PDA

View Full Version : Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

pikk28
26.05.09, 13:38
pane sama vaimuga edasi!
statid igati solid

EGERT
26.05.09, 14:04
Um, osta omale auto mis ei lagune või millel midagi vahetama ei pea ja remondiraha kanna fulltilti - saad järgmisena durrrr challenge vastu võtta ;)

leits
26.05.09, 15:03
Um, osta omale auto mis ei lagune või millel midagi vahetama ei pea ja remondiraha kanna fulltilti - saad järgmisena durrrr challenge vastu võtta ;)


piduriklotside vahetamine, see on lagunemine:D?
sellist autot pole olemas, mille midgai vahetama ei pea

camu
26.05.09, 15:23
whinest oligi siiber, tore et hästi läheb!

Uniquest
26.05.09, 16:29
no mida aliast... ::)

Rage
26.05.09, 16:40
piduriklotside vahetamine, see on lagunemine:D?
sellist autot pole olemas, mille midgai vahetama ei pea
ma vahetan siiani autol aint parktulede pirne ja õli:-)

leits
26.05.09, 16:41
no mida aliast... ::)



unique :)

leits
26.05.09, 16:41
ma vahetan siiani autol aint parktule pirne ja õli:-)


60k peal vist üeab juba klotse ka imo vahetama

BuildUp
26.05.09, 16:55
Tore kuulda, et sul paremini läheb. Vahepeal ei külastanud üldse su päevikut, kuna tõesti need alla liikuvad graafikud tekitasid endasgi hirmu ning paha tunne jäi sisse, aga praegu täitsa meeldiv vaadata. :)

VPIP ning PFR mul suht samad, aga flop cbet väiksem ning turn cbet suurem. ;D Aga eks see oleneb stiilist ka. ;)

Krt piduriklotsid pean isegi ära vahetama. Täna vilisesid iga pidurdamise peale ning suht mark hakkab juba. ;D

leits
26.05.09, 17:14
Tore kuulda, et sul paremini läheb. Vahepeal ei külastanud üldse su päevikut, kuna tõesti need alla liikuvad graafikud tekitasid endasgi hirmu ning paha tunne jäi sisse, aga praegu täitsa meeldiv vaadata. :)

VPIP ning PFR mul suht samad, aga flop cbet väiksem ning turn cbet suurem. ;D Aga eks see oleneb stiilist ka. ;)

Krt piduriklotsid pean isegi ära vahetama. Täna vilisesid iga pidurdamise peale ning suht mark hakkab juba. ;D


Ps kui vahetama hakkad, siis soovitan soojald originaali. Sport klotsid, a'la ferodod jms on mõledud töötamiseks kõrgemal temperatuuril, tava sõiduga seda kahjuks ei saavutata ning hakkavad samuti vilistama :)

Seega extra raha ei tee paha. Sul oli vist audi? forssist peaks ka saama vms.

ranka
26.05.09, 17:55
Tee bemmil, mis tahad aga ära jumala eest upswingil piduriklotse vahetama hakka :)

bravesirrobin
26.05.09, 23:05
mul oleks selle Agg% kohta küsimus. Ma vaatan, et kõigil on see kuskil 33-35%, aga mul on stabiilselt 25-26%. Ülejäänud statid on mul sarnased Leitsi omadega. Et, mida see stat näitab siis täpsemalt ja kui oluline see on? ???

leits
26.05.09, 23:15
mm see peaks imo see olema kui l2hed agro faktori peale lauas, siis ta näitab vastase neid % ja samplit sulgudes .. agressiivsus siis %nties mitte faktorina (mingi valemina saadud?)


Ärge n2kku lööge kui puusse panin

virx747
26.05.09, 23:41
Agg factor on tõstmiste suhe callimistesse, checkimised ja foldimised ei lähe arvesse.
Ehk kui tõstad 6x ja callid 2x, siis on agg factor 3.

Agg % näitab sisuliselt tõstmiste hulka protsentuaalselt, kusjuures on arvestatud ka checkimisi ja callimisi.
Ehk kui tõstad 3x, checkid 5x ja callid 2x, siis on Agg % 30.



Ausaltõeldes on kuidagi kergem foorumit lugeda, kui Leits vahelduseks ka võidab!
Seda EV+ karmat peaks nüüd jätkuma pikaks ajaks :)

Edit
Loogika ütleb, et kui kahel mängijal on AGG factor sama, aga ühel mängijal AGG% madalam, siis järelikult ta checkib rohkem.

rohelinekonn
26.05.09, 23:50
Väga viis kala, kindlasti oli mõnus temaga möllata kui välja tõmbasid. :)
Edu ka grindimisel oleks vahva vahelduseks lugeda et sul kõik käed peavad sai juba 30 lehte downswingi kohta lugeda rohkem ei viitsi

leits
27.05.09, 01:27
Päris hea päev, peab mainima. Lõpetasin +150$ peal, vahepeal oli +190 isegi juba.. lõpus ei suutnud korra AA'd foldiida, näha oli et dongil oli käsi, aga noh juhtub ..

BTW ülepika aja mängisin nii öösel, peab rohkem mängima hakkama öösiti. HAIGELT fishised on lauad, sick fuck täitsa _S

T9 110bb pf AI, K4 5bet AI callid jne jne .. sick .. väga AK'd ei foldi nende vastu :D

vennike
27.05.09, 04:19
Päris hea päev, peab mainima. Lõpetasin +150$ peal, vahepeal oli +190 isegi juba.. lõpus ei suutnud korra AA'd foldiida, näha oli et dongil oli käsi, aga noh juhtub ..

BTW ülepika aja mängisin nii öösel, peab rohkem mängima hakkama öösiti. HAIGELT fishised on lauad, sick fuck täitsa _S

T9 110bb pf AI, K4 5bet AI callid jne jne .. sick .. väga AK'd ei foldi nende vastu :D


ma ju ütlesin, et su sitt run ükspäev lõppeb. loogika vastu ei saa miski. wp!

ranka
27.05.09, 08:35
Agg factor on tõstmiste suhe callimistesse, checkimised ja foldimised ei lähe arvesse.
Ehk kui tõstad 6x ja callid 2x, siis on agg factor 3.

Agg % näitab sisuliselt tõstmiste hulka protsentuaalselt, kusjuures on arvestatud ka checkimisi ja callimisi.
Ehk kui tõstad 3x, checkid 5x ja callid 2x, siis on Agg % 30.

Ausaltõeldes on kuidagi kergem foorumit lugeda, kui Leits vahelduseks ka võidab!
Seda EV+ karmat peaks nüüd jätkuma pikaks ajaks :)

Edit
Loogika ütleb, et kui kahel mängijal on AGG factor sama, aga ühel mängijal AGG% madalam, siis järelikult ta checkib rohkem.


Lugege ka läbi: http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/af-vs-afq-comparing-2-a-270284/ saate teada, kuidas mõlemaid saab korraga kasutada.

Fortune
27.05.09, 09:27
Päris hea päev, peab mainima. Lõpetasin +150$ peal, vahepeal oli +190 isegi juba.. lõpus ei suutnud korra AA'd foldiida, näha oli et dongil oli käsi, aga noh juhtub ..

BTW ülepika aja mängisin nii öösel, peab rohkem mängima hakkama öösiti. HAIGELT fishised on lauad, sick fuck täitsa _S

T9 110bb pf AI, K4 5bet AI callid jne jne .. sick .. väga AK'd ei foldi nende vastu :D


nl25 on 24h fishe täis ;)

vennike
27.05.09, 11:54
nl25 on 24h fishe täis ;)


selles suhtes on õigus, aga sa leits jäta see nv joomata ja proovi mängida reede ja laupäeva öösel. Luban, et saad kõva kõhutäeie naerda ja väga suure tõenäosusega ka päris kena kopika. Ma ei viitsi hakata siin uurima HEMi, aga mälu järgi peaks kõik reede ja laupäevaöised sessid mul olema like 20+bb/100

RudiTurbo
27.05.09, 12:28
Mingil põhjusel on kõige parem pühapäeva öö imo. Kuskil kella 3st - 7'ni on puhta perses ;D

leits
27.05.09, 17:11
Nonii, täna viskas üle, et auto krigiseb nagu minig vana saan. Läksin UM'i suure vihaga. Esimesed uued piduriklotsid läksid .. küsisid, et kas tahate vanu tagasi, et need ju põhmst uued, ma ytlesin visake need suure kaarega emajõkke :D hakkasid naerma.

Teiseks auto nagises nii kohutavalt salongis. Hakkasin juba vihaga uusi tihendeid tellima (800 eeku tk), aga nad soovitasid, et neil mingi määre vms, pidavat nagina kaotama. Ma mõtlesin, et ah pole mul ju midagi kaotada. Ja hops masin on haudvaikne, yhtegi naginat pole. Soovitasid iga 3-4 kuu tagant sellega hooldada tihendeid. Ja et silikoonõli neist kaugele hoida.


Kõvasid alesid teevad mulle juba vähemalt :D:D

BuildUp
27.05.09, 17:26
Nonii, täna viskas üle, et auto krigiseb nagu minig vana saan. Läksin UM'i suure vihaga. Esimesed uued piduriklotsid läksid .. küsisid, et kas tahate vanu tagasi, et need ju põhmst uued, ma ytlesin visake need suure kaarega emajõkke :D hakkasid naerma.

Teiseks auto nagises nii kohutavalt salongis. Hakkasin juba vihaga uusi tihendeid tellima (800 eeku tk), aga nad soovitasid, et neil mingi määre vms, pidavat nagina kaotama. Ma mõtlesin, et ah pole mul ju midagi kaotada. Ja hops masin on haudvaikne, yhtegi naginat pole. Soovitasid iga 3-4 kuu tagant sellega hooldada tihendeid. Ja et silikoonõli neist kaugele hoida.


Kõvasid alesid teevad mulle juba vähemalt :D:D


Sa vist juba oma nägu seal v? :D

leits
27.05.09, 17:45
mõne korra olen k2ind ;D

leits
27.05.09, 23:32
Tra vahetasin need klotsid ära .. heater taandus ... 1.5BI plussi t2na ainult ... fuuuuck

Uniquest
28.05.09, 10:40
Tra vahetasin need klotsid ära .. heater taandus ... 1.5BI plussi t2na ainult ... fuuuuck

Nagu Ranka ütles - ei tohi pidureid peale tõmmata heateri ajal! ;D

leits
28.05.09, 11:55
neid kk vs aa tulem ahakkab siis j22bki tulema .. 1.4k käe jooksul 4.

leits
28.05.09, 12:46
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($57.80)
Hero (UTG) ($26.65)
MP1 ($23.65)
MP2 ($5)
CO ($25)
Button ($22.20)
SB ($5)

Preflop: Hero is UTG with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
Hero bets $1.50, 2 folds, CO (poster) calls $1.25, 2 folds, BB calls $1.25

Flop: ($4.60) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
BB bets $1, Hero raises to $3, 1 fold, BB raises to $5, Hero calls $2

Turn: ($14.60) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
BB bets $5, Hero raises to $13, BB calls $8

River: ($40.60) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB bets $7.25, Hero calls $7.15 (All-In)

Total pot: $54.90 | Rake: $2.60
Main pot: $54.90 between BB and Hero, won by BB

Results:
BB had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Aces and threes).
Hero mucked Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, Kings).
Outcome: BB won $52.30


3 sellist k2tt v2hemalt täna, suudab riveirl keegi foldida?

leits
28.05.09, 12:57
-1BI'ga l2ksid lauad kinni ... mingi maintainance vms tuli .. kerin magama parem selleks ajaks.

vennike
28.05.09, 13:09
ma ei puutu yldse starsi enam enne kella üheksat õhtul. nõmedaid nitte täis kõik kohad ja 24-tabledes ei jää muidugi aega ka eriti, et nende vastu mingit asja hakata aretama.

krayzie
28.05.09, 13:47
tõstad sa kõiki käsi 6x BB?

ranka
28.05.09, 13:52
tõstad sa kõiki käsi 6x BB?


Tal oli poster käes ja igati hea mäng tema poolt.

EDIT: PF osa pean silmas.

leits
28.05.09, 21:37
MINGE KARU *****, 3 WAY AI JA OBV FLOPIS K NING MUL AA, TYRAVITU NÄOD EI VÕI PIDADA SIIS

leits
29.05.09, 13:18
Nonii võin enda mängu nädala lõppenuks lugeda. Täna tsüklisse kuna sõber sõjav2est vabaned, homme ilmselt parandan pead ja pyhap puhkan :D Seega mädakavahetuse mängimine ilmselt kaob ära. Mängisin enda kohta suhteliselt palju.

fortunele kandsin rahad pyhap tagasi ning hakkasin enda rahade eest laksma esmasp. Seega Esmasp-reede mu sess see kord saigi. Oli nii biite kui ka lakboximist .. kergelt üle EV. Lõpuks ometi ütlewks selel kohta. Täna oli kino käsi 3way AI .. QQ vs KQ vs AK, obv QK tõmbas ära .. ja obv tullid kommentsid kuskilt et sitem käsi võidab alati :D Mul obv QQ.

Nyyd ujuma siis maale ettevalmistusi tegema ja siis JOOMA.

5 päeva graph ka. i like nl25 .. ja TILTI pole kordagi l2ind .. a korra l2ksin, a siis insta lendasid aknad kinni ja l2ksin ujuma. Tundub, et aitab

http://www.upload.ee/image/90076/Untitled.jpg

Statid on suht solidid, fold to cb ehk võiks suurem olla, eks tegu ole kerge hiiteriga ka, kuid enda arust olen oma parimat mängu teinud, mis ma üldse kunagi teind olen. Complicated lause kuid nii on:D


Ahja 11.75bb/100 over 14281. Sample on küll väike, kuid lootust on mängu biitima hakata

RudiTurbo
29.05.09, 13:32
Mul ka täna Parim Sõber vabaneb sõjaväest, rsk kus võib hea tunne olla sealt vabaneda :)

lebovend
29.05.09, 14:57
same here, paar värdjat vabanesid, selle nädalavahetuse märksõnadeks saavad:

katki, sodi, umbes, ******, päike, perses, õlu, deliirium.

Fortune
29.05.09, 23:42
kena run, loodame, et jätkub :D

Fortune
31.05.09, 22:15
kuidas läind on viimasel ajal?
Ma olen vahepeal sõbraga teinud paar coaching sessi ja sind ka lauas paar korda näha olnud ;D

leits
31.05.09, 22:20
nädalaga 20bi plussis
põhjust v2ga nurisemiseks hetkel pole

leits
01.06.09, 17:26
starsi hea elu on vist otsas .
nii card dead ei m2letagi viimast aega ... 1k käe peale parim leht on TT, a ehk kisub parmeaks

leits
01.06.09, 17:36
GREAT HAKKAB PIHTA, KK VS QQ OBV RIVER Q
KK VS JJ, OBV FLOPIS J ... **** STARS ÄRA HAKKA MIND J2LLE NIKKUMA

hotcocacola
01.06.09, 18:37
nädalaga 20bi plussis
põhjust v2ga nurisemiseks hetkel pole





starsi hea elu on vist otsas .
nii card dead ei m2letagi viimast aega ... 1k käe peale parim leht on TT, a ehk kisub parmeaks




GREAT HAKKAB PIHTA, KK VS QQ OBV RIVER Q
KK VS JJ, OBV FLOPIS J ... **** STARS ÄRA HAKKA MIND J2LLE NIKKUMA


rohvel

leits
01.06.09, 18:50
+4bi ,... 3bi alla EV vist .. seega peab meeldima ja aitab tänseks

ranka
01.06.09, 19:59
+4bi ,... 3bi alla EV vist .. seega peab meeldima ja aitab tänseks


Ausalt keri ***** oma EV-ga, niikaua kui, sa seda sõna kasutad, niikaua sa arvadki, et jooksed nagu sitajunn.

Saage aru, et pokkeris ei ole fking lucky - luck on 0 aga Teie mindides on see fking luck. Igakord, kui sul on kaotav sess, siis ütle omale, et see on su sita mängu pärast ja igakord, kui sul on võitev sess, siis ütle, et sa oled paras pasakott aga võitsid täna õnnele. Nii elimineerid oma kaotustest õnne täielikult ja nii mõeldes sa pead parandama oma sitta mängu, kui oli kaotav päev ja kui sul oli võitev päev, siis pead ka parandama oma mängu, kuna oled ilge luxckbox.

Iga mängija, kes mõlteb vastupidi ei saa olla long runnis võitev mängija.

Cash87
01.06.09, 20:18
See oli üks korralik inteligentne pikalt kaugele saatmine :d

keep it up :D

leits
01.06.09, 21:12
Okei okei saan aru, mida sa mõtled :D Aga okei .. vaatame kuidas juuni pokkeri l2heb. Kuo NL50 biidin 6-8bb/100'le siis suvel soome ei viidsi tööle minna, kui ei siis juulis lendan põtra .

Tra t2na k2isin ujumas, again 50m rajad .. vaikselt hakkan harjuma, kuid minu jaoks on tunduvalt raskem panna 50m radadel 2km kui 25 puhul. .. 50m radade puhul siis vastavalt 40 otsa ja 25 puhul 80

Aga noh niikaua kui elu on lill ei ole midagi öelda.

EGERT
01.06.09, 21:31
u what now?
kus tartus 50m rajad ? ???

Provoker
01.06.09, 21:32
Auras pikkupidi peaks vast 50 olema ::)

leits
01.06.09, 21:36
Tavaliselt on 25m aga mingitel aegadel on 50m. Võistlused vms vist

Codecci
01.06.09, 23:19
Ausalt keri ***** oma EV-ga, niikaua kui, sa seda sõna kasutad, niikaua sa arvadki, et jooksed nagu sitajunn.

Saage aru, et pokkeris ei ole fking lucky - luck on 0 aga Teie mindides on see fking luck. Igakord, kui sul on kaotav sess, siis ütle omale, et see on su **** mängu pärast ja igakord, kui sul on võitev sess, siis ütle, et sa oled paras pasakott aga võitsid täna õnnele. Nii elimineerid oma kaotustest õnne täielikult ja nii mõeldes sa pead parandama oma sitta mängu, kui oli kaotav päev ja kui sul oli võitev päev, siis pead ka parandama oma mängu, kuna oled ilge luxckbox.

Iga mängija, kes mõlteb vastupidi ei saa olla long runnis võitev mängija.

enesekindluse puudumine on halb asi

CTXrix
02.06.09, 08:15
Saage aru, et pokkeris ei ole fking lucky - luck on 0 aga Teie mindides on see fking luck. Igakord, kui sul on kaotav sess, siis ütle omale, et see on su **** mängu pärast ja igakord, kui sul on võitev sess, siis ütle, et sa oled paras pasakott aga võitsid täna õnnele. Nii elimineerid oma kaotustest õnne täielikult ja nii mõeldes sa pead parandama oma sitta mängu, kui oli kaotav päev ja kui sul oli võitev päev, siis pead ka parandama oma mängu, kuna oled ilge luxckbox.


Suht BS talk imo. Meenutab nõukaaja suvalise sporditreeneri suhtumist, et tuleb ainult inimest igatpidi, füüsiliselt ja ERITI vaimselt tümitada, et küll siis tulemused ka tulevad. Stiilis "sa oled ikka nii sitt!!!". Sinu jutu järgi peaks siis pokkerimängija mõtlema, et "ma olen täielik idioot, ma ei oska mängida ja ei hakka kunagi oskama ka. Mõnikord kui võidan, siis lihtsalt hullult joppab. Muidu olen pask." Väga vale suhtumine. Nagu Codecci ütles - enesekindlus on väga vajalik ja seda enda pideva halvustamisega ei arenda.

Pakun, et su jutu tegelik tagamõte (BS talki peidus) oli see, et mängija peab end pidevalt arendama ja ei tohi mõelda mingitest swingidest-swongidest-beatidest, vaid peab iga käega tegema oma parimat mängu...?

LuuK
02.06.09, 09:26
inimesed on erinevad

CTXrix
02.06.09, 09:58
inimesed on erinevad

nõus

ranka
02.06.09, 13:07
.....
Pakun, et su jutu tegelik tagamõte (BS talki peidus) oli see, et mängija peab end pidevalt arendama ja ei tohi mõelda mingitest swingidest-swongidest-beatidest, vaid peab iga käega tegema oma parimat mängu...?


*BINGO* aga swingide-swongide-beatide juurde lisaksin veel sõna "joonekesed".

leits
02.06.09, 15:01
Nonii, NL50 pole enam kaugel ütleme nii, paar 2-3 päeva veel head mängu ja hoppa NL50.

Graph

http://www.upload.ee/image/95617/oujee.jpg

pikk28
02.06.09, 15:03
kõva graff!
näha on, et NL25 sulle küll raskusi ei valmista.

Tigrano
02.06.09, 15:14
Pinguta täiest väest, nägin kuskil su hullu mõtet Soome tööle minna ::) ma paneks ennem 24h arvutis, kui sinna oma varba tõstaks.

Edu laudades.

goldec
02.06.09, 21:12
Mitu lauda mängid?

RudiTurbo
02.06.09, 21:48
lol, unreal graph :)

Ma ju rääkisin, et NL25 on lõbus :D

Mul oli Mai kuus NL50's sama tunnihinne mis NL25's, pmst olexin võinud NL25 pingevabamalt grindida terve maikuu :)
Kuigi jah, kahekordselt tulevad FPP'd annavad siiski NL50'le selle vajaliku lisa!
Aga nuh, peab lootma, et juunis õnnestub siiski ületada see tunnihinne :P

Cash87
02.06.09, 21:49
Väga tubli ja NL50 vaata, et kohe tagasi ei kuku :D

leits
02.06.09, 21:50
Mitu lauda mängid?


12-15

e:
tuli kerge cashout teha .. seega ilmselt nl50 on järgmise, ülejärgmise nädala alguse plaan :)

rainer
03.06.09, 15:11
novott, saad hakkama kyll ju

edu edaspidiseks :)

leits
03.06.09, 18:28
FUUCKING CASHOUT = INSTA HYPER DOOMSWITCH
Starsi roheline koll kes sa keldris kinni oled ning nuppe vajutad, otsi nyyd databaasit leits nimi nind l2hme tagasi normali peale. unusta see roheline switch nupp :D

3x kk vs aa, must like it
AA vs QQ no good ...

uskude või mitte, ma olengi nii ebausklik et peale igat cashauti on insta doomswitch, siit j2reldus, ei või raha v2lja võtta :D:D

BuildUp
03.06.09, 22:14
Tee nii, et enne miljonit ei võta. :D ;)

leits
03.06.09, 22:27
FH vs QUADS ka pbv, polndki ammu saand, üldiselt otsustas starsi jumal mu kaardijoksu külmutada ja biitidea yle kylvata, ei viidsi m2ngida enam 2.5k kätt ja -0.5BI, on n2ha et ei tule täna ehk omme on parem

leits
04.06.09, 00:01
Plät sain täna yli maasika bemmi pakkumise 530i 2005a algus E60 siis ... Hind on üli maasikas, ilmselt homme-üle homme vaatan üle. Tyyp oli nõus veel minu oma vastu võtma + ma maksaks vahe kinni... Vaatan kuidas see finants lubab. Kui raibe on pole midgai teha, aga muidu peaks ok olema. Eks kuuleb lähipäävil

RudiTurbo
04.06.09, 00:18
Sedaan siis seekord? :)

leits
04.06.09, 13:05
JEESUS FUCKING CHRIST. Käisin seda autot vaatamas, tra hulelmat saani ei ole olemas :D Ma pakun et selle pildi remondiarve on mingi 50-60k. Nahksisu on nii käest lastud, okei lisasid oli, kont ei tööta, vihmasensor ei tööta, yks xenon eest l2bi, teine roosa, st kohe kohe minemas. Ühesõnaga saan mis saan, head asja odavalt ei saa, olgu nad nii rahahädas kui tahes :S

Rage
04.06.09, 13:14
vihmasensor on nuts:-) samamoodi nagu ka tunnelituled:-)

leits
04.06.09, 13:17
vihmasensor on nuts:-) samamoodi nagu ka tunnelituled:-)


on .. selle remont ei tohiks kirves olla .. point on selles, et kuradi sildadeni ma ei jõudnudki, pretty sure et õõtsasid oleks aeg vahetada, 130k oli l2bisõit .. seega 50k on siuke enda leevenduseks pakutud summa, aga kuradi ilus oli küll muidu. Aga noh, mõttetu on j2lle osta auto, mida remontima hakata :D Sõidaks korras autoga ka vahetevahel :D

LuuK
04.06.09, 13:30
ega sa juhuslikult mõne enda poolt kasutatava remonditöökoja kaudu sellest autost kuulnud? :)

leits
04.06.09, 13:34
ega sa juhuslikult mõne enda poolt kasutatava remonditöökoja kaudu sellest autost kuulnud? :)


Lol OBV EI :) Mina kasutan 2-3 remonti töökorda, need on: UM, CARMASTERS tlnas ja üks väga-väga tark bmw tüüp.

Ma ei julgend isegi UM'i 24p testi selle autoga minna .. naertakse v2lja, kui sellist saani hakkaks ostma :D imo oli midgai kastil ka h2da siduri mingi teema (autom kast). 530 kohta ei läinud ka nii nagu minema pidaks.

Seega case closed :)

Rage
04.06.09, 13:42
mis sul hinnapiir on autot ostes?

Cash87
04.06.09, 13:48
Ja sina juba mõtsid, et saad unelmate diili aga elu on ikka karm :D

leits
04.06.09, 13:50
mis sul hinnapiir on autot ostes?


mul ei olnud mingit plaani mitte midgai osta :D Lihtsalt tuli selline pakkumine ning oleks ta korras olnud oleks patt mitte olnud osta seda :)

Lähimal ajal ei ole mul plaanis midgai osta :D kui just tõesti hyper pakkumist ei saa ... Patt oleks enda auto hetkel müüa, teades kui korras see on ja kui muretult j2rgmine omanik saab sõita :D Aga see selleks ... doomswitch nupust oleks üle vaja saada :D

leits
04.06.09, 14:37
DOOMSWITCH ON KENA, viimased 16x mis ässasid olen saanud, neist 11x olen saanud blince, 4x kaotanud pf AI ja korra AA vs AA, posidi riidivad miond valusalt

viimased 14x KK, ässade vastu olen sattunud 5x, pf nuppe obv, ja 9x blinde

tüüpideö on mingi meta mind riidid kui mul k2si vist on

AA vs A4s pf ai, kus sa siis sellega et ma võidaksin?
KK vs JJ, obv river J

**** MA YTLESIN KOHE, ET SEE SAMA NIKK HAKKAB AGAIN PIHTA, mine ***** stars keri põlema end

ei ma olen veel v2he biite saanud
set vs set
flopilt top 2 ai, obv riverdab seti .. minge ***** again

3bet flop
obv AA mul, flop 789, nuppe flopilt .. river 5, obv 66 vastas



ranka mainis midgai prima võrgu kohta, no´ffence aga see stars on kordades hullem. 18k kätt jooksed NORMAALSELT mitte mingi rõveda hiiteir peal, järgnev 200K+ kätt on obv mingi "paha varaitsiooni ots" again


FCKIN ***** OBV CALLITAKSE 4BET QQ'GA, MUL FAKING OBV KK JA FLOPIS Q JA J2LLE ******, **** FUCKING RIGGED URGAS, KÕIK 2 AUTERID HITIVAD

se stars on faking teh rigged urgas, ***** ma kinno, tõmmake sellele sitale nii kaua tuld ja tikke
nagu tavaliselt .. siis ega mul enne seda runni paranaemist pole loota ku ica 240k köes p2rats, tunnen 18k rõõmu ja agaion 240k teh downswing

plat kui pissed off see pask ajab

timukasr
04.06.09, 16:49
Ühes filmis oli ka selline vend, kellel üldse ei vedanud. Ta võeti kasiinosse tööle ja kui vaadati, et keegi on liiga lucki black jacki või crapsi laudadel, siis saadeti too vend laudade juurde ja kõik hakkasid kohe kaotama. Saada olympicusse kiri, järsku on nad huvitatud ^^.

Cash87
04.06.09, 16:58
Leits is Back lol :D

leits
04.06.09, 20:09
Tegin mingi 180 man 7$ sng'd, sick mis run oli yhel vandil. AA, KK, AA, AK järjest mo wtf .. ma obv h2visin oma 77tega ta AA vastu, a tiltasin 15ndaks ära end ikka

e: mängsin 22$ freezouti ka .. 1.5h mängu, sain QQ obv AA vastas ja lennuk ... ei ole lihtne turnam2ngija elu

leits
05.06.09, 17:26
Nii mänginud steppe ja 180man sng'sid natukene ja huvitavat statistikat. 21st coinflipsti EI OLE MA VÕITNUD MITTE ÜHTEGI. täiesti haige .. **** see stars on uskumatu urgas
Mõned näited:
77 vs A8
TT vs AJ
AK vs 66
AK vs 77
AQ vs TK
99 vs AJ
TT vs AK
JJ vs AQ

jne jne .. **** mul puudub selle sita kohta sõnu .. palju õnne nende inimestele kes neid sng'sid panevad, minu jaoks total väärastanud play .. viimane kord kui ma neid proovin.

leits
05.06.09, 18:14
TRA SEE STARS ON IKKA PÄRIS HAIGE
SET VS SET
FLUSH VS FLUSH
SET VS RIDA
AA VS KK
KK VS AK

cash siis obv

haigemat runi annab tekitada j2lle .. tra kui haigelt rõve see starsi vitune m2ngumootor on
AA VS ATs
milles probleem tõmbame foyal flushi turni

no shit aga see on haigelt rigged urgas

tõsiselt siuke tunne on et fucking alati võibad pf kõige kusisem k2si .. +100 pealt insta -50, väga sõnu selle **** jaoks ei j2tk
***** OLEKS ESIMESE ROYALI SAANUD, **** FOLDISIN MINGI OVERBET AI PEALE TURNIS, OBV RIVER OLI Td

CTXrix
05.06.09, 18:43
Sa oled pokkeri koha pealt üks õnnetu inimene.

leits
05.06.09, 18:46
kas tõesti ma pean ussi ***** lutsima hakkama et sellised käed kunagi vastu peaksid?

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 ($4.50)
MP3 ($30.80)
CO ($4.30)
Button ($10)
SB ($15.50)
Hero (BB) ($28.80)
UTG ($25.90)
UTG+1 ($11.75)
MP1 ($10)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
7 folds, SB bets $0.50, Hero raises to $2.25, SB calls $1.75

Flop: ($4.50) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
SB bets $13.25 (All-In), Hero calls $13.25

Turn: ($31) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($31) 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $31 | Rake: $1.50
Main pot: $31 between SB and Hero, won by SB

Results:
SB had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Kings and sixes).
Hero mucked Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, Aces).
Outcome: SB won $29.50


ja update:
KK vs AK again, obv a floppi
KK vs QQ .. no good
AK vs AQ - no good, flopis nuppe

ja päeva lõpetuseks tonnine hiir vastu seina pooleks .. n2gemist

leits
05.06.09, 19:54
55$ stikas obv bubble boy ... A9s vs 44 .. no kus ma võidan siis, **** MNGE TÕSISELT ***** MA OLEN MINGI 30ST FLIPIST YHTEGI VÕITNUD, **** SELETAGE MULLE SEDA VARIATSIOONI AGAIN. NAHUI KUI MA KLOOBIN 30X MYNTI EI TULE 30X KULL

Fortune
05.06.09, 20:13
55$ stikas obv bubble boy ... A9s vs 44 .. no kus ma võidan siis, **** MNGE TÕSISELT ***** MA OLEN MINGI 30ST FLIPIST YHTEGI VÕITNUD, **** SELETAGE MULLE SEDA VARIATSIOONI AGAIN. NAHUI KUI MA KLOOBIN 30X MYNTI EI TULE 30X KULL


aga proovi :D

leits
05.06.09, 20:54
Lol, mingi idikas lõhkus kuskil naabri ukse taga .. tra mul julm siiber enam ei kannata, tyyp jumala kinni, insta kõne mentti .. 3 mindi pärast poisid kohal, v22nati vend minema ja asi klaar ..

Aga asja ka .. teisel katsel tõmbasin pileit ära ikka A9 vs 99 sakaut ja pilet mulle.
Teen kerge live repordi siia oma teemasse .. nagunii sittagi muud teha pole. Battery JUICE sai toodud, TEH NUTS .. ja let the grind begin ja doomswitch vahetugu upswingiga

leits
05.06.09, 22:04
Nonii, turna esimene tund läbi. Ime kombel olen isgei sees veel isegi :) Suht card dead olen olnud. Korra AQ ja korra A9 .. 77'd ka aga need tuli foldida.

Anyway alles on tohmaneid 1109.
Averae stack on 4650, mul 6.5k

http://www.pokerhand.org/?4325243

btw cash on doomswitchi lainel
showdowni võidu % on kõva 29.3 peab meeldima

leits
05.06.09, 22:27
JJ vs TT .. t high flopilt ai idika vastu. mul ei ole enam sõnu, iga jumala kord kui mul on ylepaar on101% set vastas, olgu nit v donks vastas .. tõsiselt .. siukest sitta annab leida ikka. 68x olen backroundi vahetanud .. hui see aitab. ma röögin tra ma olen see kes saab terve foorumi eest coolerid ära et teised saaks normaalselt m2ngitud

uurisin oma kösi .. huvitavat statisitkat ... viimase 8k käe jooksul set% 3.3, viimasel 6x QQ'ga A high flop, viimaswl 4X kkäga a high flop .. on tulemas 200k swong poisid, ma tunnen juba

Ahjaa turnas sain korra AA, sain blindid, rohkem pole k2si olnud .. 555/333 venda ei stiili ka v2ga

Timpz
05.06.09, 22:31
JJ vs TT .. t high flopilt ai idika vastu. mul ei ole enam sõnu, iga jumala kord kui mul on ylepaar on101% set vastas, olgu nit v donks vastas .. tõsiselt .. siukest sitta annab leida ikka. 68x olen backroundi vahetanud .. hui see aitab. ma röögin tra ma olen see kes saab terve foorumi eest coolerid ära et teised saaks normaalselt m2ngitud

tänan

leits
05.06.09, 22:45
tänan


sa olidki see mingi 33/17 roheline mehike?
top set ja obv .. tõmmatajkse mast kokku, **** mul on triljon fh auti ja kunagi tuleb ka see v .. ti2sti h2ige
oujee AA vs AK ei utlnud
KK vs AQ ka ei tulnud

huvitab miukse k2ega tuleb :1?

AKs vs TT turnas .. kus ma siis võidan . MA YTLEN **** HUI SEE STARS NEID KÄSI RANDMOILT JAGAB, NAHUI SEE ON VEEL ULLEMINI RIGGED VÕRRAND KUI ***** UB'S ja see oli ma ei trea mitmes coinflipo mida ma hui võitdan

Supsti
05.06.09, 23:12
PokerStars No-Limit Hold'em, $50+$5 Tournament, 125/250 Blinds 25 Ante (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB (t2375)
BB (t9998)
UTG (t25603)
UTG+1 (t6123)
MP1 (t6795)
MP2 Leits(t4406)
MP3 (t3205)
CO (t7762)
Button (t3005)

Preflop:
3 folds, MP2 bets t4381 (All-In), MP3 calls t3180 (All-In), 4 folds

Flop: (t6960) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: (t6960) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

River: (t6960) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: t6960

Results:
MP2 had 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (straight, five high).
MP3 had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, nines).
Outcome: MP2 won t6960

No sa tõmbad ise täpselt samamoodi nagu sulle tõmmatakse..Cashist ma ei räägi mitte midagi :heart:


No jah.. turna lõpp ei olnud mitte ilus.. :-\

leits
05.06.09, 23:17
sa mine *****
kuradi **** .. kui ma tümban yhe korra ja tümmatakse 30x vasta? ime lahti debiilik

http://www.pokerhand.org/?4325593

Potsataja
05.06.09, 23:21
sa mine *****
kuradi **** .. kui ma tümban yhe korra ja tümmatakse 30x vasta? ime lahti debiilik

http://www.pokerhand.org/?4325593


Selle käe pärast on nüüd küll armetu whineda.

leits
05.06.09, 23:23
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO ($11.60)
Button ($15.85)
Hero (SB) ($25)
BB ($16.25)
UTG ($60.05)
UTG+1 ($24.15)
MP1 ($5.40)
MP2 ($13.35)
MP3 ($5)

Preflop: Hero is SB with 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
3 folds, MP2 calls $0.25, MP3 (poster) checks, 2 folds, Hero calls $0.15, BB checks

Flop: ($1) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (4 players)
Hero bets $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, 1 fold

Turn: ($2.50) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero checks, MP2 bets $0.75, Hero raises to $3, MP2 calls $2.25

River: ($8.50) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero bets $6.50, MP2 calls $6.50

Total pot: $21.50 | Rake: $1.05
Main pot: $21.50 between Hero and MP2, won by MP2

Results:
Hero had 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, threes over eights).
MP2 had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, eights over Queens).
Outcome: MP2 won $20.45



öelge mulle, m is moodi on võimalik neid idioote võita?

leits
05.06.09, 23:24
Selle käe pärast on nüüd küll armetu whineda.

obv kui 2.5h jooksul saan korra AA'ga blinde, korra AQ ja siis obv AK vs TT hui tuleb ja ässad kr2kitakse .... sry ... mis ma sinuga vaidlen .. sa oled parim m2ngija
'

nojah bye bye ... ilmselt 3 päeva pärast olen nullis, siis tuleb 400K mingit toredatd standard starsi doomswitchi .. ***** tõsiselt .. **** see on mingi ajuvaba. 18k saan mängida nagu inimene .. ja siis hakkab again, ainult coolerid, ainult bad beadid, tra mingid 0.74$ potte võidan .. no wtf

http://www.upload.ee/image/98732/standardstars.jpg

http://www.upload.ee/image/98734/standardstars2.jpg


Keegi nl1000 @ flipata, eismene k2si pimedal AI?

Potsataja
05.06.09, 23:31
obv kui 2.5h jooksul saan korra AA'ga blinde, korra AQ ja siis obv AK vs TT hui tuleb ja ässad kr2kitakse .... sry ... mis ma sinuga vaidlen .. sa oled parim m2ngija


Obv ei ole ma parim ja üldse on alati paremaid ja halvemaid. Sinu kurtmine ei aita midagi, minugopärast võime kasvõi võistluse teha, kumb saab rohkem suckoute (või järsku tahad minu miinust oma tulemusega võrrelda ???) . Asi paraneb alles siis, kui sa pokkerimängu puhul loobud igasugustest emotsioonidest. Ainus ja õige mõte saab olla: AI minnes olin ma ees, seega pohh, et teine välja imes.

leits
05.06.09, 23:34
Obv ei ole ma parim ja üldse on alati paremaid ja halvemaid. Sinu kurtmine ei aita midagi, minugopärast võime kasvõi võistluse teha, kumb saab rohkem suckoute (või järsku tahad minu miinust oma tulemusega võrrelda ???) . Asi paraneb alles siis, kui sa pokkerimängu puhul loobud igasugustest emotsioonidest. Ainus ja õige mõte saab olla: AI minnes olin ma ees, seega pohh, et teine välja imes.


**** mind ajab see nii pissed off, kuidas on võimalik nahui mingeid kahe audised yhel p2eval 10+ saada, ***** mingi normaalselt ei saa see sitt jaguneda ykskord v .. **** sellele patrikule ka molli kytma, ***** nii kui see sõna doomswitch kasutab siin korteris, siis on insta ****** kogu korteri karmaga

leits
05.06.09, 23:43
soovitage mingi nalja film parem, mida vaadata ja n2rve rahustada

Provoker
05.06.09, 23:47
Soovitaks filmi Idiocrasy. Mingi 2006 oli vist. Eila just vaatasin päris omapärane

leits
06.06.09, 00:16
Tra ennem unustasin isegi öelda, fucking bemm tõsiselt. Vasak peegel nussib. Ei sõida kokku enam, no hui saan aru mis viga on, vb vajab ,äärimist vb mitte. Anyway mul on ideid, ilmselt löön jalaga minema küljest, kasko omavastus 3k .. või ma ei tea .. tundub et yks tagumine amort on ka vist defektiga, imelikult käitub kurvis anyway. mingi 6a peaks garantii olema neil amortidel, seega suht pohhui .. kui h2irima hakkab siis vahetusse. (hea et mingeid hiinakaid 700 krooniseid ei ostnud ... praegu saadetaks pikalt ilmselt mind.)

btw keegi tartus mõistliku hinnaga käsipesu kohti ei tea?, automaati ei taha kriimustama teda minna, jazz pole just odav :S

Codecci
06.06.09, 00:22
Haige autopede oled ;D

Kunagi autot müüma hakkad, siis anna teada :P

leits
06.06.09, 00:26
Haige autopede oled ;D

Kunagi autot müüma hakkad, siis anna teada :P


noo enamus mu sõbrad r22givad, et kui ma ära müün auto siis nad ostavad ta ära.
ma ei ytleks, et ma auto **** olen .. ma ei tuuni teda or smth, ma lihtsalt likvideerin kõik vead, mis tal on (mehaanilised jms), mind lihtsalt häirib, kui midgai ei tööta :S

Fortune
06.06.09, 01:02
PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO ($11.60)
Button ($15.85)
Hero (SB) ($25)
BB ($16.25)
UTG ($60.05)
UTG+1 ($24.15)
MP1 ($5.40)
MP2 ($13.35)
MP3 ($5)

Preflop: Hero is SB with 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
3 folds, MP2 calls $0.25, MP3 (poster) checks, 2 folds, Hero calls $0.15, BB checks

Flop: ($1) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (4 players)
Hero bets $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, 1 fold

Turn: ($2.50) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero checks, MP2 bets $0.75, Hero raises to $3, MP2 calls $2.25

River: ($8.50) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero bets $6.50, MP2 calls $6.50

Total pot: $21.50 | Rake: $1.05
Main pot: $21.50 between Hero and MP2, won by MP2

Results:
Hero had 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, threes over eights).
MP2 had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (full house, eights over Queens).
Outcome: MP2 won $20.45



öelge mulle, m is moodi on võimalik neid idioote võita?


wtf miks vastane sisse ei lükand oma viimast 3me daala :S, mees sa kaotasid miinimumi siin :D



soovitage mingi nalja film parem, mida vaadata ja n2rve rahustada

the yes man on üpriski hea film

QKulgur
06.06.09, 01:56
btw keegi tartus mõistliku hinnaga käsipesu kohti ei tea?


Fi-s seal kus uus selver ehitati seal taga majade juures on garaazid ja seal autopesula, lihtsalt survekas koos leotusega on 35kr ja kui tahad, et shampooni ja swammiga ka hõõruks siis on 70kr.
Sõbra pesula too, see junke kes seal töötab teeb oma tööd väga korralikult.

Codecci
06.06.09, 01:58
noo enamus mu sõbrad r22givad, et kui ma ära müün auto siis nad ostavad ta ära.
ma ei ytleks, et ma auto pe*e olen .. ma ei tuuni teda or smth, ma lihtsalt likvideerin kõik vead, mis tal on (mehaanilised jms), mind lihtsalt häirib, kui midgai ei tööta :S

No kui see pole autopede:


btw keegi tartus mõistliku hinnaga käsipesu kohti ei tea?, automaati ei taha kriimustama teda minna


Siis ma ei tea, mis on :D

groams
06.06.09, 02:09
Teema omanik.

Mõtle selle peale, ehk hakkad oma tiltamisega vähem raha kaotama.

Everybody will eventually run worse than they thought was possible. The difference between a winner and a loser is that the latter thinks they do not deserve it.

Provoker
06.06.09, 07:29
btw keegi tartus mõistliku hinnaga käsipesu kohti ei tea?, automaati ei taha kriimustama teda minna, jazz pole just odav :S


Vanni pesulad on suht normaalsed. Hind mingi 100 ringis käsipesul. Tartus peaks nad 4-s erinevas kohas asunud. Ise olen käinud Sõbra tn omas. AS Tänavapuhastuse maja taga.

Tarmonator
06.06.09, 09:07
No kui see pole autopede:
Siis ma ei tea, mis on :D


Kle cmon, iga normaalne inimene kõib autoga käsipesulas. Automaadid on saatanast, eriti kui on tume auto, sul ei jää värvist midagi alles ???

leits
06.06.09, 11:49
No kui see pole autopede:
Siis ma ei tea, mis on :D


okei ... k2i aasta otsas autoga automaadis, siis vaata, mis tast järel on :D ilmselt pead uuesti üle värvima :D:D

Rage
06.06.09, 11:58
ma käin ka käsipesus.. automaati võid tööautoga või miski vana rondiga minna...

leits
06.06.09, 12:15
Oeh .. lasin 6 500FPP setp 1'te, ei saand kordagi edasi
AK vs 66
66 vs AQ
JJ vs AQ
QQ vs KK
AA vs 88
99 vs 44


oeh .. lähen teen kerge hommikusöögi ... lakboxi fix komplekti oleks ka ilmselt vaja ...

alaska
06.06.09, 12:23
Pesust rääkides, mina otsisin alati harjadega pesukohti taga, kuna need olid ainukesed, mis mu auto puhtaks suutsid teha. :D Kuna ma nii harva pesin, siis mingeid kriime nagu ei märganud. Nüüd pesen ise.

leits
06.06.09, 12:49
lol mõtlesin et eksperimenteerin söögi asjadega. üritasin üli fancy omleti v2lja võluda .. obv sink ja juust sobisid h2sti sinna ning pipar ja sool ning nats toorjuustu .. aga yritasin hapukurki ka panna ja viskasin panni peale siis .. VALUS maitse tuli .. öak .. siit järeldus, staar kokka must ei saa, l2hen v2lja sööma :D

K2snakas
06.06.09, 13:35
lol mõtlesin et eksperimenteerin söögi asjadega. üritasin üli fancy omleti v2lja võluda .. obv sink ja juust sobisid h2sti sinna ning pipar ja sool ning nats toorjuustu .. aga yritasin hapukurki ka panna ja viskasin panni peale siis .. VALUS maitse tuli .. öak .. siit järeldus, staar kokka must ei saa, l2hen v2lja sööma :D


hapukurki oleks pidanud lihtsalt p2rast kõrvale lõikuma:)

leits
06.06.09, 13:46
hapukurki oleks pidanud lihtsalt p2rast kõrvale lõikuma:)


ilmselgelt :D

Lutzky
06.06.09, 14:13
Zeppelini all on käsipesula.

leits
06.06.09, 15:53
55$ satikas again .. t2iseti sick, ma again 3. ja 25$ ***** 66 vs K4 .. obv K floppi ja korras, **** t2isti sick kuidas need idikad hitivad

5 satikat mänginud 2 3. kohta ja yks pilet
33 vs AKs ei tulnud
77 vs AJs

**** see stars on mingi eriti haige AJ obv saab floppi open endedi, masti tõmbe + üle kaardid
tra tõsiselt haigelt rigged urgas on see stars ..
**** kui haige ,,, tyybid võidavad ilmselt mingi 100x coinflippi järjest

ATs vs 22 .. vaatan jess A flopis, ja tyrane 2 ka obv + mul masti tõmme flopist ... no imege lahti tõsiselt


cashi ilmselt ei julge proovima hakatagi .. mingid set vs setid AA vs Kk jne hakkab tulema 102%

leits
06.06.09, 16:48
**** 4. KOHT, MINGE ***** MUL EI OLE SÕNU ENAM, ***** KÕIK VÕIMALIKUD SITASED ASJAD TÜMMATAKSE KOKKU
*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PokerStars No-Limit Hold'em, $15.00+$1.50 Tournament, 75/150 Blinds (4 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (UTG) (t1460)
Button (t3115)
SB (t7410)
BB (t1515)

Hero's M: 6.49

Preflop: Hero is UTG with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
Hero bets t450, 2 folds, BB calls t300

Flop: (t975) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB checks, Hero bets t500, BB calls t500

Turn: (t1975) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
BB bets t565 (All-In), Hero calls t510 (All-In)

River: (t2995) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: t2995
Main pot: t2995 between Hero and BB, won by BB

Results:
BB had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (straight, Ace high).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, Queens).
Outcome: BB won t2995



AUSALT KERIGE *****

PokerStars No-Limit Hold'em, $15.00+$1.50 Tournament, 50/100 Blinds (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB (t1290)
Hero (BB) (t3110)
UTG (t3230)
MP (t1545)
CO (t2230)
Button (t2095)

Hero's M: 20.73

Preflop: Hero is BB with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
4 folds, SB bets t1290 (All-In), Hero calls t1190

Flop: (t2580) 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: (t2580) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: (t2580) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: t2580
Main pot: t2580 between SB and Hero, won by SB

Results:
SB had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, Queens).
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Jacks).
Outcome: SB won t2580


need 15+1 satikad on nii faking iisid, peaks ainult enda käed vastu saaks jõhkrelt turna $ teha
pika niku peale sain selle pileti kätte .. TT vs KJ pidas

Codecci
06.06.09, 19:54
okei ... k2i aasta otsas autoga automaadis, siis vaata, mis tast järel on :D ilmselt pead uuesti üle värvima :D:D

Statoili survepesu?

leits
06.06.09, 20:03
Statoili survepesu?


Ma olen sõbraga korra tema autoga seal harjade vahel k2inud :) teist korda mina sinna ei l2he .. sick .. algsues sa ei pruugigi heledalt autolt neid märgata kuid lõpptulemus on sick

leits
06.06.09, 20:18
Ja alustame tänase grindiga ... 10st 50+5 turna ka

Codecci
06.06.09, 20:21
Ma olen sõbraga korra tema autoga seal harjade vahel k2inud :) teist korda mina sinna ei l2he .. sick .. algsues sa ei pruugigi heledalt autolt neid märgata kuid lõpptulemus on sick

Surve, mitte hari :P

leits
06.06.09, 20:26
Surve, mitte hari :P


ei oska vaielda siis, a mis moodi saab ainult survega auto puhtaks, see on sama kui AINULT survepesuriga auto üle lasta, sitane jääb ju ??? ??? ???

leits
06.06.09, 22:03
Nojah täna m2ngin siis j2lle 50+5 80k GUAd. algstack 3k, mul 2.8k. paar enda bluffi on olnud, suht carddead, loodame, et kisub paremaks. Cash on enam vähem, alati võiks parem olla :)

tdx
06.06.09, 22:19
Surve, mitte hari :P


kutsuvad seda laserpesuks vist? veits kipub ikka sitaseks j22ma sellega..

leits
06.06.09, 22:25
täiesti haige, ei ole nad ju lakbox moronos .. esimene k2si t2na . . ja sama pask mis eile .. mul ei j2tku sünu...

PokerStars No-Limit Hold'em, $50+$5 Tournament, 100/200 Blinds (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB (t6280)
BB (t6742)
lol (UTG) (t2877)
UTG+1 (t7534)
MP1 (t7755)
MP2 (t2285)
MP3 (t3340)
CO (t4712)
Button (t3590)

lol's M: 9.59

Preflop: lol is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
lol bets t555, 4 folds, CO calls t555, 3 folds

Flop: (t1410) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
lol bets t1039, CO raises to t4157 (All-In), lol calls t1283 (All-In)

Turn: (t6054) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

River: (t6054) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: t6054
Main pot: t6054 between lol and CO, won by CO

Results:
lol had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (two pair, Aces and twos).
CO had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (full house, tens over twos).
Outcome: CO won t6054

Kõik faking 2 outerit hitivad mu vastu .. halb hakkab .. 2 turniiri järjest ässadega auto mõlemal korral obv set vastas .. palju õnne

Milleig pärats arvasin rsk ey 75/150 olid blindid .. olek spidand rohkem panema aga nojah see selleks


ilmselt homme mängin again, peaks side bette tegema juba, et millise suure poketiga ma nyyd h2vin KK?

leits
06.06.09, 23:36
obv ei saa +180 peal lõpetatud .. hetkel +80 alles .. tra kui sick

Pahvak
06.06.09, 23:52
Jube mindset sul, ainult vingud. Endal sess plussis. Jään sõimu ootama ;D

andu_andu
06.06.09, 23:55
mõtle positiivselt

leits
07.06.09, 00:52
Lõppes +110 peal .. peaks puhkama nyyd

leits
07.06.09, 15:56
Nonii õhtuks 50+5 pilet again olemas, t2na siis 200K GUA .. loodame rahadesse siis seekord saada :D

leits
07.06.09, 20:59
Täna tõsisem turna päev tulemas. kohe hakkab 200k GUA 50+5 .. ning õnnestus 10+1 rebuy'lt sumistada sunday millile ka pilet, mängin seda ka. No rebuys ja addon siis 21$ eest .. njat bad ... t2na sumistan coinflippe päris h2sti :D

leits
07.06.09, 21:48
ja cash -4bi lõksit .. all 3bet flopid .. calliatkse mingi 4$ pf ära 77 66ega .. obv kõik seti mul AA kk vms .. t2iseti haige **** see stars on rõve vituauk

Codecci
07.06.09, 22:15
Miks mõnda teise tuppa ei liigu?

Poolnaljaga võin öelda, et oma vähese kogemuse põhjal Starsis on minu arust ka tegemist kõige riggedima toaga ;D

leits
07.06.09, 22:40
ma olen igast sitta proovinud .. **** so fuckign sick .. -6bi again
AAga bsutorisse 3bet flop
3x KK sama keiss

see on nagu mingi starsi seadus kui alla hakkab minema siis piiri ei tule .. **** mingi teh doomswitch dealing on seal fucking rigged urgas

SD% võit on 34 .. v23ga ei saagi ju midgai tahta? tõsiselt ajuvabadus on see stars
standard lause: sitem k2si võidba alati peab 101ga paika

kui kõik FD ja gutshotid kokku tõmmatakse ei olegi tõsiselty võimalik võita
tra tambin 2 t2navat pot panust need insta callivad oma mastiga ja riveris 1$ callia ja obv 23s mast vms

oujee set vs runner runner roida **** KERIGE ***** STARSUI DONGID JUBA TÕSISELT



Ma ytlesin paar lk tagasi et 18k jooksin nii nagu jooksma peab kenasti ev peal .. mõned sakaudid jms tasakaalus asi ja nyyd again hakkas coolerid + biidid jms .. ilmselt j2rgmised 400k on see .. bye bye
Ahjaa ja nagu kiuste on kõik 3bet flopid KK'ga A flopis .. no t2iesti haige tõsiselt
Wtf cashi lauad l2ksid kinni 4x viimased KK 3bet fkop .. iga jumala kord A fglopis .. obv bet/fold .. ***** sellel vitusel saidil ei ole võimalik normaalselt joosta... tra ma loodan siiralgt et see sitaurgas l2heb pankrotti


palju õnne .. ideaalne graph

http://www.upload.ee/image/100468/dfsbsdsdlj.jpg



mingit nl25 ei suuda ka 20k käe jooksul normaalselt runnima saada, mis me muust enam räägime ..

Codecci
07.06.09, 22:56
Kui kõrgel sa muidu üldse "regular" oled olnud? NL100?

leits
07.06.09, 23:26
Kui kõrgel sa muidu üldse "regular" oled olnud? NL100?


50

Fortune
08.06.09, 00:07
Mees ma ütlen sulle ausalt, pole mõtet vigiseda ;), kõigil juthub nii, thats poker. KK ja äss flopis, no mingi 30% kui mitte rohkem juhtub nii igal ühel. Põhiline on, et oled plussis ja bb/100 kohta on sul ka peale seda break-even swingi korralik ja nii see pokkerivärk käib. Võta vabamalt :)

RudiTurbo
08.06.09, 06:10
Tõesti, seda juhtub täpselt sama palju kõigil, ei juhtu Sul sittagi rohkem kui teistel, THIS IS POKER!

Pahvak
08.06.09, 09:33
Eile ma nägin kuidas sa pf raisesid AKga buttonil ja 3 tänavat callisid 8bb donkbete. Loodan, et see sul standard ei ole ;)

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO ($25)
Hero (Button) ($25)
SB ($11.40)
BB ($5)
UTG ($27.95)
MP1 ($26.55)
MP2 ($5)

Preflop: Hero is Button with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
4 folds, Hero bets $0.75, SB calls $0.65, 1 fold

Flop: ($1.75) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
SB bets $2, Hero calls $2

Turn: ($5.75) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
SB bets $2, Hero calls $2

River: ($9.75) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
SB bets $2, Hero calls $2

Total pot: $13.75

Results in white below:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, eights).
SB had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (two pair, Jacks and eights).
Outcome: SB won $13.10

Cash87
08.06.09, 11:18
Äkki kui saaksid oma punase joone alla siis tulemus ka paraneks ;)

Timpz
08.06.09, 11:19
Mees ma ütlen sulle ausalt, pole mõtet vigiseda ;), kõigil juthub nii, thats poker. KK ja äss flopis, no mingi 30% kui mitte rohkem juhtub nii igal ühel. Põhiline on, et oled plussis ja bb/100 kohta on sul ka peale seda break-even swingi korralik ja nii see pokkerivärk käib. Võta vabamalt :)

word

leits
08.06.09, 14:21
Lugesin enda teemat .. endal on ka siiber sellest whinest. Niisiis tegin endale ebatavalise reegli. Kui ma kirjutan siia teemasse mingi whine postituse, et jälle tõmmati ära, elu on ****** ning kohe tõmban nööri kaela enda ... siis see kes esimesena siia teemasse vastab ning juhib mu tähelepanu sellele, sellele inimesele insta 10$ Pokerstarsi.

Küll aga ei kehti see selle kohta, kui ma küsin mõne käe kõhta nõu jne jne .. ehk abi

pikk28
08.06.09, 14:30
lol
ma olen valmis pappi teenima!

leits
08.06.09, 14:31
lol
ma olen valmis pappi teenima!


aga palun :)

Provoker
08.06.09, 14:32
Tuleb seda teemat tihedamini lugema hakata... 8)

leits
08.06.09, 14:34
Tuleb seda teemat tihedamini lugema hakata... 8)


see ongi tagamõttega tehtud ... et teemat populaarsemaks saada :D:D

lebovend
08.06.09, 14:53
Lugesin enda teemat .. endal on ka siiber sellest whinest. Niisiis tegin endale ebatavalise reegli. Kui ma kirjutan siia teemasse mingi whine postituse, et jälle tõmmati ära, elu on ****** ning kohe tõmban nööri kaela enda ... siis see kes esimesena siia teemasse vastab ning juhib mu tähelepanu sellele, sellele inimesele insta 10$ Pokerstarsi.

Küll aga ei kehti see selle kohta, kui ma küsin mõne käe kõhta nõu jne jne .. ehk abi

ASD#¤%#¤&& topic hakkab t2ituma 3 korda kiiremini.

pastilaa
08.06.09, 17:42
Minu meelest kõikvõimalikud blogivormingud evivadki väärtust midagi hingelt ära karjuda. Suhteliselt vahetult, kiiresti. Inimesed on erinevad ja ei maksa teise inimese nutumüüri juures tänitada IMHO. Keep up whining, kui see aitab ennast maha laadida!

P.S Tihti on sellised inimesed reaalelus just rahulikud tüübid hoopis!

Timpz
08.06.09, 18:07
Räme leitsi psühholoogiline analüüs käib kogu aeg :D

leits
08.06.09, 21:25
vaadake millega ma toime tulin, ei mäletagi millal viimati ... tra pf juba kahtlustasin et on AA,aga noh vahel peame kr2kkima

mingi teh niti vastu oleks ilmselt foldind, too oli mingi 20/18/6, 3bet 9 seega suht pohhui oli kas on aa v ei

PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

nut cracker (UTG+1) ($27.65)
MP1 ($26.60)
MP2 ($28.10)
CO ($21.95)
Button ($25.85)
SB ($25)
BB ($45.95)
UTG ($10.60)

Preflop: nut cracker is UTG+1 with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, nut cracker bets $0.75, 2 folds, CO calls $0.75, 1 fold, SB raises to $3, 1 fold, nut cracker raises to $10, 1 fold, SB raises to $25 (All-In), nut cracker calls $15

Flop: ($51) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($51) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($51) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $51 | Rake: $2.55
Main pot: $51 between nut cracker and SB, won by nut cracker

Results:
SB had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (one pair, Aces).
nut cracker had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (three of a kind, Kings).
Outcome: nut cracker won $48.45


+4bi ja päeva võib lõppenuks lugeda vast see kuu juba 20k kätt, bb/100'le on samas masendav, peame volyymi lisama, pappi on vaja

Cash87
08.06.09, 21:51
Nüüd peaks 30 tükki kaotama ja siis mõni flip jälle sulle :P

virx747
09.06.09, 00:07
bb/100'le on samas masendav


Kas annan oma Pokerstarsi konto andmed?

leits
09.06.09, 00:17
Kas annan oma Pokerstarsi konto andmed?


bii may gest

virx747
09.06.09, 09:37
Tegin niisama nalja, minupärast ela ennast välja, palju tahad! :)
Ega seda jama ei saa alati enda sisse jätta.
Tegelikult loen praegu "The Poker Mindsetti" ja kuigi omaarust on olnud suht terve suhtumine kõigesse negatiivsesse, mis tihti pokkeriga kaasneb, siis juba esimese 30 lk. järel läks mitu pirni palju heledamalt põlema. Nii et soovitan, see on tõesti väärt raamat!

leits
09.06.09, 18:04
olen starsit nii palju õppind etkui esimese 400 käega +3bi, siis insta lauad kinni, kuna järgmine 300 on intsa -3 :) standard set vs se setid lendavad :D soulreadin starsi

leits
09.06.09, 19:13
elu esimene 24 table sess, meeldis väga. korra l2ks kiireks, kuid talutav. leidsin et PL lauad on eriline kuulaauk.
lasen nädal aega ilmselt 24 tablet ja vaatan tulemusi. tänane sess ..

http://www.upload.ee/image/102308/24g.jpg

pikk28
09.06.09, 19:18
nice ja edu sulle

leits
09.06.09, 19:28
omme koolis 2 viimast eksamiy ka. loodame et tuleb ära
Ahjaa ma arvan mingi 35BI'ga proovib Nl50 vb 40BI'ga ühesõnaga l2hi päevil :)


e: mõtlesin, et paneks oma 2 nädala Nl25 graphi üle. Mu nl25 regulariks algamisest on möödas täpselt 2 week .. ise lootsin "nats" paremat, kuna siin oli "kerge" break evean aeg, kuid eks ikka juhtub.

bb/100'gaolen suht rahul, olen suutnud hoiida 9.2

Statid on: 13.8/10.9/3.4, 3bet - 2.6%, flop cbet 73.5%, w$wsf - 41,2, steal - 32.9, 4et - 1,1, call 3bet% - 28, fold 3bet -. 61,7
ise arvan et sama suguselt saaks enam v2hem ka nl50 hakkama .. 3beti peaks vb veids "laiemaks" muutma, kuid muu tundub siuke standard TAG

ja graph

http://www.upload.ee/image/102325/2week.jpg

lebovend
09.06.09, 21:01
ja peale k6ike neid l2hiaja bad ja cooler storysid...


graph on ju nuts, mida veel elult tahta.

goldec
09.06.09, 22:25
ja peale k6ike neid l2hiaja bad ja cooler storysid...


graph on ju nuts, mida veel elult tahta.
Ma ka ei saa aru, mida sa vingud siin koguaeg... Täiesti standard ju :D

leits
09.06.09, 22:58
Ma ka ei saa aru, mida sa vingud siin koguaeg... Täiesti standard ju :D


kuss, mine mängi teises toas nii kaua barbiga

Tarmonator
09.06.09, 23:07
tegelt saab HEM graafikust ka lihtsamalt pilti teha kui tervest desktopist print screen ;D

leits
09.06.09, 23:08
tegelt saab HEM graafikust ka lihtsamalt pilti teha kui tervest desktopist print screen ;D


ei hakka ajurakke kulutama .. .ja ma ei viidsit alt+ctrl+fn+prnt scrn vajutada, et ainult hem'st teha

Oliverk
09.06.09, 23:14
Kõvemad vennad teevad paremklõpsuga ja save as image.

leits
09.06.09, 23:16
Kõvemad vennad teevad paremklõpsuga ja save as image.


veel kõvemad vennad ei tee yldse pilte :)

Tarmonator
09.06.09, 23:17
Kõvemad vennad teevad paremklõpsuga ja save as image.


sellele ma just vihjasin

üks pokkeripro peaks seda teadma 8)

leits
09.06.09, 23:22
sellele ma just vihjasin

üks pokkeripro peaks seda teadma 8)


milleks teha asju lihtsamini, kui saab teha keerulisemalt?
ma ei olegi pokkeripro, pole kunagi end pidanuks selleks :D pigem freelancer :)

btw müügiks mu praegused xenon D2S Philips pirnid siis, kasutatud 2 kuud. 1100 eeku hind on 2 eest, tellin endale uued .. tahan 5000K saada, kui kellelgi huvi lemme know :D

goldec
09.06.09, 23:52
veel kõvemad vennad ei tee yldse pilte :)
See ranka graph tuleb meelde, mille ta joonistas tähemärkidega :D

// http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1439.msg48573.html#msg48573

ranka
10.06.09, 01:35
Järgmine kord graafikut postitades teen pildi hoopis digikaga.

Pahvak
10.06.09, 09:27
Siis prindi välja ja skänni sisse.

leits
10.06.09, 12:36
põhmst l2bisin selle semstri siis edukalt .. omme pean yhe kursaprojekti veel ära näitama ja oukei ongi .. pl22d see mat. statistika sakib ikka eest ja tagant

leits
10.06.09, 17:53
kusjuures mul hakkas so fucking funny juba laudades
4x KK vs AA
2x AA vs KK

obv kaotaisn kõik aga see selleks

need kaotused on ma ei eta .. pohhui, ei ajand tilti ega midagai vaid lõpus ajas naerma juba, seda kõike siis 3k käe jooksul
nii iivil asja ei olnudki ennem kogenud ;D

ATs 5bet AI on vist nats spewy nl25 jaoks :D?

RudiTurbo
10.06.09, 17:56
kusjuures mul hakkas so fucking funny juba laudades
4x KK vs AA
2x AA vs KK

obv kaotaisn kõik aga see selleks

need kaotused on ma ei eta .. pohhui, ei ajand tilti ega midagai vaid lõpus ajas naerma juba, seda kõike siis 3k käe jooksul
nii iivil asja ei olnudki ennem kogenud ;D

ATs 5bet AI on vist nats spewy nl25 jaoks :D?


lol, see on undercover whinemine!
Saada mulle 5$
:D

leits
10.06.09, 18:15
krt see juuni on kuidagi unkarma kuu, siuke tunne, et 2 sammu tagais ja 1 edasi, kuigi plussis, kuid mina ei tea, midgai nagu oleks mäda

Codecci
10.06.09, 18:23
krt see juuni on kuidagi unkarma kuu, siuke tunne, et 2 sammu tagais ja 1 edasi, kuigi plussis, kuid mina ei tea, midgai nagu oleks mäda

Dude, sa biidid 10BB/100. Palju sul vaja on!?

http://www.youtube.com/v/lTHCwU9rUdY&hl=en&fs=1&

leits
10.06.09, 18:27
nop see kuu on 4.4bb/100
ei okei peaks ujuma minema
e: see 24table ei anna v2ga midgai juurde .. tõmban ilmselt tagasi 14-15 peale .. liiga palju vigu tuli sisse viimane sess
NL25 on vist suht mystika platinium kuuga teha ... t2na sain goldiks. samas 4 vpp 20 päevaga suht tehtav kui 24 tableda .. samas tulemus on kehva siis

kivisaba
10.06.09, 18:42
nop see kuu on 4.4bb/100
ei okei peaks ujuma minema
e: see 24table ei anna v2ga midgai juurde .. tõmban ilmselt tagasi 14-15 peale .. liiga palju vigu tuli sisse viimane sess
NL25 on vist suht mystika platinium kuuga teha ... t2na sain goldiks. samas 4 vpp 20 päevaga suht tehtav kui 24 tableda .. samas tulemus on kehva siis

ma eelmine kuu tegin platinumi NL25-s kuskil 60k käsi läheb

leits
10.06.09, 18:44
ma eelmine kuu tegin platinumi NL25-s kuskil 60k käsi läheb


tho hetkel see suht ebaoluline .. oluline oleks cashi saada

leits
10.06.09, 23:26
tundub et see uiea mõju on tund ajuba nl25 lauad on ikka nii sitad .. vaevalt suudan br even m2ngu n2idata

andu_andu
10.06.09, 23:35
tundub et see uiea mõju on tund ajuba nl25 lauad on ikka nii sitad .. vaevalt suudan br even m2ngu n2idata


shippi starsi $$$ aitähh.

leits
10.06.09, 23:38
Huvi pärast küsin, palju keegi on saanud korraga päevas KK vs AA .. ? Keegi võiks öelda mis see % on et KK satub AA vastu vms ... Ise lugesin endal kokku, sain HEM'st 6 kk vs AA 5400käe jooksul ja 2x AA vs KK.. Enamus sjoortide vastu, kuid see ei ole oluline palju $ tuli või läks lihtsalt huvitab konkreetne arv

ranka
10.06.09, 23:43
Huvi pärast küsin, palju keegi on saanud korraga päevas KK vs AA .. ? Keegi võiks öelda mis see % on et KK satub AA vastu vms ... Ise lugesin endal kokku, sain HEM'st 6 kk vs AA 5400käe jooksul ja 2x AA vs KK.. Enamus sjoortide vastu, kuid see ei ole oluline palju $ tuli või läks lihtsalt huvitab konkreetne arv


Mul miski 6

rohelinekonn
11.06.09, 00:05
kuida ma vaatan seda kuskilt hea lihtne vaadata?

-andres-
11.06.09, 00:07
Kõige kergem vast HEM'is filtritega mässata ja kiskuda välja KK'd, mis läinud preflop allinni.

leits
11.06.09, 00:08
põhmst kyll jah .. a tho päeva kaupa ma ei oska seda kyll eraldi v2ja võtta

RudiTurbo
11.06.09, 01:11
Mul oli ka alles hiljuti periood, kus ma sain vist 10k käe jooxul keskmiselt 1x 1000 käe kohta KK vs AA.

KK peaks tulema siis iga 221 käe tagant ning kui mul peas on õige number, Harringtoni raamatust nagu mäletan, et iga 21 kord kui Sul KK on, siis on Sul AA vastas. Seega umbes 4641 käe kohta korra peaks olema keskmiselt. Ning iga kuues kord sellest peaxid AA'le oma Kunnidega kotid taha tõmbama :)

Aga , kas keegi võib kinnitada seda arvu nr 21?


Miljoni käe jooxul saame siis 215 korda KK vs AA?? :)
NL50's on see siis 9000$ raha kaotust, mille vastu me ei saa halligi teha :P

lenC
11.06.09, 01:15
Miljoni käe jooxul saame siis 215 korda KK vs AA?? :)
NL50's on see siis 9000$ raha kaotust, mille vastu me ei saa halligi teha :P

Aga täpselt samamoodi tõmbad AA vs KK ;)

edit: kui sa just leits pole

ranka
11.06.09, 01:20
edit: kui sa just leits pole


Vastus:



http://www.upload.ee/image/102325/2week.jpg


Kutt postitab ainult käsi, kus sai beate. Seal, kus võitis poti või tegi suure suckoudi neid eriti ei postita.

RudiTurbo
11.06.09, 01:31
Aga täpselt samamoodi tõmbad AA vs KK ;)

edit: kui sa just leits pole


Päris samamoodi ei tõmba NL50's. Enamus sitapeadest flativad 3Beti KK'ga ning foldivad ära oma KK mingi hirmsa boardi peale :P

vapsik
11.06.09, 01:33
Päris samamoodi ei tõmba NL50's. Enamus sitapeadest flativad 3Beti KK'ga ning foldivad ära oma KK mingi hirmsa boardi peale :P


Kuidas Sa seda tead?

lebovend
11.06.09, 01:36
Vastus:


Kutt postitab ainult käsi, kus sai beate. Seal, kus võitis poti või tegi suure suckoudi neid eriti ei postita.




ROFL
vot ma just täna(või siis eile), kui ma veel kaine olin, mõtlesin samamoodi otsida yles seesama graafik ja postitada siia, peale neid coolerite ja beatide storysid, aga võta näpust, ma ei jõudnud oma eesmärgini. Sa tegid selle minu eest!

"10bb/100le, alati saaks ju paremini"

RudiTurbo
11.06.09, 01:46
Kuidas Sa seda tead?


Kõvasti näinud neid regulare seal oma KK'si mängimas, nii, et junn jahe poistel

leits
11.06.09, 19:33
daily 80'l hoos j2lle t2na ...
5k daala suudan hittida siis järgmine nädal on aasiasse reisile kuhugile minek ka .. no idea kuhu .. ilmselt kambodza vms :D seega god plz be with me :D

Johnny Jazz
11.06.09, 21:03
daily 80'l hoos j2lle t2na ...
5k daala suudan hittida siis järgmine nädal on aasiasse reisile kuhugile minek ka .. no idea kuhu .. ilmselt kambodza vms :D seega god plz be with me :D

Fakk, pärast mingil WSOP satikal hävimist võtsin kohe tildi-inertsist mingi suvalise algava turniiri ette, milleks osutus siis Daily 80k hyper-turbo satikas.

Brag: Pilet tuli obv ära
Beat: Mul polnud VÄHIMATKI tahtmist seda mängida. Kell on minu aja järgi 3 öösel, uni niidab juba totaalselt jalust ning homme hommikul on tarvis jõhkralt asju ajada. Ilmselgelt aga 'Unregister' varianti enam keegi mulle ei pakkunud.
Variance: Külmkapis on Red Bulli 4-pack

Aga noh, eks heads-upis kohtume.

leits
11.06.09, 21:05
Fakk, pärast mingil WSOP satikal hävimist võtsin kohe tildi-inertsist mingi suvalise algava turniiri ette, milleks osutus siis Daily 80k hyper-turbo satikas.

Brag: Pilet tuli obv ära
Beat: Mul polnud VÄHIMATKI tahtmist seda mängida. Kell on minu aja järgi 3 öösel, uni niidab juba totaalselt jalust ning homme hommikul on tarvis jõhkralt asju ajada. Ilmselgelt aga 'Unregister' varianti enam keegi mulle ei pakkunud.
Variance: Külmkapis on Red Bulli 4-pack

Aga noh, eks heads-upis kohtume.


ma rahulduks 8k daalaga ja diiliga, esi koha võid endale j2tta .. btw mis riigis pesitsed, et kell on 3 öösel .. tai, malaisia? t´aiga oli 4h vist ajavahe

Johnny Jazz
11.06.09, 21:07
ma rahulduks 8k daalaga ja diiliga, esi koha võid endale j2tta .. btw mis riigis pesitsed, et kell on 3 öösel .. tai, malaisia? t´aiga oli 4h vist ajavahe

666. postitus sul see.

Austraalias olen hetkel, aga siit muidugi igasugused Taid-Malaisiad ka head, lähedal käia. Mõned sajad dollarid ning käidud :D

Tarmonator
11.06.09, 21:09
Austraalias olen hetkel


Business or pleasure?

Johnny Jazz
11.06.09, 21:12
Business or pleasure?

Nii üht kui teist. Mul muidu plaanis lähipäevil blogis sel teemal pikemalt kirjutada.

leits
11.06.09, 21:55
hävisin AK vs qq
sain ellu tagais A7s vs JJ vs QQc:D

leits
11.06.09, 22:42
olin 9k peal .. nyyd 6k AKo vs TT again no hui ma saan seda endale

Johnny Jazz
11.06.09, 22:54
Ma sealt ammu väljas, ei mäletagi millega lendasin. Samuti väljas $33+R WSOP satikalt, kus lihtsalt olingi shortiks jäänud. Hetk tagasi lendasin aga 55+R $35k Gtd'lt, kuhu olin liiga faking palju re-buysid ka ladunud. Käsi oli meeldiv, FML.

Panin ta tegelikult õhu peale. Olime mitu kätt järjest madistanud ning mina võitnud ilma showdownita. Aga njah, standard 70/30.

Poker Stars $50+$5 No Limit Hold'em Tournament - t100/t200 Blinds - 8 players - View hand 150939 (http://www.thehandconverter.com/hands/150939)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_phpbb) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

MP2: t24300 M = 81
CO: t5675 M = 18.92
Hero (BTN): t8960 M = 29.87
SB: t10800 M = 36
BB: t7635 M = 25.45
UTG: t6635 M = 22.12
UTG+1: t4450 M = 14.83
MP1: t3200 M = 10.67

Pre Flop: (t300) Hero is BTN with Ahttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif
3 folds, MP2 calls t200, 1 fold, Hero raises to t800, 2 folds, MP2 calls t600

Flop: (t1900) 3http://static.deucescracked.com/images/spade.gif 7http://static.deucescracked.com/images/heart.gif 5http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (2 players)
MP2 checks, Hero bets t1400, MP2 raises to t3200, Hero raises to t8160 all in, MP2 calls t4960

Turn: (t18220) 9http://static.deucescracked.com/images/heart.gif (2 players - 1 is all in)

River: (t18220) 6http://static.deucescracked.com/images/club.gif (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t18220
MP2 shows Qhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif 6http://static.deucescracked.com/images/spade.gif (a pair of Sixes)
Hero shows Ahttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif Jhttp://static.deucescracked.com/images/spade.gif (high card Ace)
MP2 wins t18220

leits
12.06.09, 00:08
teine money level ... A7s vs AQo häving
A8o vs 28o häving sick

leits
12.06.09, 16:07
Ilmselt see nädal ei jõua mängida rohkem .. kuna täna maale ära (ja seal on nii toredad sõbrad, kellega 3 päeva jooksul kaineks ie saa :(), kool läbi selleks aastaks siis :) Täna sain siis 1000$ piiri ületatud NL25's. See kuu on aga kurati ****, olgem ausad, ma ei tea, no ei saa kuidagi mängu käima .. tean et suudan paremini, kuid ei teagi mille taha jäänud on.

1k graph:

http://www.upload.ee/image/104963/1k.jpg

8,51bb/100'le on see gprah siis .. Obv saaks paremini, kuid olen selle tulemusega rahul .. 10+bb/100äle on päris keeruline hoida ma kujutan ette, non variation game tuleb mängida ilmselt .. a noh mulle väga AK'd ei meeldi foldida :) Stattid on pretty standard nii et neid ei viidis välja kirjutama hakatgi.

See nädla sai siis sunday millil 1k hitiud ja eile 80K'l teise money levelisse jõutudu ... 30BI+ on juba Nl50 jaoks olema, kohe kohe varsti ka 40BI .. ilmselt lähen siis Nl50 lõhkuma :)

Selle kuu graph ... total ameerika mäed.

http://www.upload.ee/image/104969/thismonth.jpg


Ehk saab selle foorumi tegelastea varsti siis NL50s maid jagada .. kui nii edasi löäheb, siis hui ma suvel tööle l2hen vaid grindin lolliks end :)

kivisaba
12.06.09, 16:13
kae kae nii saab sinust veel asja kui külm(NL50) ära ei võta

BuildUp
12.06.09, 16:39
Leits lükka ikka selliste normaalsete graafikute peale ka emotsioonid sama lakke kui bad beatide peale. See tasakaalustab ning pärast keegi ei mäletagi su bad beate. ;) ;D

leits
12.06.09, 16:49
Leits lükka ikka selliste normaalsete graafikute peale ka emotsioonid sama lakke kui bad beatide peale. See tasakaalustab ning pärast keegi ei mäletagi su bad beate. ;) ;D

Mulle on alati vähe ;D ;D ;D
Homme vist kalaretk tulemas jõe äärde .. tonkad sisse ja õlu kaas. .. its gonna be fun

Rage
12.06.09, 16:57
Leits lükka ikka selliste normaalsete graafikute peale ka emotsioonid sama lakke kui bad beatide peale. See tasakaalustab ning pärast keegi ei mäletagi su bad beate. ;) ;D




...
See kuu on aga kurati ****, olgem ausad,
...

...
ma ei tea, no ei saa kuidagi mängu käima .. tean et suudan paremini, kuid ei teagi mille taha jäänud on.
...

...
Obv saaks paremini, kuid olen selle tulemusega rahul ..
...

...
Selle kuu graph ... total ameerika mäed.
...
imo täitsa parajas koguses emotsiooni ja nuttu ja hala

leits
12.06.09, 17:03
imo täitsa parajas koguses emotsiooni ja nuttu ja hala


best player sooviks sinu graphi siis näha :)?

Rage
12.06.09, 17:26
best player sooviks sinu graphi siis näha :)?
ma pühapäeval oma pokkeripäevikut arvatavasti uuendan ka graafikutega, siis saad näha... jäävad kordades su graafikutele alla.. eile alles jõudsin see ku kasumisse.. ja FTP downswingist pole midgai head rääkida.. aga ma ei öeld midagi halba su graafikute kohta.. kõik on OK, ausõna :D
lihtsalt su kommentaarid on alati emotsioonirikkamad kui muidu tuimade eestlaste kommentaarid ;)

BuildUp
12.06.09, 23:51
imo täitsa parajas koguses emotsiooni ja nuttu ja hala


Ma rääkisin positiivsetest emotsioonidest. Need on pigem negatiivsed.

ESTPatrick
13.06.09, 09:51
leits kuidas tsükkel edeneb? öösel tuli ka niiii palju kõnesid peale.

leits
14.06.09, 12:52
ename i jooo... **** ma murdusin .. vanad panevad veel edasi .. pl2t ma ei taha enamn >:(

hotcocacola
14.06.09, 13:26
sama siin :D

marguzz22
14.06.09, 17:05
leits mis su ps screenname oN?

vapsik
14.06.09, 17:41
leits mis su ps screenname oN?


Nuputa natukene. Seda ei ole väga raske ära arvata.

Aristotep
14.06.09, 17:46
leits mis su ps screenname oN?


PSProfish4Rollz

leits
15.06.09, 00:49
Sain siis ametlikult kaineks .. ütleme .. ma ei ole tsükli vend .. ma lihtsalt ei jõua teise päeva õhtul enam juua ... sõber tegi kinda rekordi vist õhtu 9st ommiku 5ni .. 19 0.5l carlsbergi juua ... patrick teab kellest jutt .. no tra mina aru ei saa mis kuradi moodi see sisse mahub..
Reede oli standard, kukkusin täispega järve .. mõtlesin ah pohhui olen märg juba, seega ujun ka veits .. a tuldi tiriti veest v2lja mind .. obv ma jumala nokkis .. laupäev magaisin 4h, tuli kõne ... ma ootan ukse all sul, 3 õlut võtsin sulle, tule välja .. läksin välja ning jõudsin täna ommiku 6 paiku ..magaisn trepikojas .. ema ommiku tõi tuppa, vaatas et väga ***** olen joond end vist ..

üldiselt fun üritus .. aga pohmakad on jubedad

e: üritasin grindida ka .. 2.5k kätt +40$ ja panin lauad kinni .. nii sitt on olla veel .. aga roll on nl50 jaoks valmis :) maybe omme siiis tuleb mängima hakata

leits
15.06.09, 02:42
Üritame siis NL50 karjääri again .. hetkel break even i gess või mingi BI miinuses .. liiga looselt v ma ie tea lähen AI .. showdowniga tuleb ainult miinust..AKs hävitiasin KK küll, kuid ma ie tea .. ilmselt on harjumatuse tunne vms ... nl25 oli ikka väga iisi võrreldes nl50 imo ..vb paari p2eva pärast räägin uut juttu .. aga hetkel tundub 50 skeeriu .. 2x krt lükkasin KK'ga turnis kui fish oli min raise v22nanud turnis..obv vaatas sealt 2 paari vastyu nagu tavaliselt ning ma oma ülepaariga bustoris

hetke tunne et ma olen ainuke fish seal sharkide vahel lauas :D

RudiTurbo
15.06.09, 05:30
Ma olen üsna passiivseks omal mängu tõmmanud ja kui mingil tänaval vaatab liiga suur bet vastu, siis ei hakka nussima ning hetkel on küll kõik fking ilus. See nv on olnud siuke tunne, et olen NL50's kunn, regularid on ka taha saanud mõnusalt ;D

leits
15.06.09, 18:56
Ma ei te, nl50 ma ie biidi .. ma ie saa aru, mida ma valesti teen .. nl25 mängin silmad kinni ka paremini .. paar light showdown calli olen küll teind, kuid siiski :S?

http://www.upload.ee/image/107651/wtf.jpg


Kena read oli selle "regulari" vastu .. obv see NL50 karma hakkab again peale ... see limiit on mu jaoks müstika .. ilmselt back to nl25 ja teenin natukene raha ka ...

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($50.75)
MP1 ($37.20)
MP2 ($86.15)
MP3 ($49.75)
CO ($57.70)
Hero (Button) ($53.90)
SB ($52.20)
BB ($57.35)
UTG ($91.05)

Preflop: Hero is Button with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
2 folds, MP1 bets $1.50, MP2 calls $1.50, MP3 calls $1.50, 1 fold, Hero raises to $8, 3 folds, MP2 raises to $26, 1 fold, Hero raises to $53.90 (All-In), MP2 calls $27.90

Flop: ($111.55) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($111.55) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($111.55) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $111.55 | Rake: $3
Main pot: $111.55 between MP2 and Hero, won by MP2

Results:
Hero mucked Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, Jacks).
MP2 had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (straight, five high).
Outcome: MP2 won $108.55

leits
15.06.09, 20:00
Ahjaa .. bronnisime reedeks lätti hotelli ära. 2 ööd radisonis + veepark 1.3k eek nägu .. peab meeldima .. tutvume riia vaatamisväärsustega, isegi ehk kasiinoga.

leits
16.06.09, 00:45
Back to nl25 tomorrow ... minu silmis on need 50 lauad mingi nittide kogumik ja fishe on haru harva laupäeviti, suudan nl25s paremini mängida, rohkem teenuda hetkel ..

RudiTurbo
16.06.09, 07:12
JJ preflop all in :-\

Need paar halba showdowni ongi, mis NL50's kasumi ära söövad, tuleb hakata foldima!
Seda näitab Su showdown winnings ilmselgelt, liiga palju on suuri langusi
Ma lugesin selle sessi pealt nagu kuskil 7 all ini suurust langust, see on VÄGA SUUR ARV. Ma ei lähe 3k käe jooxul vb kordagi all ini. NL50 pole all animise limiit! Väixeid potte tuleb mängida! Sest kui Sa teed poti suureks, siis NITil ei ole halvemaid kaarte kui Sul!

Fortune
16.06.09, 07:17
JJ preflop all in :-\



JJ prelop all in on seal õige lahendus. Vaata, et tegemist on olukorraga kus tüüp callib MP1 raisi, kohe pilk peale tema 3betile( kusjuures rääkisin leitsiga, siis see oli mingi 10% väikse sampli peale), see tähendab, et ta sealt AA KK QQ AK peaks raisima, vb QQ jätab vahest raisimata ja see ongi põhimõtselt ainuke käsi mis sind crushib, ülejäänd juhtudel on tegemist flipiga (harvem juhus) või domineerid sina teda nagu ka hetkel juhtus.

RudiTurbo
16.06.09, 07:26
JJ prelop all in on seal õige lahendus. Vaata, et tegemist on olukorraga kus tüüp callib MP1 raisi, kohe pilk peale tema 3betile( kusjuures rääkisin leitsiga, siis see oli mingi 10% väikse sampli peale), see tähendab, et ta sealt AA KK QQ AK peaks raisima, vb QQ jätab vahest raisimata ja see ongi põhimõtselt ainuke käsi mis sind crushib, ülejäänd juhtudel on tegemist flipiga (harvem juhus) või domineerid sina teda nagu ka hetkel juhtus.


Seda ei vaadanud, sel juhul on tõesti lootust. Ise pole JJ'iga sellises olukorras olnud, sest JJ'iga callin sealt pigem, kuid QQ'ga on tulnud ka sedasi ette olukordi, kus saab preflop all iniga ees olla QQ'ga.

kivisaba
16.06.09, 07:49
Seda ei vaadanud, sel juhul on tõesti lootust. Ise pole JJ'iga sellises olukorras olnud, sest JJ'iga callin sealt pigem, kuid QQ'ga on tulnud ka sedasi ette olukordi, kus saab preflop all iniga ees olla QQ'ga.

orly ?
no offence sinu kui pokkerimängija vastu on mul täielik respect aga see eelmine ütlus kehtib ainult nl50 kohta right ? or :o

RudiTurbo
16.06.09, 08:08
orly ?
no offence sinu kui pokkerimängija vastu on mul täielik respect aga see eelmine ütlus kehtib ainult nl50 kohta right ? or :o


JJ preflop all ini mõtled?
Pmst jah NL50 exclusive, aga NL25 ma ka pole JJ'iga preflop all ini läind, madalamal pole mänginud ning kõrgemal selgub tulevikus ;D


EDIT: Ja muide, kunagi ärge ühe inimese ütlust foorumis võtke kullana, kõik mis keegi siia foorumisse kirjutab, on Tema isiklik arvamus ning kas Sa seda usud või mitte on Sinu enda asi. Aga targale ja mõtlevale inimese võib igast ütlusest omale areneda uus mõte või teooria, mis aitab oma mängule kaasa.
Kullana võite ühe inimese ütlust võtta ainult siis, kui Ta nimi on Dan Harrington vms, lühidalt, kellel on jubedas koguses tulemustega tõestusmaterjali olemas, et Ta teab millest räägib!
Ning jubedas koguses mõtlen siis ikka aastaid ja aastaid edu!

Pahvak
16.06.09, 10:02
EDIT: Ja muide, kunagi ärge ühe inimese ütlust foorumis võtke kullana, kõik mis keegi siia foorumisse kirjutab, on Tema isiklik arvamus ning kas Sa seda usud või mitte on Sinu enda asi.


+1. Uuel kasutajal on eriti raske aru saada, kes annab head nõu ja kes halba. Foorumi suurenemisega on viimasel ajal ikka naljakaid nõuandeid näha olnud. "Küta nuppe, ega foldides ei saagi võita". Rudi kohta pole midagi halba öelda ofc. ;)

kivisaba
16.06.09, 11:59
JJ preflop all ini mõtled?
Pmst jah NL50 exclusive, aga NL25 ma ka pole JJ'iga preflop all ini läind, madalamal pole mänginud ning kõrgemal selgub tulevikus ;D


EDIT: Ja muide, kunagi ärge ühe inimese ütlust foorumis võtke kullana, kõik mis keegi siia foorumisse kirjutab, on Tema isiklik arvamus ning kas Sa seda usud või mitte on Sinu enda asi. Aga targale ja mõtlevale inimese võib igast ütlusest omale areneda uus mõte või teooria, mis aitab oma mängule kaasa.
Kullana võite ühe inimese ütlust võtta ainult siis, kui Ta nimi on Dan Harrington vms, lühidalt, kellel on jubedas koguses tulemustega tõestusmaterjali olemas, et Ta teab millest räägib!
Ning jubedas koguses mõtlen siis ikka aastaid ja aastaid edu!


ses suhtes obv
ega harringtoni ka puhta kullana ei saa võtta tema moodi tänapäeval turkasid mängida pole vast kõige optimaalsem aga see selleks
lihtsalt kuidagi imelik, et JJ-ga all in nõnda üllatav sinu jaoks on
ise olen riididele toetudes ka vähemaga sisse ajanud eriti kui keegi ikka tahab oma stackist lahti saada
tuleb meelde juhus kus mul oli riid et vend 3-betib any ace pmst siis kütsin all in AJ tema vastu ja pidas
aga see oli nl25
Lihtsalt tahtsin öelda, et all-in pole minu jaoks nii püha muuv kui sinu jaoks :D

leits
17.06.09, 15:33
mnja yle pika aja tuli @nl25 kerge tilt .. 4 top setti kr2kiti ja hakkasid ATC AI lendama .. õnneks mõni tuli ära ka ja -1.5BI ... 5bb/100'le hetjkel ja ca 600$ protid see kuu ... kandsin 1/3 oma rollist välja ka kuna peod tulemas seega ma ie tea .. ausalt öeldes on pokkerist siiber..ei viidsi enam m2ngida

ja standard doomswitch peale cashauti .. no idea aga see on juba starsis nii tavaline ..

Timpz
18.06.09, 01:06
ship 10$
Starsis Timpz18

Codecci
18.06.09, 01:36
Quiti Stars, see on värdjas sait.

leits
18.06.09, 01:39
Jei bemmil ülevaatus olemas 2ks aastaks. Ainuke asi mis kartsin oli, et kontorllivad esimesi klaase, mul tehase toon + kõige heledam toon ka peale kütetud. aru ei saa, aga kui mõni v2rd kontorllib on maha kakkumise ringid, muid vigasid obv polnud. Väideti et amordid on "nats" jäigad, no shit sherlockid kui need on Blisu B6'd (ehk nats spordid, mitte midgai ajuvabat) .. 2a rahulik nüüd .. reede ommiku riiga ja let the fun begin :)

hotcocacola
18.06.09, 09:39
Jei bemmil ülevaatus olemas 2ks aastaks. Ainuke asi mis kartsin oli, et kontorllivad esimesi klaase, mul tehase toon + kõige heledam toon ka peale kütetud. aru ei saa, aga kui mõni v2rd kontorllib on maha kakkumise ringid, muid vigasid obv polnud. Väideti et amordid on "nats" jäigad, no shit sherlockid kui need on Blisu B6'd (ehk nats spordid, mitte midgai ajuvabat) .. 2a rahulik nüüd .. reede ommiku riiga ja let the fun begin :)



;D

goldec
18.06.09, 13:12
Solid, nüüd mindset korras kindlasti :D

leits
18.06.09, 13:16
Solid, nüüd mindset korras kindlasti :D


OBV :D ilmselt täna m2ngin veel, nv jääb vahele .. mõtlesin riias nats napsutada ja siis pyuhap - jaanipäev tsykkel teha ja juuli kainena võtta :D:D

ESTPatrick
19.06.09, 09:43
elusees ei suuda sa kuu aega kaine olla, küll mina juba tean seda

ranka
20.06.09, 00:02
OBV :D ilmselt täna m2ngin veel, nv jääb vahele .. mõtlesin riias nats napsutada ja siis pyuhap - jaanipäev tsykkel teha ja juuli kainena võtta :D:D


Sa PokkeriProd.com Suveturniirile ei tulegi vä?

leits
21.06.09, 16:45
oi ***** .. sain kaineks ... tra ma olen nii l2bi omadega ... viimane öö 45 minti magamist ja otse autoga eesti ... riia kõik baarid ja litsimajad k2isime ilmselt l2bi ... budget l2ks kordades plaanitust lõhki >:(

Obv minnes oli nii kiire, et mina ei teagi 90 v 100 ala, mis seal oli.. sinna sai 158 sisse lennatud :D 20 latti ja pidu võis jätkuda, läti ruulib altkäemaksu kohalt .

leits
22.06.09, 02:06
obv tyrka sugused munnid on maal .. ja ma joon lakku täis end again ...

ESTPatrick
23.06.09, 11:53
obv tyrka sugused munnid on maal .. ja ma joon lakku täis end again ...


küll mina juba tean millal on aeg lõpetada, mul kõrgharidus ikkagi

leits
23.06.09, 18:10
Head jaani kõigile .. hakkaisn vana tallinna vennaks see kord .. 13 pudelit vana tallinnat 3 peale ... kui ära suudame laksida need, siis isiklik rekord olemas :D

Matzet
23.06.09, 18:34
good luck ;)

leits
24.06.09, 18:16
ilmselt suvel soome ei lähe .. v2ga ei motiveeri .. hetkel on nl25 roll fine again .. siin suuremad peod tegid suuri kulusid -... üritan terve juuli kuu grindida nii palju kui jõuan, eesmärk on 80K kätt ning VÄHE PIDUSID ... samas kui mingi great pakkumine soomest tuleb peab vast kuuks ikka minema, aga 11 euri ei motiveeri tunni eest.

hem n2itab hetkel 64k käe peale 16$ per hour, seega kinda rohkem kui seal hhuiates

Pahvak
25.06.09, 02:18
A tööl käid 8h päevas. Päevas 8h pokkerit ka viitsid taguda?

marguzz22
25.06.09, 08:32
Jah selles ongi jama, et päevas 8h ei suuda kvaliteetselt pokkerit mängida

Potsataja
25.06.09, 09:13
ilmselt suvel soome ei lähe .. v2ga ei motiveeri .. hetkel on nl25 roll fine again .. siin suuremad peod tegid suuri kulusid -... üritan terve juuli kuu grindida nii palju kui jõuan, eesmärk on 80K kätt ning VÄHE PIDUSID ... samas kui mingi great pakkumine soomest tuleb peab vast kuuks ikka minema, aga 11 euri ei motiveeri tunni eest.

hem n2itab hetkel 64k käe peale 16$ per hour, seega kinda rohkem kui seal hhuiates


Paku seda tööd siis kellelegi teisele, kellel raha rohkem vaja.

ranka
25.06.09, 10:03
Jah selles ongi jama, et päevas 8h ei suuda kvaliteetselt pokkerit mängida


Täpselt. Peale selle ei ole pokkeris tööajaks ainult pokkerimängimine. Võib-olla vaatad üle oma käsi, loed raamatut või artiklit, arutad sõbraga pokkerist või kasvõi käid siin pokkerifoorumis lugemas. Selle võid vabalt oma töötundidele otsa liita ning tihti võivad päevad olla pikemad, kui 8 tunnised tööpäevad.

leits
25.06.09, 12:02
Eks näis, kui mingi 12-13 peale ära räägin eks siis tuleb minna ka,
kuu aega peaks kõvasti sahmima seal .. 10h päevas ja mingi 23 tööpäeva on korralik nuts olemas .. tõmbaks kuhugi välismaale tripile again :D see kord turgutaks leedu majandust