PDA

View Full Version : NL100 blind vs btn AA



mislinn
15.02.11, 21:08
Kuna statse lauas ei kuva, siis ei hakka neid siia panema.


Vastase kohta on midagi kirjas aga küll:

avas co ma sb pealt 3bet ta call AJs ja stackis AQx flopil
4bet 1010 ja call shove, hea regi vastu
3210r flopil minu 8 to 21 with air
check AA 3 korda minuni 3bet potis ja ma check back


Jube ebameeldiv flop, mida teete?

MP2: $104.41
MP3: $123.68
CO: $51.79
BTN: $107.05
Hero (SB): $100.50
BB: $100.00
UTG: $126.86
UTG+1: $39.76
UTG+2: $101.00
MP1: $130.60

Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A :heart: A :diamond:
6 folds, CO calls $1, BTN raises to $4.50, Hero raises to $15, 2 folds, BTN calls $10.50

Flop: ($32.00) T :club: K :club: Q :club: (2 players)
Kuidas hero mängib?

Hullapple
15.02.11, 22:39
Raske koht........Aga ma arvan et cbet on siin ikka "must". Cbetiks miinimum 20 ma arvan(et draw kalliks teha). Ning shoven turnis iga non:club:.

Aga kui saame flopis raise ??? siis tuleb vist callida või üle shoveda. Kuna sa HUD-i ei kasuta aga note on sul et ta pre flop stackis TT siis eeldan et ta teeks seda ka QQ ja KK, eriti et see on veel BTN vs SB olukord. Samas ei tea ma kuidas Villain sind näeb. Kui oled tight 3bettor blindidelt siis ta võib ka IP olles flattida.

btw........soovitan sul kasutada TT, 1010 asemel, lihtsam aru saada ja silmale mugavam. Aga no see maitse asi :biggrin:

mislinn
15.02.11, 23:00
Kõik need noted tänase kohta, 3betisin teda ikka päris palju ja praeguse mälu järgi kaotasin ainult ühe poti neist kus ta checkis AA minuni ja mul oli AK 10Jxxx flopil ja checkisin maha.

mislinn
16.02.11, 21:32
Kas keegi kinnitaks/lükkaks ümber hulluõuna jutu palun!

Hullapple
16.02.11, 23:02
Kõik need noted tänase kohta, 3betisin teda ikka päris palju ja praeguse mälu järgi kaotasin ainult ühe poti neist kus ta checkis AA minuni ja mul oli AK 10Jxxx flopil ja checkisin maha.

Sellisel juhul usun kyll et ta oleks TT, QQ, KK preflop shovenud. Kuigi ega selles 100% kindel ei saa olla sest tricky regularid võivad monsterit ka sellises olukorras flattida. Nii et ma siin väga ei põeks ja ajaks rahad sisse. Any A:club:x vastu on meil 58% equity-t ja kui tal juhtub oleme J:club:x siis selle vastu on meil flip. Kui juba floppas meie vastu rea või masti siis minu jaoks on see cooler ja next hand please.


Kas keegi kinnitaks/lükkaks ümber hulluõuna jutu palun!
+1

Rage
17.02.11, 08:45
ma olen sellisel flopil AA foldinud... antud puhul on küll BTNi range rämedalt laiem.. maitea.. ma ei näe siin beti suurust millega me raha ei raiskaks info saamiseks.. seega checkiks ja vaataks mida vastane teeb.. imho on siin spotis CRAI parem kui ise välja cbetida ja foldida.. või shoveda reraise peale.. sest reraiseb meid oluliselt kitsam range käsi... imho poleks ka check-fold halb, leidub paremaid spote...

Rigged
17.02.11, 10:01
Check/shove tundub hea liin.

con
17.02.11, 16:55
Check/shove tundub hea liin.

tundub parim kui c/f ei taha mis ka fine.

üritasin mingid ranged luua(kindlasti vareieeruvad aga suht samasse auku ikka).

read: check AA 3 korda minuni 3bet potis ja ma check back
siin ta võis trappida oma pocketiga, TT+ arvestasin sisse. pf flattimisrangeks jätsin AQo+, AJs+ TT+ (5% stoves)

siis sellest lõin range millega ta oleks valmis flopil nupud sisse ajama ilma erilise mõtlemiseta(3%) ehk 60% algsest flattimise rangest


equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 42.831% 37.70% 05.14% 8210 1118.50 { AhAs }
Hand 1: 57.169% 52.03% 05.14% 11333 1118.50 { TT, JcJd,JcJh,JcJs, QQ+, AJs, AcKd, AcKh, AcKs, AcQd, AcQh, AcQs }

juhul kui nupud sisse lähevad kohe siis on vaja 42% eq pottoddside järgi.

bettides ca 20 ütled sa talle, et foldi sa enam ei leia ja ta on valmis selle 3% rangega nupud sisse ajama ma usun, ülejäänud peaks mucki lendama.

c/c on halb, jääb c/r, c/f

pmst check shove tundub siin parim. kuna on read, et ta võib suht lightilt stackida siis ehk saame ta range natuke laiemana hoida kui bettides kuigi sellisel flopil on ta sama scared kui sina ja kahtlen, et eriti blufiks aga mingi A:diamond:K vms äkki nt betiks siin.
kui sa c/r 3bet pottides siis ta bluffrange on oluliselt kitsam.

ranged küll varieeruvad jne aga kokkuvõttes ikkagi väga marginaalne spot. kui arvad, et ehk betib nõrgema rangega(40% ta rangest mida domineerime korralikult) siis pigem c/r.


// üritasin veits aidata