PDA

View Full Version : NL100: Ülepaar, nutflushdraw, ees c-r ja AI.



Kotkas1000
16.02.11, 10:15
SB: võõras vastane, kes jättis algselt fishise mulje. Oli paar korda raise-foldinud flopil. Kuna olime HU ainult mänginud, siis statsid ei ole olulised.
BB: jrock isiklikult. Tema donkbeti kohta ei oska ma midagi arvata, kuna tema range on väga hästi balanseeritud ja ta teeb seda nii drawde, made handidega kui ka õhuga väga tihti. Mis käiku peab hero õigeks?

Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 3 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/)

$VenturaVen$ (SB): $98.05
jrockhaf (BB): $101.50
Hero (BTN): $132.05

Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A:club: A:diamond:
Hero raises to $3, $VenturaVen$ calls $2.50, jrockhaf calls $2

Flop: ($9.00) 6:club: J:club: 7:club: (3 players)
$VenturaVen$ checks, jrockhaf bets $5.00, Hero calls $5, $VenturaVen$ raises to $20, jrockhaf raises to $98.50, Hero??????

kardaanirist
16.02.11, 10:25
ise nii kõrgel ei mäng, aga usun, et siin tuleb ära stackida.

SB kohta niipalju, et ta ongi paras fish. endal ka väike history temaga. vaatasin noted üle ja tundub, et tal on siin more-often-than-not made hand, sest drawidega kipub vähe bettima. samas stackib siin ilmselt väga laia rangega ära.

Rage
16.02.11, 10:26
ok kui sa SB'd ei karda, siis jätame ta välja ja käest on näha, et ventura lendas potist välja ja sa panid nupud sisse.

mina oleks ka pannud lootuses et saame 3way allini, sel juhul meil equityt peaks jaguma. Küsimus pigem on, kas mis jrockil oli kui ta nii mängis. setiga ajaksin mina ka monoflopis nupud sisse.. aga mind hämmastab tema shove.. imho alla kahe paari või seti me seal vastas ei näe..

Pahvak
16.02.11, 10:50
Mu arust oleneb see täiesti sellest, kes sb on. Reg võib tema (kui "sedasorti" fish) vastu all-in ajada TPGK, aga seda ei saa teada kui reade pole. Teisalt on sul üsna hea equity seti vastu (35%, aga vaja 2 way all-ini puhul 42%). Kui range oleks 77-66, KcJs, siis oleks borderline (42% eq) otsus kui lisada sinna 3 made flush kombot, siis oleks equity 38%. Mu arust on see rohkem selline olukorra tunnetamise spot, sest mul pole õrna aimu ka kuidas jrockhaf mängib. :)

EDIT: Unustasin 2pair kombo 76 lisada, mis tõstab meie equity 44% peale.

janek174
16.02.11, 14:01
Kes see $VenturaVen$ on? NL25-s käib küll pidevalt short laudades agrotamas. Tundub et teistes limiitides tal vist sama teema. Teda ma eriti ei kardaks.

g00000se
16.02.11, 17:09
Ainult made flushi vastu olema natuke sitas seisus, nii et ma lükkaks nuppe

Hullapple
16.02.11, 18:51
Ainult made flushi vastu olema natuke sitas seisus, nii et ma lükkaks nuppe

+1