PDA

View Full Version : NL50 88 facing resteal @ btn



WIN
08.03.11, 15:24
BB on enamvähem TAG miski 25 -30 käe kohta 25/19 vist oli midagi sellist. 1 korra varem BBlt restealinud.

Mis liin oleks parem olnud ja kas mis on selles liinis halba.

$0.25/$0.50 No Limit Holdem
FullTiltPoker (http://weaktight.com/ftp/)
4 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
CO Amarnike ($23.25)
BTN Hero ($62.10)
SB TikkeR ($51.20)
BB FTF DOIT ANYWAY ($56.65)

Pre-Flop: ($0.75, 4 players) Hero is BTN 8:diamond: 8:heart:
1 fold, Hero raises to $1.50, 1 fold, FTF DOIT ANYWAY raises to $4.75, Hero calls $3.25

Flop: 10:club: 3:club: 7:spade: ($9.75, 2 players)
FTF DOIT ANYWAY bets $6.75, Hero calls $6.75

Turn: 2:spade: ($23.25, 2 players)
FTF DOIT ANYWAY checks, Hero checks

River: J:heart: ($23.25, 2 players)
FTF DOIT ANYWAY bets $14.50, Hero folds

emmimees
08.03.11, 15:36
Enamasti foldiks pf. Kui otsustasid floatida, siis miks turni ei bettinud? usun, et ta ülepaariga oleks 2. barreli pannud, aga nüüd riveris jah kööga.
Mis keegi arvab flopi cbeti raisemisest?

WIN
08.03.11, 15:43
turni ei raisenud kuna parema käega kui 88 ehk siis nagu sa ütlesid overpaar ja ma arvan top paar ka paneb edasi turnil, seega ma suht kindel et mul best hand ja ei tahax max valuet, bettides turni tihti foldib jah kuid check ja call blank 1/2 riverbet ntx oleks ehk parem või hmm... või siis jällegi et ei ole ...

emmimees
08.03.11, 16:01
Ma arvan, et on üsna vähe blank rivereid ja parem võtan turnis poti.

WIN
08.03.11, 16:01
okay makes sense.

tdx
09.03.11, 10:49
Mis keegi arvab flopi cbeti raisemisest?

Sa ei lase härral siis enam oma bottom ranget bluffida, sama valuecutid ennast vs ta top range.

emmimees
09.03.11, 11:44
Sa ei lase härral siis enam oma bottom ranget bluffida, sama valuecutid ennast vs ta top range.

St seda, et callime kõik 3 tänavat, sest paneme ta ülekaartidele? Mina jälle arvan, et flopi raise tõepoolest paneb ta halvemats loobuma kuid samas võib palju halbu kaarte maha tulla aga raisega hoiame ta ausana ja saame poti endale kui lihtsalt surnuks callides teadmata kus me ollla võiksime. Öeldakse jah, et ei raise info saamiseks, aga vahest on see vajalik imo, sest lihtsalt tuleb lihtsalt hulga odavam.. eriti tundmatu vatsase kohta, kelle kohta me ei tea kui blufi aldis ta on.
Kas keegi veel selgitaks, mis tähendab "valuecutid ennast vs ta top range" ?

VinQbator
14.03.11, 23:35
...seega ma suht kindel et mul best hand ja ei tahax max valuet...

Miks mitte? Raha ei meeldi?

tdx
15.03.11, 22:41
Kas keegi veel selgitaks, mis tähendab "valuecutid ennast vs ta top range" ?

kas sa tahad bluffraiseda floppi? ma arvan, et norm reg ei foldi ülepaari siin, kuna board on liiga drawy. Eriti halb oleks siis kui ta shoveks näiteks AcKc või KcJc üle su raise ja sa peaksid oma 50% equity lihtsalt foldima. teine variant on raiseda for value, aga siis ta foldib kõik pasa ja shipib nutsi.


St seda, et callime kõik 3 tänavat, sest paneme ta ülekaartidele?

kindlasti mitte, enamik rege barreldab ülekaartidega korra, mõned paremad ka aeg-ajalt dblbarreldavad, triple-barreldavad regid on ilmselt juba üles liikunud. seega, turni beti peale ma juba foldiks. as played, nh.

Rigged
16.03.11, 11:26
Bet turn small , mingi 6$, as played ,fold river

rrrr
16.03.11, 12:29
kindlasti mitte, enamik rege barreldab ülekaartidega korra, mõned paremad ka aeg-ajalt dblbarreldavad, triple-barreldavad regid on ilmselt juba üles liikunud. seega, turni beti peale ma juba foldiks. as played, nh.
Tdx, ole hea seleta natuke rohkem lahti. Kas HEADE regide tunnus on panna ülekaartidega 3 barrelit?
Ma võin olla weaktight (ja püüan end igati parandada), siis:
1) kui sellel blindil on vastas fish, siis callib Tx ja võibolla isegi 88/99 või hullemgi käsi maha all streets.
2) kui sellel blindil on vastas tight mängija, siis igasugu ülepaarid võtavad agrotsejalt valuet callides kõik 3 tänavat kuna board on kuiv.

2-3 barrelit ülekaartidega panna loob üsna kobeda augu meie rahakotti. Seda barreldamist võiks teha ikka pigem ohtlike kaartide potsatamisel turni ja riverisse või siis tegelase vastu, kes flopi palju floatib aga edasised tänavad foldib.

tdx
17.03.11, 19:17
ee tahtsin pigem seda öelda, et hea regular mitte ei pane tuimalt 3 barrelit ülekaartidega, vaid et ta 3-barreling range on nii hästi balansis, et sa ei näita profitit teda maha callides. Ehk siis isegi kui sa tead, et tal on ligi pooltel juhtudest siin õhk, siis TPGK'ga maha callimine oleks siiski -EV.