PDA

View Full Version : Soovitage



Provoker
19.01.09, 17:32
Oleks vaja mõnda normaalset pokkerituba mis aksepteeriks deposiitvahendina Netellerit.
Paljudes kohtades on see küll olemas, kuid Eestist makseid ei ole võimalik teha seal.
Kui soovi on võin ka kellegi ref lingi läbi liituda.

Ette tänades

Provoker

ranka
19.01.09, 18:51
Alustame sellest, et mis limiite ja mida mängid - turniire, rahalaudu. sng-sid?? Holdem, PLO, miski muu? Kui turniire siis mis sisseostuga? Kui rahalaudu, mis limiidiga? Ja kui palju mängid? Meeldib mängida paljudes laudades võib piisab 5-6?

Anna infot. Aga PokerStars, FTP ja isegi Party sobivad igale mängija tüübile.

Metsapull
19.01.09, 18:56
Alustame sellest, et mis limiite ja mida mängid - turniire, rahalaudu. sng-sid?? Holdem, PLO, miski muu? Kui turniire siis mis sisseostuga? Kui rahalaudu, mis limiidiga? Ja kui palju mängid? Meeldib mängida paljudes laudades võib piisab 5-6?

Anna infot. Aga PokerStars, FTP ja isegi Party sobivad igale mängija tüübile.


Starsi vist ei saa ju nettelleriga raha kanda? Hetkel võtsin CASHIERi alt lahti deposti options ning netellerit seal nimistus küll ei märganud.

ranka
19.01.09, 19:00
Starsi vist ei saa ju nettelleriga raha kanda? Hetkel võtsin CASHIERi alt lahti deposti options ning netellerit seal nimistus küll ei märganud.


Nätsa, polegi. :D

leho57
19.01.09, 19:37
ma ei tea kui populaarne see siinse rahva seas on aga pokersensation pakub netellerit küll.

Maheaatom
19.01.09, 20:12
Starsis tõepoolest eestlaste jaoks NETeller ei tööta , aga enamikes pokkeritubades küll ning ka Eesti arvetele.

ranka
19.01.09, 20:17
Starsis tõepoolest eestlaste jaoks NETeller ei tööta , aga enamikes pokkeritubades küll ning ka Eesti arvetele.


Aga oskad öelda, et miks ei tööta? Starsi poolne "tegemata" töö?

saast
19.01.09, 20:31
novembris sain vähemalt towerist sellise vastuse (nädal enne seda vastust oli neteller veel toweri valikutes ka eestlastele), mujal pole rohkem üritanud

Thank you for contacting Tower Gaming Support. We have been informed by the network that Neteller no longer supports Gaming transactions from Estonia, and so this method is no longer available to be used by Estonians on this network. Rest assured there are other methods available for you to use, like Click2pay, clickandBuy, Webmoney and Moneybookers. All of these methods are a good way to deposit funds on to the site, only ClickandBuy is not available for cash outs.

Provoker
19.01.09, 20:48
Alustame sellest, et mis limiite ja mida mängid - turniire, rahalaudu. sng-sid?? Holdem, PLO, miski muu? Kui turniire siis mis sisseostuga? Kui rahalaudu, mis limiidiga? Ja kui palju mängid? Meeldib mängida paljudes laudades võib piisab 5-6?

Anna infot. Aga PokerStars, FTP ja isegi Party sobivad igale mängija tüübile.



Tänud vastamast. Leidsin sobiva PartyPokeri näol. Proovin seal boonuse vabastada ning siis tahaks kuiskil moel papi saada siin kiidetud Towerisee teiste kaladega koos ujuma. ;D

Tigrano
19.01.09, 21:13
novembris sain vähemalt towerist sellise vastuse (nädal enne seda vastust oli neteller veel toweri valikutes ka eestlastele), mujal pole rohkem üritanud

Thank you for contacting Tower Gaming Support. We have been informed by the network that Neteller no longer supports Gaming transactions from Estonia, and so this method is no longer available to be used by Estonians on this network. Rest assured there are other methods available for you to use, like Click2pay, clickandBuy, Webmoney and Moneybookers. All of these methods are a good way to deposit funds on to the site, only ClickandBuy is not available for cash outs.


Kusjuures jah see oli kõige imalikum värk, mis üldse sai olla. Neteller hakkas eestlaste jaoks toimima, ning Towerisse sai kanda, mingi nädal aega hiljem, öeldi, et ei ole võimalik Netelleri teenuseid kasutada.

marguzz22
23.01.09, 10:49
strange shit is happening

rrrr
07.07.09, 13:31
Ei hakanud uut teemat tegema. Sisu jääb samaks - soovitage pokkerituba.

Mängin hetkel NL25s 6-max, BR on 1300 + nädala lõpus potsatab 500 taala Everesti boonust, mis läheb rollile juurde. Otsin pokkerituba tingimustega:
- keskmisest suurem traffic
- laudu tahaks valida ikka +45% flopi vaatamise järgi
- neteller võiks olla rahakandmiseks.
- head boonused või rakeback. Freerollide mängija pole. Ei meeldi x kellaajaks arvuti taha jõuda.

Softi koha pealt
- lobbys võiks olla näha laudades olevate playerite tähistused/kommentaarid (neid vaadata ilma laudu avamata)
- 4 lauda võiks reso 1280x800 sisse ära mahtuda

Kui keegi oskab soovitada mõnd tuba, siis võiks ta juurde panna ka ntx mis teda seal häirib/meeldib või kui kiiresti ta boonuse lahti mängis, või millele peab tähelepanu pöörama.

taipupole
07.07.09, 13:41
Ei hakanud uut teemat tegema. Sisu jääb samaks - soovitage pokkerituba.

Mängin hetkel NL25s 6-max, BR on 1300 + nädala lõpus potsatab 500 taala Everesti boonust, mis läheb rollile juurde. Otsin pokkerituba tingimustega:
- keskmisest suurem traffic
- laudu tahaks valida ikka +45% flopi vaatamise järgi
- neteller võiks olla rahakandmiseks.
- head boonused või rakeback. Freerollide mängija pole. Ei meeldi x kellaajaks arvuti taha jõuda.

Softi koha pealt
- lobbys võiks olla näha laudades olevate playerite tähistused/kommentaarid (neid vaadata ilma laudu avamata)
- 4 lauda võiks reso 1280x800 sisse ära mahtuda

Kui keegi oskab soovitada mõnd tuba, siis võiks ta juurde panna ka ntx mis teda seal häirib/meeldib või kui kiiresti ta boonuse lahti mängis, või millele peab tähelepanu pöörama.

Nende järgi vist ainult Full Tilt. Kuid sinna regamisel tasub rakeback kohe külge pookida, hiljem saamisega liiga palju jamamist, kuigi mina isegi lõpuks sain.

antnx
07.07.09, 13:45
Ei hakanud uut teemat tegema. Sisu jääb samaks - soovitage pokkerituba.



Absolute? Ise mõtlen korra sealt kolida everesti ja seal selle boonuse ära vabastada. Kaua sul nl25 6maxis boonuse vabastamiseks aega läks?

rrrr
07.07.09, 14:11
Absolute? Ise mõtlen korra sealt kolida everesti ja seal selle boonuse ära vabastada. Kaua sul nl25 6maxis boonuse vabastamiseks aega läks?


Absolutes on mul lolli peaga kunagi account tehtud ja freerollilt saadud sente rahalauas maha mängitud.

Everesti pokernewsi 500USD boonuse vabastamiseks on vaja 5000 punkti ja aega on 30 päeva. Mul on pea 20K käsi ja pea 4500 punkti koos ning laupäevani aega. Stabiilselt 4 lauda lahti ja 70 tundi on kulunud. Hoiatus - Everestis on suuremõõtmelised lauad, 1280x1024 ekraanile mahub vaid 4 akent ja üle 12 akna lahti ei saa võtta. Õnneks pöörab soft automaagiliselt laua õigesse asendisse, nii et istud kogu aeg keskel. Pet pot nupp on ka olemas. Preflopis (blindid 0.15+0.25 peale betib 0.90, 1 limperiga 1.15, kahe limperiga 1.40 jne) on mugav aga post-flop häirib ja leiab harva kasutust. Minbet ja minraise nupp on ka olemas. AHK skripte leidub. Lobbyst laua playerite notesid ja märgistusi ei näe. Ee.pokernewsi lehel on ilus detailne sissejuhatus kuda deponeerida ja kuhu oma boonuskood toksata.

Edit: vaatasin, et HEMi järgi olen Everestile maksnud rake natuke alla 600USD. Nii, et Everest võib isegi kahjumisse jääda sõltuvalt selles, mis diil neil pokernewsiga on :)

rrrr
07.07.09, 14:24
Nende järgi vist ainult Full Tilt. Kuid sinna regamisel tasub rakeback kohe külge pookida, hiljem saamisega liiga palju jamamist, kuigi mina isegi lõpuks sain.

FT-s on ka jama. Konto suures vasikavaimustuses tehtud 1-2 aastat tagasi. Mänginud pole vist isegi mitte playmoneyga seal. E-mail ammu kadunud ja soft uninstallitud. Hetkel käib äge kirjavahetus suppordiga, et nad laseks uue konto teha või otsiksid vana konto etteantud võimalik kasutajanimedega üles ja poogiksid rakebacki mulle külge.

rrrr
08.07.09, 09:18
Oskab keegi Cakepoker ja selle võrgustiku kohta midagi öelda? Vaatan, et rakebacki deali on sealt võimalik lausa 33% saada.

marguzz22
08.07.09, 10:02
Oskab keegi Cakepoker ja selle võrgustiku kohta midagi öelda? Vaatan, et rakebacki deali on sealt võimalik lausa 33% saada.


üks asi on see, et ei tööta HEM

lenC
08.07.09, 10:05
üks asi on see, et ei tööta HEM

lisaks - mitte ükski trackimisprogramm. Kas see on hea või halb on igaühe enda otsustada.

rrrr
08.07.09, 10:25
Hmm, rakeback on Cake-s dealt meetodil, mis mulle sobib. Kas keegi saadaks Cake HH-st mulle faili, mis koosneb ca 2-3-st käest. Vaatan, kas suudan mingi parseri ehitada, mis ära konverdiks HEMi jaoks. risto@city.ee.

ranka
08.07.09, 15:32
üks asi on see, et ei tööta HEM




lisaks - mitte ükski trackimisprogramm. Kas see on hea või halb on igaühe enda otsustada.


Cake pokkerit toetab HEM, PT3 ei oska öelda aga käte importimisel saad jälgida ainult oma statistikat. Teised mängijad on nimedega, "Cake Seat #1", "Cake Seat #2" jne.

Ma ei oska öelda nende turvalisuse taset ja kui hullult nad jälgivad, et HUD'id-värgid ei töötaks aga kuna nad on ei öelnud HEM, PT3 loojatele, siis on neil tõsi taga. Peale selle saab iga natukese aja tagant Cake võrgustikus muuta oma kasutaja "screen-name", siis muutub datamine või teiste andmed väga mõttetuks.

PS! Kui vastane muudab oma "screen-name", siis tema kohta olevat märkmed jäävad alles.

tonis
09.07.09, 12:27
Nende järgi vist ainult Full Tilt. Kuid sinna regamisel tasub rakeback kohe külge pookida, hiljem saamisega liiga palju jamamist, kuigi mina isegi lõpuks sain.
Äkki viitsid seletada kuidas rakebacki hiljem külge said? Lolli peaga regasin ka ilma rackebackita.

taipupole
09.07.09, 13:12
Äkki viitsid seletada kuidas rakebacki hiljem külge said? Lolli peaga regasin ka ilma rackebackita.


Vigisesin ja palusin hardalt kõikvõimalikke osapooli (FTP ja Rakebackpros). Lõpuks anti. Kuid see võis ka juhus olla.

ranka
09.07.09, 22:50
Mul on infot, et hiljem RB-d on võimalik saada AINULT SIIS, kui sa ei ole ühtegi kätt real money peale mänginud.

EDIT: Seda siis FTP-s ja ei ole kindel, kui tõene see on.

taipupole
10.07.09, 08:24
Mul on infot, et hiljem RB-d on võimalik saada AINULT SIIS, kui sa ei ole ühtegi kätt real money peale mänginud.

EDIT: Seda siis FTP-s ja ei ole kindel, kui tõene see on.


Mina olin küll mänginud. Oluline on, et sa pole läbi mingi affiliate konto teinud.

marguzz22
10.07.09, 10:56
Absolutes on mul lolli peaga kunagi account tehtud ja freerollilt saadud sente rahalauas maha mängitud.

Everesti pokernewsi 500USD boonuse vabastamiseks on vaja 5000 punkti ja aega on 30 päeva. Mul on pea 20K käsi ja pea 4500 punkti koos ning laupäevani aega. Stabiilselt 4 lauda lahti ja 70 tundi on kulunud. Hoiatus - Everestis on suuremõõtmelised lauad, 1280x1024 ekraanile mahub vaid 4 akent ja üle 12 akna lahti ei saa võtta. Õnneks pöörab soft automaagiliselt laua õigesse asendisse, nii et istud kogu aeg keskel. Pet pot nupp on ka olemas. Preflopis (blindid 0.15+0.25 peale betib 0.90, 1 limperiga 1.15, kahe limperiga 1.40 jne) on mugav aga post-flop häirib ja leiab harva kasutust. Minbet ja minraise nupp on ka olemas. AHK skripte leidub. Lobbyst laua playerite notesid ja märgistusi ei näe. Ee.pokernewsi lehel on ilus detailne sissejuhatus kuda deponeerida ja kuhu oma boonuskood toksata.

Edit: vaatasin, et HEMi järgi olen Everestile maksnud rake natuke alla 600USD. Nii, et Everest võib isegi kahjumisse jääda sõltuvalt selles, mis diil neil pokernewsiga on :)


pokernews ütleb,et tunnis tuleb 25 summit punkti, 5000 vaja, siis kui sa 3h igapäev mängid tuleb 75p päevasx30p= ei tule kokku ju kuidagi? Või on nad andnud valesti info?=

Maheaatom
10.07.09, 10:57
pokernews ütleb,et tunnis tuleb 25 summit punkti, 5000 vaja, siis kui sa 3h igapäev mängid tuleb 75p päevasx30p= ei tule kokku ju kuidagi? Või on nad andnud valesti info?=

Jah, kui plaanis on ainult ühel laual mängida

marguzz22
10.07.09, 11:02
aa okei muidgugi, loll mina lugesin 2p2 et paljudel on accountid pärast väikest mängimist lukku pandud ja küsitud 100 vormis ID koopiat, paberarveid jne. Kas sul pole veel juhtunud?

rrrr
10.07.09, 14:38
aa okei muidgugi, loll mina lugesin 2p2 et paljudel on accountid pärast väikest mängimist lukku pandud ja küsitud 100 vormis ID koopiat, paberarveid jne. Kas sul pole veel juhtunud?

Ei, siiamaani mitte. Eile õhtul tõusin lauast ja 5005 punkti täis ning +500 taala automaagiliselt kontol olemas. Täna tõmbasin pool banrkrolli Netellerisse. Võibolla nüüd hakkavad küsima. Eks ma anna teada.