PDA

View Full Version : NL100 bottom set ja wierd liin regulari poolt



g00000se
04.03.11, 00:45
MP1: $100.00
Hero (MP2): $100.00
CO: $90.50
BTN: $77.70
SB: $83.05
BB: $55.55
UTG: $35.00
UTG+1: $100.00 12/11/4.3 agg3.4

Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with 6 :diamond: 6 :spade:
1 fold, UTG+1 raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 1 fold, BTN calls $3, SB calls $2.50, BB calls $2

Flop: ($15.00) T :club: 6 :club: K :diamond: (5 players)
SB checks, BB checks, UTG+1 checks, Hero bets $8.00, BTN folds, SB folds, BB folds, UTG+1 raises to $24, Hero??

Vastane tundub olevat fit n fold, historyt ei ole (vähemalt midaig ebatavalist mitte). Mis kurat tal olla võib. Esimesena viskab ette kas AK FD'ga või AQ FD'ga. Kas ta võib ka seti siin nii mängida ?? Cbet on 72

Pahvak
04.03.11, 09:37
Miks sa flopil nii vähe panustad? Bustoks pead nagunii minema. Nüüd on küsimus, kas callida või otsa panna. Defaultina ja readiteta paneks siin vist otsa.

leits
04.03.11, 10:02
ma foldin, panen ta KK peale

g00000se
04.03.11, 10:52
Flopil panustan vähe kuna kaks argliku fishi on järgi. Regulari ma olin juba maha kandnud, kuna checkis. Ise arvan, et ma olen kas taga või flippan AQ vastu, minimaalne AKs

2ssapaar
04.03.11, 12:35
flopi betsize on leak kindlasti. Paneks tavaliselt $11-13. Check-raise on kahtlane ja tundub väga tugev. Ei usu, et suudaks foldida tho .. paneks otsa.

VisaHing
04.03.11, 22:26
Mai saa aru, kas tõesti on siin fold option ?
Me biidime ju nii sitaks käsi ja kui tal olekski mingi nutsune draw, siis see on risk mis sa pead võtma.
Mina paneks nuppe. Ja tõstaks selle käe cooleri alla.

Muidu jah. Vastane mängib küll seda kätt nagu oleks tal monster.

qbj0hn
05.03.11, 06:33
Mmm,12/11 UTG-lt raise.
Mõtleme nüüd millega ta raiseb seal mis selle flopiga seob.
AK,1010,KK,AJ???12/11 ei raise elusees AJ-iga UTG-lt,et tal seal flopil draw oleks.(gutshotiga ei raise ta ja flushdrawiga kindlasti raiseks,aga ma ei usu,et tal seal AJc on)

Minuarust on see fold siin,kõige halvem käśi millega ta seal shoveks on ntx AKc või siis AK milles ma sügavalt kahtlen,et ta üle raiseb sind.St siis,et AKc-ga ta tahaks sisse saada jah,aga AKo-ga ta ainult calliks mu arust.
Suht kindel,et kas KK või 1010 on seal vastas.

Foldime.

fyte
05.03.11, 11:59
Kui flopatud setiga ei taheta jätkata siuksel boardil, siis peaks ju pre foldima juba?

janek174
05.03.11, 12:07
Kui flopatud setiga ei taheta jätkata siuksel boardil, siis peaks ju pre foldima juba?

Päris nii sinisilmselt ka ikka mõelda ei saa ju. Ega pre statid ei tähenda, et vastast flopi mängu põhjal ei võiks tugevama käe peale panna ja oma mängu ümber hinnata. Kui kõik nii standard oleks, poleks sellel strateegiafoorumil ju üldse mõtetki.

timz0333
05.03.11, 15:03
Kui flopatud setiga ei taheta jätkata siuksel boardil, siis peaks ju pre foldima juba?

Poleks arvanud, et sinusugne mängija suudab nii valesti mõelda. In game ilmselt vähesed foldiks selle.

fyte
05.03.11, 15:08
Eks võin võib-olla tõesti FR koha pealt puusse panna, kuid ma ei näe lihtsalt sel setmine'misel mõtet, kui hakata foldima postflop foldima, nii harva kui see set flopatakse.

// samas oleneb küll sellest, kas fishid seljatagant overcallivad veel. Esimeses postis polnud peale UTG+1, teiste mängijate kohta infi antud.

g00000se
05.03.11, 18:43
Kahjuks ei saagi teada mis tal oli, kuna foldisin... Kui aus olla siis arvan et käitusin õigesti. Sellise tsitaadiga pole muidugi mõtet siia tulla, et "seti flopis ei foldi vms"

qbj0hn
05.03.11, 18:56
Yeah,well played.Siukses olukorras tuleb lihtsalt max timebank võtta ja korralikult mõelda läbi oma tegevus.Ega kui ei mõtle siis shipiks sisse ka...
Ausalt öeldes endal pole NL50 veel sellist olukorda ette tulnud.Set over set ainult 1x vist olnud ja siis olin ka ees.Aga see käsi tuleb meelde kohe kui antud olukorras olla nii,et hea postitus.

janek174
05.03.11, 19:00
Olen isegi NL25-s bottom seti ära foldinud, kui kuival boardil kaks regular nitti minu ees nuppe tegid. Ja neid seti foldimisi on veelgi olnud. Päris nii see mäng ikka ei käi, et näe, foorumis öeldi, järelikult peab nuppe tegema. (nende foorumi soovituste ja õpetuste pärast olen ma tegelikult üsna palju raha kaotanud).

alaska
05.03.11, 20:19
Miks see liin tal nii weird siin on? Ei tahtnud nelja vastase vastu cbettida, kui pool lauda checkis ja meie selle peale bettisime, seejärel ülejäänud foldisid, regular võib vabalt avastada, et isegi ta QQ on siin hea väikese move tegemiseks. Ma ei saa sellest foldist küll aru.

g00000se
05.03.11, 20:29
Miks see liin tal nii weird siin on? Ei tahtnud nelja vastase vastu cbettida, kui pool lauda checkis ja meie selle peale bettisime, seejärel ülejäänud foldisid, regular võib vabalt avastada, et isegi ta QQ on siin hea väikese move tegemiseks. Ma ei saa sellest foldist küll aru.

Sellise regulari poolt ei juhtu seda pm NEVER. Ja see kui 1 kord sajast tal see QQ seal on ja foldib shovele...no nahui ?

alaska
05.03.11, 20:31
Kas sellised regularid ei pane siin alati cbetti oma setiga nii paljude vastaste vastu?

g00000se
05.03.11, 20:41
Kas sellised regularid ei pane siin alati cbetti oma setiga nii paljude vastaste vastu?

Reeglina panevadki, sellepärast see ongi weird liin. Krt seda teab miks ta ei pannud. Vb ei tahtnud AQs'iga panna, kuna järgi kaks fishi ja kui me kõik callime, siis pot turnis nii suur ja kui draw kokku turnis ei tule tal, siis sitt seis või mina ei tea. Samas need fishid olid kõik suht arad ja ka minu fold to cbet on suht okei. Cbet 4way potis tundub väga väga strong ja vb ei tahtnud ära hirmutada vms...

tolmuahv
06.03.11, 04:17
Ma enne calliks kui foldiks siin. Kui villainil on AQs või AKs ja turni tuleb suvaline tellis, siis ta ei peaks väga agressiivselt jätkama. Meil on ka positsioon tema suhtes. Callida on 16 taala $63 potti, et re-evaluateda turn. Kui villain paneb turnil committing beti, siis võib kaaluda foldi. Taoline nit ei tee meile 2 streeti c-r, eriti kuna ta peab meie calli puhul ka meid draw peale panema. Seega kui ta turni checkib, siis paneks piisavalt, et draw jätkata ei saaks. Võib-olla isegi shoveks, sest see tundub nõrgem.

Fold oleks sellepärast ka halb, et kui villain on seti peal ja paneb meid calli tõttu draw peale, siis iga risti puhul võib ta lasta end veel potist välja bluffida. Sel juhul peaks ta panema turni vähe (me calliks) ja riveri checkima (me shoveks). See on küll natuke stretched lähenemine, aga taoliste nittide puhul saabki neid nii kitsa range peale panna ja käelt maha bluffida.

tdx
09.03.11, 11:59
kahtlaselt nitine värk siin... miks ta setti C-R'ima peaks uberdrawy boardil family potis, riskides et flop läbi chekitakse? C-R on rohkem nagu liin mida tõmbega võtta.