PDA

View Full Version : 50NL: Kaks paari riveril, kui lauda jõuab flush



MeelisV
02.03.11, 00:12
Vastane break even reg HUs. 15k käsi trackitud ja 2 BI miinuses. Oli agro vastane.
Statsid: Käsi 37, VPIP 57, Call open 6, Steal 83, 3bet 23.5, Fold to 3bet 25, Agg factor 1.3, Flop cbet 100, Fold to cbet 50.


No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (BB) ($67.85)
SB ($57.35)

Preflop: Hero is BB with 4:club:, K:club:
SB bets $1.25, Hero calls $1

Flop: ($3) 2:diamond:, K:diamond:, 4:heart: (2 players)
Hero checks, SB bets $2, Hero raises $5, SB calls $3

Turn: ($13) 10:club: (2 players)
Hero bets $7.50, SB calls $7.50

River: ($28) 6:diamond: (2 players)
Hero :confused: Mida Hero edasi teeb? Kuna vastane on agro, siis Hero kardab, et beti peale võib vastane shipida!

neeme
02.03.11, 00:29
Beti peale kardad, et shipib ? Kui tihti ta siis seda teha võiks? Kui keerab oma SD value hande bluffiks siis b/c või c/c (c/r sa enam valuet ei saa halvemalt käelt).
Sinu antud statside põhjal ei ole ta midagi agro. 3bet lihtsalt natuke suurem, käsi vähe!

VisaHing
02.03.11, 00:29
Ma ise arvan, et kui mega agre, siis ta oleks oma flush drawga 3betinud flopil. Pigem paneks ta 35-e peale.
Check-call river ma pakun ?? Kui betida ja kardad, et lükkab, sis milleks betida?

MeelisV
02.03.11, 00:39
Sinu antud statside põhjal ei ole ta midagi agro. 3bet lihtsalt natuke suurem, käsi vähe!

Sampel väike, PTRi andmetel oli agro.

EestiMats
02.03.11, 08:52
Flopis ch-r ja turni beti suurused on standard v ? Kahtlaselt väiksed morst, aga riveril ma ei tea.

timz0333
02.03.11, 13:33
Flopis ch-r ja turni beti suurused on standard v ? Kahtlaselt väiksed morst, aga riveril ma ei tea.

Vaatasin ka sama asja. BE regulari vastu kellega me ilmselt rohkem ei kohtu paneks betid vastavalt käe tugevusele. Nii väheste käte põhjal ma neid statse ei vaata tavaliselt. Riveril ma kaldun beti poole, ei tahaks uskuda, et ta õhuga siin tundmatu vastu üle lükkab, esindab ju sinu liin ka kohale jõudnud masti. Bet/fold 19$.

MeelisV
02.03.11, 19:49
Vaatasin ka sama asja. BE regulari vastu kellega me ilmselt rohkem ei kohtu paneks betid vastavalt käe tugevusele. Nii väheste käte põhjal ma neid statse ei vaata tavaliselt. Riveril ma kaldun beti poole, ei tahaks uskuda, et ta õhuga siin tundmatu vastu üle lükkab, esindab ju sinu liin ka kohale jõudnud masti. Bet/fold 19$.

Nõus, et betsize flopil/turnil nats halb. Olen harjunud flopil selliselt c/r ja harjumusest panin ka väga tugeva käega sellise summa. 6$ oleks vast parem olnud. Ja turnil mingi 9$-10$ või kui oleks flopil tõstnud 6$, siis oleks pot olnud 15$ ja sinna mingi 11$-12$ võinud bettida turnil.
Bet/fold 19$- Pot on siis 90$ ja foldin viimased 24$?

Codecci
03.03.11, 02:22
Statside järgi küll niiväga agro ei ole ja kahtlen sügavalt, et 50NL regular seal bluff-raiseda julgeb. Teen valuebeti, kui saan raise siis foldin.

Edit: ja betsize on veidi halb mida teised juba mainisid. See 2.5x ei ole väga hea harjumus OOP minu arust, pane ikka vähemalt 3x edaspidi.

MeelisV
03.03.11, 03:10
Statside järgi küll niiväga agro ei ole ja kahtlen sügavalt, et 50NL regular seal bluff-raiseda julgeb. Teen valuebeti, kui saan raise siis foldin.

Edit: ja betsize on veidi halb mida teised juba mainisid. See 2.5x ei ole väga hea harjumus OOP minu arust, pane ikka vähemalt 3x edaspidi.

Vist väljendasin agro readi liiga tugevalt, aga PTRi andmetel ta flopis 9%, turnis 13% ja riveris 16% agrom kui optimaalne.
Et siis arvad ka, et Bet/fold 19$- Pot on siis 90$ ja foldin viimased 24$? Ma ei tahaks seal siis juba pot oddside pärast foldida. Või teen väiksema VB? Aga väiksem võib just bluffi induseida?
Kas näiteks flushdrawga või open endediga teen ka rahulikult 3x c/r? Ma olen praegu tähele pannud, et 2.5x tõste peale folditakse ka väga palju, aga hakkan siis 3x tegema.

Codecci
03.03.11, 04:37
Vist väljendasin agro readi liiga tugevalt, aga PTRi andmetel ta flopis 9%, turnis 13% ja riveris 16% agrom kui optimaalne.
Et siis arvad ka, et Bet/fold 19$- Pot on siis 90$ ja foldin viimased 24$? Ma ei tahaks seal siis juba pot oddside pärast foldida. Või teen väiksema VB? Aga väiksem võib just bluffi induseida?
Kas näiteks flushdrawga või open endediga teen ka rahulikult 3x c/r? Ma olen praegu tähele pannud, et 2.5x tõste peale folditakse ka väga palju, aga hakkan siis 3x tegema.
Sellises olukorras ebaolulised pot oddsid, bet/fold $19 on fine. Flush drawi ja OESD-ga muidugi 3x, kõigega 3x+ kui üldse C/R 'id ;)

anatoli grinder
03.03.11, 09:30
ma t6staks flopis 7.5 peale ja vahel shoven turni ,kui tean, et vastane mastiostul. hetkel tundub jah bet/fold k6ige m6istlikumana.

EestiMats
03.03.11, 11:16
ma t6staks flopis 7.5 peale ja vahel shoven turni ,kui tean, et vastane mastiostul. hetkel tundub jah bet/fold k6ige m6istlikumana.

Flushdrawidelt võetakse valuet mitte ei aeta shovega foldima. Kui read on , et fd-ga tuimalt callib mingi 2x poti siis miks mitte.