PDA

View Full Version : Eesti pokkerimängijad ründavad 100 000 euro piiri



ranka
28.02.11, 21:20
Kümme Eesti pokkerimängijat püüavad 1. märtsil algava ühisprojektiga kahe kuu jooksul teenida vähemalt 100 000 eurot kasumit ja oma käekäigust antakse igapäevaselt teada leheküljel http://sadakilo.pokkeriprod.com/. 2009. aasta novembris algas kümne Eesti pokkerimängija ainulaadne ühisprojekt: teenida kahe kuuga üks miljon Eesti krooni (64 000 eurot) kasumit. Oktoobris alanud projekti lõpuks olid mängijad teeninud 1,7 miljonit krooni [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2011/02/28/eesti-pokkerimangijad-rundavad-100-000-euro-piiri/)

emmimees
28.02.11, 22:48
GL poisid!

isenseven
28.02.11, 23:04
Edu kõigile!

harryahven
01.03.11, 01:32
gl!! kohad vist kinni jah?!

ranka
01.03.11, 09:36
Tundub küll. Viimase koha teen avalikuks kui elioni tehnik ära käib.

ranka
01.03.11, 13:11
Täiesti võimatu. Tehnik käis ära, vahetas optilise kaabli vastuvõtja ära, grindin OO-s tunnikese ja 3betted potis net lendas. Täiesti haige ei saagi grindima hakata, õnneks vennike pidi tagasi tunnikese jooksul.

camu
01.03.11, 13:19
Delfi jälle uudisega faktides eksinud.
Aga GL.

ranka
01.03.11, 13:36
Millistes faktides?

camu
01.03.11, 13:41
Millistes faktides?
My bad, ei kontrollinud seekord ise hoopis.

bluelite
01.03.11, 14:10
Võta endale back-up variandiks mingi netipulk, peaks ära toitma küll seni, kuni tehnik end ilmutab.

andu_andu
01.03.11, 16:15
Delfi jälle uudisega faktides eksinud.
Aga GL.

läksin vaatasin delfisse ja instatilt tuli peale tänu sellele pokkerirubriigile ja nendele artiklitele. LMFAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

KristjanLaas
01.03.11, 16:27
läksin vaatasin delfisse ja instatilt tuli peale tänu sellele pokkerirubriigile ja nendele artiklitele. LMFAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

rofl +1 just natuke aega tagasi.
Kui loeks tihedamini delfit, oleks vist üle päeva busto üle 2 päeva asemel

hoss23
01.03.11, 17:29
LOOOOL, lihtsalt lasen püksi.....
Kommentaar delfist siis:

''Ma ei mõista kuidas inimesed aru ei saa et tegu on reklaamiga. need tüübid on ju ilmselgelt kasiinode palgal ja tegevus on mõeldud lihtsalt lollikesi veenma et nood oma maise vara kähku kusagile masinasse topiks. tegelikult peaks sellised inimesed vangi panema või veel parem - seina äärde saatma, jääks rahval raha alles.''

inward
01.03.11, 17:30
Minu poolt ka edu ja jaksu :)

Artikli 8s kommentaar. Võistlejatel ja nõrganärvilistele ei soovita.

WTF is this shit ?
tartlane, 01.03.2011 17:17
Ma ei mõista kuidas inimesed aru ei saa et tegu on reklaamiga. need tüübid on ju ilmselgelt kasiinode palgal ja tegevus on mõeldud lihtsalt lollikesi veenma et nood oma maise vara kähku kusagile masinasse topiks. tegelikult peaks sellised inimesed vangi panema või veel parem - seina äärde saatma, jääks rahval raha alles.

E: Tra hoss jõudis ette, aga pane ikka spoileri alla see õudus ;)

lebovend
01.03.11, 17:33
lol, ma just spamisin selle offtopicusse :D

2ssapaar
01.03.11, 17:33
et siis trellide taha minek poisid :)

ranka
01.03.11, 22:13
Pean hädaldama: http://sadakilo.pokkeriprod.com/2011/03/01/ilus-algus/ (http://sadakilo.pokkeriprod.com/?p=52)

Aadu
01.03.11, 22:55
Arvestades minu -2k$ sessi ja olemegi peaaegu nullis.

/Üritan hiljem tutvustuse ja päeva kokkuvõtte teha

Karelkorm
01.03.11, 23:04
Enese motiveerimiseks üritan projekti vältel võimalikult palju prosi seljataha jätta, eks siis näis kuhu platseerun ja kas suudan üldse konkureerida. Hiiteri ajendil post loomulikult. GL

krayzie
02.03.11, 09:59
1. märts

Halvim päev viimase 12 kuu jooksul. Selline tunne et lööks endale noa silma. Prolly ei mängi nüüd mõnda aega.

vennike
02.03.11, 11:10
mõra ässadesse!

Ints
02.03.11, 11:11
Kas tulenevalt sellest võistlusest ja suurest tahtmisest oma A mängu mängida ja kaasvõistlejatest parem olla, ei pane just lisapingeid peale ning mäng laguneb sootuks?
Mulle tundub, et just algus ei ole väga hästi läinud osadel.

timz0333
02.03.11, 13:56
Kas tulenevalt sellest võistlusest ja suurest tahtmisest oma A mängu mängida ja kaasvõistlejatest parem olla, ei pane just lisapingeid peale ning mäng laguneb sootuks?
Mulle tundub, et just algus ei ole väga hästi läinud osadel.

See komentaar on nagu tüüpiline eesti korvpalli komentaatori lause kui 3 minutit on mängitud vahe 9 punkti ja juhtivale meeskonnale riputatakse juba pärga kaela, GL!

Ints
02.03.11, 14:08
Ja mina ei mõelnudgi, et tänu sellele terve üritus ****** on,vaid et äkki peaks natuke teise lähenemise asjale võtma.

Codecci
02.03.11, 15:35
1. märts

Halvim päev viimase 12 kuu jooksul. Selline tunne et lööks endale noa silma. Prolly ei mängi nüüd mõnda aega.
Palju kaotasid? Ma panin 4K$ eile hakkama ja eelmine mängupäev enne seda oli elu halvim päev -8.5K$, momentum üsna pask hetkel... Aga f*ck veel ei murdu!

CheekyMullet
02.03.11, 15:40
Võtke ennast kokku poisid! Hoian pöialt.

hotcocacola
02.03.11, 15:49
lol, poiste start pole vist eriti hea...:(
ise nühin be

Cypher0
02.03.11, 15:57
Blogis jäi väike typo silma, kui klikata 'Eesmärk' peale:

Üldiseks eesmärgiks on teha kümne pokkerimängijatega ajavahemikus 1. märts 2011 – 30. aprill 2011 sada tuhad eurot kasumit.

Karelkorm
02.03.11, 16:41
Blogis jäi väike typo silma, kui klikata 'Eesmärk' peale:

Üldiseks eesmärgiks on teha kümne pokkerimängijatega ajavahemikus 1. märts 2011 – 30. aprill 2011 sada tuhad eurot kasumit.

Jep, miljon eurot imo :)

KristjanLaas
02.03.11, 17:26
Rõhk ilmselt sõnale tuhat, mitte suurusjärk.

Cypher0
02.03.11, 18:13
Rõhk ilmselt sõnale tuhat, mitte suurusjärk.

You are correct, sir.

variatsioon
07.03.11, 19:11
kunagi võiks teha omavahel pooletunnise sessi 4tabledes FR NL100.
saaks head videomaterjali

ranka
07.03.11, 19:15
Esimese nädala tulemused laekunud: http://sadakilo.pokkeriprod.com/ .... :)

redddman10
08.03.11, 14:56
hookuspookus peab hookuspookust tegema jälle naq eelmise projekti alguses:)

Rando
08.03.11, 18:08
Loodan, et poiste kohta kehtib ütlus, et alguses ei saa vedama hiljem ei saa pidama.
Väga hästi on tehtud ülevaade osalejatest ja ka graafiline pool. Super, kiidan.
Hea ettevõtmine ja hoian pöialt.

ranka
09.03.11, 07:22
Loodan, et poiste kohta kehtib ütlus, et alguses ei saa vedama hiljem ei saa pidama.
Väga hästi on tehtud ülevaade osalejatest ja ka graafiline pool. Super, kiidan.
Hea ettevõtmine ja hoian pöialt.

Nii on!

Ma tahaks natuke ennustada. Kõige tõenäolisemalt projekti lõpuks ment52 haarab liidripositsiooni, halvemal juhul jääb teiseks. Kui Codecci alla ei anna siis see kuu "vaevleb" ning jõuab taas break-eveni juurde ning järgmise kuu lõpus lähevad mendiga esimese või teise koha pärast kaklema.

Krayzie kohta ma ei oska öelda, kui palju ta mängida viitsib aga kui viitsib siis ta kahe kuu tulemus tuleb kindlalt €10k kanti. LenC tõenäoliselt ei "üllata" meid aga see ei tähenda, et ta tulemused kehvad. Tõenäoliselt ta jätkab stabiilset tõusu, väikeste mõõnadega terve projekti vältel, sama Aaduga ning täidavad oma eesmärgi väga kergelt.

Problemaatilistemaks kujudeks on mina, ESTPatrick, hookuspookus ja variatsioon, kellega võib kõike juhtuda ning neid raske ennustada, kuna ma ei tea neist eriti midagi. ESTPatrickust tean aga ta miski aja ka reisil, mis võib muuta palju. hookuspookuse shallow mängud on väga variatsioonirikkad, mis tähendab, et tõenäoliselt oma eesmärgi täidab aga samas võib jääda tsipa eesmärgile alla või hoopis hakata mendi või Codecciga esikoha nimel võitlema. Variatsiooni mängu ei tea üldse. Ise arvan, et mu enda mäng tõuseb veel nädalakse, siis pikalt break-even/langev ning tekib väikene tõus ning saan vaevu-vaevu eesmärgi täis.

Üldiselt kogu grupi ma jagaks nii:

Crusherid:
Codecci/ment52 - kui nad jätkavad grindid on neil kõikumised suured aga lõpptulemus väga suur pluss.

Stabiilsed grinderid:
Aadu, Krayzie, lenC. Ei pane suurt volüümi, ei oma väikest winrate ja seega on oodata stabiiselt liikumist

Kõikuvamavad vennad:
ESTPatrick, ranka, hookuspookus, variatsioon. Seda on kole raske ennustada, kuna minu arvates esimesed kolm mängivad üpriski sarnast "stiili", mitte küll stattide suhtes aga vähemalt mängule lähenemise suhtes, mis põhjustab suuri kõikumisi. Variatsiooni mängu ei tea ja seega panin ta siia "tundmatute vendade" gruppi.

lebovend
09.03.11, 12:29
rohvel, kuhu see raix k2ib? :D m6nitad teda v2, et 2ra unustasid? :D :D

Pahvak
09.03.11, 12:33
Selliseid poste on väga huvitav lugeda. Saab veidi rohkem köögipoolest aimu. Aga lenC on nüüdsest väikse volüümiga? :D

variatsioon
09.03.11, 13:21
ideejärgi ei ole mu mäng väga variatsiooni rikas.
FR normaalse winratega ning 50k kätt kuus.

aga sellest mindset on väga ebastabiilne ;)
eks näis mis saab.

ranka
09.03.11, 13:47
rohvel, kuhu see raix k2ib? :D m6nitad teda v2, et 2ra unustasid? :D :D

raix jäi kahe silma vahele ja arvan, et ta on ka krayzie, lenci, aaduga ühes pundis aga 100% kindel ei ole. on omad readid, arvamused aga kuna PLO on minu jaoks köögipool siis ei julgeks seda eriti surkida.


Selliseid poste on väga huvitav lugeda. Saab veidi rohkem köögipoolest aimu. Aga lenC on nüüdsest väikse volüümiga? :D

lenC on olnudki vennike, kes rõhub rohkem kvaliteedile kui kvantideedile, mis on taganud temale väga suure winrate ja väga ilusad graafikud (kui see viimane üldse tähtis on).

Seetõttu ma klassifitseeriks neid "rahulikeks" vendadeks, kes sõuavada tasa aga kaugele jõuavad, kaugemale kui keegi meist oskab eales arvata.

redddman10
12.03.11, 05:37
hookuspookus peab hookuspookust tegema jälle naq eelmise projekti alguses:)
mis ma ütlesin:)

Ints
12.03.11, 17:46
Pole paha tõesti iga mängitud käe kohta 1 dollar kasumit näidata :D

ranka
13.03.11, 01:28
mis ma ütlesin:)

Ja mida ma ütlesin! :) Aga eks selle nädala lõpus saab juba jälle uued tulemused, mis tegelt ei ütle ka veel mitte midagi kindlat. Pakun, et kuskil neljanda nädala lõpus saaks hakata päris huvitavaid koefe pakkuda võitjale ning isegi siis võib absoluutselt kõike juhtuda.

Eelmine aasta tundsin kuidagi projektis mõtetust aga see aasta kuan alguses läks kõik allamäge tundub kogu üritus hoopis pingelisem.




Nii on!

Ma tahaks natuke ennustada. Kõige tõenäolisemalt projekti lõpuks ment52 haarab liidripositsiooni, halvemal juhul jääb teiseks. Kui Codecci alla ei anna siis see kuu "vaevleb" ning jõuab taas break-eveni juurde ning järgmise kuu lõpus lähevad mendiga esimese või teise koha pärast kaklema.

Krayzie kohta ma ei oska öelda, kui palju ta mängida viitsib aga kui viitsib siis ta kahe kuu tulemus tuleb kindlalt €10k kanti. LenC tõenäoliselt ei "üllata" meid aga see ei tähenda, et ta tulemused kehvad. Tõenäoliselt ta jätkab stabiilset tõusu, väikeste mõõnadega terve projekti vältel, sama Aaduga ning täidavad oma eesmärgi väga kergelt.

Problemaatilistemaks kujudeks on mina, ESTPatrick, hookuspookus ja variatsioon, kellega võib kõike juhtuda ning neid raske ennustada, kuna ma ei tea neist eriti midagi. ESTPatrickust tean aga ta miski aja ka reisil, mis võib muuta palju. hookuspookuse shallow mängud on väga variatsioonirikkad, mis tähendab, et tõenäoliselt oma eesmärgi täidab aga samas võib jääda tsipa eesmärgile alla või hoopis hakata mendi või Codecciga esikoha nimel võitlema. Variatsiooni mängu ei tea üldse. Ise arvan, et mu enda mäng tõuseb veel nädalakse, siis pikalt break-even/langev ning tekib väikene tõus ning saan vaevu-vaevu eesmärgi täis.

Üldiselt kogu grupi ma jagaks nii:

Crusherid:
Codecci/ment52 - kui nad jätkavad grindid on neil kõikumised suured aga lõpptulemus väga suur pluss.

Stabiilsed grinderid:
Aadu, Krayzie, lenC. Ei pane suurt volüümi, ei oma väikest winrate ja seega on oodata stabiiselt liikumist

Kõikuvamavad vennad:
ESTPatrick, ranka, hookuspookus, variatsioon. Seda on kole raske ennustada, kuna minu arvates esimesed kolm mängivad üpriski sarnast "stiili", mitte küll stattide suhtes aga vähemalt mängule lähenemise suhtes, mis põhjustab suuri kõikumisi. Variatsiooni mängu ei tea ja seega panin ta siia "tundmatute vendade" gruppi.

redddman10
13.03.11, 02:34
ei väga viis igatahes.GOGOGO everyone

timz0333
13.03.11, 21:25
http://www.youtube.com/watch?v=vI8uGt7CszY

taipupole
14.03.11, 11:41
mida hookuspookus mängib? ma mõtlen ka taset. Sama info võiks ka teiste osalejate kohta olla.

5gww
14.03.11, 11:57
mida hookuspookus mängib? ma mõtlen ka taset. Sama info võiks ka teiste osalejate kohta olla.

ei ole kindel, aga nagu aru sain siis nl1k 6max shallow laudu vms. vähemalt üks käsi oli tal vist selline seal blogis. vb panen ka puusse.

tonis
14.03.11, 13:01
enamjaolt blogis esimeses postis kirjas igalühel mida mängib ja mis plaanid on.

ranka
14.03.11, 13:02
Saadan hetkel pisieksi küsimustikke osalejatele laiali, et siis natuke täpsemat infot anda.

jott
14.03.11, 15:01
mida hookuspookus mängib? ma mõtlen ka taset. Sama info võiks ka teiste osalejate kohta olla.

70% 5/10 6max shallow/cap
25% 10/20 6max shallow/cap
5% random shit (25/50 6max shallow/cap, 3/6 6max shallow/cap, 2/4 6max)

hotcocacola
16.03.11, 06:54
Uuendasin 100k€ lehel enda tulemust:

http://sadakilo.pokkeriprod.com/2011/03/16/long-long-tuesday/


täna tuleb hea uni :)

Char
16.03.11, 08:52
asdf..eem mis su bankroll management on? mingi giga deep?

jott
16.03.11, 10:23
asdf..eem mis su bankroll management on? mingi giga deep?
Ei tea kas mult küsisid, aga 20BI min, et lauda istuksin. Muid piiranguid endale selles osas ei pea

Muusik
20.03.11, 14:22
mis codecci teeb?

ranka
20.03.11, 14:39
Ju õhtul saab teada :)

hotcocacola
21.03.11, 04:22
nädala lõpp oli maximaalselt sitt!!!!! endaga pole ka rahul, oleks pidanud mitu korda teatud vastase vastu ära lõpetama jne.
FML

eks elu õpetab!
vähemalt jäi nädal kasumisse..

variatsioon
18.04.11, 13:33
mis toimub? kus on uuendused?
lenc miks su viimane post on 9. aprillil tehtud?

ranka
18.04.11, 16:16
Tundub, et projekt sureb välja :(

VisaHing
23.04.11, 23:38
tõmmake viimane nädal nl1000 kõik :(.

rahvavaenlane
23.04.11, 23:39
case closed? sad

variatsioon
24.04.11, 17:14
imo võiks teha nii et see ndv ei pea postitama kokkuvõtet ja kuu lõpus siis kõik võtavad oma viitsimise kokku ja teevad final posti.

hotcocacola
24.04.11, 19:06
imo võiks teha nii et see ndv ei pea postitama kokkuvõtet ja kuu lõpus siis kõik võtavad oma viitsimise kokku ja teevad final posti.

+1 zillion

ranka
24.04.11, 19:23
Case ei ole closed. Tõenäoliselt ei hakka postitusi panema see nädal vaid kõik teevad final posti, kus võtame asjad kokku. Ma ei näe mõtet panna praegu "suvalisi" tulemusi üles, paneme järgmise nädala lõpus ja äkki juhtub ime.

Lihtsalt pointless on mul neid tulemusi uuendada kui viimased postid laekuvad alati 2-3 päeva hiljem pärast nõutud aega. Motti puudus on see aasta inimestele vist liialt suur...

Maxi
14.05.11, 21:28
Asi unustatud?

raunsz
18.05.11, 23:51
http://sadakilo.pokkeriprod.com/

Kõik võiks vähemalt kõik-käed-limiidid-kokku graafiku/kokkuvõtte teha või selle üldpildi.
Nagu ma aru saan, siis päris eesmärki ei täidetud, aga palju puudu jäi?

variatsioon
19.05.11, 00:33
Aadu ei ole suutnud viimast kokkuvõtet teha.

hotcocacola
19.05.11, 01:55
nagu ranka arvas peale projekti, et tõenäoliselt aadu kaob kuhugi ära ning kokkkuvõte tuleb alles 1 kuu pärast :D

ranka
19.05.11, 15:41
nii on, suht failblog.jpg. tulemused ei olegi olulised aga aktiivne osavõtt on, mida kahjuks jäi liiga väheks reisid asjad ja muud jamad.

Dogers
19.05.11, 15:44
hea on, et suuremat meediakajastust taha ei tõmband :)