PDA

View Full Version : *** Ametlik unenägude teema ***



Leheküljed : [1] 2

Relamz
15.02.11, 22:25
Siin peaks olema mingi "official unenägude teema", iga nädal tuleb keegi oma märja pokkeriteemalise unenäoga siia.:-)

Pidin siis ikka ära tegema selle teema. Ise näen pea iga öö mõnda ägedat unenägu.

Sheerige siis teemat, mõtteid, unenägusi...kõik kõik.
:rolleyes:

mcbethk
16.02.11, 01:37
Pean lucid dreamingi jaoks une päevikut ja hommikul ärgates olin unise peaga midagi sellist kokku kirjutanud. "Sõitsin autoga ringi ja grindisin samal ajal(??). Hittisin runner-runner straight flushi ja panin Piigaste vanadekodu põlema."

Karikakar
16.02.11, 10:41
Viimane unenägu sain 31 euri avalikus kohas kusemise eest. Proovisin ajada, et ma ei ole täis, et mis ma siis tegema pean kui enam kinni ei jõua hoida. Neil olid mingid fucked-up alkotestid.. keerutasid mu ees mingit platet vasakult paremale, et kas ma jõuan silmadega jälgida. Teine test oli see, et pidime pikema maa jooskma. Jooksin terve tee sellel politseinikul järel, siis jõudsime kohale, sellel oli kops koos, siis ma küsisin noh, jookseme tagasi ka? --- siis tegin silmad lahti.

albinar
16.02.11, 11:12
Teine test oli see, et pidime pikema maa jooskma. Jooksin terve tee sellel politseinikul järel, siis jõudsime kohale, sellel oli kops koos, siis ma küsisin noh, jookseme tagasi ka? --- siis tegin silmad lahti.

Väga hea!:D

Platinum
17.02.11, 17:47
Paar nädalat tagasi nägin üle paljude aastate 1. korda unenägu. Istusin künkal ja vaatasin elumajade rajoonile. Suur reisilennuk tuli ja majade kohal oli nagu külg ees, crashis majadesse. Kuumalaine käis mööda nägu ja mingi tükiga sain pihta. Kõik rahvas kisas ja ulme paanika. Ärkasin higisena ja hakkasin riideid selga panema, et minna vaatame seda crashi kohta, paari sek pärast sain eru, et see polnud for real:S Elu võiks nii edasi minna nagu varem, kunagi und ei näe!!!

Vandalar
17.02.11, 17:55
Tahaks shared dreami proovida ehk jagatud unenägu. Uni kus proovid nt. sõbraga kokku saada ja seda nii, et mõlemad on unes ja magavad aga on samas unes. Testiks tuleks enne välja mõtelda, mida küsida kui sõbraga unes kokku saad- küsid kõigepealt kas sõber näeb und- enamik unenäo moobe nö. vastavad eitavalt sellele küsimusele või saavad suisa vihaseks selle peale. Aga kui jaatava vastuse saad, siis küsid sõbralt mingi kontroll küsimuse või ütled talle midagi mida ta meelde peab jätma. Kui järgmine päev irl kokku saad, siis palud vastust oma kontrollküsimusele, et teada saada kas asi toimis ja kas mõlemad nägid ja mäletavad sama und.

armand0
17.02.11, 18:02
Mulle "meeldib" pokerist sonida tavaliselt.

NT : Sõbranna proovis mind äratada ja ma ütlesin ,et ise raisisid sittaga vms. jne. +

Ma mäletan väiksena nägin koguaeg unenägusi et ma kukkusin kuskilt alla ja pidevalt olin kuskil narko urkas. ( nii ärkasin üles koguaeg )

Hiljuti nägin et võitsin mingi loto jackpoti ja olin räigelt õnnelik , panin pidu ja nautisin elu.Ärgates sain aru et mingit jackpoti pole ma muidugi võitnud.

low-flow
17.02.11, 19:27
Unenägusid näeb iga inimene iga öö. Lihtsalt kui oled sügavas unes, siis ei mäleta nendest hommikul midagi. Muidu unenägude kontroll ja treenimine nende mälemtamiseks on üllatavalt lihtne. Mõned ööd harjutamist ja tulemused on juba kohe olemas. Googlest paar tutoriali läbi lugeda, youtubest mõned videod vaadata ja ongi olemas, need meetodid tootavad väga efektiivselt. Samas sellega palju järjest tegeleda pole soovitatav, võid ärkvel olles reaalsuses kahtlema hakata, sest unenäod muutuvad kuradi tõepäraseks.

Relamz
17.02.11, 21:24
Samas sellega palju järjest tegeleda pole soovitatav, võid ärkvel olles reaalsuses kahtlema hakata, sest unenäod muutuvad kuradi tõepäraseks.

Ükskord unenäos istusin kodus rõdu ääre peal ja tahtsin alla hüpata (4 korrus). Äkitselt mõtlesin kas see on ikka unenägu. Ei tulnud pähe ka teha ja uurida neid värke millega saad teada, et oled unenäos. Ei hakanud alla hüppama, läksin hoopis naabri juurde.


Mõni nädal tagasi vaatasime viiekesi ära sellise filmi. Kivis peaga tundub kogu see jutt nii DIIP...oioioi ::).
uk2DeTet98o

low-flow
17.02.11, 21:37
Ükskord unenäos istusin kodus rõdu ääre peal ja tahtsin alla hüpata (4 korrus). Äkitselt mõtlesin kas see on ikka unenägu. Ei tulnud pähe ka teha ja uurida neid värke millega saad teada, et oled unenäos. Ei hakanud alla hüppama, läksin hoopis naabri juurde.

Kõigil, kes hakkavad tegelema lucid dreaminguga, peavad olema väga kindlad ja samas lihtsad reaalsuskontrollid. Seda kohe päris tõsiselt. Mul hiljuti juhtus nii, et reaalsuskontroll vedas alt ja ma läksin endast korraks täiega välja, sest olin 100% kindel, et olen ärkvel. Aga jamh, ei midagi ohtlikku, lihtsalt veidi mmm imelik olukord oli.

Parimad reaalsuskontrollid, mida tean, on kaks korda kella vaatamine ja lambi lüliti vajutamine. Need on väga lihtsad ja 99,99% lollikindlad. Kellegile, kes alustab lucid dreaminguga, täiesti piisavad. Kui aga keegi mingi kuu aega järjst kavatseb oma unenägusid iga öö kontrollida, siis sellel on tõenäoliselt midagi tõhusamat vaja välja mõelda (või otsida materjalidest).

albinar
17.02.11, 21:39
Unenägusid näeb iga inimene iga öö. Lihtsalt kui oled sügavas unes, siis ei mäleta nendest hommikul midagi. Muidu unenägude kontroll ja treenimine nende mälemtamiseks on üllatavalt lihtne. Mõned ööd harjutamist ja tulemused on juba kohe olemas. Googlest paar tutoriali läbi lugeda, youtubest mõned videod vaadata ja ongi olemas, need meetodid tootavad väga efektiivselt. Samas sellega palju järjest tegeleda pole soovitatav, võid ärkvel olles reaalsuses kahtlema hakata, sest unenäod muutuvad kuradi tõepäraseks.

Ja mida sa täpselt saavutad sellega et neid "treenid"? Saad ise näha unenäos soovitud asju?

low-flow
17.02.11, 22:07
Ja mida sa täpselt saavutad sellega et neid "treenid"? Saad ise näha unenäos soovitud asju?

See, et unenägu endale meeldivas suunas kulgema panna saavutab päris kiiresti. Mul tuli miski kolmanda või neljanda katsega päris hästi juba välja. Ehk siis, näed und, saad mingi hetk aru, et sa näed und, võtad kontrolli oma unenäo üle. Tõsisem harjutamine teeb sind aga unenäos faking jumalaks, ei kehti enam füüsika seadused sulle, ei saa sulle keegi liiga teha (nagu vahepeal painajates olema kipub, et ärkad millegi hirmsa/valusa peale üles), samuti on võimalik saavutada kontroll selle üle, kaua sa und näha soovid ning näiteks järgmine öö eelmisel öö pooleli jäänud unenägu edasi vaadata. Mitte, et sellel kõigel mingisugust reaalset kasulikku rakendust oleks, aga see on üsna lahe, eriti alguses, kui üritad midagi teha ja päriselt välja tuleb pärast mõnda ööd katsetamist (a la lendamine, ookeanisügavustesse sukeldumine, kosmoses hõljumine jne jne, midaiganes suudad välja mõelda). Aga selle kõige kohta on palju video ja tekstimaterjali veebis olemas, ma ei usu, et suudan nii pädevalt, kui paljud artiklid, seda teemat edasi anda.

Relamz
17.02.11, 22:34
Ja mida sa täpselt saavutad sellega et neid "treenid"? Saad ise näha unenäos soovitud asju?

Saad läbi peegli ennast teleportida playboy mansionisse, valida välja endale meelepärane tsikk...ja lased fantaasial lennata =D

Aga tegelikult enda fantaasiamaailm rikastub igasuguste asjadega. Näed asju mida on võimatu näha, trippida ringi Jack Sparrowga,saad näha kuidas tornaado neelab endasse loojuva taeva ilusaid värve..samal ajal istud 70m kõrguse puu otsas ja teed suitsu.

Härra Low-Flow teab mida ta räägib.

con
17.02.11, 22:41
See, et unenägu endale meeldivas suunas kulgema panna saavutab päris kiiresti. Mul tuli miski kolmanda või neljanda katsega päris hästi juba välja.

mul olid vahepeal probleemid ka painajatega, nüüd killin ise unes kolle ja palju rahulikum magada(still psycho tho).

siiski midagi erilist just pole aga painajate vastu suht geniaalne lahendus.


heal sõbral aastaid painajad, kurikate aetakse taga kuskil metsas jne, võimatu magama jääda, ei julge. see tuleb siis kui 2.päeva kaine on vms.

Relamz
17.02.11, 22:50
Lugesin ühest unenäo raamatust, et painajad üritavad tegelikult inimesele anda edasi mingit sõnumit. Peab lihtsalt konkreetse küsima "miks te/sa nii teed" or something. A noh see raamat tegelikult räägib üldse unenägude tuleviku nägemisest...šamaani värk jne. Kes usub seda teemat kes ei...midagi pähe ma siin ei määri.

KristjanLaas
18.02.11, 08:49
Niisiis nägin unes, et mulle tuli PP poolt kiri, et nende auliige prantslane Jean (kasutajanimega pastilaa) on seadnud tugeva kahtluse alla kas ma ikka võiksin seda foorumit lugeda või olen selleks liiga suur gambler. Suurim fakt oli see, et ma iga päev ei võida. Mõned korrad võidan, aga see on lucky day ja algaja õnn on igasse mängu sisse kodeeritud. Ja ma peaks mingit universumi raamatut lugema kui ma ei usu. Terav arutelu oli ja unenäos endalegi üllatuses hakkas emmimees mind agaralt kaitsma. Öeldes, et mõnedes kohtades mängiks ta AA või ATo teistmoodi, aga muidu pole hullu.

Ei mäletagi kuidas see lõppes, aga läksin teise tuppa AK-d vaatama ja Codecci, kes oli mingil põhjusel arutelust endiselt solvunud vahetas pidevalt puldiga Briti Officei peale. Isegi mitte seriaali enda, vaid lihtsalt dvd menüüs oleva kontorihääle peale. Ühel hetkel hoidis ta mind selja tagant kinni ja sosistas eriti geilt kõrva "ma ei lase sul ealeski AK-d vaadata" ja limpsas keelt.

Hmm, ehk on tõesti viimane aeg mingisse instituuti end üles anda.

qbj0hn
18.02.11, 10:19
Ei mäletagi millal viimati unenägu meelde jäi,küll aga sonin läbi une päris palju :D.
Kunagi ma mäletan ma öösel panin hea naeru maha kui järsku vend hakkas läbi une julmalt sonima ja pani siukse lause maha "Eino oled tont siis oled pohhui ju" :D.

alaska
18.02.11, 10:41
Viimane mis meeles, oli selline, et nägin unes, kuidas vend suri ära, mul ilge paanika, ülejäänud rahvas räägib samalajal sellest nagu mingisugusest lahedast sündmusest. Ma käin ja karjun kõigi peale, mis teil viga on jne. Nädal hiljem räägin vennaga, ta oli unenäo juhtumise ajal Egiptuses, mingisuguses toidumürgituses, sittus ja ropsis öö läbi ja arvas, et nüüd on lõpp. Päris freaky. Samalajal kui see mäss seal algas.

Vandalar
18.02.11, 11:39
Üks huvitav unenäo zanr on mul selline kus ma lihtsalt käin mingis saalis kus on palju uksi või lihtsalt mõnes suures hoones kus on palju uksi, käin ringi seal ja iga ukse taga on mingi erinev koht. Pmst nagu teleportin ennast nende uste kaudu erinevatesse olukordadesse/kohtadesse.

andu_andu
18.02.11, 11:46
Niisiis nägin unes, et mulle tuli PP poolt kiri, et nende auliige prantslane Jean (kasutajanimega pastilaa) on seadnud tugeva kahtluse alla kas ma ikka võiksin seda foorumit lugeda või olen selleks liiga suur gambler. Suurim fakt oli see, et ma iga päev ei võida. Mõned korrad võidan, aga see on lucky day ja algaja õnn on igasse mängu sisse kodeeritud. Ja ma peaks mingit universumi raamatut lugema kui ma ei usu. Terav arutelu oli ja unenäos endalegi üllatuses hakkas emmimees mind agaralt kaitsma. Öeldes, et mõnedes kohtades mängiks ta AA või ATo teistmoodi, aga muidu pole hullu.

Ei mäletagi kuidas see lõppes, aga läksin teise tuppa AK-d vaatama ja Codecci, kes oli mingil põhjusel arutelust endiselt solvunud vahetas pidevalt puldiga Briti Officei peale. Isegi mitte seriaali enda, vaid lihtsalt dvd menüüs oleva kontorihääle peale. Ühel hetkel hoidis ta mind selja tagant kinni ja sosistas eriti geilt kõrva "ma ei lase sul ealeski AK-d vaadata" ja limpsas keelt.

Hmm, ehk on tõesti viimane aeg mingisse instituuti end üles anda.

:heart::heart::heart:

pastilaa
18.02.11, 12:03
Suurim fakt oli see, et ma iga päev ei võida.

Seda ongi väga raske ümber lükata.

KeRRRt
18.02.11, 15:40
üks öö olin unes öelnud hästi kõvasti ja emotsionaalselt "TRA TÕMBA NAHHUJ". Tüdruk kõrval ehmatas ära. Endal polnud hommikul midagi meeles.

inward
18.02.11, 15:48
üks öö olin unes öelnud hästi kõvasti ja emotsionaalselt "TRA TÕMBA NAHHUJ". Tüdruk kõrval ehmatas ära. Endal polnud hommikul midagi meeles.


Karta on, et ehmatas ära. Leidub ka selliseid mehi ;)

qbj0hn
18.02.11, 15:50
Aastaid tagasi kui ühte mmorpg-d sai taotud siis sai päris kõvasti selliseid unenägusid näha ja läbi une segast panna,a'la "Dex 90 JAHH" ja magama tagasi :D

low-flow
18.02.11, 16:42
Tänane dream controll oli üsna standard: avastasin end mingi hetk miski maja katuselt. Kuidas sinna sain, seda ei mäletanud, aga reality check kellaga ja ilmselgelt oli tegu unenäoga, ning sellest hetkest oli kontroll minu käes. Piisas ainult mõelda, et korstna tagant leian tiivad, kui leidsingi. Siis tuli mingi mega kõva tuuleiil ja viis tiivad minema. No kurat mõtlesin, kas mina kontrollin seda maailma või ei, nüüd leian järgmis korstna tagant veel ühed tiivad (ja obv et leidsin). Need läksid kohe selga ja siis üle katuse ääre liuglema. Maja oli madalam, kui ta esialgu oli tundunud, aga sellegi poolest liuglesin mööda linna üsna kaua ringi. Fun times. :P

Btw Kristjan, hardcore shit unenägu sul. :D

Vandalar
18.02.11, 16:52
Kui uni tahab kaduma hakata, siis tuleb peopesi kokku hõõruda unes ja pidi aitama enamasti.

Relamz
18.02.11, 16:57
Kui uni tahab kaduma hakata, siis tuleb peopesi kokku hõõruda unes ja pidi aitama enamasti.

Või siis ülikiiresti koha peal ringi keerutada.

Potsataja
18.02.11, 17:10
Loen low-low juttu ja muigan tasapisi. Nimelt ma olen seda tüüpi, kes on valmis uskuma kõike ja samas kahtleb kõiges (sh. ka oma tõekspidamistes). Näiteks ´´Inceptioni`` teema on mulle päris ammu tuttav, ehk nö. unenäost unenäkku ärkamine, ainult vahel läheb tsükkel unenägude ja reaalse ärkamise vahel liialt pikale. Samuti olen ma unes näinud kaks korda iseenda surma ja kaks korda maailma lõppu ( top1 elamus), kuid lucid dreamingu teemas kahtlen ma sügavalt.

Muide, kas siin on veel isikuid, kes ka 30 minutilise magamise puhul suudavad ühe norm. unenäo kasvõi poolikult ära näha ?

low-flow
18.02.11, 17:26
Või siis ülikiiresti koha peal ringi keerutada.

Jep, see mõjub mul ka maru efektiivselt. Peopesade kokkuhõõrumist pole proovinud, järgmine kord katsetan.


Potsataja, selle uskumise või mitte uskumisega on nii, et kõige lihtsam on ise järgi proovida, kuna vajalikud tegevused mingisugustegi tulemuste saamiseks on väga lihtsad ja praktiliselt mitte üldse aega nõudvad. Mina näiteks alguses selle teemalisi materjale lugedes/vaadates suhtusin asjasse ka üsna skeptiliselt ja mitte väga uskuvalt, aga kui see kõik tõepoolest toimima hakkas (pärast kõigest paari korda proovimist), siis oli selline vasikavaimustus asjast, et põmst juba kibelesin päeval õhtust magama minekut ootama, et midagi uut ja vinget proovida.

Pahvak
18.02.11, 17:41
Proovisin ka kunagi seda lucid dreamingu värki. Kirjutasin unenägusid ülesse ja tegin reality checke ärkvel olles ja paar korda tuli isegi väljas. Obv oli lendamine esimene asi, mida proovida.

Potsataja
18.02.11, 17:52
Kuidas siis lendamine õnnestus ? http://www.para-web.org/ (http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3277) andmetel on paljud kogenud sama, mis mina. Liinidesse kinni jäämine jms.

Muide, üks ülilõbus teema: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4166. Üks Godspeed võtab ka seal päris vaimukalt sõna ;)

Pahvak
18.02.11, 17:58
Lendamine eriti hästi ei õnnestunud, sest üsna kiiresti ärkasin ülesse. :\

Codecci
18.02.11, 19:46
Aastaid tagasi kui ühte mmorpg-d sai taotud siis sai päris kõvasti selliseid unenägusid näha ja läbi une segast panna,a'la "Dex 90 JAHH" ja magama tagasi :D

john ilma söögita sõtta ei lähe

Godspeed_EJ
18.02.11, 20:10
Muide, üks ülilõbus teema: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4166. Üks Godspeed võtab ka seal päris vaimukalt sõna ;)

Jah, hommikul ärkan, siis kohe Delfisse kommenteerima, eelisjärjekorras Delfi Naistekas. Järgmiseks EE võrgukülg ja peale seda Parawebi. Peale seda kiire hommikukohv ja Õhtuleht, Postimees ning Pokkeriprod. Priit Kutser värise.

Potsataja
18.02.11, 20:17
Jah, hommikul ärkan, siis kohe Delfisse kommenteerima, eelisjärjekorras Delfi Naistekas. Järgmiseks EE võrgukülg ja peale seda Parawebi. Peale seda kiire hommikukohv ja Õhtuleht, Postimees ning Pokkeriprod. Priit Kutser värise.

Good to know.

Vandalar
18.02.11, 21:08
Millal esimene unenäo kokkutulek toimub :D Multidream. Paras Matrix juba ju. Mõni aeg tagasi oleks selliste juttude eest ilmselt tuleriidale saadetud. Õnneks tänapäeval on asjad veidi edasi arenenud.

faronel
18.02.11, 21:24
Veidi geeki juttu - ehk neile, keda see teema võib rohkem huvitada.

Nii palju, palju ma olen kaasaegse psühholoogia teadmistega kursis, tekib unenägu REM (Rapid Eye Movement) faasis. Kui proovida lahti seletada lihtsas maakeeles, inimene läbi magamise ajal mitu unefaasi, alustades kõige kergemast (poolärkvel olek, lõdvestunud organism), lõpetades REM-iga (sügav uni, jäsemeid liigutada praktiliselt ei saa, paljud aju osad toimivad omapärasel viisil). Niisiis, see REM unefaasi omapärane aju aktiivsus aktiiveerib teatud ajuosad (mäluga seotud piirkonnad - eelkõige ikka puhastöö jaoks; siis sensoorsed alad** - milleks neid aktiveeritakse, seda väga hästi ei teata, aga oluline mõista, et kui need piirkonnad on aktiivsed, siis tekib selline tunne, et mälu piirkonnas töödeldav ja sealt tulenev info on "tajutav" nagu see oleks meelte poolt just esmakordselt vastuvõetav, nagu "me näeksime või kuuleksime seda") ning samal ajal deaktiveerib mõne teised (kõige tähtsam siis prefrontaalkorteks, mille kaudu me oskame sihipäraselt oma käitumist juhtida ja mis on osaliselt seotud selle teadvustamisega, et "ma ju näen und..."). Inimesed on erinevad selles osas, et aju on meil kõigil suht ühine, kuid mil moel see aktiivne on, on juba individuaalne erinevus: PFC (prefrontaalkorteks) aktiveerub mõnel täies ulatuses juba ärkvel olles, mõnel just vahetult enne ärkamist (samal inimesel võib olla ka erinevalt, mõni korda alles ärkamisel, mõnikord juba enne). Aga konks on selles, et kui PFC aktiveerub juba just vahetult enne ärkamist, kogu see mälupuhastuse info, mis n-ö käis läbi sensoorsetest aladest, jõuab meie teadvusse PFC kaudu, mille tulemusena me saame aru, et "me nägime und ning mis oli selle une sisu". Kui aga see aktiveerub pärast ärkamist, siis me ei mäletagi, mis und me nägime või kas üldse mingit und nägime. Jällegi, lihtsalt maakeeles, kogu see mälus töödeldav trash jookseb nanosekundite jooksul meie teadvusest läbi, kui PFC oli aktiivne vahetult enne ärkamist (n-ö spontaanselt tekkinud info, mis tegelikult tähendab seda, et reaalne unenäo kestus on palju lühem, kui selle tajutud kestus - tõenäoliselt info rohkuse tõttu).
Edukaks lucid dreami saavutamiseks on eelkõige vaja mõista, mis asi on PFC (mis on selle toime psüühikale) ning sellest lähtuvalt treenida neid psüühika funktsioone - mõni teeb seda ka medikamentoossel teel (otsene närviringete mõjutamine), kuid sellel on omad kõrvalmõjud.

See oli siis sissejuhatus, sest minu postituse eesmärk on ju siiski "unenägude tõlgendamise" teema. Lähtudes ülalmainitud tekstist, unenägu ei ole midagi enamat kui juhusliku aju aktiivsuse tulemus. Muidugi võib spekuleerida, et emotsionaalne foon võib soodustada ühe või teise unepildi tekkimist (a la läksid naisest lahku ja siis näed unes oma naist). Kuid üldine sõnum on see, et mina ei usu, et une sisu järgi saab teha mingeid järeldusi võimaliku tulevikus aset leidva sündmuse kohta. Kui midagi saab üldse öelda, siis on see ei midagi enamat, kui "self-fullfilling prophecy": "aaa, ma nägin unes, et ma sain ässadega lüpsi... oot, mul on praegu ju ässad teises lauas... nii, neli vastast limbib... teen slowplayd, ei julge juba praegu tõsta, sest unes kaotasin ju... nii flop on drawine, peaks vist panustama... vastane check-raise? mingi tõmme, ei usu, et tal midagi on. NUPUD! ****, kaks paari... FML". - midagi sellises stiilis siis.

Ja teine kommentaar lucid dreami kontrolli kohta. Aju ei oleks ju nii huvitav, kui see ei oleks nii salapärane! Mõnel inimesel õnnestub saada PFC aktiivseks juba REM unefaasi ajal (ehk see lucid dreami kontrollimise teema, mida Low-flow propageerib), aga mis ulatuses, jääb veel suures osas ajule otsustada. Nii ongi juhtunud, et mõni julge on saanud magamise ajal teadlikuks, et ta suudab kontrollida sündmusi, "mis tema ümber toimivad", kuid ta, vaeseke, ei jõudnud selgusele, et see on uni... Ühes kliinilises uuringus tekkis selle tulemusena paranoiline skisofreenia, teisel kujunes välja psühhoosiseisund, mis seisnes pidevate auditoorsete hallutsinatsioonide tajumises ka juba ärkvel olemise ajal. Weird and scrary, but cool and interesting!

** Sensoorsed alad ajus on lihtsalt öeldes sellised, mis aktiveeruvad siis, kui peab töötlema sensoorsete meelte kaudu saadud infot (nt ajus primaarne nägemiskoor töötleb infot selle kohta, mida me oma silmadega nägime ja edastab seda edasi).

Potsataja
18.02.11, 21:34
Ja teine kommentaar lucid dreami kontrolli kohta. Aju ei oleks ju nii huvitav, kui see ei oleks nii salapärane! Mõnel inimesel õnnestub saada PFC aktiivseks juba REM unefaasi ajal (ehk see lucid dreami kontrollimise teema, mida Low-flow propageerib), aga mis ulatuses, jääb veel suures osas ajule otsustada. Nii ongi juhtunud, et mõni julge on saanud magamise ajal teadlikuks, et ta suudab kontrollida sündmusi, "mis tema ümber toimivad", kuid ta, vaeseke, ei jõudnud selgusele, et see on uni... Ühes kliinilises uuringus tekkis selle tulemusena paranoiline skisofreenia, teisel kujunes välja psühhoosiseisund, mis seisnes pidevate auditoorsete hallutsinatsioonide tajumises ka juba ärkvel olemise ajal. Weird and scrary, but cool and interesting!

Ok aga kui tõenäoline on näha pooletunnise uinaku puhul üldse mingit unenägu, sest REM faasist peaks selline variant päris kaugel olema ?

faronel
18.02.11, 21:48
Inimestel, kes on harjunud tervisliku monofaasilise unetsükliga (maakeeles: 6-8 tundi ühekordset stabiilset und ühe ööpäeva jooksul), tekkivad REM faasid korrapäraselt normaalse uinumise järel. Ehk kergete pooletunniste uinakute ajal see REM ei kipu tekkima ja unenäo tõenäosus on päris väike.
Kuid imeline paradoks on see, et kui inimene praktiseerib teadlikult või lihtsalt rumalusest une deprivatsiooni (nt magab vähem ööpäeva jooksul, a la 3-4 tundi ainult), siis REM uni kipub tekkima kiiremini ja võib võtta suurema osa tervest unetsüklist. Mis on mõnes mõttes loogiline, sest mõeldes, on REM uni meile vajalik (infoprügi sorteerimise, mälumehhanismide ja emotsioonaalse süsteemi korrastamiseks) - n-ö kompesatoorne mehhanism. Ja kui mõelda... mõned inimesed praktiseerivad polüfaasilist unetsüklit (st magavad mitu korda ööpäeva jooksul ja ühe unetsükli korral võrlemisi lühikest aega). Kõige kuulsam näide on Überman technique (magatakse 6 korda ööpäevas 1 tunniste tsüklidena): oli kasutusel sõjaväes ja tänapäeval on kõige populaarsem pro-gamerite seas, kes tahavad nt WoW-is ennast leveldada... Et siis sellise une deprivatsiooni tulemusena peaks toimuma kõige räigem unefaaside restruktureerimine, kus võib REM tõepoolest selle uinaku ajal välja lüüa... Aga kas see on seda väärt???

qbj0hn
18.02.11, 22:27
Selle kogu jamaga tuleb "Inception" meelde.
On selles filmis terakestki tõtt?ntx see,et 5 minti reaalses elus on 10h unes ntx

teerajaja
18.02.11, 22:46
Lucid dreamingu koha pealt, siis need hakkasid mul tekkima ilma kusagil midagi lugemata ja üldse asjast midagi teades. Algul oli küll selline vaikselt uhuuu tunne, aga siis kui netist sai uuritud siis sain aru et sellliseid inimesi tegelt rohkem kes tegelevad või siis kogevad :D
Aga selle koha pealt küsimus, kes on lucid dreamingu kohta uurinud/tegelenud siis see paralyzed tunne mis tekib unenäkku sisenedes või neid vahetades, kas olete neid ka vahel lampi tundnud keset päeva muid tegemisi tehes et tunne nagu tahaks kaduda sinna unenäomaailma kuigi pole tunda üldse et oleks unine või väsimus ? mul vahel on esinenud ja siis on natuke aega võtnud aega et jõuda jälile mis selle tundega oli seotud ja siis ka hajub.

Vandalar
18.02.11, 22:49
Und võid tajuda kasvõi aastate pikkusena. Aga üldiselt nähakse sellist mitmetunnist või mitmepäevast asja. Ise olen näinud und mida arvasin kestvat mega kaua- see oli aastaid. Vaevalt, et sõnades seda edasi saabki anda aga väga sürr tunne on sellist asja kogeda.

qbj0hn
18.02.11, 22:53
Kunagi 10a vms sai magatud vennaga koos naris ma nägin kõige haigemat und ülce ja nii ehamatasin,et siiamaani meeles.
Nimelt hommikul ärkasin nari all maas ja valu ei tundnud eriti,sest magasin nii sügavalt (ise magasin teisel :D) ja unenägu oli selline nagu kukkuks kuhugi lõpmatusse vms ja kui üles ärkasin käis kõhust siuke tunne läbi nagu vabalangemine oleks..

low-flow
18.02.11, 23:00
Unenäo üle kontrolli võtmine õnnestub pigem ainult õrna une puhul - hommikutundidel, lõunauinakute ajal või kui oled vahepeal öösel ärkanud ja siis uuesti magama lähed. Ainult paar üksikut korda on mul nii olnud, et õhtul magama minnes kohe näen und, mäletan seda ja suudan midagi ise seal teha. Ja need korrad on olnud ka nii, et olen mingis ebamugavas asendis magama jäänud ja kindlasti poole öö peal üles ärkanud. Kõige lihtsam ongi alustada nii, et paned hommikul äratuse näiteks tund aega varasemaks ajaks, kui ärgata plaanid, oled minut aega pärast äratust üleval ja siis uinud uuesti. Endal tuleb nii praegu juba mingi vähemalt 80% tõenäosusega lucid dreaming välja. Keerulisem variant on üritada mõnes natuke ebaloomulikus asendis magama jääda (selili või padja/teki peale jne.). Nii võib asi õnnestuda, kui sa reaalselt väga väsinud pole, sest väga väsinud olekus jääd üsna kergesti sügavasse unne ka mõnes kummalises magamispoosis. Aga kõige tähtsam ja olulisem on endale ärkvel olles sisse harjutada reaalsuskontroll, mingi selline lihtne tegevus, millel ärkvel olles on loogiline tulemus ja magades olles mitte. Sest kui sa seda asja unes näed, siis aju suudab tuvastada ja teadvustada, et sa magad ja et sina kontrollid kõike. Sa võid näha väga sürri ja ebaloogilist unenägu (a la draakonid lendavad ringi robotid hävitavad maailma), aga see ei veena sinu aju selles, et tegemist on unenäoga. Veenmismoment tuleb mingist lihtsast ja elementaarsest olukorrast, mida ärkvel olles tihti koged.

minbetmillionaire
19.02.11, 11:08
Aga selle koha pealt küsimus, kes on lucid dreamingu kohta uurinud/tegelenud siis see paralyzed tunne mis tekib unenäkku sisenedes või neid vahetades, kas olete neid ka vahel lampi tundnud keset päeva muid tegemisi tehes et tunne nagu tahaks kaduda sinna unenäomaailma kuigi pole tunda üldse et oleks unine või väsimus ? mul vahel on esinenud ja siis on natuke aega võtnud aega et jõuda jälile mis selle tundega oli seotud ja siis ka hajub.

Ma ei saa hästi aru kas sa mõtled sleep paralyisis't va? Mismoodi päeval seda võimalik tunda on :eek:
Kusjuures vanasti kui ma tegelesin lucid dreaminguga siis mul nagu oli seda tihedamalt, hetkel ei meenu et viimane-aasta 2 oleks olnud, ma ei oskand seda lucid dreaminguga kuida5gi seostada. Mul tuli see unenäos lõppedes tavaliselt, ärkan üles aga keha ega midagi liigutada ei saa, silmad liiguvad ja näen, tekib räme paranoia et nüüd on küll minek, ja siis lihtsalt kunagi jääd magama uuesti.

faronel
19.02.11, 11:12
Selle kogu jamaga tuleb "Inception" meelde.
On selles filmis terakestki tõtt?ntx see,et 5 minti reaalses elus on 10h unes ntx

Nagu ma oma postituses selgitasin, et unenäo reaalne pikkus ei ühti tajutud unepildi kogemusega: unenägu ise on alati lühem kui selle tajutud versioon, kuid konkreetset valemit ei ole, et a la 5 minutes = 10 hours.



Aga selle koha pealt küsimus, kes on lucid dreamingu kohta uurinud/tegelenud siis see paralyzed tunne mis tekib unenäkku sisenedes või neid vahetades, kas olete neid ka vahel lampi tundnud keset päeva muid tegemisi tehes et tunne nagu tahaks kaduda sinna unenäomaailma kuigi pole tunda üldse et oleks unine või väsimus ?

Selle nimeks on une paralüüs (kirjutasin sellest ka oma postituses). REM unefaasi ajal on terve keha üldiselt paralüüsis ja liigutada ei saa. Düsfunktsionaalne une paralüüs (katapleksia) võib tekkida ka täiesti lampi ka ärkvel olles keset päeva, aga see on üks päevaste uinakute tulemus (just selle sama Überman technique ja lihtsalt üleliigse päevase magamise kõrvalmõjud). See on häirunud melatoniini regulatsiooni töö. SSRI (selektiivse serotoniini tagasihaarde inhibiitorid e. maakeeles 2. generatsiooni antidepressandid) saavad selle tasakaalustamisega hästi hakkama, aga tarvitada tasub ainult sel juhul, kui katapleksia hakkab esinema juba mitu korda nädalas.


Low-flowile kommentaariks: tund aega varem ärgata ja siis uuesti magama. See töötabki seepärast, et sa kunstiliselt paned käima PFC võimaliku REM une faasis ja kui sa vajud tagasi unne (sest tegelikult sa olid ärkvel vaid mõne hetke), võid pöörduda tagasi REM une faasi, aga PFC on sel hetkel juba aktiivne...

faronel
19.02.11, 12:06
Ma ise ei huvitu eriti sellest lucid dreami kogemusest. Endale isiklikult meeldibki pigem olla rollercoaster sõitja rollis. Nii saab unenägu rohkem emotsionaalset laengut, aga ma tahtsin öelda midagi lisaks Low-flow kirjeldusele, kuidas oma unenägu paremini teadvustada.
Minul on olnud nii, et nt ma näen und, kuidas ma kohe-kohe astun vahekorda väga ilusa naisega (a la mingi väga bueno sõbranna, kes päris elus pole andnud või lihtsalt dream girl) ja kui ma mingil põhjusel ärkan enneaegselt just vahetult enne seda protsessi, mul tekib kohe selline ängistus, et "WHY? GOD, WHY? Are you really a woman?" (© Al Bundy). Siis ma lähen tagasi magama ja ma olen teadlik, et ma vajun kohe tagasi magama ja mul käib peast see mõte, et "please, ole see sama uni edasi" ... ja mõnel juhul see kordubki, aga siis olen ma juba teadlik, et ma näen seda und ning siis...

... WARNING! THE FOLLOWING CONSISTS OF STRONG SEXUAL CONTENT! YOU HAVE TO BE 18 OR OVER TO VIEW THE SPOILER!
http://www.upload.ee/image/1131587/129737056850.jpg

Karikakar
19.02.11, 12:59
Lähed indiaanlastega rahupiipu suitsetama ja jätad naise kus seda ja teist?

teerajaja
19.02.11, 21:18
tekib räme paranoia et nüüd on küll minek,


Selline mõte käib küll korra peast läbi tundes seda tunnet. Aga tänu faroneli vastusele tean vähemalt millest tekib vahel päeval ja tõesti on siis tekkinud kui nt mingi kella 16st magada ja näha igast unenägusi ja siis ärgata näiteks 20 paiku.

Vandalar
19.02.11, 22:09
Selle paralüüsi vastu pidi aitama rahulikuks jäämine. Mida paremini lõdvestuda oskad ja oma emotsioone kontrollid, seda vähem peaks see paralüüs ka muret tekitama.

Rage
20.02.11, 11:40
nägin unes, et chillisime ESTPatrickuga kuskil ringi ja siis otsustasime FTP's HU'd mängida, ma mängisin oma moblaga, kuna moblaga oli natukene ebamugav mängida ja kohe üks esimesi käsi hittisin rea ja turni kolmiku.. siis turnis tahtsin reraiseda allini, aga sitoutisin ja mingi 130 taalane pot liikus ESTPatrickule:-/

Pahvak
20.02.11, 11:48
Lol, mul tuli just meelde, et nägin ka ESTPatrickut unes. Rääkisime midagi mootorratastest. Kinky. :heart:

qbj0hn
20.02.11, 20:09
Nägin unes kuidas tahtsin koksi osta,aga raha polnud.Vastutasuks pakkusin,et võib mul Blond Ice kaela ära juua kui suvi tuleb. (2L õlu)

jaagup17
05.03.11, 15:33
Ma nägin täna unes, kuidas Kristjan Laas sõitis mingi punase jeep-iga Viljandi järve silla pealt autoga vette, ise oli ta kõrvalistuja ja ta uppus. Mina tundsin ennast süüdi unes, sest ma nägin kuidas auto vee alla vajus aga ma ei julgend järgi hüpata. Juht pääses autost omal nahal välja. Pärast veel selgus, et Laas ilmselt ei saanud turvavööd lahti, kuna tal olevat olnud 0.3 promilline joove :D Nii palju ma mäletan tänasest ulmelisest unest.

variatsioon
05.03.11, 15:45
keegi mind ka unes näeb? ^^

suitsutihane
05.03.11, 20:11
lucid dreaming, kui ma õigesti aru saan mida see tähendab, hästi ei õnnestu, küll aga mõned aastad tagasi hakkasin pm iga õhtu magama jäädes imelikult surisema, väga scary feeling oli, asi lõppes sellega et 1 õhtu joomase peaga surin lõppes äkilise vaikuse ning kehast välja lae poole hõljumisega. iseennast nägin voodis lebamas, ise teadvusel lae all hõljumas, võttis junni jahedaks, sai uuritud mis asi see on, harjutatud, aga väga kaugele ei suutnudki liikuda reaalselt, vahest ulme kohtadesse maa atmosfäärist välja jamis aga sinna vist sellepärast et seda esile kutsudes jõudsin pool unne jääda juba. ükskord tuli lucid vms välja, kujutasin ennast kauboi linna kuskil kõrbes, möllasin seal ja lõpetasin asja projekteerumisega kehast välja unenäo seest. yeah see oli parim mis suutnud olen, topelt ei kärise ka =)

pokkerit pole unes näinud,

albinar
09.03.11, 11:24
lucid dreaming, kui ma õigesti aru saan mida see tähendab, hästi ei õnnestu, küll aga mõned aastad tagasi hakkasin pm iga õhtu magama jäädes imelikult surisema, väga scary feeling oli, asi lõppes sellega et 1 õhtu joomase peaga surin lõppes äkilise vaikuse ning kehast välja lae poole hõljumisega. iseennast nägin voodis lebamas, ise teadvusel lae all hõljumas, võttis junni jahedaks, sai uuritud mis asi see on, harjutatud, aga väga kaugele ei suutnudki liikuda reaalselt, vahest ulme kohtadesse maa atmosfäärist välja jamis aga sinna vist sellepärast et seda esile kutsudes jõudsin pool unne jääda juba. ükskord tuli lucid vms välja, kujutasin ennast kauboi linna kuskil kõrbes, möllasin seal ja lõpetasin asja projekteerumisega kehast välja unenäo seest. yeah see oli parim mis suutnud olen, topelt ei kärise ka =)

pokkerit pole unes näinud,

Ise näen pidavalt pokkerit unes, vahest analüüsin käsi unes vahel näen lihtsalt ,et mängin ja pean otsuseid tegema, ja muideks käe analüüsid hommikuti veel suhteliselt hästi meeles ja peaks ütlema ,et unes oskan mõelda küll :)
Copy siia ka siis selle ulmelise unenäo mida , eile nägin:D

Täna nägin tõsist unenägu... :D . Nägin siis ,et võitsin sunday millioni ära . Esikoht oli siis mingi 1,2miljonit doltsi. Ja kui cashiri lahti võtsin ja nägin seda summat seal , siis käis plõks ja olin blackoutis, hiljem kui blackoutist üles ärkasin , läksin vanemate tuppa, panin seal tule põlema , ja isa küsis selle peale ,et mis on? Olin lihtsalt vait ja ei öelnud midagi. Ja siis kui ühel hetkel ütlesin neile , kui olin seal juba mingi paar minti seisnud. Läksin nii pöördesse ja viskasin oma mobla lihtsalt vastu seina puruks?! Unenägu läks sellega edasi , et tegin kohe cashouti kogu summa ulatuses ja pärast seda võtsin ema audi ja läksin sellega linna vahele lihtsalt kihutama. Ja lõppes unenägu sellega et sain trahvi et linna vahele mendile 120-ga radarisse sõitsin:) Hommikul oli kyll nagu WTF?! Mida unenägu.

Vandalar
10.03.11, 20:27
Nägin täna huvitavat actionit unes. Olin kuskil vbl usa-s, mingi järve ääres kus kasvasid väga võimsad suured puud, mäed oli taamal ja üldse oli kõik hästi mastaapne ja võimas. Oli ilus päev, päike paistis, taevas sinine. Siis mingi hetk (kõike täpselt ei mäleta) hakkas mingi tegelane seal unes nagu amokki jooksma ja tahtis mind killida. Pmst. ta ajas mind taga ja kõik käis nagu kuskil action filmis- lõpus oli selline stseen kus ma enam usa-s polnud aga kuskil hiinas vbl jaapanis ja mingi künka tipus leidsin ühe maja kuhu pugesin peitu. Helikopter tiirutas õhus ja läbi akna paistis eemal mingi suurem ehitis, kus siis müüride peal oli unreal amount of snipers :D Mul oli äkki nende snaipritega kontakt ja käis selline cool sõnatu infovahetus nagu see eriüksuslaste vahel ikka käib- väike käeviibe, noogutus jne. See oli hetk kui sain aru, et snaiprid on asja kontrolli alla saanud ja võtavad hullu maha. Põhiline selle unenäo juures oli aga selle mastaapsus ja kõik need vaated, loodus, pluss veel mingid sellised kohad kuhu nagu sattunud ei ole.

KristjanLaas
10.03.11, 20:30
Ma nägin täna unes, kuidas Kristjan Laas sõitis mingi punase jeep-iga Viljandi järve silla pealt autoga vette, ise oli ta kõrvalistuja ja ta uppus. Mina tundsin ennast süüdi unes, sest ma nägin kuidas auto vee alla vajus aga ma ei julgend järgi hüpata. Juht pääses autost omal nahal välja. Pärast veel selgus, et Laas ilmselt ei saanud turvavööd lahti, kuna tal olevat olnud 0.3 promilline joove :D Nii palju ma mäletan tänasest ulmelisest unest.

no kui ei kanna, siis ei kanna:D
sickness.

inward
11.03.11, 17:18
Olin maal sõpradega ja näota tegelane spewymonkey tuli kokaga ja ma sain esimest korda seda proovitud . Ja see unenägu nagu kandis seda tunnet üle ja see oli räigelt hea, kookis olla st ;).
Siis mingi autode teema oli variatsiooniga, aga see oli nii sürr, et eriti ei mäleta seda.
Siis boom olen oma kodutänaval ja mingi labrador saab kurjaks mu peale ja hammustab mul käest ja hakkab mind taga ajama. Sain trepikoja uksest sisse, aga raibe üritas uksest sisse murda ja lõpuks see tal õnnestus. Jooksin mööda paradna treppe üles, koer minu järgi. Uus keskkond mängisin sõbraga raha peale 8kaardi omahat WTF. Haigelt reaalsed unenäod. Eriti just see tundeline pool, kandsid üle seda kokaiini high'd ja koera hammustusvalu. Weird shit.

k2snakalle
12.03.11, 05:09
aga ma nägin täna unes kuidas ma Maximasse tööle läksin (mingi laomees-kaubapaigutaja :D) ja siis koguaeg otsisin poest Captain Morganit :D Ja üks tuttav maalt ootas mind veel poe ukse taga... olin enda arust seal poes ikka pikki tunde :D Vahepeal sain nagu aru, et tegu on unenäoga (siis ka leidsin Morgani üles :D) ja vahepeal mitte, sest kuidagi raske oli olla koguaeg.

Hommikul ärgates oli selline väga imelik olla...mäletan, et jõle raske peaks nagu olla olema (selline tunne nagu oleks hästi hästi palju mõtlemisega tegelenud) aga tegelikult oli väljapuhanud pea... mix of everything ja täitsa hea oli

ristik
14.03.11, 00:47
mina näen unes pidevalt mingeid vändagängstereid kes mind erinevat moodi taga ajavad. Tavalisel löön kogemata kellegi maha ja siis pmst gängsterid, mendid ja muud sellid ajavad mind eriti vihaselt taga. Aga eriti tilti ajab see, et nädalas näen vähemalt 2-3 mingit sellist unenägu, kus mul üks hammas ära murdub või tervenisti välja tuleb.. vahest läheb pool sahtlit tühjaks.. ise kukuvad ära. Mis krdi asi nende hammastega on ffs ?

kardaanirist
14.03.11, 00:50
google > unenägude seletaja

HAMBAD (võõrad) - õnnetust ja äpardust. Hammaste kaotamine - süütunnet, vastutuse kartust. Hambahari - sõprade kaebusi ja pahategusid. Hambavalu - raske haiguse algust. Hamba väljatõmbamine - ettevõtmiste nurjumist. Hammaste puhastamine - peokutset.


iseasi muidugi kes kui palju sellist jama usub. : D

Vandalar
14.03.11, 01:04
No ma nägin ka kunagi seda hammaste asja, a ma arvan, et see pigem mingi lapsepõlvest jäänud mälestus kuskil alateadvuses sellest ajast kui piimahambaid välja tõmmati. Enam pole olnud sellist aga mõni on tõesti nii, et suu on lihtsalt hambapuru täis ja muudkui sülita välja seda puru :biggrin:
Kui harjutada natuke, siis saab kontrolli nende unenägude üle ja siis pole kedagi enam taga ajamas- ajad ise taga kui tahad. Kuigi mulle mingi aeg väga meeldis sellist und suisa meelega näha kus mind taga aetakse ja hull action ja kihutamine käivad.

adam_q
15.03.11, 10:19
hammaste kaotamine on seotud ka mne lähedase surmaga, mul ükskord tulid esihambad eest ära (unes ikka) ja mõne päeva pärast oli vanaemaga krõshka

Pahvak
15.03.11, 11:09
*insert tinfoil hat here*

Relamz
15.03.11, 14:35
hammaste kaotamine on seotud ka mne lähedase surmaga, mul ükskord tulid esihambad eest ära (unes ikka) ja mõne päeva pärast oli vanaemaga krõshka

Kui väga diibiks minna siis mu isa nägi päev enne enda surma ette unenäos(vähk oli, ravimatu blablabla), rääkis sellest ainult enda parimale sõbrale.

Ise nägin näiteks täna unes, et osalesin eesti otsib superstaari saates, HAHAA :D.

WeThePeople
15.03.11, 15:42
Ise nägin näiteks täna unes, et osalesin eesti otsib superstaari saates, HAHAA :D.

ja kuidas läks?

Relamz
15.03.11, 15:50
ja kuidas läks?

Närveerisin hullult aga sain laulmisega täitsa hästi hakkama, kollase lehe sain vähemalt kätte. Obv on mul tegelikult killer jube lauluhääl :D.

WeThePeople
15.03.11, 18:19
Närveerisin hullult aga sain laulmisega täitsa hästi hakkama, kollase lehe sain vähemalt kätte. Obv on mul tegelikult killer jube lauluhääl :D.

Täna öösel siis teatrivoor. :D

adam_q
16.03.11, 07:50
Täna öösel siis teatrivoor. :D

:biggrin: :biggrin:

minu poolt tervita Raudrohu-Jürit

qbj0hn
16.03.11, 11:19
Täna öösel siis teatrivoor. :D

Made my day :D.

Vandalar
18.03.11, 20:18
Nägin täna tüüpunenägu kus ma sattusin kellegi aeda ja nägin pealt teiste inimeste elu, seda kuidas nad seal toimetasid jne. Nemad mind millegipärast ei näinud, imelik oli ikkagi.

Relamz
18.03.11, 20:23
Mõned päevad tagasi trippisin ringi John McClaneiga kuskil sõjas. Kogu unenägu meenutas millegipärast Bad Company 2 osa...it was fun.

Potsataja
18.03.11, 21:07
Nägin täna tüüpunenägu kus ma sattusin kellegi aeda ja nägin pealt teiste inimeste elu, seda kuidas nad seal toimetasid jne. Nemad mind millegipärast ei näinud, imelik oli ikkagi.

Kui sa nüüd tõsiselt järgi mõtled, kas siis see ikka oli unenägu või järsku hoopis irl ?

Karikakar
19.03.11, 14:01
Nägin täna tüüpunenägu kus ma sattusin kellegi aeda ja nägin pealt teiste inimeste elu, seda kuidas nad seal toimetasid jne. Nemad mind millegipärast ei näinud, imelik oli ikkagi.

http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1830/PreviewComp/SuperStock_1830-8969.jpg

Vandalar
19.03.11, 17:00
http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1830/PreviewComp/SuperStock_1830-8969.jpg
lol

JaanusX
20.03.11, 01:28
Mul esineb väga tihti unenäos lennu katastroofe ja kui seda nägin
LDqfmEd4fQ8
oli phmtlslt shitting bricks tunne.... näen igast erinevaid lennuki tüüpe crashimas ja liiga reaalselt.... ei saa aru miks... ise olen vaid korra olnud lennukis kui alla kukub...

...ah ja olen õppinud unes lendamise ära... kusjuures jube hea fiiling on ärgates hiljem kui olen lennanud (like superman)

Relamz
20.03.11, 06:19
Nägin ~pool aastat tagasi kuidas üks poemüüa tapeti ära. Ma nägin enda arust tulevikku. Ärgates oli mul täpselt selle mehe nimi meeles kes tapeti. Voodi kõrval oli läpakas ja panin selle inimese nime google otsingusse. Leidsin google picture seast ühe ajalehest välja lõigatud uudise pildi kus oli põhimõtteliselt mu unenäo kirjeldus. Mingi 20 aastat tagasi toimus rööv juveeliäris ja selle omanik lasti röövi käigus maha.
Olen sellest teistele ka rääkinud ja nad on öelnud, et ma olen äkki seda nime või uudist kuskil näinud..aga ma ei olnud. Mul endal oli kaa suht "wtf" olek kui selle uudise(pildi) leidsin.

EDIT: kui jutt ei kõla loogiliselt(lol) või mõned veadvärgid sees siis süüdistage alkoholi

ranka
20.03.11, 06:33
Kõige rämedamad unenäod on siis kui 2-3 päeva kõvalt tina pannud...

EDIT: ja muiudugi väga räiged unenäod on kuritegevusega seotud, kus oled midagi väga jõhkrat teinud ja tead, et nüüd lähed aastakümneteks vangi. Ärgates on nii hea olla, et see kõik oli uni ja tegelt oled puhas poiss.

ranka
20.03.11, 06:42
Nägin ~pool aastat tagasi kuidas üks poemüüa tapeti ära. Ma nägin enda arust tulevikku. Ärgates oli mul täpselt selle mehe nimi meeles kes tapeti. Voodi kõrval oli läpakas ja panin selle inimese nime google otsingusse. Leidsin google picture seast ühe ajalehest välja lõigatud uudise pildi kus oli põhimõtteliselt mu unenäo kirjeldus. Mingi 20 aastat tagasi toimus rööv juveeliäris ja selle omanik lasti röövi käigus maha.
Olen sellest teistele ka rääkinud ja nad on öelnud, et ma olen äkki seda nime või uudist kuskil näinud..aga ma ei olnud. Mul endal oli kaa suht "wtf" olek kui selle uudise(pildi) leidsin.

EDIT: kui jutt ei kõla loogiliselt(lol) või mõned veadvärgid sees siis süüdistage alkoholi

Ma olen ka analoogseid unenägusid sitaks näinud aga hommikuks ei mäleta nimesid. Olen unes näinud emaile, nimesid, telefoninumbreid aga reeglina on osa sellest kadunud ning hommikul ka alati mõte olnud, et kui tuleks ainult nimi, mail vms. meelde siis googeldas ja vaataks, kas selline isik üldse eksisteerib. Päris jube tunne võiks olla, et kui eksisteeribki ning unenägu mingilgi määral klapib.

EDIT: unenägidest veel. Kõige hullemad on luupainajlikud unenäod ja kus oled maailma suurimas kabuhirmus. Neid 2-3 korda elujooksul juhtunud ja isegi üles ärgates on veel suur hirm. Kui keegi kivi pannes paanikahoogu ja kabuhirmu tundnud siis unenäos on see isegi mitu korda hullem - kogemus, mida ei tahaks enam kunagi kogeda.

Relamz
20.03.11, 06:47
EDIT: ja muiudugi väga räiged unenäod on kuritegevusega seotud, kus oled midagi väga jõhkrat teinud ja tead, et nüüd lähed aastakümneteks vangi. Ärgates on nii hea olla, et see kõik oli uni ja tegelt oled puhas poiss.

Mõned päevad tagasi nägin, et läksin eluks ajaks vangi kanepi suitsetamise pärast. Tõesti oli hea olla kui ärkasin :D.

Mu enda kõige hullem õudusunenägu oli 50kb(huupi pakun) arvutimäng. Mina olin nagu see peategelane seal kes käis ringiratast, mängus oli vist ainult 3-4 käiku. See oli fucking horror, ma ei ole mitte kellelegi seda unenägu seletada suutnud...see oli lihtsalt nii psühh ja jube.

Jea..ja mul tulevad tavaliselt kahtlased poolõuduka unenäod kui mul on hästihästi kõrge palavik. See on vist tavaline teema tegelikult enamustega.

vennike
20.03.11, 09:05
Kõige rämedamad unenäod on siis kui 2-3 päeva kõvalt tina pannud...


lol, nii on, tõsist sitta hakkab ikka aju tootma. teine variant on siis kui kuuma oled päeval saanud / magad palavas ruumis / pea juures on radikas. Tavaliselt ikka näed seda teemat, mille sees viimasel ajal palju olnud oled.

Me mõned aastad tagasi käisime sõbraga ühe eesti missi juures natsa tööd tegemas ja õhtul vaatasime casino royalet, hommikul sõber rääkis kuidas ta unes oli sellesama mimmi ja ta sõbrannadega kasiinos miljoneid maha mänginud lol.

qbj0hn
24.03.11, 11:00
Viimased 2 nädalat juba julmad painajad vaevanud :/.Ei kujuta ette milles asi.Irl nagu kõik asjad korras ja mingeid probleeme ka ei ole.

fyte
24.03.11, 11:38
Eile nägin taaskord suht random unenägu - olin Helsingis ja tsunami laine üle kogu linna. Järgmine hetk olin jõudnud kuidagi Serena veeparki selle eest varjuma ja siis nägin, kuidas linnas olev vesi hakkas vaikselt taanduma.:confused:
Ja kusjuures huvitav oli see, et just tol hetkel kui laine minuni saabuma hakkas, siis mõtlesin, et kas tegu on unenäog või reaalsusega, aga jõudsin järeldusele et kõik oli ikkagi päris, lol.

Vandalar
24.03.11, 16:02
Ma nägin üks öö sellist asja, et olin ühes kohas Kuressaares mida ma hästi tunnen- vaatasin maju seal ja ühel hetkel nagu koitis, et midagi on nagu valesti nende majadega- kõik pole nagu ok. Ja siis koitis, et see on uni :) proovisin kohe maju moonutada oma mõttega ja kergelt hakkas maja nagu värvi muutma või võbelema ja kõik värvid ja valgus jms läks kohutavalt selgeks ja erguks. Siis aga hakkas uni ka kohe kaduma, sest see elamus oli lihtsalt üsna võimas- püüdsin küll ülirahulik olla ja isegi hakkasin käsi täiega kokku hõõruma, et uni alles jääks aga ei jäänud krt! Isegi spinnisin ennast :D

ranka
24.03.11, 22:01
Kusjuures vaatasin hiljuti Inception filmi ja siis lugesin seda teemat siin ning pärast seda ongi miski unenäod-unenäos unenäod :)

Platinum
26.03.11, 15:39
cjRAcajFte0

Mees pannakse tuttu ja ärkab zombie mängus mida enne tuttu jäämist mängis. Real või mitte, huvitav ikka.

subtiiter
27.03.11, 21:13
http://www.thisman.org/history.htm

"every night throughout the world hundreds of people dream about this face"

suht creepy värk

Relamz
27.03.11, 22:05
http://www.thisman.org/history.htm

"every night throughout the world hundreds of people dream about this face"

suht creepy värk

"The registrant of thisman.org, Andrea Natella, is the director of guerrigliamarketing.it (google translation), "an advertising agency that uses non-conventional communication techniques, like the creation of fictitious events or campaigns reaching the limits of legality, through which they 'fuck the market in order to enter it'."

Vandalar
27.03.11, 22:36
Ma näen ka vahest kummalisi tundmatuid unes...nõu nad siiani küll andnud polehttp://4.bp.blogspot.com/_V46s3Y4T12o/S9nYb-b1c9I/AAAAAAAAARo/AmbqBUrU_w8/s1600/japanese%2520boobs.jpg

rahvavaenlane
27.03.11, 22:42
kõik foorumlased peaksid nüüd ühise rinde moodustama ja keelama Vandalari postitused. ei ole vaja ***** kõvaks ajada teemades, kus ma seda ei eelda, fakkk

totaldonk
29.03.11, 11:56
Sõbraga hakkasime ka seda lucid dreamingut üritama. Tal on unes "kontroll" juba välja tulnud. Aga huvitavad asjad on näiteks sellised, et ma nägin unes, et kaklesin ühe tüübiga koolis ja järgmine päev kui talle sellest rääkisin, siis ta ütles, et ma olen talle seda juba rääkinud. Ta nagu teadis seda.

Ja järgmine öö ta nägi unes, et ma hitin iga hommikust 11:30 turbo rebuyd Microgamingus. Läks siis hommikul arvutisse vaatama, kas hittisin ja olingi hittinud. lol

isenseven
29.03.11, 18:15
Wtf, see on küll ebareaalne:D eriti see hittimise asi

qbj0hn
29.03.11, 18:51
Ma seda lucid dreamingut ei julge teha enam.2x on välja tulnud ja teist x oli täielik luupainaja ikka.
Siuke tunne oli nagu oleks kuskil kohas kinni ja sa ei saa sealt enam kunagi välja.Üles ärkasin siis ka eriti ei jaganud matsu välja mis toimub ja eriti ei teinud reaalsusel ja unel vahet.Ülekeha higine ja värisesin.
Not fun.

Vandalar
29.03.11, 19:27
Ma seda lucid dreamingut ei julge teha enam.2x on välja tulnud ja teist x oli täielik luupainaja ikka.
Siuke tunne oli nagu oleks kuskil kohas kinni ja sa ei saa sealt enam kunagi välja.Üles ärkasin siis ka eriti ei jaganud matsu välja mis toimub ja eriti ei teinud reaalsusel ja unel vahet.Ülekeha higine ja värisesin.
Not fun.
Selleks tuleb eelnevalt tööd teha, et kui mingi painaja tuleb, siis sa tead mida teha antud olukorras.

Vandalar
02.04.11, 21:32
Tabasin jälle matsu ära, et on unenägu ja panin kohe padavai aknast välja lendu. Mingi hetk sõitsin ühe musta sportautoga ringi, millel oli nii palju võimu järgi, et raske kirjeldada. Mootori hääl oli väga madal ja nagu mingi vilinaga natuke meenutas lennukis olemist. Unenäod on ikka nuts.

ristik
03.04.11, 08:45
Täna siis loopisin jokkis peaga telliseid suvaliselt üle maja katuse. 1 tüüp sai surma ja teine invaliidiks. Hakati nõudma mingi iilget hunnikut valuraha, et sellel invaliidil oleks võimalus üldse uuesti kõndima hakata. Debiilsuse tipp.

qbj0hn
03.04.11, 14:28
Nägin unes täna kuidas mingi vana liinibussiga käisime kuskil maakohas peol.Eriti meeles midagi pole.
Ainult lõppu mäletan kus tahtsime mingile teisele pundile tappa anda.Parkisime bussi nende laagri ette ära,nad olid telkidega.
Ja siis üks sõber helistas nende "pealikule" seal ja kutsus välja,et seal metsas kakelda.
Viimane asi mis mäletan on see,et tüübid ei tahtnud tulla ja siis mu sõber ütles telefonis,et kui sa kohe ei tule panen sulle harjavarrega vastu pead :D.
lulz

ranka
04.04.11, 08:09
Kägar mis und nägin. Miski taoline teema, et Flop.FM-i ukse ees oli suur lillepeenar ning jube rahvas liikus Flop.FMis edasi tagasi ning lillepeenar tallati ära. Jube närvis olin selle peale, fm-i meestel oli ka suva ning tahtsin absull kõigile lõuga selle eest panna, et peenrast keegi ei hooli. Õnneks ärkasin...

SANGPOMM
05.04.11, 18:27
HAHA, unenäod on nii haiged, aga neid siit lugedes saab kohati ikka korralikult krampi lasta, eriti nuts oli see harjavarrega vastupead. no mida v#¤% tõesti :D

ranka
09.04.11, 13:54
Täna oli jälle sürr unenägu. Jubeda pundiga lasime viina ja siis läksime koju magama, meiega koos oli Mart Laar, kes tuli siis kaasa ja pidi edasi minema. Võtsime jube kalli taksobussi ning lendasime kuskile majja jube kaugele. Taksobussil taksomeeter jooksis, Laar tuli ka sisse viina võtma (tal oli veel eesti kaitseväe riided seljas, ju sellest, et kaitseminsitriks sai) ning itsitasime, et las taksomeeter jookseb, et Laaril pappi sitaks. Uni kadus, pohmelli ei olnud. Supper!

Relamz
09.04.11, 14:43
Nägin unes kuidas olümpicus automaate skämmisin oma 2.5m krooni eest :D. Nägin veel ~4 unenägu...see sobis siia kõige paremini.

low-flow
23.04.11, 14:31
Täna nägin hommikutundidel (lõuna ajal siis reaalajas) täiesti mindfuck und. Mulle ja paarile sõbrale pakuti miskit hästi tasuvat lihtsat tööd. Ma isegi ei mäleta, kes see sõprade kaader oli, kes minuga kaasas oli, aga meid miski 3-4 oli kokku. Igatahes, tööpakkuja nägi välja nagu mingi armeenia maffiamees, kamandas meid veoauto kasti ja ütles, et nüüd sõidame pika tee, teie olge aga kastis kogu aeg vaikselt. Jõudsime lõpuks kohale kusagile, mis ei tundunud Eesti olevat. Armeenlane kamandas meid ühte hoonesse. Seal oli tema ema, kes pakkus meile süüa. Super maitsev kodune eine oli, pikast sõidust oligi kõht maru tühi. Siis edasi ütles armeenlane, et nüüd meil on mitu tundi passimist, et võime teise tuppa minna ja nii kaua videomänge ajaviiteks mängida. Teises toas olidki igasugused konsoolid ja arvutid püsti pandud. Oli see vast lõbus. Siis üks hetk armeenlane tuli tagasi ja ütles, et nii, nüüd on kõik tehtud, sõidame koju tagasi. Veoauto kast oli igasuguseid pakendeid täis laotud, aga me ei hakanud uurimagi, mis seal sees on. Sellel hetkel märkasin, et üks kastis olevatest inimestest on ranka. Rääkisime teepeal pokkerist ja värki. Kui tagasi Tartusse jõudsime ja kastist välja ronisime, siis armeenlane maksis meile mingi hea summa ja ütles, et nii lihtne ongi raha teha ja et ta helistab paari nädala pärast mulle, kui uus sõit on. Samal ajal oli aga Eestis sõda vmt hakkanud, majad põlesid ümberringi, pommitajad lendasid üle. Hakkasime rankaga kõndima kusagile suunas tänavalt ära ja järsku tuli ESTPatrick vastu. Ütles, et tuli Selverist, ja kuna sõda hakkab, siis varus toidumoona. Ta oli ostnud hiiglasliku kasti Pringles Original krõpse. Me rankaga naersime, et miks sa midagi normaalset süüa ei ostnud. Priit ültes selle peale, et kõik muu oli juba poest ära ostetud. Ja sellega enamvähem saigi vist uni läbi.

Ärgates ROFL-isin kõvsti, kui ajuvaba saab üks uni olla. :D :D

Vandalar
23.04.11, 23:01
Mingi une-eksperimendi võiks teha. Minu mõte oleks selline, et prooviks tõestada shared lucid dreami olemasolu. See tähendab seda, et reaalselt on kaks või enam inimest ühes unenäos ja jagavad ühte ja sedasama unenägu. Selleks tuleks unes oma sõbrale näiteks mingi asi anda edasi või mingi parool või teade ning paluda tal see meelde jätta kui ta ärkama peaks. Siis hiljem saaks kontrollida kas sõber nägi ka sind unes ja küsida mis sa talle unes edasi andsid.

Pahvak
23.04.11, 23:16
lol

soouni
23.04.11, 23:29
Vägev uneteema ja päris sick unenäod. Ise paar aastat tagasi üritasin ka lucid dreamingut arendada. Jõudsin ainult nii kaugele kui suutsin unes ära tunda et oh see ongi uni. Aga siis ehmatusest ärkasin üles. See on päris vinge asi aga mul jäi sellepärast pooleli, et pidin koguaeg äratuse peale üles ärkama ja see rikkus unenägude meeldejätmise ära. Rekord mis ma sain oli ühe ööga 5-t unenägu meenutada hommikul ärates. 2 olid ähmased aga teised kolm olid päris reaalsed. Ma tean, et nii on kõige parem kui saad hommikul ärgata ilma kellata või millegi äratamiseta ja siis koheselt möelda unenägudele. Nii üritasin treenida. Vaatan, et see nii aktiivne teema siin peaks uuesti proovima harjutama päris sick asi ja mahe.
Reaalselt ma ei tea kui tõsi aga olen kuulnud et kui oled skiller siis saad teha mis tahad unes ehk ala midagi harjutada pokkerit mängida näiteks. Ja seal pidid ka seda õppima.

Viimasel ajal kui meeles on olnud siis olen suht reaalselt und näind et kuskil toimetan või räägin mingite inimestega.

Huvipärast küsin kui paljud suudavad juba siis korralikult siin lucid dreamingut ning kas keegi nii skilled ka on, et teeb ka astraalrännakuid unes. See pidi päris mindfucked asi olema.

Mõnusat und kõigle. Ma üritan täna siis nii, et ennem und mõtlen täiega jalkale. Ja vaatame kas üle pika ajab tuleb välja, et näen und sellest.

Ennemast korra olen suutnud nii, et mida mõtlen ennem magama jäämist intevsiivselt seda ka näen unes.
Kuskil mingi eesti sait oli ka päris hea mis õpetas seda.
Ja uuesti tahaks leida oma ideaalselt unetsüklit üles kus ma puhkan kõige paremini. Vahepeal kui harjutasin unetsüklit siis suvel suutsin leida et ideaalselt töötas mingi öösel 2-st kuni hommikul 10-ni oli mahe uni.

Veel, et paljud keegi kogevad või suudavad nii, et ennem magama minekut mõtled mis kell pean ärkama hommikul ja siis suudad automaatselt ärgata see kell ilma mingi kõrvalise abita. See tuli vast kõige paremini välja kuna teadsin et pean täpselt see kell tõusma ja igapäev peagu ärkasin paar minutit ennem vajalikku aega üles.

Vandalar
23.04.11, 23:32
Kui sind ajas naerma sõna parool, siis saan sinust aru- ma ei pidanud silmas sinu pangakonto ega pokkeritoa oma. Aga kui sind ajas naerma eksperiment ise, siis nevermind.
Ise näiteks mõne une peale kaotan üsna kiiresti stabiilsuse ära ja uni kaob, sest elamus on lihtsalt nii võimas.

Pahvak
23.04.11, 23:37
Kui sind ajas naerma sõna parool, siis saan sinust aru- ma ei pidanud silmas sinu pangakonto ega pokkeritoa oma. Aga kui sind ajas naerma eksperiment ise, siis nevermind.
Ise näiteks mõne une peale kaotan üsna kiiresti stabiilsuse ära ja uni kaob, sest elamus on lihtsalt nii võimas.

Kõige parem on unenäos sõbraga PLO2 flippe teha ja pärast vaatate, kas tuli mõlemal sama board.

Vandalar
24.04.11, 04:19
Ma teen tegelt väikse side projecti ka :) nimelt proovin viking loto tulemusi ette näha unes. Fish me luck.

taipupole
24.04.11, 09:38
Ma üritan täna siis nii, et ennem und mõtlen täiega jalkale. Ja vaatame kas üle pika ajab tuleb välja, et näen und sellest.

Peab ikka päris ohmu olema, et püüda jalkat unes näha. Kui juba, siis mõtle sellele, kuidas sa Taira Bänksi koinid vms... Siis on vähemalt, mid näha. Jalkat võib niisama ka mängida ;)

Aga kui ühisund näete, siis on oluline mitte rongi teha.

pastilaa
24.04.11, 10:24
Peab ikka päris ohmu olema, et püüda jalkat unes näha. Kui juba, siis mõtle sellele, kuidas sa Taira Bänksi koinid vms... Siis on vähemalt, mid näha. Jalkat võib niisama ka mängida ;)


Ty.ra on Soouni pool praegu ja kurnatud poiss tahab veidi palli toksida - mis siin imestada.

pastilaa
24.04.11, 10:25
Mingi une-eksperimendi võiks teha. Minu mõte oleks selline, et prooviks tõestada shared lucid dreami olemasolu. See tähendab seda, et reaalselt on kaks või enam inimest ühes unenäos ja jagavad ühte ja sedasama unenägu. Selleks tuleks unes oma sõbrale näiteks mingi asi anda edasi või mingi parool või teade ning paluda tal see meelde jätta kui ta ärkama peaks. Siis hiljem saaks kontrollida kas sõber nägi ka sind unes ja küsida mis sa talle unes edasi andsid.

I`m in.

pastilaa
24.04.11, 10:37
Mingi une-eksperimendi võiks teha. Minu mõte oleks selline, et prooviks tõestada shared lucid dreami olemasolu. See tähendab seda, et reaalselt on kaks või enam inimest ühes unenäos ja jagavad ühte ja sedasama unenägu. Selleks tuleks unes oma sõbrale näiteks mingi asi anda edasi või mingi parool või teade ning paluda tal see meelde jätta kui ta ärkama peaks. Siis hiljem saaks kontrollida kas sõber nägi ka sind unes ja küsida mis sa talle unes edasi andsid.


I`m in.

Esimese sessi tegime ära Vandalariga. Läks nii ja naa. Hea oli see, et sattusime täpselt nagu Vandalar kirjeldas shared lucid dreamingu kaudu samasse "maailma". Vandalar pakkus eelnevalt välja parooliks ehk võtme-esemeks mingi tööriista. Halb oli aga see, et selleks esemeks oli tellitav võti, millega Vandalar mulle kohe lagipähe äsas. Good job, otsi uus loll endale. I`m out!

Edit: peavalu siiani

fyte
24.04.11, 11:04
Lol :D
Vandalar, kuidas 2$ flipid läksid ka?

ranka
24.04.11, 11:11
Täna nägin hommikutundidel (lõuna ajal siis reaalajas) täiesti mindfuck und. Mulle ja paarile sõbrale pakuti miskit hästi tasuvat lihtsat tööd. Ma isegi ei mäleta, kes see sõprade kaader oli, kes minuga kaasas oli, aga meid miski 3-4 oli kokku. Igatahes, tööpakkuja nägi välja nagu mingi armeenia maffiamees, kamandas meid veoauto kasti ja ütles, et nüüd sõidame pika tee, teie olge aga kastis kogu aeg vaikselt. Jõudsime lõpuks kohale kusagile, mis ei tundunud Eesti olevat. Armeenlane kamandas meid ühte hoonesse. Seal oli tema ema, kes pakkus meile süüa. Super maitsev kodune eine oli, pikast sõidust oligi kõht maru tühi. Siis edasi ütles armeenlane, et nüüd meil on mitu tundi passimist, et võime teise tuppa minna ja nii kaua videomänge ajaviiteks mängida. Teises toas olidki igasugused konsoolid ja arvutid püsti pandud. Oli see vast lõbus. Siis üks hetk armeenlane tuli tagasi ja ütles, et nii, nüüd on kõik tehtud, sõidame koju tagasi. Veoauto kast oli igasuguseid pakendeid täis laotud, aga me ei hakanud uurimagi, mis seal sees on. Sellel hetkel märkasin, et üks kastis olevatest inimestest on ranka. Rääkisime teepeal pokkerist ja värki. Kui tagasi Tartusse jõudsime ja kastist välja ronisime, siis armeenlane maksis meile mingi hea summa ja ütles, et nii lihtne ongi raha teha ja et ta helistab paari nädala pärast mulle, kui uus sõit on. Samal ajal oli aga Eestis sõda vmt hakkanud, majad põlesid ümberringi, pommitajad lendasid üle. Hakkasime rankaga kõndima kusagile suunas tänavalt ära ja järsku tuli ESTPatrick vastu. Ütles, et tuli Selverist, ja kuna sõda hakkab, siis varus toidumoona. Ta oli ostnud hiiglasliku kasti Pringles Original krõpse. Me rankaga naersime, et miks sa midagi normaalset süüa ei ostnud. Priit ültes selle peale, et kõik muu oli juba poest ära ostetud. Ja sellega enamvähem saigi vist uni läbi.

Ärgates ROFL-isin kõvsti, kui ajuvaba saab üks uni olla. :D :D


jhahahahahhahahahaha. sorry aga pidin seda facebooki sheerima, liialt kõva uni. täiskägar laks.

ranka
24.04.11, 11:18
Veel, et paljud keegi kogevad või suudavad nii, et ennem magama minekut mõtled mis kell pean ärkama hommikul ja siis suudad automaatselt ärgata see kell ilma mingi kõrvalise abita. See tuli vast kõige paremini välja kuna teadsin et pean täpselt see kell tõusma ja igapäev peagu ärkasin paar minutit ennem vajalikku aega üles.

Easy ju. Kui mul on järgmisel päeval täiesti "vaba päev" magan niikaua kui tahan, ei aja isegi äratuskell üles. Kui tean, et näiteks kell 08:00 pean kuskile minema siis juba enne tunnike varem uni läinud, isegi siis kui väga väsinud/pohmas vms. olen.

sorm
24.04.11, 12:39
Täna nägin hommikutundidel (lõuna ajal siis reaalajas) täiesti mindfuck und. Mulle ja paarile sõbrale pakuti miskit hästi tasuvat lihtsat tööd. Ma isegi ei mäleta, kes see sõprade kaader oli, kes minuga kaasas oli, aga meid miski 3-4 oli kokku. Igatahes, tööpakkuja nägi välja nagu mingi armeenia maffiamees, kamandas meid veoauto kasti ja ütles, et nüüd sõidame pika tee, teie olge aga kastis kogu aeg vaikselt. Jõudsime lõpuks kohale kusagile, mis ei tundunud Eesti olevat. Armeenlane kamandas meid ühte hoonesse. Seal oli tema ema, kes pakkus meile süüa. Super maitsev kodune eine oli, pikast sõidust oligi kõht maru tühi. Siis edasi ütles armeenlane, et nüüd meil on mitu tundi passimist, et võime teise tuppa minna ja nii kaua videomänge ajaviiteks mängida. Teises toas olidki igasugused konsoolid ja arvutid püsti pandud. Oli see vast lõbus. Siis üks hetk armeenlane tuli tagasi ja ütles, et nii, nüüd on kõik tehtud, sõidame koju tagasi. Veoauto kast oli igasuguseid pakendeid täis laotud, aga me ei hakanud uurimagi, mis seal sees on. Sellel hetkel märkasin, et üks kastis olevatest inimestest on ranka. Rääkisime teepeal pokkerist ja värki. Kui tagasi Tartusse jõudsime ja kastist välja ronisime, siis armeenlane maksis meile mingi hea summa ja ütles, et nii lihtne ongi raha teha ja et ta helistab paari nädala pärast mulle, kui uus sõit on. Samal ajal oli aga Eestis sõda vmt hakkanud, majad põlesid ümberringi, pommitajad lendasid üle. Hakkasime rankaga kõndima kusagile suunas tänavalt ära ja järsku tuli ESTPatrick vastu. Ütles, et tuli Selverist, ja kuna sõda hakkab, siis varus toidumoona. Ta oli ostnud hiiglasliku kasti Pringles Original krõpse. Me rankaga naersime, et miks sa midagi normaalset süüa ei ostnud. Priit ültes selle peale, et kõik muu oli juba poest ära ostetud. Ja sellega enamvähem saigi vist uni läbi.

Ärgates ROFL-isin kõvsti, kui ajuvaba saab üks uni olla. :D :D

Päris ulme :D

Cypher0
24.04.11, 14:15
Täna öösel üks unenägu oli midagi sellist, et FC Pokkeriprod käis kuskil arengumaal mingite negrudega jalgpalli mängimas ja terve tiim püüdis sealt mingi viiruse kinni. Viirus oli midagi sellist, et kõik tüübid jäid suguvõimetuks ja osadele tüüpidele kasvas juurde teine peenis(!) Ranka tegi selle kohta Pokkeriprodesse uudise, millesse surus vahele igasugu labaseid ja nõmedaid nalju, a la et 'tüüp, kui nurga taha hädale lähed, vaata ikka et õige asja välja võtad ja täis ei lase ennast' jms:D Istusin arvuti taga ja lugesin seda uudist ja mõtlesin, et wtf, solid huumor ikka härral, tüüpidel on kaks riista ja muud jamad ja sellist nalja veel vaja visata. Siis ärkasin ja mõtlesin ka, et no mida und.

Arvestades soouni posti siin natuke aega tagasi, mainin igaks juhuks ära, et ei mõelnud enne magamajäämist intensiivselt FC Pokkeriprod meeste peenistele.:D

soouni
24.04.11, 16:11
hah kui sa cyphero tõesti sellist und nägid siis see on ikka rõvedalt sick!


krt mul läks täna isegi kaht und üles ärgates mäletasin natuke aga siis pidin miskit toimetama ja kadunud nad olidki mälust.

Vandalar
24.04.11, 17:31
Varsti tuleb aeg, kus on võimalik unenägusid salvestada andmekandjale, et seda ärkvel olles vaadata saaks. Saab huvitav olema.

Vandalar
29.04.11, 20:48
Täna nägin mingit sellist momenti kus olin ühe tee peal ja see tee läks allapoole mingi mäe otsast. Eemal olid pilved ja sick äikese ilm, muudkui sähvis, kahel pool teed oli mingi mets. Siis sain ka aru, et olen unes ja tahtsin midagi nö. õhust luua/tekitada aga siis hakkas millegipärast uni ära kaduma.
Teises episoodis nägin, kuidas Kuressaares mingi kena vene tibi andis mulle oma nimekaardi. Siis olin veel mingis tööstusrajoonis kus olid igasugused barakid aga seal sellist unekontrolli vms veel polnud.

andu_andu
30.04.11, 12:12
nägin fkn SÖKÖ-t unes..häiriv.

alaska
30.04.11, 18:17
Ma nägin ükskord unes, et keegi ütles mingi matemaatilise tehte, ala 12x7+55 ja mingi teine mees ütles vastuse laksust ära. Ma vaatasin, et jumala tark mees, ma küll nii kiiresti ei saa, arvutasin rahulikult üle ja sain sama vastuse. Selleks hetkeks olin juba pooleldi üleval ja hullult hämmingus, et minu uni ja minu teadmised, mis kuradi moodi saab selline olukord tekkida nagu just oli. Tegelt siiamaani kammib ära, kui sellele mõtlen.

hotcocacola
30.04.11, 19:28
nägin fkn SÖKÖ-t unes..häiriv.

ROFL, win

võitsid, kaotasid?

andu_andu
30.04.11, 19:49
ROFL, win

võitsid, kaotasid?

heh, ei mäleta :D

Vandalar
30.04.11, 20:46
Lugesin just, et kaneel peaks aitama lucid dreame paremini esile tuua- täna proovin järgi ja annan teada kui midagi erinevat on tavalisest.
Edit: leidsin just kardemoni ka- läheb samuti tee sisse- seda oligi vaja veel. No nüüd peaks selline trall ja pillerkaar tulema, et oi oi.

pastilaa
30.04.11, 20:56
Lugesin just, et kaneel peaks aitama lucid dreame paremini esile tuua- täna proovin järgi ja annan teada kui midagi erinevat on tavalisest.

Liitun ka, seekord kiivriga ofc.

Vandalar
30.04.11, 21:00
Ma pole juba tükk aega pastilaa postitustest aru saanud, ilmselt pole ühel lainel temaga.

pastilaa
30.04.11, 21:08
Liitun ka, seekord kiivriga ofc.


Ma pole juba tükk aega pastilaa postitustest aru saanud, ilmselt pole ühel lainel temaga.

Mis pikkust sa kasutad? Hetkel ma siin pildil otsin sinu omi. Vaatan edelasse tho :

http://scienceblogs.com/startswithabang/upload/2009/04/weekend_diversion_do_tinfoil_h/tinfoil_hat_antenna.jpg

Vandalar
30.04.11, 21:28
lol
Edit: teest polnudki erilist abi, mis aineid peaks tarbima, et häid unenägusid saada?

Relamz
01.05.11, 20:18
lol
Edit: teest polnudki erilist abi, mis aineid peaks tarbima, et häid unenägusid saada?
http://laist.com/attachments/la_anti/weedreview2.jpg
http://lh5.ggpht.com/_oGu91IA7FRc/Tbgpx9NRPOI/AAAAAAAABfM/PdbosOe7Hg4/meme%20faces%20irl%202_thumb.jpg?imgmax=800

Vandalar
01.05.11, 23:22
Yeah, thats obvious.

Relamz
02.05.11, 01:01
Yeah, thats obvious.
http://foorum.pokkeriprod.com/customavatars/avatar1396_11.gif

ussdoktor
05.05.11, 13:54
lol
Edit: teest polnudki erilist abi, mis aineid peaks tarbima, et häid unenägusid saada?

netist on võimalik legaalselt tellida sellist asja nagu dream herb.

pidavat toimima nii, et suudad oma unenägusid ise kontrollida jms värk. olen proovinud aga raibe oli nii vänge, et mina seda juua ei suutnud. proovisin ka suitsetada, aga kergem on tõrvapappi kimuda. sellegipoolest, šhamaanid soovitavad.

Vandalar
05.05.11, 16:15
netist on võimalik legaalselt tellida sellist asja nagu dream herb.

pidavat toimima nii, et suudad oma unenägusid ise kontrollida jms värk. olen proovinud aga raibe oli nii vänge, et mina seda juua ei suutnud. proovisin ka suitsetada, aga kergem on tõrvapappi kimuda. sellegipoolest, šhamaanid soovitavad.
Esimesel võimalusel proovin järele.
Täna nägin muidu päris palju unenägusid- olen viimasel ajal nurmenuku teed joonud :D vbl seal olevad vitamiinid stimuleerivad aju mingil moel.

Pahvak
06.05.11, 11:12
Esimesel võimalusel proovin järele.
Täna nägin muidu päris palju unenägusid- olen viimasel ajal nurmenuku teed joonud :D vbl seal olevad vitamiinid stimuleerivad aju mingil moel.

Arvan, et kanep heade unenägude jaoks ja nädalane range viinadieet halbade unenägude tarvis.

Relamz
06.05.11, 17:06
Nägin mingi Härry Potteri teemalist unenägu täna. :D

Ints
06.05.11, 17:37
Mis pikkust sa kasutad? Hetkel ma siin pildil otsin sinu omi. Vaatan edelasse tho :


Asjatu vaeva sa oled omadega AM v MW peal

Ballahollic
30.05.11, 12:59
Kas see tähendab ka midagi kui ma unes suudan lennata? No nii korduvalt pea 10x olen näinud seda.

Vandalar
30.05.11, 15:29
See tähendab seda, et unes tavalised füüsikaseadused ei kehti. Samuti võib läbi seinte minna, olla ükskõik mis vormis, olekus (gaasiline nt.)- võid teha mida iganes. Teoreetiliselt peaks saama unes olla ka ühel ajal kahes kohas aga ma ei kujuta ette kuidas see välja näeks. Kui lendad unes, siis see on nii ebatavaline võrreldes ärkvelolekus toimuvaga, et on suht lihtne endale teadvustada, et sa oled unes.

HU grinder
30.05.11, 15:33
Mis pikkust sa kasutad? Hetkel ma siin pildil otsin sinu omi. Vaatan edelasse tho :

http://scienceblogs.com/startswithabang/upload/2009/04/weekend_diversion_do_tinfoil_h/tinfoil_hat_antenna.jpg

WIN, alles nüüd avastan

Potsataja
30.05.11, 15:38
Vandalar, kas sa sellele oled mõelnud, et kui unes olekut oleks endale lihtne teadvustada, siis peaks saama kontrollida ka unes oldud aega ? Kogu see Lucid dreamingu teemaga seonduv jutt on minu jaoks bs niikaua, kuni keegi ei suuda kontrollida unes viibitud aega. Ma olen ka unes korduvalt teadnud, et viibin unes, kuid millegipärast "ärkan" ma järgimises unenäos ja siis veel ühes ja...

Lapsepõlve korduv unenägu: Unenägu on nii krdi igav, mistõttu on kõige õigem tegevus magama heitmine, et siis reaalses maailmas ärgata.

alaska
30.05.11, 17:25
See tähendab seda, et unes tavalised füüsikaseadused ei kehti. Samuti võib läbi seinte minna, olla ükskõik mis vormis, olekus (gaasiline nt.)- võid teha mida iganes. Teoreetiliselt peaks saama unes olla ka ühel ajal kahes kohas aga ma ei kujuta ette kuidas see välja näeks. Kui lendad unes, siis see on nii ebatavaline võrreldes ärkvelolekus toimuvaga, et on suht lihtne endale teadvustada, et sa oled unes.

Keppi ka saab?

Vandalar
30.05.11, 20:01
See peaks ikka tõsine teema olema, mitte ilkumise koht. Nahhui sa siia ronid üldse- ainult selleks, et ära panna või?

k2snakalle
30.05.11, 21:30
Keppi ka saab?

saab saab, aga millegi pärast lõpp jääb alati ära :mad:

alaska
30.05.11, 21:35
mis ära panna? Mul on probleem, igakord kui unes mingi variant on mõne naisega, tuleb alati midagi vahele. Kas see Lucid dreaming aitaks selle kohapealt?

alaska
30.05.11, 21:35
saab saab, aga millegi pärast lõpp jääb alati ära :mad:
No näed, ma pole ainuke!

Relamz
30.05.11, 21:40
mis ära panna? Mul on probleem, igakord kui unes mingi variant on mõne naisega, tuleb alati midagi vahele. Kas see Lucid dreaming aitaks selle kohapealt?

Si senior :redface:

Suht äge on ennast läbi peegli playboy mansionisse teleportida :p

Potsataja
30.05.11, 21:49
See peaks ikka tõsine teema olema, mitte ilkumise koht. Nahhui sa siia ronid üldse- ainult selleks, et ära panna või?


Imo on see ära panemine nii unes, kui ilmsi meeste jaoks üks elulisemaid teemasid, seega jaga õpetussõnu.

Cheating
31.05.11, 00:13
Kas keegi on sellisest asjast teadlik/pro, nagu "Astraal rännak" ehk kehast väljumine?

con
31.05.11, 05:05
Kas keegi on sellisest asjast teadlik/pro, nagu "Astraal rännak" ehk kehast väljumine?

Mis sind huvitab?

Karikakar
02.06.11, 00:28
con
Astraal-rännaku Pro

:D:D

fyte
19.06.11, 18:31
Nägin eile öösel unes paari sündmust pmtl ette, mis sama päeva õhtul aset leidsid, kuid detailidesse pigem ei laskuks. :D Kuigi selline asi pole ilmselt midagi väga märkimisväärset, arvestades seda, kui palju üleüldse mingeid random unenägusid näen, siis sellele vaatamata on suht sürr mõelda, et nii juhtus.

air343
26.06.11, 22:24
Täna oli eriti huvitav juhtum/unenägu või mis iganes see oli/ei olnud aga lugu oli järgmine: Nägin mingit und aga hakkasin üles "ärkama" ,silmad jõudsin juba lahti teha ja vaatasin oma toa ust kui järsku kuulsin oma sõbra häält enda peas ,mul oli wtf? Siis ma hakkasin sõbraga rääkima ja ta vastas ka mulle veel edasi, kuigi ma suutsin juba teadlikult mõelda ja näha, ja samaajal selles poolunes seisundis viibida. Tahtsin veel vestlust aretada ei osanud väga midagi küsida kuna sellist asja pole varem nagu juhtunud ja suht hämming oli. Küsisin talt siis: "Mis täna toimub siis?" vastuseks sain "põhimõtteliselt kaks minutit mitte midagi" Mul oli jälle wtf, hakkasin naerma ning küsisin ,et mis mõttes nagu ,sõber naeris ka ja ütles "ei tea":D. Väga ulmeline kogemus oli. Samaajal kui ma rääkisin, mõtlesin kas ma räägin päriselt ka kõva häälega, suht raske oli aru saada aga ilmselt ei rääkinud kuna keegi kodus ei kuulnud aga sonida ilmselt võisin.

Carl
27.06.11, 01:37
Mul oli ükskord eriti deep case.

Eelmine päev olime rääkinud lucid dreamingust etc. ja siis üks rääkis, et sealt välja tulla, peab enesetapu unes tegema.
No selged pildid ja nii juhtuski (täiesti lambist kusjuures, polnud ettevalmistusi etc teind) - olin unes kuskil autoroolis, ning sain aru, et näen und ja saan tegevusi kontrollida ning järsku teavustasin endale et oh läheks otsiks nüüd ühe ilusa naise ja värki, kuid järsku meenus et düra ma pean ju suitsiidi veel tegema ning sattusin paanikasse ja proovisin end paaniliselt unest välja saada.

Creepy lol. :D

qbj0hn
27.06.11, 11:25
Nägin unes, et läksin vabatahtlikult teist x sõjaväkke tagasi ja rühmaülem oli Ari Gold :/

isenseven
27.06.11, 12:17
Nägin unes, et läksin vabatahtlikult teist x sõjaväkke tagasi ja rühmaülem oli Ari Gold :/

LOL @ Ari Gold

Ise nägin, et hüppasin maanteel hoopealt maaliini bussipeale ja bussijuht hakkas peeglisse vaadates minupeale möirgama ja tänu sellele panime üle kuudi ja siis ärkasin

ranka
28.06.11, 02:35
Nägin täna unes, et oli Pärnu Meistrikad. Kõik 150 inimest olid ringis ja mängisid üksteise vastu (1:1) potiknuida. Enne ei saanud järgmised mängima hakata kui oli selgunud võitja ja siis võitja mängis järgmisena. Sain ka top4 hulka aga siis hakkasime üksteist miskite mängu tankidega laskma ja ma sain neljanda koha. Arvutasin veel rahad ka välja palju võitsin jne. Mõtlesime veel, et krt turka nii kiirelt sai läbi, et mis kolmest päevast sai. Siis bossud ütlesid ,et testisid uut fromaati.

Tankide osa on ilmselgelt liialt palju civvi viimasel ajal mänginud :P

EDIT: aa ja top4 hulka sain jube kobadega. Nägin, et maas oli 3 nelja ja ma kohe ei märganud, et mul oli ka üks neli käes oleksin saanud tagasi saata aga hakkasin tapma ning luckboxiga suutsin kõik ära tappa. Aa iga mängija mängis ainult ühe jaotuse, mitte tervet mängu.

ranka
28.06.11, 02:38
Nägin unes, et läksin vabatahtlikult teist x sõjaväkke tagasi ja rühmaülem oli Ari Gold :/

Seda sõjaväe und olen ma näinud mitu korda ja juba hakkab muutuma luupainajaks. Et misasja, et jälle sõjaväkke, et siis jube närvis olnud ja karjunud aga see ei aita.

Teine uni, mis pidevalt kummitab on kooliuni. Et olen gümnaasiumis ja viimane veerand ning pooled asjad tegemata ning siis mõtlen, ket fk kuidas ma kooli ära lõpetan, et suht võimatu.

Üles ärgates on päris mõnus kergendus.

ranka
28.06.11, 02:40
Täna oli eriti huvitav juhtum/unenägu või mis iganes see oli/ei olnud aga lugu oli järgmine: Nägin mingit und aga hakkasin üles "ärkama" ,silmad jõudsin juba lahti teha ja vaatasin oma toa ust kui järsku kuulsin oma sõbra häält enda peas ,mul oli wtf? Siis ma hakkasin sõbraga rääkima ja ta vastas ka mulle veel edasi, kuigi ma suutsin juba teadlikult mõelda ja näha, ja samaajal selles poolunes seisundis viibida. Tahtsin veel vestlust aretada ei osanud väga midagi küsida kuna sellist asja pole varem nagu juhtunud ja suht hämming oli. Küsisin talt siis: "Mis täna toimub siis?" vastuseks sain "põhimõtteliselt kaks minutit mitte midagi" Mul oli jälle wtf, hakkasin naerma ning küsisin ,et mis mõttes nagu ,sõber naeris ka ja ütles "ei tea":D. Väga ulmeline kogemus oli. Samaajal kui ma rääkisin, mõtlesin kas ma räägin päriselt ka kõva häälega, suht raske oli aru saada aga ilmselt ei rääkinud kuna keegi kodus ei kuulnud aga sonida ilmselt võisin.

Sorry spammi pärast aga pidin kõikidele kohe vastama, et meelest ära ei läheks. Endal on olnud kogemus, et teen silmad lahti ja organid ei hakka kohe tööle. Tõusen püsti, liigutan pead ja pilt ikka seisab. Silmi avades nägin ust ja ukseauku aga liigutan ning ei muutu midagi. Siis juba tekkis kabuhrim, et äkki nüüd minek kuniks jõudsin lõpuks täiesti reaalsusesse ja silmad hakkasid taas tööle :)

raunsz
14.07.11, 10:32
Täna nägin unes, et mulle kingiti lahtikäiva katusega Ford Escort. Väga pull oli ringi timmida, sest masin töötas ideaalselt. :D

Cashmer
22.07.11, 21:07
Käin unes kord-kaks kuu jooksul lendmas. Uskumatu tunne on lennata üle majade ja puude. Tavaliselt maandun puu otsa ning kogu tegevus toimub valgel ajal. Ärgates on hea, kerge tunne.

Cashmer
23.07.11, 11:45
Magan viimasel ajal halvasti ja unenäod on suht veidrad, aga harva jäävad meelde. Seega näide värskest ehk tänaöisest unenäost - olin oma lapsepõlve aegsete sõpradega trippimas ning varastasin metallist elektriposte, hulgi.

Potsataja
08.08.11, 15:30
Viha on vist liiga palju sisemusse kogunenud. Alles see oli, kui ühel põhjalikult kõri läbi lõikasin ja täna öösel killisin koguni kaks tüüpi noaga ära. Kolmas aga uinutas mu valvsuse ja tõmbas minul kõri läbi.

Maxi
15.08.11, 09:56
sick uni oli.
Mingi suur pokkerifestival oli käimas ja ma reilisin main eventi (1k€ BI), FT oli käimas ja mul oli üks s6ber veel mängus ja siis s6prade tuttav mingi tsikk. S6brad (kes minuarust keegi pokkerit ei mängi) nokkisid veel et ma ei mänginud ME'l, et ma olen ikka rott küll. s6ber ja siis see tsikk kukkusid välja ja pidime kuhugi tähistama minema, sealt tulid head rahad ja nii. Hakkasime majast välja minema kui nägime Negreanut ukse juures, oli teine natuke kurva näoga. Siis mingi s6brad kutsusid ta kaasa, et noh mis ta üksi ikka on seal. Pärast teepeal rääkis et oli mingi eriti sita biidi saanud highrolleril. Siis see tsikk rääkis kuidas ta QQ pre foldis ise 20bb deep ja ma läksin eri berserki, et mida nagu. Käsi selline: MP avab, MP+1 reraiseb ja tsikk CO'lt foldib QQ, 20bb deep umbes. Ja siis ma seletasin et seal tuleb nuppe panna nii shordilt. L6puks j6udsime kasinni ja Negreanu ütles, et davai t6mbame 5/10 käima. Rahvas läks sisse aga ma läksin pangaarvet automaadist chekkima, vaatasin et opaaaa 20k€ arvel. Lendasin kasinni järgi ütlesin"Pange full stäkk". Järgmine hetk oli wtf, 12k oli ette pandud, Negreanu istus ka 12k ees, aga s6brad olid k6ik 2-4k. Eriti deep cash :) . Jagati 3kaarti 72Ao olin BB, aru ei saanud mis mäng on. K6ik limbivad ja flop 77x, Negreanu keevitab ma callin, ikka ei tea mis mäng on. Turn mingi blank, Negreanu paneb poti jälle, ma callin. River ka blank, Negreanu AI, m6tlen pikalt ja foldin. Detaile oli veel aga ma telefoniga kirjutasin, vb täiendan hiljem

Vandalar
15.08.11, 11:23
Hea fold :D, congratz

WeThePeople
15.08.11, 11:52
nägin getter jaanit täna unes, detaile ei mäleta.

isenseven
15.08.11, 15:30
nägin getter jaanit täna unes, detaile ei mäleta.

LOL, nice one:D

Fabulous
15.08.11, 16:29
Nägin Breaking Bad'i unes täna. Walt lasi majale klaaskatuse panna ja siis Skyler hädaldas jälle, et IRS paneb seda tähele jne.

qbj0hn
20.08.11, 08:24
Nägin täna unes, et olime weedsist Dougiga Türi kesklinnas autoga ja mingi rekka oli matsu pannud ja ilge ummik oli.

Aga vastas suunas ei saanud inimesed aru, et ummik on. Läksin autost välja ja ütlesin ühele eidele, et oma auto liigutaks teepealt eest ära, kuna teeotsas oli tee ühte lattu kuhu tahtsime minna.
Ok eit sõitis teepealt eest ära ja tuli ka koos meiega sinna latu. Laos kõigepealt see eit tellis suure pizza pizzabaarist ja siis tegi mulle lapdance ja panin tisside vahele. Dougile pakkus ka, aga see eit oli liiga noor temajaoks.

Vandalar
20.08.11, 11:26
Nägin täna unes, et olime weedsist Dougiga Türi kesklinnas autoga ja mingi rekka oli matsu pannud ja ilge ummik oli.

Aga vastas suunas ei saanud inimesed aru, et ummik on. Läksin autost välja ja ütlesin ühele eidele, et oma auto liigutaks teepealt eest ära, kuna teeotsas oli tee ühte lattu kuhu tahtsime minna.
Ok eit sõitis teepealt eest ära ja tuli ka koos meiega sinna latu. Laos kõigepealt see eit tellis suure pizza pizzabaarist ja siis tegi mulle lapdance ja panin tisside vahele. Dougile pakkus ka, aga see eit oli liiga noor temajaoks.

Võtan su posti kokku:
1)Pizza
2)lapdance
3)panid tisside vahele
4)underage girls

qbj0hn
20.08.11, 11:32
Nah sellel eidel olid load ju olemas unenäos, järelikult pold jailbait.

Mul muidu koguaeg mingid psycho unenäod, üks korralik tissiralli kulus ära küll yep.

Rage
02.09.11, 08:22
mhm.. huvitaval kombel ma viimase 1,5a jooksul pidevalt näen mingit vägivalda ja actionit unes, seal on kõike, alates lihtsalabasest kaklusest kellegiga kuni relvadega madistamise ja sõjaga kuni lõpetades isegi a la tulnukate invasiooni tagasi löömisega... ühesõnaga vähemalt paar korda nädalas näen öösel unes mingit täristamist, enamasti lõpuks ärkan üles, keeran külge ja näen mingit uut actionit edasi. Arumaimõista miks ja kuidas, pole mul stressirohke töö või elu, suht rahulik ja lebo, ise ka vägivaldne ei ole, aga jusht viimased ca 2 aastat.. ja pidevalt... mõtlesin, et uurin kas kellelgi on veel nii ja mis see võiks tähendada...

ranka
02.09.11, 08:48
mhm.. huvitaval kombel ma viimase 1,5a jooksul pidevalt näen mingit vägivalda ja actionit unes, seal on kõike, alates lihtsalabasest kaklusest kellegiga kuni relvadega madistamise ja sõjaga kuni lõpetades isegi a la tulnukate invasiooni tagasi löömisega... ühesõnaga vähemalt paar korda nädalas näen öösel unes mingit täristamist, enamasti lõpuks ärkan üles, keeran külge ja näen mingit uut actionit edasi. Arumaimõista miks ja kuidas, pole mul stressirohke töö või elu, suht rahulik ja lebo, ise ka vägivaldne ei ole, aga jusht viimased ca 2 aastat.. ja pidevalt... mõtlesin, et uurin kas kellelgi on veel nii ja mis see võiks tähendada...

Just vaatasin täna ID pealt poole silmaga Mystery Emergency vms. kus üks kirikuõpetaja nägi unes surma jms. (teda tapetakse jne) ning seetõttu tekkis stress ja räige südame ülekoormus. Korduvalt käis haiglas, et pulss maha saada ja keegi ei teadnud, mis viga oli. Lõpuks üks unehäirete keskuse töötaja, kes kuulis teda raadiost (papi oli kirikuõpetaja ja tal oli oma raadiokanal) ja võttis vanaga ühendus. Lool oli õnnelik lõpp, et tänu sellele sai vend terveks, vastasel juhul oleks miski aeg infarktiga hauda läinud, sest südamel oli pidevealt suur ülekoormus.

Rage
02.09.11, 08:57
mhm.. mul ei ole unenägude pärast stressi.. ma ise ei võta neid kuidagi tõsiselt.. ja ma ei saa oma unenägudes surma vist kunagi.. aga lihtsalt hakkasin mõtlema, et kas ja miks.. ja veidi häirib see unetsüklit kui ma selle actioni peale üles ärkan.

Vandalar
02.09.11, 10:34
Üks teooria on see, et sellised action unenäod kus on võitlust ja tagaajamist ning muud sellist, on evolutsiooni käigus välja arenenud kaitsemehhanism, et valmistada inimest (vbl loomadel samamoodi) ette olukordadeks, mis päriselus tekkida võivad.
Kui oled ikka kordi mingi julma tapluse unes läbi teinud, siis oled mingilgi moel kasvõi vaimselt paremini valmistunud ja vbl suudad paremini külma närvi säilitada ja tegutseda. Samas see võib ka olla kaitsemehhanism, et inimene lihtsalt hulluks ei läheks kui mõni lähedane nt. sureb- oled unes korduvalt selle läbi teinud ja aju võtab seda paremini vastu ärkvelolles.

pastilaa
02.09.11, 10:50
:heart:

Rage
02.09.11, 13:59
o.O

qbj0hn
02.09.11, 16:44
mhm.. huvitaval kombel ma viimase 1,5a jooksul pidevalt näen mingit vägivalda ja actionit unes, seal on kõike, alates lihtsalabasest kaklusest kellegiga kuni relvadega madistamise ja sõjaga kuni lõpetades isegi a la tulnukate invasiooni tagasi löömisega... ühesõnaga vähemalt paar korda nädalas näen öösel unes mingit täristamist, enamasti lõpuks ärkan üles, keeran külge ja näen mingit uut actionit edasi. Arumaimõista miks ja kuidas, pole mul stressirohke töö või elu, suht rahulik ja lebo, ise ka vägivaldne ei ole, aga jusht viimased ca 2 aastat.. ja pidevalt... mõtlesin, et uurin kas kellelgi on veel nii ja mis see võiks tähendada...

Mul mingi 10x hullemad unenäod iga ööse. Ei julge nendest rääkidagi.
2+2 kunagi miskis teemas kirjutasin siis vennad panid vastu, et mul 100% mingi OCD siis pmst psühhopaat jne :D.
Criminal mindsis oli ka taoline teema ma vaadanud, päris hirmutav.

con
02.09.11, 20:00
Üks teooria on see, et sellised action unenäod kus on võitlust ja tagaajamist ning muud sellist, on evolutsiooni käigus välja arenenud kaitsemehhanism, et valmistada inimest (vbl loomadel samamoodi) ette olukordadeks, mis päriselus tekkida võivad.
Kui oled ikka kordi mingi julma tapluse unes läbi teinud, siis oled mingilgi moel kasvõi vaimselt paremini valmistunud ja vbl suudad paremini külma närvi säilitada ja tegutseda. Samas see võib ka olla kaitsemehhanism, et inimene lihtsalt hulluks ei läheks kui mõni lähedane nt. sureb- oled unes korduvalt selle läbi teinud ja aju võtab seda paremini vastu ärkvelolles.

kui sul sellised teooriad hakkavad tekkima mille sa ise välja mõtled ja lõpuks arvad, et real shit siis wismar pole kaugel, inimeste pealt seda näinud. quit weed. seriously.

/
üldiselt kõigil nendel äärmuslikumatel unenägudel on mingid põhjused, kas mingid alateadlikud ebakindlused/rahulolematused vms.
ma arvan, et need inimeste stabimised ja üleüldse horrorid viitavavad, et midagi on ikka elus valesti. aegajalt tuleb ikka natuke endaga tegelda. usun, et põhjused pole kaugel kui tasapisi süveneda. tundub olevat vaimselt liiga kurnav, et lihtsalt kannatada, olen üpris kindel, et psühholoog vms aitaks pildi päris kiirelt kokku panna. öösel tuleb ikka normaalselt välja puhata.

Vandalar
02.09.11, 20:24
kui sul sellised teooriad hakkavad tekkima mille sa ise välja mõtled ja lõpuks arvad, et real shit siis wismar pole kaugel, inimeste pealt seda näinud. quit weed. seriously.

/
üldiselt kõigil nendel äärmuslikumatel unenägudel on mingid põhjused, kas mingid alateadlikud ebakindlused/rahulolematused vms.
ma arvan, et need inimeste stabimised ja üleüldse horrorid viitavavad, et midagi on ikka elus valesti. aegajalt tuleb ikka natuke endaga tegelda. usun, et põhjused pole kaugel kui tasapisi süveneda. tundub olevat vaimselt liiga kurnav, et lihtsalt kannatada, olen üpris kindel, et psühholoog vms aitaks pildi päris kiirelt kokku panna. öösel tuleb ikka normaalselt välja puhata.
Ja sina oledki see real shit kes kõike teab? Ma tuginen ühele dokumentaalile kus üks teadlane pakkus sellise hüpoteesi välja. Videot sellepärast veel otsima ei hakka.

Relamz
07.09.11, 16:12
Olin piraat suurel laeval koos teiste ägedate inimestega. Peale igat varastusretke jagasime kraami võrdselt ära ja mängisime terve suure pundiga nende asjade peale pokkerit :D.

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/10/01-07/JackSparrow300.jpg
+
http://icons.iconarchive.com/icons/artua/pirates/256/treasure-icon.png
=
http://www.ishowdesign.com/img/portfolio/hsp/img_8652_1%5B1%5D.jpg

Vandalar
07.09.11, 16:50
Ma nägin mõni päev tagasi und kus kuulsin uudistest, et põhjapoolkeral võib raadiolainete levimine tugevalt häiritud olla. Samuti pidi mingiks suuremaks sõjaks minema. Sünge unenägu oli.

nikitheone
08.09.11, 07:37
omg nägin täna unes, et ühele projektitaotlusele tuli vastus - liiga vara. wtf jumala närvi läksin, siiamaani olen

Relamz
13.09.11, 20:07
Ulme mis unenägu ma nägin täna:biggrin:
Vennaga mõtlesime ulme plaani välja kuidas Zigmundi korterist raha varastada. Murdsime korterisse sisse ja imenipiga saime seifi lahti. Sealt leidsime 2 metallist kasti. Ühe krabasin mina ja teise võttis vend. Ziggy elas 9ndal korrusel. Liikusime mööda treppi allapoole ja ~5 korrusel kõndis meile vastu ei keegi muu kui Zigmund. Märkas meid ja kutsus 5nda korruse trepikoja laua taha turakat mängima. Ajasime juttu ja mängisime kaarte, kõik oli korras. Mingi hetk kui ta hakkas külmikust jooki võtma üritasime vennaga jooksu panna. Ziggy märkas ja siis algas üks julmemaid unenäo tagaajamisi pihta. Kogu teema meenutas assasains creedi...katused värgidsärgid. Lõpuks avatasin, et metal kasti sees on 100k$ sajadaalaste brick.
Lõpuks sai Zigmund mind kätte. Asi lahenes nii, et andsin talle kogu raha tagasi ja lubasin tal osaleda setukeelses räpivideos. Niisama hängis seal videos ja ballatses, nagu ikka Zigmundile kohane :D.
THE END

isenseven
13.09.11, 20:19
a mis venna kastist sai?

Relamz
13.09.11, 21:01
a mis venna kastist sai?

Vennal õnnestus põgeneda ja millegipärast unustas Zigmund ta üldse ära.

Relamz
26.09.11, 18:32
Nägin unes, et peatasime kinni pangaröövli. Vaevatasuks saime röövli raha üksteise vahel ära jagada.

Peaks täna mõned odavad donkamendid võtma...äkki hitib midagi :redface:.

oohoh
26.09.11, 20:01
Miskised 4x olen ennast surnuks sõitnud unenäos motikaga, kevadel teen load ära ^^

Vandalar
26.09.11, 20:47
Viies kord jääb tulemata siis ehk....

oohoh
26.09.11, 23:21
Esimene tuli peale seda kui jupiteriga sai päris rängalt üle käidud, aga joppas nii,et ainult käed olid katki ja jalg sai mootorilt põletada.
Üldse on kuidagi väga-väga randomiks need unenäod kiskunud, aint jõle tõetruud tunduvad enne ärkamist :D

nikitheone
28.09.11, 08:11
http://www.novaator.ee/ET/meditsiin/tulevik_oised_unenaod_saab_hommikul_youtubei_posti tada_video/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+NovaatorUudised+(Novaator+Uud ised)

qbj0hn
28.09.11, 08:38
See oleks küll kino :D.

Kahju, et mul enamus unenäod on NSFW :(

hotcocacola
28.09.11, 08:39
ja youtube selliseid videod ei kannata seega...

qbj0hn
28.09.11, 08:41
Täpselt, ma nägin täna siukest orgiat unes, et ka kõige parema närvikavaga inimene kataks silmad kinni.

Relamz
02.10.11, 12:47
Nägin unes "me joome viskit" siberi rahabossi. Tõesti ta elas nagu kuningas enda villas. Tõeline siberi rahaboss. Lugesin ta feisbuuki staatust kah...midagi taolist oli...1.plein rides2.bissness trips3.this this this this this...
:biggrin:

Kadunud Maailm - Rahaboss 2/2
hVreC0XtDvE&feature=related

pastilaa
02.10.11, 13:13
Selle kogu jamaga tuleb "Inception" meelde.
On selles filmis terakestki tõtt?ntx see,et 5 minti reaalses elus on 10h unes ntx

Ikka, aga see on küllaltki suhteline. Ntx täna nägin Vandalari unes. Kahjuks see ilus hetk tundus kestvat kõigest 5minutit, kuigi tegelikult magasin jutti 16h.

Vandalar
02.10.11, 13:35
Sa ei tohiks moderaator olla IMO.

pastilaa
02.10.11, 13:52
Sa ei tohiks moderaator olla IMO.

http://123paulg.files.wordpress.com/2009/11/celebrity-image-tupac-pray-331462.jpg

Potsataja
02.10.11, 14:12
Sa ei tohiks moderaator olla IMO.

Ilmselgelt on pastilaa lihtsalt sinust sisse võetud. Vaata, mitu kuud ta ajas tagasi läks, et sinu tähelepanu osaliseks saada. :rolleyes:

pikk28
02.10.11, 19:56
Sa ei tohiks moderaator olla IMO.
ta ju Super Moderator

Fuzzy
02.10.11, 23:34
Aga tõsiselt. Mis värk selle kiimatsemisega on. Sõbralik level või tõsine tervisemure? Ei nori tüli, lihtsalt hakkas huvitama.

Fuzzy
02.10.11, 23:37
Ei usu, et asi Vandalaris on. Ise tegin siin foorumis esimesi arglikke postitusi kui äkki julmalt keel kõrva topiti. Võttis kõhedaks ja tekkis tahtmine duši alla minna.

totaldonk
03.10.11, 16:57
kas asi minus või milles? ootan ikka, et lugeda huvitavate unenägude kohta. Kuid mitte seda, kuidas foorumis üksteisele keelt kõrva topitakse. pls

Fuzzy
03.10.11, 18:21
Üks päev nägin unes, et hakkasin alla kukkuma kusagilt, aga nagu sain lennata, aga tegelt enam ei saand ka ja ikkagi kukkusin alla ja siis ärkasin üles ja mõtles, SJUUH! SEE OLI KÕIGEST UNI!

/thread

Potsataja
03.10.11, 22:25
mhm.. huvitaval kombel ma viimase 1,5a jooksul pidevalt näen mingit vägivalda ja actionit unes, seal on kõike, alates lihtsalabasest kaklusest kellegiga kuni relvadega madistamise ja sõjaga kuni lõpetades isegi a la tulnukate invasiooni tagasi löömisega... ühesõnaga vähemalt paar korda nädalas näen öösel unes mingit täristamist, enamasti lõpuks ärkan üles, keeran külge ja näen mingit uut actionit edasi. Arumaimõista miks ja kuidas, pole mul stressirohke töö või elu, suht rahulik ja lebo, ise ka vägivaldne ei ole, aga jusht viimased ca 2 aastat.. ja pidevalt... mõtlesin, et uurin kas kellelgi on veel nii ja mis see võiks tähendada...

Muuda oma lugemis- ja/või filmide ning sarjade vaatamise harjumusi, kui sellised unenäod sulle ei meeldi. Mingi osa on kindlasti ka alateadlikel hirmudel ja unistustel.


http://www.novaator.ee/ET/meditsiin/tulevik_oised_unenaod_saab_hommikul_youtubei_posti tada_video/?utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+NovaatorUudised+(Novaator+Uud ised)

Ma olen ammu mõelnud, et kui midagi sellist lõpuks võimalikuks osutub, siis saab sellest omaette majandusharu, mis ehk varjutab isegi filmitööstuse. Siis on IMDB.com kõrval ka IDDB.com ja tasuta youtube´i jõuavad ainult viletsad unenäod. ;)

doublemint65
04.10.11, 11:13
Nägin täna öösel, et üks sild läks remonti aga see oli kruusateel, sild oli asfalteeritud ning peale ja mahasõidud ka. aga kuskilt kuulsin, et enne remonti on vaja peale ja mahasõidu tee ääres uuesti katkendjoonega ära joonida(värv oli kohati kulunud/puudu/kruusa all) aga see pidavat 2 nädalat aega võtma ja päris palju raha. see tundus lauslollus ja raiskamine ning otsustasin ise kohale minna ja asja ära teha. Sinna sõites mul polnud aimugi, kuidas seda teha sest ma ei võtnud valget värvi kaasa. Õnneks hakkas vihma sadama ning mulle tekkis seljapesemise nuustik kätte. panin siis selle ühele maas olevale joonele mis tänu vihmale andis värvi ning uuendasin need jooned ära nuustikuga. siis läksin autosse ja sõitsin ärkvele.

Potsataja
04.10.11, 19:38
Täna öösel elasin ma läbi järjekordse jabura maailmalõpu stsenaariumi. Need, kes on lugenud Douglas Adamsi raamatuid saavad ehk aru, mida ma sõna "jabur" all silmas pean. Hea on ärgata, kui tead, et varsti saab jälle magada, et midagi huvitavat näha ja kogeda.

Relamz
05.10.11, 13:45
Mängisin Durrrri ja Greg Raymeriga kasiinos PLO1/2'te. Kätte sain 9:spade:A:spade:T:diamond:2:club:. Durrrr nagu ikka tahtis preflop poti kasvatada. Preflop Raymer reisis ja Durrrr rereisis, millegipärast otsustasin callida...samuti tegi seda ka Raymer. Flop tuli 3:spade:T:spade:5:club:.Mina checkisin, Raymer checkis, Durrrr bettis 2/3 poti, mina läksin allin, Raymer foldis ja Durrrr callis. Durrrril oli ülepaar. Turn tuli T:club:, river T:heart:. Sain korraliku poti endale.
Durrrr vaatas mind sellise näoga.
http://blog.cakepoker.com/wp-content/uploads/2010/6/durrrr-face.jpg
Solvus ära, lahkus lauast ja istus mõned meetrid eemal olevasse tühja lauda.
Viimane mõte enne unenäost väljumist oli "ma pean sellele fishile järgi istuma". :biggrin:

kjmrc
06.10.11, 19:18
Lol relamz, sa näed ikka päris vigaseid unenägusid :D

Relamz
07.10.11, 13:46
Ulme GTA4 käis täna unes. Põgenesime mentide eest mingi mulletivennaga. Mentide järgi otsustaks, et vähemalt 4 tähte oli peal :D. Me röövisime selle tüübiga panka...viiiiisssttt.
Sidekick nägi midagi taolist välja. Tal oli veel pikk pruun mantel, päikseprillid ja hardcore pumppüss.
http://www.bangingtunes.com/img/user/posts/johngeary_football_mullet.1172216679.jpg
+
http://www.gtsuperbikes.com/media/gbu0/prodlg/Kawasaki%20Oldschool%20Sunglasses.jpg
+
http://mydisguises.com/wp-content/uploads/2010/02/browncoat-firefly-serenity.jpg
+
http://lostmyreligion.files.wordpress.com/2008/07/fn-shotgun.jpg

BuildUp
07.10.11, 14:15
Pildi peal paistad tore poiss, aga söö vähem seeni eks.

Relamz
07.10.11, 14:42
Pildi peal paistad tore poiss, aga söö vähem seeni eks.

Imelikud unenäod = söön seeni all day everyday?

Ega ma ei väidagi, et ma pole seeni proovinud.
Jah ma olen seeni proovinud ja ma "suitsetan" ka mõned korrad kuus.
Aga ma olen terve elu näinud imelikke ja ägedaid unenägusi.

Sina tundud ka postituste järgi tore inimene olevat, aga järgmine kord mõtle natuke enne kui sellist jama postitama hakkad.

pikk28
07.10.11, 14:43
Pildi peal paistad tore poiss, aga söö vähem seeni eks.
priceless :)

pastilaa
07.10.11, 15:28
Kätte sain 9:spade:A:spade:T:diamond:2:club:. Durrrr nagu ikka tahtis preflop poti kasvatada. Preflop Raymer reisis ja Durrrr rereisis, millegipärast otsustasin callida...samuti tegi seda ka Raymer. Flop tuli 3:spade:T:spade:5:club:.Mina checkisin, Raymer checkis, Durrrr bettis 2/3 poti, mina läksin allin, Raymer foldis ja Durrrr callis. Durrrril oli ülepaar. Turn tuli T:club:, river T:heart:. Sain korraliku poti endale.
Durrrr vaatas mind sellise näoga.

Kuna sa Vsiu ei ole, siis tõenäoliselt fake uni.

Relamz
07.10.11, 15:34
Kuna sa Vsiu ei ole, siis tõenäoliselt fake uni.

http://files.sharenator.com/okay_meme_RE_ATTENTION_SHARE_NATION-s300x272-170761.jpg

Afeen1989
07.10.11, 16:50
Nonii täna öösel hakkasin narkariks, otsisin veent ja siis süstisin, nagu vajutasin süstlast kama sisse siis vajusid jalad alt ära , ja tõsiselt mõnus tunne oli :D

teerajaja
08.10.11, 18:15
Üleeile öösel oli selline seik, et jäin magama nii et unustasin arvuti välja lülitada ja läbi une kuulsin, et keegi vilistas ja ütles " Hey are you still playing with me " tegin silmad lahti vaatasin arvuti poole ja sel hetkel tundus nagu sealt poolt tuli. Lülitasin välja ja heitsin magama ise edasi mõeldes et hahaaha päris hea :D
Lõpuks ei mäletagi kas siis nägin midagi unes sarnast või millest selline teguviis :D

Potsataja
12.10.11, 00:20
Nonii täna öösel hakkasin narkariks, otsisin veent ja siis süstisin, nagu vajutasin süstlast kama sisse siis vajusid jalad alt ära , ja tõsiselt mõnus tunne oli :D

Tõsiselt mõnus tunne unes on reeglina midagi ebareaalset. Mina olen unes 10+ korda rohkem kogenud tõsiselt ebameeldivat tunnet, tõsiselt mõnusa tunde asmele. Samas tõsiselt, ka see kümneid kordi enam kogetud ebameeldiv tunne ei ületa seda tunnet mida olen saanud 2x maailmalõpu, mõningate lendamiste ja kakluste tundest. Maailmalõppe nägin ma muidugi aastaid tagasi, nüüd isa olles aju muidugi välistab selle tunde, kuid õnneks mõningad lendamised ja kaklused on kogu selle muu jama sees siiski jäänud.

totaldonk
18.10.11, 13:12
Nägin täna öösel unes, et lendasime 1 sõbrannaga lennukiga kuhugi soojale rannikule, kus olid palmid ja väga soe, helesinine vesi ja no paradiis. :D Sealt edasi läksime teatrisse, kus vaatasime etendust nimega "Armastus kolme apelsini vastu." :D:D
Edasi õhtul läksime kluppi, mis asus mingi pilvelõhkuja katusel. Katuseäärtes olid nagu sellised klaasistaiad, et inimesed alla ei kukuks. Nende ääres olid siuksed istumis kohad, valged nahkdiivanid ja klaaslauad. Megavaade oli öisele suurlinnale, tho ei tea, mis linn see oli :D. Igast värvilised tuled klubikatuse all vilkusid ja no nagu klubis ikka. Jõime mingeid megafancysid ja värvilisi kokteili ja rääkisime lastest. Üldiselt olid klubis vist kuulsad USA näitlejad, meie juurest käis läbi Charlie Sheen koos mingi noore naisega :D. ja kõik tundus nii real, megauni lihtsalt.
Kui hommikul ärkasin mõtlesin et wooou, sick. Ja pidin kooli minema. :S :D

rahvavaenlane
19.10.11, 00:55
nägin täna öösel unes, et ei nänudki und. õppige selle teadmisega elama.

Relamz
19.10.11, 01:06
nägin täna öösel unes, et ei nänudki und. õppige selle teadmisega elama.
http://verydemotivational.files.wordpress.com/2011/09/demotivational-posters-what-has-been-seen.jpg

Vandalar
19.10.11, 01:31
Ma olen kunagi ammu näinud unes Patrik Antoniust, Gus Hansenit ja Star Treki meeskonda... Veel olen erinevates unenägudes näinud Doyle Brunsonit ja Barry Greenstein'i. Aga see pokkeri unenägu Star Trekiga oli suht ok. Basicly ma käin unes nende vendadega läbi... Mängime pokkerit and shit. Ivey ka.

numnuts
02.11.11, 10:35
Eile juhtus midagi sicki. Not sure mis see oli.
Läksin voodisse ja ei olnud eriti überväsinud. Panin silmad kinni ja mõtlesin omi mõtteid ca 5min, kui järsku käis ulme litter peas.. kõrvades, not sure. Ala selline plahvatus mida filmides võib näha mis on digitaalselt tehtud. See on kiire, lühike ja väga selge.
Nii tugev et ehmusin ja tõstsin pea padjalt. Magama jäin selle peale mõeldes kas ma nägin und või mis see olla võis. Vb mingi preflop unenägu vms.

pastilaa
02.11.11, 10:51
Nägin unes, et Vandalar hittis 2 milestone kätt! Hea uni vähemalt.

ranka
10.11.11, 01:29
Eile juhtus midagi sicki. Not sure mis see oli.
Läksin voodisse ja ei olnud eriti überväsinud. Panin silmad kinni ja mõtlesin omi mõtteid ca 5min, kui järsku käis ulme litter peas.. kõrvades, not sure. Ala selline plahvatus mida filmides võib näha mis on digitaalselt tehtud. See on kiire, lühike ja väga selge.
Nii tugev et ehmusin ja tõstsin pea padjalt. Magama jäin selle peale mõeldes kas ma nägin und või mis see olla võis. Vb mingi preflop unenägu vms.

Olen sama asja kogenud.

pastilaa
10.11.11, 09:45
Olen sama asja kogenud.

Aga seda?


Nägin unes, et Vandalar hittis 2 milestone kätt! Hea uni vähemalt.

ranka
10.11.11, 10:29
Ei julge Vandenõu Laarist unenägusid nähagi; Pannakse äkki selle eest kinni või lutikad steplitesse ja telefonidesse.

anatoli grinder
10.11.11, 11:37
2. ööd järjest juba nägin unes , et noorem 6de sai mingi 6nnetuse läbi surma...ärgates ,milline kergendus.

andu_andu
10.11.11, 11:46
2. ööd järjest juba nägin unes , et noorem 6de sai mingi 6nnetuse läbi surma...ärgates ,milline kergendus.

pics or gtfo

Vandalar
22.11.11, 17:57
Nägin mõnda aega tagasi unes, et põhjapoolkeral kadus raadiolevi millegipärast ära ja läks sõjaks, karmiks andmiseks. Väga massiivne ja võimas unenägu oli. Miks peaks raadiolevi ära kaduma? Shoot away.

Pahvak
23.11.11, 01:41
Nägin mõnda aega tagasi unes, et põhjapoolkeral kadus raadiolevi millegipärast ära ja läks sõjaks, karmiks andmiseks. Väga massiivne ja võimas unenägu oli. Miks peaks raadiolevi ära kaduma? Shoot away.

Fooliummütsiga on päris kehv levi.

Vandalar
23.11.11, 12:49
Kuna ma mõtlen mitu käiku ette, siis nägin ka seda fooliumiteemat obv tulemas. Unenäod on ägedad.

Pumper
23.11.11, 14:24
Vandalar, palun postita kõik oma foorumipostid siia teemasse, minuarust nad klassifitseeruvad kõik siia:). Hea kerge neid ühest teemast leida.
Päikest!

fyte
23.11.11, 15:38
Vandalar, palun postita kõik oma foorumipostid siia teemasse, minuarust nad klassifitseeruvad kõik siia:). Hea kerge neid ühest teemast leida.
Päikest!
Lol

Anyways, nägin täna unes kuidas avastasin, et pangakaart oli pihta pandud ja kui helistasin SEBsse, et nad mu kaardi kinni paneksid, siis teenindaja keeldus kategooriliselt. Ärgates oli vähemalt "Yes!" tunne ;D

Vandalar
23.11.11, 16:05
Vahepeal nägin unes kuidas kasvatasin taimi, sellised rohelised taimed. Ja politsei tuli unes neid ära võtma haha. Ning alati kui ma seda unes näen siis on selline doh! moment, et krt andsin ju kõik taimed ära, et mida see krdi taim mul siin akna peal teeb IRWWW. Paaniliselt peidan siis oma taime ja sätin valgust sellele jne. Ei tore on vahest jälitusunenägusid ka näha.

qbj0hn
25.12.11, 00:32
Krt läksin mingi 11 paiku magama, aga ärkasin just üles ni, et lõugasin täiest kõrist ja nägin selle aasta sickimat unenägu.
Mõtlesin, et sheerin enne kui hommikuks juba meelest läinud.

Rändasin vanaema ja õega mööda 3ndate riikide kasiinosid ringi ja mingi imeläbi ajasime raha kokku ja hustlesime erinevaid mänguapraate, rulli jne kõike va. pokkeri. Sellest rohkem eriti ei mäleta.
Igatahes jõudsin koju tagasi ja hakkasin saadud rahade eest suuretoa remonti tegema. Remont sai ilusti valmis ning läksin välja mingisse spordihalli kossu mingi kahtlase kaadriga mängima. Miskiprst tuli tilt peale ja mingi sõbraga suutsime suht hulga varustust mis seisis antud spordisaalis ära lõhkuda. gg, pidime nimed kirja panema ja anti menti.
Olgu tõmbasin siis koju ära ja isegi kass seljas, millegiprst olid mul mingid rätipeade riided seljas :S. Jõudsin trepikoja ette ja märkasin, et mingi perekond hakkab sisse kolima ja üks tüdruk palus mu abi, et ma aitaksin tal kotti tassida (suht ülbel toonil veel küsis)
Ja siis ma märkasin, WTF. See american most hated family (checkige youtubest, mingi baptist church vms tegelased kes piketeerivad surnud sõdurite matustel ja on epic haterid jne) kolib minu trepikotta elama.
Automaatselt viskasin selle koti maha ja muuseas ütlesin sellele eidele "eat shit and die" ja jalutasin minema. Suht tigedalt jäädi vaatama mind, hakkasin juba tuppa jõudma ja järsku tunnen, et saan mingi kepiga täiega selga. Apperantly see kõige hullem mutt sealt seltskonnast oli mind kardinapuuga peksma hakanud selga ja tungis korterisse sisse. Edasi läks juba asi hulluks. Terve oma perekonnaga lendasid korterisse sisse ja hakkasid mingit usklikku bullshiti suust välja ajama samal ajal mu äsja remonditud suurt tuba segi pekstes. Ise samal ajal suht läbi pekstud helistasin menti aga kedagi polnud saata siia millegiprst.
Järsku tuli üks naaber sisse ja ütles mulle, et rahune maha, et ma juba tegin avalduse ära kuna mingip. sain teada, et need inimesed kolivad siia meie trepikotta. Ma ütlesin ok, et homme hommikul lähen kohe avaldust tegema aga need inimesed ikka veel ei lahkunud korterist ja olid püha viha täis ja ajasid oma religious bs-i edasi ja lõugasid.
Ise lõugasin täiest kõrist vastu ja üritasin iga hinna eest neid nahhui ajada. Lõpuks ärkasin selle peale ülesse, et karjusin suht läbi une päris valjusti mitu x järjest "Tõmmake nahhui siit, tõmmake nahhui siit!"
Sick life :S.

Sry kirjavigade prst ei lugenud üle, epic unenägu lihtsalt ja mõtlesin kirja panna. Ommiql normaalsel ajal ärgates enam hui oleks meeles olnud.

fyte
25.12.11, 00:59
Krt läksin mingi 11 paiku magama, aga ärkasin just üles ni, et lõugasin täiest kõrist ja nägin selle aasta sickimat unenägu.
Mõtlesin, et sheerin enne kui hommikuks juba meelest läinud.

Rändasin vanaema ja õega mööda 3ndate riikide kasiinosid ringi ja mingi imeläbi ajasime raha kokku ja hustlesime erinevaid mänguapraate, rulli jne kõike va. pokkeri. Sellest rohkem eriti ei mäleta.
Igatahes jõudsin koju tagasi ja hakkasin saadud rahade eest suuretoa remonti tegema. Remont sai ilusti valmis ning läksin välja mingisse spordihalli kossu mingi kahtlase kaadriga mängima. Miskiprst tuli tilt peale ja mingi sõbraga suutsime suht hulga varustust mis seisis antud spordisaalis ära lõhkuda. gg, pidime nimed kirja panema ja anti menti.
Olgu tõmbasin siis koju ära ja isegi kass seljas, millegiprst olid mul mingid rätipeade riided seljas :S. Jõudsin trepikoja ette ja märkasin, et mingi perekond hakkab sisse kolima ja üks tüdruk palus mu abi, et ma aitaksin tal kotti tassida (suht ülbel toonil veel küsis)
Ja siis ma märkasin, WTF. See american most hated family (checkige youtubest, mingi baptist church vms tegelased kes piketeerivad surnud sõdurite matustel ja on epic haterid jne) kolib minu trepikotta elama.
Automaatselt viskasin selle koti maha ja muuseas ütlesin sellele eidele "eat shit and die" ja jalutasin minema. Suht tigedalt jäädi vaatama mind, hakkasin juba tuppa jõudma ja järsku tunnen, et saan mingi kepiga täiega selga. Apperantly see kõige hullem mutt sealt seltskonnast oli mind kardinapuuga peksma hakanud selga ja tungis korterisse sisse. Edasi läks juba asi hulluks. Terve oma perekonnaga lendasid korterisse sisse ja hakkasid mingit usklikku bullshiti suust välja ajama samal ajal mu äsja remonditud suurt tuba segi pekstes. Ise samal ajal suht läbi pekstud helistasin menti aga kedagi polnud saata siia millegiprst.
Järsku tuli üks naaber sisse ja ütles mulle, et rahune maha, et ma juba tegin avalduse ära kuna mingip. sain teada, et need inimesed kolivad siia meie trepikotta. Ma ütlesin ok, et homme hommikul lähen kohe avaldust tegema aga need inimesed ikka veel ei lahkunud korterist ja olid püha viha täis ja ajasid oma religious bs-i edasi ja lõugasid.
Ise lõugasin täiest kõrist vastu ja üritasin iga hinna eest neid nahhui ajada. Lõpuks ärkasin selle peale ülesse, et karjusin suht läbi une päris valjusti mitu x järjest "Tõmmake nahhui siit, tõmmake nahhui siit!"
Sick life :S.

Sry kirjavigade prst ei lugenud üle, epic unenägu lihtsalt ja mõtlesin kirja panna. Ommiql normaalsel ajal ärgates enam hui oleks meeles olnud.
Christmas well-spent.

Aga muidu tore stoori ;D

qbj0hn
25.12.11, 01:04
Xmas oli suht tore aga juua nagunii ei saa ega midagi ja obv magama ära :D. Viimased päevad pensioka unereziimi ka paika saanud, tõmbangi magama ära nüüd, und.

fyte
25.12.11, 02:44
Xmas oli suht tore aga juua nagunii ei saa ega midagi ja obv magama ära :D. Viimased päevad pensioka unereziimi ka paika saanud, tõmbangi magama ära nüüd, und.
Okei, algselt mõtlesin siiski, et olid hommikul kl 11 magama läinud :p

Spewmonkey
25.12.11, 07:42
Krt läksin mingi 11 paiku magama, aga ärkasin just üles ni, et lõugasin täiest kõrist ja nägin selle aasta sickimat unenägu.
Mõtlesin, et sheerin enne kui hommikuks juba meelest läinud.

Rändasin vanaema ja õega mööda 3ndate riikide kasiinosid ringi ja mingi imeläbi ajasime raha kokku ja hustlesime erinevaid mänguapraate, rulli jne kõike va. pokkeri. Sellest rohkem eriti ei mäleta.
Igatahes jõudsin koju tagasi ja hakkasin saadud rahade eest suuretoa remonti tegema. Remont sai ilusti valmis ning läksin välja mingisse spordihalli kossu mingi kahtlase kaadriga mängima. Miskiprst tuli tilt peale ja mingi sõbraga suutsime suht hulga varustust mis seisis antud spordisaalis ära lõhkuda. gg, pidime nimed kirja panema ja anti menti.
Olgu tõmbasin siis koju ära ja isegi kass seljas, millegiprst olid mul mingid rätipeade riided seljas :S. Jõudsin trepikoja ette ja märkasin, et mingi perekond hakkab sisse kolima ja üks tüdruk palus mu abi, et ma aitaksin tal kotti tassida (suht ülbel toonil veel küsis)
Ja siis ma märkasin, WTF. See american most hated family (checkige youtubest, mingi baptist church vms tegelased kes piketeerivad surnud sõdurite matustel ja on epic haterid jne) kolib minu trepikotta elama.
Automaatselt viskasin selle koti maha ja muuseas ütlesin sellele eidele "eat shit and die" ja jalutasin minema. Suht tigedalt jäädi vaatama mind, hakkasin juba tuppa jõudma ja järsku tunnen, et saan mingi kepiga täiega selga. Apperantly see kõige hullem mutt sealt seltskonnast oli mind kardinapuuga peksma hakanud selga ja tungis korterisse sisse. Edasi läks juba asi hulluks. Terve oma perekonnaga lendasid korterisse sisse ja hakkasid mingit usklikku bullshiti suust välja ajama samal ajal mu äsja remonditud suurt tuba segi pekstes. Ise samal ajal suht läbi pekstud helistasin menti aga kedagi polnud saata siia millegiprst.
Järsku tuli üks naaber sisse ja ütles mulle, et rahune maha, et ma juba tegin avalduse ära kuna mingip. sain teada, et need inimesed kolivad siia meie trepikotta. Ma ütlesin ok, et homme hommikul lähen kohe avaldust tegema aga need inimesed ikka veel ei lahkunud korterist ja olid püha viha täis ja ajasid oma religious bs-i edasi ja lõugasid.
Ise lõugasin täiest kõrist vastu ja üritasin iga hinna eest neid nahhui ajada. Lõpuks ärkasin selle peale ülesse, et karjusin suht läbi une päris valjusti mitu x järjest "Tõmmake nahhui siit, tõmmake nahhui siit!"
Sick life :S.

Sry kirjavigade prst ei lugenud üle, epic unenägu lihtsalt ja mõtlesin kirja panna. Ommiql normaalsel ajal ärgates enam hui oleks meeles olnud.

Karma imao.

qbj0hn
25.12.11, 09:17
Neil kodanikel peaks siis epic karma olema. Käivad sõdurite matustel siltidega god hates usa, thank god for dead soldiers, god hates all jne :D. Kahjuks unenäos neile taevast mingeid kardinapuid selga ei sadanud :(.

fyte
29.12.11, 12:19
Tänase öö unenäod kuidagi tavapärasest palju selgemini meeles. Üks "lõik" unenäost oli nii, et üks tuttav helistas ja enne kui ta midagi öeldagi jõudis, siis vastasin, et täna pole aega tulla vutti mängima (tean teda jalka kaudu). Ja nüüd just praegu ta kutsuski FBs vutti mängima. Muidu polnud suvest saati rääkinud selle vennaga. What are the odds? Ülim mindfuck tunne :P

hakkameimema
29.12.11, 13:17
Tänase öö unenäod kuidagi tavapärasest palju selgemini meeles. Üks "lõik" unenäost oli nii, et üks tuttav helistas ja enne kui ta midagi öeldagi jõudis, siis vastasin, et täna pole aega tulla vutti mängima (tean teda jalka kaudu). Ja nüüd just praegu ta kutsuski FBs vutti mängima. Muidu polnud suvest saati rääkinud selle vennaga. What are the odds? Ülim mindfuck tunne :P

Soovitan kiiremas korras selgeltnägijate tuleproovi ära regada... Ja kui viltu veab siis nagu ikka, pokkeriprod saavad selle variatsiooni kaela ajada...

fyte
29.12.11, 13:20
Juba tegutsen selle nimel obv. Laudades on variatsioon oma kehvemat poolt näidanud, seega seal tuleproovis peaks run hea olema.

Vandalar
30.12.11, 14:51
Ma nägin kuidas ma 6max nlhe mängisin. Üle 4K taala oli ees ja 45o-ga misclickisin üle poole stackist pf sisse. Sain buttonilt calli. flop tuli Q45 ja stackid läksid sisse :D vastasel 67o ning turn 7 ja river 4 aga pot libises ikka vastasele :D.
Ärgates taipasin alles, et oleks pidanud selle poti omale saama.

ranka
30.12.11, 18:51
Ma nägin kuidas ma 6max nlhe mängisin. Üle 4K taala oli ees ja 45o-ga misclickisin üle poole stackist pf sisse. Sain buttonilt calli. flop tuli Q45 ja stackid läksid sisse :D vastasel 67o ning turn 7 ja river 4 aga pot libises ikka vastasele :D.
Ärgates taipasin alles, et oleks pidanud selle poti omale saama.

Hilja avastasid ja nüüd ei ole midagi teha. Kohe oleksid pidanud unemati supporti kirja saatma, et jube rigged. Ma sinu asemel läheks selle jama pärast menti või võsapeetrisse, 4k lampi nii ei jätaks.

Vandalar
30.12.11, 19:35
Ma ei tea kuidas sina, ranka aga ma lahendan unenäos juhtunud asju ikka unenäos :D

ranka
30.12.11, 19:47
Muidugi. Kui unenäos keegi sitasti ütleb siis nii kui ärkan sõiman läbi või kui näiteks keegi võlgu võtab siis hakkan hommikul raha sisse nõudma.