PDA

View Full Version : 200NL Rush: Käsi videost - shortie vs fish



ranka
18.02.11, 12:50
Hola,

Ma ei ole veel video kommentaare lugenud aga tekkisid paar kätt videost (teen eraldi teemad nende kohta) ning tahaksin kuulda Teie arvamust, kuna mu mõtted või siis vähemalt mäng video tegijaga (Damn Ringer) erinevad.

1. Käsi
Te olete UTG $220 stäkiga ja käes J :heart: J :club:. Avate $7, folditakse buttonini kus 12/12/4.0 stattidega shortstack ($84) 3betib $19 peale (tal jääb järele $65). SB foldib ja BB-lt $250 stäkiga fish coldcallib (statte ei ole - 29/0 - 7 kätt) ja Teie callite. Siiamaani on minu arvates mäng väga hea ja ma mängiks täpselt samamoodi, sest
a) shortstackil on kõva käsi QQ+, AK
b) hoiame fishi potis

Flop: T :heart: 4 :club: 8 :heart: (Pot: $55.10)
Stäkid: Fish: $249.20, Meil: $201, Shortiel $65

Fish checkib, meie checkime ja shortie läheb all-in $65 ning fish callib ning Hero foldib.

Minu arvates meie check on fine aga kui shortie läheb all-in ja fish callib siis mina enam foldida ei suudaks sellisel flopil vaid lükkaks all-in. Shortie vastu oleme mega crushed aga see $65 surnud raha muudab väga palju. Pot pärast shortie-allini ja fishi calli oli $185.10 ja kui me allin lükkaks oleks pot $309.10 ja fishil miski $130 callida. Isegi kui fish foldib - siis nagu ütlesin - dead money muudab päris palju - 26% ajast peame sellises potis võitma. Shortie vastu tõenäoliselt me +EV moovi ei saa aga ma kardan, et kui shoveme siis fish võib meid seal callida küll väga lightilt.

Mis Teie arvate? Kas Hero peaks foldima, callima või shovema?

Kotkas1000
18.02.11, 13:34
Avaldaks oma tagasihoidliku arvamuse. Mina shoveks silma pilgutamata siin. Potis kuhjaga surnud raha ning lisaks on meil veel mõned BDFD, BDST ja J oudid ja kõige tipuks on fish võimeline callima siin väga suure rangega, mis sisaldab TP tüüpi hande ja drawsid. Fold on weak siin.
Arvestades seda, et ma olen viimased 100K kätt BE lasknud gramm madalamal limiidil, siis palun mitte väga tõsiselt võtta minu arvamust :)

ranka
18.02.11, 16:13
Avaldaks oma tagasihoidliku arvamuse. Mina shoveks silma pilgutamata siin. Potis kuhjaga surnud raha ning lisaks on meil veel mõned BDFD, BDST ja J oudid ja kõige tipuks on fish võimeline callima siin väga suure rangega, mis sisaldab TP tüüpi hande ja drawsid. Fold on weak siin.
Arvestades seda, et ma olen viimased 100K kätt BE lasknud gramm madalamal limiidil, siis palun mitte väga tõsiselt võtta minu arvamust :)

Millega küll sinu pea mõtleb? Minu peaga w? :) Mul sama mõte aga ootaks veel arvamusi.

Kotkas1000
18.02.11, 17:23
Millega küll sinu pea mõtleb? Minu peaga w? :) Mul sama mõte aga ootaks veel arvamusi.

Mkmk - kui ma mõtleks sinu peaga, siis ei oleks mu postituses olnud seda viimast lauset. Ma lihtsalt korrutan järele, et targem välja paista.

overbet
18.02.11, 18:58
Ma mängin küll NL25te ja pole kindel, et sedagi biidin, aga ma panen ikka oma mõtted kirja.

1. Mis image herol on? Sellises limiidis loeb image vist küllaltki palju ning arvan stattide järgi, et shortstack on regular. Regid sellises limiidis 3-betivad kindlasti 6/5, 15/13 ja 22/19 mängijaid erineva rangega. Ülesandes esitatud range järgi on hero vist nit? Shordi 3bet% pole ka antud, aga tõenäoliselt siis 3%.

2. Miks BBl fishi tag küljes on, kui meil tema kohta statistikatki pole?

3. Ei saa as played preflop flopil foldimisest aru. Shortstack on põhimõtteliselt juba pot committed, ainult natuke rohkem, kui panga suurune panus taga ja kuna ta on regular, siis ta saab sellest aru ja tõenäoliselt shoveb väga paljudel floppidel. Kui fish on tõeti fish, siis peaks ta väga-väga suure osa ajast shordi shove callima. Selline stsenaarium on preflop väga ette nähtav ja kui me nii heal flopil meie jaoks foldime, siis võiks põhimõtteliselt juba pre foldida.

4. As played on meil oletades, et fish on fish ja tal on any 2, on meil kogu poti võitmise võimalus 34,7%. Tõstaks siin kuskile 150$ peale, et fishi mitte väga ära hirmutada. Siis võib tekkida mingi mõttekäik, et krt, jube suur pott ja nii vähe callida, vaatame ühe tänava veel ära. Seda muidugi oletades, et vastane ei jaga mängust ööd ega mütsi.

5. Pre 4-betiks kuskile 46-48$ kanti ja call shove. Shordi range vastu pole me väga hullusti taga (36%) ning fishi 19$ teeb meie oddse veidi paremaks, kui fish ise foldima juhtub.

Suht fishine mõttekäik tõenäoliselt, kuid niimoodi saabki targemaks I guess.

Rage
18.02.11, 20:35
ma ka ei shoveks.. aga tõstaks nii palju, et any turn saaks viimased nupud sisse panna.. fishi jaoks allin on hirmutavam kui 90% stackist sisse laduda.. ja kui fish foldib, siis oleme sellest surnud rahast ka enivei ilma, shortyst oleme ju taga, kes fishi hetkel poti pandud raha endale rehitseb.. seega eesmärk on saada fish igaljuhul callima...

ranka
21.02.11, 17:45
Olin ise ja olen veel paar päeva foorumitest suht eemal aga Damn Ringer ise video kommentaariks vastas:

Damn. Didn't even think of shoving against the fish for value. That's a damn good point. I probably should have just put it in against the fish. Nice.