PDA

View Full Version : POKKERIVIDEO: 100NL, -andres- 10 tablemas Full Tiltis full-ringi



ranka
14.02.11, 16:13
Seekordse video tegijaks on PokkeriProd.com foorumi super moderaator -andres-, kes video hetkel mängib FullTilt pokkeritoas 100NL FullRingi. Video ajal proovib -andres- anda vahetut tagasidet oma mõttekäigust kui ka üldisest mängu tasemest. Praeguse video ajal mängib -andres- küllaltki kinnist mängu, et mitte esimeses videos suuremat viga teha, kuid näitamaks ka seda, et ka nii mängides on [...]

Näidisklipp:

http://www.youtube.com/watch?v=BsO1QMGHyVw

Terve video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/videos/show_video?video=andres-100NLFR-14022010

Loe tervet artiklit ››› (http://www.pokkeriprod.com/2011/02/14/pokkerivideo-100nl-andres-10-tablemas-full-tiltis-full-ringi/)

MeelisV
14.02.11, 17:56
Video vaadatud ja hea töö! HU mängijana pole küll nii tighti mänguga harjunud, aga eks FR on ka hoopis teine teema kui HU. :)
Lõpuminutitel jäi silma TX käsi, kus floppasid TP ja kohe flopil foldisid. See standard?

ranka
14.02.11, 17:58
Video vaadatud ja hea töö! HU mängijana pole küll nii tighti mänguga harjunud, aga eks FR on ka hoopis teine teema kui HU. :)
Lõpuminutitel jäi silma TX käsi, kus floppasid TP ja kohe flopil foldisid. See standard?

Ma ise olen video läbi vaadanud aga kahjuks konkreetseid käsi ei mäleta. Küll aga mäletan mängu dünaamikat ja andres mängis vägagi tightilt, konservatiivselt. See tähendab, et ta ei pannud end kordagi ühtegi marginaalsesse olukorda, hoidis väikeste kätega potid väiksena ja kui pott hakkas suureks minema siis kadus väikestega, jätkas suurtega.

Seega ei pruugi olla seal kõik nii standard, küsitavaid olukordi tekkis - tihti foldis näiteks CO-lt käsi, millega on suht OK stealida või postflopis tegi tight folde. See ei tähenda, et video "sitt" on vaid pigem just väga hea multitabling video ja sellise stiiliga saab vabalt näidata 1pt/bb+ kasumit (lisaks rakeback) long runnis.

5gww
14.02.11, 18:20
minu jaoks jäi selgelt lühikeseks, sain ennast mugavalt sisse sättida ja juba oli videoga finito. eks jään järge ootama.

bluelite
14.02.11, 18:25
minu jaoks jäi selgelt lühikeseks, sain ennast mugavalt sisse sättida ja juba oli videoga finito. eks jään järge ootama.

+1

Uus minu kui algaja jaoks oli ülekaartide foldimine fishi 3beti peale. Kas see on standard, kas seda peaks ka NL2-5 kasutama? Nende foldide juures oleks ehk tahtnud kuulda ka põhjendusi, miks nii tegid.

Video hea, tänud tegijale.

ranka
14.02.11, 18:37
+1

Uus minu kui algaja jaoks oli ülekaartide foldimine fishi 3beti peale. Kas see on standard, kas seda peaks ka NL2-5 kasutama? Nende foldide juures oleks ehk tahtnud kuulda ka põhjendusi, miks nii tegid.

Video hea, tänud tegijale.

Postita siia teemasse mõni enda konkreetne käsi. Ülekaardid, 3bet on nii suhtelised. Kõik oleneb stäkkide, positsioonist, readidest, mis kaardid sul käes, kui suur 3bet jne. Seega kindlasti kätt oleks vaja näha.

Aga rusikareegel on, et kindlam on foldida 3betile rohkem kui neid callida.

kardaanirist
14.02.11, 19:19
üldiselt väga hea video. actionit oli veits vähe, aga ei kurda. paar küsimust samas tekkis. nägin, et mitu korda 3bettisid 9$ (9bb). kas see on standard (mitmel oli roheline märge juures, aga ma ei tea mida see täpselt sul tähistab. kui fishi, kas siis ei peaks just 3bet vähe suurem olema, sest 3betime nagunii ainult for value?).

21:15 - avad COlt 99 ja saad SB pealt 3beti. ütled, et kasutad väikest abivahendit, et teada, kas foldida või ei. kui võib küsida, siis missugust abivahendit?
25:14 - floppad seti ja turnis completed full houseks. nagu ütlesid, siis võib regulari beti järjekordselt callida, aga ka tõsta. tõstsid regulari 11$ lead outi 31$ peale. endale tundub see natukene palju, sest meil ei ole vaja kätt kaitsta ja bettides ehk natukene vähem (25-27$) ajendame ehk regulari flushdrawiga kergemini callima? või on selline mõtlemine vale?
25:27 - jätad COlt 87s avamata. miks nii?
26:22 - foldid AJo SB pealt BTN isoleeringu peale (isoleeris CO olevat rohelise märkega mängijat. järekordselt ei tea, mis märge mida tähendab, aga kui fishi, kas siis just ei ole BTN range veelgi laiem, kui eeldame, et ka tema teab, et vastane on fish?)


aitäh video eest ja jään järgmist ootama! :)

bluelite
14.02.11, 19:40
Postita siia teemasse mõni enda konkreetne käsi. Ülekaardid, 3bet on nii suhtelised. Kõik oleneb stäkkide, positsioonist, readidest, mis kaardid sul käes, kui suur 3bet jne. Seega kindlasti kätt oleks vaja näha.

Aga rusikareegel on, et kindlam on foldida 3betile rohkem kui neid callida.

Ei, konkreetset kätt ma enda puhul silmas ei pidanud, pigem mõtlesin seda üldises plaanis. Kui on readid, et 3bet bluff on ranges, siis viimase sessi ajal aitas ühe tegelase vastu lihtne shove - ja see töötas. Samas igaühe vastu seda kindlasti ei teeks.

levis
14.02.11, 19:58
1limp, kas foldime sb 68s ?

k2snakalle
15.02.11, 00:45
lisaks eelmainitule jäi silma, et foldisid BB pealt KQo CO stealile. Miks?

-andres-
15.02.11, 01:48
Homse päeva jooksul proovin kõigile küsimustele vastata ja nii hästi kui oskan.
Nende ülitightide pre foldide kohta võin öelda, et osad olid tingitud sellest, et tahtsin video õnnestumises suhteliselt kindel olla ja mitte seda mingi hetk kinni panna nagu paar eelmist korda. Samuti ei olnud harjunud pidevalt seletama, sest muidu oleks tekkinud tihti küllaltki suur vaikus ning sellest tundsin end veidi häirituna ja ei pannud mitmeid spote tähele ning foldisin suht automaatselt mõnes kohas, kus enamasti seda ei tee.
Kindlasti proovin järgmises videos rohkem "enda tavalisemat" mängu teha, aga kogemuse puudus oli üks faktoreid esimesel korral.
Aga tagasiside hea ning mida rohkem seda tekkib, seda enam saab arutada ning proovin selles suhtes parima anda.

Pahvak
15.02.11, 10:08
Vaatasin ka ära, aga midagi väga öelda ei oska. Tavaline värk ja põnevaid kohti tuli vähe ette. :)

pikk28
15.02.11, 10:12
kena TAG video. eks järgmises videos avaned juba rohkem.

Rage
15.02.11, 10:47
njaa.. hea oli vaadata täiesti teistsugust stiili samas limiidis.. üsna tight olid jah stealimisel ja blindidel..

ranka
15.02.11, 12:48
njaa.. hea oli vaadata täiesti teistsugust stiili samas limiidis.. üsna tight olid jah stealimisel ja blindidel..

Kusjuures selline TAG-nitty stiil tundub minu arvates väga hea stiil. Raskeid otsuseid ei ole ja on kindlalt parem kui spewida või mõttetul playbackida. Ainus probla, et sellist stiili on kole raske hoida.

q_q
15.02.11, 22:13
tahtsin video õnnestumises suhteliselt kindel olla ja mitte seda mingi hetk kinni panna nagu paar eelmist korda.

???

-andres-
15.02.11, 22:22
???

Teisisõnu video ajal ei ole enda mugavustsoonis, kui pean pidevalt seletama ning paar korda suutsin enne tilti minna kui pea ja jutt täiesti erinevat asja rääkisid ja miski lolli vea sisse tegin. Ehk asi minus ja mu mindsetis, dont know.

ranka
15.02.11, 23:40
Üks soovitus. Kui videot teed siis alguses mängi vähem laudu - 4 kuni 6 lauda. Vähem actionit, rohkem aega rääkida ühest kindlast käest.

bluelite
16.02.11, 07:59
Või siis teine variant, tee enne video ära ja pärast räägi peale. Samuti arvan, et liialt perfektsionist ei tasu ka olla, tee oma mängu ja tee oma vigu, küll pärast need välja tuuakse, siis on sellest videost kasu peale vaatajate ka sinul endal.

gl

Tigrano
16.02.11, 08:06
Kuskil CR oli päris hea video tehtud, mängis 16 laual oma mängu ära ja siis pärast luges peale, mis andis hea ülevaate 16 laual toimunud mängust, kasutades pausi jõudis kõik mõttekäigud ära seletada ja tänu sellele oli väga sisukas video.

Loomulikult otse videos ei ole 6+ laual võimalik kõike seletada :)

ranka
16.02.11, 10:48
Kuskil CR oli päris hea video tehtud, mängis 16 laual oma mängu ära ja siis pärast luges peale, mis andis hea ülevaate 16 laual toimunud mängust, kasutades pausi jõudis kõik mõttekäigud ära seletada ja tänu sellele oli väga sisukas video.

Loomulikult otse videos ei ole 6+ laual võimalik kõike seletada :)

Pean end jube objektiivseks aga vala või tina pealelugemisega muutun ikkagi natuke result oriented mängijaks. Pigem siis vaadata kellegi teise mängu ja nii peale lugeda.

albinar
16.02.11, 11:53
Hästi tehtud video , oli näha et väga tight , aga samas kõik asjad väga hästi paigas. Ja sellega hoiad kõik olukorrad ära kus, mõistus peaks otsa lõppema. Üks asi jäi siiski silma, et sa ei taha kohe ültse stealida.

Tigrano
16.02.11, 12:31
Pean end jube objektiivseks aga vala või tina pealelugemisega muutun ikkagi natuke result oriented mängijaks. Pigem siis vaadata kellegi teise mängu ja nii peale lugeda.

Igal videol on oma eesmärk, sellest tuleb aru saada.

kalkaan
16.02.11, 15:00
Selline rumal küsimus, et kuidas neid videosid näeb? Kas peab olema mingi number rake't genereeritud vms. Näidisklippe näeb ilusti, kuid sisse logides ei lähe ükski video käima.

Tigrano
16.02.11, 15:01
Tasuta on kõik, pead ainult sisse logima. Arvatavasti on sul flashiga mingid probleemid, sest näidisvideod jooskevad youtubes.

kalkaan
16.02.11, 15:44
Tasuta on kõik, pead ainult sisse logima. Arvatavasti on sul flashiga mingid probleemid, sest näidisvideod jooskevad youtubes.
Ei kujuta ette, mis viga võib olla. Tõmbasin viimase Flashi, uuendasin Java. Ei hakka need videod mul tööle ei koduarvutis, läpparis ega ka tööl olevas arvutis.

ropka11
16.02.11, 15:51
Ei kujuta ette, mis viga võib olla. Tõmbasin viimase Flashi, uuendasin Java. Ei hakka need videod mul tööle ei koduarvutis, läpparis ega ka tööl olevas arvutis.
Proovi mõne teise brauseriga.

Tigrano
16.02.11, 15:53
Huvitav, mõned üksikud korrad on kellegil probleeme kui ülerahvastatud või flashiga jamab midagi, just vaatasin kõik toimib.

5lehte
16.02.11, 16:31
Mul oli ka võimatu videosi vaadata internet exploreriga, tõmbasin mozilla ja kõik töötab.
Video kohta, mulle see stiil iseenesest meeldis väljaarvatud varastamine aga kui see ära jäänud video pärast siis on arusaadav.

ranka
16.02.11, 16:56
Ma lihtsalt ei mõista, kes tänapäeval veel IE-d kasutavad. Kui tõesti ei meeldi Mozilla siis kasutage Chrome, mis on ka vapustavalt kiire ja hea brauser.

Ei mäleta enam protsente aga meie saidi külastajatest on kõige suurem Mozillal (75%), teist ja kolmandat kohta jagavad IE/Chrome ning Chrome % tõuseb iga kuu, IE oma langeb ning kui IE ei ole Windowsi default brauser siis tõenäoliselt seda ei kasutaks keegi.

Kuna IE pidavat olema ebaturvaline, samas on ta mul ka kole aegalne võrreldes Chrome ja Mozillaga ning kuna enamus kasutajatest on Mozilla peal siis soovitan soojalt oma brauser vahetada mozilla vastu. Turul ehitatakse enamus saite just Mozillale ning sellega viiakse ka testimisi läbi. Tõenäoliselt teine testbrauser on Chrome ning kolmas IE.

kardaanirist
16.02.11, 20:12
Opera ftw.

kalkaan
18.02.11, 09:37
Tänud abi eest, oligi asi brauseris. Firefox'iga hakkas ilusti video tööle. Seda kuramuse IE'd juba 15 aastat kasutanud ning asjaga lihtsalt harjunud. Peab ikka ise ka mõne teise viguriga ennast harjutama.

ziimukaz
18.02.11, 09:52
Tänud abi eest, oligi asi brauseris. Firefox'iga hakkas ilusti video tööle. Seda kuramuse IE'd juba 15 aastat kasutanud ning asjaga lihtsalt harjunud. Peab ikka ise ka mõne teise viguriga ennast harjutama.
Aga ära Firefoxiga harjuta, võta Google Chrome parem :afro:

vennike
20.02.11, 02:33
jube nitine värk. aga selles mõttes vinge, et sa ei sattunud mitte ühtegi korda tõsiselt raskesse olukorda. see on skill omaette.
hiljem pealerääkimine on bs. pead rohkem videosid väntama, eks siis hakkab see jutt ka paremini jooksma. 7/10 overall.

qjet
20.02.11, 12:49
et neid videosi vaadata, pean endale rakeback kasutaja tegema vms?

Tigrano
20.02.11, 13:00
Jah, registeerida vaja ennast lihtsalt.

g00000se
23.02.11, 09:59
Minu arust väga mõnus video, natuke oleks võinud olla pikem, aga muidu hea. Kindel mängustiil. Sain ka ühe asja oma repertuaari juurde, nimelt see note panemine ja sinna lõppu mitu korda ta seda teinud on. Imelik et ise selle peale tulnud pole...
Anyway, good job ja ootame järge