PDA

View Full Version : TrioBet Open 2011



Leheküljed : 1 [2]

KristjanLaas
19.06.11, 18:00
laasi nägin kah

Kui nüüd mind mõtlesid, siis nice read, kuidas ära tundsid?

samas ega lihtsalt Laasist enam ei piisa, eesti täis neid pokkeri staarilaase ju.

:(

KraindOnMaind
19.06.11, 18:39
kamoon lauri, tahab tulla

rohelinekonn
19.06.11, 19:15
nägupidi tuntsin ära kuidas muidu keegi ju paar päeva enne mingi rate pildi postitas.

Lauri paneb kinni kah ma loodan

vilkar
19.06.11, 19:44
nägupidi tuntsin ära kuidas muidu keegi ju paar päeva enne mingi rate pildi postitas.

Lauri paneb kinni kah ma loodan

Ma ei tea mulle tundub, et Raigo Vakra võib vabalt võita täna, jookseb ikka väga hästi ja õnne on ka olnud piisavalt ehk flipid on ära tulnud jne , aga eks näis 4 alles veel

pikk28
19.06.11, 19:47
Raigo on hea loose live mängija.

low-flow
19.06.11, 19:47
Reportaaži järgi on hetkel küll veel igamehe mäng, aga go go go Lauri Nugin!

inward
19.06.11, 19:53
Loodan ka, et siis minu nimekaim paneb kinni ära :D



e: Lauri ikka.

vapsik
19.06.11, 19:54
Viktor?

vsiu100
19.06.11, 19:58
Gintaras?

loodan ise Vakrat HU-s näha

hotcocacola
19.06.11, 20:33
Lauri oskab mängida, aga nii palju kui ma temaga koos live turnasid olen toksinud, siis tema lõppfaas on alati kohutav. Siis ei jätku mune, kuivab surnuks vms. Lõpuks on commited ja lükkab mingi pasaga.

Loodetavasti tuleb täna erand!
Lauri ja Vakra HUsse !

privador
19.06.11, 20:58
Ei tea jh kui das Vakra mängib, aga olympicu nn regularina on tal vist päris head tulemused. Samas mulle meeldib, et ta suht nn tõsiselt võtab pokkerit-vähmelat lives on alati väga nn konsentreerunud ja vaikne.
Huvitav miks nn perek käsper boikoteerisid triobet openit?
Või isegi nn enamus all-inlasi

vsiu100
19.06.11, 21:21
tehti diil...

nikitheone
19.06.11, 21:23
lol wut. leedukas peab tööle jõudma ja loobub edasimängimisest? heh

vsiu100
19.06.11, 21:29
lol wut. leedukas peab tööle jõudma ja loobub edasimängimisest? heh


nii ta mulle ütles. wsop-le ta ka minna poleks saanud.
pani oma civicule sõpradega hääled sisse ja punuma, et hommikul tööl olla.

vakra on cl ja mäng on palju hoogsamaks läinud.

adam_q
19.06.11, 21:45
vsiu, väga kõva ja operatiivne livereportaaz ;)

Svenza
19.06.11, 22:02
Ja üleüldse väga kõva üritus. Tänud Burgetile ja teistele asjapulkadele kes nii kõva ürituse korraldasid.
Ja Nugin vana lits... Ei saanud ma oma pokkeriketse varna visata...

hotcocacola
19.06.11, 22:05
Kiidan Vsiud ja teisi reportereid. See on imo üks parimaid ülekandeid, suht tihedalt peksab uuendusi peale :)! Samas, see on ka suht esimene kord, kui ise kõrvalt vaatan sellist ülekannet :D

vsiu100
19.06.11, 22:05
kohe viimased kanded, HU läbi......

hotcocacola
19.06.11, 22:06
Uuri talt, mis ta triobeti user on, oleks huvitav teada :)

vsiu100
19.06.11, 22:20
herlio oli kõik päevad siin ja sebis rohkemgi, kuna tegi ka pilte.
aga muidu jah, nuts üritus, oleks tahtnud isegi kauem sees olla........loodetavasti tuleb järgmine suurema osalejate arvuga ja näiteks 2x suurema bi-ga.

viktor on muidu rohkem netimängija(mõned live turniirid ikka teinud). netis mängib husng-sid ja mtt-sid.

KristjanLaas
19.06.11, 22:35
nägupidi tuntsin ära kuidas muidu keegi ju paar päeva enne mingi rate pildi postitas.


Hmm, long runis oleks pidanud nagu Rostockis olema sel ajal.

Keiss
20.06.11, 05:16
Vagiina

tark oled

hotcocacola
20.06.11, 05:57
obv

vilkar
20.06.11, 08:28
ma oleks tema asemel siis juba gamblinud ja kõik käed allinn läinud :D (pean silmas seda leedukat siis)

Rage
20.06.11, 09:05
Ma käisin hollikas afterpartyl, mingi peale kolme lasin jalga, mina nägin esimest korda, et hollikas oli mehi rohkem kui naisi.. kedagi tuttavat seal ei näinud va Runnarit baarileti juures..

vilkar
20.06.11, 09:12
Ma käisin hollikas afterpartyl, mingi peale kolme lasin jalga, mina nägin esimest korda, et hollikas oli mehi rohkem kui naisi.. kedagi tuttavat seal ei näinud va Runnarit baarileti juures..

Ma nägin Sveni aga sind ülesse ei leidnud , ise olime 5ni seal ehk kuni kinni pandi see koht.

Täna veel suht uimane olla sellest nädalavahetusest. Live pokkerist ka kopp ees mõneks ajaks.

Järgmine aasta võiks asi deepim olla ja lvlid pikemad siis oleks kõik pro :P

prygikala
20.06.11, 11:08
Üritus oli tõesti väga vinge, suur kummardus kogu kaadrile, kes selle kinu kokku panid. Loodame siis, et see ei jää ainukeseks nõnna suureks ürituseks. Ise andsin kah oma viimased 750k tsippi Nuginale nagistamiseks, vastutasuks kingiti 16. koht.

MeelisV
20.06.11, 11:44
ma oleks tema asemel siis juba gamblinud ja kõik käed allinn läinud :D (pean silmas seda leedukat siis)

Ise mõtlesin ka algul nii, aga võibolla jõudis ta sitoutides isegi kaugemale? Uurinud ei ole, aga tunduvad kuidagi samavääsed, et kas hakata shovema iga käsi või sitoutida.

vilkar
20.06.11, 11:58
Ise mõtlesin ka algul nii, aga võibolla jõudis ta sitoutides isegi kaugemale? Uurinud ei ole, aga tunduvad kuidagi samavääsed, et kas hakata shovema iga käsi või sitoutida.

no peale diili tegemist oleks pidanud tal eriti savi olema ! allinn any 2

vsiu100
20.06.11, 12:17
no peale diili tegemist oleks pidanud tal eriti savi olema ! allinn any 2


arvasin ise sama, aga teised oleks selle läbi hammustanud ja stallinud igaüks iga käega näiteks 3min otsusega.
leedukal oli paketist ja karikast savi ja tal oli väga kiire tagasisõiduga. + pole mõtet lolli ka mängima hakata, kui asjast huvitatud tahavad tõsise mänguga võitjat selgitada.

ziimukaz
20.06.11, 12:23
leeduka chipsid koristati laualt üldse ära pärast tema lahkumist

Cash87
20.06.11, 12:26
Muidugi, mis tal põdeda kui kõik said võrdselt raha! Tegi tubli ja mõistliku otsuse ja lasi võrdsetes seisudes teistel edasi mängida.

vilkar
20.06.11, 13:17
arvasin ise sama, aga teised oleks selle läbi hammustanud ja stallinud igaüks iga käega näiteks 3min otsusega.
leedukal oli paketist ja karikast savi ja tal oli väga kiire tagasisõiduga. + pole mõtet lolli ka mängima hakata, kui asjast huvitatud tahavad tõsise mänguga võitjat selgitada.

seda küll :D, aga iga raisi peale oleks võinud ta küll pimedalt nuppe kütta :D

minuraha
20.06.11, 14:43
arvasin ise sama, aga teised oleks selle läbi hammustanud ja stallinud igaüks iga käega näiteks 3min otsusega.
leedukal oli paketist ja karikast savi ja tal oli väga kiire tagasisõiduga. + pole mõtet lolli ka mängima hakata, kui asjast huvitatud tahavad tõsise mänguga võitjat selgitada.

Poleks olnud vaja üldse mainida, et kuhugile minek, lihtsalt nuppe iga käsi, siis poleks keegi stallinud.

kivisaba
20.06.11, 17:17
ma ei saa aru sellest, miks tehti diili kui oli selge et ühel vennal on tõsine aja puudus tundub küll väga rutaka plaanina diili tegemine seal või vähemalt even chopi tegemine. Kui mul on aega rohkem kui vastasel siis ta võiks ju nats visata selle eest et tal kiire on.

AndresBurget
20.06.11, 18:33
Üritus läks väga hästi korda ja neile kes ise kohal ei saanud olla infoks, et me tegime selle turniiri 9 supervisori ja 2 turniiridirektoriga ära. Võtke WSOP Day 1A kõrvale ja saate aru kui suured mastaabid tegelikult olid ja peaks mainima, et seal on kindlasti rohkem abilisi kes erinevaid töid teevad :) Ühesõnaga meie poolt ka selline omalaadne rekord kuigi eks see rekord hakkas jalgadele mis kõvasti valu said :)

Ülekanne oli super, sain kolmandal päeval ka vaadata veidi ja eks teen sellele tiiru peale veel kord :)

privador
20.06.11, 18:35
Poleks olnud vaja üldse mainida, et kuhugile minek, lihtsalt nuppe iga käsi, siis poleks keegi stallinudjep ja lisaks saad hullu readi külge, et mingil hetkel läheb vend hulluks ja hakkab iga käsi shovema.

minuraha
20.06.11, 19:55
jep ja lisaks saad hullu readi külge, et mingil hetkel läheb vend hulluks ja hakkab iga käsi shovema.

Ja mis on asja miinus täpselt? Tal ei olnud midagi enam kaotada ju, mis see read loeb?

AndresBurget
21.06.11, 22:28
MrD juba kirjutas mida diileritöö endast kujutab aga tegelikult said need kes meil õppisid ikka vaid heal juhul nö. maitse suhu sellest mida tegelikult üks diiler oskama peab. Õppida on veel palju kuid sellise massiivse turniir jaoks pigem algaja, veidi käte värinat näitav naeratava diiler kui tõsise näoga pro, vähemalt mina valiksin nii :)

Njah, ärge arvake, et diilide on lihtne, sest üks asi on arvutada pankasid, tõsteid jmt. teine asi on kaarte segada, jagada nii, et mitte kordagi ei eksi. Eks MrD saab sellest rääkida millist vatti nad tegelikult koolitusel said :D

Kui oleks olnud aega ca. 2 kuud teha sellist koolitus siis oleks tõesti olnud kõik profid jagamas. Muuseas jagas turniiril 53 õpilast ja ülejäänud olid kogemustega diilerid Eestist, Lätist ja Leedust.

Mis puudutab stäkke jmt siis tagasiside on alati teretulnud andres.burget@triobet.com aadressil ;)

Muusika oli teatud ajal vali aga see oli ka show üks osa. Need kes käisid teisel ja kolmandal mängimas said seda teha üsnagi õdusas õhkkonnas minu arvates. Toit - Saku suurhalli catering ei olnud tõesti esimesel päeval nii hea kuid taas, 2 & 3 päev oli ikka hoopis teine asi.

Kui selline turniir veel korraldada siis kindlasti Day 1A, Day 1 B, Day 2 ja Day 3, et osalema saaks kuni 2200 mängijat :)

kjmrc
22.06.11, 11:13
Järgmine aasta võiksite jah kuni 2000 mängijaga turniiri korraldada, kuna tõesti on näha, et inimesed tahtsid peale 1100 kohta ka veel massiivselt osa võtta.

MeelisV
22.06.11, 12:12
Kui selline turniir veel korraldada siis kindlasti Day 1A, Day 1 B, Day 2 ja Day 3, et osalema saaks kuni 2200 mängijat :)

Aga siis rohkem turbomaks ei muutu turniir? Kindlasti ei saa ju esimesel päeval 10 tundi üks vahetus mängida.

nomerlot
22.06.11, 12:39
Mina sain sel turniiril jagades aru, et peamine nõrkus tuli mõlemal päeval esimest vahetust diilides välja - närv oli sees, pulss kõrgem ja võttis käe sõna otseses mõttes värisema, mida oli näha just stäkkide üle lugemisel (isegi mängijad panid seda tähele) Päeva edenedes läks närv üle.
Sama asja juures selgus ka teine asi, mida on vaja juurde harjutada - stäkkide kiirem lugemine, praegu oli nii, et pidi mõnel korral uuesti üle lugema, et kindlasti viga sisse ei tuleks.
Mõlemad nõrkused on sellised, et seda saab välja ainult korraliku praktikaga ehk siis peab kodus harjutama ja aktiivselt diilimisvõimalusi otsima.

"Raske õppusel, kerge lahingus" pidas ka paika, sest päris mängus ikka ei näe sellist asja, et terve laud läheb all-in ja tekib 5-6 kõrvalpanka :D

-andres-
22.06.11, 13:08
Aga siis rohkem turbomaks ei muutu turniir? Kindlasti ei saa ju esimesel päeval 10 tundi üks vahetus mängida.

Day1A, Day1B, 2k mängijat väga ära ei mahuta korraga Eestis.