võin vabalt raamatukogumutti mängida

Edit1: Turbo ruudiga diil tehtud mindset ja Harrington pole enam saadaval

Amphor
01.09.09, 14:40
Moshmani SNG'stei ütleks kah ära.

anti
12.09.09, 01:08
Kui keegi tahab Mathematics of Poker lahti saada andku teada. Ostan ära.

EdgarP
14.09.09, 14:49
Tere,
kas keegi Pärnust saaks mõnda raamatut laenutada, nii kuskil nädalaks max. Eelistaks mingit turniiri suunitlusega teost, kuid sobivad ka teised. Lihtsalt ei salli arvutist pdf failide lugemist ning sesside pauside ajal oleks hea raamatut lugeda.

Ettetänades!

jrgn hell
14.09.09, 15:01
Tere,
kas keegi Pärnust saaks mõnda raamatut laenutada, nii kuskil nädalaks max. Eelistaks mingit turniiri suunitlusega teost, kuid sobivad ka teised. Lihtsalt ei salli arvutist pdf failide lugemist ning sesside pauside ajal oleks hea raamatut lugeda.

Ettetänades!



mul kõik raamatud kuhugi välja laenutatud, kui tagasi, annan teada

Dogers
14.09.09, 15:11
Tartus loeks mindseti ja harringtoni kui leidub keegi lahke. :)

vapsik
15.09.09, 14:48
Tartus loeks mindseti ja harringtoni kui leidub keegi lahke. :)


Kas Harringtoni cashgame seeria mõtled või neid tavalisi (turna omad vist)? Hetkel mindset pole Tartus, aga kui paari nädala pärast ikka huvi on, siis võin kaasa võtta selle.

Dogers
15.09.09, 15:08
Kas Harringtoni cashgame seeria mõtled või neid tavalisi (turna omad vist)? Hetkel mindset pole Tartus, aga kui paari nädala pärast ikka huvi on, siis võin kaasa võtta selle.


cashgame japs, aga anna teada siis kui mindset tartus, aitäh.

vapsik
15.09.09, 15:11
cashgame japs, aga anna teada siis kui mindset tartus, aitäh.


Mul Cashgame'i on mõlemad osad olemas, aga teist hakkan varsti ise lugema ning esimese lõpetamisega läheb veel aega, kui huvi on, siis võid ehk MSN-i lisada ning eks ma annan märku kui mul need läbi.

timz0333
15.09.09, 22:22
Ostaks, laenaks Moshmani HU raamatu. Krisos tellimisaeg 2 kuni 4 nädalat:S

Pahvak
15.09.09, 23:10
Ostaks, laenaks Moshmani HU raamatu. Krisos tellimisaeg 2 kuni 4 nädalat:S


Tasub uk ebayst ka uurida. Sealt saab kindlasti kiiremini ja odavamalt kui krisost.

H2rrison
16.09.09, 15:46
Tere,

oleksin ka huvitatud The Poker Mindseti laenamisest Tallinnas.

Ise oman raamatuid:
Power Hold'em Strategy by Negreanu
The Psychology of Poker by Alan N. Schoonmaker

virx747
18.09.09, 15:52
Pakun järgmisi raamatuid, mis endale enam vajalikud pole.
Raamatu taga on hetke hind Amazonis. Pakuks välja hinnaks 40% sellest, see sisaldaks ka saatmiskulusid Eesti piires.

1. Small Stakes Hold 'em: Winning Big With Expert Play. Sklansky, Miller, Malmuth. (Pot limit) 16,47
2. Hold'Em Poker for Advanced Players. Sklansky, Malmuth. (Pot limit) 19,77
3. No Limit Hold 'em: Theory and Practice. Sklansky, Miller. 19,77
4. Cash Games (How to Win at No-Limit Hold'em Money Games) Vol. 1. Harrington, Robertie. 23,07
5. Cash Games (How to Win at No-Limit Hold'em Money Games) Vol. 2. Harrington, Robertie. 23,07
6. Every Hand Revealed. Gus Hansen. 10,85
7. The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success. Taylor, Hilger. 16,47
8. Professional No-Limit Hold 'em: Volume I. Flynn, Mehta, Miller. 19,77

Loodan et seda pakkumist siin müügi pärast maha ei võeta :)
Kel huvi, pange PM, kes ees, see saab.

vapsik
18.09.09, 16:00
Ja kus kohas Sa elad? Tallinnas?

virx747
18.09.09, 16:41
Ja kus kohas Sa elad? Tallinnas?


Tallinna lähedal, linnas käin tihti, võin ära visata kui vaja kuhugile.
Alles veel nr. 3 ja 6 hetkel

kivisaba
18.09.09, 16:58
võtan kuuenda ära ja kolmanda kh

hinnad dollarites jh ?

virx747
18.09.09, 17:09
Raamatud läinud!

Karikakar
18.09.09, 19:07
Täiesti perses, miks ma nii hilja seda teemat vaatasin >:(

HBP
27.10.09, 08:03
Tere

Kas kellelgi on müüa harrington on cash gamei?Asun Tallinnas ning maksimum 50 km võin välja ka sõita sellele järele.

madisle
01.11.09, 08:55
Kellegil Pärnus Harringtoni raamatuid on laenutada? Või siis mõnda SnG raamatut.

antnx
08.11.09, 09:41
Vaja lugeda:

http://www.kriso.ee/Elements-Poker/db/9781419680892.html

"Elements of Poker" Tommy Angelo

Sass
10.11.09, 16:59
Ä/A väikse dengi eest Harringtoni turna volume 2 ja Secrets of texas holdemi DVD pea tasuta kaasa...

PM

kuco
11.11.09, 11:57
Vaja lugeda:

http://www.kriso.ee/Elements-Poker/db/9781419680892.html

"Elements of Poker" Tommy Angelo


Sul loetud?

Pahvak
11.11.09, 23:46
Vaja lugeda:

http://www.kriso.ee/Elements-Poker/db/9781419680892.html

"Elements of Poker" Tommy Angelo


Tahaks ka seda lugeda. Tommy Angelo DC videod olid väga head.

k2snakalle
13.11.09, 13:55
Tere

Kas kellelgi on müüa harrington on cash gamei?Asun Tallinnas ning maksimum 50 km võin välja ka sõita sellele järele.


olemas Harrington on Cash Games vol1
saada PS kui huvi on

heido24
14.11.09, 11:26
keegi http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?169980 <----- sellest teab midagi ???

Supsti
14.11.09, 11:32
keegi http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?169980 <----- sellest teab midagi ???

Üks päev sirvisin kaubamajas seda. Midagi huvitavat ei leidnud.

madisle
19.11.09, 16:54
Kellegil Pärnus Harringtoni raamatuid on laenutada? Või siis mõnda SnG raamatut.

tonis
26.11.09, 18:23
Kellegil mingit PLO raamatut pole laenata Tallinnas? mingi nädalaks või kaheks

Pelaja
17.12.09, 20:22
Kellelgi limit holdemi 6maxi jaoks sobivat raamatut on laenutada? Asun Tartus

vsiu100
18.12.09, 09:34
Kellegil Pärnus Harringtoni raamatuid on laenutada? Või siis mõnda SnG raamatut.


järgm. nädal tulen Pärnusse ja Harringtoni triloogia on olemas. võid saada. võid mulle PM-ga meelde tuletada 23.12 näiteks.



Kellegil mingit PLO raamatut pole laenata Tallinnas? mingi nädalaks või kaheks


Hwangi PLO on olemas ja võin laenata. sõidan täna lõuna-eestisse ja pühap õhtu tagasi. kui sa 17.30-18.00 ajal Kristiine kandis oled, võid saada. või siis esmasp.

nikitheone
18.12.09, 09:38
müün "Secrets of Sit'n'gos" Phil Shaw. võite googeldada, tundus päris asjalik. olen ise esimesed u 50 lk lugenud, rohkem pole kasutanud.

tonis
18.12.09, 15:27
Hwangi PLO on olemas ja võin laenata. sõidan täna lõuna-eestisse ja pühap õhtu tagasi. kui sa 17.30-18.00 ajal Kristiine kandis oled, võid saada. või siis esmasp.



Ise tulin pühadeks ära maale juba. Äkki saad peale uut aastat lanata seda?

Strateeg
04.01.10, 20:33
Kuna jaanuaris mängin nagunii minimaalselt aj tegelen sessiga siis otsustasin et loen lõpuks NLHETP läbi. Arvutis on pdf olemas, aga raamatu lugemine läheks ikka kordades kiiremini ja oleks mugavam. Seega esitan palve, et kui keegi Tartus või Pärnus mulle seda piiblit laenata saaks oleks päris mõnus. pdf kujul on mul kõvakettal hulgi ka muid raamatuid, kui laenajal juhtub ka endal mõni soov olema, kuigi ma kujutan ette et see sama book collection on 99 %l siit foorumist olemas.

EDIT: sain abivalmilt Vapsikult imekiire vastuse nii et asi korras!

nummar
13.01.10, 11:17
Tartus keegi ei taha miskit head laenutada? Kahjuks pole ainult midagi vastu pakkuda : (

Muckyourcards
21.01.10, 10:19
Ostan raamatuid!!!

cutoff
27.01.10, 09:20
Hei,

sooviks vahetada pokkeriõpikuid. Pakun Sklansky Pokkeriteooriat ja Krieger´i Pokkerimängija piiblit ( mõlemad eestikeelsed ja viimane trükk ). Soovin eelkõige õpikut, mis spetsialiseerunud turniiridele

Diilini!

miksnii
28.01.10, 03:50
Sooviks laenutada "Poker Mindseti" v muud taolist Tartus. PM

ranka
28.01.10, 17:02
Tead, et meie foorumis on piraatlus keelatud?

pokepokepoke
15.02.10, 12:24
Kellel kogub riiulipeal tolmu mõni kasulik raamat pokkeriteemal ning kelle jaoks on raamat ennast ammendanud, siis võiks siia teemasse teada anda. Tänud.

Provoker
22.03.10, 13:56
Otsin raamatut HUSNG-de tarbeks. Vastu võin pakkuda NLH Theory and Practice.

junkman
24.03.10, 21:15
tervist, sooviks ka raamatut cashi kohta, on ehk midagi pakkuda?
To Provoker:mul pole sulle küll vastu anda midagi, aga kas seda NLH oleks võimalik sinu käest laenutada?

metsnik
28.03.10, 21:31
Kas keegi oskab soovitada 6-max NLH turniiride teemal raamatut? Või see liiga marginaalne teema, et eraldi raamatut loota?

erplander
29.03.10, 03:13
Kas keegi oskab soovitada 6-max NLH turniiride teemal raamatut? Või see liiga marginaalne teema, et eraldi raamatut loota?

http://www.amazon.com/Killer-Poker-Shorthanded-John-Vorhaus/dp/0818407220

Osa raamatust käsitleb otseselt teemat, peatükk "Shorthanded Tournament Play", lk 150-187

Madis Very
29.03.10, 12:09
Otsin tlns raamatuid 6max cashi kohta vastu võin enda kogust midagi anda. PM/MSN
Ty

Madis Very
31.03.10, 14:52
Tegelt võib ka lihtsalt cashi raamatuid mitte ainult 6max. Saan ka enda kogust vastu vahetada. TLN, kuna vahepeal käin ka tartus saaks seal ka trade ära teha PM/MSN

pikk28
31.03.10, 15:00
saada mulle PM, mis raamatud sul olemas on.
mul ühtteist cashi kohta on olemas.

trippin567
31.03.10, 20:33
Kui keegi siin ka raamatute müügiga tegeleb, siis oleks huvi järgmiste teoste vastu:

Harrington on Hold'em Volume 1 ja 2
Ace on the river
Super System 1 ja 2
Gus Hansen - Every hand revealed
Hilger & Taylor - Poker mindset

Kui midagi pakkuda kellelgi, siis PM!

Cremer
06.04.10, 10:31
Kellegil Tartus Winning Poker Tournaments One Hand at the time vol II pole laenata? Võin vol I vastu anda või palju muud kraami :)

PMmige

ingu
06.04.10, 10:38
Võrust/Tartust laenaksin ise ka kui keegi pakuks midagi, pmst iga raamat oleks teretulnud, seni vaid Pokkerimängija Piiblit sirvanud.

E: Vastu siis saan cashi pakkuda.

joestackster
03.05.10, 11:13
Mul mõned raamatud üle.Äkki keegi tahab:
Doyle Brunson's Super System: A Course in Power Poker
The Psychology of Poker
The Book of Bluffs : How to Bluff and Win at Poker
Phil Gordon's Little Green Book : Lessons and Teachings in No Limit Texas Hold'em
Ace on the River: An Advanced Poker Guide
The Theory of Poker
Professional Poker: The Essential Guide to Playing for a Living
Inside the Poker Mind: Essays on Hold 'em and General Poker Concepts
The Mathematics of Games of Strategy
No Limit Hold 'em: Theory and Practice
Real Poker II: The Play of Hands
Pokkeriteooria(eestikeelne theory of poker)
Pool poehinda tükist küsiksin umbes.

taasver
30.06.10, 11:40
Äkki kellelgi on laenata/myya/vahetada sellist raamatut: Professional No-Limit Hold 'em: Volume I (Matt Flynn, Ed Miller, Sunny Mehta)
Vastu on pakkuda The Poker Mindset (Taylor, Hilger)

no_limit
28.10.10, 14:47
Tere.
On kellelgi pakkuda Tartus poker mindset`ti. Pidevalt tiltan ja usun, et sellest oleks palju abi. Vastu pakkuda raamatuid ei ole(sest need on pärnus ja ei mäleta nimesid, lisaks mul ei olnud neist erilist kasu-arvatavasti ei aitaks ka teisi märkimisväärselt)
Tänud.

Provoker
01.07.13, 19:22
mul oleks välja anda poker mindset, no-limit holdem theory and practice ning heads up holdem moshmanilt
vastu sooviks mental game of pokerit

jutt siis laenutamisest tartus.

mislinn
01.07.13, 19:26
OTs just oli terve raamat pdf-ina üles laetud.

Provoker
01.07.13, 19:27
paberil on parem ning of course igaks juhuks sai ka see arvutisse salvestatud :)

PeeeeeK
29.05.14, 14:32
Sooviks laenutada või osta:
Sit & Go Strateegia
Pokker & võitja psühholoogia

trasadonkad
07.07.14, 03:35
samuti sooviks laenutada või osta mingi sümboolse hinna eest:
Pokkerimängija piibel
Pokker ja võitja psühholoogia

asun Tallinnas. kui keegi oskab soovitada käshi mängijatele midagi head nt pdf failina siis PM palun, ty!

chrosmos
07.01.15, 12:45
Ostan või laenutan mingi raha eest "High-Low-Split Poker for Advanced Players" by Ray Zee. Sobib ka pdf variant.

Müüa odavalt "Pokker ja võitja psühholoogia"