PDA

View Full Version : Coachin motiveeritud mikromeest



con
25.02.11, 19:37
olen siin päris mitut mikromeest juba aidanud ja mõtlesin, et teeks ühe korraliku 50k kätt diili seekord. valituks osutus kasutaja karookas.


Diil siis selline: karookas
Kestvus 50k kätt.
Alustame NL5.
Edasi liikumine 20BI reeglit järgides. Limiidist tagasi kui BR on kahanenud limiidi algsummast 5 BI võrra.
Kasum ja rakeback 50/50. Ironmani pudipadi jääb õpilasele.
FTP punkte diili ajal ei kasuta viisidel mis mõjutavad rakebacki.
Ühissesse teeme nii tihti kui võimalik, kuid mitte rohkem kui 2x nädalas.
Rasked käed mängus saata mulle pm-ga. Kui jagu ei saa siis strateegia foorumisse postitada.
Sõbrakanded ning cashoudid on rangelt keelatud diili ajal, kuid kokku saab alati leppida. cashout=pikem aeg madalamas limiidis nühkimist.
kokkuvõtete tegemine ja kajastamine foorumis on õpilase enda otsustada.
Diili alguseks saab olema esimene ühissess.

karookas
28.02.11, 17:30
Nii on!


Hetkel mängitud ligi 10k kätt!

Nagu näha, algas see ettevõtmine üle kivide ja kändude, aga suutsin jääda suht rahulikuks. Tegin väikse pausi ja tegelesin vahepeal teadmiste täiendamisega.


http://www.upload.ee/image/1159493/diil.jpg

Pmst peale esimest ühissessiooni , vaatan mängu natuke teise pilguga (heas mõttes).

viimastes sessioonides rakendasin õpitut ja tulemus paranes.

karookas
26.03.11, 16:35
https://www.youtube.com/watch?v=mVDYbQ0wgBw

kardaanirist
26.03.11, 17:27
ära youtube pane. kehv kvaliteet ning palju parem oleks üleüldse, kui ei oleks seda häirivat muusikat vaid oleksid enda kommentaarid. uploadi mingi failina kuhugi üles (megaupload nt?) ja pane videote alafoorumi alla.

karookas
26.03.11, 19:28
musa panin lisaks youtubest
hiljem alles. ja tol hetkel polnud mikker käepärast, sorry .
Muidugi ei mängi ma alati 16 lauda.
(oli liht katse mida otsustasin salvestada nö. mass multitabledis ja vaadata kuidas suudan kiirelt otsuseid teha. Kindlasti vähem laudu on kasumlikum.)
tavaliselt hoolikalt selectides nii umbes 5-8 on korraga lahti, kuna head lauad lagunevad kiiresti.
Ja selles videos oleks muidugi olnud palju hetki millest kõneleda samal ajal mängides.
video oli teht eesti aja järgi päeval.

soouni
29.03.11, 22:55
vaatasin et käsitsi tõstad laudu. soovitan ahk skripti mille abil saad nupu vajutusega laua liigutada lauas vajalikule kohale. kiire lihtne ja mugav

con
29.05.11, 22:37
Olen valmis uue Fullring õpilase võtma.

Eelmine kord sain enda arust päris hästi hakkama. Karookas oli diili alguses omal jõul vist üle poole aasta nl2 mänginud ja tänaseks grindib vaikselt nl25s juba. Hästi motiveeritud õpilane oli:)

Kandidaadilt ootan vaba aja olemasolu ja suurt huvi, kõrget motiveeritust. Kellel soovi on siis PM. Diil oleks profit+rb 50/50. Soovin mängijat kes mängib hetkelnl2-nl10.

Kirjutage PM'i:
1. kaua mänginud olete ja mis limiidis?
2. palju BR on?
3. Kui palju käsi keskmiselt kuus mängite, mitmel laual?
4. praegune kasutajanimi ja tuba
5. palju teil aega on

Umbes nädala pärast annan teada kes valituks osutus.

con
05.06.11, 17:56
Valituks osutus kasutaja "talendijaht", teen uue threadi kui esimene tema poolne samm tehtud. Tänud kõigile kandideerijatele, olge tegusad ka edaspidi. Kes vähegi endale pastilaa/ranka teenust lubada saavad siis soovitan julgelt.

karookas
05.06.11, 17:58
pastilaa teenust prooviks küll, aga esimene katsetus läks aiataha:P

albinar
05.06.11, 18:15
Mis see pastilla ka 1h eest võtab? Või palju ranka võtab 1h eest?

timz0333
05.06.11, 18:35
Mis see pastilla ka 1h eest võtab? Või palju ranka võtab 1h eest?

Palju kilo banaane maksab?

mortalvombat
05.06.11, 18:54
Palju kilo banaane maksab?
1.23€ oli eile Maximas

nomerlot
05.06.11, 20:50
Mis see pastilla ka 1h eest võtab? Või palju ranka võtab 1h eest?

kui ma ei eksi, siis vastavalt 25$/h ja 50$/h?

vapsik
05.06.11, 21:04
kui ma ei eksi, siis vastavalt 25$/h ja 50$/h?

Eksid, pasitlaa on rohkem eurode sõber.