PDA

View Full Version : Live pokkeri "lisad", ajaviitevahendid jms.



vsiu100
20.01.09, 14:36
Kuidas suhtud lives iPodidesse, päikeseprillidesse, nokamütsid, kapuutsid, raamatud, ajakirjad, ristsõnad, taskuarvutid ja muu selline?
kas ja mida kasutad? miks? mis häirib? mis meeldib?

antnx
20.01.09, 14:42
Kuskilt käis vist läbi uudis või jutt, et kõiksugu lisavidinad ja ka reklaamid särkidel kaotatakse ära. Ise suhtun sellesse soojalt. Ise ei kasuta ei kapuutsi, ei prille ega midagi muud. Clean shaved and clean nails + skill with chips - all i need

leits
20.01.09, 14:50
Hmm ma polegi vist kaine peaga live mänginud .. vb paar korda. Kasinnis ma arvan tõmbab ikka k2ele vibra sisse alguses. ma ei teagi enamus reegleidki lives .. vist et igakord pead ytlema mida teed, raise vms?

Siis j22b ainult üks variant. AI dude

Tigrano
20.01.09, 16:23
Pole eriti Lives käinud, mingi 4-5 korda ehk siis nende tasemega turniiridel ei tasu üle pingutada prillide jne vidinatega arvan. Samas kabuutsikas kindlasti saab olema minu standartvarustuses, kui käima hakkan, sest see on ka vabalajal mu lemmik. Kindlasti võiks kuskilt ka muusikat vahel kuulata, siis pikkadel turnadel lõbusam.

ranka
20.01.09, 17:28
Igakord kui ma pargis käen ja näen neid mängijaid pikkade kraedega, et peita oma unearterit, päikseprillide ja kapuutsidega Phil Hellmuti või ma ei tea kelle wannabed, mõtlen, et tegu on ikka fishidega. Ausalt, see ei ole normalane, kui üritad miskeid telle 300+R mängus peita.

Ipodist saan täiesti aru, kuna seal lives osad nii julmalt targutavad, et tilt tuleb peale, siis on paras ipod kõrva toppida ning oma lemmiklugusid nautida või siis lasta ühte lauset järjest: "ma löön selle raisa maha... ma löön selle raisa maha..."

jrgn hell
20.01.09, 17:42
budisti palvehelme kee nagu Andyl on mul kaasas tavaliselt, hea näppida ja keerutada seda. Ranka muidugi sai cooleri sellega riias, kui seal "kriitilistel aegadel" seda kordamööda kandsime, aga nii short term on veel vara rääkida. Luckbox on ka alati kaasas, aga see sitt turnadel ei tööta, mingi micro cashi beta varjant vist või 5card draw oma, seal paneb hullu

ranka
20.01.09, 17:47
Ja kui rääkida live vidinatest, siis Starsil hea lahendus:
http://www.pokerstars.com/vip/store/images/large/card-protector.jpg

Saad lasta ükskõik, mida peale kirjutada, millel on 7 või vähem tähete/sümbolit.

http://www.pokerstars.com/vip/store/?cat=customisable-items&prod=cust-01

RudiTurbo
20.01.09, 18:10
Ma pole veel kasiinos käinud, aga kapuuts oleks kah vist valik, sest seal on hea peita, nagu olex telgis ;D
Päixeprillid mulle eriti ei meeldi, pole mugav ja ma ei tea, see teeb nagu kõik nii ässaks, et imelik on ;D

vsiu100
20.01.09, 18:45
kuna kogemused on ainult kohalikust kasiinost ja odavamatelt turniiridelt(kuni 2k. pole suuri turniire teinud), siis panen oma arvamused asjadest.
päikeseprillid - korra proovimise mõttes võtsin kaasa. ei meeldi. ebamugav oli kaarte vaadata, kuigi valgustus on pargis suht hea võrreldes classicuga näiteks. võib masti sassi ajada, chipsid sassi ajada ja üldse jama, peab pingutama. kuigi mõned kohalikud käivad regulaarselt juba mitu aastat prillidega mängimas ja osad ainult suuremaid turniire(300,1k eur jne). pariisis näigin osasid prillidega cashi tagujaidki 1/2 kuni 4/8 lauaski.
iPod - ei poolda. ei kasuta. no esiteks on parem kohe märgata, kui inimene võtab klapi kõrvast ja reise, call vms teeb. teiseks sa ei saa panna paljusid asju lauas tähele, mida keegi ütleb jne. palju infi läheb kaotsi(jah on palju paska ka ,aga arvan, et peaks kõrvad lahti hoidma). kolmandaks, võid teha kulukaid vigasid, kui ei jälgi täpselt actionit( näiteks keegi eest reiseb, sa ei pane tähele, kuna diiler jääb ette vms ja callid. siis reise callida ei taha ja foldid või tahtsid limp-reise teha ja nüüd saad ainult callida). neljandaks on kaasmängijatel tüütu, kui diiler peab sulle kordama peale seda kui oled klapi kõrvast võtnud, palju nyyd eelneva mängija reise oli jne. teeb mängu aeglasemaks.
nokamüts - on ka regulaarseid kasutajaid ja olen ise ka paar korda proovinud. mulle istub. kuidagi mugav on, kindlam ja parem on teisi ka vaadata.
kapuuts - on kohati ka kapuutsimehi nähtud. pole proovinud aga arvan et suht mugav.
raamat - pisut mõtetu, kuna mõttega lugeda nagunii ei saa sest jälgid tahes tahtmata, mis toimub.
ajakiri - suht sobiv imo. hea kerge lugemine, pole vaja pingutada ja saab ka lauda jälgida. eriti sobiv just esimesteks leveliteks.
chipprotector - meil pole eriti kohanud. aga suht lahedad asjad. niisama vaadata. noh niikaua kui selleks mingi karnevalipoe sitajunn pole vms(kuskil wsopl kellegil oli, nagu on meelde jäänud)

ranka
20.01.09, 18:54
Chiprotektor tegelt on vist hea asi :) Rõhutan sõna vist ,kuna pole ise seda kasutanud aga see võib kunagi tulevikus päästa su stacki või tuua sisse lisaraha, sest kohe meenub mulle Vanapeeru juhtum pokernewsi foorumis, kus lihtsalt diiler korjas kaardid räa või midagi taolist. Chipsidega saab ka aga ma kogu aeg nii shortstack turnadel, et ei olegi põhimõtteliselt chipse midagi kaardidele panna, sest tahan samal ajal ju chipsidega mängida ka :) Seega protektor ideaalne asi kaardidele peale visata ja kui hea protektor siis võib kenast vastaste tähelepanu hajutada või neid mingilgi määral segadusse ajada.

Ipodist niipalju, et kui ma lives käinud (tallinnas pole kordagi kandnud aga pärnus olen), siis sa ei pea seda ipodi röökima panema ja samuti võid vabalt ühe klapiga olla. Hea muusika saatel võib su keskendumine hoopiski parem olla. Sest suudad keskenduda ainult vajalikele asjadele, mitte muule mölale.

Prillid ei meeldi kohe üldse ja jätab nii odava mulje. Mida sa nendest silmadest varjad ? Ja jube suured rahad mängus, mis panevad su silmad vesistama või puupillid punni? Kui tahad oma emotsioone varjata ja ei ole kaasasündinud kivinägu kaasas, siis tule keevitusmaski või mootoratturi kiivriga, mitte prillidega.

Nokamüts - mulle meeldib ja see on suvise riietuse 1 standard element ja tõesti nokamütsiga on selline "kindlam" tunne nagu oleksid "seina taga" peidus ja keegi ei näe :)

Ja kapuutsikas on ka suht sheff, kuigi kapuutsi pole isegi kunagi kandnud. Aa pärnus ükskord kandsin, siis sai kapuuts pähe ja nööriga eest kinni, et ainult silma sugune auk jäi. Keegi mind ei lugenud aga rahast jäin ilma, vist olin liiga koomas :D

variatsioon
20.01.09, 19:03
http://www.funnypokershirts.com/2006img/catalog/36M.jpg
aga kapuuts on ikka peas ;)

lebovend
20.01.09, 20:11
nokamüts - on ka regulaarseid kasutajaid ja olen ise ka paar korda proovinud. mulle istub. kuidagi mugav on, kindlam ja parem on teisi ka vaadata.

pervo stalker?

paradigmlost
20.01.09, 22:05
Kannan alati v2ljas k2ies nokamytsi, aga mitte sellist madalale t6mmatud phil helmuthi stiilis mytsi vaid truckerit (nii talvel kui suvel alati peas mul:D)ja see on mul alati kuidagi viltu peas nii et ei varja midagi aga lahe on ikka...

Davy
20.01.09, 22:09
Chiprotektor tegelt on vist hea asi :) Rõhutan sõna vist ,kuna pole ise seda kasutanud aga see võib kunagi tulevikus päästa su stacki või tuua sisse lisaraha, sest kohe meenub mulle Vanapeeru juhtum pokernewsi foorumis, kus lihtsalt diiler korjas kaardid räa või midagi taolist. Chipsidega saab ka aga ma kogu aeg nii shortstack turnadel, et ei olegi põhimõtteliselt chipse midagi kaardidele panna, sest tahan samal ajal ju chipsidega mängida ka :) Seega protektor ideaalne asi kaardidele peale visata ja kui hea protektor siis võib kenast vastaste tähelepanu hajutada või neid mingilgi määral segadusse ajada.

Ipodist niipalju, et kui ma lives käinud (tallinnas pole kordagi kandnud aga pärnus olen), siis sa ei pea seda ipodi röökima panema ja samuti võid vabalt ühe klapiga olla. Hea muusika saatel võib su keskendumine hoopiski parem olla. Sest suudad keskenduda ainult vajalikele asjadele, mitte muule mölale.

Prillid ei meeldi kohe üldse ja jätab nii odava mulje. Mida sa nendest silmadest varjad ? Ja jube suured rahad mängus, mis panevad su silmad vesistama või puupillid punni? Kui tahad oma emotsioone varjata ja ei ole kaasasündinud kivinägu kaasas, siis tule keevitusmaski või mootoratturi kiivriga, mitte prillidega.

Nokamüts - mulle meeldib ja see on suvise riietuse 1 standard element ja tõesti nokamütsiga on selline "kindlam" tunne nagu oleksid "seina taga" peidus ja keegi ei näe :)

Ja kapuutsikas on ka suht sheff, kuigi kapuutsi pole isegi kunagi kandnud. Aa pärnus ükskord kandsin, siis sai kapuuts pähe ja nööriga eest kinni, et ainult silma sugune auk jäi. Keegi mind ei lugenud aga rahast jäin ilma, vist olin liiga koomas :D


Kahe silma vahele niikuinii ;D

lebovend
20.01.09, 22:25
Kannan alati v2ljas k2ies nokamytsi, aga mitte sellist madalale t6mmatud phil helmuthi stiilis mytsi vaid truckerit (nii talvel kui suvel alati peas mul:D)ja see on mul alati kuidagi viltu peas nii et ei varja midagi aga lahe on ikka...

Kas hip-hop on sinu teema? :p

lenC
20.01.09, 23:12
mul ka kapuuts+nokakas igal pool nagunii - seega pokkerilauas ka. On kasu, meeldib ennast n-ö ära peita, kui mingi move'i teen, kuna vähesest kogemusest hakkavad igasugused kohad värisema jne :D

ok2aa
20.01.09, 23:18
õlu

Yokker
20.01.09, 23:28
lol mul praegu kodus arvuti taga ka millegi pärast kapuuts peas :D

Yokker
20.01.09, 23:29
õlu

Ilma selleta suht mõtetu jah....
aga üle ka ei tohi pingutada :D

Metsapull
20.01.09, 23:42
Võib-olla väike lemmikloom poleks halb mõte ;) Kui igav on siis saab temaga mängida ning alati on võimalus teda ka kaartide kaitseks kasutada.

Yokker
20.01.09, 23:53
kasinni taskukoera või kassipojaga ikka ei läheks ju ;D

LuuK
21.01.09, 05:34
Peaasi, et ei unusta oma loomakesele ka kapuutsi ja prille hankida.

Keiss
21.01.09, 06:02
Siis vbolla isegi julgeks seda lauale panna. ;D

antnx
25.01.09, 15:51
Kaputsiga on palav.

Nokamüts - must be stars

Prillid - D&G? I must be gay then

Ipod - Listening to death metal :(

Priit
26.01.09, 08:04
põhiline nende asjade funktsioon minu arust oleks imago kujundamine: prillid ja kapuutsid vihjaksid nagu sellele, et sul on mingit ebaausust varjata ehk siis pigem loosimale-agro stiilile. Seega oleks nagu loogiline, et selliste asjade kasutamine oleks just kasulikum tightnittidele. Kapuuts pähe, prillid ette ja proovi varastada(edukalt v ebaedukalt) paar esimest kätt ja imago ilusti tehtud.

RudiTurbo
26.01.09, 22:25
Kapuuts pähe, prillid ette ja proovi varastada(edukalt v ebaedukalt) paar esimest kätt ja imago ilusti tehtud.


Ei julge varastada, äkki turvamees näeb ja lõpetan õhtu trellide taga

jrgn hell
28.01.09, 17:44
mul on praegu pooleli, aga modelleerin tööl endale vahast chip-protectorit, mis on miniatuurne stseen, kus durrr beatib helmutit hu-s ja hellmuth läheb tilti. Täna sain käed ka lõpuks külge ja hellmuthile nokamütsi pähe. Kahjuks natuke suur ja ma ei tea, kas valuahjus kroomi valada saab. Eks selgub

http://www.youtube.com/watch?v=zY3b27vZwYk

ment52
28.01.09, 19:04
põhiline nende asjade funktsioon minu arust oleks imago kujundamine: prillid ja kapuutsid vihjaksid nagu sellele, et sul on mingit ebaausust varjata ehk siis pigem loosimale-agro stiilile. Seega oleks nagu loogiline, et selliste asjade kasutamine oleks just kasulikum tightnittidele. Kapuuts pähe, prillid ette ja proovi varastada(edukalt v ebaedukalt) paar esimest kätt ja imago ilusti tehtud.

lol metagame

variatsioon
28.01.09, 19:46
http://www.youtube.com/watch?v=zY3b27vZwYk

btw kuidas phili ja durrrri HU challenge läks?

jrgn hell
28.01.09, 19:48
on see juba tehtud, is epole uurinud, ja tahak ka näha/kuulda

antnx
28.01.09, 22:39
phil sai suhu vist

ranka
28.01.09, 23:56
phil sai suhu vist


Pics or it didn't happen.

EDIT:
Ei uskunud, et nad gayd on :(

Potsataja
29.01.09, 00:00
Krt kõige humoorikam mängija minu lühikeseks jäänud EPT kogemuse põhjal oli üks inglise kutt. Kaasas olid tal karbis päikseprillid, mis ta karbist välja võttis ja ette pani iga kord, kui kätt kaasa mängida kavatses. Peale käe lõppu asetas ta prillid ilusti karpi tagasi ;D

leits
29.01.09, 00:01
Mulle meeldiks mini dildo oma keti otsas.

antnx
29.01.09, 10:41
Durr pidi küll olema. Philil ka minuteada naist pole. Hmmzid

Tigrano
29.01.09, 12:08
Durr pidi küll olema. Philil ka minuteada naist pole. Hmmzid


Phil peaks olema tõsine perekonna inimene.

RudiTurbo
29.01.09, 12:17
Philil ka minuteada naist pole. Hmmzid


NOOB! Kuidas saab kahe silma vahele jääda see, kuidas Hellmuth iga kord karjub oma naisele, HONEY, THEY SUCKED OUT ON ME AGAIN ! ;D HONEY, HE CALLED THE RAISE WITH A QUEEN AND A TEN!

Tigrano
29.01.09, 12:25
NOOB! Kuidas saab kahe silma vahele jääda see, kuidas Hellmuth iga kord karjub oma naisele, HONEY, THEY SUCKED OUT ON ME AGAIN ! ;D HONEY, HE CALLED THE RAISE WITH A QUEEN AND A TEN!


Live pokkeri lisa - naine ;D

Ma pean ka täna naise kaasa võtma ja karjuma üle saali hakkama, jälle tehti suckout calliti 72-ga ja hititi rida, kuidas küll nii saab võitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ::)

antnx
29.01.09, 12:28
UPS my bad :(

ActionJackson
29.01.09, 12:30
Ma pean ka täna naise kaasa võtma ...


See poleks enam originaalne. Võta parem vanaema!

hotcocacola
29.01.09, 12:32
lisabossid rsk ;D

runnar
29.01.09, 13:30
Phili naine on ainuvõimaliku elukutsega - psühholoog :)

ranka
29.01.09, 15:21
Durr pidi küll olema. Philil ka minuteada naist pole. Hmmzid


Seriouslly? Durr on PD?

marguzz22
29.01.09, 15:48
paistab küll, vaata ta käitumist, olekut jne. Kindlalt ****, sellest saab miilide tagant juba aru.

Tuul
29.01.09, 18:55
Nüüd, kui te juba Durri seksuaalsuse välja tõite, siis jääb küll selline mulje

hotcocacola
29.01.09, 20:21
mlle ka tundub et ta vihmarennimees....aga kindlalt ei tea..

Rage
29.01.09, 20:25
vihmarennimees
irwwwww

jrgn hell
30.01.09, 17:00
kusjuures vaadake neid 1000/2000 mänge ftps või mis need olidki, seal kogu aeg mingid ssnl´i mängijad tulevad prode käest chatis küsima, et kas durrr on tegelt ka ****. Eriti hea möla on siiis, kui durrr ise ka lauas

antnx
02.02.09, 15:03
Pics or it didn't happen.

EDIT:
Ei uskunud, et nad gayd on :(



http://img246.imageshack.us/img246/8863/n18307735304859659041yq6.jpg
http://img246.imageshack.us/img246/5840/n18307735308667927746td3.jpg
http://img209.imageshack.us/img209/3818/n18307735308667938165ff6.jpg

Tigrano
02.02.09, 15:13
Oh jah.

marguzz22
02.02.09, 16:51
hahahahah mida pilti

ESTPatrick
02.02.09, 17:24
Minu kõige suurem lisa ja abiallikas LIVE mängus on:

PISANG APELSINIMAHLAGA ja kui olen eriti loose, siis TOPELTPISANG APELSINIMAHLAGA

antnx
02.02.09, 17:30
Pisang = naistejook



durrrrrrr

ESTPatrick
02.02.09, 17:33
Pisang = naistejook



durrrrrrr


seda ütlesid Triobet Livel kõik kes mind nägid, lahkudes jõid kõik seda.

ESTPatrick
02.02.09, 17:35
joon mis maitseb, kellegi arvamus mind ei häiri ja Bitch, be cool!

antnx
02.02.09, 17:37
;D

Ega ma paha pärast. Ise ka joonud seda. Lihtsalt tean palju tüdrukui kellele see maitseb.

ESTPatrick
02.02.09, 17:42
;D

Ega ma paha pärast. Ise ka joonud seda. Lihtsalt tean palju tüdrukui kellele see maitseb.


miks muidu seda joon

leits
02.02.09, 17:45
põhiklubi jook on see ;)

antnx
02.02.09, 17:48
Kluppi lähed siis peab olema rahakoti vahel viie-sajased, kui tüdrukutele välja teed. Kaardiga maksjad ei küta kuumaks.

Tigrano
02.02.09, 19:29
Kluppi lähed siis peab olema rahakoti vahel viie-sajased, kui tüdrukutele välja teed. Kaardiga maksjad ei küta kuumaks.


Hahahha ;D

Codecci
03.02.09, 07:43
on see juba tehtud, is epole uurinud, ja tahak ka näha/kuulda

Hellmuth sittus täis obv ;)