PDA

View Full Version : Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

lebovend
05.05.09, 09:56
Heh, Ranka, sa pidid k6igepealt inimesega lives kohtuma, et aru saada, et ta jookseb sitasti?
Ma nagu mäletaks, et muidu olid sa siin üks põhivendadest, kes ei tahtnud uskuda, et inimene
nii jookseb ja et "EV ei näita midagi" ja "seal oleksid võinud hoopis nii teha" jne.

Ning btw, ma ei kuulu nende enamuse hulka, kes seda sitta pole kogenud. jooksin rohkem kui 9 BI alla
EV 2-3 päeva jooksul.

Andesta mu otsekohesus.

Tigrano
05.05.09, 10:27
Kõige hullem on, et leits 6maxi mängima läks (mis ei olegi võibolla halb otsus pikas perspektiivis, kuid antud hetkel...), sest seal graafikul mäed käivad üles alla suht tihti ja praeguse või siis varasema mindseti põhjal väga raske mängida.

Ei tohi endale probleeme juurde tekitada.

RudiTurbo
05.05.09, 10:37
Kui ma jõuan midstakes proks, siis ostan leitsile uue lakboxi

ranka
05.05.09, 11:21
Heh, Ranka, sa pidid k6igepealt inimesega lives kohtuma, et aru saada, et ta jookseb sitasti?
Ma nagu mäletaks, et muidu olid sa siin üks põhivendadest, kes ei tahtnud uskuda, et inimene
nii jookseb ja et "EV ei näita midagi" ja "seal oleksid võinud hoopis nii teha" jne.

Ning btw, ma ei kuulu nende enamuse hulka, kes seda sitta pole kogenud. jooksin rohkem kui 9 BI alla
EV 2-3 päeva jooksul.

Andesta mu otsekohesus.


Kohtumised tugevdavad sõprus-suhteid ja seetõttu sai eile Leitsiga rääkida pokkerist rohkem, kui tavaliselt ning rohkem süveneda tema mängu. Saime tehtud ka tema eluaegse graafiku, kus ta jooksis viimased 200,000 kätt 50BI alla EV! Sinuga võrreldes siis 5 x halvemini ja tõenäoliselt 20-30 x pikema aja vältel. Kuidas sa saad sellist asja võrrelda?

EV on natukene rigged ja ta ei näita mitte midagi täpselt aga kuna väikestes limiitides eriti stäkke sisse ei aeta lightilt (ei ole light 3betti, light 4betti jne) ja tihti head mängijad ootavad käe ära ning lähevad all-in edu seisudes, siis EV on vähem-vähem rigged. Seega saab päris kindlalt väita, et Leits on jooksnud viimased 200,000 kätt halvemini, kui enamus siin foorumis ja kui võtta aluseks EV graafik, siis ma olen päris kindel, et siin foorumis ei ole ühtegi mängijat, kes jookseb 50BI alla EV.

Muidugi ta ei ole ka päris hea mängija, eksib räigelt ja teeb vigu ning on veel paar miinust, siis seetõttu ta downswingid on kindlalt natuke suuremad ja jõhkramad. Aga kui sa saad päevast-päeva suhkamisse siis ongi raske aru saada, mis on õige või vale.

Annan siit ka soovituse: Re-evalute the game.

antnx
05.05.09, 17:32
See ongi eriti haige, et ma ise vingun veel kui tuleb mingi -5 buy innine downswing. Nüüd mõeldes peaksin vait olema. Leitsil on minuarust kuldne mindset.

Codecci
05.05.09, 23:28
Annan siit ka soovituse: Re-evalute the game.

ole hea räägi lahti see mõiste :P

leits
05.05.09, 23:29
pokker nahhui ja litsidesse on otse öelduna

ranka
06.05.09, 01:36
ole hea räägi lahti see mõiste :P


Ehk vaata oma mäng täiesti üle. Alustade PF rangedest, lõpetades postflop mänguga.

Soovitused või vähemalt, kuidas mina olen teinud:
[x] kirjuta paberile oma umbkaudsed PF ranged iga positsiooni kohta;
[x] käi läbi kõik positsioonid ja vaata, mis käed on plussis/kasumis;
[x] kui üks käte tüüp on pidevalt miinustes, teatud positsioonidel (näiteks AJ miinuses UTG, MP1, teistel plussis aga UTG+1 suht break-even), siis mõtle, mida selle käega valesti teed? Kui leiad vea (soovitatav), siis obv paranda ära, kui ei leia siis ehk tuleb käsi rangest eemaldada (halb, sest mida tightim range, seda lihtsam su vastu mängida).
[x] kui nii käid läbi käsi ja käte tüüpe, hakkab lõngakera hargnema. Ühel hetkel oled näiteks SC juures ja mõtled, et miks ei tule pappi. Lähed edasi postflopi ja jõuad veani või uue ideeni, kus võid midagi valesti teha või mida kontrollida;

EDIT: Samuti betsizingud, kui tihti cbetid, kui kasumis on, kui tihti barreldad, kui tihti check-raised, millega, oled kasumis? Samuti võiksid sellistel hetkedel pilgu peale visata regularidele, kellele oled kõige rohkem raha kaotanud. Vaata üle kõik nende käed, kirjutade notepadi nende ranged, millega cbetivad, barreldavad, kas bluffivad, kui tihti? Nii leiad ka ise vastaste mängust vigu ning võib endale paar ideed tulla, kus eksid. Samuti lauas sellised noted võivad olla väga kasulikud.

your_naked_mom
07.05.09, 15:28
mis su screenname cereuse networkis on?

ESTPatrick
08.05.09, 14:34
mis su screenname cereuse networkis on?


ESTPatrickismylifetimeidol vist oli

leits
08.05.09, 17:55
kaaaaani knni oleme ... 2st päeva lakume siin ...
olen sõbrast ees, mul 2.3KG, tohmanil 1.2KG AHAHA .... kast õlutit on tulemas

Tigrano
08.05.09, 18:06
Oled mõne kala ka saanud või ainult joote?

leits
08.05.09, 18:16
2 tükki olen saand. 2.3kg ja 1.3kg. Mõlemad viskain tagasi. eelmise aasta rekord 5.16KG alla selle välja ei võta

Tigrano
08.05.09, 18:18
2 tükki olen saand. 2.3kg ja 1.3kg. Mõlemad viskain tagasi. eelmise aasta rekord 5.16KG alla selle välja ei võta


Mis kalast jutt käib.

leits
08.05.09, 18:26
Jutt käib haugidest .. ahvenaid olen ka saand .. neid loopisin katagasi... tra me homme yritame rohkem pyyda. t2na oli 24pack kaasas merel .. 6'st 13ni ... v2ga alles ei j22nud midagi p2rast :D

Tigrano
08.05.09, 18:27
Täielik kaif reis, vinget pidutsemist ;)

leits
08.05.09, 18:34
Sitaks lahe koht on tõesti ... Helsingist mööda turu kiirteed 1h ja kohal ... väga ilusad kaldad, saari must miljon ja kala normaalselt. Relax koht

leits
09.05.09, 19:48
Ja uus kala rekord ongi sündinud :) see kord siis 6.6 kg ja haug again :) esmaspäeval ehk saan pildi ka pana

kivisaba
09.05.09, 20:10
Ja uus kala rekord ongi sündinud :) see kord siis 6.6 kg ja haug again :) esmaspäeval ehk saan pildi ka pana

loodan et varsti hakkavad pokkeris kah nii suured kalad tulema
ise peaks kah kunagi kalale minema

Tigrano
10.05.09, 09:05
Ja uus kala rekord ongi sündinud :) see kord siis 6.6 kg ja haug again :) esmaspäeval ehk saan pildi ka pana


Vau :o tahan pilti kindlasti näha.

ESTPatrick
10.05.09, 16:14
Leits sa peaks äkki kalamehe ametit kaaluma

andu_andu
10.05.09, 17:23
Ja uus kala rekord ongi sündinud :) see kord siis 6.6 kg ja haug again :) esmaspäeval ehk saan pildi ka pana

klassikalist kalapilti tahaks näha , kalamees hoiab kala enda kõrval rippes :D

LuuK
10.05.09, 19:28
hääletan pea kala lõugade vahel poolt

leits
12.05.09, 11:24
eile +2bi müõtlesin juba et oh jess ongi bad lakk möödas ???? ja nyyd siis 4bet flopilt AI .. flop T82 180$ pot .. mul obv QQ .. mul juba OH jess saangi p2ris maia poti v .. TURN 9, river J ... KQo vastas ja busto .. t2iesti haige

RudiTurbo
12.05.09, 11:47
eile +2bi müõtlesin juba et oh jess ongi bad lakk möödas ???? ja nyyd siis 4bet flopilt AI .. flop T82 180$ pot .. mul obv QQ .. mul juba OH jess saangi p2ris maia poti v .. TURN 9, river J ... KQo vastas ja busto .. t2iesti haige



Kuidas Sa 4Bet potis QQ'ga "yes" olekus saad olla? Mis käsi Sind seal deep stackiga välja maxmas saaks olla?
Kuigi jah, oli KQ, aga ma ei tea mis elufish see oli

alaska
12.05.09, 11:48
eile +2bi müõtlesin juba et oh jess ongi bad lakk möödas ???? ja nyyd siis 4bet flopilt AI .. flop T82 180$ pot .. mul obv QQ .. mul juba OH jess saangi p2ris maia poti v .. TURN 9, river J ... KQo vastas ja busto .. t2iesti haige


preflop raise call? flopis läksite allin? Seljuhul see KQ vend peab küll segane olema.

leits
12.05.09, 11:49
tyyp 3bettis mind pf .. lykkasin 4beti .. ja flopilt nuppe .. jumal hoiab neid pedekaid ikka

alaska
12.05.09, 11:50
tyyp 3bettis mind pf .. lykkasin 4beti .. ja flopilt nuppe .. jumal hoiab neid pedekaid ikka


aa ok, tundis ennast commitedena. Debiilikud.

leits
12.05.09, 11:55
AK vs K9, pf ai 88$ pot 4.. turn K river 9 .. ja bye bye again ... jeesus christ .. haigemat kohta pole vist enam olema

220K bad run ja kestab veel .. ilmselt ei lõppegoi see ära mul on tunne ... tahaks n2ha venda kes on sarnast kogend .. ilmselt olengi maamunal ainukene

leits
12.05.09, 12:06
**** see faking vitune UB river kr2kib nahhui kõik flopatud 2 paari räa t2iesti haige 100x juba täna .. 68A flopil nuppe .. ca 80$ pot tohmanil obv AJ .. turn 2 river 2 ... so faking sick

Rage
12.05.09, 12:15
võibolla siis ei peaks koguaeg nuppe panema? korja väiksemat valuet ja nuppe pane nutsiga? eriti arvestades sinu luckboxi..

alaska
12.05.09, 12:16
võibolla siis ei peaks koguaeg nuppe panema? korja väiksemat valuet ja nuppe pane nutsiga? eriti arvestades sinu luckboxi..


Seni kuni aJ ja KQ ära callib allini oleks patt panemata jätta.

RudiTurbo
12.05.09, 12:16
Paned nagu liialt tihti nuppe jah, rahulikult mängides olex riveril kerge fold olnud.

lebovend
12.05.09, 12:18
klge te ajate paska ju? kui sa oled ees ja saad nupud sisse, siis ongi päev korras.

M8elda nyyd, et oelks riveril saanud foldida, halllooo? olete ikka pokkerim2ngijad?

muhkLionu
12.05.09, 12:20
Seni kuni aJ ja KQ ära callib allini oleks patt panemata jätta.


Sellepärast callivadki, et ei karda enam.

leits
12.05.09, 12:28
Paned nagu liialt tihti nuppe jah, rahulikult mängides olex riveril kerge fold olnud.


m,ida ***** ma foldin seda v kui ma ees olen? see ongi kogu asja mõte et rahad sisse saada kui ees oled ju või mis

leits
12.05.09, 12:31
AK vs A7 60$ pot .. no flopis kena 7 ..pf ai obv .. t2iesti haige mitte yhtegi korda ei saa raha kui ees oled

leits
12.05.09, 12:35
Paned nagu liialt tihti nuppe jah, rahulikult mängides olex riveril kerge fold olnud.


kusjuures ma tahaks t2itsa huvipärats su kirjutisi siis n2ha kui sul oleks smasugune run seljataga .. n2ha su mõtte maialma siis ... kui jooksed ca 65BI below ev

leits
12.05.09, 12:40
ja 140 daalane pot .. 6Q9 flopist nuppe .. mnul obv 99 .. KQ vastas .. runner runner mast tahtis tulla.. 6.5BI below ev today .. **** k2ige ***** ausõna

**** MINGE ***** MULKLE AITAB .. QJJ FLOPILT NUPPE .. OBV MUL KJ ... **** AT CALLIB JA TÕMBAB AGAIN RUNNER RUNNER MASTI...K2IGE ***** TÕSISELT MINGE KURADI ***** AUSÕNA OMA VARIATSIOONIDE JUTTUDEG JUBA-. **** TE EI N2E NAHUI OMA KÕIGE SITASEMAS UNES KA SIUYKEST PASKA

**** shwodowns % cõit on kõva 21% .. mitte yhtegi suurt ai ei võida . kõik on mingi bad beta ja bad beat .. saatsin neile tyrastanud ub munnidele kirja te tõmmaku oma vitusele rigged saidile tuli otsa

marguzz22
12.05.09, 12:53
LAHKU PALUN SEALT VÕRGUS SEE ON RIGGGED SHIT SEAL MA ÜTLEN ENNE KUI BUSTOLANDI LÄHED -> ONGAME VÕI PS

Rage
12.05.09, 12:57
imo siis pigem juba võta see otsus vastu ja quiti pokker.. pole sinu mäng.

Pahvak
12.05.09, 12:58
Kuidas roll üldse sellisele asjale sul vastu peab?

Pahvak
12.05.09, 13:00
imo siis pigem juba võta see otsus vastu ja quiti pokker.. pole sinu mäng.


Rofl. Algul öeldakse, et ära liiga palju raha sisse pane kui ees oled ja varsti öeldakse, et leitsil halvad geenid vms, et luckbox katki.

alaska
12.05.09, 13:12
QJJ FLOPILT NUPPE .. OBV MUL KJ ... **** AT CALLIB

No see sait peab olema kuldne, kus aukuostuga rahulikult allin ära callitakse. Olukorrad kõlavad nagu sa freerolle mängiks. :o

RudiTurbo
12.05.09, 14:20
m,ida ***** ma foldin seda v kui ma ees olen? see ongi kogu asja mõte et rahad sisse saada kui ees oled ju või mis


Pokkerit annab mängida võitvana igatmoodi. Kui Sul on variatsiooniga probleeme, siis milleks minna kogu aeg all ini ja lasta kaartidel tulemuse üle otsustada. Jah pikas jooksus peaksid sedasi rohkem võitma, kuid kui Sul on pidev pask jooks, siis need kaotatud all inid mõjutavad Su mängu ning kaotad rohkem hilisema sita mängu pärast. Ja ma olen 100% kindel, et need haiged biidid mingil määral mõjutavad Su mängu.

Võimalik on ka mängida võitvana small ball pokkerit, kus enne showdowni on alati võimalik näha ära see kuradima turn või river ning pot on riveriks alati suht suur, et seal see otsustav suur bet veel saada või ära foldida. Winrate vb tõesti on väixem, kuid mina ei usu, et see vahe nüüd mingi megasuur on.

Ning praeguse pasa jooxuga on küsimus vb selles, kas ON WINRATE, või EI OLE. Isiklikult arvan, et pigem winrate olex teist varianti mängides.



Ütleme, et Sa flopid 30 korda seti vastu straighti. Teoorias võidad Sa 20 potti flopil shovedes ning kaotad 10.

Võidad 1000$,
kaotad 500$,
kasum 500$

Sellel juhul small balli mängides positsioonis olles callime turni ja riveri ning 12 korral ei muutu board ohtlikuks ning riveril reraisime all ini ja vastane callib 9l korral(500$),8'l korral tuleb ohtlik kaart boardile ja riveris vastane check foldib või callib väixema beti(240$), kahel korral ntx bluffib Sind flushi kaardiga välja (-40$)
Ning paardunud boardi korral teed 3 halba calli riveris vastase imidzi tõttu(-130$) 7el korral foldid riveri suurele betile(-150$)

Võidad 740$
Kaotad 320$
Kasum 420$

************************************************** **********************************************

Sul on praegu variatsioon peal, Sina reaalselt võidad 16 potti 14st,
võidad 800$,
kaotad 700$
kasum 100$

Small balliga Ütleme pooltel kordadel saad all ini või suure beti riveril 330$, ülejäänud kordadel tuleb riverilt ohtliku boardi tõttu vähem (240$)

14'el korral tuleb siis jälle boardile paar ja 3'l korral teed jälle halva calli (-130$) ning 11'l korral foldid ära ja kaotad ainult preflop ,flopi ja turni calli umbes (-250$).

Võidad 570$
Kaotad 280$
Kasum 290$


Võite mind maha lasta või midaiganes, aga see näide on selline UMBKAUDNE Näide kuidas annaks mängida olukorda, kus oleme heads up potis postisioonis olles flopanud straighti seti vastu.
Summad panin siis umbes NL50 järgi ning vb on mõni asi natuke valesti arvestatud, sest olen seda postitust kirjutanud juba 2 tundi koolis grupitöö kõrvale.
Mõistke seda, et nende kasumi numbrite suurusjärk võib olla HOOPIS teistsugune, kuid mis on tähtis point, et õige variatsiooni puhul saame all inides kätte maximum value ning kasum tuleb suurem kui small balli mängides, kuid kui on peal variatsioon, siis annab meil hilisematel tänavatel nii palju folde teha HEA MÄNGIJANA, et meie kasum on suurem, kui flopil nuppe pannes.
Muidugi peaxime mängima alati sedasi, kuda longrunis olex parem kasu, kuid arvestades vb inimese tildi faktorit ja iseloomu, siis võib olla teatud mängijatele kasulikum mängida small balli, sest kui iga suckoutiga kaasneb veel tilt ning hunnik paskasi calle, siis võitev mängija reaalsuses ongi hoopis break-even või kaotav mängija.

kivisaba
12.05.09, 16:31
Pokkerit annab mängida võitvana igatmoodi. Kui Sul on variatsiooniga probleeme, siis milleks minna kogu aeg all ini ja lasta kaartidel tulemuse üle otsustada. Jah pikas jooksus peaksid sedasi rohkem võitma, kuid kui Sul on pidev pask jooks, siis need kaotatud all inid mõjutavad Su mängu ning kaotad rohkem hilisema **** mängu pärast. Ja ma olen 100% kindel, et need haiged biidid mingil määral mõjutavad Su mängu.

Võimalik on ka mängida võitvana small ball pokkerit, kus enne showdowni on alati võimalik näha ära see kuradima turn või river ning pot on riveriks alati suht suur, et seal see otsustav suur bet veel saada või ära foldida. Winrate vb tõesti on väixem, kuid mina ei usu, et see vahe nüüd mingi megasuur on.

Ning praeguse pasa jooxuga on küsimus vb selles, kas ON WINRATE, või EI OLE. Isiklikult arvan, et pigem winrate olex teist varianti mängides.



Ütleme, et Sa flopid 30 korda seti vastu straighti. Teoorias võidad Sa 20 potti flopil shovedes ning kaotad 10.

Võidad 1000$,
kaotad 500$,
kasum 500$

Sellel juhul small balli mängides positsioonis olles callime turni ja riveri ning 12 korral ei muutu board ohtlikuks ning riveril reraisime all ini ja vastane callib 9l korral(500$),8'l korral tuleb ohtlik kaart boardile ja riveris vastane check foldib või callib väixema beti(240$), kahel korral ntx bluffib Sind flushi kaardiga välja (-40$)
Ning paardunud boardi korral teed 3 halba calli riveris vastase imidzi tõttu(-130$) 7el korral foldid riveri suurele betile(-150$)

Võidad 740$
Kaotad 320$
Kasum 420$

************************************************** **********************************************

Sul on praegu variatsioon peal, Sina reaalselt võidad 16 potti 14st,
võidad 800$,
kaotad 700$
kasum 100$

Small balliga Ütleme pooltel kordadel saad all ini või suure beti riveril 330$, ülejäänud kordadel tuleb riverilt ohtliku boardi tõttu vähem (240$)

14'el korral tuleb siis jälle boardile paar ja 3'l korral teed jälle halva calli (-130$) ning 11'l korral foldid ära ja kaotad ainult preflop ,flopi ja turni calli umbes (-250$).

Võidad 570$
Kaotad 280$
Kasum 290$


Võite mind maha lasta või midaiganes, aga see näide on selline UMBKAUDNE Näide kuidas annaks mängida olukorda, kus oleme heads up potis postisioonis olles flopanud straighti seti vastu.
Summad panin siis umbes NL50 järgi ning vb on mõni asi natuke valesti arvestatud, sest olen seda postitust kirjutanud juba 2 tundi koolis grupitöö kõrvale.
Mõistke seda, et nende kasumi numbrite suurusjärk võib olla HOOPIS teistsugune, kuid mis on tähtis point, et õige variatsiooni puhul saame all inides kätte maximum value ning kasum tuleb suurem kui small balli mängides, kuid kui on peal variatsioon, siis annab meil hilisematel tänavatel nii palju folde teha HEA MÄNGIJANA, et meie kasum on suurem, kui flopil nuppe pannes.
Muidugi peaxime mängima alati sedasi, kuda longrunis olex parem kasu, kuid arvestades vb inimese tildi faktorit ja iseloomu, siis võib olla teatud mängijatele kasulikum mängida small balli, sest kui iga suckoutiga kaasneb veel tilt ning hunnik paskasi calle, siis võitev mängija reaalsuses ongi hoopis break-even või kaotav mängija.

Rudi, mis sinu arvates on pokker ? skillgame or gambling ?

RudiTurbo
12.05.09, 16:51
Rudi, mis sinu arvates on pokker ? skillgame or gambling ?


Improving to a full house or better by the river when you flop a set: 2-1 (33%)

Skill

Pahvak
12.05.09, 17:41
See, et leitsi tulemused variatsiooni alumisele otsale on sattunud ei tähenda, et tulevikus sama peaks juhtuma (kaartidel ei ole mälu) ja ettevaatlikult mängides suurt osa valuest ära andma.

Poker ei ole mingi nõiakunst :D

RudiTurbo
12.05.09, 18:12
See, et leitsi tulemused variatsiooni alumisele otsale on sattunud ei tähenda, et tulevikus sama peaks juhtuma (kaartidel ei ole mälu) ja ettevaatlikult mängides suurt osa valuest ära andma.

Poker ei ole mingi nõiakunst :D


Ei tea, mix peetakse seda flopil nuppude panemist vaevaliste oddsidega optimaalseks. Pärast tagasihoidliku flopi panustamisroundi jõutakse piisavalt suurte stackidega turnini, kus blank kaardi puhul annab palju paremate oddsidega peaaegu sama suured stackid sisse lükata, kuna ainult 1 kaart on veel tulemata.
Ning halva kaardi puhul hoog maha võtta.

Lisaks sellele, mida hilisem tänav, seda rohkem infot on vastase käe kohta, flopil on Teil seda vähe ning kui seal aina ühe või kahe paariga nuppe panna, siis probably teed ka rohkem vigu ja vigade tegemine == -$$$



:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

leits
12.05.09, 18:21
Ma ei saa sust aru .. kui ma olen mingi 70/30 ees .. see on ju jumala standard moov .. palju neid kordi on kui sa 99/1 ees oled vms? Sittagi polegi, siit tulebki vahet, et on mängijad kes võidavad neid olukordi ja on mängijaid kes kaotavad 90% nendest ... see et ma paremat kätt foldima peaksin hakkama vms? See on ju pointless, pokkeri idee kaob ära

leits
12.05.09, 18:25
Bemmi uudiseid ka siis. Soomes sai käidud. 3x lõi veateadet. STOP ENGINE! NO OIL PRESSURE..fun fun fun .. neljapäevaks UM's aeg, vigane andur läheb vahetusse, samuti on ustesse rõve nagin tekkinud, ilmselt mõni tüübel puruks, lähevad ka need vahetusse..


JA FAKING VITUSED PIDURIKETTAD ON JÄLLLE KÕVERAD. 3x on vahetatud, läheb neljas. mul savi garantii on olemas ja las vahetavad, ilmselt vaatavad pidurisadulad ja kolvid vms üle eks sinna see viga maetud ongi. eelmine kord pidid nad need üle vataama, hui vaatasid siis ... pedekunnid on ikka

RudiTurbo
12.05.09, 18:28
see et ma paremat kätt foldima peaksin hakkama vms? See on ju pointless, pokkeri idee kaob ära


Ees olles foldimisest polegi ma rääkinud.
Ega Sul iga käsi ei open shoveta flopil, enamustes kätest on ikkagi Sinust sõltuv, kas jõutakse all ini flopil või turnis või riveris :)

marguzz22
12.05.09, 20:26
Bemmi uudiseid ka siis. Soomes sai käidud. 3x lõi veateadet. STOP ENGINE! NO OIL PRESSURE..fun fun fun .. neljapäevaks UM's aeg, vigane andur läheb vahetusse, samuti on ustesse rõve nagin tekkinud, ilmselt mõni tüübel puruks, lähevad ka need vahetusse..


JA FAKING VITUSED PIDURIKETTAD ON JÄLLLE KÕVERAD. 3x on vahetatud, läheb neljas. mul savi garantii on olemas ja las vahetavad, ilmselt vaatavad pidurisadulad ja kolvid vms üle eks sinna see viga maetud ongi. eelmine kord pidid nad need üle vataama, hui vaatasid siis ... pedekunnid on ikka


miks sa esinduses selliseid aSJU Teed, palju raha? mingi kõrvalisem koht teeb sulle 50% odavamalt, esindus ainult koorib ja koorib ja koorib

leits
12.05.09, 20:45
kettad ei olegi esinduses vahetatud :) Need on tlnas Carmastersis ... seal on korralik töökoda ... A no mingeid andureid ma küll b-osasid panema ei hakka ... Sõitsin paagi nii tilgatuks omaarust, tahtsin näha kas saan selle 70l sisse ka nagu peab v. .. no hui 68.7 .. Üldiselt kütusekulu on ka normaalsemaks jälle soojaga l2inud. Soomes käik võõtis 8.5 sajale. Alla 140 kiirust polnd ning suusabox ka katusl, mis lisab päris palju kütusekulule. Seega võib täitsa rahul olla. Maanteel ja üksi sõites nipitab 5.7 kra ära 90ga sõites ja kont maas :)


Ahjaa konti käisin ka kontrollimas, nutumaitse oli juba suus, et jälle paar kilo. Õnneks tip top ning kontroll 50 eeku :)

Ujumas sai ka käidud standrd 80 otsa ja 61 minutit. Damn need joomised mõjutavad päris palju .. Siin paar kuurd tagasi sai 2 nädalat kaine oldud .. insta sai mingi 64 minutiga 100 otsa ka lastud :D


Pokkerist nii palju, et uurin ja kuulan maad, on näha et miski pole ikkagi korras. Ilmselt lähen coachi teed pidi :)

Päikest :P

leits
12.05.09, 23:36
ob hitin idika vatsu seti floppi 70/60 vend .. turnis nupe ja turni oli suurem set tõmmatud .. tra kui haige hakkan nulli saama ja insta -120 j2lle tyrademeaa..ainult mingid coolerit ja bad beadid ongi, raha võüimatu saada

rohelinekonn
13.05.09, 00:03
tahaks seda kala pilti juba näha

leits
13.05.09, 00:13
teisip2ev l2hen ilsmelt maale, fotokas maal, siis saan arvutisse lasta

leits
13.05.09, 00:38
Ütleme nii, järjekordne ****** p2ev .. sian -16 siis FH vs QUADS... KK vs AA,m kõik olid 45%+ vanad ,. kõik open endid obv riveirsse kokku. 2 t2navta pot pot panused .. opbv riverisse tuleb flush ära nagu tavaliselt


6 bi below ev .. pole vist mõett v2ga edqasi üritada .. t2iesti hiage tõsiselt .. need vastase don nii faking idiootd 3 way AI.. mingi 230$ pot mul AA . nyhin käsi .. obv AA vastas ja mis kolmandal tpübil..oo J7s .. ime kombel tuli split

hakkaks need k2ed vatsu pidama oleks ma nädalaga ilmselt nl100 reg .. aga noih h2da ongi et ei pea vastu. idiootsemaid vastaseid ma pole n2inud mujal

10k köe jooksul 13x AK vs AQ pf ai .. olen õitnud korra .. variatsioon uuuh? Ilmselt mitte ...

leits
13.05.09, 00:51
Sain n ulli maksti kaks suurt potti kinni, insta l2ksid lauad kinni ...

26/19/4 2k kätt regular vastas... Riveris oli SNAP call ... tra ma mõtlesin et kui nyyd QQ on läheb läpakas aknast välja ..

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($31.55)
kahen kilon siiga (SB) ($93.70)
BB ($52.90)
UTG ($47.75)
MP ($92.50)

Preflop: kahen kilon siiga is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, MP bets $1.75, 1 fold, kahen kilon siiga raises to $6.75, 1 fold, MP calls $5

Flop: ($14) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
kahen kilon siiga bets $10.50, MP calls $10.50

Turn: ($35) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
kahen kilon siiga bets $27, MP calls $27

River: ($89) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
kahen kilon siiga raises to $49.45 (All-In), MP calls $48.25 (All-In)

Total pot: $185.50 | Rake: $3
Main pot: $185.50 between kahen kilon siiga and MP, won by kahen kilon siiga

Results:
kahen kilon siiga had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, threes over Aces).
MP didn't show
Outcome: kahen kilon siiga won $182.50

Tigrano
13.05.09, 01:03
Võimas pott nl50 jaoks ;D vähemalt null said ja ässad pidasid.

leits
13.05.09, 01:19
JJ oli siis vastas, no ide miks ei n2ita siin

ranka
13.05.09, 02:56
Sain n ulli maksti kaks suurt potti kinni, insta l2ksid lauad kinni ...

26/19/4 2k kätt regular vastas... Riveris oli SNAP call ... tra ma mõtlesin et kui nyyd QQ on läheb läpakas aknast välja ..

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($31.55)
kahen kilon siiga (SB) ($93.70)
BB ($52.90)
UTG ($47.75)
MP ($92.50)

Preflop: kahen kilon siiga is SB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
1 fold, MP bets $1.75, 1 fold, kahen kilon siiga raises to $6.75, 1 fold, MP calls $5

Flop: ($14) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
kahen kilon siiga bets $10.50, MP calls $10.50

Turn: ($35) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
kahen kilon siiga bets $27, MP calls $27

River: ($89) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
kahen kilon siiga raises to $49.45 (All-In), MP calls $48.25 (All-In)

Total pot: $185.50 | Rake: $3
Main pot: $185.50 between kahen kilon siiga and MP, won by kahen kilon siiga

Results:
kahen kilon siiga had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, threes over Aces).
MP didn't show
Outcome: kahen kilon siiga won $182.50


Check-raise turn pliz.

vennike
13.05.09, 06:24
Check-raise turn pliz.


selgitust palun ?

leits
13.05.09, 08:15
Huivtab samuti, miks chek raise turn? Ma panin ta kunnide peale tegelikult nii või naa. UB's on mingid fancy oovid, et nad ei 4beti KK'ga pf .. kõrgem mõtlemine

ranka
13.05.09, 09:06
Huivtab samuti, miks chek raise turn? Ma panin ta kunnide peale tegelikult nii või naa. UB's on mingid fancy oovid, et nad ei 4beti KK'ga pf .. kõrgem mõtlemine


Kui tal on kunnid, mutt, mutid või 3X siis tee, mis tahad stäkid lähevad sisse nii või naa. Teinekord mõni lohv võib muidugi maha callida raisemise asemele aga see selleks. Seega kui me check-raiseme või betime, siis meie value on täpselt sama selle range vastu.

Ainukeseks küsimuseks jääb, et kas on halvemaid käsi, mis callivad meie beti aga checki korral checkivad järgi (ehk kaotame valuet)? Minu arvates ei ole, sest kümpsidelt ja poistelt kolm tänavat jutti valuet saada selliste stäkkidega on liiga hea lootus. Samuti meie 2-nd barrel paljastab meie käe tugevuse tohututl ja nutikamad vastased suudavad väiksemad majad siin lihtsalt foldida. Seega ma leian, et betiga me väiksematelt majadelt me üle ühe tänava enam valuet ei saa ja veel hullem - võivad foldida kohe. Samuti võib tal olla mõni random float AK-ga ning ehk oleks parem lasta tal käsi teha või bluffida? Parem checkida, kui checkib järgi, siis valuebettida riveri, kui betib siis panna raise otsa.

Olles result oriented - sul oli õigus aga ma tahaks öelda ,et sa olid siin käes lihtsalt lucky.

leits
13.05.09, 12:45
A9s .. see on ju insta call pf 72$ ... mul o bv KK ja flopis A ja busto .. haige haige

Dogers
13.05.09, 12:55
leits my soulmate .

leits
13.05.09, 13:01
tundub et see 6max biitimine on ikka kani keeruline .. 13k kätt ja minig - 90$ .. mingi dp2evad olen ikak yle ev ka jooksnud,
ev on mini +350 peal .. ei biitind fr, ei biidi 6maxi .. hud nii ehk naa ei biidi .. ilmselt ongi lihtne vastus et krdi idikas lõpeta m2ngimine ära

Codecci
13.05.09, 13:15
tundub et see 6max biitimine on ikka kani keeruline .. 13k kätt ja minig - 90$ .. mingi dp2evad olen ikak yle ev ka jooksnud,
ev on mini +350 peal .. ei biitind fr, ei biidi 6maxi .. hud nii ehk naa ei biidi .. ilmselt ongi lihtne vastus et krdi idikas lõpeta m2ngimine ära

Kui HU julmalt tilti ei aja ja räiget ego pole, siis proovi nt. bumhuntimist. Ei saa küll palju käsi sisse, on meeletult palju passimist, aga vähemalt raha tuleb :)

vsiu100
13.05.09, 13:26
MTT FTW!

Dogers
13.05.09, 13:27
misasi see bumhuntimine on ?

Codecci
13.05.09, 14:04
misasi see bumhuntimine on ?

Ootad jorsse HU-s ja decent vendade vastu ei mängi.

leits
13.05.09, 14:45
standard -200$ .. 3 setti järjest potist alla, pobv open ended tümmatakse iga jumala kord kokku .. AK vs JJ kamoon, mina ja võidan flippe? never .. **** siin ei ole sõna variatisoon olemas .. see kuraid tyrane m2ngumootor ei pane nahui neid kaarte randomizelt .. nahui kuidas see võimaölik et ma kaotan iga jumala kord kui ma ees olen

marguzz22
13.05.09, 15:00
tead mis see mootor ongi vigane, proovi nii,et pushid siis kui taga oled -> kasuta vastupidist taktikat ;D pushki 77 ga AK vastu, puhski drawga alati seal võrgus ja 26 on nuts

leits
13.05.09, 15:01
kus sa siis sellega ... paneme yhe KK vs AA otsa .. nende võitmistest ei tasu vist unistadagi ... kena -300 päev nagu tavaliselt


ilmselt teen cashaoudi .. ootan oma rakebacki ära .. tõmban need rahad ka v2lja ja kõik kliendid saavad siit uninstalli .. **** ma ei suuda enam psüholoogiliselt .. päevast päeva üks see sama nuss, **** 20x 1 käsi peab vatsu .. tõmmake tuld nahhui sellel pokerile

http://img4.imageshack.us/img4/833/k2igeputsi.jpg

Provoker
13.05.09, 15:06
Raha juba otsa ei hakka saama??? ::)

leits
13.05.09, 15:06
Tehtud ta saigi .. rahad välja, ilmselt millalgi järgmine kuu tuleb rakeback ka .. kannan selle ka v2lja ja bye minult poolt.

leits
13.05.09, 15:10
Kokku kestis minu karjäär siis 450k kätt, mille jooksul sia naeruväärsed 2k daala teenitud.
Alla ev jooksin siis täpselt 53.6BI.

Edu teistele laudades.

dener89
13.05.09, 15:31
Kokku kestis minu karjäär siis 450k kätt, mille jooksul sia naeruväärsed 2k daala teenitud.
Alla ev jooksin siis täpselt 53.6BI.

Edu teistele laudades.

Sitt ruudus,ma ütlen.
endal saavad ka käed rõvedalt üle aga suudan break even olla praegusel raskel ajal. ;D
Aga lõpetadki ära ?

leits
13.05.09, 15:32
Just nii. QUIT! Siin elus on tähtsamaid kohti kuhu oma närvirakke kulutada ..

dener89
13.05.09, 15:39
Just nii. QUIT! Siin elus on tähtsamaid kohti kuhu oma närvirakke kulutada ..

närvid keerab suht persse jah see pokker

taipupole
13.05.09, 16:00
Kokku kestis minu karjäär siis 450k kätt, mille jooksul sia naeruväärsed 2k daala teenitud.
Alla ev jooksin siis täpselt 53.6BI.

Edu teistele laudades.


Ettepanek tahapaneku suhtes: kas leitsile ei saaks custom teksti panna sinna nime alla? Pakuks välja: "EV-master" või "Let the EV be with you"

Muidu aga - edu. Muud ei oska soovida.

leits
13.05.09, 16:06
Ettepanek tahapaneku suhtes: kas leitsile ei saaks custom teksti panna sinna nime alla? Pakuks välja: "EV-master" või "Let the EV be with you"

Muidu aga - edu. Muud ei oska soovida.


vaevalt et seda väga vajagi on .. pokkerit ma nii ehk naa ie mängi .. teiste tulemusi n2en ka mujalt .. ju muutub teisejärguliseks ka foorum ilmselt .. :/

vennike
13.05.09, 16:47
vaevalt et seda väga vajagi on .. pokkerit ma nii ehk naa ie mängi .. teiste tulemusi n2en ka mujalt .. ju muutub teisejärguliseks ka foorum ilmselt .. :/


proovi midagi muud ? PLO, SNG-d ? starsis kuni mingei viiedaalaseid peaks ikka biitima ju.. ma päris täpselt ei tea kui sitasti sa ennast tunned, pole kunagi nii pikalt ja haledalt kaartide käest peksa saanud (loodan, et ei saa ka) aga puht matemaatiliselt mõeldes peaks see jama ju millalgi otsa saama. ja siis peaks väääga pikalt pidu olema.

vapsik
13.05.09, 16:50
proovi midagi muud ? PLO, SNG-d ? starsis kuni mingei viiedaalaseid peaks ikka biitima ju.. ma päris täpselt ei tea kui sitasti sa ennast tunned, pole kunagi nii pikalt ja haledalt kaartide käest peksa saanud (loodan, et ei saa ka) aga puht matemaatiliselt mõeldes peaks see jama ju millalgi otsa saama. ja siis peaks väääga pikalt pidu olema.


Kas PLO pole veel rohkem variatsiooni rikkam?

leits
13.05.09, 16:58
proovi midagi muud ? PLO, SNG-d ? starsis kuni mingei viiedaalaseid peaks ikka biitima ju.. ma päris täpselt ei tea kui sitasti sa ennast tunned, pole kunagi nii pikalt ja haledalt kaartide käest peksa saanud (loodan, et ei saa ka) aga puht matemaatiliselt mõeldes peaks see jama ju millalgi otsa saama. ja siis peaks väääga pikalt pidu olema.


ütleme nii et see ma olen selle puhta matemaaika peale ikka väga pikalt mõelnud .. on näha et ei aita, vaid asi pigem syeveneb

ESTPatrick
13.05.09, 17:08
Just nii. QUIT! Siin elus on tähtsamaid kohti kuhu oma närvirakke kulutada ..


Lõpuks ometi saan korteris rahu

vsiu100
13.05.09, 17:24
ma võin õpetada sind 3daalaseid MTT-sid biitima.

krayzie
13.05.09, 17:58
näeme järgmisel nädalal

leits
13.05.09, 17:59
näeme järgmisel nädalal


nat riili ;)

Marek K.
13.05.09, 18:17
Muidugi ta ei ole ka päris hea mängija, eksib räigelt ja teeb vigu ning on veel paar miinust, siis seetõttu ta downswingid on kindlalt natuke suuremad ja jõhkramad. Aga kui sa saad päevast-päeva suhkamisse siis ongi raske aru saada, mis on õige või vale.

Annan siit ka soovituse: Re-evalute the game.


TUTTAV TUNNE

RudiTurbo
13.05.09, 18:39
nat riili ;)


Ole vait, näeme nagunii

leits
13.05.09, 18:51
Ole vait, näeme nagunii


Kui sa loodad et ma hakkan 50$ kaupa starsi kandma ja seda sulle kinkima hakkan .. siis unista edasi :D

ESTPatrick
13.05.09, 22:15
nii lõppeski leitsi esimene comeback

leits
13.05.09, 22:29
nii lõppeski leitsi esimene comeback


pane oma magusad kommentaarid pigem oma lõputööse pigem ..
seriously

Codecci
13.05.09, 22:58
proovi midagi muud ? PLO, SNG-d ? starsis kuni mingei viiedaalaseid peaks ikka biitima ju.. ma päris täpselt ei tea kui sitasti sa ennast tunned, pole kunagi nii pikalt ja haledalt kaartide käest peksa saanud (loodan, et ei saa ka) aga puht matemaatiliselt mõeldes peaks see jama ju millalgi otsa saama. ja siis peaks väääga pikalt pidu olema.

miks pidu

vennike
13.05.09, 23:05
miks pidu


no kui jooksed 3 kuud vms allapoole EV joont, käed ei pea, tehakse meeletud suckoute jne, siis loogiliselt võttes peaks see asi ju ükskord lõppema ja vastupidi hakkama asi jooksma. siis on pidu. ma jooksen üks sess rämedalt alla EV, järgmine sess üle. kuu lõpuks on even-steven.

aga see on vaid minu arusaam, ma ei usu aastaid vältavasse halba kaardijooksu, karmasse jms. usun matemaatikat ja loogikat.

leits
13.05.09, 23:07
Nonii .. ma saan aru mida sa mõtled :1 Aga pane end olukroda ytleme ca viimased 250-300k kätt .. mitte miski ei pea .. ca 50k kuus .. pool aastat yhesõnaga ... nyyd mõtle uuesti, kui sa suudad end sinna olukorda panna :)?

ranka
13.05.09, 23:08
no kui jooksed 3 kuud vms allapoole EV joont, käed ei pea, tehakse meeletud suckoute jne, siis loogiliselt võttes peaks see asi ju ükskord lõppema ja vastupidi hakkama asi jooksma. siis on pidu. ma jooksen üks sess rämedalt alla EV, järgmine sess üle. kuu lõpuks on even-steven.

aga see on vaid minu arusaam, ma ei usu aastaid vältavasse halba kaardijooksu, karmasse jms. usun matemaatikat ja loogikat.


Mitte midagi ei pea! Ja EV on bshit.

CTXrix
13.05.09, 23:13
Mitte midagi ei pea! Ja EV on bshit.


Mis sinu jaoks on BS, on teise jaoks psühholoogiline haamer, mis sunnib pokkerile selga keerama. Go figure.

leits
13.05.09, 23:16
Mis sinu jaoks on BS, on teise jaoks psühholoogiline haamer, mis sunnib pokkerile selga keerama. Go figure.


Thats the point .. just see surubki atm mind nii ajuvabalt .. sest ma n2en et ma ei suuda lihtsalt võita ka kätega millega ma olen kohutavalt ees. A'la AA vs QQ pf ai .. obv et see EV päris konkreetne ei ole, kuid siiski üölevaate ta annab asjadest.

Atm ma olen lihtsalt kohas kus mul on tunne et ma niikuinii ei võida..no nahui ma m2ngin enam ... EV ev'ks, kuid reaalselt on näha et miinuses ma olen viimasel ajal ..

vennike
13.05.09, 23:20
Mitte midagi ei pea! Ja EV on bshit.


mismõttes ? kuidas ei pea ? kui sa viskad kulli ja kirja 100 või 1000 korda, siis on võimalik et tulemus on 70-30, kui aga viskad miljon korda, siis on tulemus 50,midagi ja 49,midagi. Münt ei tea ka ju eelmistest ja tulevatest visetest midagi. samamoodi on ka leitsi run.. kui tal need flipid tõesti on nii 50-50. jääb variant, et ta tõesti ei oska mängida, aga selle koha pealt pole mina mingi ytleja, sest ma oskan ise veel vähem :D Anna rankale oma acc, las ta läheb checkib, kuidas run on :D

leits
13.05.09, 23:25
Nojah ytleme nii patrikul on nii mõnigi n2ide kui ma ta toast sisse astun ja oma karmaga toa yle valan .. insta on coolerite ringid :D

Davy
13.05.09, 23:32
obv case of "foorumi üledoos" imo

Codecci
13.05.09, 23:42
no kui jooksed 3 kuud vms allapoole EV joont, käed ei pea, tehakse meeletud suckoute jne, siis loogiliselt võttes peaks see asi ju ükskord lõppema ja vastupidi hakkama asi jooksma. siis on pidu. ma jooksen üks sess rämedalt alla EV, järgmine sess üle. kuu lõpuks on even-steven.

aga see on vaid minu arusaam, ma ei usu aastaid vältavasse halba kaardijooksu, karmasse jms. usun matemaatikat ja loogikat.

Sa ei saa ennustada tulevikku vaadates mineviku sündmusi. Iga käsi on täiesti uus algus ja downswingi olevikus ei eksisteeri.

RudiTurbo
14.05.09, 00:31
Sa ei saa ennustada tulevikku vaadates mineviku sündmusi. Iga käsi on täiesti uus algus ja downswingi olevikus ei eksisteeri.


See on selge värk, et kaartidel ei ole ju mälu. Kuid samas kui Sul on winrate 50bb/100 mõni päev ning kuna kaartidel ei ole mälu, võixid jätkuvalt iga päev set over set floppida ja jätkata 50bb/100 lõpmatuseni. Ometi ei juhtu seda mitte kellelgi, et päevast päeva on üx ja see sama heateri pull. Mingil hetkel see winrate vajub normaalsuse piiridesse.
Samamoodi võix miljoni käe jooksul olla kellelgi flop set 20%, aga samuti sellist ekstreemsust ei juhtu. See tähendab, et kui Sa oled 10k jooxul flopanud 20%, siis mingi aja pead siiski jooksma alla 11.8%, sest miljoni käe jooxul saab olema see flop set väga lähedal 11.8%'ile.

Seega võib öelda, et KAARTIDEL EI OLE MÄLU, KUID ON TÖENÄOSUSTEOORIA, MILLEST TEAME, ET TEATUD AJA JOOXUL JUHTUB MINGIT NÄHTUST VÄLJA ARVUTATUD PROTSENDILISE TIHEDUSEGA, SEEGA KUI OLEME SELLEST PROTSENDIST MATEMAATILISES HÄLVES, SIIS SAAME ENNUSTADA, ET TULEVIKUS TOIMUB BALANSSEERUMINE.

Noh, mingi selgitus peab ju siiski olema :D

leits
14.05.09, 00:35
See on selge värk, et kaartidel ei ole ju mälu. Kuid samas kui Sul on winrate 50bb/100 mõni päev ning kuna kaartidel ei ole mälu, võixid jätkuvalt iga päev set over set floppida ja jätkata 50bb/100 lõpmatuseni. Ometi ei juhtu seda mitte kellelgi, et päevast päeva on üx ja see sama heateri pull. Mingil hetkel see winrate vajub normaalsuse piiridesse.
Samamoodi võix miljoni käe jooksul olla kellelgi flop set 20%, aga samuti sellist ekstreemsust ei juhtu. See tähendab, et kui Sa oled 10k jooxul flopanud 20%, siis mingi aja pead siiski jooksma alla 11.8%, sest miljoni käe jooxul saab olema see flop set väga lähedal 11.8%'ile.

Seega võib öelda, et KAARTIDEL EI OLE MÄLU, KUID ON TÖENÄOSUSTEOORIA, MILLEST TEAME, ET TEATUD AJA JOOXUL JUHTUB MINGIT NÄHTUST VÄLJA ARVUTATUD PROTSENDILISE TIHEDUSEGA, SEEGA KUI OLEME SELLEST PROTSENDIST MATEMAATILISES HÄLVES, SIIS SAAME ENNUSTADA, ET TULEVIKUS TOIMUB BALANSSEERUMINE.

Noh, mingi selgitus peab ju siiski olema :D



Dude no offence aga ära tembelda mind idioodiks. Ma olen algebra, anaal I ja anaal II edukalt läbinud. Ma tean, mis on matemaatika .. lihtsalt no doubt on hetki kus tuleb lihtsalt pshüholoogiline piir ette ja seda ma just kohtasin .. te yritate kõik mulle mathi selgitada, ma tean mis see math on

Codecci
14.05.09, 01:04
Samamoodi võix miljoni käe jooksul olla kellelgi flop set 20%, aga samuti sellist ekstreemsust ei juhtu. See tähendab, et kui Sa oled 10k jooxul flopanud 20%, siis mingi aja pead siiski jooksma alla 11.8%, sest miljoni käe jooxul saab olema see flop set väga lähedal 11.8%'ile.

Kui sa 10K käe jooksul floppad 20% ja ülejäänud 990K miljonist 11.8%, siis miljoni käe jooksul kokku floppadki 11.882% keskmiselt.



Dude no offence aga ära tembelda mind idioodiks. Ma olen algebra, anaal I ja anaal II edukalt läbinud. Ma tean, mis on matemaatika .. lihtsalt no doubt on hetki kus tuleb lihtsalt pshüholoogiline piir ette ja seda ma just kohtasin .. te yritate kõik mulle mathi selgitada, ma tean mis see math on

Mu eesmärk polnud sulle vaid neile seletada, keda quotesin - sorry, et su teemas veidi offtopicut panen :P

leits
14.05.09, 01:09
Kui sa 10K käe jooksul floppad 20% ja ülejäänud 990K miljonist 11.8%, siis miljoni käe jooksul kokku floppadki 11.882% keskmiselt.
Mu eesmärk polnud sulle vaid neile seletada, keda quotesin - sorry, et su teemas veidi offtopicut panen :P


ei ole, olge palun ausad ning kommenteerige nii nagu mõtlete .. mingeid tagasihoidmisi örge thke .. kes arvab et ma olen teh donk, nii öelgi .. v2hemalt tekitav mingit emotsiooni õppimiseks ..

obv et ma ei saa ainult peituda oma bad runi taha ... lihtsalt mu bb/100'le ei ole ni great nagu ta peaks olema ning variatsioonil (liiga halval, mida makogen hetkel) on liiga suur mõju mu mängule .. nii ma näen neid asju hetkel..


ma ei tea enam isegi mis on õige ning mis vale :-X

RudiTurbo
14.05.09, 01:10
Dude no offence aga ära tembelda mind idioodiks. Ma olen algebra, anaal I ja anaal II edukalt läbinud. Ma tean, mis on matemaatika .. lihtsalt no doubt on hetki kus tuleb lihtsalt pshüholoogiline piir ette ja seda ma just kohtasin .. te yritate kõik mulle mathi selgitada, ma tean mis see math on


Ei tegelenud kellegi tembeldamisega, lihtsalt filosofeerisin seda kaardimälu värki Codecci postitusest natuke edasi ;D

leits
14.05.09, 01:21
ma ei tea enam isegi mis on õige ning mis vale :-X


sry .. ma tean et jack daniels on õige :D

ranka
14.05.09, 01:47
mismõttes ? kuidas ei pea ? kui sa viskad kulli ja kirja 100 või 1000 korda, siis on võimalik et tulemus on 70-30, kui aga viskad miljon korda, siis on tulemus 50,midagi ja 49,midagi. Münt ei tea ka ju eelmistest ja tulevatest visetest midagi. samamoodi on ka leitsi run.. kui tal need flipid tõesti on nii 50-50. jääb variant, et ta tõesti ei oska mängida, aga selle koha pealt pole mina mingi ytleja, sest ma oskan ise veel vähem :D Anna rankale oma acc, las ta läheb checkib, kuidas run on :D


Mina ei tea millest sa räägid aga ma rääkisin sellest, et kui on tulnud 10 korda jutti kull, siis järgmise kirja tulemise tõenäosus on ikka täpselt sama.

jrgn hell
14.05.09, 01:55
sry .. ma tean et jack daniels on õige :D


jack daniels orange juiciga on vale

ESTPatrick
14.05.09, 02:04
jack daniels orange juiciga on vale


olen üsna kindel et leits joob paljalt seda

vennike
14.05.09, 08:49
Mina ei tea millest sa räägid aga ma rääkisin sellest, et kui on tulnud 10 korda jutti kull, siis järgmise kirja tulemise tõenäosus on ikka täpselt sama.


loomulikult, et on. ei vaidlegi. aga ometi, kui teha piisav arv katseid, siis on suht 50-50. ma olen kindel, et kui sa võtad oma lifetime data ette siis sa saad flop set% 11,6-12%. samas võid sa leida perioodid kui see on 14%+ ja 9%-.

ma oma pead ei tahaks panti panna, aga mingi väikse varba paneks kyll, et kui leits mängib veel mingi 1-2 milli jaotust, siis asi "tasanduks".
samas saan temast aru.. kui ikka päevast päeva niimoodi katusesse sõidetakse, siis kaob isu ära muidugi.

Pahvak
14.05.09, 10:01
Seega võib öelda, et KAARTIDEL EI OLE MÄLU, KUID ON TÖENÄOSUSTEOORIA, MILLEST TEAME, ET TEATUD AJA JOOXUL JUHTUB MINGIT NÄHTUST VÄLJA ARVUTATUD PROTSENDILISE TIHEDUSEGA, SEEGA KUI OLEME SELLEST PROTSENDIST MATEMAATILISES HÄLVES, SIIS SAAME ENNUSTADA, ET TULEVIKUS TOIMUB BALANSSEERUMINE.

Noh, mingi selgitus peab ju siiski olema :D


Mis puutub tõenäosusteooriasse, siis sa EI saa seda ennustada. Kaartidel ei ole mingit karmavõlga, et nad peaksid sulle nüüd halba runi natukene kompenseerima.

Et olla natuke täpsem, siis tõenäosusteooria väidab, et kui mängida piisavalt palju käsi, siis läbi meie mängu realiseerunud winrate koondub tegelikuks (teoreetiliseks) winrateks. Realiseerunud winrate on see, mida sa näed HEMist. Teoreetiline on see, mis eksisteerib matemaatiliselt täiuslikus maailmas (keskväärtus ehk EV). See on kõik, mida teooria väidab.

EDIT: Tõenäosusteooria ei väida isegi seda kui palju on "piisav arv käsi", aga pokkeripraktikud on leidnud, et 100k käsi peaks midagi juba näitama, aga praktika pole kogu tõde.

er1k
14.05.09, 10:16
Järsku film "The Secret" võiks sind kuidagi motiveerida. Isegi, kui ei võta filmi täistõena, siis eneseusk võib ikka paraneda.

http://www.imdb.com/title/tt0846789/

Esimesed 20 minutit:

http://www.youtube.com/v/_b1GKGWJbE8

Tigrano
14.05.09, 10:17
Nagu näha, siis tänapäeval 100k käsi pokkeripraktikute poolt on väär. Muidugi kohutaval mängijal piisab juba 1000 käest vist ;D Samas, kui ranka jookseb näiteks 100k käsi nullis, siis me ei saa ju öelda, et ta ei oska. Piisav arv käsi on ikkagi üks suur küsimärk ;D

your_naked_mom
14.05.09, 11:05
2rge ajage jobi suust välja. leitsile kuu aega pausi, hoora ringi ja näpi barely legal totse, varsti tulevad koolilõpetamised ka, liha peaks piisavalt ringi liikuma; tarbi meeldivalt alkoholi, istu mättal ja joo õlut. juunis istu arvutisse ja vaata mis siis toimub.

virx747
14.05.09, 11:22
Seega võib öelda, et KAARTIDEL EI OLE MÄLU, KUID ON TÖENÄOSUSTEOORIA, MILLEST TEAME, ET TEATUD AJA JOOXUL JUHTUB MINGIT NÄHTUST VÄLJA ARVUTATUD PROTSENDILISE TIHEDUSEGA, SEEGA KUI OLEME SELLEST PROTSENDIST MATEMAATILISES HÄLVES, SIIS SAAME ENNUSTADA, ET TULEVIKUS TOIMUB BALANSSEERUMINE.

Noh, mingi selgitus peab ju siiski olema :D


See on seletus lähtudes inimlikust mõtlemisest ja emotsioonist, tõenäosusega pole siin mitte midagi pistmist.
Ütleme nii, kui näiteks 30k käe jooksul on olnud set % 20, siis see ei tähenda, et järgmise 30k käe jooksul on seti % 5 või vastupidi, vaid võibolla hoopis 10,7% ja tasandubki ära alles peale miljonit kätt, aga ei pruugi. Jäme näide.

Tuleb üritada mõelda ikka sellelt tasandilt, et see, mis on toimunud ei mõjuta ABSOLUUTSELT seda, mis hakkab toimuma.

leits
14.05.09, 15:54
Pokkeri kohta mõned uudised: Ranka puuris mind vähe..leidsime palju palju vigu .. mõni hea asi oli ka sisse mahtunud õnneks siiski..

Bemmi kohta uudiseid: Käisin täna esinduses ära .. kaua aega oli STOP ENGINE! No oil pressure teema vaevanud. Mõõdeti siis kellaga reaalselt ära. Tühikäigul oli 1.4 ja 3k rpm juures 3.4 vist kui ma õigetsi mäletan. Öeldi, et mootor on väga heas korras (üks hea asigi vähemalt), sama lugu turbo kohta. Samas autol veateateid ei olnudki mälus oil pressure teema kohta. Kodeeriti mingi plokk üle ja peaks ok olema ... Ilmselt saan autos rõvedast naginast lahti. Talvel lasti pesulates tihenditele silikon õli et kinni ei jääks. AGA MIS TULI VÄLJA. SILIKOONÕLI EI TOHI LASTA tihenditele... Loodan et saan silikoonõli eemaldajaga ja mingi määrdega hakkama. Kui ei tuleb kahjuks uus ring tihendeid osta ... 4k ca :/

QKulgur
14.05.09, 17:20
siis on turpsiga vedanud, 3l dislad üks parimaid mootoreid ültse bemmil aga turbod tahavad ära kustuda. Endal pani pahvaka ära ja 16k rahakott kergem.

leits
14.05.09, 17:26
siis on turpsiga vedanud, 3l dislad üks parimaid mootoreid ültse bemmil aga turbod tahavad ära kustuda. Endal pani pahvaka ära ja 16k rahakott kergem.


Seda ei tea kunagi jah millal see turbo l2heb ... ega seal ei ole et peaaegu töötab vms .. ei või ja ... No ja kui l2hebki ega siis midagi teha ei ole .. UM'i .. annad vana turbo vastu ja panevad uue peale.

E: turbot mõjutab suht palju korralik õli vahetus .. lasta jahutda peale ullu tuld andmist jne jne ... palju su pilli l2bisõit oli kui l2ks? mul 248k

Pahvak
14.05.09, 18:52
Lol. Üks lause pokkerist ja 10 bemmist. Räägi, mis vead sul olid :)

leits
14.05.09, 19:07
c/r turn väike, 3bet call mm 50+% .. hand range kani kõvasti paigast ära, steal väike, cbet väike .. fold to cbet liiga madal jne jne .. ei taha alla ande, tahan kõik ipotte võita .. algajate tohmanite vead nagu ikka

vapsik
14.05.09, 19:19
c/r turn väike, 3bet call mm 50+% .. hand range kani kõvasti paigast ära, steal väike, cbet väike .. fold to cbet liiga madal jne jne .. ei taha alla ande, tahan kõik ipotte võita .. algajate tohmanite vead nagu ikka


Enam-vähem samad vead, mis mul siis, aga ma usun, et minu puhul on neid vigu siiski mõnevõrra rohkem.

Fortune
14.05.09, 19:32
c/r turn väike, 3bet call mm 50+% .. hand range kani kõvasti paigast ära, steal väike, cbet väike .. fold to cbet liiga madal jne jne .. ei taha alla ande, tahan kõik ipotte võita .. algajate tohmanite vead nagu ikka


c/r turn väike? palju siis see väärtus sul on ja palju ranka soovitas? Kohe huvi pärast tahaks teada, sest ma tõesti ei usu, et sellel väärtusel nl25-s ja nl50s suurt tähtsust on.

leits
14.05.09, 19:34
3.7 oli .. mingi 6+ võiks ikka olla pigem 7

ranka
15.05.09, 03:55
c/r turn väike? palju siis see väärtus sul on ja palju ranka soovitas? Kohe huvi pärast tahaks teada, sest ma tõesti ei usu, et sellel väärtusel nl25-s ja nl50s suurt tähtsust on.


Kui Leits tahab/lubab siis võib ta panna tolle analüüsi siia foorumisse ja samuti võin ise hiljem omalt poolt lisada statistika screen-shotid.

Check-Raise turn koha pealt tundus mulle, et kas pannakse 2-nd barrel või check-folditakse turn, mis ei ole hea lähenemine. Kui maas on tõmme ja sul on käsi (näiteks sul 77, maas 4 :diamond:, 9 :diamond:, K :heart:) ning pidevalt blank turnidega (näiteks 2 :club:) pannakse 2-nd barrel, siis mängijad hakkavad korrektselt mängima ja foldivad tihti turne. Isegi, kui nad teevad vea ja callivad tõmbega, siis riveril on pot liiga suur ja käsi liiga tugev, et foldida ja põhimõtteliselt pead iga riveriga callima või betima ise.

Kui aga sellisel turnil checkida võib vastane teha mitu viga. Bettida bluffi, drawga või paariga ning kui me raiseme (check-raise), siis vastane võib teha jälle vea. Ta võib callida tõmbega või top paariga või veel-enam - ta võib arvata, et on "commited" ja läheb ise all-in nõrgema käega. Samuti mängijad, kes saavad check-raise lähevad suurema tõenäosusega tilti ja teevad halva calli/all-ini, kui mängijad, keda 2-nd barreldada.

leits
15.05.09, 11:27
Teisipäev sõjaväe komisariaat :/ Õnneks on päris palju pabereid ning vererõhu jamaga peaks ära saama ikka ... + õla vigastus :D Vb saan diili ka @ nl25 eks kuuleb näeb ....

Ahjaa kolmapäev bemmiga tlna ... kettad + klotsid garantii korras. ilmselt pidurisadulas otsakorral, mille tõttu ka ketta dlähevad, nende remont ilmselt 2k + geneka rihm + rullilkud ka ca 2-3k .. .. neid k'sid ikka l2heb :D

Provoker
15.05.09, 11:30
Teisipäev sõjaväe komisariaat :/ Õnneks on päris palju pabereid ning vererõhu jamaga peaks ära saama ikka ... + õla vigastus :D Vb saan diili ka @ nl25 eks kuuleb näeb ....

Ahjaa kolmapäev bemmiga tlna ... kettad + klotsid garantii korras. ilmselt pidurisadulas otsakorral, mille tõttu ka ketta dlähevad, nende remont ilmselt 2k + geneka rihm + rullilkud ka ca 2-3k .. .. neid k'sid ikka l2heb :D


Mul tuttav vererõhuga küll ära ei saanud...algul oli mingi kuu siis saadeti minema ning aasta pärast pidi ikka minema tagasi. Üldiselt neid vigastused eriti ei koti. Meil osad rühmas olid pea kõigest vabastatud aga ikka pidid sõjaväes käima.

leits
15.05.09, 12:56
Ma arvan et ikka saab .. ma olen 2a rohte söönud juba ...

RudiTurbo
15.05.09, 13:30
See sõjavägi üx täisnuss jah rsk, Ise loodan, et emalt päritud nõrgad põlved saavad mind ära sealt või siis mu krooniline nohu, mis on ikka puhta perses viimasel ajal

ranka
15.05.09, 14:09
See sõjavägi üx täisnuss jah rsk, Ise loodan, et emalt päritud nõrgad põlved saavad mind ära sealt või siis mu krooniline nohu, mis on ikka puhta pe**es viimasel ajal


Mõned kuud tagasi rääkisid, kuidas trilatlonil osalesid ja nüüd tahad põlvede pärast sõjaväest ära viilida? Vabandan, et nii ütlen aga mina jagan arvamust - kes sõjaväest ära viilib väljamõeldud/võimendatud haigustega (pean siin silmas ka haiguste võimendamine ala "nõrgad põlved" aga tegelikkuses käib iga hommik jooksmas) on paras memmekas.

ok2aa ütles kunagi hästi PN'i sõjaväes teemas, mis ei unune mul iial: "kasva suureks tuss!"

EDIT: Sõjaväes meie aeg oli nii, et kes hüppes käis, see sai kohe reservi. Ala läksid hüpesse, psühholoogi juures ütlesid, et miskid närvid läbi. Said paberi ja läksid reservi. Me käisime vennaga koos sõjaväes, samas pataljonies tema ainult teises rühmas ning läks ka hüpesse, et reservi saada. Siis tulid tema rühma ülemused minu juurde ,et ma aitaks venda otsida. Nii, kui koju jõudsime ja venna kätte sain siis ütlesin talle otse näkku, et kui sa nüüd paberit lähed tellima, et reservi minna siis ma löön su **** maha esimesel linna loal. Võtsin kratist kinni ja vedasin välja, muidugi autos sai ka nats sõimatu aga siis juba tulid ülemused vahele, et "enough". Vend paberit ei võtnud ja pole temalt sõnagi kuulnud, et sõjavägi oleks halb olnud ning läks mingi aeg isegi scoutspatti tööle.

CTXrix
15.05.09, 19:54
See sõjavägi üx täisnuss jah rsk, Ise loodan, et emalt päritud nõrgad põlved saavad mind ära sealt või siis mu krooniline nohu, mis on ikka puhta pe**es viimasel ajal


Seda kuulen küll esimest korda, et keegi sõjaväest pääsemise nimel loodab, et ta tervis on PÄRISELT piisavalt perses...

leits
15.05.09, 20:28
sai satikalt pilet sinna l2tti saadud .. nyyd peab mõtlema kas m2ngida ka viidsib...

Maheaatom
15.05.09, 21:50
Minge käige aga julgelt ära - pärast ikka on elu lõpuni, mida meenutada ja lastelastele rääkida. Küll õlle libistada ja pokkerit mängida jõuab kogu ülejäänud elu ;)

ESTPatrick
15.05.09, 22:01
kõik sõjaväkke

ranka
16.05.09, 01:15
Minge käige aga julgelt ära - pärast ikka on elu lõpuni, mida meenutada ja lastelastele rääkida. Küll õlle libistada ja pokkerit mängida jõuab kogu ülejäänud elu ;)


Täpselt. Niipalju ma lisaks, et sõjaväes käiku ei kahetse ning oli väga huvitav eluetapp aga teistkorda vabatahtlikult ei läheks :)

RudiTurbo
16.05.09, 04:09
Mõned kuud tagasi rääkisid, kuidas trilatlonil osalesid ja nüüd tahad põlvede pärast sõjaväest ära viilida? Vabandan, et nii ütlen aga mina jagan arvamust - kes sõjaväest ära viilib väljamõeldud/võimendatud haigustega (pean siin silmas ka haiguste võimendamine ala "nõrgad põlved" aga tegelikkuses käib iga hommik jooksmas) on paras memmekas.

ok2aa ütles kunagi hästi PN'i sõjaväes teemas, mis ei unune mul iial: "kasva suureks tuss!"

EDIT: Sõjaväes meie aeg oli nii, et kes hüppes käis, see sai kohe reservi. Ala läksid hüpesse, psühholoogi juures ütlesid, et miskid närvid läbi. Said paberi ja läksid reservi. Me käisime vennaga koos sõjaväes, samas pataljonies tema ainult teises rühmas ning läks ka hüpesse, et reservi saada. Siis tulid tema rühma ülemused minu juurde ,et ma aitaks venda otsida. Nii, kui koju jõudsime ja venna kätte sain siis ütlesin talle otse näkku, et kui sa nüüd paberit lähed tellima, et reservi minna siis ma löön su **** maha esimesel linna loal. Võtsin kratist kinni ja vedasin välja, muidugi autos sai ka nats sõimatu aga siis juba tulid ülemused vahele, et "enough". Vend paberit ei võtnud ja pole temalt sõnagi kuulnud, et sõjavägi oleks halb olnud ning läks mingi aeg isegi scoutspatti tööle.


Tegin triatloni küll, aga pole kunagi elu sees jooksu trenni teinud ja põlved hakkavad suht kergesti valutama kui mingisugune jooksmine kuskil teha tuleb. Triatlonit tegin ujumise ja rattasõidu pärast, jooxmine on BAAAAAHHHHH! Nädal aega lonkasin pärast seda triatloni, liigesed olid nii perses.

Ja sinna minna ei taha ma sellepärast, et see on idiootus. Elame nii tsiviliseeritud maailmas, kuid siiski tuleb inimesi treenida mingi sõja jaoks? Nagunii ma kuskile sõtta ei läheks, mulle on antud mu 80 aastat elada ja ma tahan need rahulikult läbi elada, mitte mingisuguste riigiisade eest kuskil metsas kuuli saada. Eesti Riik on küll vägev Riik ja Armastan seda igatepidi, aga oma elu ma sõjas riskima ei hakkaks.

ranka
16.05.09, 05:49
Tegin triatloni küll, aga pole kunagi elu sees jooksu trenni teinud ja põlved hakkavad suht kergesti valutama kui mingisugune jooksmine kuskil teha tuleb. Triatlonit tegin ujumise ja rattasõidu pärast, jooxmine on BAAAAAHHHHH! Nädal aega lonkasin pärast seda triatloni, liigesed olid nii pe**es.

Ja sinna minna ei taha ma sellepärast, et see on idiootus. Elame nii tsiviliseeritud maailmas, kuid siiski tuleb inimesi treenida mingi sõja jaoks? Nagunii ma kuskile sõtta ei läheks, mulle on antud mu 80 aastat elada ja ma tahan need rahulikult läbi elada, mitte mingisuguste riigiisade eest kuskil metsas kuuli saada. Eesti Riik on küll vägev Riik ja Armastan seda igatepidi, aga oma elu ma sõjas riskima ei hakkaks.


Kaitseväe eesmärk on natukene laiem, kui ainult sind sõtta saata. Sealt saab väga palju õpitut, mida hiljem elus kasutada ja mina leian, et mida aeg edasi, seda suurem vajadus on kaitseväe järele. Juba seepärast, et tänapäeval noored eriti oma liigeseid liigutada ei taha ja spordist võõrdumine kasvab järjest rohkem. Kaitsevägi on koht, kus sellistele inimestele võib sport külge jääda ja mina olen kindlasti üks neist. Kui enne kaitsveäge ei käinud koolis kordagi kehaliste tundides, sülitasin spordi peale ja ka kaitsväes vihkasin iga hommikust jooksu. Peale kaitseväge kodus hakkasin sellest puudust tundma ning sai VABATAHTLIKULT hakata käima jooksmas!

Samuti seal saavad poisikestest mehed, tuleb õppida käsku täima ja sõna kuulama ning teistega arvestama. Tulevased jaoülemad/rühmaülemad saavad väga häid kogemusi inimeste juhtimiseks tänu kaitseväele. Samuti õpid tundma relvi - alates käsirelvades, lõpetades automaat ja tankitõrje relvadega. Viimastega pole peale sõja midagi teha aga esimesi võib sul vaja minna ka tulevikus oma enda tervist - või/ja kodu/peret kaitstes.

Samuti loendamatu hulk tunde õppimaks kaarde, loodust (näiteks vahemaid hindama) või kuidas, metsas hakkama saada - kõike neid võib sul vaja minna igapäevaselt.

Ning mida rohkem sa kogemusi saad, seda paremaks su maailmapilt kujuneb ja seda rohkem oskad sa tulevaselt elult oodata ning oma tulevast elu planeerida. Kaitsevägi on täpselt sama vajalik, kui gümnaasiumi haridus ning iga endast lugupidav ja kaugelejõudev inimene peab selle omandama. Kui tõesti ei võeta siis ei võeta aga kõrvale hiilimiseks haigusi või muid nippe välja mõelda küll ei ole vaja.

alaska
16.05.09, 09:17
Läheb küll väga offtopic aga mulle väga meeldib Ruditurbo vaatenurk, maailmas on mõnedel inimgruppidel nii palju võimu käes, et nad suudavad inimesed üksteist tapma panna. Ennem manituleeritakse nende mõistustega ja pannakse üks rahvus teist vihkama või üks usk teist vihkama. Mina selline manipuleeritav ei kavatse olla. Sõjavägi on selle ajupesu algus. Kaitseme kodumaad. millist? Eestit? Euroopa liitu? oma perkonda? Teisest rahvusest pereisade eest, kes meid tapma tulevad? Miks? See on nii haige teema.
Ranka väljatoodud põhjendustes on suur point, aga neid on võimalik ka tsivilisatsioonis omandada.

Pahvak
16.05.09, 09:29
Eks see oleneb inimesesest. Mõnele annab sõjavägi väga palju juurde, teised on aga juba enne sõjaväge distsiplineeritud, laia maailmapildiga ja teevad trenni.

Üks asi, mis mind alati naerma ajab on see, et "sõjavägi teeb poisist mehe". Sõjaväe võiks ümber nimetada meestevabrikuks ja palju õnne kõigile, kelle sõjavägi on vorminud keskpäraseks. Oma peaga tuleb mõelda :)

See viimane lõik on rohkem naljarubriik. No offence.

Provoker
16.05.09, 09:44
Läheb küll väga offtopic aga mulle väga meeldib Ruditurbo vaatenurk, maailmas on mõnedel inimgruppidel nii palju võimu käes, et nad suudavad inimesed üksteist tapma panna. Ennem manituleeritakse nende mõistustega ja pannakse üks rahvus teist vihkama või üks usk teist vihkama. Mina selline manipuleeritav ei kavatse olla. Sõjavägi on selle ajupesu algus. Kaitseme kodumaad. millist? Eestit? Euroopa liitu? oma perkonda? Teisest rahvusest pereisade eest, kes meid tapma tulevad? Miks? See on nii haige teema.
Ranka väljatoodud põhjendustes on suur point, aga neid on võimalik ka tsivilisatsioonis omandada.



Sõjaväes olles ei mõelnud ma kordagi nii, et mind pannakse mingit usku või rassi või rahvust vihkama. Pigem toimub nende kõikide vahel lähenemine kuna seltskond on päris kirju seal. Väljaspool sõjaväge on väga raske või isegi võimatu omandada ranka postisuses toodud näiteid. Kes ei ole seal käinud ei tea millest ta räägib. Olgem ausad sõjavägi on vastumeelne ainult noorteajal 2 kuud. Peale seda saab linnalubasid naq putru ning tegemist oleks naq koolis käimisega. Kõige olulisem mida seal omandatakse on teistega arvestamine. Tänapäeval suht harvaesinev nähtus või mis te arvate.

Ja see, et sõjavägi teeb poisist mehe on bs. Kui enne sõjaväge pole mees olnud, siis ei tee sõjavägi ka sinust midagi.

muhkLionu
16.05.09, 09:53
Patt oleks noortel meestel viriseda sõjaväkke mineku asjus tänapäeval. Tänage õnne,et te ei pea vene kroonus enam 2-3 aastat teenima. Vat see oli elukool. Kui sul ikka mingi tšerkess lubab magamise ajal kõri läbi lõigata ja ta mõtleb seda tõsimeeli, siis on ikka mitmeks ajaks uni läinud.

RudiTurbo
16.05.09, 09:59
Füüsilisest küljest on savi see sõjavägi, olen nagunii paremas vormis kui 90% inimestest ning kehalise tundides vigastusi hoidsin alati kannatamatu valuni endas ja tegin kaasa, sest tahtsin teha kaasa. Aga teeksin parema meelega omaette trenni ja elaxin vabaduses, mitte ei peaks olema 9 kuud riigi poolt kohustuslikus vangistuses ja täidan mingite tegelaste käske seal nagu koer. Ning kui pean vajalikuks, et mul on vaja relvi käsitlema õppida või midaiganes muud, saab seda alati vabatahtlikult teha.
Sõjavägi ei tee sust meest, sõjavägi teeb Sust koera, kes oskab käppa anda :D MEES TEEB, MIS MEES ISE TAHAB RSK!

Parim Sõber on ka hetkel sõjaväes, 2 nädalat reservini ning Tema on ka suur ja tugev mees ja sportlane ja ütleb , et asi on bullshit.

leits
16.05.09, 11:33
Imo on see iga inimese oma teema ... kes tahab minna kes mitte, ühtset ainuõiget kuldteed ei ole olemas. Mina kuulun sinna poole, kes ei taha sinna minna, ma ei näe lihtsalt asjal väga mõtet.

Ja ma soovitaksin eestil samuti minna üle palgaarmeele .. saaksime kärpida oma kulusid :D

ranka
16.05.09, 12:35
Imo on see iga inimese oma teema ... kes tahab minna kes mitte, ühtset ainuõiget kuldteed ei ole olemas. Mina kuulun sinna poole, kes ei taha sinna minna, ma ei näe lihtsalt asjal väga mõtet.

Ja ma soovitaksin eestil samuti minna üle palgaarmeele .. saaksime kärpida oma kulusid :D


Parem küsige, kes tahtis sinna minna? Tõenäoliselt tahtjate % on üliväike ning kõik kirusid enne minekut (s.h. ka mina - et miks ma pean 1% elust ära raiskama riigile jne). Aga küsige nende käest, kelle kaitseväe ajateenistusest on möödunud mõned aastad (see tähtis!) siis enamus ütleb, et kaitsevägi oli lahe ja vajalik. Esmapilgul see võib tunduda ajupesuna aga tegelikkuses on see 1 eluetapp, mis tuleks enamustel läbida.

Kaitsevägi teeb poisist mehe all ma pidasin rohkem seda, et karmi distsipliini all elades, kus sa ei saa vabalt teha seda, mida tahad võib muuta väga palju su mõttemaailma ja endistest pättidest, kes enne poiste kombel vilistasid tänaval ja rüüpasid bocki ning tegid savu siis tänu kaitseväele võivad saada neist korralikumad inimkodanikud.

Unustasin lisada ka ühe väga-väga suure plussi. Kui enne sõjaväge oli minul Vene rahvuse ja Eestis elavate Vene rahvusest kodanike vastu eelarvamused siis sõjaväes nendega koos elades 9 kuud muutus mu vaatenurk totaalselt. Tõenäoliselt see muutus toimus ka Vene rahvusest ajateneijate poolt. Seda on Eestis väga vaja, et need 2 rahvust saaksid rahumeelselt koos elada ja kaitsevägi võib kindlasti lähendada neid kahte rahvust.

Palgaarmee ja kulude kohta ma ei oska midagi öelda aga ma ise eeldan, et Eesti Vabariigile on kasulikum omada reservarmeed, kui palgaarmeed. Reservarmee koolitus on ühekordne (tõsi reservkogunemisi on aga väga harva) ja mobilisatsiooni käsk kestab ühele Eesti Vabariigi kodanikule peaaegu terve elu, palgaarmee aga alaline, mis nõuab pidevalt kulutusid. Samuti sõjaaaeg on palgaarmee võitlejate arv tunduvalt väiksem, kui reservarmee võitlejate arv (kes pidevalt täineb uute reservi minevate ajateenijate arvelt) ja kardan, et väikesele-vaesele riigile nagu Eesti on reservarmee ainuõige lahendus.

lebovend
16.05.09, 12:46
Mõtlesin eile sõjaväe kohta eraldi teemat teha....aga ei viitsinud.
Pohh, rüüstab seda kohta edasi siin.

1.Mis on sõjaväe põhimõte, miks see välja on mõeldud?

Riik saadab oma poisse õppima sõdima, et kaitsta end teiste
riikide eest. Zoomime välja nüüd ja saame tulemuse: Riigid saadavad oma poisse õppima
sõdima, et kaitsta end teiste riikide eest. Kordame veel veidi pikemalt seda lauset:
Riigid saadavad oma poisse õppima sõdima, et kaitsta end teiste riikide eest, kes saadavad
oma poisse õppima sõdima, et kaitsta end teiste riikide eest, kes saadavad oma poisse....


Get it? Sõda on idiootsus. Sõjavägi on algselt ja siiski põhiliselt mõeldud ainult ühe asja jaoks: Sõda.
FUCK WAR.

2.Mis asi on ajupesu?

Ajupesu on inimese SUNNIVIISILINE arvamuse muutmine, nii et viimane jääbki uskuma asju, mida
usub tema sundija. Nii, ja usun, et ma pole ainuke, kes teab inimesi, kes räägivad ala stiilis: "Ei tahtnud
üldse minna kaitseväkke, vihkasin seda, ma ei saanud aru selle vajadusest (jne), kuid kui seal ikka ära
käisin, siis sain aru, et ilma sõjaväeta ei saa poisist meest ja (blablabla)." Mis on juhtunud? Riik on muutnud
selle inimese mõttemaailma täielikult ja seda SUNNIVIISILISELT.

Get it? SUNNIVIISILINE sõjavägi on ajupesu.
FUCK ARMY. FUCK WAR.


Elu on lill
...isegi pohmakaga.

ranka
16.05.09, 13:02
Sinu kommentaaris on point sees, vähemalt esimesel lõigul. Kaitsevägi on loodud riigi kaitsevõime tõstmise jaoks (Eesti puhul siis kindlalt kaitsevõime, mitte ründe) ehk maakeeli sõjapidamiseks. Sõda on kole asi ja keegi ei ole sellest huvitatud.

Aga kahjuks me ei ela paradiisis ja seega me ei saa mõelda nii elementaarsel tasemel. Et persse see sõda ja sõjavägi, et milleks meil on seda vaja jne. See, kui me ise oleme rahumeelsed ei tähenda seda, et teised on rahumeelsed ja lapsik oleks eeldada, et tänu meie rahumeelsele poliitkale ja olekule ei lange me agressiooni ohvriks. Maailmas on hoopis asjad vastupidi - kui sa end ei kaitse, siis langed kõige rohkem agressiooni ja rünnakute ohvriks. See reegel ei kehti mitte üksnes riikide vaid jka üksikindiviidide tasemel.

Seega kaitseväge on vaja juba seetõttu, et see võib ennetada tulevasi sõdu.

EDIT: Teise lõigu ma jätsin vahele, kuna ma eeldan ,et sa ei ole kaitseväes käinud ja seega ei saa vaielda asjade üle, kus puuduvad kogemused.

lenC
16.05.09, 13:04
Kui mingiks sõjaks peaks minema, siis on Eesti kaitsevägi viimane, kellele loota.

ranka
16.05.09, 13:05
Kui mingiks sõjaks peaks minema, siis on Eesti kaitsevägi viimane, kellele loota.


Arvan, et Eesti kaitsevägi on piisavalt tugev, et pidada vastu niikaua, kuni liitlasväed kohale jõuavad.

lebovend
16.05.09, 13:09
EDIT: Teise lõigu ma jätsin vahele, kuna ma eeldan ,et sa ei ole kaitseväes käinud ja seega ei saa vaielda asjade üle, kus puuduvad kogemused.

Täitsa õige. Ajupesus mul puuduvad kogemused. Aga Googeldades: "What is brainwash" saab sealt
vastuse.

leits
16.05.09, 13:12
Arvan, et Eesti kaitsevägi on piisavalt tugev, et pidada vastu niikaua, kuni liitlasväed kohale jõuavad.


Lol see on küll BS. Leo kunnas on hästi kunagi selle kohta öelnud, parimal juhul jõuavad 2-3 kuuga nato väed vms . . selle ajaga oleme me aga juba uuesti venemaaga liitunud :D



PS kes tahab head kunnase raamatut afganistaanist lugeda, siis soovitan soojal. Leo Kunnas "VIIV PIKAS SÕJAS"

ranka
16.05.09, 13:21
Tuleb loota kummipaadile ja läänemerele.

Sõdimine on eriti retardne tegevus selletõttu, et tihti sõdid sa omaarust oma "maa ja riigi" nimel", kuigi tegelt oled lihsalt võimul olevate isikute etturiks.


Terve elu me olemegi etturid! Tööl käies bossile raha teenides ja sealt sandikopikaid ise saades ei tee meid etturiks? Vanemate sõna kuulamine ei tee meid etturiks? Põhikoolis käimine ei teinud meid etturiks?



Lol see on küll BS. Leo kunnas on hästi kunagi selle kohta öelnud, parimal juhul jõuavad 2-3 kuuga nato väed vms . . selle ajaga oleme me aga juba uuesti venemaaga liitunud :D



PS kes tahab head kunnase raamatut afganistaanist lugeda, siis soovitan soojal. Leo Kunnas "VIIV PIKAS SÕJAS"


Sõda ei ole kiire nagu filmides, et tangid sõidavad üle ja ongi kõik. Seda juhtub ainult siis, kui keegi vastu ei hakka. Kui korra hakata vastu võib väga väikeste üksustega lahing kesta väga pikalt.

RudiTurbo
16.05.09, 13:40
Kaitsevägi teeb poisist mehe all ma pidasin rohkem seda, et karmi distsipliini all elades, kus sa ei saa vabalt teha seda, mida tahad võib muuta väga palju su mõttemaailma ja endistest pättidest, kes enne poiste kombel vilistasid tänaval ja rüüpasid bocki ning tegid savu siis tänu kaitseväele võivad saada neist korralikumad inimkodanikud.


Selle jaoks on vangla :)

Mina olen hea laps, mix mina ka vangi meheks kasvama pean minema?

2ssapaar
16.05.09, 14:43
"fuck war" ehk hipi põhimõte ei päästa ju maailma
oleks vähem selliseid inimesi, kes esimese laevaga Rootsi põgenevad, oleks võibolla isegi mingi võimalus Eesti päästa kui sõjaks läheb

Kui Eesti ei suuda ise nii kaua vastu pidada, kuni abiväed läänest tulevad, siis ongi kõik. Ega NATO Eestit enam päästma ei hakka siis.

ranka
16.05.09, 14:51
"fuck war" ehk hipi põhimõte ei päästa ju maailma
oleks vähem selliseid inimesi, kes esimese laevaga Rootsi põgenevad, oleks võibolla isegi mingi võimalus Eesti päästa kui sõjaks läheb

Kui Eesti ei suuda ise nii kaua vastu pidada, kuni abiväed läänest tulevad, siis ongi kõik. Ega NATO Eestit enam päästma ei hakka siis.


+22,400

lebovend
16.05.09, 15:22
T2hedab: on kas "fuck war" v6i "praise war". Kui te esimest ei vali, siis ilmselt teise variandi?


Kui k6ik maailma inimesed oleksid "hipi p6him6ttega", siis polekski s6dasid, s6jav2ge, NATOt jne.
Siis poleks vaja "maailma päästa".
Ja siis ei h2iriks teid ka see et "inimesed rootsi p6genevad", sest poleks m6tet p6geneda ja siis poleks
ka eestil vaja kuskil vastu pidada ja siis poleks ka "+22 400" postitusi.


Aitäh ja fuck war.

Aristotep
16.05.09, 15:40
fu hipi :P

dabljuu
16.05.09, 15:45
Topicu pealkirja võiks ära muuta "Leits - elu on relv"

Ghost0
16.05.09, 15:51
Tuleb loota kummipaadile ja läänemerele.

Sõdimine on eriti retardne tegevus selletõttu, et tihti sõdid sa omaarust oma "maa ja riigi" nimel", kuigi tegelt oled lihsalt võimul olevate isikute etturiks.


+111111111

Sõjaväes võin ära käi juu kui muud üle ei jää aga sõda...
Ma tahan elu nautida - rahuliult tööl käia, palju reisida, õnnelik olla, pere luua jne ,mitte oma lühikest elu ära rikkuda. :-\

Aristotep
16.05.09, 16:02
Sellal kui teie kummipaadiga Rootsi poole sõidate, trukivad sibulad teie sõbrantse aso...
Vene sõdur on metslane ja mina ei taha vanaduses tõdeda, et olin liiga hipi isegi üritamaks oma lähedasi kaitsta.

lebovend
16.05.09, 16:07
Sellal kui teie kummipaadiga Rootsi poole sõidate, trukivad sibulad teie sõbrantse aso...
Vene sõdur on metslane ja mina ei taha vanaduses tõdeda, et olin liiga hipi isegi üritamaks oma lähedasi kaitsta.

Aga kui venelane oleks ka hipi, siis poleks teda vaja karta ju.
Ja üldiselt soovitan osta suurem kummipaat, kuhu mahuvad sõbrannad ka sisse, olgu
nad siis päris või oma korda kummist.

Ghost0
16.05.09, 16:36
Sellal kui teie kummipaadiga Rootsi poole sõidate, trukivad sibulad teie sõbrantse aso...
Vene sõdur on metslane ja mina ei taha vanaduses tõdeda, et olin liiga hipi isegi üritamaks oma lähedasi kaitsta.

Eks näis mis saab. Kõik tegelikult oleneb paljudest asjadest. Sellest kui vana ma olen, kas mul on pere jne.
Vb ma läheks 5-10 aasta pärast heameelega sõtta, kes teab.
Kui asi peaks väga hulluks ja lootusetuks minema siis ei näe ma küll mingit põhjust siin passida. NATO ei tule niikuinii ennem appi kui enamus killitud on siin. Ja arvan ,et ilma NATO'ta me kaua vastu ei pea. Pole mõtet nagu kindlasse surma ka joosta või mis?!
Aga jah, sa panid mind täitsa mõtlema, kuidas ma suudaks pärast edasi elada kui sõbrannad venelaste poolt läbi trukitud oleks ja lähedased surnud?! Ma läheks vist lolliks, pole selle peale varem eriti mõelnudki :-[

Igatahes, loodame ,et niipea mingit sõda ei tule. Fucking Venemaa.

2ssapaar
16.05.09, 16:50
Kui k6ik maailma inimesed oleksid "hipi p6him6ttega", siis polekski s6dasid, s6jav2ge, NATOt jne.
Siis poleks vaja "maailma päästa".
selles point ongi - see pole võimalik, et kõik on hipi põhimõttega

...oletame, et kõik maailma inimesed ütlevad "fuck war". Äkki saab Venemaal sellest küllalt ja alustab sõda. Esimene ohver on Eesti ja kõik eestlased põgenevad läände. Kuu aja pärast on Venemaa väed Rootsis ja Kõik rootslased + meie põgeneme USAsse. Natukese aja pärast on väed USAs ja enam ei saagi põgeneda ;)

kui Venemaa otsustab Eestisse oma vägedega sisse tulla, kas siis peaksime me neile oma riigi lihtsalt loovutama, et sõda vältida?

lenC
16.05.09, 16:58
Peate mõtlema, kas paar kuud vabadust on võrdne mitmesaja tuhande Eesti mehe eluga? Vähem patrionismi ja rohkem realistlikkust, let's go.

lebovend
16.05.09, 17:02
Peate mõtlema, kas paar kuud vabadust on võrdne mitmesaja tuhande Eesti mehe eluga? Vähem patrionismi ja rohkem realistlikkust, let's go.

"+22,400"

Provoker
16.05.09, 17:09
Huvitav suhtumine, et kui sõjaväes ära käia siis kohe kohe tuleb sõda. Varem siin juba mainitud, et kaitseväe mõte on tiba sügavam. Reaalsus on, et sõja tõenäosus on üliväike ning kui tahate põgeneda siis tehke seda. Kindlasti on ka elukutselisi sõjaväelasi kes reaalses olukorras kohe jalga laseks. See aga ei tähenda, et peaks ennast vigaseks mõtlema või valetama et sõjaväest minema saada.

Viilijatele lihtne lahendus ju olemas. Esimesel päeval minge kohale narkonähtudega ja saate kiire lennuki. Märk jääb ainult külge pikaks ajaks.

Maheaatom
16.05.09, 17:34
Mõistmaks seda, kui oluline on vastuhakk kui selline, vaadake näiteks Eesti ja Soome viimase 70 aasta ajalugu. Kogu maailm teab, et NSVL tungis lihtsalt julmalt Soomele kallale aga Eestist ning Baltikumist ei teata siiani täpselt, mida arvata. De jure soovis ju Eesti Wabariik ise kangesti, et teda Liitu vastu võetakse ning hoolimata sellest hävitati ikkagi pea kogu Eesti sõjaline ja poliitiline intelligents, lisaks kümneid tuhandeid täiesti "tavalisi" inimesi. Soomet seevastu ei süüdistata praegu fašismis (kuigi põhjuseid oleks küllaga) ning nendega ei peeta sellist propagandasõda nagu Eesti vastu (ning ka seal on Eesti poliitikud imo uskumatult passiivsed).

Loomulikult ei tule NATO meile võimaliku idapoolse agressiooni korral suurte väeosadega appi. Aga praeguses maailmas on õnneks olemas ka teised vahendid nagu näiteks totaalne majandusblokaad ning mitte ükski riik ei taha muutuda paariariigiks; sealhulgas kindlasti ka mitte Venemaa. Ma arvan, et tean venelasi piisavalt, et väita - keskmine venelane austab tugevaid. Luuserid, paadipõgenikud, hipid jms. element tambitaksegi ära kui kätte saadakse ja mitte ükski koer ei haugu.

Teate, mis vahe on selles, kui lähevad Eesti ja Vene kambad kaklema? Venelased valivad oma esimeseks ründeohvriks reeglina kõige nõrgema eestlase ja sageli juhtub see, et teised eestlased ei hakkagi vastu, vaid irvitavad "noh, paras sellele jobule, pohui et peksa sai". Kuid nad unustavad, et sellega kaotatakse ka vastaste igasugune austus ning lõpuks saab ka "kõige kõvem poiss" hoolimata füüsilisest üleolekust kolakat. Kui aga eestlased ründavad samaväärselt nõrgimat venelast, siis hakkavad teised kohe vastu, sest nad näevad, et tugevaimat ei juleta rünnata. Kui aga suudetakse esimese hoobiga kõige suurem venelane saata "ööbikuid kuulama", jooksevad 100% tõenäosusega teised kiiresti laiali ;).

ranka
16.05.09, 18:24
Peate mõtlema, kas paar kuud vabadust on võrdne mitmesaja tuhande Eesti mehe eluga? Vähem patrionismi ja rohkem realistlikkust, let's go.


Misasja??! Te olete liialt filme vaadanud ja ükski sõda ei tähenda mitmesaja tuhande surma mõne kuu vältel. Ründajate huvi on kukutada vastaspoole valitsus, et siis viia riigis läbi nende soositud reformid ja valitsuses ei ole üle saja tuhande inimese! See, et sõdureid ja tsiviiliskuid sõjas hukkub see on täiesti paratamatus aga neid ei hukku massiliselt väikse aja vältel, kui ei kasutata massihävitus relvi või ei pommitata suuri linke maatasa. Aga ka ründajal ei ole eriti huvi tsiviilobjekte rünnata (suuri linnu jms) vaid pigem rünnatakse objekte, mis nõrgendavad sõjaaeg vastaspoolt

lenC
16.05.09, 18:35
Misasja??! Te olete liialt filme vaadanud ja ükski sõda ei tähenda mitmesaja tuhande surma mõne kuu vältel. Ründajate huvi on kukutada vastaspoole valitsus, et siis viia riigis läbi nende soositud reformid ja valitsuses ei ole üle saja tuhande inimese! See, et sõdureid ja tsiviiliskuid sõjas hukkub see on täiesti paratamatus aga neid ei hukku massiliselt väikse aja vältel, kui ei kasutata massihävitus relvi või ei pommitata suuri linke maatasa. Aga ka ründajal ei ole eriti huvi tsiviilobjekte rünnata (suuri linnu jms) vaid pigem rünnatakse objekte, mis nõrgendavad sõjaaeg vastaspoolt

Standartne liialdus jah :) Samas see, mida ja kui kõvasti venelased pommitavad, tulistavad või gaasitavad on üpris kaugel sellest, mis sulle Eesti sõjaväes õpetati tegema.

blizkaa
16.05.09, 19:30
Ajateenistusest paar aastat möödas ja paneks ka mõned oma mõtted siia.
1. Mulle meeldis sõjaväes kellaaeg 06.00-08.00-vaieldamatult parim. Edasine läks kõik allamäge.
2. Mulle meeldis noorteaeg-aktiivne füüsise treening+standardõpe(teadmised)+päevad olid aktiivselt sisustatud.
3. Väited, et Te õpite sõjaväest midagi, siis hmm, ei taha sitasti öelda. Kasu lõikasid need, kes said mingi piduse juhtiva positsiooni. Ülejäänud ei saanud sittagi. Mis mind täiesti Tilti ajas, oli kogu süsteemi juures lokkav idiotism. Asjad olid stabiilselt läbi mõtlemata, resurssi nimega aeg kasutati kõikidel teistel viisidel kui mõistvalt. Tavakaadril puudus selge ettekujutus, et miks ja milleks. Edasipürglikud keskendusid oma karjäärile ja see oli nende motivatsiooni allikas. Ma ei hakka rääkima show-off tyypidest, kes meenutasid rivi ees mulle rohkem D-kategooria hollywoodi näitlejaid ja mitte neid kes seal pidid olema. Mul on heameel kuulda, et paljud leiavad sõbrad sealt kogu eluks, aga minu kogemus ütleb, et aktiivne suhtlemine hääbub suht kiiresti peale välja saamist-lõppevad ka ühised teemad enamjaolt.
Mul õnnestus näha paari tõsist meest ka, kellele jääb minu sügav lugupidamine, kuna nad ajasid oma asja hingega. Enamjaolt kohtab seal alaväärsuskompleksidega debiilikuid, kelle IQ on kordades negatiivne(seersandid, veeblid etc.) Ühesõnaga, viga pole organisatsioonis, vaid inimestes, nende suhtumistes. Kas tuleb tuttav ette, Meie vs Teie, ühele tõprast leitnandile ütlesin ka, et minu meelest viskame kulpi ühe ja sama lipu ees.

CTXrix
16.05.09, 20:12
Teate, mis vahe on selles, kui lähevad Eesti ja Vene kambad kaklema? Venelased valivad oma esimeseks ründeohvriks reeglina kõige nõrgema eestlase ja sageli juhtub see, et teised eestlased ei hakkagi vastu, vaid irvitavad "noh, paras sellele jobule, pohui et peksa sai". Kuid nad unustavad, et sellega kaotatakse ka vastaste igasugune austus ning lõpuks saab ka "kõige kõvem poiss" hoolimata füüsilisest üleolekust kolakat. Kui aga eestlased ründavad samaväärselt nõrgimat venelast, siis hakkavad teised kohe vastu, sest nad näevad, et tugevaimat ei juleta rünnata. Kui aga suudetakse esimese hoobiga kõige suurem venelane saata "ööbikuid kuulama", jooksevad 100% tõenäosusega teised kiiresti laiali ;).


Thanks, järgmine kord tean mis teha ;D

Aga tõsiselt - vene rahvusest kutid hoiavad tõesti ikka rohkem kokku. Ehk on see tingitud nende n-ö represseerimisest siin Eestis. Olen pm terve elu jalgpalli mänginud igasugustel tasemetel ja seal on täiesti selgelt näha, et kui platsil mingiks jamaks läheb, siis venekeelsed poisid on kohe kõik juures ja ühtsed, eestikeelsed aga vahivad eemalt, et mis nüüd juhtuma hakkab selle ühe poisiga...

Leitsil on offtopicust räme siiber juba vast...

leits
16.05.09, 20:38
k2ige perse

ESTPatrick
16.05.09, 21:35
k2ige perse


kuidas väike T käitub?

ok2aa
16.05.09, 21:38
k2ige perse


ahaha qft

Rigged
16.05.09, 22:36
Ma arvan, et õige aeg oleks öelda....Standard.

ESTPatrick
16.05.09, 22:45
Ma arvan, et õige aeg oleks öelda....Standard.


ma arvan et su ajastus oli unreal kui õige

leits
16.05.09, 22:50
väike T on tubli ;)

leits
16.05.09, 23:38
GRECE VÕIDAB MUL 600 VAHEL ..

leits
16.05.09, 23:40
ranka sa oled p2ris kallis mu joaks ..:)

ranka
16.05.09, 23:51
ranka sa oled p2ris kallis mu joaks ..:)


Mina olen päris, sina oled väga

leits
17.05.09, 00:55
aga peokunni ma armastan kõige rohkem

leits
17.05.09, 01:17
patricik pettis mind, ma ei andesta talle seda iial

Marek K.
17.05.09, 01:51
OMFG, gaybusiness here :)

jrgn hell
17.05.09, 08:17
ärge neid liiva vitte uskuge!!!
MUNNID VÄRDJAD; ped*d

ESTPatrick
17.05.09, 09:19
patricik pettis mind, ma ei andesta talle seda iial


tahad väita, et ma olen lits-mees?

leits
17.05.09, 10:01
tahad väita, et ma olen lits-mees?


jh

rohelinekonn
17.05.09, 11:07
kaugel kala pilt on siiani ootan

leits
17.05.09, 11:30
teisipäev saab .. siis maale ..

taipupole
17.05.09, 11:50
Kas lisaks kala pildile võib lähiajal oodata seda ranka analüüsi ja graafikuid?

leits
17.05.09, 12:04
maybe

ranka
18.05.09, 00:41
Kas lisaks kala pildile võib lähiajal oodata seda ranka analüüsi ja graafikuid?


Ma tegelt ise ootan kõige rohkem reaalseid tulemusi. Kas hakkavad asjad paremuse poole liikuma või mitte.

leits
18.05.09, 09:01
Ma tegelt ise ootan kõige rohkem reaalseid tulemusi. Kas hakkavad asjad paremuse poole liikuma või mitte.

Täna selgub ilmselt see suur tõde :)

leits
18.05.09, 14:06
Ilmselt täna hakkan mängima again .. sai loetud pot kontroli kohta ja overpaaride koha, samuti ranka analüüsi ...

Bemmiga ei õnnestu kolmapäev minna remonti, sai aeg reedeks lükatud. Kool teeb oma. Lätti sai ka pilet võidetud, ise kahjuks neljapäev ei saa l'bi ime ka mängima minna. Vahetasin ranka nime peale pileti ära ta oli siuke vb läheb vb mitte .. eks ise vaatab. Ma ei saa nii ehk naa minna

Lugenud olen päris kõvasti viimasel ajal pokkeri kohta. Homme on siis krdi komisariaat viljandis .. loodame et ma terve aasta l2bi alla ev kõvasti jooksen on nüüd kasuks seal krdi komisariaaids:d

Fortune
18.05.09, 22:13
Täna selgub ilmselt see suur tõde :)


Selgus siis tõde, et nl25s on palju donke, kellelt leits edaspidi raha hakkab ära võtma :)

ranka
19.05.09, 01:50
Ilmselt täna hakkan mängima again .. sai loetud pot kontroli kohta ja overpaaride koha, samuti ranka analüüsi ...

Bemmiga ei õnnestu kolmapäev minna remonti, sai aeg reedeks lükatud. Kool teeb oma. Lätti sai ka pilet võidetud, ise kahjuks neljapäev ei saa l'bi ime ka mängima minna. Vahetasin ranka nime peale pileti ära ta oli siuke vb läheb vb mitte .. eks ise vaatab. Ma ei saa nii ehk naa minna

Lugenud olen päris kõvasti viimasel ajal pokkeri kohta. Homme on siis krdi komisariaat viljandis .. loodame et ma terve aasta l2bi alla ev kõvasti jooksen on nüüd kasuks seal krdi komisariaaids:d


Suht koomik oled, seljataga paned minu nimele pileti.

K2snakas
19.05.09, 03:05
. Homme on siis krdi komisariaat viljandis .. loodame et ma terve aasta l2bi alla ev kõvasti jooksen on nüüd kasuks seal krdi komisariaaids:d


leits, aga vaata, et sa "leitsi sündroomi" seal homme jagama hakka:D
mu üks sõber homme seal kes kh pokkerit mängib:D

leits
19.05.09, 06:02
Suht koomik oled, seljataga paned minu nimele pileti.


kiiresti oli vaja panna ja kellegi muu nimi ei tulnud meelde :D ok komisariaati nyyd vut vut

ranka
19.05.09, 06:07
kiiresti oli vaja panna ja kellegi muu nimi ei tulnud meelde :D ok komisariaati nyyd vut vut


Probleem peitub selles, et minu minek ei ole üldse kindel. Teiseks ma peaks end Tartusse vedama, et pundiga minna aga samas oleks mul siis juba mõtekam otse Riga sõita. Tartus Riga sõit läbi pärnu oleks täiesti mõttetus ja enesetapp kainele sohvrile. Ja peale selle hüppasid sa nüüd alt ära ja punt on kohe tunduvalt väiksem ning kui ma oleks läinud, siis oleksin läinud oma raha eest, sest siiani on veel latte alles ja tõesti ei viitsi neid vahetma minna ning parema meelega oleks siis lätis maha mänginud.

Andnud pileti svenzale, Tiskole või kellegile. Kuradi fking megaaju selline, tegid praegu rämeda karuteene.

CTXrix
19.05.09, 08:50
siiani on veel latte alles ja tõesti ei viitsi neid vahetma minna ning parema meelega oleks siis lätis maha mänginud.


:-\ ::) >:(

ranka
19.05.09, 09:08
No õigemini on probleem selles, et nii või naa on plaan tulevikus Lätis edasi käia. Siis milleks vahetada need kroonideks ja siis hiljem tagasi lattideks, eriti kui summad on väikese ~200 latti või nii.

leits
19.05.09, 15:16
6 kuud pikendust ja uuesti arstlik, paar paberit ununes maha .. ega nad v2ga aldis ei ole inimesi ära laksma sealt .. a peaks ära saama. sain teada et mul on mimgi väike sydamekahjustus :o

Provoker
19.05.09, 15:26
kaugel kala pilt on siiani ootan



Slaidid

Maal kevadel päris suuri elukaid olen isegi taga ajanud. Onupoeg on kõvastu suurem kalamees. Kevadega tavaliselt toob koguseliselt mingi 200 kg koju.

alaska
19.05.09, 15:32
Ära tee nii.

volde
19.05.09, 19:40
6 kuud pikendust ja uuesti arstlik, paar paberit ununes maha .. ega nad v2ga aldis ei ole inimesi ära laksma sealt .. a peaks ära saama. sain teada et mul on mimgi väike sydamekahjustus :o


Määnte mees sa seal olid??
Olin ise kah sain samuti 6kuud pikendust kuna ühest silmast pime..:D

Codecci
20.05.09, 21:48
Määnte mees sa seal olid??
Olin ise kah sain samuti 6kuud pikendust kuna ühest silmast pime..:D

Nad arvavad, et 6 kuu pärast enam ei ole? ;D

Oliverk
20.05.09, 21:51
Ma sõjaväes korra käisin siis üks eelmistest autojuhtide satsist oli ühest silmast pime. Lube ei saand sellepärast ja lihtsalt tiksus 8 kuud niisama :D Siis lasti ära lõpuks.

Potsataja
20.05.09, 21:54
Nad arvavad, et 6 kuu pärast enam ei ole? ;D


Ma ei tea, kuidas sõjaväe puhul asjad käivad aga VEK-is peavad ka jalutud ja pimedad umbes iga kahe aasta tagant käima tõestamas, et mingit ''imet'' pole vahepeal juhtunud.

leits
20.05.09, 21:59
ei no mul on mingi small sydamekahjustus vererõhu p2rast ... loodame et lakboxin ära

Cash87
20.05.09, 23:18
Kui veenvalt välja mängid ( bluffid) siis laxid ära ka ( lackboksid) ;)

Codecci
21.05.09, 00:28
Ma ei tea, kuidas sõjaväe puhul asjad käivad aga VEK-is peavad ka jalutud ja pimedad umbes iga kahe aasta tagant käima tõestamas, et mingit ''imet'' pole vahepeal juhtunud.

VEK?

Potsataja
21.05.09, 00:34
VEK?


Vaegurluse Ekspertiisi Komisjon

leits
21.05.09, 15:09
ah ***** ei biidi ma seda nl25 ka .. kõik 4 sessi laguseys .. LAKSTI -4bi mingi 100 k2ega, küll triljon kuulerit, bad beati .. ***** kyll. nahui mingi 5k kätt ja 20$ plussis, ***** kunagi mull ka see hiiter tuleb tahaks teada?
see nl 25 river on veel eriti sick fuck .. minig AK vs A7 .. AQ vs A3 hitivad oma kõik rivereid


faking vitune bemm laguneb ka nagu vana raibe .. outsi ajan selle **** kuusakoski äöra

Oliverk
21.05.09, 15:22
Anna mulle parem, sul vähemalt liigub. Minu risu jättis täna esimest korda elus teepeale. Käima enam ei lähe. Bensupump vist lendas või jumal teab.

leits
21.05.09, 15:30
**** mingi 5. korda l2hen pidurikettaid vahetama, kaua vüib? omme ütlen neile et tra saaks äki korda lõpuks

Rage
21.05.09, 15:53
küll triljon kuulerit, bad beati .. ***** kyll. nahui mingi 5k kätt ja 20$ plussis, ***** kunagi mull ka see hiiter tuleb tahaks teada?
emm.. vale suhtumine.. hetkel ole õnnelik, et oled kasumis.. 5k käe kohta $50.. no mis siis.. oled kasumis.. nüüd püüa hoida sedagi piskut kasumijoont.. üejärgmine 5k händi juba natukene muudad stiili et saaksid $75 kasumis olla 5k handi kohta.. ja nii vaikselt improvedki oma mängu.. lisaks sellele.. kui sess jääb miinusesse.. siis saab teda puhtalt dispersiooniks nimetada kui ise oled oma sessiga rahul.. mängisid situatsioone ja käsi õigesti.. lihtsalt ei jopanud ja ei tulnud osad kohad sinu jaoks ära..

ahjaa.. ja silma jäi veel see.. et lendad sessi algustes kohe mitu BI'd miinusesse... sessi alguses võta asju tightimalt kui muidu.. sul pole laudades veel mingit respekti.. vastased ei tea midagi su kohta.. võta asja rahulikult.. too paar esimest poti koju.. siis saad hakata oma mängu tegema.. cbete puusalt laskma ja second barreleid kihutama jne...

leits
21.05.09, 16:10
emm.. vale suhtumine.. hetkel ole õnnelik, et oled kasumis.. 5k käe kohta $50.. no mis siis.. oled kasumis.. nüüd püüa hoida sedagi piskut kasumijoont.. üejärgmine 5k händi juba natukene muudad stiili et saaksid $75 kasumis olla 5k handi kohta.. ja nii vaikselt improvedki oma mängu.. lisaks sellele.. kui sess jääb miinusesse.. siis saab teda puhtalt dispersiooniks nimetada kui ise oled oma sessiga rahul.. mängisid situatsioone ja käsi õigesti.. lihtsalt ei jopanud ja ei tulnud osad kohad sinu jaoks ära..

ahjaa.. ja silma jäi veel see.. et lendad sessi algustes kohe mitu BI'd miinusesse... sessi alguses võta asju tightimalt kui muidu.. sul pole laudades veel mingit respekti.. vastased ei tea midagi su kohta.. võta asja rahulikult.. too paar esimest poti koju.. siis saad hakata oma mängu tegema.. cbete puusalt laskma ja second barreleid kihutama jne...


võtan asja rahulikumalt .. okei .. ehk kui ma olen ees pean ma foldima jah?
ah ***** ma nahhu itallinasse jooma .. sitaaunigni sellest sitast
loodame et see bemmi raibe varastatks seal urkas öösel ära .. saaks rahad k2tte ja maha juua

timukasr
21.05.09, 16:41
Ma vaatan kogu selle "päeviku" pildi pealt, et leits pole just kõige ideaalsem sell pokkerit mängima. Kannatust ja enesedistsipliini on vajaka. Järsku ürita neid improveda ja loomulikult ka session reviewed jne.

Cash87
21.05.09, 22:34
Leitsi pole mõtet õpetada ta suht kogenud juba kokkuvõtmistega ja enesekindlustega lihtsalt Tilt ja coolerid vot.

xsakix
21.05.09, 23:07
LEITS ON RÕVE DONK

rohelinekonn
21.05.09, 23:17
LEITS ON RÕVE DONK


Mulle tundub et leits valetab oma kalastus saavutuste kohta ja sai haugi asemel paar särge ja puhub mulli nüüd ::)

xsakix
22.05.09, 00:38
kahjuks teisip maale ei saanud :) homme aga saan tlnast koju ja saate oma pildid :)

lebovend
22.05.09, 13:15
multiuser?

virx747
22.05.09, 13:52
Mitte midagi ei sa aru sellest nimevahetusest, kus see point on?

RudiTurbo
22.05.09, 13:59
Tal ei olnud nimevahetust, postitas vist mingi sõbra nime alt

Oliverk
22.05.09, 14:00
Sõbra juures sõbra nime alt. Tee poel üldse teemaga kursis ma vaatan.

xsakix
22.05.09, 15:04
Chill..ma leits siiani, sõbra juures, ei hakanud enda kontoga sisse logima. ootan bemmi, remondis teine :D

Codecci
22.05.09, 15:15
Ma vaatan kogu selle "päeviku" pildi pealt, et leits pole just kõige ideaalsem sell pokkerit mängima. Kannatust ja enesedistsipliini on vajaka. Järsku ürita neid improveda ja loomulikult ka session reviewed jne.

No ma tahaks näha, kellel ei oleks enesedistsipliini probleeme, kui tõesti mitusada tuhat kätt sitasti runnida. Ma ise panin 30K kätt breakeven ja oli ka ikka räige mankitilt jms pidevalt.

timukasr
22.05.09, 15:29
Noh, mitusada tuhat kätt unlucky NL50s... Pics or didn't happen.

Cash87
22.05.09, 15:32
leitsi päevik varsti suurim topic siin foorumis :)

pikk28
22.05.09, 15:39
no leitsil on huvitav elu ka (mitte, et ma teda tunneks)
küll jookseb 100k käsi jube sitalt, siis bemm laguneb pmst iga kuu.
lahe lugemine. keep it going! ilma irooniata

EGERT
22.05.09, 16:38
nii see on nagu see elu käib

alaska
22.05.09, 16:46
Kusjuures mina avan alati Leitsi teema esimesena. Jumalast lahe lugemine igakord.

EGERT
22.05.09, 18:21
tegelt võiks siis ju leitsi kambakesi steikida, muidu krt oht et tõmbab bustoks ja polegi enam foorumirahval päevikut :(

leits
22.05.09, 19:42
Jeje õnnelikult kodus, pildid tulevad kalast homme, l2hen jooma. Tra bemm oli 9-17 remondis .. so fucking sick. Õõtsapuks ja esimesed kettad vahetati siis garantii korras. Samuti läksid vahetusse kliimarihm,genekarihm jms rullikud ja mingi leevendusrullik. Tra see oligi haige .. selle pärast mootor siukest krigisevat häält tegigi, nüüd tiksub ok'lt. 6 tonni võrra jälle vaesem :)


Nägudeni

leits
23.05.09, 13:49
Kaua oodatud kala pildid.
mi siis parempoolne.

http://www.upload.ee/image/85933/IMG_0046.JPG

http://www.upload.ee/image/85936/IMG_0044.JPG

masterpuppet
23.05.09, 13:53
Haug on aus.

Väiksemana sai ka kõvasti kalal käidud ning juba 600 grammise haugi väljatõmbamine oli paras kunst. Ei kujuta ettegi, mis rapsimine selle haugiga käis. :)

Provoker
23.05.09, 17:42
Nice catch Sir.

Cash87
23.05.09, 18:01
Täpselt post nr 1000 :D :D yesss :P

lebovend
23.05.09, 18:41
992. postitus minu poolt.

Tigrano
23.05.09, 20:48
Havi on võimas, nüüd vist tohib siin ka püüda, lähen katsun suurema kätte saada ;)

leits
25.05.09, 00:05
LOL, LEITS JOOKSIS ÜLE EV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koguni 1bi

Aristotep
25.05.09, 00:38
lol, ma sattusin lauda just siis kui sa kedagi sõimasid chatis :P

leits
25.05.09, 01:14
lol, ma sattusin lauda just siis kui sa kedagi sõimasid chatis :P


tuleb v2lja elada end ;) tilti väldin :D

RudiTurbo
25.05.09, 01:25
Ma olen juba hakanud suutma sõimamist vältima, mõtlen, et krt tegelikult ju mina teenin raha, sellepärast, et Ta siuxeid idiootsusi teeb, seega milleks Teda sõimata selle pärast :) Pigem julgustada :D

lenC
25.05.09, 01:27
Ma olen juba hakanud suutma sõimamist vältima, mõtlen, et krt tegelikult ju mina teenin raha, sellepärast, et Ta siuxeid idiootsusi teeb, seega milleks Teda sõimata selle pärast :) Pigem julgustada :D

SEEEEEEEEEEEEEEEE MIS ÜLEVAL KIRJASX100!!!!!!!!!!!!!!!

iga mängija saab sellest mingil hetkel aru, fishid on meie sõbrad.

leits
26.05.09, 13:20
Nonii, kirjutaks siis ise ka, mis vahepeal on toimunud. Fortunele suur aitäh, kes pakkus diili jaoks vajalikku br, kahjuks tema rahal oli "ilgelt bad karma küljes" ning ei saanud kuidagi jooksma :D Enda üllatuseks vabanes endal kerge kogus raha ning nl25 br hopsti olemas. Mängin siis again starsis, 3 pöeva vist olen nüüd lasnud. Hetkel tundub, et olen kinda hot runi peale sattunud, kuid mis seal salata, enda arust teen üle keskmise mängu ka juba. Mis põhiline suudan TILTI VÄLTIDA. Ennem olid kohutavad probleemid, a'la kui tõmmatakse mingi sakaut, siis any 2 Ai lõhkumine hakkas pihta. Loodame, et seda siis enam ei toimu. Fortunele kandsin rahad tagasi ning tnx for the trust. Andsin ise ka talle mõista, et vabanes enda raha vähe rohkem ning parema meelega laseks enda rahade eest.

Hetke plaan on selline, et lasta starsis nii kaua kui võimalik. Soft üle kõige no doubt. NL50 vast ronin 1.7k+ vms rolli pealt, seega ühesõnaga läheb nats aega. Tasa sõuad, kaugele jõuad.

Suur aitäh rankale, kes on viitsinud mu fucking whine ära kuulata ja on mind persest turgutanud, et ma suudan biitida neid emaseid. Selle eest talle pudel kui kohtume :D


Muid jutte ka, tunudb, et bemmil hakkavad otsa lõppema asjad, mida remontida :D:D:D Ainuke asi, mis veel jõhkralt häirib on see, et vahetevahel pidurdades klotsid vilistavad. Tra need on mingid 800 eegused klotsid, originaal on küll 1.4k kuid jumala haudvaikus ka, ilmselt orgunnin need endale. Teine asi, mis häirib on nagin ustes, krdi tohmanid on talvel silikooni ustetihenditele lasta, aga seda fucki just ei võigi teha. Loodan, et silikoonõli eemaldaja aitab, kui ei, siis kogu ring uusi uksetihendeid (ei ole just odav, 4k vist >:()

Kooliga ehk hakkab ka yhele poole saama selleks aastaks, 2-3 ainet on jäänud veel teha, ilmselt kokkuvõtmise asi.

Tänane graph

http://www.upload.ee/image/87969/graph26.05.jpg


Viimased 3 päeva

http://www.upload.ee/image/87971/graph26.051.jpg

Ja no shit, guys ma runnin üle ev :)


Ja statide graph ka.

http://www.upload.ee/image/87972/stats.jpg



PS!! julgelt kommenteerige, kui midagi stattide vms kohta öelda on. Peace and loodame, et bemm kestab :D

Rage
26.05.09, 13:27
tore, et kenasti algus käima läinud.. statid meeldivad... peavad meeldima.. mul umbes samad.. veidi aggrom olen.. peaasi et sa uuesti musta masendusse ei lange kui mõni sessioon tikub miinusesse minema.. olgu need suckoutid või mitte.. ja lased oma solid mängu edasi..