PDA

View Full Version : Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

leits
20.03.09, 15:27
Oujee 30. märts lähen siis United Motors'isse JÄLLE :D
Okei seekord siis standard hooldus, neil miski õlivahetus kuu, 1.4k õli vahetus, odavam kui mingis urkas lasta teha.
Eesmärgid siis:
*Õlivahetus
*uued salgonifiltrid
*uus õhufilter
*uus kütusefilter
*uus roolivõimu õli
*uus pidurivedelik

5000 on garanteetiud i bet

Mõtlen siin sügavalt, et äkki peaks homme juba suvekad alla kütma :D Päris paljudel juba on olen tähele pannud.

taasver
20.03.09, 17:26
mis bmw sul on?

leits
20.03.09, 17:50
2003a 530d e39 142kw :) Ja pereauto ehk touring :)

alaska
20.03.09, 18:08
mis see e30 tähendab?

taasver
20.03.09, 18:09
ei ole ju e30.. e30 on ju vana "rullnoka" bemm
vb ma eksin :D

alaska
20.03.09, 18:12
Seda ma mõtlengi, äkki on e30 mootor? ::)

ranka
20.03.09, 18:12
ei ole ju e30.. e30 on ju vana "rullnoka" bemm
vb ma eksin :D


Ta ongi ju rullnokk.

leits
20.03.09, 18:20
e39 siiski,kerge typo

goldec
20.03.09, 19:03
Kunagi patrick postitas pildi, mis pidi väidetavalt sinu bemmiga sama olema, aga see oli küll hoopis teine auto :D

leits
21.03.09, 02:58
mu bemm ongi ront ... ma ei hoolda seda ... ainult kallan diislit ja sõidan .. elan üle võimete .. olete õnnellikud?

ESTPatrick
21.03.09, 03:23
mu bemm ongi ront ... ma ei hoolda seda ... ainult kallan diislit ja sõidan .. elan üle võimete .. olete õnnellikud?


unreal, kas nii on võimalik?

ranka
21.03.09, 11:52
mu bemm ongi ront ... ma ei hoolda seda ... ainult kallan diislit ja sõidan .. elan üle võimete .. olete õnnellikud?


Õnnelik oleks ma siis, kui sa oleks ka meiega lõunasse tulnud :( Aga seda viga ju parandame ning lepime kokku, et 1. Mai Leits on kaine rool ja testime tema bemmi ja lähme lõunasse? :D

leits
21.03.09, 13:46
faking äge idee, ma elan selle nimel nyyd ma arvan ...

peokuningas
21.03.09, 23:04
Õnnelik oleks ma siis, kui sa oleks ka meiega lõunasse tulnud :( Aga seda viga ju parandame ning lepime kokku, et 1. Mai Leits on kaine rool ja testime tema bemmi ja lähme lõunasse? :D


30. aprill on ju eestlaste suurim joomapüha peale jaanipäeva ja uut aastat ;D Kuidas siis 1. mai saab keegi kaine rool olla ???

Potsataja
22.03.09, 14:17
2003a 530d e39 142kw :) Ja pereauto ehk touring :)


Hakkasin uudishumust auto24-st uurima hindu. Kas auto hooldusesse ja remonti oled juba kõvasti rohkem pannud, kui hetke turuhind ???

leits
22.03.09, 16:29
ma ei tea palju hetkel nende turuhind on mingi 160k?

Potsataja
22.03.09, 16:34
Umbes sinnakanti tundus olema küll.

leits
22.03.09, 16:55
mnja . . vaatasin ise ka .. päris palhju oleneb ka lisavarustusest, ala kas el. istmed, luugid, pdc, telkud jne ..

leits
22.03.09, 19:49
kaardijooks on mind ikka väägs vöäga maha j2tnud peale downswingi. nii gay boardid on pidevalt kui olla annab ... ässade kunnidega kogun blinde. pole seda kindlust leidnud.

mingi break even mäng k2ib .. kuu lõikes 2bb/100 vast .. see 9000 käe jooksul 19Bi kaotada pn põnev

leits
22.03.09, 20:33
plaan see molu siis ära osta. starsist vaatasin et 60k FPP'd laik whatta hell .. 50K on 650$ boonuse .. ilmselgelt on kasulikum raha võtta. 12k fpp to go ... ehk saan aprillis bonussi kätte

leits
23.03.09, 12:25
see elu on ikka üli rigged. k2isin pangas barclay hotelli all .. 3 minutit olin ära, unustasin parkimiskella panna ... ja juba tyrapead olid vahele pannud selle ... haige raisk

ranka
23.03.09, 12:47
see elu on ikka üli rigged. k2isin pangas barclay hotelli all .. 3 minutit olin ära, unustasin parkimiskella panna ... ja juba tyrapead olid vahele pannud selle ... haige raisk


Palju said?

EDIT: LOL. Ja meenub mulle olukord, kus ma pidin tätoveerima minema aga oli jube kiire. Siis ma ei viitsinud ei mingit kella ega midagi osta, viskasin auto panga ette parkimisautomaadi alla, kus oli kiri: "15 minutit parkimist tasuta", uksed lukku ja kadusin minema. 3 tundi läks tätoveerimiseks, tagasitulles olin 95% kindel, et auto teisaldatud või vähemalt trahvigi saanud aga näed luckbox oli põhjas ja kehtis ning ei juhtunud midaig.

Tuleb ikkagi skilliga ownida, mr. Leit.s

leits
23.03.09, 21:04
ah minge vitut, hakkab j2lle pihta .. 2x ässad siis l2inud .. novittu millal mina neid ässasid oma kunnidega kr2kkima hakkan, ilmselt mitte nii pea .. **** teh lakbox debiilid

leits
23.03.09, 22:10
Masendav päev .. 2x kaotada AA'ga 4bet flopis .. obv turn or river K. Enamus KK 3bet floppe pidin foldima, kuna iga jumala kord oli faking A flopis, täiesti haige. Tra mismoodi nagu .. 9x KK saada ja igakord oli flopis A, sick. Üldse see run on nii bad .. mingid haiged boardid on pidevalt. Faking mono boardid või 772, 99K, TTA, vms .. proovi neid siis mingi sirtaga mängida.

Sitt run on, väga sitt peaks mianima ... **** ma ootan pikisilm iseda aega, kui ma korragi KK'äga need tyrased AA'd ära cr2kiks, nii pea vist seda tulemas ei ole.

Middle pairidega oli ka kena lugu, enamus aegadest flop KQx, AQx .. no mida *****, neid on võimatu mängida, ime miks non-sd käest läehb. Set % oli ka kõva 2.1 4k köe peale .. greta succes sagain. Nahui mingi magic balli hõõruja juurde, nahui kellelegi muule selle sita runni andma ..

3984 kätt ja -57$, igavene eht päev.

Kokkuvõttes on kuu ka teh pask mis pask 64k kätt ja 720$ plussis. Alla ev olen obv 15BI ... see on liiga standartne juba

Ah persse see pokker .. tra ma ei tea mida ma teen, kui ma näen seda päeva kui ma KK'ga AA crackin. Vaatain täna, et 64k köe jooksul pole kordagi olnud. KK minu AA'd oli vist ca 13x kräkkind vms .. teh lakbox pro olen ..

ESTPatrick
24.03.09, 00:22
unreal

leits
24.03.09, 06:28
ma teadsin et see lause on siin, kui ma ommikul vaatan ;D

ranka
24.03.09, 13:16
See ei ole lause ....

leits
25.03.09, 01:02
käige ***** . kõik 3bet flopid mul top 2 insta set vastas ... kolmekesi AI 789 boardil ... mul 99'd tohmanil 888d ja yhel 777.d obv river 7 js insta -4bi jälle .. täiuesti haige sait on see .. nahui kõik top2 vastas on mingi 3x olnd mingi AJ2 floil 222 vms .. opf mingi 6$ callitud .. **** ajuvabadus .. tõsiselt haige .. ma ei n2e mis moodi on võimalik seal võita

**** p2evast p2eva mingid bad beadid or coolerid, millal ***** need heaterid ykskord tulevad .. **** ma saan 103 inimese eest neid biite ja coolereid


so fucking great .. 2k käe jooksul 12x ässasid, 12x blinde .. oujee 180BB deebid .. pf call 6xbb JJ'dega, flop JT4 rainbow . . saan nuppe .. turn Q river A, vant näitab KK'd ... tyr tirige tuli otsa selle saidile. nahui showdown % või on 17% .. **** mitte ykski käsi vastu ei pea

Lutzky
25.03.09, 02:12
parem kui svenza jutt juba 8)

leits
25.03.09, 02:12
nahui jutt jutuks ... oleks aeg kui mu käed hakkaksid pidama ... nii pea vist ei ole seda tulemas

Lutzky
25.03.09, 02:16
ma lendasin kahe sessiga -10BI. 4 päeva ei mänginud ühtegi kätt peale seda. Pokker on variatsioonimäng...ehk praeguseks juba tagasi 0-s ...

farik666
25.03.09, 08:24
Ainuke asi mis seal Starsis kinni hoiab on Maailma parim soft.... mõnes muus toas saaks vähemalt reiki korralikult tagasi.. Leits proovi ehk vahelduseks 6maxi... ma ise ka Full ringis kohutavate tõusude ja mõõnadega see kuu jooksnud, ning otsustasin 6maxi proovida, ning 5k käe sample kohta jooksen seal 3x paremini kui full ring... a samas vbl tõesti variatsioon..

ranka
25.03.09, 11:14
Leits risustan su teemat aga see on suht ametlik bemmide/autoremondi teema :P

Ma ka nüüdsest autopede, käisin veermiku kontrollis ning reedel umbes 7k pauk. Vahetusse amordid, esipidurid ja muu pask.

Peale seda mootori kallale.

pikk28
25.03.09, 11:41
Leits risustan su teemat aga see on suht ametlik bemmide/autoremondi teema :P

Ma ka nüüdsest autopede, käisin veermiku kontrollis ning reedel umbes 7k pauk. Vahetusse amordid, esipidurid ja muu pask.

Peale seda mootori kallale.

oot mismoodi 7k? sul ju bemm mingi 90 alguse oma. selle väärtus kokku on max 25k :)võib-olla eksin, kuid kuskilt on kummitama jäänud et sul suht vana auto :)

ranka
25.03.09, 11:44
Ise oled 90-ndate alguse oma.

pikk28
25.03.09, 11:49
Ise oled 90-ndate alguse oma.

eips ma 78 aasta

CTXrix
25.03.09, 13:02
Ise oled 90-ndate alguse oma.


Värske autopede solvus ;D Aga tõsiselt - mis masinaga sa, Ranka, sõidad siis praegu?

leits
25.03.09, 13:32
normaalne, raha l2heb midagi teha ei ole kui sita tahad .. normaalne inimene, kes kannab auto eest hoolt. mul reedle vahetatakse tagumised amordid ära, mis terve igaviku mul pagassis vedelenud, esmaspäev õlid + filtrid. Mu amorid läksid hmmm 9k :) (nyyd pidi hinnad karmimad olema ja hetke seisuga tahavd esimeste + tagumiste b6'te eest 12k)

pikk28
25.03.09, 13:34
normaalne, raha l2heb midagi teha ei ole kui **** tahad .. normaalne inimene, kes kannab auto eest hoolt. mul reedle vahetatakse tagumised amordid ära, mis terve igaviku mul pagassis vedelenud, esmaspäev õlid + filtrid. Mu amorid läksid hmmm 9k :) (nyyd pidi hinnad karmimad olema ja hetke seisuga tahavd esimeste + tagumiste b6'te eest 12k)

mingi 100k läheb aastas hoolduse peale?

ranka
25.03.09, 13:41
Selle auto hoolduse koha pealt meenub üks hea lugu ühest foorumist, kus vennal olid ka amordid läbi. Et üks amortisaator jamas, siis uuris ja puuris, et mis viga on ja, et ta võtaks ikka ise garaazis lahti. Kõik saatsid perse, et vii teenendusse tehakse ära. Vend siis uuris, et palju maksab ja kus seda teha saab aga lõpp kokkuvõttes teenendusse ei viinud ning foorumi teema lõppes lausega:

Probleem leidis lahenduse - autol maha müüdud ja katkiste amoritdega autol uus omanik.

Selline on siis tänapäeva rullnokkade hooldus :)

leits
25.03.09, 13:42
ma ei saa aru mingi kõigile j22b hirmsasti see hoolduse teema ette? Sõitke oma kuradi pool häguste autodega ... enamus teist ei teagi et te augtod on nii perses omadega et paha hakkab. Viige palun need kontrolli ja saate ka teada, mis teil seal sildades on, elu polegi nii õnnelik või mis :) Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

so fuck off

Rage
25.03.09, 13:47
Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

so fuck off
mina võin öelda, et mu auto on tip-top korras.. (tegelt on jälle vasak parktuli läbi ja pole aega olnud esindusse sõita, aga muidu on täiesti korras auto) ehk kõik hooldused ja tööd lasen esinduses teha... aint tagatuled as tuning jupid vahetasin ise ära ja sinna LEDide ja pirnide otsimise paigaldamisega tegelesin ka ise... regulaarsed hooldused 15kkm tagant on siiani läinud maksma ~2k kord.. parktule pirne lasen ka esinduses vahetada 100 eegu eest.. kuna krt esituled on nii pervolt.. et lihtsalt ligi ei pääse ja viitsi rahmeldada... kaks korda aastas käib auto vahatuses ja nahahoolduses ka... ainult kütus ja klaasipesuvedelik läheb sisse minu poolt.. ülejäänud asju teevad spetsialistid.. ise jalgrattapumbast amorti leiutama ei hakka@uuspõllu reklaam..

pikk28
25.03.09, 13:49
ma ei saa aru mingi kõigile j22b hirmsasti see hoolduse teema ette? Sõitke oma kuradi pool häguste autodega ... enamus teist ei teagi et te augtod on nii pe**es omadega et paha hakkab. Viige palun need kontrolli ja saate ka teada, mis teil seal sildades on, elu polegi nii õnnelik või mis :) Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

so fuck off

oot ma ei saa aru mis teil viga on? bad beat bad beat järgi? tra ma üritan rahulikult küsida asju,siis üks plõksib ja teine plõlsib.
ja auto on mul tutikas ning hoolduse eest maksan aastas a´ 5k
F Y

leits
25.03.09, 14:17
maksa palju tahad i dont give a shit .. ära tule kommenteerima siia teemasse siis, mkay? anna andeks aga ma ei jõua osta 1 milli eest omale autot. sõitke oma hyundaide v kiadega edasi ja tuntke rõõmsalt ennast.

ranka
25.03.09, 14:18
RAHU!

lebovend
25.03.09, 14:21
Teist hoiatust ma enam ei tee.

pikk28
25.03.09, 14:24
Teist hoiatust ma enam ei tee.

:)
seni kuni moded pole mingeid piiranguid pannud, siis vist tohin kirjutada omi mõtteid ka sinu päevikusse. Ja palun ära ole nii ülbik, ise oled 20+, peaks nagu juba mõistust olema. peace!

leits
25.03.09, 14:29
keegi pole ülbe olnud, lihtsalt mul viskab nii üle see teema.. igale ühele jääb ette palju ma sinna raha matan ,.. mina ei tule teie rahakotti vaatama ning ei küsi seda kuhu te kulutate seda või mille peale. Tuleb tunnistada, et raha sinna on läinud, mis teha, autol jookseb 6 aasta ka juba ning originaaljupid olid alles all .. seega kvaliteedis väga ei kahtle ma .. 240tk ja originaalosad all .. seega kvaliteet on OK, lihtsalt nad on oma aja läbi elanud (suuremad kuludetailid, sarniirid, õõtsad amordid jne). tuleb tunnistada, et meie eest teed just parimate killast ka pole.

minu poolt pole viha olnud, lihtsalt pissed offi ajas korraks see, vabandused...


Loodame et käigukast ja turbo ikka veel peavad .. sest kui nendes mõni l2heb siis l2heb see pill kuusakoskisse ka insta (ptui ptui ptui) :D

Rage
25.03.09, 14:31
p.s. minu post oli pigem toetavas toonis.. ehk autot peab hooldama ja minu arvates peaks seda tegema oma ala spetsid.. mitte ise kuskil põlve peal plokikaane tihendit pappkastist välja lõikama vms..

pikk28
25.03.09, 14:31
keegi pole ülbe olnud, lihtsalt mul viskab nii üle see teema.. igale ühele jääb ette palju ma sinna raha matan ,.. mina ei tule teie rahakotti vaatama ning ei küsi seda kuhu te kulutate seda või mille peale. Tuleb tunnistada, et raha sinna on läinud, mis teha, autol jookseb 6 aasta ka juba ning originaaljupid olid alles all .. seega kvaliteedis väga ei kahtle ma .. 240tk ja originaalosad all .. seega kvaliteet on OK, lihtsalt nad on oma aja läbi elanud (suuremad kuludetailid, sarniirid, õõtsad amordid jne). tuleb tunnistada, et meie eest teed just parimate killast ka pole.

minu poolt pole viha olnud, lihtsalt pissed offi ajas korraks see, vabandused...


Loodame et käigukast ja turbo ikka veel peavad .. sest kui nendes mõni l2heb siis l2heb see pill kuusakoskisse ka insta (ptui ptui ptui) :D

point taken! Sinu rahakotti pole piilunud, eriti ei huvita :)edu grindimisel ja loodame et turbo sind üle ei lase 8)

alaska
25.03.09, 17:21
Mul meenub selline lugu, et viisin samuti oma bemmi veermikuremonti, tehti kalkulatsioon 12 000.- ja lisati, et esiamordid oleks lisaks vaja kindlasti vahetada, kuna õlid väljas jne. Kuna mul amordivahetuse raha ei olnud, siis lasin muud tööd ära teha ja amordid jäid samad. Siis läksin 1,5 aasta pärast uuesti samasse teenindusse, vaadati üle, tehti kalkulatsioon rattalaagrile. Palusin esiamordid kah üle vaadata, vennad südamerahuga ütlevad, et amordid on jumala OK, pole niipea mõtet vahetada. Toredad poisid....Pärast kuulsin veel paremaid lugusid selle teeninduse kohta ja enam sinna muidugi ei lähe.

alaska
25.03.09, 17:23
lisan veel teemasse kah, et minu auto remont läheb peaaegu alati rohkem maksma, kui auto turuväärtus on. ;D

Lutzky
25.03.09, 17:30
mul õnneks parandustega vedanud - naise isal on autopood ja hooldusteenindus. kui midagi katki, siis insta sinna...vist ei peteta :D

leits
25.03.09, 17:37
Noo veermiku poole pealt ma suht ei käi UM's. ma tean mis pujäänid seal koos on ,seda käisin tallinnas tegemas vastavas firmas, mis bemme teevad ning sealt saingi kogu üllatuse. Jupid olid kõik maas ka mis vahetatid. Esimene amort oli nii läbi, et see pulk, mis seal oli vms ei liikunudki enam. Ma mõtlesin sõites, et huvitav, mis august läbi pannes kogu esiots ujub :D

http://www.hot.ee/carmasters1//530dA_Touring_2003_leits.jpg
See oli siis 33k vms pauk ... tagumised amorte see kord ei vahetanud siis veel, need lähevad nüüd.

Ma ei viidsind enam nende õliamortidega mässata, läksid gaasamordid, vähe jäigemad on, kuid tunduvalt paremad imo.

RudiTurbo
25.03.09, 19:48
Mul ka tulevik hea, isa teeb kõike, petta ei saa kah ;D
Aga Tal muidu Mustamäel oma töökoda ka, minge sinna, öelga, et Rudi saatis, kohe insta VIP teeninuds :D

Potsataja
25.03.09, 20:02
Mul ka tulevik hea, isa teeb kõike, petta ei saa kah ;D
Aga Tal muidu Mustamäel oma töökoda ka, minge sinna, öelga, et Rudi saatis, kohe insta VIP teeninuds :D


Ei noh, Mustamäe on nagu suur ja lai ???

leits
25.03.09, 22:01
veermiku käisin mina tlnas Carmastersis remontimas .. seal on bmwfanatid koos, teevad tööd laitmatult ... diagnostikas olen köäind tlnas patriku juures, kuldne vend ... termostaate ja mingeid andureid kama käin UM's vahetamas .. filtreid ja õli olen lasnud vahetada ise, kuid nyyd need ka esinduses vahetada laskma, kuna nii odav on seal hetkel liht ..

pokkerit ka ilmselt ie mängi täna .. homme kell 8 eksam, oleks aeg vist õppima hakkama. ehitusgeodeesia ei kõla just motiveerivalt .. aga ehk tõmban lakboxiga ära

rohelinekonn
25.03.09, 22:30
pokkerit ka ilmselt ie mängi täna .. homme kell 8 eksam, oleks aeg vist õppima hakkama. ehitusgeodeesia ei kõla just motiveerivalt .. aga ehk tõmban lakboxiga ära


Lugedes su viimase aja luckboxi siis ma sellele ei loodaks nii väga ;)

leits
25.03.09, 23:28
Ahjaa, unustasin mainimata. Vaatasin et geneka rihm on KAAAAAni mõraline juba :D Ilmselt oleks see ka aeg ära vahetada. See on üks odavamaid ajsu vist .. mingi 500 :D rullikud ka juurde ... Seda ma esinduses teha ei kavatse ... muid osasid kad .. krt hinnavahe on ikka sick.

Ostan esindusest Lemförder osa (toodab bmw'le originaali), millel on BMW peale pressitud + tootekoord, ütleme hind on 5000 eek. Ostan tuttavalt firmalt sama Lemförder osa (sulam jms teh sama), aga millel pole BMW'd ja tootekoodi sisse pressitud ja hinna vahe on ca 2.5x. Suht insane :D

RudiTurbo
26.03.09, 08:51
Ei noh, Mustamäe on nagu suur ja lai ???


Kui sõidad mööda Tammsaare teed Õismäe poolt ning jõuad üle Mustamäe tee risti, siis peagi vasakule ühe säästuka kõrval kohe ;D

leits
26.03.09, 15:56
nahui nüüd on lakbox tagasi, lakboxisin eksamie D peale

Potsataja
26.03.09, 16:18
Oot, ma ei saa nüüd aru. Kas D on nagu vanasti 2 ?

leits
26.03.09, 16:45
d on nagu 61-70% :)

leits
26.03.09, 21:58
Sai patrikuga mängitud koos, natukene vigu vaadatud jne ... mäng oli okidoki .. -0.5BI .. set kr2kiti ja siis top 2 vist vastas rida .. aga noh ... koodame et muutub midagi paremuse poole

leits
26.03.09, 22:44
Avatari muudsin ka ära endal .. BMW is gone .. fpp pro is here

leits
27.03.09, 01:06
No **** mis asja .. millal nahui mu k2ed hakkavad vastu pidama .. tõsiselt k2erige ***** nahui mina mingeid bad beate pean saama.

Ma btn .. avan AJs 2$ .. sb callib donk 2$ ... bb paneb otsa 7$ peale .. insta call ma ,, sb fold. FLOP TJJ, checkib panen mingi 11, vend overbet AI, ma insta call turn 2 river K, obv KK no minge ***** tõsiselt. obv olin ma mingi 160BB deep

paar limpi .. btn paneb 3$, ma blindilt 3bet to 10 .. yks tohman foldib K87 flop btn callis, tavaline regular ... panen callib, turnis panen ta nuppe, ma call .. obv 888 .. **** kui palju ma pean neid saama, nahui terve õhtu otsa teen solid mängu ja nahui mingi bad beat bad beadi otsa, **** kaua see paks edasi k2ib.

400$ on se eküva kuu kasum j22nud siis 68k käe peale ja kõiges 21BI below ev .., **** tõmmake selle urkale nahui tuli ots .. kui kaua nahui. roll kerib nii ***** ära .. **** mitte yhtegi kätt ei võida enam k ui nupud on sees, **** mis asja ma tegema pean .. t2iesti haige .

paar stiili n2idet ka mida viicisin convertida

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($10.10)
MP2 ($34.50)
MP3 ($89.45)
CO ($64.90)
Button ($68.45)
SB ($9.50)
***** (BB) ($56.60)
UTG ($10.45)
UTG+1 ($52.65)

Preflop: ***** is BB with 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
4 folds, MP3 bets $2, 1 fold, Button calls $2, 1 fold, ***** calls $1.50

Flop: ($6.25) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
***** checks, MP3 bets $3, 1 fold, ***** raises to $10.50, MP3 raises to $87.45 (All-In), ***** calls $44.10 (All-In)

Turn: ($115.45) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($115.45) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $115.45 | Rake: $3
Main pot: $115.45 between MP3 and *****, won by MP3

Results:
***** had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, tens over Queens).
MP3 had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, Queens over Aces).
Outcome: MP3 won $112.45



ah ***** ma ei viici neid rohkem convertida . . **** ajab keema .. mitte ükski käsi vastu ei pea .. **** küll ..
ja hui see ev joon ei n2ita midagi .. tra ta n2itab spetsiaalselt nahui need biid eest ja tagant ära .. ***** küll mul on sitaaugni sellest n ussist

ja **** kui siia yks unreal peaks tulema lendab hommikul tellliskivi klaasidesse

8st AI'st võitsin t2na 1, kusjuures faking 7x olin ees, obv mingi 2-3 audised riverid .. nahui ülej22nud ahvid grindivad elu eest .. ja siis nahui kui korra 30k köe jooksul on mingi kr2kkimine on elu ****** .. **** mul on mingi iga 3. käsi nahui mingi kräkkimine .. vitu saada sinna starsi kasvõi kiri ja saata kõik nad mööda munne

leits
27.03.09, 01:16
Nahui kui ma omme peaks faking kasvõi yhe bad beadi veel saama, siis ***** mul savi ma nahui tõmban nneed fpp'd cashiks ära mingi 42k hetkel ja quitin ära . . ***** minu närvid ei pea sellee enam vasty .. **** mitte ükski made hand vastu ei pea .. ja nahui ärge sokkige mulle mingist variatsioonist ... *****

ErikT
27.03.09, 07:43
Räägin ka veitsa auto teemal,kui ei sobi,või leits sulle ei meeldi et ma siin tühja juttu ajan siis võin ära ka kustutada.
Igastahes ostsin omale 6K ühe volvo 760 2.3TI projektikaks või nii.Mõtlesin siis algul perf osadega mootori ära teha,aga siis ei olnud raha võimalusi eriti ja otsustasin et uurin originaal osi,kokkuvõte oli see et müüsin auto varuosadeks maha.
Orig. turbo kuskil 16K,vahejahuti 4K ,roolilatt 18K,tihendite komplekt 4K,kolvid rõngad kepsud mingi 14K kanti,Ütleme nii et polnud enam üldse isu autoga tegeleda,aega jäi ka kuidagi väheks kohe ;D
Ahjaa,auto oli 84 aasta.
Päris masendav,aga ega praegu eriti odavamat autot ei tee aga vaikselt saab tehtud.
Aga no soovin sule ikka edu mängimises,ja ehk hakkab asi paranema.

CTXrix
27.03.09, 08:13
Eks ta sitt run on sul jah...oled pokkerijumala tütrega magand vms... Kui sul sellised 2-outerid villainile riverisse tulevad iga 3. käsi, siis...julm. Mul tuli eile üle pika aja villainile 200BB deep all-inis riverisse 2-oudine ja instahüübertilt. Tuleb sulle vaid kaasa tunda, kui see hetkel sul standard on. Pea vastu!

leits
27.03.09, 14:17
uued tagaamordid ongi all :)

leits
28.03.09, 12:41
fuck yeah yhe korra see lakbox pidas. polnud 3 aastat hambaarstil k2inud ... auke polnud ... damn .. ma kardan neid hambaarste nagu vanakuradeid.

leits
28.03.09, 14:59
tuleb tunnistada, et mu m2ng on nii lagenunud kui annab olla. ma ei julge enam ässadega 3bet flopis ka mägnida kuna ma tean et nagunii on set vastas. täiesti haige kuidas need biidid sellele mindsetile ,üõjuvad

leits
28.03.09, 15:45
midgai erilist siis tänasest p2evast jell .. bad beate ei saanud, what a suprise kõigest 4 set vs setti .. flopatud alati ... ja alti tohmanite vastu no wonder ... pole kaua j22nud broke minekuni enam .. ehk lakboxime ära selle. mina oma silmis ei näe hetkel varianti, mismoodi ma suudan võitka .. sõna + päev pole minu jaoks olemas

37 BI broke minekuni .. ilmselt aprilli esimestel n2dalatel busto ..
viimasest 15 m2ngu p2evast on 1-2 + päeva olnd .. ranning sooo fucking hot .. ma loodan nahui et te kunagi kogete samasugust runi kõik siin ..siis saab yldistada v2hemalt

leits
28.03.09, 16:32
näha on et biidin mängu jõhkralt .. 70k kätt ja 1.04bb/100 ... biig mani

leits
28.03.09, 16:40
great success AGAIN. tümmake ***** tõsiselt

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($54.90)
Hero (BB) ($50)
UTG ($47.15)
UTG+1 ($90.35)
MP1 ($27.45)
MP2 ($125.35)
MP3 ($50)
CO ($50.55)
Button ($17.75)

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
UTG calls $0.50, 1 fold, MP1 calls $0.50, 5 folds, Hero bets $3.50, UTG raises to $10, 1 fold, Hero raises to $26, UTG calls $16

Flop: ($52.75) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero bets $24 (All-In), UTG calls $21.15 (All-In)

Turn: ($95.05) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($95.05) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $95.05 | Rake: $3
Main pot: $95.05 between Hero and UTG, won by UTG

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, Kings).
UTG had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (flush, Ace high).
Outcome: UTG won $92.05


ime ka miks siis miinus sessid ei ole kui KÕIk AI'd kaotan

leits
28.03.09, 17:03
täiesti haige ... **** kui mul on mingi ylepaar on insta 4 rea või masti kaart maas **** kaua see stars neid ajusid nussib

ei no muidui MUl KK .. flopist nuoope ibv river 4 mast
tõmban ritta floppi .. ob ai .. river mast j2lle. . **** minge mnunni need matsid peaksid tulema 1: nahui mitte 1:1 .. ätiesti haige koht on see kuradi faking stars .. 9st AI'st võit ayhe on ikka päris tip top. iga jumala kord kas tümmatakse read vüõõi mastid või 2 auterid ... mimnge ***** .. päris v2he ajab see pissed off...nahui kui mitte yhtegi AI'd ei võida .. seda ie saa enam kuraid variatsiooniks nimetada .. teh doomswitch ped*d urgas..***** see stars ja pokker

see starsi mängumootor on nii ****** kui saab olla .. mis kuradi moodi saab alati 3 masti floppi tulla kui mul on yle paar .. **** see tõen2osus on nii v2ike, nahui ja iga jumala kord sama nuss .. tõsiselt see ei ole enam variatisoon .. see on ****** omadega

mind hakkab asi päris huivtama juba .. 70k kätt, mitte yhtegi sakauti p ole teinud ja minu vastu on iga teine käsi 2 või 2 audine .. fucking wierd oleks asi balansis, huo .. ilmselt siin midagu paremaks ei l2he .. teen boonuse lahti ja tõmban oma rahadega kuhugi puhkama .. ma ie viidsi enam .. nahui pigen puhkan n2rve kui kulutan neid

leits
29.03.09, 17:49
Midagi positiivset üle pika aja. 1000 kätt ja +3bi. imekombel pidasid 2 setti isegi vastu täna :)
yks huvitav käsi oli ka. co'lt regular avab, ma KK'ga 3bt mingi 6.5$ .. call .. falp T24 .. ma panen ta otsa .. ma nuppe ja insta call., mõtlesin plat nyyd TTT vms .. ja imestuseks n2itas 99 .. ju ta pani mu airi peale siis

ilmselt lakboxi tõmbas järgmine asi käuima: FPP pro avatar starsis, desktopi pildi muutmine ja haigeks jäämine .. loodame, et ta nyyd pysiks ka :P

omme bemmil õli vahetama + filtrid. Vihmasensor on segaseks l2ind .. vaja vist korra arvuti ka järele pista, täna mingi üli väike vihm ja sensor lõhun täiskiirusel kojakatega ...
6500 FPP'd on boonuseni ka jäänud

farik666
29.03.09, 18:22
mis boonust vabastad?

leits
29.03.09, 18:28
650$

farik666
29.03.09, 19:05
selle papiga lendab soojale maale küll... ise saatsin starsi praeguseks *****..proovin unibetis koorida..

leits
29.03.09, 22:03
egiptuse tuuri saab korra teha, mitte rohkemat :D obv kui bemm ei lagune vahepeal:D

timukasr
29.03.09, 23:04
Osta volvo, järsku on odavam üleval pidada ::).

BuildUp
29.03.09, 23:06
Midagi sellist :D

http://farm4.static.flickr.com/3409/3192368518_3fb6a4cf76.jpg

UdusOlevSiil
29.03.09, 23:07
Osta volvo, järsku on odavam üleval pidada ::).


Kui Bemm maha müüa ja edasipidi jala liigelda, siis hoiaks veel rohkem kokku ::)

Potsataja
29.03.09, 23:08
Osta volvo, järsku on odavam üleval pidada ::).


Milleks raha raisata ;D

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/190/auto_php-id=582190-www_auto24_ee.html

BuildUp
30.03.09, 07:57
Milleks raha raisata ;D

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/190/auto_php-id=582190-www_auto24_ee.html


sportsumps :o ;D

ESTPatrick
30.03.09, 08:10
sportsumps :o ;D


opelil ka sportsumps mul nüüd

leits
30.03.09, 09:37
sa võid neid sportsumpse sinna 3 tykki ka panna :D edasi ta ikka liikuma ei hakka ;D

leits
30.03.09, 12:33
Oli plaan, selle boonuse eest omale uus molu võtta 24", ilmselt jääb järgmise boonuseni see :) Tekkisid arvestamata suured väljaminekud ;D

Potsataja
30.03.09, 14:38
sportsumps :o ;D


Natuke imelik oleks siis, kui RS mudelil seda ei oleks.

PM võib vanema RS-i puhul ka natuke liiale minna ;D http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/173/auto_php-id=515173-www_auto24_ee.html

BuildUp
30.03.09, 15:13
Natuke imelik oleks siis, kui RS mudelil seda ei oleks.

PM võib vanema RS-i puhul ka natuke liiale minna ;D http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/173/auto_php-id=515173-www_auto24_ee.html


Ma rõhusin pigem sellele, et ainuke mis selle auto puhul enamvähem oli, oli see sportsumps. ;)

Muu on ju saast.

Ja tra see viimane - Päris vihane peab olema, et pappi sellise võrri peale matta. ???

masterpuppet
30.03.09, 15:18
Uhh, mees, sa ei tea, millest räägid! :D

Potsataja
30.03.09, 15:38
Leits võib üldiselt vist postituste arvuga oma päevikus rahule jääda ;D


WTF võrr ??? Hind on muidugi ülepaisutatud nagu ka tagatiib.

Oliverk
30.03.09, 15:45
Tagatiib on täpselt nii suur nagu ta olema peabki.

Potsataja
30.03.09, 15:47
Tagatiib on täpselt nii suur nagu ta olema peabki.


Kas 5,5sek to 100 viiks nii kerge auto muidu lendu ?

Oliverk
30.03.09, 16:03
No tehasest selline külge pandi.

leits
30.03.09, 17:33
Nonii UM's k2idud .. 5000 sinna j2etud siis. Vahetati kõik filtrid, õli, pidurivedelik, vihmasensor tehti korda.

Tehti pakkumine ka ... tagumised ül õõtsad + esimene alumine vp õõts vahetada. hinnapakkumine 8.5k päris ahvatlev :D

point selles et r22kisid et kerge lõtk. esimene alumine vp õõts sai vahetatud 2000kmw tagasi .. ilus jutt on neil selle kerge lõtku kohta. paar tuttavat on rääkinud .. et see kerge lõtk tähendabs eda et aasta kannatab veel tuimalt lasta :D

leits
30.03.09, 19:08
***** ma ie saa areu kuidas see kaardijooks p2evast p2eva saab nii mööda olla. nahui kõik overpaardid mis t2na saanud on alati insta setid vastas olnud 3bet flopi obv

tra kõik overpaarid on ****** omadega Q35 floip 3bet flop .. obv mul KK Ai .. ja 333 vasta tra nii 3x .. no minge *****

-4Bi ja noo ei n2e mitte kuskilt kust saaks yles .. ob v sain set vs seti ka nyd otsa ja -5 .. ***** ma ytlen kui rigged see stars ob

Tigrano
30.03.09, 19:59
Ma ei oska muud soovitada, kui ainult loodan, et kunagi see fucking run.... muutub ja saad kõik jooksma.

leits
30.03.09, 20:08
btn vs blind AJo'ga 3betin ahvi, callib. flop TTJ .. panen, callib, turn vist mingi 9 vms .. c/r ai end ... turn Q ja vana n2itab AKo .. no t2iesti haige ... 3BI alla ev obv j2lle. ***** see stars on ikka fakign haigelt rigged. kõik suured ALL-inid kaotad .. tip top on m2ngida ja alati olen ees .. ***** kyll

leits
30.03.09, 20:42
minge ***** tõsiselt. KK saan 150$ poti .. põhmst nulli. 2x AA'dega 3bet flopis h2visin. insta -3BI again .. no **** mis m oodi saab 8$ pf 44'dega callida, mis m oodi nahui. nahui ja alati oma 2 auter hittida ... tõsiselt haige .. 2x ni seti vastu ja mõlemal korral olid 44 v 55'd so sick. no nii ei sagai raha võida siin urkas, õtsiselt

oeh insta lauad kinni .. sian -4.3$ peale. arvestades t2nast runni ollen ,a SIIIGA rahul .. eest ja tagant kräkiti.

üks suurem pot, mis pidas imekombel. Riveri A'd nähes ei olnud ma eriti õnnelik, aga noh lakbox seekord.

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Äss (Button) ($53.70)
SB ($53)
BB ($68)
UTG ($30.25)
UTG+1 ($63.30)
MP1 ($50)
MP2 ($50)
MP3 ($50)
CO ($74.50)

Preflop: Äss is Button with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
UTG calls $0.50, 1 fold, MP1 bets $3.50, MP2 calls $3.50, MP3 calls $3.50, 1 fold, Äss raises to $14.50, 1 fold, BB calls $14, UTG raises to $30.25 (All-In), MP1 raises to $50 (All-In), 2 folds, Äss raises to $53.70 (All-In), 1 fold

Flop: ($152) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players, 3 all-in)

Turn: ($152) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players, 3 all-in)

River: ($152) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players, 3 all-in)

Total pot: $152 | Rake: $3
Main pot: $112.50 between Äss, UTG and MP1, won by Äss
Side pot 1: $39.50 between Äss and MP1, won by Äss

Results:
Äss had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Kings).
UTG mucked 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, nines).
MP1 had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Queens).
Outcome: Äss won $149



alla 5k fpp jäänud bonussini

leits
31.03.09, 12:20
Nojah, minu jaoks on siis see TÄIELIKULT RÕVER SICK FUCK märts lõppenud. Algas kuu suppppppper hästi. käed pidasid, ning vopsto ma pea +30BI olingi juba poole kuu peal vms. Ja siis hakkas see jama .. noo ei pea ükski käsi vastu, teh downswing .. kõik mis andis kräkkida, see ka kräkiti. Kuu tulemusega EI OLE MA ABSOLUUTSELT RAHUL. minu jaoks Teh FAIl, Kohutav, sick fuck.

Käte arvu poolest on kuu PASS
bb/100 - FAIL
+30BI - konkreetne yber fucking FAIL

Uue kuu eesmärgiks on 60k kätt miinimum, platiniumi hoidmine, kuu alguse poole 650$ vabastamine (4.5k FPP on jäänd 50k'ni) ning rõvedalt kasumit teenida. Ise rohkem oma mängu uurida ning eesmärgiks on regularide vasti rohkem note kirja saada .. lugemis lubadusi ma panema ei hakka, sest nagunii ma ei viidsi. Ainult videosi ehk vahing mingeid.

Graph:

http://img5.imageshack.us/img5/4866/failajo.jpg (http://img5.imageshack.us/my.php?image=failajo.jpg)
http://img5.imageshack.us/img5/failajo.jpg/1/w1440.png (http://g.imageshack.us/img5/failajo.jpg/1/)

Starsis sai 15k VPP'd grinditud, selle üle on hea meel, samas oleks ruumi olnd veel rohkemakski mängimiseks, kuid vahepeal ei suutnud mitu päeva mängida, ainult mingi downswing ja downswing oli. loodame et jumal andestas mu patud ja next kuu olen staar

BuildUp
31.03.09, 13:16
Sama palju kukkunud see kuu. Profit 200$ üle 50k käe >:(

ESTPatrick
01.04.09, 14:08
Leits xmas dance 2008

http://www.youtube.com/watch?v=DSPuvhlChsc
http://www.youtube.com/watch?v=Bn9PViKNEW0

timukasr
01.04.09, 18:26
O.o

leits
01.04.09, 19:15
Aprilli kuu on trenni mõttes supper hästi alanud. Uus rekord ujumises 120 otsa ca 75 minutiga. viimased 20 otsa tegin väääga rahulikult. Eesmärk oli ujuda esimesed 100 otsa alla 60 minuti, fak 62 minutit, tra oleks raudselt ära ujunud, aga tohmaneid oli raja niii palju vahepeal ees, eesotsas estpatrikuga ...


ehk mängin ka täna veel ja lakbox peab ... :)

farik666
01.04.09, 21:35
kus ujumas käite? ma käisin vahepeal auras...

leits
01.04.09, 21:37
**** kui haige .. mianisn rankale msni et heate ron .. sette 20+% ja nahui insta -2BI allka ev .. t2iesti haige ., tõmmatakse runner runner mast .. A high masti ostuga Ai flopilt + ylekaardid mingi rivedradti hhopis mingi sitt. **** kui tilti see pask ajab

leits
01.04.09, 21:53
+3BI peale insta -3BI .. minge ***** tõsiselt .. **** eismest korda elus mõtlesin mis asja ma olen running hot v ... JA SIIS HAKKAS TULEMA 44' SETTI BTN VS BLIND .. EI FOLDITUD TOP PAAR TOP KIKRIT .. RUNNER RUNNER FLUSH .. 2X KK VS aa .. SIIS QQ VS JJ BTN VS BLIND TOHMANI VATSU AI FLOPILT .. OBV FLOPIL J .. 44 VS 55 FLOPIST SETID MÕLEMAL. tyr a käige ***** .. mitt eykski k2si ei pea vastja nahui mingi 60 coolerit tuleb otsa **** mul ei ole ausalt enam sõnu ..

mul ei ole sõnu lihtsalt:

http://img6.imageshack.us/img6/1217/vittusaegj2tkubheaterei.jpg (http://img6.imageshack.us/my.php?image=vittusaegj2tkubheaterei.jpg)
http://img6.imageshack.us/img6/vittusaegj2tkubheaterei.jpg/1/w1440.png (http://g.imageshack.us/img6/vittusaegj2tkubheaterei.jpg/1/)

**** te pole nahui ome kõige sitemas unes ka neid ajsu n2inud ... ***** no .. oleks siis mõni p2ev kus nee dk2ed peavad no HUI

leits
01.04.09, 22:32
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 ($54.75)
CO ($93.25)
Button ($59.45)
SB ($25.25)
standard 2 outer (BB) ($50)
UTG ($51.55)
UTG+1 ($56.95)
MP1 ($48.05)

Preflop: standard 2 outer is BB with 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
1 fold, UTG+1 bets $2, 2 folds, CO calls $2, 1 fold, SB calls $1.75, standard 2 outer calls $1.50

Flop: ($8) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (4 players)
SB checks, standard 2 outer bets $5.50, 1 fold, CO raises to $20, 1 fold, standard 2 outer raises to $48 (All-In), CO calls $28

Turn: ($104) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($104) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $104 | Rake: $3
Main pot: $104 between CO and standard 2 outer, won by CO

Results:
standard 2 outer had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, fours).
CO had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, nines).
Outcome: CO won $101

ei ole võimalik teenida seal urkas


set % 25 yle 2k köe .. heate rmissugune, milleig pärast tulebvas eest ja tagant runner runnerid ja 2 audised .. väga ei ole sellest set% kasu

ranka
01.04.09, 23:09
Need setiga donkamised mulle ei meeldi, kui sul on algse raiseja suhtes kõige parem relatiivne positsioon. Checkides sa annad mõlemale võimaluse kõige suurema hulga lollusi teha, eriti kui fish on vahel, milleks on hetkel CO.

leits
01.04.09, 23:10
tahad v2ita et ma oleks viimas eköe pidand foldima? never

RudiTurbo
01.04.09, 23:50
tahad v2ita et ma oleks viimas eköe pidand foldima? never


Ta mõtleb, et Sa olexid pidanud check raisema vms. Aga minule isiklikult ei meeldi ka flush draw boardiga checkida. Vahepeal proovisin, kuid nii madalas limiidis on lihtsalt liiga palju mängijaid, kes oma drawd ei beti ja annad neile tasuta kaardi. Mõttetu värk, kui kellelgi on draw, las maxab kõik tänavad !

Check raise töötab madalates limiitides pigem nõrgema käega hästi, kui tead, et vastasel on sust tugevam käsi, kuid piisavalt nõrk siiski, et alla anda ;D

leits
01.04.09, 23:55
ca 0's .. 5-6bi bwloe ev .. peab meeldima

leits
02.04.09, 00:39
Nojah .. -bi ca ja AINULT 5.5BI below ev .. ja btw vaadates kuu graafikuid, kes postitas ka ev joone .. jooksevad enamus selle kohal .. seega ütleme ausalt, te pole sitta jooksu veel näinudki ning 2 audiseid .. nii see on .. ja see jut et ev ei näita midagi on bs .. ta n2itab sulle konkreetselt biite ... ma ei räägigi cooleritest, ega hetkedest kui me nagunii ei foldiks, vaid konkreetseid biite ..


siit järeldus .. teil ei oleig biite (võõreldes minu 80kä runi puhul)

http://img5.imageshack.us/img5/6817/persestavaline.jpg (http://img5.imageshack.us/my.php?image=persestavaline.jpg)
http://img5.imageshack.us/img5/persestavaline.jpg/1/w1440.png (http://g.imageshack.us/img5/persestavaline.jpg/1/)

RudiTurbo
02.04.09, 00:44
Pane viimase 80k käe graafik big blindides ja EV joonega :)

ranka
02.04.09, 03:30
Pane lifetime graafik big blindides ja EV joonega :)


FYP

leits
02.04.09, 16:17
ma ei saa aru enam .. mis moodi seal starsis on võimalik raha teenida, ei saa aru. nahui kui kõik käed kaotada ees olles ning mingid set vs setid .. **** ei saagi nihuja plussi .. standard -175$ ja 3BI below ev nagu tavaliselt ..e ipea...imselt on n2ha et ma ei suuda lihstalt mitte yhtegi AI'd võita.**** mingid open ended masti rea tõmbed . **** mitte kunagi ei tõmba yhtegi kokku .. j ainsta minu vastu on auku rewad ja 2a ufdised riverid .. ühe sakaudi tegin kui 10$ pitis kr2kkisin JJ'dega AA . . kõva lohotus kyll

ässadega pf 3 bet ... 2 calli ... 18 daala pot flopo 667 ... ma panen 17$ insta call .. turn J .. panen AI, insta call .. 58 ja turn 9 .. tyr ano mitte ykski käsi ei pea .. no minge ***** tõsiselt .. **** see stars on nii faking haige urggas .. **** jookseks yks p2ev siis EV joone koha peal.. HUI EI.. võimatu minge te ***** küik .. insta -5bui .. ***** nöl1000 ja nahui selle roli nahu mitte ******* ei ait asiis

obv j2lle mingi 30BI roll ... **** see starsui nl50 on kõige haigem asi mis ma elusees n2inud olen .. **** mitte ykski käsi vastu ei pea .. t2iesti haige .. ja siis insta vaatad oujee set on insta set vastas ..... 100k bad run jätkub .. ilmselt enne miljonit ei lõoppe

**** ja mite yhegi cbeti peale ie folfita .. iga kuu on sama nuss .. nii kui punane joon klukub nii on kogu m2ng ****** ... t2iesti haige .. hui ei t2henda see non showdowsn ***** selles see võõiduvõti ongi .. **** kui need vituopead foldivad oma ma ei tea mis kuradi 1 outerid ära

leits
03.04.09, 11:36
eile mängisin esimest korda elus rulli .. obv öösel rankale helistatud ning tema soovitused olid teh pask ... 0'i peale toppisin ka oma 3-4x .. no ei lakboxisin .. siis ytiasin sellele eidele seal selgeks teha et see on rigged .. mingid hiired all magnetidega nussivad kuuli :D

16cl pisang + 8cl viin + apelsini mahl 0.5l klaasis on teh nuts ... 5 tykki neid neetida + ennem õlut ...see tekitab ´ikka kena karuselli


täna peaks pokkerit ka m2ngima 1kfpp boonuseni 2kkiu lakboxin ära ja ennem broke ei l2he

CTXrix
03.04.09, 12:30
Kas see 1. aprilli turnavõidu teema oli nali või for real?

leits
03.04.09, 12:35
real :) kuida smuidu ma kasinnis k2iksin ::)

RudiTurbo
03.04.09, 12:42
real :) kuida smuidu ma kasinnis k2iksin ::)


Pics or it didnt happen!

leits
04.04.09, 17:36
2 päeva olen see kuu mänginud, heast on ais kaugel -5 BI ... eile tõmbasin saunas kuus leili .. ja kõvasti õlut .. .ilmselt aitas ... uus naine on vaikselt tekkima hakanud, polegi aru saanud, et asjad juba nii kaugel on ;D k2is t2na siin ka korra .. patrick lasi ka üle .. enam v2hem ytles :D mulle t2otsa meeldib .. koristas mu tuba + tegi voodi ära.. t2na ilmselt grindin .. eesmärk on 5k kätt ..1k fpp on boonuseni jäänud .. siis 4.5k fpp'd vabastamiseni.


Täna läksid siis bemmile suvekad alla 225/55 R16... Hea asvaldi peal on rehv super aga **** kruusa tee peale...sure ära .. niimodi kakub, kuna raisk nii laiad on. V mustriga sellest ka kerge kumin sõites ...

Rullikud on järjest kõvemini häält tegema hakanud + geneka rihm on ka omadega lõputeel .. ilmselt peab uued rullikud + rihma võtma, tee äärde päris jääda ei taha...

Eile pääsesin mendi käest ... hakkasid uurima, et mul esiklaasid ka toonitud v, ma panin noo ei ole raudslelt .. joppas tohmanitel polnd seda mõõdikut kaasas .. obv oleks pidand maha muidu kakkuma, mingi kullisilmaga ment oli, mul nii hele, et keegi pole kunagi näind...

leits
04.04.09, 18:55
hävisin turbol A9s vs 33 .. ei tõmba neid flippe väga

leits
04.04.09, 20:05
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (Button) ($50)
SB ($133.25)
BB ($55.85)
UTG ($77.80)
UTG+1 ($57.35)
MP1 ($50)
MP2 ($50)
MP3 ($50.75)
CO ($55.70)

Preflop: Hero is Button with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
1 fold, UTG+1 bets $2, 4 folds, Hero raises to $6, 2 folds, UTG+1 calls $4

Flop: ($12.75) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $9, UTG+1 calls $9

Turn: ($30.75) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $17, UTG+1 raises to $42.35 (All-In), Hero calls $18 (All-In)

River: ($100.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $100.75 | Rake: $3
Main pot: $100.75 between Hero and UTG+1, won by UTG+1

Results:
Hero mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, eights over Aces).
UTG+1 had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (full house, Kings over eights).
Outcome: UTG+1 won $97.75


tra õhtu otsa perfect m2ngu .. ja ***** no kõik ai'd j2lle kaotan. see ei ole enam normaalne, rääkige mis tahate

leits
04.04.09, 20:35
perfect kuu algus nagu ikka . .lakbox on põhjas


http://img3.imageshack.us/img3/3863/2ge.jpg (http://img3.imageshack.us/my.php?image=2ge.jpg)
http://img3.imageshack.us/img3/2ge.jpg/1/w1251.png (http://g.imageshack.us/img3/2ge.jpg/1/)

leits
04.04.09, 20:55
mille sprobleem 2 auter riverisse, standard

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($50.75)
Hero (MP1) ($60.35)
MP2 ($49.50)
CO ($51.15)
Button ($57.20)
SB ($101.55)
BB ($50)
UTG ($22.20)

Preflop: Hero is MP1 with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
2 folds, Hero bets $2, MP2 calls $2, 4 folds

Flop: ($4.75) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $3, MP2 calls $3

Turn: ($10.75) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero bets $8, MP2 calls $8

River: ($26.75) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero bets $11, MP2 raises to $25, Hero calls $14

Total pot: $76.75 | Rake: $3
Main pot: $76.75 between Hero and MP2, won by MP2

Results:
Hero mucked Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Queens and sevens).
MP2 had 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, fives over sevens).
Outcome: MP2 won $73.75

leits
04.04.09, 20:58
käige ***** .. 3bet flopis again mul KK ja 7$ of 22 call ja insta set .. sewal ei ole vüimalik vüita kahujs
tra te ei n2e oma kõige sitemates unen2gudes ka sellist joolksu .. absoluutsel KÕIK 10+0+ potsid olen kaotanud ja alati nees olles .. t2iesti tavaline niimoodi kuu aeg aj2rjest ju

leits
04.04.09, 21:20
ei, kus sa sellega, ma ei ole ju ühtegi biiti saanud? paneme 2 set vs setti ka ots a... go go stars .. ****, mida ma ***** tegema pean, tra kui alati on see river mingi insta 2 auti ... täiesti haige .. 2 päeva pole vist paar nädalat olnud ... ja meil ie ole shuffelt starsis .. kipun kyll teisit arvama juba


http://img15.imageshack.us/img15/7190/k2ivittui.jpg (http://img15.imageshack.us/my.php?image=k2ivittui.jpg)
http://img15.imageshack.us/img15/k2ivittui.jpg/1/w1251.png (http://g.imageshack.us/img15/k2ivittui.jpg/1/)

ilmselt teen boonuse lahti ning quitin .. ilmselt kytan selle blogi ka siin kinni ja lõpetan kõik seoses pokkeriga .. suht koht aitab juba

leits
04.04.09, 21:35
Paluks oma teema lukustada!

alaska
04.04.09, 21:37
Kui sa niimoodi jätkad, siis mängi parem kusagil saidil, kus on bad beat jackpot ja müü osakuid endast. Ma oleks kindel võtja, see ei saa halb diil olla vaadates su lucki. ;D

alaska
04.04.09, 21:40
mille sprobleem 2 auter riverisse, standard

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($50.75)
Hero (MP1) ($60.35)
MP2 ($49.50)
CO ($51.15)
Button ($57.20)
SB ($101.55)
BB ($50)
UTG ($22.20)

Preflop: Hero is MP1 with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
2 folds, Hero bets $2, MP2 calls $2, 4 folds

Flop: ($4.75) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $3, MP2 calls $3

Turn: ($10.75) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero bets $8, MP2 calls $8

River: ($26.75) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero bets $11, MP2 raises to $25, Hero calls $14

Total pot: $76.75 | Rake: $3
Main pot: $76.75 between Hero and MP2, won by MP2

Results:
Hero mucked Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Queens and sevens).
MP2 had 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (full house, fives over sevens).
Outcome: MP2 won $73.75



Miks sa selle riveri callisid?

UdusOlevSiil
04.04.09, 21:46
Kui Sa kerid vasakusse alla nurka, siis Sa saad ka ise teema lukku panna. Aga parem tee lihtsalt paarinädlane paus pokkerist ning mõtled siis uuesti üle, mida Sa teha plaanid.

leits
04.04.09, 21:48
cya ..

leits
04.04.09, 22:29
Tegin siis lahti korra veel ning kirjutan siis ilmselt teistsuguse postituse kui tavaliselt, rankale rääkisin oma jama, bah mis seal ikka eks kõik tahavad teada, miks ma selle lõpparve teen

Ütlen ausalt, see 50k downswing, mis hetkel jookseb mõjub liiga palju mu psüühikale, ausalt, ma ei talu seda enam. Biidid biitde osta, mõned oma poolsed kehvad callid .. 2-3 audised riverid ... eelmine n2dal lõik nukid vastu lauda puruks .. mis seal salata eks ma olen kergelt emotsionaalne.

130k käe kohta biidin mängu 1bb/100'le. on näha et 2 kuuga pole parananenud asi - siit ka tulemus, ma ei biidi mängu (minu jaoks 1bb/100'le pole biitimine vaid ma ei tea kuidas me suurelt seda üleme LAKBOKS IDIOOTENE VARATSIOON)

Liiga swingine on see kogu aeg olnud .. järeldus: ma ei oska mängida .. mu mängu kasum oleneb liiga palju lakboxist, kui on, siis biidin mängu, kui pole, siis ei biidi mängu. Mängu mitte biitimisest tekivad tydimus, raskused konsentreeruda .. mingil määral ka donk play, aga seda suhtelsielt vähe. Mu psüühika ei talu neid biite, olgem ausad.... Siit ka otsutasin .. kuna mu psyyhika ei ole nii tugev, siis ainu õige lahendus on mäng üldse katki jätte .. sest tõesti, ütlen ausalt, siin maailmas on olulsemaid asju kui pokker. Tunnistan ausalt, pokker mulle meeldib, on alati meeldinud, alates ma ei tea 2 aastat tagasi kui ma hakkasin niisama toksima, kuid hetkel on statistiliselt lihtsalt näha, et ma ei biidi seda mängu .. seega milleks seda raha põletada ja oma n2rve? Mõttetu ...

Hetkel ma ei oskagi öelda kas ma clearin selle boonuse või ei .. 30BI on accoudndil .. boonuse claerimseks arvatavasti ma kaotan ca 10Bi ehk see võrdub boonusega .. seega minu jaoks on hetkel mõttetu seda clearida ...

Selle 30BI'ga mis peale hakkan? ei oskagi ausalt öeldes öelda .. ehk investeerin BMWsse .. ehk hoian n iisama .. aga kui kord ma selle PS'st välja kannan siis luban omale ma ei tea mille nimel, et MITTE ÜHTEGI deposiiti enam ei tule .. kui on lõpparve, siis nii ka on.

Ytlen ausalt, ma ei suuda lihtsalt hetkel enam mängida .. kõik mis ma koatan nende AIädega see muutkui syvendab, et ma olen **** olen **** olen ****, ei biidi mängu .. eks ma ommikuks mõtlen t2psemalt valmis, mis ma yldse peale hakkan .. korra oli mõte, et ostan suveks selel 1.5k$ taisse piletid, pohhui, et vihma periood .. võtan isa käest võlski vms ja elan niisama seal .. mul on kõigest kopp nii ees .. ja nahui kõike seda syvendab see pokker...

Kuuleme näeme .. pikk kiri sai, ilmselt, et olen juba joond aga ma ie tea, üritasin teile natukenegi selgitada, miks ma plaanin lahkuda (PS konkreetse otsuse võtan vastu homme).. Ilmselt kui pokkeriga tuleb lõpparve, k2in operatsioonil ära, lasen oma õla korda teha ning pühendan 101% ennast uuesti võrkpallile .. sest see oli ainuke tegevus, mis mulle tõsiselt rahuldust pakkus. Tõsi, ujumine meeldib mulle ka, aga volleyballi vastu ei saa mitte miski ... samas hetkel on õlg lihtsalt nii tuuga, et sellega ei ole võimalik mängida.,....


Ma ei tea sai pikk ehk ühesõnaga **** tekst .. rankaga r22kisin, soovitas oma mängu analyysida jne jne .. nagu tavaliselt, kuid ma ytlen ausalt: MA EI TEA, MIDA MA VALESTI TEEN, MIDA OSKAN ÜLDSE TEHA???? seega have fun ning 99.99999999999% minust mängijat ie saa :)


ehk live mängudel kunagi kohtume või joomingutel


Have fun :) (ilmselt on kirjavigu tohutult, kuid ma ei viidsi üle lugeda)


e: mainin, et mu pokkerikarjääril olen 3 hiirt vastu seina puruks visanud .. ehk ühesõnaga easy read mu psyholoogilise seisundi kohta .. biitv mängija peab ilmselgelt rahulikuks j22ma ... no shit ma ei suuda jääda => ei biidi mängu :)
eks näis ..üks hea sõber pakkus väga hea diili ühe maja kohta (hint: töötab pangas) ...vaba raha mingil määral hetkel on, et see sinna alla lükata ja looda lakboxi peale ... :D

leits
04.04.09, 23:33
ilmselt irvitatakse oma ette, et lõpuks tunnistas donk, et ta on donk ;D

PS! KÕIK KOMMENTAARID ON OODATUD, ERITI SELLISED, ET KUI SITT MA OLEN. MA TAHAN, ET MIDAGI MIND MOTIVEERIKS .. oleme ausad, pokker on osa elustiilist

virx747
05.04.09, 00:10
Leits - kohe näha, et oled ikka lihast ja luust inimene, emotsioonid ja puha ;D
Ma ei hakka Sulle ütlema, et ______ oled, sest ise samasugune. Mäng liiga palju luckboxi peal ja küll ma võimlen päevade kaupa, et seda maha saada.

Tegelikult ma tahtsin oma imestust avaldada selle üle, et nagu ma aru olen saanud on Sul super mängumees omast korterist võtta. Kas te kahepeale siis tõesti ei suuda asjale jaole saada ??? Või olen ma millestki valesti aru saanud?

Veel tahtsin õelda, et ise ka käinud kunagi aastaid tagasi õlaga opil, sain õnneks korda, küll oma 5 aastat võttis taastumine aega :( Nüüd mängin ka võrku Elioni rahvaliigas ja suvel rannas ja muudel rahvaturniiridel.

Igatahes edu Sulle, mida tahes Sa otsustad!

timukasr
05.04.09, 00:20
Imelik, et sa tead et tegu on dowswingiga, aga väidad, et oled kehv mängija. Samas respect, et võtad sellise otsuse vastu. Too närvitsemine võib tõesti elu tuksi keerata. Ma mäletan, et ma lõpetasin SNGde mängimise samal põhjusel, et need kütavad liiga palju kirgi.

Gl!

leits
05.04.09, 00:50
unreal ... poisid näidake palun oma downswwingi .. ja siis kommenteerige uuetsi. ma tahan reaalselt teie downswingi n2ha ...

L. lutzkky: olge vait

estpatrick: " ta mõtleb"

ranka666 " sa biidid nats m2ngu"


ilmselt olen pairm mänigja maaiilmajs, sest muyl o n e39 530D bemmm :D

variatsioon
05.04.09, 01:02
elu on lill

ranka
05.04.09, 01:19
Hetkel ma ei oskagi öelda kas ma clearin selle boonuse või ei .. 30BI on accoudndil .. boonuse claerimseks arvatavasti ma kaotan ca 10Bi ehk see võrdub boonusega .. seega minu jaoks on hetkel mõttetu seda clearida ...


Viga leitud. 100NL ja väiksemates limiitides hoia minimaalselt 50 buy-ini arvel, suurtemates minimaalselt 100 buy-ini ning selliseid postitusi rohkem ei teki.

RudiTurbo
05.04.09, 01:32
IMO, Sa võixid ka ikkagi proovida niimoodi pingevabalt hobikorras NL25's hakata omale suurt rolli kasvatama. Sest NL25 on minuarust hoopis teine maailm kui NL50 ning mu roll on hetkel sarnase suurusega ka ja tunnen end sitaks mugavamalt NL25's pärast olukordi, kus olen ka käinud ühe korra 1000$ alla ning nüüd teisel katsel kuskil 800$ alla NL50'ga.
Sinu Volüüm on veel nii võimas, et NL25's olex Sul juba järgmiseks kuuks 3k'ne roll olemas ning siis annaks uuesti shottida NL50't mingi stop lossiga, kui ei saa jagu, siis kasvatad veel ühe tonni NL25'ga jne.

Ütleme nii, et mindsetis siis jätad pmst Pro pokkerikarjääri maha, kuid hakkad oma lõbuks NL25'te grindima ning kui Sul kuu lõpus on 3k roll ning see on tulnud NL25's, 60BI võitmisega, siis on taas motivatsioon tagasi ja oled jälle maailmaparim pokkerimängija. Üldiselt tundub, et see 1k - 3k$ vahemik ongi vist üx raskemaid aegu , ma ka juba mitu kuud siin 1k-1.7k vahel veetnud ning isegi 100$ kaotamine ajab räigelt tilti mind. Aga loodetavasti mõne kuu pärast oskan öelda, kas muutub asi suurema rolliga ning loodetavasti ka Sina ;D

ESTPatrick
05.04.09, 01:34
Tegin siis lahti korra veel ning kirjutan siis ilmselt teistsuguse postituse kui tavaliselt, rankale rääkisin oma jama, bah mis seal ikka eks kõik tahavad teada, miks ma selle lõpparve teen

Ütlen ausalt, see 50k downswing, mis hetkel jookseb mõjub liiga palju mu psüühikale, ausalt, ma ei talu seda enam. Biidid biitde osta, mõned oma poolsed kehvad callid .. 2-3 audised riverid ... eelmine n2dal lõik nukid vastu lauda puruks .. mis seal salata eks ma olen kergelt emotsionaalne.

130k käe kohta biidin mängu 1bb/100'le. on näha et 2 kuuga pole parananenud asi - siit ka tulemus, ma ei biidi mängu (minu jaoks 1bb/100'le pole biitimine vaid ma ei tea kuidas me suurelt seda üleme LAKBOKS IDIOOTENE VARATSIOON)

Liiga swingine on see kogu aeg olnud .. järeldus: ma ei oska mängida .. mu mängu kasum oleneb liiga palju lakboxist, kui on, siis biidin mängu, kui pole, siis ei biidi mängu. Mängu mitte biitimisest tekivad tydimus, raskused konsentreeruda .. mingil määral ka donk play, aga seda suhtelsielt vähe. Mu psüühika ei talu neid biite, olgem ausad.... Siit ka otsutasin .. kuna mu psyyhika ei ole nii tugev, siis ainu õige lahendus on mäng üldse katki jätte .. sest tõesti, ütlen ausalt, siin maailmas on olulsemaid asju kui pokker. Tunnistan ausalt, pokker mulle meeldib, on alati meeldinud, alates ma ei tea 2 aastat tagasi kui ma hakkasin niisama toksima, kuid hetkel on statistiliselt lihtsalt näha, et ma ei biidi seda mängu .. seega milleks seda raha põletada ja oma n2rve? Mõttetu ...

Hetkel ma ei oskagi öelda kas ma clearin selle boonuse või ei .. 30BI on accoudndil .. boonuse claerimseks arvatavasti ma kaotan ca 10Bi ehk see võrdub boonusega .. seega minu jaoks on hetkel mõttetu seda clearida ...

Selle 30BI'ga mis peale hakkan? ei oskagi ausalt öeldes öelda .. ehk investeerin BMWsse .. ehk hoian n iisama .. aga kui kord ma selle PS'st välja kannan siis luban omale ma ei tea mille nimel, et MITTE ÜHTEGI deposiiti enam ei tule .. kui on lõpparve, siis nii ka on.

Ytlen ausalt, ma ei suuda lihtsalt hetkel enam mängida .. kõik mis ma koatan nende AIädega see muutkui syvendab, et ma olen **** olen **** olen ****, ei biidi mängu .. eks ma ommikuks mõtlen t2psemalt valmis, mis ma yldse peale hakkan .. korra oli mõte, et ostan suveks selel 1.5k$ taisse piletid, pohhui, et vihma periood .. võtan isa käest võlski vms ja elan niisama seal .. mul on kõigest kopp nii ees .. ja nahui kõike seda syvendab see pokker...

Kuuleme näeme .. pikk kiri sai, ilmselt, et olen juba joond aga ma ie tea, üritasin teile natukenegi selgitada, miks ma plaanin lahkuda (PS konkreetse otsuse võtan vastu homme).. Ilmselt kui pokkeriga tuleb lõpparve, k2in operatsioonil ära, lasen oma õla korda teha ning pühendan 101% ennast uuesti võrkpallile .. sest see oli ainuke tegevus, mis mulle tõsiselt rahuldust pakkus. Tõsi, ujumine meeldib mulle ka, aga volleyballi vastu ei saa mitte miski ... samas hetkel on õlg lihtsalt nii tuuga, et sellega ei ole võimalik mängida.,....


Ma ei tea sai pikk ehk ühesõnaga **** tekst .. rankaga r22kisin, soovitas oma mängu analyysida jne jne .. nagu tavaliselt, kuid ma ytlen ausalt: MA EI TEA, MIDA MA VALESTI TEEN, MIDA OSKAN ÜLDSE TEHA???? seega have fun ning 99.99999999999% minust mängijat ie saa :)


ehk live mängudel kunagi kohtume või joomingutel


Have fun :) (ilmselt on kirjavigu tohutult, kuid ma ei viidsi üle lugeda)


e: mainin, et mu pokkerikarjääril olen 3 hiirt vastu seina puruks visanud .. ehk ühesõnaga easy read mu psyholoogilise seisundi kohta .. biitv mängija peab ilmselgelt rahulikuks j22ma ... no shit ma ei suuda jääda => ei biidi mängu :)
eks näis ..üks hea sõber pakkus väga hea diili ühe maja kohta (hint: töötab pangas) ...vaba raha mingil määral hetkel on, et see sinna alla lükata ja looda lakboxi peale ... :D


unreal kui pikk postitus

BuildUp
05.04.09, 02:30
Huuh...Me oleme sinuga üsna ühe limiidi mehed ning eelmine kuu elasime mõlemad downswingi üle. Mul võib-olla veidi kergem läbi põdemine, sul raskem, aga siiski ma paneks sind mõtlema, et sa oled nii palju aega ja vaeva kulutanud selle tegevuse peale ning samas sulle ka pokker meeldib...oled sa ikka kindel, et sa tahad alla anda?

Mul oli märtsis ntks nl50 winrate 0,80bb/100le üle 55000 käe ja muidugi see sitt oli kõik nii frustreeriv, aga ma olen nii palju aega ja vaeva pokkeri alla pannud ja ma näen nii palju võimalusi selles, et ma ei kavatse sellest veel niipea loobuda kuni ma kuskilt paremat pakkumist ei leia( mida ma tõenäoliselt nii pea ei leia). Mul viskas ka nl50 nii kopa ette ja praeguseks olen liikunud nl100 peale ning katsun ellu jääda. Nii palju kui saan, katsun uurida ja edasi areneda. Näiteks tänase päevagagi tunnen, et areng on olnud silmaga nähtav. Tuhnisin veidi 2+2s ning tõmbasin kaks nl100 videot. Vaatasin neid ja pani mõtte liikuma, mida saaks paremini teha ja mida mitte teha. See kõik on ülihea ja teeb tuju heaks. :)

Sama soovitan ka sulle. Ja ka ranka( kui ta seda just mingi joke-na ei mõelnud). Sest tase peaks üldjuhul suht sama olema. Kui seegi ei aita, siis on võimalus alati ka saiti vahetada ning mõnes muus toas proovida- ntks kasvõi Ongame network või Full Tilt.

Edu igastahes ja mõtle ikka enne kindlalt järele kui ütled, et nüüd on kõik. ;)

Lutzky
05.04.09, 04:37
nii...leits hittis olümpsi rullis (see kus pall veereb)...kes mäletab kui palju...punane võitis...

ise hittisin 390 rullis....siis mingis imelikus automaadis 28, siis leits ja pät foldisid...ma tagasi olümpsi..hittisin veel 50 rulluis..

nüüd siga..ja magama....maja kaotas, obv...power triple rangersi vastu ei saa....


case closed




LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL.

ranka
05.04.09, 06:32
Irw hea definitsioon rullile :D lolllllll, seal kus pall veeres... IRW.

lebovend
05.04.09, 10:25
375

taasver
05.04.09, 11:13
Äkki näitad oma lifetime graafikut?

leits
05.04.09, 13:04
rekord puhumine ommiku 0.7 kaaaaani per**es on olla

arvutasin rulli kasumi välja.... esimene buyin oli 700 .. ei mäleta, palju sellest tegin .. teist buyini ei mäletanud, vaatasin panga v2kjavõtet .. 2k olin võtnud .. ja hetkel oli sullis 5.7k ... seega ilmselt mingi 3k plussi

väga ei mäleta viimast betti, kuid 2k punasele oli tulnud. patrik oli eile kaine poiss

lifetime:

http://img3.imageshack.us/img3/7230/dsdfs.jpg (http://img3.imageshack.us/my.php?image=dsdfs.jpg)
http://img3.imageshack.us/img3/dsdfs.jpg/1/w1251.png (http://g.imageshack.us/img3/dsdfs.jpg/1/)

taasver
05.04.09, 14:02
Ma usun, et mõnes teises pokkeritoas näitaksid palju ilusamat graafikut..
Mul endal suht sarnane seis praegu.. lihtsalt mängin nagu tühja, ei teeni midagi. Ma olen isegi kaotav mängija starsis. Tegelikult tuleb tunnistada et ma mängin ka sitasti.. ei suuda fold nuppu sageli leida. Aga võrdluseks panin oma blogi kunagise unibeti graafiku ja praeguse starsi oma. (http://www.taasver.blogspot.com)
Aga loodan et saad oma downswingist üle ja edu sulle.

andu_andu
05.04.09, 15:46
Leits pea meeles, et ükskord me võidame niikuinii !

Lutzky
05.04.09, 15:53
Ma usun, et mõnes teises pokkeritoas näitaksid palju ilusamat graafikut..



...ehk siis ei saanud aru. kõik unibetti, väää?

ranka
05.04.09, 16:03
...ehk siis ei saanud aru. kõik unibetti, väää?





Miski suvalise boonuse clearimine võib mindi uuesti paika ajada.

Lutzky
05.04.09, 16:05
kõike võib proovida...

leits
05.04.09, 17:06
yritan t2na mingeid steppe m2ngida ehk hitin kuhugile mingi pileti ja õhtu cashi kõrvale teha
mõne laua
eks n2is kuda l2heb ,... elu hakkab taastuma

ok2aa
05.04.09, 19:29
standrd, ma quitin pokkeri iga paari kuu tagant

leits
05.04.09, 20:26
mõtlesin mängida steppe .. 4'st 0 ... AK vs AJ, TT vs 88, AK vs AQ, AJ vs JK ...

standard kõik 3 audised ...

leits
05.04.09, 22:58
Vastane SOLID regular. 11/8/3.8 .... 4bet - 17%, 4bet range 1.3%
Ma ise arvan et mitte miski muu nii ie tee peale ässade .ö.. seega good fold?

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($69.60)
Hero (MP2) ($50)
CO ($44.25)
Button ($37.45)
SB ($48.50)
BB ($51.25)
UTG ($50.20)
UTG+1 ($55.95)

Preflop: Hero is MP2 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
UTG bets $2, 2 folds, Hero raises to $6.50, 4 folds, UTG raises to $50.20 (All-In), 1 fold

Total pot: $13.75 | Rake: $0
Main pot: $13.75 returned to UTG

Results:
UTG didn't show
Outcome: UTG won $13.75

leits
05.04.09, 23:59
eht 150bb deep ja kk vs AA .. t2iesti haige, ma ytlen ilmselgelt ma ei biidi mingit lakboxi neam .. pesueht lakbox mäng onsee

üritan, mis ma üritan .. mängin vähem laudu - ei aita .. kk vs aa olukordi on obv palju see selleks .. oma käed vastu ei pea .. ilmselt tuleb sellel lõpp arve siiski ..

ilmselt j22b boonus poolikuks

leits
06.04.09, 20:54
case closed siiski ... kirjutan b emmi jutte vast edasi .. pokkerist enam mitte

lenin
06.04.09, 21:17
case closed siiski ...


väga kahju et Sa mängu käima ei saanud :-[

ma ei tea kui palju see Sind lohutab aga mul on täpselt sama case - enamus AI ei pea kuigi nupud saan sisse eduseisus. Põmst väikeste pottidega olen plussis ja kui saan kõik nupud sisse siis hititakse ära kõik võimalikud tõmbed jne.

Eriti on meelde jäänud viimane käsi:

Mul AA, 4xbb, vastane tõstab 3x, ma AI ja call - vastane hittis 79 -ga kaks paari ja siis lõpetasin karjääri ära mõneks ajaks, lihtsalt juhe on nii koos :-\

leits
06.04.09, 21:26
pigem mainin et sain m2ngu k2ima .. kuid 70-80k kätt on olnud haige downswing .. ei ole n2ha märke, et see muutuks ... siit ka otsused .. kui õnne ei ole, ei ole mõtet siiski pokkerit minu silmis mängida

lenin
06.04.09, 22:01
no seda õnne ma silmas pidasingi tegelt.

põmst ma lihtalt ei suuda mõista miks osadel inimestel tõenäosus töötab ja siis mõnel vabsee ei tööta. Arvatavasti aasta lõikes läheb asi paika aga kui sul ikka 3 kuud õnnestub heal juhul nullis olla siis on vaim selle 3 kuu jooksul nii läbi nussitud et lihtsalt ei suuda mängida. Ootad head kätt ja samas kardad seda juba nagu tuld. Tead et pead nuppe panema ja paned kah aga sisimas juba tead ette et suure tõenäosusega kui asi flopini jõuab oled sa kaotanud.
Ma enam ei mäleta kuna ma KK -ga nägin ilma ässata floppi, või QQ-ga ilma K,A -ta. Või siis kui flopp on ysna hea aga mast või rida maas - isegi kui sa oled suht veendunud et vastasel tõmmet pole siis sa ei saa valuet sest vastane sellise boardiga ei maksa sulle midagi ...

No lihtsalt ... jah, kui õnne pole siis pole skillist ikka sittagi tolku.

Ja veel:
Viimasel ajal on yldse trend kõiki tõsted absoluutselt iga kaardiga callida, ja veel hulgaksesi. Tavaliselt pool lauda callib su preflop tõsted maha, ja kui saavad 1 paari kätte siis kaarti enam käest maha ei viska eriti, riveriks tõmmatakse 2 paari või midagi veel jubedamat kokku jne. Kui põmst peaks see väga tore olema siis minu puhul see eriti tore pole sest nagu elu näitab siis ma kaotan need paremal juhul riveril.
Tee siis mis trikke tahad.

Või siis jällegi 1 standardolukord. Saad pf tõstetud flopil nuts rea. Tõstad korralikult ja saad 2 calli ja 1 saab maja turnis ja teine riveril flushi.
Ja set vs. sett on ka juba täiesti tavaline asi. No ei suuda foldida seda, eriti veel kui board on kakrass seti jaoks mõeldud

no lihtsalt täitsa perses ::)

leits
07.04.09, 01:19
Tegin tund NL25 PLO'd +4BI ... KK26 ei foldita :D insane ... proovin siin mingi aeg m2ngida . . 2kki parandab mindseti ja muud
keegi võiks omaha artikleid vms soovitada ja vidoesi :)

penao ma sõnu sööma .. tyybid ei foldi ja siit ka variatsioon on jõhker .. mingi 2 audiseid tuleb eest ja tagant

leits
07.04.09, 01:40
Tundub, et 5. laual on mõistlik laguses mängida .. ilma statideka m2ngin ka - vaatame kuidas l2heb

leits
07.04.09, 02:17
vara rõõmustasin ilmselgelt, sain 4 kahe audist ja -100$ ongi l2inud .. t2iesti haige **** pf callitakse 18$ J24K'ga ... obv on 222 board ja ongi perses ... t2ielikud debiilikud

Lutzky
07.04.09, 02:32
triobetis saab rulli mängida online's ;D

leits
07.04.09, 02:36
ise olen ka obv t2na liiga palju vigu teind mängides ... PLO nl25 ma biidin suht syngelt i gess .. arvan et mägnin tykk aega seda..ennem kui bustosse ei l2he obv:D

leits
07.04.09, 02:44
mm saab vist magama minna -7BI @ plo 25 omaha ... yksko monster draw kokku ei tulnud, 2 2 audist, üks yhe audine ... obv mina ei hiti

see kuu siis vist -1k$ või nats v2hem .. ca 26BI below ev .. arvestades ka omaha paska... 250 to go ja siis kanna v2lja oma j22nused aitab kyll


Omaha statistikat ka siis .. mingi -200$ ilmselt ... 14 coinflippi .. õnnestus 1 võita .. päris hea protsent nagu tavaliselt ...
neli kahe audist riverit, 2 ühe audist riverit .. running so hot ..


ilmselt ei ole vahet mida ma mängin kas omahat või holdemit ... lakboxi osakaal jääb siiski liiga suureks mängus ... on näha et see boonuse clearimine eeldab bustoks minekut .. ilmselt tuleb cash aut homme ja self exclusionid igast persse urlats et ei hakkaks migneid mõttetuid deposiite tegam



seega me teada tuntud prod .. tunnistage fakti .. et lakbox omab siin mängus üüüüüle keskmise kõvasti rolli ... loodan et tunnete kunagi kõik selle "rämeda heateri ära" .. siis ehk tunnete ka karvavõrd, mida mina tunnen :)


yhesünaga minge perse oma pokkerga, minu silmis on tegu lakbox möngu ehk bingo lotoga

marguzz22
07.04.09, 11:10
leits sa oled lifetime mänginud 130K kätt... Ehks siis mingi 4kuud minu jaoks(30k kuus) ning kuna sa mängid FR siis võiksid vabalt mingi 50-60k kätt kokku teha, ehk siis ainult 2 kuud sinu jaoks. . See on väga short term, pane veel 100k kätt otsa ja vaata mis siis juhtub.

leits
07.04.09, 12:41
*****, panen selle sitase blogi kinni .. readisin, et see pask tekitabki sitta karmat .. ***** minge, ma ie kirjuta midgai enam siisa

leits
21.04.09, 10:32
ou jee beibis :)

Tigrano
21.04.09, 10:33
Läheb jälle actioniks siin päevikus või mis? ;D

leits
21.04.09, 10:37
Läheb jälle actioniks siin päevikus või mis? ;D



obv

-andres-
21.04.09, 10:38
Back in business :).

leits
21.04.09, 10:40
Lähiajal siiski saidi vahetus plaanis ... eks n2is kaua nende rahade liigutamine aega nõuab ... t2na ehk saan bemmi kätte, yritan telefoniga siis mingeid pilte ka teha

pikk28
21.04.09, 10:45
edu leits! keep it going!

FreakyJason
21.04.09, 11:00
Tubli leits ;) Terve elu ei saa ka mäng allamäge minna. Tänud Pokkeriprod tiimile ja foorumlastele.

CTXrix
21.04.09, 11:04
Edu! Tõmba asi rahulikult uuesti käima!

leits
21.04.09, 15:18
arvatvasti liitun UB'ga. hetkel uurin parimaid pakkumisi. ub ise pakkus 111% up to 1100$..samas tahaks ikka rakebacki ka, saab 30%. samas uurides neid rakeback pakkujaid, pakuvad nad up to 500$ bonussi .. üritan parimat võimalust leida.

marguzz22
21.04.09, 15:20
RIGGED KOHT ma ütlen ausalt, rigged biidid :D

krayzie
21.04.09, 15:25
ub boonus ei ole clearitav anyway, ja isegi kui keegi ime läbi selle ära clearib siis pakuvad nad pidevalt reloade et keegi sellest 10% rakebackist ilma ei jääks.

tarkvara on väga jube seal btw, helid peeretavad näkku ja kogu üldine animatsioon ja graafika on kohmakas ja aegunud. fishidest puudust ei tule tho.

leits
21.04.09, 15:36
eile vaataisn seda softi, tundus esmapilgul päris siuke nii ja naa olevat ... h22led v2hemalt si maha keeratud, seda boonuse claerimise asja ei oska öelda jah


ehk on kellelgi veel idgai huvitavat alternatiiv saiti pakkuda :)

CTXrix
21.04.09, 15:44
eile vaataisn seda softi, tundus esmapilgul päris siuke nii ja naa olevat ... h22led v2hemalt si maha keeratud, seda boonuse claerimise asja ei oska öelda jah


ehk on kellelgi veel idgai huvitavat alternatiiv saiti pakkuda :)


FTP-d ei taha?

leits
21.04.09, 15:45
m2ngisin seal ... v2ga ei meeldind ... oleks natukene aeg hea meelega boonushoor

marguzz22
21.04.09, 15:47
ub boonus on see ka nuss, et sa ei tunne kui see tuleb 5 dollarised tükid, need nagu ei anna effekti :D

pikk28
21.04.09, 15:50
mhh ma mängisin AP-s, mis peaks kasutama UB-ga sama softi ehk Ceresuse oma. Soft on bro. päris tõsiselt. nüüd saab vist 12 tableda või 14 tableda. Minul seal kordagi kokku ei jooksnud ega muid jamasid ka polnud. Boonuse vabastamine oli küll AP-s pain in the ass. sigapalju raket pidi maksma et 5 daala vabastada. tase kindlasti saast. NL50-s olid AP-s vähemalt enamus bad beat lauad, kus arvatavasti oli rake ka suurem.

ranka
21.04.09, 16:22
eile vaataisn seda softi, tundus esmapilgul päris siuke nii ja naa olevat ... h22led v2hemalt si maha keeratud, seda boonuse claerimise asja ei oska öelda jah


ehk on kellelgi veel idgai huvitavat alternatiiv saiti pakkuda :)


MicroGaming is my favorite. Tube on sitaks, saad jalutada erinevate tubade vahel, soft on ka rahuldav. Probleemiks full-ringi puudus aga kui üle 6 laua ei mängi (sinu puhul peaks see nii olema) saad hakkama ja võid õppida ka 6maxi.

leits
21.04.09, 16:22
mm okei, olen siis igasugustele alternatiiv pakkumistele avatud :=)

Tupsik
21.04.09, 16:54
arvatvasti liitun UB'ga. hetkel uurin parimaid pakkumisi. ub ise pakkus 111% up to 1100$..samas tahaks ikka rakebacki ka, saab 30%. samas uurides neid rakeback pakkujaid, pakuvad nad up to 500$ bonussi .. üritan parimat võimalust leida.


Ise liitusin läbi affi, kus oli ikka boonus sama, 111% to 1100 ja 30% rakeback.
Aga nagu teised ka mainisid, siis see boonus liigub küll päris aeglaselt(samas mängin ka nl10 doublestacked).

Üldiselt on seal ka lisaks mingid statused ja alates contender on võimalik ka punktide eest lisaks veel boonust osta.
Ei kujuta ette, et mis protsendi rakebackiga see võrdub, 1 punkt on 0,007$, et päris madal, aga see ikka lisaks.

leits
21.04.09, 16:59
mis aff see oli kuida saladus pole, ehk paned pmi vms?

UB hetke miinus mis leidnud olen, on nagu triobeti "kala", kui olen blindil SB (5) ja panen raise 25 siis ei raise ta 25 peale vaid paneb 30 peale .. see asi häirib tõsiselt ... enamus kohtades on siis nii v? Starsis ja FTps v2hemalt polnud

Seda vist pole võimalik muuta ka? Jube asi on see anyway ... PKR ja betfair jms enamus kohad vist olid sarnase systeemiga

-andres-
21.04.09, 18:55
Oleneb softist jep. Kui Starsis ja FullTildis on raise to 30. Ehk kui ees on betitud 10, siis raised 30 peale. Primas selle asemel paneb siis 40 peale, ehk 30 juurde. Kui eluaeg mänginud teisiti, siis alguses võib unreal olla jep :).

camu
21.04.09, 20:52
Alguses on jah see harjumatu, praegu ei kujutaks teistmoodi ettegi. Ehk siis, küll ära harjud paarii päevaga.

leits
22.04.09, 16:24
Further to your withdrawal enquiry, please be kindly advised that we are currently experiencing technical difficulties with our Estonian bank, respectively the Hansapank's reports.


tra ma vihkan seda moneybookersit ,.. kogu aeg on mingi nikk ... tra ei saand ots eka kanda raha v2lja, kuna l2bi mb olin sisse kandnud.

CTXrix
22.04.09, 16:30
Further to your withdrawal enquiry, please be kindly advised that we are currently experiencing technical difficulties with our Estonian bank, respectively the Hansapank's reports.


tra ma vihkan seda moneybookersit ,.. kogu aeg on mingi nikk ... tra ei saand ots eka kanda raha v2lja, kuna l2bi mb olin sisse kandnud.


Mine vaata Toweri teemasse. Sa pole ainus, keda MB ***ub.

kivisaba
22.04.09, 16:39
cake pokker pakub head boonust ja rakebacki aga pole kunagi ise mänginud seal

ranka
22.04.09, 16:41
Cake pokker ei toeta träkkereid ja seetõttu arvepidamine on tülikas ning hilisemate vigade otsimine võimatu. Sama kehtib ka vastaste kohta ja sellepärast on võrk üpriski suur aga ülifishine.

leits
22.04.09, 16:44
teleofniga tehtud pildi. ... tra kus kogub juba auto tolmu


http://img401.imageshack.us/img401/3742/dsc00752q.jpg

http://img260.imageshack.us/img260/5099/dsc00753n.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/7407/dsc00755k.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/3554/dsc00756f.jpg

leits
27.04.09, 10:10
Nojah, nii paljusiis DELL'i "kvaliteedist". Faing ma ei tea kuidas seda nimetatakse, aga see raam, mis on display ymber läks konkreetselt puruks. ülesse äärde tekkisid suured mõrad, nurkadesse just siis

ma just parim asjade hoidja ei ole, kuid siukest sitta ple ennem n2ind. hetkel lapakas tlnas garantiis ja ootab juppi. samas tho delli puhul on see hea, et väga ei küsita, mis taga juhtus, kui garantii, siis tuimalt vahetatakse ... ordiga oli ilge kepp. hetkel olengi vana ordi taga. .. see on mingi urnide tipp


ahja starsist caaaashout ... ilmselt ub või redkings, mõtleb veel... ennem mngima nagunii ei saa hakata kuni enda dell käes .. selle urniga ei ole võimalik midgai teha

RudiTurbo
27.04.09, 10:20
Nägin Sind eile korra lauas, aga põgenesid kohe kui lauda istusin ;D

leits
27.04.09, 10:33
Nägin Sind eile korra lauas, aga põgenesid kohe kui lauda istusin ;D


mul on foobia su vastu :)

leits
27.04.09, 10:59
Kust ma saan MB'st vahetada selle et raha kannan NON GAMINGuna vms .. ilmselt see tõttu ei saa deposiitida UB'sse .. teab keegi?

pikk28
27.04.09, 12:01
Kust ma saan MB'st vahetada selle et raha kannan NON GAMINGuna vms .. ilmselt see tõttu ei saa deposiitida UB'sse .. teab keegi?

mul oli kusjuures sama probleem, et ei saanud MB-st kanda pokkerisaitidele. Muutsin isegi kuskilt ära, et gaming sites allowed vms paska, kuid lõpptulemusena ma ikka kanda kuhugi ei saa. Not allowed jms saasta ajab. Nüüd tegutsen ainult krediitkaardiga. laenud võetud ja enam vast karta pole midagi. olin juba enne laenu möllanud trios krediitkaardiga. õnneks sampo suurt nr. ei teinud.

marguzz22
27.04.09, 12:19
Kust ma saan MB'st vahetada selle et raha kannan NON GAMINGuna vms .. ilmselt see tõttu ei saa deposiitida UB'sse .. teab keegi?


kui konto tegid siis said valida...

leits
28.04.09, 19:55
karjaar hakkash2sti UBs .. -4bi esimese päevaga .. 2x KK vs AA btn vs blind ... korrak2kiti flopist ässad jne ... ei oleminu p2ev
ea et hemi pole .. ei taha neid ev asju n2hagi

leits
29.04.09, 10:43
Nonii, olen suutnud midgai tagasi teha. Hetkel 40 daala veel miinust ... t2na saan oma delli k2tte siis san HEM'ga mängima hakata.

Kino käsi:

ees raise 1.75, ma BTn panen 3beti 6.5$, mõeldakse ja pannakse otsa mingi 22$ vms .. ma Shoven oma AKs ca 80$, ja tuleb INSTA call Q4s .. mul laik wtf ... flopis oli obv Q olemas, a tõmbasin turni ära nii nagu peab ... suhteliselt kino .

Sarnaseid haigeidkäsi oliveel ... ahjaa 6maxi üritan mängida natukene vms

Nende jackopot laudades on eriti fishine veel asi, kõik aavad ilmselt eda bad beati taga :D

mihkel88
29.04.09, 11:07
no ta teadis, et sul AK käes on, ning flopi kaardid olid talle ka teada... niiet ta oli favoriit isegi ja sa tegid turni suckoudi! ;)

leits
29.04.09, 21:09
hakkab pihta j2lle ... AK vs AQ pf ai .. hui ma võidan ... AA vs KK, obv river on K ..KK vs AA ... **** ime kamiks nahui sea raha ei tule, bad beta bad beadi otsa või coolerid ainult. 7st shodwosnitsh olen võitnud yhe ..great success .. tõmmake nahhui põlemasee pokker

ja lõppuveel 120$ pot .. AK vs AQ.. flopis Q ja aidaa .. lakbox on ikka haige selle m2ngus .. ma nahui jooma

leits
30.04.09, 17:39
Nagu näha, üritan kergelt 6max proks saada ... seni kaua UB's mänginud, midagi lootust andvat pole.
Viskan ühe väikese samplega graphi ka ... on ehk graphilt näha suuremaid vigaisd juba? Ilmselge viga utnudb, et showdown on perses ... võidan liiga vähe

http://img145.imageshack.us/img145/6200/graphv.jpg

Tupsik
30.04.09, 18:35
Mis panusega mängid?

Graafikult vist üldse raske vigasid välja lugeda. Ainult jah, et showdowni võiks ikka võita.
See EV ei näita ju absoluutselt midagi, enese lohutamiseks ainult, kui maas sellest.

K2snakas
30.04.09, 18:49
omg mis moodi ???

leits
30.04.09, 18:54
Whose the suckout master ... 66/57/7 stiilis poiss oli vastas ... pigem panin ta JJ, QQ, AJ; AQ, peale vms .l.. aga noh tahtis tulla :)

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Sakaut mästa (Button) ($69.90)
SB ($51.25)
BB ($46.90)
UTG ($65.70)
MP ($49.20)
CO ($51.45)

Preflop: Sakaut mästa is Button with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG bets $1.75, MP raises to $3.50, 1 fold, Sakaut mästa raises to $14.50, 2 folds, UTG raises to $62, 1 fold, Sakaut mästa calls $55.40 (All-In), UTG calls $3.70 (All-In)

Flop: ($139.85) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: ($139.85) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($139.85) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $139.85 | Rake: $3.50
Main pot: $135.65 between Sakaut mästa and UTG, won by Sakaut mästa
Side pot 1: $4.20 won by Sakaut mästa

Results:
Sakaut mästa had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and eights).
UTG had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Kings and eights).
Outcome: Sakaut mästa won $132.15



+3bi ja lauad kinni ... täna oli showdown ca +1bi plussis ...
23/19/3 mängisin töna, Sqz% 13 ..

tahaks ka joooma minna, aga peab end piirama rsk

HEMi sain ka pefektselt tööle .. ja dell'i sain ka k2tte again

peokuningas
30.04.09, 19:19
sul call nupp vist puudu

peokuningas
02.05.09, 11:55
unreal

mihke666
02.05.09, 18:06
graafik says: bluffid liiga palju, või ylehindad enda käsi

rynno
02.05.09, 18:35
non showdown winnings peaks ideaalis jooksma 0-st allpool , mida kõrgemale lähed seda rohkem metat, seega seda kõrgemaks ta läheb. Seega bluffi jep vähem :D:D

leits
03.05.09, 11:06
kani sitt on olla

leits
03.05.09, 11:43
t2na algas kyll p2ev h2sti, 2x kr2kiti aa'd, nyyd sain kk vs aa .. **** t2iesti haige

leits
03.05.09, 12:51
pika nussi peale sain nulli... 90/80/8 poiss, peab meeldima

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($16.50)
SB ($73.25)
äss (BB) ($90.42)
UTG ($38.30)
MP ($18.25)

Preflop: äss is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
2 folds, Button calls $0.50, SB bets $2, äss raises to $7, 1 fold, SB calls $5

Flop: ($14.50) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
SB raises to $66.25 (All-In), äss calls $66.25

Turn: ($147) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($147) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $147 | Rake: $3.50
Main pot: $147 between SB and äss, won by äss

Results:
SB had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, fours).
äss had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Kings and fours).
Outcome: äss won $143.50

leits
04.05.09, 11:25
nahui mingi needus .. kõik sessid insta -4bi. ja siis p2ev otsa niku et nulli saada ... 2 pair vs 2 pair .. kk vsa aa ... haiged kuulerid

leits
04.05.09, 11:31
täiesti haige ... intsa -250$ ... ****, mis dongi kari seal on ... nii haigelt tyybid hitivad.

90/70 tyyp vastas ... o bv set vs set .. **** tõmmake oksa end.


Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (Button) ($79.75)
SB ($49.50)
BB ($56.33)
UTG ($24.90)
MP ($21)
CO ($131.57)

Preflop: Hero is Button with 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, CO bets $2, Hero calls $2, 2 folds

Flop: ($4.75) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
CO bets $4.75, Hero calls $4.75

Turn: ($14.25) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
CO bets $14.25, Hero raises to $30, CO raises to $104.25, Hero calls $43 (All-In)

River: ($160.25) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $160.25 | Rake: $3.50
Main pot: $160.25 between Hero and CO, won by CO

Results:
Hero had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, fours).
CO had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, nines).
Outcome: CO won $156.75




Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (Button) ($57.25)
SB ($54.50)
BB ($97.80)
UTG ($53)
MP ($48.45)
CO ($25.30)

Preflop: Hero is Button with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
2 folds, CO calls $0.50, Hero bets $2.50, 1 fold, BB calls $2, CO calls $2

Flop: ($7.75) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
BB bets $7.75, CO calls $7.75, Hero raises to $27, BB raises to $95.30 (All-In), CO calls $15.05 (All-In), Hero calls $27.75 (All-In)

Turn: ($140.05) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players, 3 all-in)

River: ($140.05) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players, 3 all-in)

Total pot: $140.05 | Rake: $3.50
Main pot: $76.15 between Hero, BB and CO, won by BB
Side pot 1: $63.90 between Hero and BB, won by BB

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, Kings).
BB had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (flush, Queen high).
CO had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, eights).
Outcome: BB won $136.55




***** ma olen nii tildis

leits
04.05.09, 11:45
great ,.. -300$ .. ei ole see koht riggedm täiesti haige mis toimub .. ilmselt varsti on KK vs AAd ka mingi 10x tulemas

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($48.38)
Hero (SB) ($73.35)
BB ($106.13)
UTG ($55.12)
MP ($47.20)
CO ($13.29)

Preflop: Hero is SB with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
3 folds, Button bets $1.50, Hero calls $1.25, 1 fold

Flop: ($3.50) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero checks, Button bets $3.50, Hero raises to $14, Button raises to $46.88 (All-In), Hero calls $32.88

Turn: ($97.26) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($97.26) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $97.26 | Rake: $3.50
Main pot: $97.26 between Button and Hero, won by Button

Results:
Button had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (flush, Ace high).
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (flush, Jack high).
Outcome: Button won $93.76

leits
04.05.09, 11:55
2x KK vs KK tohmani vastu on ka teh nuts obv

marguzz22
04.05.09, 12:03
ära mine sinna urkasse see on rigged

leits
04.05.09, 12:10
kus sa nyyd sellega et leits ometi midagi kunagi võidaks? ei.. paneme yhe set vs set ka veel otsa, mina saan ju nii v2he biite.
imege muynni tõsiselt .. värdja kari

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (Button) ($69.58)
SB ($55.32)
BB ($53.75)
UTG ($97.75)
MP ($134.17)
CO ($121.85)

Preflop: Hero is Button with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
2 folds, CO bets $1.75, Hero raises to $6, 2 folds, CO raises to $18.75, Hero raises to $43.50, CO raises to $87, Hero calls $26.08 (All-In)

Flop: ($139.91) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($139.91) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($139.91) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $139.91 | Rake: $3.50
Main pot: $139.91 between Hero and CO, won by CO

Results:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (flush, Ace high).
CO had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (flush, Ace high).
Outcome: CO won $136.41



Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($99.25)
Hero (SB) ($64.90)
BB ($27.60)
UTG ($56.75)
MP ($68.25)
CO ($99.75)

Preflop: Hero is SB with 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
2 folds, CO bets $1.50, 1 fold, Hero calls $1.25, 1 fold

Flop: ($3.50) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $3, CO raises to $11.50, Hero raises to $29, CO raises to $90.50, Hero calls $34.40 (All-In)

Turn: ($130.30) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($130.30) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $130.30 | Rake: $3.50
Main pot: $130.30 between Hero and CO, won by CO

Results:
Hero had 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, sixes).
CO had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, nines).
Outcome: CO won $126.80




kõik 60%+ poisid .. peab lihtsalt meeldima .. -8BI

leits
04.05.09, 12:13
OU jee ... KK vs QQ .. mis see river huvitav oli ,kani Q .. -430$ .. täna tõmban bustorisse ka ära ennast aitab

marguzz22
04.05.09, 12:20
ABSOLUTE RANDOM NUMBER GENERATOR ON VIGANE; SEE ON AMMU TEADA;TÕMBA SEALT NAHHUI TULE ONGAME JA NAUDI KUIDAS RAHA TULEB

leits
04.05.09, 12:23
Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (4 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($50)
SB ($87.06)
Hero (BB) ($133.25)
UTG ($53.15)

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
UTG bets $1.75, 1 fold, SB calls $1.50, Hero raises to $8.50, UTG calls $6.75, SB calls $6.75

Flop: ($25.50) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (3 players)
SB checks, Hero bets $19, UTG raises to $38, 1 fold, Hero raises to $76, UTG calls $6.65 (All-In)

Turn: ($114.80) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($114.80) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $114.80 | Rake: $2.50
Main pot: $114.80 between Hero and UTG, won by UTG

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, Kings).
UTG had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, tens).
Outcome: UTG won $112.30

leits
04.05.09, 12:25
mul ei ole neam sõnu selle kohta, enamuys inimesi ei saa terve aaasta jooksul ka nii palju biite kui ma saan 1hga

pikk28
04.05.09, 12:27
selles on sul küll õigus.

leits
04.05.09, 12:44
väääga valusalt hititjkse seal, peaks mainima.. ise pole veel õnestunud sakaute teha

Potsataja
04.05.09, 13:27
mul ei ole neam sõnu selle kohta, enamuys inimesi ei saa terve aaasta jooksul ka nii palju biite kui ma saan 1hga


Muuda mõtlemist, muidu jäädki saama.

lebovend
04.05.09, 14:01
lol, mul tuli idee. Me võiks HUd teha, ala 1k kätt @ NL50 ja teeks sidebetid, et kumb rohkem
saab eelises setupe ja teeb teisele beate vms. Obv vaja vahekohtunikku.

leits
04.05.09, 14:29
KÄIGE ***** **** T2IESTI HAIGE .. SAAN -20$ PEALE -333 PEALt...

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($59.03)
SB ($55.05)
BB ($34)
Hero (UTG) ($51.70)
MP ($65.30)

Preflop: Hero is UTG with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
Hero bets $1.50, 2 folds, SB raises to $3, 1 fold, Hero raises to $8.50, SB calls $5.50

Flop: ($17.50) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
SB bets $7, Hero raises to $17, SB calls $10

Turn: ($51.50) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
SB raises to $29.55 (All-In), Hero calls $26.20 (All-In)

River: ($103.90) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $103.90 | Rake: $3.50
Main pot: $103.90 between SB and Hero, won by SB

Results:
SB had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, Aces).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Queens).
Outcome: SB won $100.40


ESMALT SEE, **** SIIS AK VS AQ PF AI, RIVER Q JA NAHU KK VS AA **** K2IGE ***** TÕSISELT

leits
04.05.09, 14:31
***** nukid purukjs,, hiir lendas vatsu seina .. ***** siuke sitt yhe p2evaga m2ngides, ma ei taha teada ,mis seal **** kuu ajaga toimub


http://img9.imageshack.us/img9/5527/tyraimegemunnikoik.jpg

lebovend
04.05.09, 14:35
sick sick sick, mis ma oskan öelda.

Potsataja
04.05.09, 18:10
Muuda mõtlemist, muidu jäädki saama.


Tegelikult öelda on lihtne, järgida raske. Viimane sess ajas juba vaikselt iiveldama, õnneks oksendamiseni asi siiski ei jõudnud ::)

elixs
04.05.09, 19:45
suht fishine poiss

Friiko
04.05.09, 20:18
Ei noh, noh noh .. :D autš. Äkki sa oled ära neatud või vms?
Peaksid ehk pöörduma Nastja (Nastiku) poole. :D

leits
04.05.09, 20:19
tisse pean katsuma .. ilmselt siis saab

Friiko
04.05.09, 20:25
Aga nastiku tisse on semi-trap katsuda, sest kuna ta näeb tulevikku ette saad sa insta tappa naiste eest kelle tisse sa ka tulevikus plaanid katsuda.

leits
04.05.09, 20:25
ilmselt ma ei saa neid niipea katsuda, pihv on ikka v2ga kuri mu peale ... poisid räägivad, et olin talle halvasti laup täispeaga ytlend .. aga noh aeg parandab kõik

Friiko
04.05.09, 20:27
Mida helli, sa näpid päriselt ka kõrgemate jõudude tisse või bulls'id siin minuga? ;D

leits
04.05.09, 21:46
sain -160 peale, aga kus sa siis sellega, kõiok asjad ju tüõmmatakse kokku leitsi vatsu, leits ei sagai AI'e võita .. **** k2ige tõsioselt ***** auku

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($48.20)
SB ($55.68)
Hero (BB) ($60.15)
UTG ($49.82)
MP ($27.61)

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, Button bets $1.75, SB raises to $3.50, Hero raises to $16.50, 1 fold, SB calls $13

Flop: ($34.75) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
SB raises to $39.18 (All-In), Hero calls $39.18

Turn: ($113.11) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($113.11) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $113.11 | Rake: $3
Main pot: $113.11 between SB and Hero, won by SB

Results:
SB had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (flush, King high).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, Kings).
Outcome: SB won $110.11

Potsataja
04.05.09, 22:12
Haa, ma mõtlesin just enda jaoks uue sõna välja, sulle leits peaks see ka sobima: Beadimagnet

leits
04.05.09, 22:25
sellise runi jaoks ei ole sõnu ka lihtsalt olema .. vaatasime rankaga mu life time graphi .. viimased 200K olen kõva variatsiooni taluja olnud

leits
04.05.09, 23:33
sain kena -180 peale .. AK vs AQ .. A high flopilt 4bet pf, flopil nuppe, turn Q ... ja viimane käsi kui mu kannatus katkes .. KK vs QQ pf ai .. flop qq4 ja n2gemist ... -300$, 8.5bi below ev ... trumoate yle keegi ?

Tigrano
04.05.09, 23:52
Ei ole sõnu >:(

RudiTurbo
05.05.09, 00:53
Aga ära enam kunagi all ini mine, siis ei saa keegi välja imeda ning kui board paardub, saad foldida ;D

ranka
05.05.09, 01:03
Njaa. Sai narda küll aga arvan, et võiksime nüüd natukene siin tooni madalamaks võtta. Ma siis mõtlen seda, et pole mõtet hetkel leits'i kulul nalja teha. Ausalt, see vend jookseb praegu ekstreemselt halvasti ja tundub, et lõppu ei paista olevat.

Kui me siin edasi naljatame ja leits peaks titlis peaga bustoks minema, siis teadke, et väikene osalus on ka Teie süül naljatajad (s.h. ka minul) ja õiglane oleks katta omalt poolt põhjustatud kahjud teistele.

Seega edaspidi ma palun, et võtame tooni maha ja naermise asemel proovime aidata. Kui halb jooks läbi, siis võib vanu aegu meenutada ja itsitada.

PS! Mina oleksin ammu pokkerist quitinud, kui selline jooks oleks mind saatnud kohe alguses nagu Leitsi. Olen päris kindel, et enamus mängijaid sellist jooksu ei koge mitte kunagi ja kui kogeksid oleksite ammu pikali. Mina võtan ta ees mütsi maha, et ta pole veel alla andnud ja jätkab võitlust. Kui ta kunagi pääseb sellest jamast, mis juhtub kindlasti varsti - võib-olla juba järgmise käega hakkab päike paistma - siis on ta tugevamaid mängijaid siin foorumis ja võib paari kuuga tõusta väga väga kõrgele tippu!

Edu laudades, Leits!