PDA

View Full Version : TÄHELEPANU - KÕIK KES KASUTAVAD 2P2 FOORUMIT (KASVÕI AASTAS KORRA)



ranka
19.01.09, 07:56
2p2-s on "phishing" katseid tehtud ja seetõttu, kõik kes kasutavad 2p2 foorumit siis kindlalt lugege läbi:

http://forumserver.twoplustwo.com/96/small-stakes-full-ring/announcement99.html

See on Teie enda turvalisuse huvides. Ja kes isegi kasuta, siis lugegu ikka läbi, sest "phishingut" võite kohata tulevikus paljudel muudel saitidel.

Phishing siis on populaarsest lehest täiesti identse koopia tegemine aga URL on natuke erinev, et siis lohakatelt internetikasutajatelt (kes on enamus) varastada ära paroolid. Ja reeglina need lohakad interneti kasutajad ongi need samad vennad, kes kasutavad igal pool samu paroole - logides ratesse, kui ka oma firma pangaarvele sama parooliga.

Tigrano
19.01.09, 10:27
Inimesi on ikka igasuguseid, nüüd juba foorumi paroole vaja ::)

ranka
19.01.09, 11:48
Inimesi on ikka igasuguseid, nüüd juba foorumi paroole vaja ::)


Sest foorumi paroolid avavad tee edasi - mailidele, pokkeritubadesse, e-walletid (moneybookers, neteller jne), sest inimesed ei viitsi kasutada erinevadi paroole.

Tigrano
19.01.09, 11:52
Sest foorumi paroolid avavad tee edasi - mailidele, pokkeritubadesse, e-walletid (moneybookers, neteller jne), sest inimesed ei viitsi kasutada erinevadi paroole.


Kui aus olla, siis igasugu asjaajamistel on vaja niipalju eri lehekülgedel regada, et paroolid korduvad kindlasti, sest füüsiliselt ei jõua neid vahetada ja meeles pidada. Näiteks webi lehte tehes, ma ei teagi mitukümment korda oli vaja kuskile regada, et midagi saada ja kui nüüd peaks eri paroole kasutama, läheks suht tilti ;D

ranka
19.01.09, 12:09
Kui aus olla, siis igasugu asjaajamistel on vaja niipalju eri lehekülgedel regada, et paroolid korduvad kindlasti, sest füüsiliselt ei jõua neid vahetada ja meeles pidada. Näiteks webi lehte tehes, ma ei teagi mitukümment korda oli vaja kuskile regada, et midagi saada ja kui nüüd peaks eri paroole kasutama, läheks suht tilti ;D


no asi on easy. Kõikidel mõttetutel kontodel - miski rate.ee või sinukoer.ee või siis miski lihtsalt mõttetu foorumi paroolid võivad kõik samad olla aga edasi, kus liiguvad tähtsad - pokkerikontod, mailid, e-walletid, pangakontod või muud kohad, kus liigub infot, millega on sulle võimalik põhjustada majanduslikku kahju peavad olema kõik erinevad.

variatsioon
19.01.09, 14:18
Sest foorumi paroolid avavad tee edasi - mailidele, pokkeritubadesse, e-walletid (moneybookers, neteller jne), sest inimesed ei viitsi kasutada erinevadi paroole.

viitsivad ikka

ESTPatrick
19.01.09, 14:34
no asi on easy. Kõikidel mõttetutel kontodel - miski rate.ee või sinukoer.ee või siis miski lihtsalt mõttetu foorumi paroolid võivad kõik samad olla aga edasi, kus liiguvad tähtsad - pokkerikontod, mailid, e-walletid, pangakontod või muud kohad, kus liigub infot, millega on sulle võimalik põhjustada majanduslikku kahju peavad olema kõik erinevad.


mul on

Lutzky
22.01.09, 20:16
rsk, just võtsin ie-l selle kaitse asja maha. rsk. peab tagasi panema siis.

tx,
L.

ranka
22.01.09, 21:41
rsk, just võtsin ie-l selle kaitse asja maha. rsk. peab tagasi panema siis.

tx,
L.


Mul ei ole IE-ga olnud kunagi mingeid probleeme aga teadjad mehed räägivad, et IE pidi olema kõige ebaturvalisem interneti lehitseja ja soovitatakse teisi. Mozilla Firefox populaarseim ja ise ka igaks juhuks kasutan toda. Samas on mugavam kui IE aga minu arvates kohati aeglasem.

Lutzky
22.01.09, 21:55
ei suuda mozillat kasutada. ie või ilma netita;)


L.

Tigrano
22.01.09, 23:40
ei suuda mozillat kasutada. ie või ilma netita;)


L.


Täpselt vastupidi, ainult mozilla ;D

antnx
26.01.09, 11:00
Chrome kah OKEI~!

variatsioon
26.01.09, 16:50
Chrome = nuts

+1

Tisko
03.02.09, 21:59
+2
proovige, väga kiire on ka