PDA

View Full Version : Triobet & Ühenduse jamad.



MIKE_K6o
19.01.09, 13:54
Nii, tervitused kõigepealt teile kõigile!

Ja nüüd siis kohe asja juurde... Selline mure, et olen juba vääga pikalt olnud Triobeti klient ja kõik on töödanud suht kenasti, va siis noh teate ise ka neid trio nalju..
Aga nüüd, siis selline värk, et kasutades pokkeri tarkvara tekib selline
probleem, et aegajalt hangub
kogu tarkvara, nagu internetiühendus oleks katkenud, kuid samas internet
ise toimib ideaalselt.
Näitena on umbes nii, et 10 minutit kõik töötab laitmatult ja siis hangub
kõik 3ks minutiks, kui
teha relog pokkerisse, siis on kohe kõik korras. Äärmiselt ebamugav on
niimoodi mängida, et ei oska
ise ka midagi väljamõelda, milles võiks probleem olla, varem pole sellist
asja ettetulnud, nüüd
paar nädalat tagasi soetasin uue arvuti ja kohe algusest on see probleem
muret tekitanud.
Interneti ühendus on koguaeg sama old nii, et selle taga nagu asi olla ei
saaks...
Kui peaks midagi määrama see siis op systeem on XP Pro koos SP2'ga

Ehk teil kellelgi on kogemusi sellise asjaga, et milles krt see viga võiks olla, mine või peast lolliks ???

MIKE_K6o
19.01.09, 16:15
eelnevad 2 aastat ei ole olnud probleeme, no vahest st ikka juhtus taolisi asju, ikkagi trio :D
Aga praegu on täiesti ilmvõimatu seal midagi mängida või teha aint crash crashi järel, lisaks tirisin alla endale huvipärast PSi ja see uimab samamoodi, ainuke vahe, et seal on see connectioni stabilisaator või värk ja käib see värk veitsake kiiremini, a kahtlustan ikkagi mingit endapoolset viga.. ja ei jaga matsu välja mis see olla võiks :(

EDIT: Rääkisin ka Andresega paar päeva tagasi sellest, ta ka ei osanud kuidagi aidata, pöördusin klienditoe poole, nad soovitasid küpsistest lahti saada, mis mul ka tehtud on, või siis tulemüür/antiviirus, mida mul ka ei ole :/

EDIT2: Kusjuures proovisin seda ka, et kõik IE ja msnid ja muud viled kõik kinni ja puhtalt trio lahti ja ikka sama jama...

tsapaajev
19.01.09, 16:21
krat mul sama jama, yhe päeva jooksul - 20 usd sellepärast. ja support pole ka absull abiks. tegin omaha H/L HU ja 2x jutti panges endal nett ok samalajal.

MIKE_K6o
19.01.09, 16:25
krat mul sama jama, yhe päeva jooksul - 20 usd sellepärast. ja support pole ka absull abiks. tegin omaha H/L HU ja 2x jutti panges endal nett ok samalajal.


Mul jah isegi märksa rohkem juba selle nahka läinud, ei julge rohkem praegu mängidagi, aga nüüd on asi veel kahtlasem kui PS ka juba sama jura teeb :/

ment52
19.01.09, 20:54
SP3.

kollane
19.01.09, 21:30
windows vistat kasutad ?
mul oli ka selline jama, aga kui panin koguaeg triost, et run as admin. siis jooksis koguag ilusti.
vb aitab ei tea

ment52
19.01.09, 22:49
windows vistat kasutad ?
mul oli ka selline jama, aga kui panin koguaeg triost, et run as admin. siis jooksis koguag ilusti.
vb aitab ei tea


Kui peaks midagi määrama see siis op systeem on XP Pro koos SP2'ga

Keiss
20.01.09, 04:13
Mul sama jama, suht võimatu pelada seal. Unibetis ka vahest harva, aga võrreldes trioga nagu öö ja päev.

MIKE_K6o
20.01.09, 07:16
Nii sain triolt eile õhtu veel mingi listi, kus mingid ime pordid ja ma ei tea mis asjad oli vaja lahti teha ja lisada ja muuta jne..
Jõudsin 15 minutit testida, ei tekkinud mingeid probleeme, siis kahjuks vajusin ära, et täna mingiaeg hiljem aega on, siis lasen pikemalt ja kui toimib siis võin siia ka lisada selle, et ehk on kellelegi veel kasulik :)

k2snakalle
20.01.09, 21:10
ei tea.. mängin triobetis vaat et pea iga päev mitu tundi ja siiani pole üle 10sekundilisi hangumisi olnud. Igastahes siiani olen ilusti saanud käigud ära lõpetada. Ja hangumisi tuleb ka ette 1kord nädalas ehk.

50CandyJoe
23.01.09, 10:20
sama siin, trioka tarkvara jookseb väga sujuvalt ja hangumisi lauaarvuti taga nagu ei meenugi. Samas läpakas võib soft nii lampi ära hanguda, et aitab ainult proge restart. Ja niimoodi mitu korda päevas.

MIKE_K6o
24.01.09, 07:23
sama siin, trioka tarkvara jookseb väga sujuvalt ja hangumisi lauaarvuti taga nagu ei meenugi. Samas läpakas võib soft nii lampi ära hanguda, et aitab ainult proge restart. Ja niimoodi mitu korda päevas.


Läpaka taga olingi.. aga jah mingi portide jama oli üldse mul siis. Et pidi kuhugi midagi lisama ja lahti tegema vms.. ei jaga ise seda värki väga, aga nüüd igatahes jookeb ilusti :)
Max ongi sellised 10 sekundilised hangumised. Ja sedagi suhteliselt harva :)