PDA

View Full Version : Küsimus ja käsi slowplay kohta



rmartin
19.01.09, 08:50
Tere,
oma poega üksinda laia maailma saates oli ranka viimaseks soovituseks talle asuda tõstma winningrate. Kuna seni käis mäng üsna tugevalt ranka tabeli järgi, mida isegi piilun, siis küsimus - kas kasumlikkuse tõstmine käib läbi tabeli hülgamise ja slowplay?
All ka üks käsi kus seda proovisin. Ja mida peaks tegema riveris? Või on mul juba varem viga sees?


$0.05/$0.10 No Limit Holdem
9 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG dannydoe ($3.74)
UTG+1 bnorbix ($10.39)
MP1 Lisa_K38 ($1.70)
MP2 Hero ($12.26)
MP3 bil.emy ($6.60)
CO aldolebo ($8.56)
BTN jerii1 ($3.24)
SB fixtix ($7.28)
BB bingo cash ($5.57)

Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is MP2 6 :club: 6 :spade:
3 folds, Hero bets $0.35, 1 fold, aldolebo calls $0.35, 1 fold, fixtix calls $0.30, bingo cash calls $0.25.

Flop: 6 :diamond: T :spade: A :club: ($1.40, 4 players)
fixtix bets $0.60, 1 fold, Hero calls $0.60, aldolebo calls $0.60.

Turn: J :spade: ($3.20, 3 players)
fixtix bets $2, Hero calls $2, aldolebo folds

River: Q :diamond: ($7.20, 2 players)
fixtix bets $3, $3 to Hero ($9.31)?

Muusik
19.01.09, 09:16
flopil raise. ja riveril oled sa biiditud. kas tal on kõrgem set või rida.

ranka
19.01.09, 11:45
Raise kuskil - flopis või vähemal turnis. Ja flopi call ei ole halb :D

River close aga ma foldiks, nii väga kardan AK-d

BuildUp
19.01.09, 13:10
Mulle oleks turni 5$ raise meeldinud. Aga riveril oled sa omadega tuksis.

Foux
19.01.09, 13:25
Flopi call pole halb aga turn kindlasti vaja raise'ida

Fortune
19.01.09, 13:50
Ma ei ütleks küll et riveril kindlalt biiditud olema, mingeid statte küll kajuks pole, aga see on ju nl10 ja ma arvan et ka kaks paari teeks sellise 3 $ beti riveril.

rmartin
19.01.09, 14:18
väga hea! Aga käe juures oligi küsimus vähe laiemalt - mida tähendab kasumlikuse tõus? Ehk siis käest maksimumi välja pigistamina. Et kas slowplay iseenesest on seejuures kandev asi?

Kas selle käe puhul peaks kokkuvõtlikult ütlema, et näed, kala, nüüd isegi, et kui kõva käsi siis tao aga raha sisse ja las ülejäänud foldivad. Pane nii 12. laual ja oled mäel. Niikui meelitad oled orgis.

Või et põhimõtteliselt on sihuke meelitamine omal kohal ning tasuks teine/enamus kordki proovida. See, et riveris kukkus mutt on varjatsioon võimisiganes halb õnn.

Sihukese rammusapoolse poti lauale saamine on kõva raisimisega ikka haruldane ja peamiselt blindikorjamisest elatuda on ka nagu nõrk.

Ise mõtlesin ka et poisil võib käes olla AK, AQ, AJ või AT. Oleks mõni topp paar või TT siis tõenäoliselt ka panused suuremad. Esimest korda teda lauas nägin.

ESTPatrick
19.01.09, 14:38
maximumi saad siis turni raisides näiteks kui tal on käsi+draw või ainult draw mida ta ei ole nõus foldima, kui aga callid siis kas ta hitib ja maksad kinni enamasti või ta ei hiti ja check-foldib, ehk sul jääb raha saamata, kui sa aga raisid turni ja ta hitib draw-d püüdes miski 3nda paari siis ta võib su ikka kinni maksta sest pot on liiga suur et foldida.

suurtes pottides antakse vähem alla kui väikestes, inimesed on sellised.

alaska
19.01.09, 14:48
Sihukese rammusapoolse poti lauale saamine on kõva raisimisega ikka haruldane ja peamiselt blindikorjamisest elatuda on ka nagu nõrk.



Vale vastus fish ;D Ainuke viis ongi niimoodi suuri potte saada. Tee rohkem checkraise bluffe Tight vastaste vastu ja siis callitakse su hititud kolmikud ka maha. Slowplay ei too sulle raha sisse, nl10 kindlasti mitte.

Kõige lihtsam on continuationbet 60-70% floppidest, see näitab vastasele, et sa võisid hittida, aga võid ka bluffida. Seega saad oma kolmikutele tõenäolisema calli top paarilt.

Blindikorjamisega elatuvad üldjuhul need, kes preflop tõstavad ainult tugevate kätega. Pane aegajalt UTG pealt 27o raise sisse ja viska maha, kui keegi vastu hakkab, edaspidi saad oma AA kah kergemini callijaid.

ESTPatrick
19.01.09, 14:53
miks peaks 27o-d utg pealt panema, pigem ikka miski 56s ja värke et kui tulebki call, et siis oleks millega mängida

alaska
19.01.09, 15:02
miks peaks 27o-d utg pealt panema, pigem ikka miski 56s ja värke et kui tulebki call, et siis oleks millega mängida


Tegelt jah, ma nii üleüldiselt kirjutasin, et "ära ole nit ja su head käed makstakse kinni".

rmartin
19.01.09, 17:51
tänud kõigile. Ja nagu aru sain, siis mõistlik oleks olnud hiljemalt turnist aktiivi panna.
Originaalis panin call. Poiss näitas AJ.

Põhimõtteliselt tegi ta vist sama vea mille minagi ;) Oleks ta turnis või riveris all in lükanud ma oleks tõenäoliselt foldinud.

Fortune
19.01.09, 18:34
tänud kõigile. Ja nagu aru sain, siis mõistlik oleks olnud hiljemalt turnist aktiivi panna.
Originaalis panin call. Poiss näitas AJ.

Põhimõtteliselt tegi ta vist sama vea mille minagi ;) Oleks ta turnis või riveris all in lükanud ma oleks tõenäoliselt foldinud.


Kui ta turnis all in oleks lükand siis ma never ever ei leiaks siin foldi, riveris aga küll jahm.

alaska
19.01.09, 21:35
kolmikuid võiks foldima hakata sellest hetkest, kui maas on 4 masti või reakaarti ja sinu kolmik ei ole kuidagi connectid.