PDA

View Full Version : NL100ka õige call AK-ga?



redskruf
09.03.11, 07:24
Villain 24/17 agro1.5 hands 250
3bet on 10 ja in sb yldse 17
4 5 betiinud ei olnud selleks ajaks.

Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1222388 (http://www.handconverter.com/hands/1222388)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+1: $50.55
MP: $23.45
Hero (CO): $114.60
BTN: $35.00
SB: $121.85
BB: $82.45
UTG: $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with A :heart: K :spade:
3 folds, Hero raises to $3, 1 fold, SB raises to $7, 1 fold, Hero raises to $22, SB raises to $121.85, Hero calls $92.60 all in

Pahvak
09.03.11, 11:23
Kui juba 4-betid, siis AK-ga sa all-intsist küll ei pääse. Nii väikese sample puhul on 3bet stat ebaoluline ja vaadata tuleks, mitu korda mitmest võimalusest ta on 3bettinud, see on juba kasulikum info. Ma võin vahel callida ka tema 3beti, sest käsi on ilus ja stackid võrreldes tema 3b sizinguga suured.

-andres-
09.03.11, 12:03
Mulle meeldiks üldse call pre, villain on fish, meil on positsioon ja postflop meil tema vastu pmst võimatu viga teha.

qbj0hn
09.03.11, 12:05
Üldiselt see 3bet hakkab jah enam vähem õigesti näitama alles 500+ käe peale.Muidugi juhul kui vennal on 50% 3 bet juba 30 käe peale siis on obvious,et agronoom ja võib any2 olla.
Aga siuksele vennale ma annaksin siiski respecti.

Kui reaalselt mõelda mida ma biidime?Me biidime ainult AQ/AJ-i pmst...Kui oleme JJ/QQ vastu oleme teoreetiliselt ikkagi taga,ehk coinflipi halvemal poolel.Ma loobuksin antud olukorras ja nagu andres ütles calliksin pre selle 7$ raise peale ja teeksin oma elu lihtsamaks.

Pahvak
09.03.11, 12:08
Some serious moderation here. :P

Väikese sampli puhul on olukordade vaatamine sellepärast hea, et väike sampel (nt. 70 kätt) on moodustunud lähiminevikus mängitud kätest ehk suht usaldusväärne info (vrdl 20k samplega, kus vastane on võib-olla isegi oma mängu muutnud vahepeal). A la kui keegi on 70 käe jooksuil 3x 3bettinud, siis on suurem võimalus, et ta on full of shit kui see, et tal tõesti on käsi.

Aga selle stacki juures on call hea jah.

qbj0hn
09.03.11, 12:14
Btw veic OT,aga kas keegi kasutab siukest asja,et lauas HUD näitaks ainult viimase mingi x arvu samplet ainult?
Pmst kui mul on mingi 15k käsi kodaniku peal siis sellest ei pruugi mingit reaalset kasu olla kui ta "täna" meil spewib või mida iganes.
Tahes või tahtmata ei jää kõik silma koguaeg kuidas keegi lauas käitub,kui just ei 4 table vms.

Samas on siuke varjant ka,et kui double clicki teed HUD-i peal siis näitab antud lauas ja selles sessis mängitud käsi ainult.Siiski?

redskruf
09.03.11, 12:18
Mai tea mul selline teema jh, et kui fish siis sooviks ikka võimalikult otse ja sirgelt sisse ajada selle, tunnen et jääb value saamata vms.
Aga ta ei ole nyyd nii fishine vend, niiet call tunduks siin vb jh kõige loogilisem. Aga siiski mulle ei meeldi see väike 3bet, tal see lausa kriiskab yle tõstmist:) aga no hästi tehtud minul tõmbas perse lohku ;)

noname
09.03.11, 12:38
Kui juba 4-betid, siis AK-ga sa all-intsist küll ei pääse. Nii väikese sample puhul on 3bet stat ebaoluline ja vaadata tuleks, mitu korda mitmest võimalusest ta on 3bettinud, see on juba kasulikum info. Ma võin vahel callida ka tema 3beti, sest käsi on ilus ja stackid võrreldes tema 3b sizinguga suured.

Täpselt.(Pahvak on Mu iido).

Ärge jälgige neid PT3/HEM % ainult.Vaadake olukordasi.Mitmest mitu.
BvsB AKo 4bet/fold on ju IMO täiesti välistatud liin.

PS:
Miks mängijaid,kes kaotavad ÜHE/KAKS kätt nii standart olukordades kohe foorumisse uusi postitusi kriblama tõttavad?
Seekord oli AA/KK vastas...So what?Sain biidi,vastas oli parem käsi (Antund hetkel AA/KK) ja kohe tõttame PP foorumisse küsima,et mis Ma nüüd valesti tegin?!?!?).
Kui Teil tõesti suure sample peale kindel käsi miinust toodab (Antud hetkel nt.AK),siis oleks väga FINE see postitus IMO.

-andres- - Tean mängijat (statsid 23/19 AF küll natukene suurem kui antud mängijal,kuid siiski...) , kes taoliste statsidega ~4BB/100 võidab.
KAS TA ON KA FISH???

NL100 mängijana Ma ei viitsiks/oskaks küll siia selliseid postitusi panna.(no offense redskruf,et Sina Minu silmis "mustaks lambaks" osutusid).

j0hn - Kui reaalselt mõtleme,siis biidime mida?
MIDA ME EI BIIDI?AA ja KK (22-QQ coinflip),MIDA ME BIIDIME* + ÜLEJÄÄNUD "RÄMPS"!?!?!?!
JJ/QQ vastu oleme ME EES (*KUI me arvestame,kui palju on POTIS surnud raha ja kui palju Me oleme investeerinud POTI),ehk siis + EV move.

Kõige Targem,
Noname

-andres-
09.03.11, 12:42
Täpselt.(Pahvak on Mu iido).
-andres- - Tean mängijat (statsid 23/19 AF küll natukene suurem kui antud mängijal,kuid siiski...) , kes taoliste statsidega ~4BB/100 võidab.
KAS TA ON KA FISH???

Kõige Targem,
Noname

Ma ei tea ühtegi võitvat regi, kes seal 3betiks OOP 3$ raisi 7$ peale. Samas vb mängud ööga muutunud.

noname
09.03.11, 12:59
Ma ei tea ühtegi võitvat regi, kes seal 3betiks OOP 3$ raisi 7$ peale. Samas vb mängud ööga muutunud.

Tead Sa kõiki võitvaid rege?
Kui HERO fold to 3bet on kõrge,kas see pole mitte hea MOVE?!?! (Mina olen näinud palju regulare,kes ka 2.3x 3betile foldivad BTN/CO vs SB/BB olukordades).
Väga palju 30-50bb stackidega regulare (kes ei ole ainult RB prod) 3betivad just nii palju antud olukorras (SB/BB vs BTN/CO).

Siiski ei ütleks mängijale,kes 2.3x 3betib (KA OOP) FISH!!!!!!!

noname
09.03.11, 13:00
aam ja...

Kõige Targem,
Noname

redskruf
09.03.11, 13:14
PS:
Miks mängijaid,kes kaotavad ÜHE/KAKS kätt nii standart olukordades kohe foorumisse uusi postitusi kriblama tõttavad?
Seekord oli AA/KK vastas...So what?Sain biidi,vastas oli parem käsi (Antund hetkel AA/KK) ja kohe tõttame PP foorumisse küsima,et mis Ma nüüd valesti tegin?!?!?).
Kui Teil tõesti suure sample peale kindel käsi miinust toodab (Antud hetkel nt.AK),siis oleks väga FINE see postitus IMO.



Tegelt ma väga hästi aru ei saa mida sa klähvid siin, aga kui ei meeldi, et ma postitan siia midagi siis nooo.. jumala pärast ära näe yldse vaeva siia kirjutamisega!!
Lihtsalt tahaks teada, mis teha sellistes olukordades (taolistes). Ma olen suht palju abi saanud kui olen siia postitanud, teie jaoks vb imo lihtsad asjad aga minu jaoks vb suured!
Ja ma sain ju vastused, et vb targem isegi callida sellises olukorras, niiiet...suht kõva vend oled, kiidan krt!!!

redskruf
09.03.11, 13:24
Ja mina viitsin ja oskan NL100 mängijana neid postitusi siia teha, mis nyyd siis saama hakkab? Muutusin ma kehvemaks nyyd sellest v?

Pahvak
09.03.11, 13:26
Rahustuseks üks skruf? :)

redskruf
09.03.11, 13:28
Kle juba ylemine huul on thunderist pungil!;)

noname
09.03.11, 13:34
-andres-
Mainiksin veel ära,et hetkel (90%+ aegadest) Me siiski räägime CO-st,kes läheb seda "surnud raha" varastama ja tema aktiivsus 3betitud potis on üldiselt väike,kuna tahame odavalt saada blailnde endale (ehk surnud raha)...seega pea iga regular (normaalsed inimesed siiski ehk mängijad,kes ka viitsivad vaeva näha ja blaindidel olevaid mängijaid "uurida" enne stealimist) stealibki just seal peaaegu iga kaardiga,eriti kui blaindidel on siiski regularid või ja ka 24/17 statsidega fishsid,kelle fold to steal on ka üpriski kõrge...enamus ajast jääb see fold 85%+ lähedale!

Kui Mul on Attempt To Steal ~20%,siis on ju suur %,et ma callin tema 2.3x 3beti IP ära (Sest Minu Stealing Range on üpriski väike ja varastan blainde üpriski harva ja päris tugeva käega [See 20% on näide*],
Kui Minu Attempt To Steal on ~50%,siis tekib küsimus (olgugi,et Ma olen tema vastu positsioonis,mis on nii tähtis aspekt),kas see 2.3x 3bet call on ikkagi + EV move.
Samas kui suur on SB/BB-l oleval mängijal 3bet,et Ma üldse tahaksin callida tema 3beti oma "any 2ga" jne jne.
redskrufi poolt väga poolik postitus ja antud info on pea,et olematu.
HUD OFF ATM!

krt nagu kuubisJ0hn:S
Sry mates...
Kõige Targem,
Noname

redskruf
09.03.11, 13:36
ahahahaa....täits p****s ikka :)
einoh pulli peab ka tegema!

qbj0hn
09.03.11, 13:38
Haha,wtf siin minuga jälle on :D.Jään ikka ette

noname
09.03.11, 13:50
Tegelt ma väga hästi aru ei saa mida sa klähvid siin, aga kui ei meeldi, et ma postitan siia midagi siis nooo.. jumala pärast ära näe yldse vaeva siia kirjutamisega!!
Lihtsalt tahaks teada, mis teha sellistes olukordades (taolistes). Ma olen suht palju abi saanud kui olen siia postitanud, teie jaoks vb imo lihtsad asjad aga minu jaoks vb suured!
Ja ma sain ju vastused, et vb targem isegi callida sellises olukorras, niiiet...suht kõva vend oled, kiidan krt!!!

1.Näita,et võitsid käe.
2.Järgmine kord näe rohkem vaeva ja anna vastase kohta infot,kui KÜSID,sest Sinul oli antud hetkel ju vastase kohta info olemas. (E:Ainult VP/PFR ja kätearv jääb ju väheseks IMO).
3.Klähvimisest on asi kaugel...Kas Ma rääkisin liiga palju/vähe?
Mainisin,et ei olnud asi AINULT Sinus!Ära tunne ennast puudutatuna!
4.Mind ajas rohkem tilti Sinu statsid (Need,mis Sa Meile andsid),kui 16.laua peal mängides interneti kadumine mõneks tunniks...
NL100ka õige call AK-ga? (http://www.pokerstove.com/ )
Villain 24/17 agro1.5 hands 250
3bet on 10 ja in sb yldse 17 (3bet mitu mitmest?)
4 5 betiinud ei olnud selleks ajaks. (Käte arv liiga väike,et sellist infot väga arvestada)

Sina ütled antud info põhjal,et Vastasel 3bet 10 (TOKSI SISSE http://www.pokerstove.com/ )
ja sb yldse 17 (http://www.pokerstove.com/ ) nii ja tule nüüd uuesti SAMA POSTITUSEGA SIIA KÜSIMA,ET MIS MA TEGEMA PEAN.

Proovi palun.
Siis ütle,et MINA KLÄHVIN!

PS.Ma isegi EI ole Pokerstove kasutanud.
Peast arvan (nii enesekindel olen Sinu statistika põhjal),et Sa oled 17% 3betist ees.

Ps veelkord.
Ma ei taha Sind mitte kuidagi solvata.
Soovin Sulle HEAD!

EDU!

noname
09.03.11, 13:54
ahahahaa....täits p****s ikka :)
einoh pulli peab ka tegema!


Kahju,et STRATEEGIA foorumis pulli tehakse :frown:

redskruf
09.03.11, 14:11
Käe kaotasin ikka jh.
No mis mind närvi ajab on see, et sa tuled mulle ytlema milliseid käsi ma siia postitama pean, mängin NL100 ja vb ei ole nii hea kui sina(olen cashi mänginud viimased paar kuud, muidu niisama raha põletanud sellega, enne mängisin sngsid), aga no anna andeks, nagu ma juba ytlesin PALUN ära postita järgmine kord kui ma käe yles panen.
Pahvak ytles siin midagi sa võtsid sellest kinni jäi jäidki selle juurde ja tambid ja tambid seda"3bet on 10 ja in sb yldse" 17 (3bet mitu mitmest?)(mis on muidugi väga õige 3beti kordade kohta), ning siis tuled ja lendad peale tra pane normaalselt need statid keegi ei saa sittagi aru.
Panin need statid mis ma ise algul vaatasin kui neid liigutsi tegema hakkasin, ja sry, et ma kogu hemi läbi ei uurinud!(liialdus)Käsi on tema kohta muidugi vähe aga selle pärast ma ju ei saa postitama jätta 3betid jne asjad(mis oli sinu jaoks ILMSELGELT vähe)
No ja klähvid suht toorelt, arvamus on jäänud praegu selline"mida hekki mingi nl100 vend yritab olla ja tuleb paneb sellist paska siia yles, noo anna kinnas"
Aga noh kui pead yleolev olema siis pead, peaasi, et sa oma mainet ei rikuks!
Ole tugev!