PDA

View Full Version : NL100 potsize donkbetid flop/river



rrrr
08.03.11, 21:09
Vastase kohta infot pole. Turni ma ei bettinud, sest kui ka riverisse mõni :spade: lajatab, siis Q-kõrge mast pole eriti paha käsi ning turni raise oleks pannud mind foldima, minu beti callinud oleks seal ehk set. Pigem oleks callinud mõistliku beti tundmatu vastu riveril.

PartyPoker, $0.50/1.00 No Limit Hold'em Cash Games, 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
razrback9 (SB): $112
lee tierney (BB): $236.05
JULMNT24 (UTG): $99.65
thedudelb (UTG+1): $110.40
HERO (CO): $101.65
sentin (Button): $227.85

Dealt to HERO K:club: Q:spade:

Pre-flop:
(2 folds), HERO raises to $3, (2 folds), lee tierney calls $2

Flop: ($6.50) 5:spade: 8:spade: K:diamond: (2 Players)
lee tierney bets $6.50, HERO calls $6.50

Turn: ($19.50) T:spade: (2 Players)
lee tierney checks, HERO checks

River: ($19.50) 2:club: (2 Players)
lee tierney bets $19.50, (1 folds)

Results:
lee tierney wins $19.50
lee tierney wins $18.55

variatsioon
09.03.11, 12:26
pole 6maxi mees aga lihtsalt mainin ära et mina kindlasti calliks riveris :)

kui sa foldid KQ siis siis foldid ju 100% oma rangest.
ja seda on veits kerge exploideda.

ja ma oleks ka turni betinud.

aga villani kohta kuluks mingi inf ära.

Rigged
09.03.11, 12:54
Kui mõelda millega ta floppi donkbetib siis jäävad range setid, flushdraw, open ender, Kx handid, mis on ilmselt tugevamapoolsed.
Air handidega ta riverit ilmselt ei poti, tundub, et esimene kord foldiks.

Checkis turni, et flushiga c/r ja nüüd kui checkid, siis riveris potib et valuet saada?

Turni ma oleks bettinud, oleks riveril kergem olnud

anatoli grinder
09.03.11, 13:58
Ise olek sama moodi mänginud.

variatsioon
09.03.11, 14:05
Kui mõelda millega ta floppi donkbetib siis jäävad range setid, flushdraw, open ender, Kx handid, mis on ilmselt tugevamapoolsed.
Air handidega ta riverit ilmselt ei poti, tundub, et esimene kord foldiks.

Checkis turni, et flushiga c/r ja nüüd kui checkid, siis riveris potib et valuet saada?

Turni ma oleks bettinud, oleks riveril kergem olnud
miks ta ei või airiga donkbetida flopi?

Rigged
09.03.11, 15:30
Floppi võib OBV airiga bettida, aga küsimus on praegu ju riveris, tõenäosus et riveril potib airiga on põhimõtteliselt olematu, sest isegi suvadonk saab aru, et kui ma flopi callin ja turni checkin, siis mul on showdown valuet ning ei hakka bluffima

variatsioon
09.03.11, 16:09
Floppi võib OBV airiga bettida, aga küsimus on praegu ju riveris, tõenäosus et riveril potib airiga on põhimõtteliselt olematu, sest isegi suvadonk saab aru, et kui ma flopi callin ja turni checkin, siis mul on showdown valuet ning ei hakka bluffima

aga ehk ta readib õigesti et hero foldib 100% oma range siin.

rrrr
09.03.11, 16:47
Meie vahel ajalugu puudub ja mina olen viimane aasta otsa ainult RUSHi toginud nii et käsi osta ka ei saa. Seega peaks ka temal readid puuduma.
Vaatasin oma käed üle ja ausalt öelda oli sellest aastast raske leida samasuguse patterniga kätt.

Rigged
09.03.11, 17:13
aga ehk ta readib õigesti et hero foldib 100% oma range siin.

Hero range sobib ka ideaalselt ju flush? :)

variatsioon
09.03.11, 17:32
miks hero ei peaks flushi betima turnis?

Rigged
09.03.11, 17:55
miks hero ei peaks flushi betima turnis?

Et lasta villainil millegile pihta hittida, kui tal tõepoolest air või low/mid pair on(ehk siis riverdab trips/two pair) ja mis ta muidu turnis betile foldiks.

Aga kui Sa paned villainile nüüd riveris mingi range, siis mis Sinu arust see range oleks?

variatsioon
09.03.11, 18:33
nuts+lambi air.

Rigged
09.03.11, 18:36
nuts+lambi air.

Aga arvad, et lambi airi on rohkem kui 33,33% ajast?

lambiain
10.03.11, 09:11
River fold, kuid bet/fold turn 12-13. Miks? Q-high flushi tõmbamine ei päästa meid siin eriti. 4-flush boardil nõrgemate käest eriti valued ei saa ning isegi flushi hittides pole potsize bet callimine tingimata hea otsus, kuna vastase range on tugevalt kaldu A/Ks poole. Lisaks pigem on ebatõenäoline, et vastasel set on. Tundub rohkem 99-QQ, millega tahab OOP kiirelt poti maha võtta. Lisaks veel poolkõvad käed nagu KT, 8T, millega turni hittis.

variatsioon
10.03.11, 12:04
Aga arvad, et lambi airi on rohkem kui 33,33% ajast?
flopis võib airi range väiksem olla kuid see turni check on kahtlane.
imo nad eriti tihti ei c nuts flushiga seal.

võin ka eksida.