PDA

View Full Version : NL50, nutflush saab insta shove riveril



pastilaa
01.03.11, 16:21
Käe kontroll lihtsalt. Endale tundus ikkagi suht kerge call (nadimad mastid + teinekord Kx mõnel spetsil ja ka harva random hullus). Vastased täiesti tundmatud.
PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

UTG: $50.00
MP: $19.50
CO: $41.30
Hero (BTN): $50.00
SB: $71.80
BB: $50.00

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has A:diamond: 6:diamond:

fold, MP calls $0.50, fold, Hero raises to $2.25, fold, BB calls $1.75, MP calls $1.75

Flop: ($7.00, 3 players) 7:diamond: K:spade: Q:heart:
BB checks, MP checks, Hero checks

Turn: ($7.00, 3 players) J:diamond:
BB checks, MP bets $2.00, Hero calls $2.00, BB calls $2.00

River: ($13.00, 3 players) K:diamond:
BB checks, MP checks, Hero bets $7.25, BB raises to $45.75 and is all-in

2ssapaar
01.03.11, 16:30
call jah, põhjused tõid ise välja

tolmuahv
01.03.11, 18:05
Ma tahan overbet shove vastu riveril foldida. Aga võib-olla olen ma liiga palju PLO mänginud. KQ, KJ, 77 käed on ranges sees ja nut flush on sinu käes. Ehk siis vastasel on tihti nuts või air. Ja mina olen liiga tihti overshove peale nutsi näinud. Tundmatu vastu foldiks.

fyte
01.03.11, 18:24
Raske spot, sest kui BB reg oleks, siis oleks ta ju turnil leadinud (või raise'nud MPd) 2pr/setiga, kuid samas riveri overbet shove flush'iga on ju ka nii üle mängitud, sest harilikult ei calli eriti halvem käsi. Ise kaldun pigem foldi poole siiski, sest kõigest 23bb on investeeritud.

// Mõistlik oleks vast timebank võtta ja tema PTRi tulemuste põhjal otsus teha. Kui fishiga tegu, siis pole tõesti raske otsus. ;p

donkament
01.03.11, 18:51
Mulle tegi üks nl50 reg eelmine nädal peaaegu täpselt samamoodi, prf oli raisetud pot ja tema oli positsioonis, ma floppasin FD ja tema bottom seti, callis mu barreleid nii flopis kui turnis ja river paardus ning tõi flushi lauda ja mu betile INSTAshoves, ma olin tol hetkel mingi pool stacki potti pannud ja callisin maha. Tundus ikka üliwierd play regulari poolt, aga stacki ta mult sai.

ristik
01.03.11, 20:15
kurat.. mina vist küll ei calli seal. Stack ütleb et vastane mingi suvaline donk ei ole ning KQ,KJ ja flopatud setid on vägagi tõenäolsed. Ainsaks arusaamatuseks jääb siis miks ta pidi multiway slõutama ? mingi c/c kõik tänavad ja check/shove ei sa olla lihtsalt mingi suvaline hullus. Tõenäoliselt KQ sealt välja vupsaski

EDIT: Shovebki ta ilmselt seepärast kuna eeldas et kumbki teist ikka seda flushi tõmbab. Suurepärane spot selleks või mis ?

timz0333
01.03.11, 21:48
EDIT: Shovebki ta ilmselt seepärast kuna eeldas et kumbki teist ikka seda flushi tõmbab. Suurepärane spot selleks või mis ?

Seni on suurepärane spot kuni on kindlad readid, et river paardub. Muidu on tasuta kaartide jagamine tõmmetega laual ja 3way potis kaugel heast mängust.

ristik
02.03.11, 12:41
kuna mulle tundub üsnagi kindlalt, et olen taga, siis ükskõik mis kombinatsiooniga pidi ta siin mingisuguse weird play tegema. Loomulikult ei readinud ta river kaarti ja samuti pole meil ühtegi riidi et vastas on mängja, kes teab head mängu