PDA

View Full Version : Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Maheaatom
04.03.09, 09:51
Üldiselt on jutud 21. sajandi Saksa eliitumudelite (MB, Audi, BMW) töökindlusest müüt, sest uusi MB-sid pannakse kokku näiteks Egiptuses ja erilist kvaliteeti on sealt liig oodata. Audi koos oma kurikuulsa esisillaga jääb üsna tõenäoliselt kvaliteedis alla näiteks KIA-le jne. See tähendab, et saad endale hirmkalli auto, mis laguneb jubedalt, iga jupp maksab hingehinda ning auto väärtus kukub sellise kolinaga nagu ultrafishi pokertrackeri graafik. Kui tahad tõeliselt töökindlat autot, osta Toyota.

Teisalt on fiiling muidugi üsnagi erinev, kas sõidad n. 1.6L Fordi või 5.0L BMW-ga. Aga küsimus on selles,et mis on selle feelingu hind? Kui pappi on, siis milles küsimus, aga Eestis on paraku alati olnud moes üle oma võimaluste elamine ning nats imelik on vaadata tüüpi, kes A8-ga Säästumarketi ette sõidab ja siis uurib, et kas täna maksavad nuudlid 4.90 või 5.40. Vähemasti mina ostaks uue S-klassi MB, A8 või 7-seeria bemmi alles siis kui teeniks vähemalt 2M aastas ning mul oleks üsna savi, et pean autole 2,500-se kojamehe hankima ja või sellest, et ta linnas 20-25l/100 bensu rüüpab. Ja üleüldse - kui sõidad kuus alla 1000 km., siis on odavam, kiirem ja mugavam liikuda taksoga. Vajaduse korral saab auto alati rentida.

leits
04.03.09, 10:25
Eks ta ole jah nii. Kodus üks avensis ... sellele küta ainult bensiini sisse, muud ta ei taha, kuigi 30000 ainult sõitnud ka, kuid siiski. Aga noh imo päris suur vahe on kui istud ühest autost teise just mugavuse poolest. Lexusega võrdlema ei hakka, need on sarnased pillid. Aga KIA vastupidav? Selles ma natukene kahtlen .. Mitmel tuttaval on neid kiakesi olnud ningi pääris tihti on nad seal esinduses olnud :)

Maheaatom
04.03.09, 12:37
Uued Korea autod on väga hea töökindlusega. Kuna veel kuskil 5 aastat tagasi olid nad enamasti jah tõepoolest parajad saanid, siis läheb sellega veel kõvasti aega, millal maine järgi tuleb. Aga teatud KIA mudeleid pannakse hetkel kokku näiteks Slovakkias ning tutikaid korealasi tasub kindlasti eelistada näiteks prantslastele.

Mul on ka Avensis ning aastane kogukulu autole (liising 0-sissemaksega, kindlustused, bensiin, hooldused, kulumaterjalid) jääb umbes 30,000 läbisõidu juures kuskile 80-90K kanti. Samas hinnaklassis oleva sakslase puhul tuleks arvestada aastaseks kuluks minimaalselt 150K + võimalik remont. Toyota remont ei ole ka odav ja jupid on üsna kallid, aga õnneks nad ka naljalt ei lagune :)

Igasuguse Audi-isu võttis ära ühe tuttava aasta aega tagasi ostetud A4 (8 aastat vana, üsna hea varustusega ja hind kuskil 100K eeku). Aastaga on tüüp sisse ladunud üle 100K ja auto on ikka p...s ning täiesti sõidukõlbmatu. Aga A8 puhul oleks tulnud veel kaugelt rohkem sisse laduda...

leits
04.03.09, 14:51
Nojah, eks ta nii ole. Samas A4 jupid on suhteliselt odavad, olen A4 omanud. Kui tal on 2.5TDI ja vanem kui 2003a, siis soovin talle ainult paksu paksu rahakotti :) Ise tean, ei uskunud, samamoodi maksin vigaseks end. Nojah minu BMW puhul on hooldamise kalliks teinud see, et eelmine omanik ei hoolitsenud just tema eest kõige paremini. Amordid eest olid nii läbi, august läbi pannes käis kogu esi ots üles alles, sealt ka kõik puksid jms õõtsad läbi. Samas kui korda ta teha, peaks ka kestma :) Aga avensise kohta pole samuti ühtegi halba sõna. Ainuke asi, mis mind häirib on debiilne 4 käiguline automaatkast, mis on nii uimane, et anna kannatust.

Uus avensis on ka täiesti kena :) Hinna vahe on ka muidugi päris kena. Täispaugu avensis on mingi 430k vist, 5ene bemar ca 1.2 milli. Tho ma võrdlen hetkel võrreldamatut. Täispauk avensis on ma arvan ca 20% BMW täispauk varustusest :)

Aga nende korealaste kohta mul ei ole yhtegi kiidu sõna. Olen sõitnud hyundai santa fe'ga, see on teh pask, no offence. Mingi automaatkäigukastiga variant oli veel, nooo vajutad gaasi, auto mõtleb mõtleb ja siis läheb. Sel hetkel oli autol vanust 6 kuud vist ...

Anyway iga üks sõidab siiski sellega, mis talle meeldib ja on meelepärane :)
Peace;)

ranka
04.03.09, 15:10
Miks Te nendest juppidest, remondist ja küttest kogu aeg ulute? Ma ei osa ühtegi autot selleks, et talle juppe osta ja remontida. Samuti ei osta ma autot selleks, et olla ka moekas ning käia kursis bensiinliitri hinna ja odavate säästukaartidega. Ostan auto, et saada liikuda kiirelt punktist A punkti B. See liikumine nõuab kindlasti raga - kütusest ja tulevikus ka remonti - vastasel juhul ma ei liigu enam.

See on täiesti paratamatus, et iga sisepõlemismootor (loe: auto) vajab liikumiseks kütet, samuti iga asi, mis liigub see kulub ja mingi aeg vajab välja vahetamist jms. Niikaua, kui ma olen autot omanud, ei ole mul kunagi jäänud küte ostmata, kuna küte liiga kallis või mõni remont (või muu kulu - kindlustus näiteks) tegemata rahaliste probleemide tõttu. Kui peaksid tekkima rahaprobleemid või isegi mõtted, et jooksvad kulud on masinale on kallid ja vist ülejõukäivad ehk tekikvad järgmised mõtted: "lükkan esisilla remondi edasi järgmisse palgapäeva" või "proovin selle viie liitriga läbi ajda järgmise lastetoetuse päevani", siis peaks hakkama kupu all süttima üks tuluke, mis annab märku sellest, et antud sõiduriist ei ole mõeldud sinule.

Teine võimalus on muidugi olla tuntud "autopede", endal pappi nagu putru aga proovivad end läbi auto jube kõvaks teha - ala "ostsin eile oma fordile võtmehoidja, mis maksis 1k" või tra jälle esinduses läks 30k, kuna pandi tuttuus põhjavalgustus jms.

leits
04.03.09, 15:37
Miks Te nendest juppidest, remondist ja küttest kogu aeg ulute? Ma ei osa ühtegi autot selleks, et talle juppe osta ja remontida. Samuti ei osta ma autot selleks, et olla ka moekas ning käia kursis bensiinliitri hinna ja odavate säästukaartidega. Ostan auto, et saada liikuda kiirelt punktist A punkti B. See liikumine nõuab kindlasti raga - kütusest ja tulevikus ka remonti - vastasel juhul ma ei liigu enam.

See on täiesti paratamatus, et iga sisepõlemismootor (loe: auto) vajab liikumiseks kütet, samuti iga asi, mis liigub see kulub ja mingi aeg vajab välja vahetamist jms. Niikaua, kui ma olen autot omanud, ei ole mul kunagi jäänud küte ostmata, kuna küte liiga kallis või mõni remont (või muu kulu - kindlustus näiteks) tegemata rahaliste probleemide tõttu. Kui peaksid tekkima rahaprobleemid või isegi mõtted, et jooksvad kulud on masinale on kallid ja vist ülejõukäivad ehk tekikvad järgmised mõtted: "lükkan esisilla remondi edasi järgmisse palgapäeva" või "proovin selle viie liitriga läbi ajda järgmise lastetoetuse päevani", siis peaks hakkama kupu all süttima üks tuluke, mis annab märku sellest, et antud sõiduriist ei ole mõeldud sinule.

Teine võimalus on muidugi olla tuntud "autopede", endal pappi nagu putru aga proovivad end läbi auto jube kõvaks teha - ala "ostsin eile oma fordile võtmehoidja, mis maksis 1k" või tra jälle esinduses läks 30k, kuna pandi tuttuus põhjavalgustus jms.


Keegi ei olegi ulgunud :) Chill dude

BuildUp
04.03.09, 15:43
See auto teema on üldse väga suhteline imo. Nagu ka inimesed mõtlevad erinevalt, ühele pole auto välimus ja mugavus absoluutselt oluline, peaasi et ühest sihtpunktist teise jõuaks. Teisele aga on välimus ja mugavus peamised. Ma ise näiteks kuulun ka sinna teise gruppi. Kui ma auto ostan, siis ma tahan, et auto oleks soliidse väljanägemisega ja mugav ning maineka nimega(BMW, Audi, MB, Lexus ja vb veel mõned kenamad mudelid - Mazda 6, Nissan Maxima QX). Kiadest ja Citröenidest ei arva midagi. Toyota põhi teemaks on ka enamjaolt maasturid, sedaanid ja lüükpärad on koledad.
Samas sellega nõustun küll, et kui üle 100k kuus regulaarselt ei teeni, siis pole ka mõtet 10k kuus auto hoolduseks kulutada.

Lisaks alati kui hakata autot ostma, tuleks seda teha koos mõne mehhaaniku või auto asjapulgaga, kes tõesti jagab asja, sest see on tõesti jabur kui pead pärast sama palju või rohkemgi veel auto remondi peale kulutama. Tundub, et siin ongi paljud lihtsalt kas hinna või mõne muu kriteeriumi järgi auto endale soetanud, aga saanud mingi jubeda käki ning nüüd hakatakse süüdistama, et Audi on kehv jne jne.

leits
04.03.09, 16:29
ma ei whine .. ma panen kirja mis küik jupid l2ind liht kunagi hea arvutada mitu mojitot ma oleksin saanud :D

Tigrano
04.03.09, 21:01
Selle arutelu saab kokku võtta ühe sõnaga: MERSU ;D

leits
04.03.09, 21:06
mersu on tohmanitele ...

leits
04.03.09, 21:39
Ja täna tuli meelde, et see kuu pean uued tagumised amordid telllima ... 6k siis .. ship it laki banana :)

Tigrano
04.03.09, 21:40
Ja täna tuli meelde, et see kuu pean uued tagumised amordid telllima ... 6k siis .. ship it laki banana :)


Oh jah...

leits
04.03.09, 21:42
Obv saaks mingi hiina gang bang amordi ka 600 või 700 eest tükk ... aga ma arvan et see gang bang ei pea kaua lihtsalt vastu ... Minu valikus siis Bilsteinid .. kollased ja puha :D 4k amordid vist + mingid puksid ja + alla panek, ehk saab 6k hakkama .,... esinduse paska ei hakka alla panema, need kehvemad.

Tigrano
04.03.09, 21:45
Obv saaks mingi hiina gang bang amordi ka 600 või 700 eest tükk ... aga ma arvan et see gang bang ei pea kaua lihtsalt vastu ... Minu valikus siis Bilsteinid .. kollased ja puha :D 4k amordid vist + mingid puksid ja + alla panek, ehk saab 6k hakkama .,... esinduse paska ei hakka alla panema, need kehvemad.


Ma ei tea, aga minul oleks rahast juba kahju :)

Mul sõbral seat,millel nüüd pihustid läbi ja remont läheb 35k, mõttetu värk kõik ausalt ka, kahju lihtsalt.

leits
04.03.09, 21:47
35k säästuring .. ennem oli a4 2.5tdi .. sellele vahettai nukkasid jms paska, 57k oli remont
kui amordid vahetatud saab, siis küll rohkem vist midgai viga hetkel ei ole :D ptui ptui ptui yle vasaku õla ka .. kassiraiped magavad ommikuti auto peal .. see on kehva uudis ... keegi kuskil kummiboxis vms vendi ei tea? mul velgi fancyisid vaja suveks :D

timukasr
04.03.09, 22:07
Sain täna leitsult set over set $50 :)

ESTPatrick
04.03.09, 22:16
Sain täna leitsult set over set $50 :)


raisk mina ei saanudki

BuildUp
04.03.09, 22:26
35k säästuring .. ennem oli a4 2.5tdi .. sellele vahettai nukkasid jms paska, 57k oli remont
kui amordid vahetatud saab, siis küll rohkem vist midgai viga hetkel ei ole :D ptui ptui ptui yle vasaku õla ka .. kassiraiped magavad ommikuti auto peal .. see on kehva uudis ... keegi kuskil kummiboxis vms vendi ei tea? mul velgi fancyisid vaja suveks :D


Siin paistavad päris kenad veljed, päris hea hinnaga olevat. ;)

http://www.veljemaailm.ee/


Selline pleikar läheks vabalt alla http://www.veljemaailm.ee/?id=1391&product_id=482 8)

leits
04.03.09, 22:34
Sain täna leitsult set over set $50 :)


sa olidk isee kellel JJJ oli?

leits
04.03.09, 22:35
Ainuke mis alla l2heb on BMW originaal. uga buga pooldaja ei ole ... idee poolest otsin 18" mi velge eks n2is kas saab v ei, or 17, kuna 18 on nnüüüüüksu suur juba

BuildUp
04.03.09, 22:37
http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=213389 Ideaalne 5sele. Ostaks isegi sellised, kui bemmi saan.

leits
04.03.09, 22:39
http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=213389 Ideaalne 5sele. Ostaks isegi sellised, kui bemmi saan.


nja need replicad, kahjuks ma nii rikas pole et originaaliu jõuan osta

ESTPatrick
04.03.09, 23:16
nja need replicad, kahjuks ma nii rikas pole et originaaliu jõuan osta


tuleb rohkem teenida

leits
04.03.09, 23:18
tuleb rohkem teenida


ainuke variant, aga 40k ma velgede alla kytma ikka ei hakka never ever :D eks n2is .. 2kki panen yldse puust vankri rattad alla ;D

leits
05.03.09, 08:42
Kuu on üllatavalt hästi hakkanud +8BI ja juba 10k kätt mänginud, damn ma ületan ennast. Samuti on juba 2k VPP taskus, seega 5.5K to go .. 15K FPP ka juba, seega 35K to go boonuseni.


Loodame jumala eest, et nüüd ära ei sõnanud. Ahjaa ma leian, et võrreldes eelmise kuuga on mu mäng paranenud 40% :)

RudiTurbo
05.03.09, 08:52
irw, tra ma just mõtlesin, et olen hullult leitsi ees praegu edumaad teinud oma 1700 VPP'ga ja hea edu Platinumiks jõudmisel ;D
Aga ma olen ainult 1.8BI plussis hetkel. kuskil 8.8k kätt ning mul on umbes 1000 FPP'd vähem ;D
Selle kuu uus eesmärk, leitsile igast vaatevinklist põske teha ;D

leits
05.03.09, 11:14
irw, tra ma just mõtlesin, et olen hullult leitsi ees praegu edumaad teinud oma 1700 VPP'ga ja hea edu Platinumiks jõudmisel ;D
Aga ma olen ainult 1.8BI plussis hetkel. kuskil 8.8k kätt ning mul on umbes 1000 FPP'd vähem ;D
Selle kuu uus eesmärk, leitsile igast vaatevinklist põske teha ;D


Mu eesmärgid on järgmised:
*+30BI
*Platinium
*5BB/100 miinimum
*60 000 kätt

OBV eesmärk on ka bemmi korras hoida ning amordid vahetada :D Eks neid eesmärke tekib juurde sõite :D:D:D

Eks näha ole kuidas nad ka täituvad, tavaliselt kipuvad mingi hetk kani suured swingid sisse tulema :D Lubasin olla esimesed 3 nädalat kaine olla, seega nüüd on ka NV aeg mängida :D Samuti üritaks 2-3 turniiri teha NV

RudiTurbo
05.03.09, 12:04
Mu eesmärgid on järgmised:
*+30BI
*Platinium
*5BB/100 miinimum
*60 000 kätt

OBV eesmärk on ka bemmi korras hoida ning amordid vahetada :D Eks neid eesmärke tekib juurde sõite :D:D:D

Eks näha ole kuidas nad ka täituvad, tavaliselt kipuvad mingi hetk kani suured swingid sisse tulema :D Lubasin olla esimesed 3 nädalat kaine olla, seega nüüd on ka NV aeg mängida :D Samuti üritaks 2-3 turniiri teha NV


Väga sarnased eesmärgid minuga, väga põnev saab olema kuu lõpus võrrelda :)

Kuid Sul on väike bug, kui Sa tahad teha 60k kätt ja winrate 5BB/100, siis see vist on 60 BI'd? :P
5bb/100 , siis oleks asi õige

leits
05.03.09, 12:06
Mis nimega sa mängid PS's? Mingi timukas manki tegi eile mu vasta slowplayd oma setiga, mul oli ka obv sett, ei näinud foldimis kohti ... faaaaking manki :D

Mis su nimi on? Siis tean kui keegi manki hakkab mu blinde puutuma

RudiTurbo
05.03.09, 12:07
Mis nimega sa mängid PS's? Mingi timukas manki tegi eile mu vasta slowplayd oma setiga, mul oli ka obv sett, ei näinud foldimis kohti ... faaaaking manki :D

Mis su nimi on? Siis tean kui keegi manki hakkab mu blinde puutuma


There is only one RudiTurbo in zhe internetz 8)
And I am always RudiTurbo, not sexyboy12 :D

Ja btw, mis Su nimi on? ;D

leits
05.03.09, 12:14
Bemmimärki lauas näed ... THATS ME! Mu eesmärk on veel kõige kuulsam blogi siin foorumis saada :D Äkki kunagi suudan. Äkki räägin ranka veel ära, et saada pokkeriprod.com'i aladomeen ... OBV mingi candy eest ta teeks selle ära (nahkmütsi tegel ta tahab ma arvan põrsa kärsaga )

Rage
05.03.09, 15:46
veel kord offtopic... aga krt pull link.. lugege seda Muu varustuse osa lõppu:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=578002&cache_missing=1

Pahvak
05.03.09, 16:15
veel kord offtopic... aga krt pull link.. lugege seda Muu varustuse osa lõppu:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=578002&cache_missing=1


Loll kinnisvaraärikas obv. sellepärast müüb praegu autot.

leits
05.03.09, 17:43
omfg valus jutt tohmanil, persekukkunud metsa ärikas for sure

BuildUp
05.03.09, 18:04
nja need replicad, kahjuks ma nii rikas pole et originaaliu jõuan osta


Ma ei tea kas need on replicad või mitte, aga on sel mingit tähtsust. Peaksid käima küll ju?! :)

leits
05.03.09, 18:09
Ma ei tea kas need on replicad või mitte, aga on sel mingit tähtsust. Peaksid käima küll ju?! :)


järeltehtud pask on kahjuks nõrk. bemmi klubis päris mitmel on olnd, sõidavad suurmast august l2bi ja velg lähjeb lihtsalt katki ... .)a obv seal ka vahe kas tehtud kuskil leedus or mingi usa norm toodang vms ..

leits
05.03.09, 18:53
KAAAAAAANI SWINGINE PÄEV:

http://img21.imageshack.us/img21/4448/swingmasta.jpg (http://img21.imageshack.us/my.php?image=swingmasta.jpg)
http://img21.imageshack.us/img21/swingmasta.jpg/1/w1440.png (http://g.imageshack.us/img21/swingmasta.jpg/1/)

leits
05.03.09, 21:08
***** see selver, pidi ta need lada päevad nüüd tegema, kui mul kained ajad? Tra insta käisime patrikuga poes, ma võtsin2 kasti coolerit + 0.7l jäägi + uue zipi. Faking tyrapead, aru nad ei saa, et inimesed sooviksid kained olla :D Ma panen coolerid ja jäägri nurka seisma, loodan et ei joo, kuigi on arvata et tämna filmi kõrvale mõni tuleb teha ..

-andres-
06.03.09, 00:20
Just nimelt :D. Käisin ise Selveris täna, varusin 2x0.7 Jäägerit, praegu esimene lõppemas. 2xNipernaadi, seda Patrick ei joo, seega teile ei sobi, aga hind oli hea :D. Ise pole ammu lahjemat alkot joonud, seega õlu/coolerid ja asjad ei tõmmanud, kuigi maitsel pole viga :).

rohelinekonn
06.03.09, 02:42
Nojah ei tahtnud juua see kuu eriti aga tundub et tuleb sammuda selverisse ja laupäev pidu püsti panna. Ei saa laada päevadel raisku lasta minna ju :P

leits
06.03.09, 06:21
Kahju, et roheline cooler alla polnud hinnatud, see on ikkagi teh nuts :) Tra kooli minema, kaaaani väsinud.

leits
06.03.09, 14:18
KK vs QQ pf AI..no good, korra KK vs AA, AA vs AKo pf ai no good
kani raske on nii teenida

BuildUp
06.03.09, 14:32
KK vs QQ pf AI..no good, korra KK vs AA, AA vs AKo pf ai no good
kani raske on nii teenida


Welcome to the club. :D

Loodan, et asi stabiliseerub ning suudan ikka 5bb/100le kuu lõpuks välja vedada. ;D

lenin
06.03.09, 14:48
palju see jääger maksab selveris ???

-andres-
06.03.09, 14:50
0.7 liitrine Jääger on 149.-.
0.5 liitrine Nipernaadi on 75.-

leits
06.03.09, 14:51
ilmselt tuyleb võtta lakboxi tarvis...

http://img8.imageshack.us/img8/3020/kaniperses.jpg (http://img8.imageshack.us/my.php?image=kaniperses.jpg)
http://img8.imageshack.us/img8/kaniperses.jpg/1/w1251.png (http://g.imageshack.us/img8/kaniperses.jpg/1/)

leits
06.03.09, 15:02
flopatud 2 pair ,.. ai flopis. tohman riverdab suuremad .. ov -220$ lauad l2ksid kinni .. tyrakari...nooo ei oea ykski käsi vastu..teh mingi ma ei tea .. teh ****** urgas on see stars

timukasr
06.03.09, 17:08
sa olidk isee kellel JJJ oli?


Ja, mitu korda veel chatboxis ütlesin, et elu on lill ^^

leits
06.03.09, 17:27
ei pand tähele vist ...

leits
06.03.09, 21:35
4.5k kätt mängind ... noo ie saa nulli t2iesti haige mis sakaute saan eest ja tagant. kõik sakaudid on donkidelt. .. callitakse mingi 20$ ai 22, 33 jne jne jne, obv et tahab tulla neil. coinflippidest on täna 1 ära tulnud ca 12-13st

leits
06.03.09, 22:02
eesmärk täidetud. sain n ulli. ütlen ausalt, juube oli täna mängida, isu kadus vapsjee ära, aga noh eesmärk täidetud nüüd v2lja. patrick juba helistas, see kohalikus baaris 101% lukus.

http://img17.imageshack.us/img17/8263/wiiv.jpg (http://img17.imageshack.us/my.php?image=wiiv.jpg)
http://img17.imageshack.us/img17/wiiv.jpg/1/w1440.png (http://g.imageshack.us/img17/wiiv.jpg/1/)

leits
07.03.09, 01:34
Nojah m ängisin veel ning lõpetasin -10 daala peal .. AINULT 5BI below ev täna .. 3 viimast setti obv tohmanid kr2kkisid, kyll tõmmati runner runner maste ja ma ei tea sada imet veel, ma ie viidsi mõeldagi enam .. idiootidel oli lakbox päev .. kena +200 asemel -10 .. kahju et need käed starsis viimasel ajal vastu ei pea. 57A FD flopilt mindi ATo AI, A high masti tümme ... mõlemad olime mingi 150BB deep .. obv tõmbas runner runneri ära . .. noo ei aja sitta siuke asi keema ...

leits
08.03.09, 10:31
Nonii BMW'le ka naistepäeva kingitus tehtud: uued amorid taha sai talle tellitud. Standard 5K siis. eile vist tekkis minul E39 üks tüüpilisemaid tüüpvigu, mida nimetatakse "siiliks". Teema selles, et mitte mingit õhku ei tule salongi kuskilt, nüüd lambist hakkas jälle töööle. 98% on see jupp ära.

Tigrano
08.03.09, 10:39
Nonii BMW'le ka naistepäeva kingitus tehtud: uued amorid taha sai talle tellitud. Standard 5K siis. eile vist tekkis minul E39 üks tüüpilisemaid tüüpvigu, mida nimetatakse "siiliks". Teema selles, et mitte mingit õhku ei tule salongi kuskilt, nüüd lambist hakkas jälle töööle. 98% on see jupp ära.


Nüüd pruudile raha enam ei jäägi, et naistepäeva kingitust teha, kõik läheb Bemmile ;D

leits
08.03.09, 10:40
Õnneks see siili jupp vms maksab ca 1.3k + külge panek. varsti on õli vahetus + filtrite vahetus, lasen külge seal selle ka panna,. Ahjaa uusi rehve peab ka ju vaatama hakkama, sest vägisi hakkab see talv meil siin lõppema :)

Tigrano
08.03.09, 10:52
Õnneks see siili jupp vms maksab ca 1.3k + külge panek. varsti on õli vahetus + filtrite vahetus, lasen külge seal selle ka panna,. Ahjaa uusi rehve peab ka ju vaatama hakkama, sest vägisi hakkab see talv meil siin lõppema :)


Ai, ai, ai rehvid on ju ulme kallid sellisele + valuvelg ;D

leits
08.03.09, 10:54
Ei ole ullu. Valud jätan samad mis talvel, 16" on küll mulle. 17" on nõks palju minu silmis meie eesti kohutavatel teedel. Rehvid noo ma ei tea, originaal mõõdu panen alla. 225/55 R16. Õnneks töötab tuttav ühes firmas, mis rehvidega tegeleb. Ma arvan et 8k'ga peaksin 10-11 k'se rehvid kätte saama ... aga eks näis, ei oska hetkel väga täpseöt öelda.

BuildUp
08.03.09, 11:36
Ma ei tea kas mulle tundub, aga su bemmi hooldus on kuus umbes sama uue 7 klassi omaga?! ;D

leits
08.03.09, 12:49
Ma ei tea, pole arvutanud .. juhtub ikka .. Amordid on täiesti standard ju, obv et nad kuluvad. Autol jookseb 6a vanust ning kui neid ennem vahetatud pole, siis täiesti loomulik. 7ene seitsmeseks, mina ei näe vajadust ta järgi.


Ahjaa, eile olid siis eriüksuse poisid Suure-Jaanis :) Eravärvides uued 3esed BMW'd ja puhad. Ma rahulikult sõidan bensukasse juua ostma, vaatan, et kes krt nii fäänci bemmi endale ostnud siin. Järsku vaatan, mingi punaste ja siniste tuledemäng hakkab taga, siis oli selge, et kitsepoisid meile külla tulnud. Mulle tehti täismängud: puhumine, load, dokud, tulekustuti, esmaabipakk, tõkiskingad. Seejärel öeldi, et teil ei põle üks numbrituli, ma panin, et ma tean. Miks te siis ära ei vaheta. Ma ütlesin no just kompuuter ütleski, et tuli läks läbi ning bensukasse lähen vahetama. Ahvil suu ***** täis. Üldiselt rabati mind õhtu jooksul 3x maha. Täitsa kino oli vaadata, kõik autod, mis liikusid, kõik maha ka kakuti. Riigi rahakott tahab ju meil täitmist :)

RudiTurbo
08.03.09, 13:32
Mul oli päris sick, esimese kuue kuu jooxul, mil ma load sain, tõmmati mind 6 korda rajalt maha. Enamasti hommikused või öised alko puhumised, aga bensujaamades tikuti ka ligi eriti kui Onu Bemmiga sõitsin, nägin nii noor välja, et küsiti onu dokumente ka kohe ;D Mõlemad olime kiilakad ka, mõeldi kohe, et mingid krdi kaabakad :D

Ning esimest korda, kui mind puhuma pandi, omg. Ma sõitsin sõbra ja ühe tüdrukuga Paldiskisse kodupoole ja seal enne Paldiskit on 2 sirget, kus tavaliselt vajutatakse ja ma vajutasin ka korra Peugeotiga 160, kuid lasin täpselt enne kurvi hoo maha ja pärast kurvi bensuka sissesõidu juures oligi politsei ja peeti kinni , tra ma värisesin end pooleks :D Mõtlesin, et eelmisel sirgel äkki mõõdeti kiirust teisest autost vms oi blae, see oli päris hirmus ;D
Ja siis oli veel sick, pandi puhuma ja politseinik ütles, HÄRRA REINKORT, MIDA TEILE SÕIDUKOOLIS ÕPETATI ja näitas, et ma puhusin kollaseks. Ütlesin WTF, ma pole elu sees purjus olnud ja olen täiskarsklane, lasi uuesti puhuda ja läks roheliseks ;D

Nii hirmuäratav oli siis mu esimene kinnipidamine, huvitav, et ei küsitud, et miks eelmisel sirgel nii kõrgeid pöördeid kuulda oli vms, sest Peugeot on 160kmh peal juba kuskil 5k pöörde peal ;D

leits
08.03.09, 13:49
Mind eriti maha ei kakuta, kohalike mentidega olen viina koos pand, need normaalsed tüübid. Kui ise lolli ei mängi, ei puuduta.

Vahtralehtedega oli mul ka igakord mingi imelik tunne kui ment maha kakkus, nüüd on küll täiesti savi

RudiTurbo
08.03.09, 14:46
Üxkord vana-aasta õhtul oli eriti karm, sõitsin Paldiskisse koju hommikul ja nägin teises linnaotsas ühe auto tulesid, ma ise elan linna alguses ning kui olin jõudnud maja ette,siis juba hõbedane Subaru sõitis minu auto taha ja tuldi pandi puhuma. Ning teine Subaru sõitis ka hiljem natuke eemal, päris julm , et Paldiskile oli pandud aastavahetuseks 2 Subarut cruiisima ja korda looma :)

leits
08.03.09, 15:18
ei saa kuidagi raha ... AA vs QQ 2x butsosse ... pl2t
a k üll tuleb aeg kui mu k2ed peavad

LuuK
08.03.09, 15:39
esmaabipakk

Huvitav, just oli mingi jutt ju, et eraisiku autol ei pea enam esmaabipakki olema vms?

leits
08.03.09, 15:48
nou idea, mult küsiti, eui tea seadusi. olin +110 juba, ou jee tunne, ja siis insta 3bet flopis KK kräkiti, no täiesti haige. peaks ükskord ometi need käed vastu .. ei no ei .. täitsa haige .. terve p2ev otsa püks sama nuss

RudiTurbo
08.03.09, 15:55
Eile ma tegin mõned päris sickid callid ka, võtsin AJ'iga ühe full stacki maha, aga olin squeezenud ka seal enne. Igatahes iga kord, kui ma võtan time banki ja lõpuks callida otsustan, siis on õige call, aga kui insta callin, siis on kohe, DOH, obv !

leits
08.03.09, 15:58
no mul pole v2ga mõelda 4bet flopis .. kas ma callin v ei kunnidega :1

leits
08.03.09, 17:10
4 bet peale saame J2o foldida...noo ometi mitte.. flop on J29 ja ässad kr2kitud jälle ongi. täna ässad .. -250 .. running hot

leits
08.03.09, 17:30
normaalne vana ... tõmban masti kokku .. laseb timebanki lõpuni ..paneb i have to call .obv nuts vennal .. p2ris v2he ajab see n2rvi...ma arvan, ma mingi -5bi ,.. hem ei tööta enam l ihsalt

leits
08.03.09, 17:41
200BB deep .. AA vs KK obv turn K ja ma surnud again ... **** minge te kõik *****. seal urkas ei ole võimalik võita. ***** ... 6 setti kõik kärkiti ... **** mul ei ole selle vitu kohta enam sõnu


ma ei imesta kui ma omme olen juba -10bi praeguse +8BI juures .. täiesti haige ... kõik drawd kõik auku ostud, kõik 2 outerid tõmmatakse kokkyu ... seal urkas ei ole võimalik võita ..

leits
08.03.09, 21:43
jäi -3BI täna, liiga rigged päev on, ma ei viidsi rohkem mängida ... kahju aga kuust ei kipu ikkagi head kuud tulema ... _:/
Alla 3k vpp jäänud platiniumini ... aga noh kui raha ei tule peab rakeback pro olema :D loodame et õnn siiski pöördub ..

RudiTurbo
08.03.09, 22:45
jäi -3BI täna, liiga rigged päev on, ma ei viidsi rohkem mängida ... kahju aga kuust ei kipu ikkagi head kuud tulema ... _:/
Alla 3k vpp jäänud platiniumini ... aga noh kui raha ei tule peab rakeback pro olema :D loodame et õnn siiski pöördub ..



Ma olen siis umbes 1500 VPP'd maas, ehk siis 7500 kätt maas. Krdi maniakk grinder!
Täna ei julgenudki laudadesse minna, väsimus peal.

leits
09.03.09, 10:05
Nojah, need punktid punktideks, raha võiks ka siiski tulla ;D

Tigrano
09.03.09, 10:06
Nojah, need punktid punktideks, raha võiks ka siiski tulla ;D


Papp on kõige tähtsam ;D Siis tulevad, punnid, junnid, boonused, rakeback, mütsid, särgid jne

leits
09.03.09, 10:14
Täna oli väljaminekute päev siis. 2 arvet tuli üle kanda. 1) arve on siis amordid + muu padi, mis sinna juurde kuulub. 2) Uued suvepapud 225/55 R16 dunlop sp 9000 spordid siis. sain 1,7k tükist, muidu on ca 2.5k+ rehvi hind :) Midagi head siin raskes majanduslikus olukorras :D

Tigrano
09.03.09, 10:20
Täna oli väljaminekute päev siis. 2 arvet tuli üle kanda. 1) arve on siis amordid + muu padi, mis sinna juurde kuulub. 2) Uued suvepapud 225/55 R16 dunlop sp 9000 spordid siis. sain 1,7k tükist, muidu on ca 2.5k+ rehvi hind :) Midagi head siin raskes majanduslikus olukorras :D


Nüüd saad varsti mõnuga kimada jälle. Huvitav, kui kähku Sinu püss 100ni läheb ;D

leits
09.03.09, 10:21
Vähe .. mul on pere auto .. 8.1 vms DIISEL Ju ikkagi :D

Tigrano
09.03.09, 10:22
Vähe .. mul on pere auto .. 8.1 vms DIISEL Ju ikkagi :D


Hahahahah, läriseb ju ;D

leho57
09.03.09, 12:12
majanduslikus olukorras mainin ära oma auto mootori remondiarve.... ca 26k eeki
tuleb kõvasti grindima hakata :D

Tigrano
09.03.09, 12:34
majanduslikus olukorras mainin ära oma auto mootori remondiarve.... ca 26k eeki
tuleb kõvasti grindima hakata :D


Peab leitsi päeviku muutma ümber auto nurgaks ;D

Kogu need auto remondi peale kulutatavad hinnad näitavad ainult üht: kui hakkab kahju kulutada auto peale iga kuu 10k või aastas 50k remondi peale või rohkem, nagu leits, siis pigem omada mingit vanat stiilset autot, mille ülalpidamiskulud on odavad ja ta on ikkagi stiilne. Mõni vana mersu näiteks. Või siis mingi seat, millel ei ole üldse kulusi ja on üli ökonoomne igas mõttes aga ei ole stiilne. Aasta peale 10k eest parandad, siis on ka kõva sõna juba selliste autode puhul.

Nüüd aga uute puhul, mis lagunevad rohkem, kui vanad ;D, siis tõesti peab rahakotis juba midagi olema.

leits
09.03.09, 13:13
Nojah .. eks ta ole .. kulub, aga noh auto on korras vähemalt. Pulli pärast helistasin yhte firmasse küsisin Dunlop SP Sport 9000 hinda 16 tolli ja 225/55, hinnaks öeldi .. hmm 11400.- :D ma sain 6800.- damn lakbox pidas siin :D

leho57
09.03.09, 13:26
einojah, variandid on ju kas müüa maha ja osta uus millel avastad poole aasta pärast jälle mingi ootamatu ja kalli vea. osta asemele mingi vanem junn, nagu tigrano soovitas või siis võtta ja teha see suur väljaminek ning teha auto korda. saad sellega sõita veel mitu mitu tubli aastat ja tead, et sul on kõik korras

leits
09.03.09, 13:27
keegi statistikat oskab excelis? Mul mingi kodune töö vaja teha .. ise ei viidsi teha vaüsjee ... kui keegi k2pp on andke teada ja lepime hinnas kokku ;D

Tigrano
09.03.09, 13:28
keegi statistikat oskab excelis? Mul mingi kodune töö vaja teha .. ise ei viidsi teha vaüsjee ... kui keegi k2pp on andke teada ja lepime hinnas kokku ;D


-andres- peaks oskama, ta õpib ülikoolis matet, exel kaasaarvtud seal, PM talle ;D

Oliverk
09.03.09, 13:29
keegi statistikat oskab excelis? Mul mingi kodune töö vaja teha .. ise ei viidsi teha vaüsjee ... kui keegi k2pp on andke teada ja lepime hinnas kokku ;D

Mida täpsemalt? Miski Statistika aine mul oli.

leits
09.03.09, 13:35
ül järgmine: kirjuta mõlema tunnuse jaotuse selgitus kasutades statistikuid. koosta histogramm. kontrolli ka mõlema tunnuse korral chitestiga, kas tunnuse jaotus läheneb normaaljaotusele. mis on lõplik otsus jaotuse kohta? kontrolli kas tunnused on sõltuvad. et kontollida on vaja mõlemad tunnused diskretieerida. uued tunnused moodusta üks neist kahe erineva väärtusega keskmise põhjal, teine moodusta kvartiilide põhjal, seega saad kolme erinevat väärtust omava tunnuse. kontrolli t-testi abil kas puhastulu on keskmiselt võrdne majandites, kus sigade arv on keskmisest v'iksem või keskmisest suurem (uue tunnuse põhjal moodusta grupid).
kopeeri uuele töölehele oma tööks vajalikud kolme tunnuse andmed ja lahenda sellele ka ülesanded ....

fail on ka olemas. typosid ilmselt palju, kiiresti kribaisn maha :d

vsiu100
09.03.09, 13:43
loen seda auto remondi teemat ja kihistan nearda nonstop.
endal:
liising kuus- 0 krooni.
kütus kuus- 0 krooni.
remondi ja hoolduskulud kuus- 0 krooni.
lisatarvikud/teenused(pesula, aknapesu vedelik)- 0 krooni.
ajukepi(ja rakkude) ning teeninduses veedetud(juppide sebimise jne) aja kokkuhoid - hindamatu.

leits
09.03.09, 13:50
elu kipubki rigged olema :)

Potsataja
09.03.09, 14:21
loen seda auto remondi teemat ja kihistan nearda nonstop.
endal:
liising kuus- 0 krooni.
kütus kuus- 0 krooni.
remondi ja hoolduskulud kuus- 0 krooni.
lisatarvikud/teenused(pesula, aknapesu vedelik)- 0 krooni.
ajukepi(ja rakkude) ning teeninduses veedetud(juppide sebimise jne) aja kokkuhoid - hindamatu.


http://www.autovalve.ee/ teema ei ole veel esile kerkinud tõusnud erisoodustusmaksu ja majandussurutise olukorras ?

RudiTurbo
09.03.09, 14:22
loen seda auto remondi teemat ja kihistan nearda nonstop.
endal:
liising kuus- 0 krooni.
kütus kuus- 0 krooni.
remondi ja hoolduskulud kuus- 0 krooni.
lisatarvikud/teenused(pesula, aknapesu vedelik)- 0 krooni.
ajukepi(ja rakkude) ning teeninduses veedetud(juppide sebimise jne) aja kokkuhoid - hindamatu.


Bussi või takso-ootamis aeg * pokkeri tunnitasu = kaotus :D

kui vsiu pokkerilauda jõudis, oli final table juba alanud :D

Rage
09.03.09, 15:07
imo võiks keegi moderaator kogu selle auto teema tõsta läbutopicusse vms.. Leitsi pokkeripäevikust loeks ikka rohkem tema pokkeri tegemiste kohta...

aga auto teemast rääkides.. pole päris nii, et pole autot - pole probleemi.. sitax jääb ikka asju tegemata, kui pead hakkama transporti orgunnima... hetkel suvalisel hetkel saan istuda rooli ja käia ostukeskuses kraami ostmas.. nädalaks süüa, nädalavahetuseks alkoholi jne.. suvalisel hetkel võin sõita Pärnusse vanematele külla või Kuutsele lauda sõitma.. kasvõi lauluväljakule lauatama.. ühistranspordiga ikka mõtled enne 5x kui viitsid seda jama ette võtta...

mis puutub lagunemisse ja remontimisse.. siis ma lahendasin asja lihtsalt.. ostsin uue auto... korra aastas hoolduse eest ~2k maksta.. bens ja aknapesuvedelik ja aegajalt mootoriõli on jooksvad kulud.. neid väga ei arvesta... eelmine talv ostsin täisseti ka talverehve koos plekkvelgedega.. 13k.. aga nüüd 4aastat mureta.. kasko on suht kirves.. 9k aastas.. liisingut on ka omajagu.. aga auto omamine annab vabaduse...

vsiu100
09.03.09, 15:12
http://www.autovalve.ee/ teema ei ole veel esile kerkinud tõusnud erisoodustusmaksu ja majandussurutise olukorras ?

eip. ja ei usu et kunagi tulebki. ma tarvitan oma lisahüve, mitte ei kuritarvita.
aga muidu said jah õieti aru, et töö auto.


Bussi või takso-ootamis aeg

linna ühistranspordiga pole au olnud sõita 5-6a min, ühe tartu otsa tegin viimati 2a tagasi bussiga(lahe,sai magada.)
seega ooteaeg 0.

tahtsin öelda seda, et mulle isiklikult ei suuda see emotsionaalne lisaväärtus,mida pakub suure kalli autoga sõitmine, üle kaaluda raha, aja ja närvikulu, kui selleks on vaja kogu aeg nii palju asju vahetada, remontida jne.
ei tundu praktiline.

-andres-
09.03.09, 16:02
ül järgmine: kirjuta mõlema tunnuse jaotuse selgitus kasutades statistikuid. koosta histogramm. kontrolli ka mõlema tunnuse korral chitestiga, kas tunnuse jaotus läheneb normaaljaotusele. mis on lõplik otsus jaotuse kohta? kontrolli kas tunnused on sõltuvad. et kontollida on vaja mõlemad tunnused diskretieerida. uued tunnused moodusta üks neist kahe erineva väärtusega keskmise põhjal, teine moodusta kvartiilide põhjal, seega saad kolme erinevat väärtust omava tunnuse. kontrolli t-testi abil kas puhastulu on keskmiselt võrdne majandites, kus sigade arv on keskmisest v'iksem või keskmisest suurem (uue tunnuse põhjal moodusta grupid).
kopeeri uuele töölehele oma tööks vajalikud kolme tunnuse andmed ja lahenda sellele ka ülesanded ....

fail on ka olemas. typosid ilmselt palju, kiiresti kribaisn maha :d


Mul paraku esimene aasta alles Matat bakalaurusel, seega hetkel olen veel suht võhik :D. 2 aasta pärast küsid, pole probleemi :P.

Pahvak
09.03.09, 16:25
Ega matemaatikutele TÜs väga palju statistikat bakas ei õpetatagi ;)

BuildUp
09.03.09, 16:36
imo võiks keegi moderaator kogu selle auto teema tõsta läbutopicusse vms.. Leitsi pokkeripäevikust loeks ikka rohkem tema pokkeri tegemiste kohta...

Autotopic parem. See autovärk on tõsine värk, siin ei ole mingit läbu. ;D



kasko on suht kirves.. 9k aastas.. liisingut on ka omajagu..


Osta 7 aastat vana Cadillac Escalade ning plekid 80k aastas kaskot. :D

leits
09.03.09, 16:40
ei kustuta palun midgai, see on legendaarne ....
Ilmselgelt ma tahan et mu päevikut külastataks kõige rohkem ning ainult pokkeri teema oleks liiga igav, mulle ei istu siuke asi.

Lutzky
09.03.09, 16:42
See mata ül on küll way too ez.

...ja auto on in, ühistransport out. Alternatiivkulu muutub liiga suureks, kui oodata bussipeatuses külma ning haisvat ühisteenust.

L.

leits
09.03.09, 17:13
See mata ül on küll way too ez.

...ja auto on in, ühistransport out. Alternatiivkulu muutub liiga suureks, kui oodata bussipeatuses külma ning haisvat ühisteenust.

L.


noo kui väga kohale ei jõudnud, siis ma väga nagu ei oska :D Eriline exceli hiiglane ka just pole

Lutzky
09.03.09, 17:17
sitt lugu siis. küsi toanaabrilt abi. ISEGI tema peaks pihta saama ;D

leits
09.03.09, 17:22
ta ytles ta on kuulnud asjadest, aga ei oska :D

Lutzky
09.03.09, 17:23
ei imesta

leits
09.03.09, 20:58
faking k2isin t2na fysioterapeudi juures, kehvad uudised seoses õlaga :/ Tõmmati need värvilised teibid peale (hetkel olen nagu superman :D) .. ja pean mingi special harjutusi tegema, kumme venitama. 2 kuu pärast paremuse poole pole midagi läinud tuleb kahjuks operatsiooni lauda külastada >:( :(

Tigrano
09.03.09, 21:09
faking k2isin t2na fysioterapeudi juures, kehvad uudised seoses õlaga :/ Tõmmati need värvilised teibid peale (hetkel olen nagu superman :D) .. ja pean mingi special harjutusi tegema, kumme venitama. 2 kuu pärast paremuse poole pole midagi läinud tuleb kahjuks operatsiooni lauda külastada >:( :(


Mida need värvilised teibid annavad.

Ma ise sain täna perearstilt mingid jõhkrad põletiku ja valuvaigistavad rohud ;D

leits
09.03.09, 21:45
need nagu hoiavad lihaseid vms .. parem on tunduvalt, iga p2eva elus ei saagi aru, kuid harjutusi ja ujuda jms on tunduvalt parem. Nagu toetab kuidagi vms ... ma ei oska seletada

ranka
09.03.09, 22:30
Me ajateenistuses õppisime ka neid värvilisi teipe. Kui käib räige lahing, keset lahinguvälja, siis meedikud jooksevad haavatute juurest haavatute ja märgistavad neid värviliste siltidega (loe: teipideiga). Ma värviskeeme ei mäleta aga see on umbes nii:
[x] punane silt - vajab kiirelt abi (näiteks arteriaalne verejookse, suur killuhaav jne);
[x] roheline silt - vajab abi aga võib natuke oodata (sai kuuli õlga, murdis käeluu);
[x] valge silt - vajab abi aga pole eriti kriitiline (väike killuhaav käes, põletushaav, nikastus jms)
[x] must silt - pole mõtet abi anda ehk inimesi, keda enam päästa ei saa. Näiteks soolikad kõhust väljast, väga suured verejooksud jms. Tehakse enne minekut morfiini süst, kui sedagi.

Seega, kui sul seal musta teipi on, siis tea ise :)

leits
09.03.09, 22:40
Ilmselt need on muud teibid :D

leits
09.03.09, 23:02
tra nahui ma ei sa aaru miks ma pean päevas 2-3x saama KK vs AA.

OBV j2lle miinuses .. väga põnev on möngida peaks mianima nii

Tigrano
09.03.09, 23:04
tra nahui ma ei sa aaru miks ma pean päevas 2-3x saama KK vs AA.

OBV j2lle miinuses .. väga põnev on möngida peaks mianima nii

Mul ka müstiline päev täna just kk vs jj ja flopis kohe j jälle hmmmmm

ESTPatrick
09.03.09, 23:06
Mul ka müstiline päev täna just kk vs jj ja flopis kohe j jälle hmmmmm


unreal

leits
09.03.09, 23:37
tip top .. olin +96 j2lle .. yks viimastest k2test .. 4bet calliatske 88 ... 883 flop ma obv busto .. so sick

Tigrano
10.03.09, 00:03
tip top .. olin +96 j2lle .. yks viimastest k2test .. 4bet calliatske 88 ... 883 flop ma obv busto .. so sick


Saaga jätkub -300 tahab tulla, polegi sellist päeva kuude lõikes olnud ;D

ESTPatrick
10.03.09, 00:39
Saaga jätkub -300 tahab tulla, polegi sellist päeva kuude lõikes olnud ;D


tuleb kõrgemale limiidile liikuda ja kaotused kiirelt tasa teha

Tigrano
10.03.09, 01:00
tuleb kõrgemale limiidile liikuda ja kaotused kiirelt tasa teha


Just, just, miinus 367 oli vahpeal ära, mine või tõesti ;D

leits
10.03.09, 15:45
Plät .. kools on kani ****** ... oleks vaja exceli töö ära teha .. keegi aitab :D?

leits
10.03.09, 21:38
Standard päev ... 2x 4bet flopis ässad kr2kitud, 2x set vs set ... igavene eht päev .. no wonder miks raha ei tule ..

leits
10.03.09, 21:45
tra fiimased 17k kätt tammun oma 9BI peal, ääkki aitaks kord nendes sakautidest ja cooleritest
ma lykkan overbet AI KK'ga J hih flopil ja obv tuleb runner runner mast .. ütleme nii et selle BS jaoks ei ole sõnu enam

RudiTurbo
10.03.09, 22:17
Ja bluffid A5'ga raha maha :D

leits
10.03.09, 22:19
see oli kloht ilmselt kus pain ta masti ostule
blufid bluffideks, see on stabard, peaks ainult enda made handid vasttu

-andres-
10.03.09, 22:39
Juhtub ka teistel. Polnud just meeldivaim sess. Panin selle ev ka peale, sest see tundus täna nii reaalne.

http://img25.imageshack.us/img25/4623/tore.jpg (http://img25.imageshack.us/my.php?image=tore.jpg)

leits
10.03.09, 22:46
täiesti haige, saan +100 .. ja insta 2x KK ja obv tõmmatakse 3 outer iga kord .. baaah .. väga valusalt hitivad poisid meil..teeks ise müõne sakaudi oleks even .. aga noo NONE

leits
10.03.09, 22:50
jookse 20jk kätt yles ja alla, siis räägime uuesti .. yks sess ees või taga on jumala savi, see sott on nagu mingi karma uss vastas ... sain 100, insta next 2 hands ja bropke again ... vägisi need kuraid AK'd hitivad oma 3 outereid. kani isu kaob m2ngimiseks break evnina

rohelinekonn
10.03.09, 23:10
Vähemalt tean et pole ainuke kellel nii. Tundub et meil sama saatus. Kurat ma ei saa oma bankrolli kunagi nii üles kasvatatud ku teed sessi +5BI tekib tunne et lõpuks on läbi see jama aega ja siis järgmine sess ükskõik kuidas ei mängi ikka tõmmatakse -6BI sult ära. Flopil saad rea kütad all in ikka masti tõmbega callitakse. Ühegi käega boardi ei hiti ja siis kui lõpuks mingi KK saad siis muidugi AA vastas.

leits
11.03.09, 00:08
Oujee .. mõlemad 150BB deep .. teh nitt pani 4bet .. ei tahtnud sisse lükata callisin 4beto, tean et selle kallal võib vaielda, kuid 150BB puhul ma ei taha bustosse lennata KK'ga. OBV flop on KJT rainbow, esimene sakaut 20k käe jooksul? OH EI ... c/r AI flopilt ning kena turn on Q, minge ***** tõsiselt ... haigemat runi ei ole olemas

leits
11.03.09, 00:45
Oeh lõpetasin selle 4000 käelise sessi. ... +78.5$ .. Kõva 3.88bb/100. Korra sian ikka +120 ära lõpus kuid donk slowpays oma KK, sinna läks midgai ...

Tra ma ei ole elusees nii palju coolereid saand ... mingi 4-5 100$ potti läks ... 2-3 coolerit ja ülejäänud sakaudid obv ...

Panen oma viimase 20000 käe graafiku ka, muud ei oska öelda kui. OEH.

http://img10.imageshack.us/img10/1979/oeh.jpg (http://img10.imageshack.us/my.php?image=oeh.jpg)
http://img10.imageshack.us/img10/oeh.jpg/1/w1440.png (http://g.imageshack.us/img10/oeh.jpg/1/)

1500 VPP'd Platiniumini jäänud.

lebovend
11.03.09, 00:47
Sick, mis ma oskan 8elda. Ma tean, mida sa tunned. Ja 2ra hakka yldse ytlemagi,
et ei tea.

BuildUp
11.03.09, 09:28
See on sul huvitav, et räige üles-alla on koguaeg. Mul on tavaliselt nii, et kui tuleb, siis ikka tuleb, kui ei tule, siis ei tule üldse.

leits
11.03.09, 09:35
On tunne, et tänasest tirin lakboxi käima :D Peavad mul ükskord need käed vatsu pidama ..

Tigrano
11.03.09, 09:37
See on sul huvitav, et räige üles-alla on koguaeg. Mul on tavaliselt nii, et kui tuleb, siis ikka tuleb, kui ei tule, siis ei tule üldse.


No seal on nii, et kõik mõtlevad, et sa bluffid alati, kui tõstad ja 3bet on nagu bet Toweris ja 4bet on nagu 3bet Toweris ;D Pannakse 44 all in ja silm ka ei pilgu, öeldakse, et oli oute ;D

BuildUp
11.03.09, 09:47
No seal on nii, et kõik mõtlevad, et sa bluffid alati, kui tõstad ja 3bet on nagu bet Toweris ja 4bet on nagu 3bet Toweris ;D Pannakse 44 all in ja silm ka ei pilgu, öeldakse, et oli oute ;D


Klounid ju! :D

leits
11.03.09, 09:49
Noojah ... vähem mõtleisn üldjuhul bluddifa ka .. Ütleme nii et imidz on olemas .. päris heero calle teevad meil regularid siin ... 2-3 vastast on .. võiks cbetid ära jätta kui kätt ei ole jne jhne ..- eks neid kergeid vigasi esine, kuid pissed offi ajas see, et enda käsi ei pea mitte kunagi vastu. Eile oli muidugi teh coolerite päev ka, ei mäletagi millal nii palju set vs set oleks saanud ...

leits
11.03.09, 18:02
Täna jääb kahjuks mängu päev arvatvasti ära kuna õppeportsess on hoos . .. Kani 5 kodutöö tähtaega homme

leits
11.03.09, 18:38
Faking õppeprotsessid sakivad. Homseks vaja ehitusgeódeesia teha + joonised ning faking tugevusõpetus + statistika + hüdraulika ... Eile mõtleisne t vabalt jõab .. t2na vist kisub pikaks öö..

leits
12.03.09, 00:13
Nojah, lõpetaisn õppimise .. homme tõmban grindhousi käima, reedel ja nv ka .. jään tartusse .. teen kaineid sesse, kui saab :D Nädalavahetusel on miinimum plaan 10k kätt ... ehk coolerid ka otsa saanud ...

leits
12.03.09, 14:42
UPS tõi just siis selle 25k FPP eest ostetud särgi, mis sa FTP'st tellitud. Päris oma moodi on. 25 numbrid peal, ees FTP ja taga nimi : ACE :)

Päris lahe tundub olevat, ainuke miinus et need logod ja asjad on nagu kõvad vms ... ei ole nagu riide peale prinditud vms vaid kuidagi seal sees vms ..

BuildUp
12.03.09, 15:02
UPS tõi just siis selle 25k FPP eest ostetud särgi, mis sa FTP'st tellitud. Päris oma moodi on. 25 numbrid peal, ees FTP ja taga nimi : ACE :)

Päris lahe tundub olevat, ainuke miinus et need logod ja asjad on nagu kõvad vms ... ei ole nagu riide peale prinditud vms vaid kuidagi seal sees vms ..


Ma koguks punkte ikka Mini Cooperi jaoks. :D

leits
12.03.09, 15:20
ma ei mängi seal enam .. oli vaja kiiresti otsa saada punktidest

leits
12.03.09, 19:12
Homme saabuvad siis mulle mu kaua oodatud amordid: Bilstein B6'd. Kollased ja puha veel, see kord siis tagumised. Mingi 2 nädalat ootasin neid, siin maarjamaal on ju selle kaubaga nagu on :D No tartust oleks 2.7k tükist saand kohe, ma seekord siis "õnneks" lakboxisin 1.9k per tyki eest. seega 1.6k võitu :)

Varsti kütan suvekad alla ka ... alguses mõtlesin et 225/55 R16 kisub 16 tolli jaoks liiga teerulliks, kuid tegelikuses on väga prod :D

Täna 1k kätt ja +140$ ... vist ei viicigi rohkem mängida .. panin yhe intresting käe ka üles ... imo iseenesest on see hea muuv

RudiTurbo
12.03.09, 19:45
Mu ema Peugeotil on ka suurem velg, kui Su bemmil ;D

leits
13.03.09, 00:31
palju õnne talle siis :) eelmine suvi sõitsin 17" veljega eestis, ytleksin, et sõidumugavust ei ole, ainul ilus näeb välja .. kahujks meie maarjamaa teed ei vasta veel nii kõrgele kvaliteedile ...


patrick tohman l2ks jooma, ma tulin ilusti koju :)

leits
13.03.09, 12:15
k2ige ***** .. **** 200 pealt insta alla. 4 setti kräkiti j2rjest kõik overpaarid ... **** 4 reakaart ja 4 masti ... KÕIK DARWd on hetkel kokku tõmmatud mu vast iminge ***** oma 13 ja reedega

8k gua ... 3 mastiu osti .. kõik tõmmatakse ära .. noo **** see 13 on ikka haige p2ev ei l2he õhtu classicusse ka..karma on nii vigttus

Tigrano
13.03.09, 12:18
k2ige ***** .. **** 200 pealt insta alla. 4 setti kräkiti j2rjest kõik overpaarid ... **** 4 reakaart ja 4 masti ... KÕIK DARWd on hetkel kokku tõmmatud mu vast iminge ***** oma 13 ja reedega


Täna öösel sama asi, no 200 pealt kolistasin miinusesse nagu nalja, mõnuga sain suckoute ikka ;D

RudiTurbo
13.03.09, 12:26
Mina dodgesin eile bulleteid beibi!

Bottom set vs middle set floppisin ja kaotasin kuskil alla kolmandiku stackist ainult, sest tundsin juba flopist alates, et midagi on mäda ;D

leits
13.03.09, 12:43
AK vs AA .. callin 3beti flop AKK ... no päris haige ...

leits
13.03.09, 12:46
AA vs KK
KK vs QQ

140$ potid mõlemad .. k2ige ausõna piutsi

leits
13.03.09, 12:58
t2a 7x ässasid saamd 3k käe jooksul see selelks, a imelik see et iga kord on olnud flop JJ3 KK4 QQ 7 vms

kunnidega muttidega sama teema.. koguawg on kas mono board või paardunud floo suurte piltidega.


see on juba kergelt öeldes wiird, pole kunagi siukest jama n2ind ..

Tigrano
13.03.09, 14:12
Jep sellist jama pole ka mina ammu näinud ;D

ESTPatrick
13.03.09, 14:16
unreal

leits
13.03.09, 16:13
Nonii, kust nüüd alustada. Täna tegin, siis elu pikima sessiooni, mis ma kunagi ONLINE's mänginud olen. Järjest sai, siis koguni üle 6000 käe JÄRJEST mängitud, mis minu jaoks on müstika. Ainuke tänane eesmärk oli Platinium, see sai ka kenasti täideutd. Samuti sai tehtud rekrd päev cashi suhted, pole kunagi nii palju BI, teine rekod oli see et 200$ Stackiga lauas istuda, päris kunni tunne oli:D

Täna vb lähme classicusse turkamenti mängima, patrick on obv jjumala koomas. öösel tuli, väänas päeval peale. ütleme nii, et coolerid tegid oma töö :D

Ahjaa ja roll pole ka elusees nii suur olnud kui täna...
Mõned pildid siis :)

http://img7.imageshack.us/img7/3927/jipikajee.th.jpg (http://img7.imageshack.us/my.php?image=jipikajee.jpg)


http://img7.imageshack.us/img7/3618/rekordst2kk.th.jpg (http://img7.imageshack.us/my.php?image=rekordst2kk.jpg)


Lakbox pidi ükskod minu pool ka olema . ..

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 ($52.95)
CO ($60.45)
Button ($51.40)
SB ($11.10)
BB ($50)
Koger (UTG) ($50)
UTG+1 ($10.45)
MP1 ($50)

Preflop: Koger is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
Koger bets $2, 2 folds, MP2 raises to $6, 4 folds, Koger raises to $17, MP2 raises to $52.95 (All-In), Koger calls $33 (All-In)

Flop: ($100.75) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: ($100.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($100.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $100.75 | Rake: $3
Main pot: $100.75 between MP2 and Koger, won by Koger

Results:
Koger had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (flush, Ace high).
MP2 mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and Kings).
Outcome: Koger won $97.75

lebovend
13.03.09, 16:25
Njaa, vaatama k6ikidele nendele beatidele mis sa koguaeg spamid siia, suudad
ikkagi ennast vaos hoida ja ilusat kasumit teenida. Fuck the school, oled
pro valmis imho :D Repsekt!

leits
13.03.09, 16:26
Njaa, vaatama k6ikidele nendele beatidele mis sa koguaeg spamid siia, suudad
ikkagi ennast vaos hoida ja ilusat kasumit teenida. Fuck the school, oled
pro valmis imho :D Repsekt!


ütleme nii, et see vaos hoidmine tekkis allaes veebruaris, mängima hakkasin septembris, et võttis ka aega, vanasti oli nii saan paar biiti any two laks AI :D nii tilti ajas, eks ta n2rvi ikka natukene aja .. ma ytlen ***** or ma ei tea mid paar korda ja siis suht rahuneb maha ... aga eks õppida on nii mõndagi

BuildUp
13.03.09, 17:18
See on nii hull, et loed siin neid poste, et järjest mingi set vs set ja KK vs AA ja AA vs KKK. Aga siis tuleb mingi üllatus, et ou jou mul päev +300 ja suurim day profiti. :D

Võimendus on nagu räige. ;D

Samamoodi olen märganud näiteks Davy puhul.

Aga tegelt see polegi oluline, peaasi, et kasumit tuleb ja normaalselt! ;)

Ou leits palju bb/100le tiksub?

leits
13.03.09, 17:24
Noo HEM hetkel näitab 5.17bb/100, käte arv on 38212

ESTPatrick
13.03.09, 17:38
Nonii, kust nüüd alustada. Täna tegin, siis elu pikima sessiooni, mis ma kunagi ONLINE's mänginud olen. Järjest sai, siis koguni üle 6000 käe JÄRJEST mängitud, mis minu jaoks on müstika. Ainuke tänane eesmärk oli Platinium, see sai ka kenasti täideutd. Samuti sai tehtud rekrd päev cashi suhted, pole kunagi nii palju BI, teine rekod oli see et 200$ Stackiga lauas istuda, päris kunni tunne oli:D

Täna vb lähme classicusse turkamenti mängima, patrick on obv jjumala koomas. öösel tuli, väänas päeval peale. ütleme nii, et coolerid tegid oma töö :D

Ahjaa ja roll pole ka elusees nii suur olnud kui täna...
Mõned pildid siis :)

http://img7.imageshack.us/img7/3927/jipikajee.th.jpg (http://img7.imageshack.us/my.php?image=jipikajee.jpg)


http://img7.imageshack.us/img7/3618/rekordst2kk.th.jpg (http://img7.imageshack.us/my.php?image=rekordst2kk.jpg)


Lakbox pidi ükskod minu pool ka olema . ..

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 ($52.95)
CO ($60.45)
Button ($51.40)
SB ($11.10)
BB ($50)
Koger (UTG) ($50)
UTG+1 ($10.45)
MP1 ($50)

Preflop: Koger is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
Koger bets $2, 2 folds, MP2 raises to $6, 4 folds, Koger raises to $17, MP2 raises to $52.95 (All-In), Koger calls $33 (All-In)

Flop: ($100.75) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: ($100.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($100.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $100.75 | Rake: $3
Main pot: $100.75 between MP2 and Koger, won by Koger

Results:
Koger had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (flush, Ace high).
MP2 mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and Kings).
Outcome: Koger won $97.75



unreal

leits
14.03.09, 14:16
Esimene neli oma mäletamist mööda, mis on ka kinni makstud ...
Teen 10 daalse rebuy kõrvale 4-5 cash lauda ka .. sain lõpuks plussi 10 daala or smth :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($56.70)
UTG+1 ($62.15)
MP1 ($72.30)
MP2 ($26.60)
MP3 ($50.70)
CO ($25.80)
Button ($31.15)
SB ($49.70)
masta (BB) ($69.50)

Preflop: masta is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.50, 5 folds, SB calls $0.25, masta bets $3, UTG+1 calls $2.50, 1 fold

Flop: ($6.50) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
masta checks, UTG+1 checks

Turn: ($6.50) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
masta bets $4, UTG+1 raises to $13, masta raises to $29, UTG+1 raises to $59.15 (All-In), masta calls $30.15

River: ($124.80) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $124.80 | Rake: $3
Main pot: $124.80 between UTG+1 and masta, won by masta

Results:
masta had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (four of a kind, Kings).
UTG+1 mucked 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, fives over Kings).
Outcome: masta won $121.80



Peab meeldima


villain oli mingi 60/50/8

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($50)
MP1 ($22.05)
MP2 ($58.10)
MP3 ($59.95)
äss (CO) ($50.75)
Button ($47.75)
SB ($49)
BB ($15.45)
UTG ($91.85)

Preflop: äss is CO with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, MP1 calls $0.50, 1 fold, MP3 bets $2, äss raises to $6, 4 folds, MP3 calls $4

Flop: ($13.25) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
MP3 checks, äss bets $9, MP3 raises to $18, äss calls $9

Turn: ($49.25) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
MP3 bets $35.95 (All-In), äss calls $26.75 (All-In)

River: ($102.75) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $102.75 | Rake: $3
Main pot: $102.75 between MP3 and äss, won by äss

Results:
MP3 had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Aces).
äss had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, Aces).
Outcome: äss won $99.75


vaadates tagant järgi, oleks flopil panema mingi 11 .. 9 on liiga vähe :(

leits
14.03.09, 15:46
Fak hävisin turkamendil ka . .. 10 rebuy, mingi 200 ales .. 2 kätt .. QQ vs KK ja JJ vs QQ, yhe sama vastase vastu ... sick

Mnja cash 1k kätt ja +130 .. lõppes ka cooleriga .. KK'ga 17$ 4bet tohman callis. flop 92Q .. suht perses flop ... mõtlesin noooo äkki ei ole AA ja QQ vaid mingi AQ AK JJ TT, mida ta ei suuda foldida .. panin nuppe, obv call ja oli 99 ... mul oli laik WAU

timukasr
14.03.09, 20:27
Millal ma sind NL100 võin mängimas näha :)?

Btw, ma ei tea kas see on vähesest sample sizest või mulle tundub, et NL50 on väga kerge beatida. Mängisin seal üks õhtu 1800 kätt ja sain +30BB/100, järgmine päev läksin NL100 ja kaotas 1.5 buy-in'i.

leits
14.03.09, 20:30
noo see kuu veel ei saa, kuid noh eks n2is ... aprillis tahaks proovida ...

leits
15.03.09, 03:14
Päris hea päev oli täna üldkokkuvõttes peaks mainima. Mul on nii dongi imdz vist mõne regulari suhtes. BTN vs blind .. ma blindil .. paneb, panen otsa JJ'ga, insta call. Flop AJ3 rainbow, check ta bet ma min raise, insta call. Turn 9, ebaoluline kaart, panen 17 .. again insta call, mõtlesin et wtf is going on .. a noh seda foldida ma siin ei saa. River 4, panin nuppe, insa call. Näitas ATo ... ja siis kirus mind maapõhja et ma olen fishide fish ja donkide kunn :=)

Peab meeldima ühesõnaga.
Peaaegu 30k fpp'd on ka täis, lootust on aprilli alguse poole 50K fpp see boonus võtta.

Kerge graafik ka illustratsiooniks.

http://img14.imageshack.us/img14/819/faancy.th.jpg (http://img14.imageshack.us/my.php?image=faancy.jpg)

BuildUp
15.03.09, 12:32
Varsti saad juba uue BMW osta. ;)

leits
15.03.09, 15:10
kani coolerine on päev ... quads vs fh .. paar set over setti j a -3bi tulebki

leits
15.03.09, 15:23
Läksid lauad kinni ... Kõik mis võimali kkr2kiti. -180$ ... peab hakkama õhtul parandama asju siis ... tra 88T flop .. mu fh obv nelik vastas .. 2x sain flopist set vs set .. siis mingi ultra slow ässad mu KK vastu ja ma ei tea .. perses koku võttes

leits
15.03.09, 19:54
kani rõvedad coolerid tulevad ... -5BI

Lutzky
15.03.09, 20:54
sa oled äge

leits
15.03.09, 21:14
mitte nii 2ge kui ranka .. seega nat enough

leits
15.03.09, 21:23
kani peab vist -5 BIga leppima. kaardijooks on teh pask, mingi 7s, 83, 94 offid. KK vs AA mingi 3x saanud jne jne. ässad saan on insta 3 masti boardis + turnis neljas. on n2ha et pedekatel t2na veab. meta riidivad kui mul KK or AA. ainult blinde korjan.

proovin nats veel - 6BI peal l2hevad lauad insta kinni

leits
15.03.09, 22:29
-312$ ja läksid kinni ... viimase 3.5k jooksul ei võitnud yhtegi AI ... väikseid potte ainult l2ks ja l2ks .. teh rigged on see koht

ESTPatrick
16.03.09, 00:01
-312$ ja läksid kinni ... viimase 3.5k jooksul ei võitnud yhtegi AI ... väikseid potte ainult l2ks ja l2ks .. teh rigged on see koht


unreal ikka

leits
16.03.09, 00:11
sa ei saa oma unrealist ka yle:D

leits
16.03.09, 13:24
-4bi jetkel .. täiesti haige võimatu on võita .. set vs set .. **** see stars võiks ennast põlema panna .. mitte yhtegi k2tt ei ole võitnud k2ige *****

sita ajab keema juba ... 600 k2tt ja showdown % võit on 11 .. no tõmmake tuli otsa

Lutzky
16.03.09, 13:35
kunagi oli vist mingi mäng unreal tournament. priit nagunii mingi proff seal...

leits
16.03.09, 13:37
-6 bi and rwoing putgsi mul pohhui lendan bustosse

3. set vs set

Tigrano
16.03.09, 13:58
Stars on rigged ;D

BuildUp
16.03.09, 14:22
Mul -4bi rahulikult.

Tigrano
16.03.09, 14:31
Mul -4bi rahulikult.


Millega hakkama said siis?

leits
16.03.09, 14:35
4 on **** nii standard mul on viimased 2 p'eva -14

kuu on v**tus ühesõnaga j2lle.... t2iesti haige .. 1300 kätt ja luygesin ära 6 tyr ama rõhutan 6 set vs set, 3x KK vs AA .. noo minge ***** kuskil maal peaks mingi piir ette tulema ... iga k uu on sama nuss .. minig jõhker down swing tuleb

palju õnne, ilgelt äge kuu ... ***** nahui mina igakuu neid downswinge pean k ogema, **** miust miljon venda kes ladsevad 5 kuu mingi upswingi ja ***** siis saavad korra



http://img9.imageshack.us/img9/9076/pistkeseestarsputsio.jpg

leits
16.03.09, 14:42
turniirid l2hevad ka häsit nagu n2ha .. **** see stars on mingi teh rigged urgas, **** mitte ykski k2si vastu ei pea

PokerStars Game #26020270939: Tournament #147626238, $10+$1 Hold'em No Limit - Level VII (125/250) - 2009/03/16 15:39:43 EET [2009/03/16 9:39:43 ET]
Table '147626238 28' 9-max Seat #9 is the button
Seat 1: leits (10750 in chips)
Seat 2: UKAssassin (15975 in chips)
Seat 3: MC1944 (2335 in chips)
Seat 4: Montsalvat (40795 in chips)
Seat 5: 15111964 (16662 in chips)
Seat 6: Beany82 (10410 in chips)
Seat 7: omahanolimit (11600 in chips)
Seat 8: GEXTE (4585 in chips)
Seat 9: raivis72 (8925 in chips)
leits: posts the ante 25
UKAssassin: posts the ante 25
MC1944: posts the ante 25
Montsalvat: posts the ante 25
15111964: posts the ante 25
Beany82: posts the ante 25
omahanolimit: posts the ante 25
GEXTE: posts the ante 25
raivis72: posts the ante 25
leits: posts small blind 125
UKAssassin: posts big blind 250
*** HOLE CARDS ***
Dealt to leits [Qc Qh]
MC1944: folds
Montsalvat: raises 1000 to 1250
15111964: folds
Beany82: folds
omahanolimit: folds
GEXTE: calls 1250
raivis72: folds
leits: raises 4638 to 5888
UKAssassin: folds
Montsalvat: calls 4638
GEXTE: folds
*** FLOP *** [3h 9d Jd]
leits: bets 4837 and is all-in
Montsalvat: calls 4837
*** TURN *** [3h 9d Jd] [7s]
*** RIVER *** [3h 9d Jd 7s] [Tc]
*** SHOW DOWN ***
leits: shows [Qc Qh] (a pair of Queens)
Montsalvat: shows [td Ts] (three of a kind, Tens)
Montsalvat collected 23175 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot 23175 | Rake 0
Board [3h 9d Jd 7s Tc]
Seat 1: leits (small blind) showed [Qc Qh] and lost with a pair of Queens
Seat 2: UKAssassin (big blind) folded before Flop
Seat 3: MC1944 folded before Flop (didn't bet)
Seat 4: Montsalvat showed [td Ts] and won (23175) with three of a kind, Tens
Seat 5: 15111964 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Beany82 folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: omahanolimit folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: GEXTE folded before Flop
Seat 9: raivis72 (button) folded before Flop (didn't bet)

leits
16.03.09, 14:47
on n2ha et ****** on kõik .. täna homme ei mängi, maybe isgei ylehomme .. aitab

Rigged
16.03.09, 15:06
Starsis turnadega, et hitiks pead jumal olema, ei mäletagi viimati millal kaugele jõudsin :D Eile ka QQ vs TT, set maha, AA vs KJ, kaks paari maha jne jne, set vs flush draw, instant hit...life's good :D PEA VASTU!!!

leits
16.03.09, 16:41
RIGGGED ma ütlen, täna andis bemmi võti saba, ilmselt, et ma olen ted 101x maha kukutanud. Homme saadetakse kodust uus võti, **** kui tööle ei hakka on kellad. nahui mingi 6k ma kyll UM'le viskama ei hakka et saksamaalt uus võti tellida .. ***** perse

ESTPatrick
16.03.09, 16:44
kunagi oli vist mingi mäng unreal tournament. priit nagunii mingi proff seal...


ei. see mäng on liiga unreal

leits
16.03.09, 17:37
k2i perse :D

leits
16.03.09, 21:16
Üks asigi, mis hästi. Ujumises uus rekord. 102 otsa ja 65min

ranka
16.03.09, 23:48
Üks asigi, mis hästi. Ujumises uus rekord. 102 otsa ja 65min


Mis me siit järeldame?

Kes oskavad hästi ujuda? Konnad? Jah oskavad aga kes, oskavad veel paremini ujuda? Kalad? Õige vastus! Seega sa oled kala.

Ja teine küsimus klassile:
Lapsed, kuidas on "kala" inglise keeles? Fish!

Seega sa oledki üks paras fish!

timukasr
17.03.09, 10:12
Hehe....

Aga downswing on pokker normaalne osa ja kui sa oskad nendega copeda, siis saad tugevamaks mängijaks (ujud nagu pingviinid).

leits
17.03.09, 10:46
Mis me siit järeldame?

Kes oskavad hästi ujuda? Konnad? Jah oskavad aga kes, oskavad veel paremini ujuda? Kalad? Õige vastus! Seega sa oled kala.

Ja teine küsimus klassile:
Lapsed, kuidas on "kala" inglise keeles? Fish!

Seega sa oledki üks paras fish!


selle mõttetöö eest saaksid sa ilmselt nobeli preemia :D väga tugevad loogilised järeldused ;D

Tigrano
17.03.09, 10:49
Mis me siit järeldame?

Kes oskavad hästi ujuda? Konnad? Jah oskavad aga kes, oskavad veel paremini ujuda? Kalad? Õige vastus! Seega sa oled kala.

Ja teine küsimus klassile:
Lapsed, kuidas on "kala" inglise keeles? Fish!

Seega sa oledki üks paras fish!


Sa peaks ikka kirjanikuks hakkama, lihtsalt on annet mehel ;D

leits
17.03.09, 11:56
ranka peaks end müüma hakkama ...

peokuningas
17.03.09, 13:27
ranka peaks end müüma hakkama ...


keha v?

BuildUp
17.03.09, 14:03
Ma ostaks 1kg ranka pokkeri skilli. :D

leits
17.03.09, 14:30
obv keha

ranka
17.03.09, 14:38
Mul hetkel kõhupeale paar lisa kilu tulnud, tegelen täiega hetkel, et nendest varakult lahti saada ja oma debiilne õllekas ära kaotada. Arvan, et miski 1, maybe 2 kilo pekki on üle ja võin ära müüa.

leits
17.03.09, 19:24
ILMSELT EI L2HE KAUA BUSTONI, T2NANE SHOWDOWN % VÕIT 1300 KÄE PEALE ON 6 .. IGATI PÕMNEV ON MÄNGIDA

farik666
17.03.09, 20:17
OMG.. väga wicked värk ikka.. endal ka starsis kerhvalt läind viimased 5-6 päeva... ei saa jagu seal enam..

leits
17.03.09, 20:25
160$ pot, pf raise 1.5, 3 limpi, ma kytan 11$ Ako, yks call, flop AA4 ehk teh nuts .. overbet ai vana, ma insta call, tyrane river 4 ja splitti

Tigrano
17.03.09, 20:29
Sul ikka masendav jooks >:(

leits
17.03.09, 20:32
80$ pot .. pf panen .. call, flop kk3, panan kuytetakse nuppe, insta call, river Q and by bye

ranka
17.03.09, 20:37
Sul ikka masendav jooks >:(


Selective memory ju. Leits ju postitab oma bäd biit käsi, headest päevades või kätest, kus team teeb sakaute ei räägi ta essugi.

leits
17.03.09, 20:50
ma võin sulle 101% v2ita et 70k käe jooksul olen m ateinud yhe sakaudi ja see oli AA vs AA .. nii et kuss

faking need mono flopid ajavad sita keema juba .. nahui palju neid pideval ttuleb

leits
17.03.09, 21:27
haige j2lle tohmani vatsu trips vs trips .. **** no küik suured potit l2hevad öra

leits
17.03.09, 21:55
esimene päikesekiir t2nases päevas .. nahui -40$ olen ikkagi
'
'
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($50.25)
BB ($62.45)
UTG ($19.15)
UTG+1 ($8.15)
MP1 ($10)
MP2 ($70.65)
fuck yeah (MP3) ($73.65)
CO ($10)
Button ($53.80)

Preflop: fuck yeah is MP3 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
3 folds, MP2 bets $1.50, fuck yeah raises to $5, 4 folds, MP2 raises to $15, fuck yeah raises to $73.65 (All-In), MP2 calls $55.65 (All-In)

Flop: ($142.05) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: ($142.05) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($142.05) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $142.05 | Rake: $3
Main pot: $142.05 between MP2 and fuck yeah, won by fuck yeah

Results:
MP2 had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Queens).
fuck yeah had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, Kings).
Outcome: fuck yeah won $139.05

UdusOlevSiil
17.03.09, 22:00
esimene päikesekiir t2nases päevas .. nahui -40$ olen ikkagi
'
'
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($50.25)
BB ($62.45)
UTG ($19.15)
UTG+1 ($8.15)
MP1 ($10)
MP2 ($70.65)
fuck yeah (MP3) ($73.65)
CO ($10)
Button ($53.80)

Preflop: fuck yeah is MP3 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
3 folds, MP2 bets $1.50, fuck yeah raises to $5, 4 folds, MP2 raises to $15, fuck yeah raises to $73.65 (All-In), MP2 calls $55.65 (All-In)

Flop: ($142.05) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: ($142.05) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($142.05) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $142.05 | Rake: $3
Main pot: $142.05 between MP2 and fuck yeah, won by fuck yeah

Results:
MP2 had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Queens).
fuck yeah had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, Kings).
Outcome: fuck yeah won $139.05



Kas Sa mängid ka praegu?

leits
17.03.09, 22:02
ah ***** insta 140'ne l2ks...imege lahti **** ma ei sudua 3bet flopis top 2 foldida janahui alati tõmabvad oma open endedi kokku

leits
17.03.09, 22:08
nojah KJ4 4bet flopis ei folditud QQ ja obv turn Q .. 140$ pot k2ige ***** tõsiselt .. nahui palju neid biit eveel vaja on, another aces cracked


6x järjest top flush draw, 3x võite arvata mitu korda ära tõmban .. tyr aja need ***** kari tõmbavad mul iga kord. nii haige lihtsalt

RudiTurbo
17.03.09, 22:12
nojah KJ4 4bet flopis ei folditud QQ ja obv turn Q .. 140$ pot k2ige ***** tõsiselt .. nahui palju neid biit eveel vaja on, another aces cracked


Mul on üx hea asi see kuu olnud vähemalt, vaatasin oma ässade graafikut ja oli +600 jumala stabiilselt üles, sest olen lihtsalt jõuga 3Bettinud , ei mingit slowplayd ;D

Aga noh, hetkel sain DON'idega suhu ja proovin neid veel natuke ning kui veel suhu saan, siis on mul roll juba liiga väike, et NL50's jätkata ja tõmban NL25'sse tagasi. Savi, grindin siis lihtsalt päevad läbi , sest NL25's on ka päeval lauad pandavad ning teen lihtsalt NL100'ni oma BR'i ja siis hakkan seal suhu saama :D

leits
17.03.09, 22:14
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($52.30)
BB ($50)
UTG ($52.90)
ime ***** (UTG+1) ($84.30)
MP1 ($57.25)
MP2 ($47.75)
CO ($50)
Button ($50)

Preflop: ime ***** is UTG+1 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, ime ***** bets $2, 1 fold, MP2 raises to $5, 4 folds, ime ***** raises to $16, MP2 calls $11

Flop: ($32.75) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
ime ***** bets $68.30 (All-In), MP2 calls $31.75 (All-In)

Turn: ($96.25) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($96.25) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $96.25 | Rake: $3
Main pot: $96.25 between ime ***** and MP2, won by MP2

Results:
ime ***** had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Aces and Jacks).
MP2 had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (full house, Queens over Jacks).
Outcome: MP2 won $93.25


ei ole n2ha just slowplayd siin

Maheaatom
17.03.09, 22:26
No mida nimed ???

leits
17.03.09, 22:28
nahui mis moodi ei ole võimalik nulli saada, tr amisk mina pean eets ja tagant neid piite saama, nahui mingi 0 hittimine on ka...
***** t2iesti ajuvaba., mingi jõhker downswing on ja siis kr2kitakse ka kõik käed ära
Tra, tõmmake enda selga neid kunnide ja ässade kr2kkimis veids

leits
17.03.09, 22:28
No mida nimed ???


sellised nagu olema peavad

leits
17.03.09, 22:31
repomvepoemvpokvrmpüvveõüve.ävaüe


**** millal mu ässad vatsu pidama hakkavad. 3bet flop .. 227 flop .. 73 pushib AI, ma insta call, river ja turn 7, no kaua võoib tõsiselt

**** nahui hiir lendas sajaga vatsu seina . . **** see **** j2i ka terveks, KÜIK F, KÕIK OPEN ENDID, KÕIK GUTSHOTID ON KOKKU TÕMMATUD, MIS L2BI USSIMUNNI SAAB AINULT VÕITA V, 22 daal pot, panin 21... pärast donk ytles, i had only 21 to call to get my straigh,t auku siis .. nais pot odds riili

taasver
17.03.09, 23:02
leits krt pidin sulle KK foldima :D

leits
17.03.09, 23:03
obv mul oli set, hui midgai makstaks ekinni

uuu QQ vs QQ, tõmmati kani masti. 20BI straight down .. and counting .. mul savi nl100 minek i be
tra mignigd sakaudid sakautide otsa .. ma ie viici enam isegi mõelda .. pohhuilt lahmin any ace lendab pf ai i bet

leits
17.03.09, 23:17
**** te ei ole oma kõige haigemas unenöos ka selliseid coolereid ja biite saanud, tõsiselt tõmmake sellel starsile tuli ots. 20BI otse alla downswing ... **** nahui minul neid ässasid eest ja tagant kräkitakse .. **** otsigu lõpuks keegi muu .. ***** ma viskan selle l2ppari rõdult alla

http://img21.imageshack.us/img21/6043/mingevittu2.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/416/mingevittu.jpg

Fortune
18.03.09, 00:48
Sa mängisid fullringi kui ma õigesti mäletan? Mis su statsid on?

leits
18.03.09, 01:12
13/10 UMBES

viimased 3 päeva siis - 834$ statid 13.5/10.2/2.9, 3bet - 3.3%, cbet - 60.6%, steal 27.1% ... pretty standard for me

krayzie
18.03.09, 08:31
äkki on asi oskustes?

leits
18.03.09, 09:50
Noo ma ei tea kui sa suudada mingi mõttetul boardil 4bet flopis AA foldida siis küll ning emandat or kunni riveris või turnis vältida, siis on sul teh magic balli hõõruja oskused :)

Üldiselt, ma ei oska öelda, mis viga on ... ei aidanud üks päev puhkust, ilmselt peab rohkem võtma. 3 päevaga ca -20BI on ikka jube .. ja ei ole kohta kust võidaks. Eks mignil määral on paska mängu ka esinenud, kuid kõik suured key poitid lähevad coolerite või bad beatidena minema, see just motivatsiooni lakke ei aja ... ma ei teagi hetkel mis ette võtta, tundub, et kõik, mis ma teen on wrong ...

ranka
18.03.09, 13:11
Kui EV graafik räägiks tõtt, siis vaadates su viimaseid EV graafikuid, siis peame tõdema fakti, et downswingist on asi kaugel. Reeglina suurte downswingide juures tõmbab non-sd joon ka alla nagu kivi, kuna bet-foldi% suureneb halbade boardide tõttu.

Muideks igasugu ülepaaride või set vs overset osa on täiesti standartsed coolerid ja neid juhtub iga ühel. Pigem kaotad raha kuskil mujal, mängid mõnda kaardi kombinatsiooni üle või ei ekstrakti piisavalt.

Purz
18.03.09, 13:13
Mõtle positiivselt, nüüd saab asi ainlt paremaks minna!

leits
18.03.09, 13:24
mnja kuu graphiga 10BI alla ev on liiga standard minu jaoks :1 .. vaadates teisi jooksevad päääris paljud ev joone peal, ma ei saa aru, mism oodi see neil õnnestub

Lutzky
18.03.09, 13:42
83-nda aasta OPEL KADETT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Wl9ovmmgyIo

L.

ranka
18.03.09, 20:10
mnja kuu graphiga 10BI alla ev on liiga standard minu jaoks :1 .. vaadates teisi jooksevad päääris paljud ev joone peal, ma ei saa aru, mism oodi see neil õnnestub


Saad sa aru, et EV ei näita absoluutselt midagi.

Ainus kord, kus me saame rääkida miskist ligilähedasest EV-st on siis, kui toimub preflop all-in. HEM->Filters->More Filters->Preflop Allin = true

Ja siis ka ei näita EV mitte sittagi, eriti short-termis.

goldec
18.03.09, 20:45
Aga miks seda EV-d siis üldse topitakse sinna featureina?
Selleks, et donkid saaks vaadata ja öelda, et TEGELT MA MÄNGIN JU HÄSTI?

Ja kas seda ei annaks siis kuidagi paremini teha, et tast kasu ka oleks?

Rage
18.03.09, 20:53
mina ei tea.. kui ma mängin nii et EV'st yle, siis see tähendab, et ma olen panustanud siis kui ma tegelt olen taga... vähemalt need korrad, kui ma olen suckouti teinud või keegi mulle.. paneb EV joon kohe vastupidises suunas ajama...

leits
18.03.09, 21:04
noo ma vaidlen ikka vastu ... sakaute ta n2itab v2ga selgelt ...

Rage
18.03.09, 21:08
noo ma vaidlen ikka vastu ... sakaute ta n2itab v2ga selgelt ...
seda ma räägingi..

RudiTurbo
18.03.09, 21:11
Ranka lihtsalt ei taha, et tuleks välja, et Ta 100 000$ üle EV jooxeb, selle pärast teeb seda EV joont maha kogu aeg :)

Mina saan aru, kuidas see EV joon töötab ning midagi ta ikka näitab küll ja ma olen hetkel Pokerstarsi lifetime 1000$ alla EV ning mu BR ongi 1000$,kui kaart olex mu sõber olnud, siis olex elu kaks korda ilusam, lõppp tore!

ESTPatrick
18.03.09, 21:22
Ranka lihtsalt ei taha, et tuleks välja, et Ta 100 000$ üle EV jooxeb, selle pärast teeb seda EV joont maha kogu aeg :)

Mina saan aru, kuidas see EV joon töötab ning midagi ta ikka näitab küll ja ma olen hetkel Pokerstarsi lifetime 1000$ alla EV ning mu BR ongi 1000$,kui kaart olex mu sõber olnud, siis olex elu kaks korda ilusam, lõppp tore!


hea mängija peaks veidi üle EV jooksma kuna ta ei foldi situatsioonis kus surnud raha on sees coinflippi ja tihtilugu on allinn minek flopil mõlemale mängijale ca 1-2% EV-d biitiv

leits
18.03.09, 22:12
ma õhkan ikka väga halba karmat .. patrick grindis okeilt .. ma insta tuppa lendan .. kohe mingid 2 paari vs read, KK vs AA pf AI .. on näha e karma võlad on

runnar
18.03.09, 23:13
hea mängija peaks veidi üle EV jooksma kuna ta ei foldi situatsioonis kus surnud raha on sees coinflippi ja tihtilugu on allinn minek flopil mõlemale mängijale ca 1-2% EV-d biitiv

see EV arvestab ju surn'd raha ka sisse, nii et kui saad täpselt 50/50 täpselt 50/50 olukurras, siis peaksid kokkuvõttes EV joonega sama olema

edit: või siis mina ei saa muhivgi aru

-andres-
18.03.09, 23:18
Ma panen ainult siis EV graafikule kui mul bad run on või halvasti läheb. Kui jooks korras ja kõik sujub, siis mul sügavalt ükskõik sellest joonekesest.
Ja mitte keegi ei kelgi kunagi kuskil, et jookseb meeletult üle EV, räägitakse ainult sellest, kuidas see joon on palju kõrgemal kui tavaline kasum. Ühesõnaga eks mõne tuhande käe jooksul saad endale pildi ette visata, kuidas su AA'sid crackiti, kuid tegelikult ei anna see jooneke midagi. Tekitab vahest vaid tilti, sest lähed downswingi ajal veel rohkem tilti, kui seda uurid.

leits
19.03.09, 06:24
tegelikult on maakera ellipsi kujuline ka ... :o

timukasr
19.03.09, 10:49
link (http://en.wikipedia.org/wiki/Flat_Earth_Society)

ranka
19.03.09, 11:18
Asi on selles, et esiteks saad sa halvasti joosta väga mitu moodi, all-in EV on ainult väga väikene protsent sellest. Teiseks osades kohtades sa tegid korrektse mängu ja ei andnud vastasele eelmistel tänavatel oddse, vastane callis su panused ära ja hittis oma vajalikud audid ära, EV joon ei räägi sittagi. Hea näide, et sul on set, 200BB deep ajad flopist 90% stäkid sisse, turnil saab vastane suurema seti ja nüüd kaotad suure poti. Mida räägib EV? Mitte midagi - see vend, kes tegelt oli "unlucky" jääb EV samaks, see vend, kes sai oma 4%-sele pihta on jube lucky aga EV ei räägi talle ka midagi. Maybe Letis sa oled sa tihti hilisematel tänavatel oversette ja maste teinud vastu oddse? Seda ju EV ei räägi!

Tahaks veel lisada niipalju, et aegade alguses on fishid (eesti keeles: vissud), et nad on nii õnnetud, nad kunagi ei hiti, tuba on rigged ja teistel joppab rohkem ehk poevad "lucky" taha peitu. Peale HEM'i tulekut ja tolle proge vajumist massidesse (enne oli pokerEV aga sellega ei saanud suurt hulka käsi vaadata, kuna nõudis räigelt resurssi) on samasugune suhtumine läinud ka regularidele, kes ainult halavad, et jooksevad alla EV ja nad nii fking unlucky. Ise jätkavad konstantslet setminemist 3betted pottides ja foldivad KK-d preflop. Table Ratings.com on selle ehe tõestus.

Ma ei hakak rohkem vaidlema, kas EV on mõttekas või mitte. Mina tean ja leian, et see ei näita mitte midagi, eriti veel 40-50k short-term näidiste pealt. Kui tahad miskitki pilti saada, siis pead mängima millioneid käsi ja siis saad ka alles väga väikese killukese kogu puzzlest. Aga niikaua, kui all-in EV läheb massidele peale, niikaua neid "luck graafikuid" täiustatakse, et oma toodet paremini müüa.

Ning soovitan mõelda nii. Kui Te oleksite live mängija, kas Te näeksite oma all-in EV-d (s.h. ka non SD winngseid). Ei näe ju! Mille järgi Te aru saate, et olete hea või vähemalt parem mängija, kui enamus? Ikka selle järgi, et Te ei pea uut raha lauda tooma vaid viite stabiilselt seda välja. Ja niikaua, kui Te viite pappi lauast välja ehk võidate ja suudate end sellega ära elatada ja olete eluga rahul, siis niikaua ei ole mõtet oma väikest peakest vaevata selliste mõttetute asjadega nagu all-in EV (ja ka non sD winnings). Vaid pigem ikka sellega, kuidas saaks paremini mängida, kuidas teha paremaid otsuseid, et võita rohkem raha või liikuda limiitidest üles.

leits
19.03.09, 13:09
No sinu enda puhul ta siisk iju midgai näitas, kui sa mingi kuu jõhkralt üle EV jooksid ning siis saabus KABOOM. EV evks, mind väga ei huvitagi see, lihtsalt ta annab mingi ülevaate imo .

Mõtlen täna mängida, no idea kas julgen vb 12 lauda teen .. BR kani 2k ligidal jälle tagsi, pühap oli 3003 :/ Kani suur langus on olnud .. Aga noh vaatame vb mängin õhtu nats .. ilmsels -2BI peal läheb kinni.


Aga noh ärme mõtle negatiivselt, äkki saan peale -20BI lõpuks + sessi, kasvõi 3 dollarit :D Kaua te ise tavaliselt pausi teete kui running bad, dowswing, tunne sitt vms .. hetkel on alles tunne ,et ei julgegi lauda minna kuna ma mõtlen pidevalt, et ma ei taha sellest 2-4 BI'st jälle ilma jääda, kunan ii edasi siis nädala kahega olen teh busto

lebovend
19.03.09, 13:13
Kolmandiku bankrolli kaotamine v2he ei aja n2rvi v2...
Ronid limiidis alla ka? V6i oled juba teinud seda?

leits
19.03.09, 13:15
Noo 40Bi on siiski piisav veel ,hetkel mõtlengi, mida teha .. NL50 mängin edasi kindlasti, teine küsimus on selles, et kuidas ... Kas tõesti ainult oma AA, KK mängida ning ainult sette jahtida ning mitte ühtegi potti bluffida. AKs, AKo'ga vähem 3bettima?

Soovitused oleksid teretulnud. Mis moodi mängida low variance mängu .. mitte kordagi pluhvides ei saa ma aga potte kätte ... hetkel on suht siuke tumemaa

mõistus on teh otsas, teine variant on ehk mõni p2ev puhata veel? vaevalt et seegi midagi aiitab?

RudiTurbo
19.03.09, 13:37
Krt, see AK, AQ'ga kolmbettimine on vist jah suht ropp variatsiooni tekitaja.

ranka
19.03.09, 14:48
No sinu enda puhul ta siisk iju midgai näitas, kui sa mingi kuu jõhkralt üle EV jooksid ning siis saabus KABOOM. EV evks, mind väga ei huvitagi see, lihtsalt ta annab mingi ülevaate imo .


See, kuidas sa eelnevalt oled jooksnud ei anna mitte mingeid vihjeid sellele kuidas sa hakkad tulevikus jooksma.

EDIT: ehk eelmine suvaline sündmus ei mõjuta tulevikus toimuvaid sündmusi

ranka
19.03.09, 14:51
Noo 40Bi on siiski piisav veel ,hetkel mõtlengi, mida teha .. NL50 mängin edasi kindlasti, teine küsimus on selles, et kuidas ... Kas tõesti ainult oma AA, KK mängida ning ainult sette jahtida ning mitte ühtegi potti bluffida. AKs, AKo'ga vähem 3bettima?

Soovitused oleksid teretulnud. Mis moodi mängida low variance mängu .. mitte kordagi pluhvides ei saa ma aga potte kätte ... hetkel on suht siuke tumemaa

mõistus on teh otsas, teine variant on ehk mõni p2ev puhata veel? vaevalt et seegi midagi aiitab?


20BI 50NL on liig, mis liig. Kindlasti võib toimuda ekstreem juhtumeid, kus 20 BI allajooksud (downswingid) leiavad aset aga need on üliharvad!!! Aga miks siis neid juhtub nii tihedalt? Sellepärast, et mängijad teevad ise vigu ja vigane mäng ei tähenda seda, et sul on käes allajooks vaid vigane mäng võimendab seda!!

Seega soovitan üle uurida oma mäng 100%-liselt. Olen tähele pannud, et viimasel ajal oled võitma hakanud non SD pottides, mis ei pruugi tähendada absoluutselt mitte midagi. Aga kui sa oled seda joont hakanud meelega üles ajama, siis võib see tähendada paljugi, et lihtsalt mängid kaarde üle.

leits
19.03.09, 14:53
noh tuleb huvitav päev 2kki siis v2hemalt :D ... ranka äkki oled nii tore ja viskad selle analyysimsie lingi .. kunagi andsid, see 2+2 oma, fak otsisin, ei suutnud leida ja bookmarkides ka netu

ranka
19.03.09, 15:00
noh tuleb huvitav päev 2kki siis v2hemalt :D ... ranka äkki oled nii tore ja viskad selle analyysimsie lingi .. kunagi andsid, see 2+2 oma, fak otsisin, ei suutnud leida ja bookmarkides ka netu


http://forumserver.twoplustwo.com/showthread.php?t=111

Ja viitsid pane siia iga alapunkti kohta oma selgitus ja vajadusel ka screenshotid.

leits
19.03.09, 17:49
Nonii, üritan siia teha ülevaate oma mängust. Kõik kommentaarid on oodatud, ala ka sellised "t2is lohh oled, vaata kuidas s amängid, sa oled teh donk jne ....". Kõik on lubatud ....

And here we go, ürtain suhteliselt hästi ta teha, nii hästi kui oskan. Ranka sarnast pikka juttu ärge oodake :) Analüüsi teen oma Starsi käte põhjal, ehk käsi on kokku - 98920 kätt.

1. Do I have sufficient preflop aggression?
idee on siis selles, et kõik positsioonid va SB peaks PFR/VPP olema > 0.5
BB - 6.7/11.7=0.57 good
EP - 7.9/8.7 = 0.91 good
MP - 8.5/10.2 = 0.83 good
CU - 13.2/17.2= 0.77 good
BTN - 15/21 = 0.71 good
Panen siia ka just in case SB omad
SB - 11.1/15.7 = 0.71 good. See on küll good, kuid kohe, mis mul siit silma hakkab, etMA MÄMGOM SB NIIIIIIII PALJU, TEH LEAK

Tundub oki toki olevat. Ainuke järeldus, siit, et SB'd mängin way palju .. BTN 21 tundub okei, samuti CU 17.2%


2. Am I positionally aware?
"I'd love to see my button VPIP at double my UTG VPIP, but if my Button VPIP is at least 50% larger than my UTG VPIP, I'm happy with the situation."
Noo kontrollime kohe järgi.
BTN - 21%
UTG'd ma ei oska panna hem'st seega valin EP oma, milleks on 8.7 No jah ühesõnaga mul on üle poole suurem see, seega pole vast hull. Samas mainiti ka artiklis et "You should see that VPIP steadily dropping the farther you get from the button." Lets check it out.
BTN - 21%
CU - 17.2%
MP - 10.2%
EP - 9.7%
BB - 11.7%
SB - 15.7%

Kuni EP'ni on kõik kena, kõik langeb nii nagu peab. AGA MIDA ***** toimub blindidel, specciali in SB. WTF. 15.7% ma põhimõtteliselt mängin SB'lt sama palju kui CU .. no wonder where my money is going.

3. How's my stealing?
Steal pct on 25.4%, mis tundub pretty standard for me. Ma ütleks suht ideaali lähedal isegi. Väidetakse küll, et hea oleks kui oleks üle 30%, kuid 25 on ka fine imo. Steali õnnestumise protsend COlt on62,7% ja BTN'lt 66.8%. Tundub ka täitsa hea näitaja olevat. Päris kõike ma üles ei leidnud, mis ta seal õpetuses kirjutas.
Steal Success overall on 67.5%, imo on see väga hea number. Põhmst 10st korrast 7 korda õnnestub.

4. Defending the blinds.
SB Defend Steal 11.9%
BB Defend Steal 16.2%

SB fold steal 88.1% vastavalt ja
BB fold steal 83.8%

Kas mulle endale tundub, või ma mängin bline liiga agrolt.
Huvi pärast vaatame palju ma 3betin blindidelt.
SB raise was 3bet - 7.1% - mis on ilmselgelt liiiga palju, mu overall 3bet% on 3.1%. Samas kui ma vaatan position alt n'itab SB 3bet 3.8%. Wierd, ei oska kommenteerida seda.

Siit tundub küll, et blindi mäng on ikka üli fucked up. Vaatasin, mis kätega ma olen 3bteinud SBd või BBäd. Unbelivable

5. Heads-up play

HU mäng on olnd siis 41.4/36.9/3.6
Ja miinus -BI umbes üle 306 käe nojah, ei midgai rõõmustavat, ma olen terve elu teadnud et ma HU pole hea, seega siit idee, võimaliklult vähe uusi laudu alustada või siis alguses sit out olla.

6. Multiway pots.
Ma ei tea, ma ei suuda lihtsalt leida HEMs üles vajalikke asju filtrite all vms .... keegi võiks juhendada mida kust teha, saaks ehk siia ka tulemused

7. Pocket pairs
"Your Total VPIP with these should be EXTREMELY high; unless you play at highly unusual tables, I’d be surprised to see this number below 85%"
Minu puhul siis vastavad näitajad on: 91/70/2.74. Tundub täitsa okay olevat.
"Also, your Total PFR% with these hands should be rather high -- at least 1/3 of your VPIP, if not 1/2"
70/91=0.75 ca ehk 3/4. Tundub et see on natukene liiga palju, ehk mängin osasid paare liiga üle.?

8. Suited connectors.
"However, your BB/hand should be positive"
Minu puhul bb/100 on siis 8.85 .. profitable .. siiamaani vähemalt :=)
Lisades siia COLD Call filtri, siis muutub kõik vastupidiseks. -14.4 bb/100 ilmselt on siin ka "kerge" leak again. Huvi pärast vaatan, millega ma siis cold callind olen. 54s, 65s, 87s jne jne .. pask

9. Unsuited connectors.
12.8/11.2/3.47 jA WTF ma 3betin UC - 6,8%. Mida perset ... VAU. endale ka konkreetne üllatus hetkel ... My gad ..
-3bb/100'le ka obv ...

10. Postflop aggression
See on oluline koht, kuid ma ei leidnud mitte ühtegi filtrit HEM'st üles, mis ta soovitas, seega jääb seegi koht blanguks

11. Check-raising
0.6% tundub okei olevat ... ma ei tea, siia väga ei oska juurde midagi lisada.





Nojah selline siis ta sai, kõik kommentaarid on oodatud, mida teha teisit jne
Mainin ära et mu overall statid on: 12.8/9.9/2.79, 3bet-3.1%; call 3bet - 33.5%; fold vs 3bet - 58%


Nojah leagid, mis ma siis leidsin:
*SB.d mängin way too palju
*BB'd mängin samuti natukene liiiiga palju
*blindidelt 3betin liiga lightilt, mis teeb mängu variatsiooni rikkaks.
*HU'd ei tohi mängida, sest ma tean, seda ma ei oska
*Osasid paare mängin ilmselt liiga üle.
*SC mäng vajab parandamist, ilmselt mängida vähem
*UC mäng ... dont try it
*3beti callin liiga palju ja liiga looselt vaadates oma range

Vat selline ta saigi siis. Have fun and BMW ownz u all

ranka
19.03.09, 19:05
SB on sul korras, seda ära puutu, pigem oled SB-lt liiga tight, kui loose.

Steal on sul madal ja õpi positsiooni.

Mway potid saad nii, kui võtad HEM->Filters->More Filters, Flop Filtrite all on valik: "Players On Flop is Bigger Than...", võta see ja väärtuseks pane 2. See siis tähendab, et flop nägi 3 või enam vastast.

Fortune
19.03.09, 19:37
Kõik tähtsamad filtrid on hemil ka ise "nn" valmis tehtud. Vajuta filtri peale ja sealt vali load, need peaks peaaegu kõik plussis olema, kui ei ole, siis tuleb hakata parandama mängu

masterpuppet
19.03.09, 22:59
Ilmselteglt pole 25% steal piisav ning sealt läheb sul tohutult raha välja. Endal olen ma suutnud steali 38% peale ajada, kuid success on jäänud ikka 70% peale. Ehk proovi ilmselt rohkem kohta valida, kuhu istud ning sb pole kindlasti liiga loose, sest sealt tuleb suurem osa raha just varastamise pealt ning limperite karistamisega, seega seeal võiksid isegi laiema rangega olla. Endal sb statisd 22/18 ning kasumilikult teine koht peale buttoni.

ranka
20.03.09, 05:37
Ilmselteglt pole 25% steal piisav ning sealt läheb sul tohutult raha välja.


Parandaks seda lauset - raha ei lähe kindlasti välja vaid vähem raha tuleb sisse. Steal successist ei oska midagi öelda, sest osades kohtades ma ei tahagi, et vastased foldivad. Tahaks kasutada positsiooni ja mängida nende vastu postflopis.

RudiTurbo
20.03.09, 08:51
Fold vs 3Bet on ju kõige suurem leak leitsil.

Way liiga vähe foldid

timukasr
20.03.09, 10:24
Mängi 18/15 stiili ja beatid NL50 +14BB/100 ;)

BuildUp
20.03.09, 12:53
+14BB/100 ;)


ehk siis 28bb/100. Jea right.

leits
20.03.09, 14:00
eile plussis, tna break even, tra see non show down lendas t2na mingi -150 .. no haige, ei sa ayhetgi potti k2tte, alati btns vs blind or smth hitiva doma pasa ära and thats it