PDA

View Full Version : ***Ametlik reisimise teema***



Leheküljed : [1] 2

Godspeed_EJ
11.03.11, 10:05
Tai teema on meil olemas ja ka suheliselt hea informatsiooniga tulevastele reisihuvilistele. Kuna aga Taimaaga reisimine ei piirdu, siis siia võiksite kirja panna oma ehedamad reisi elamused ja samuti ka küsimused riikide kohta kuhu plaanis minna.

Teen ise otsa lahti.

Pikka aega oli plaanis minna aprillis Taisse, aga kahjuks ei mängi see plaan enam välja. Nüüd on ainuke võimalus reisile minna juuli kuus ja hetkel on jäänud kaalukausile Horvaatia ja Assoorid.
Horvaatias on paljud tuttavad käinud ja enamus ka rahule jäänud, aga Assooride kohta pole õnnestunud palju informatsiooni saada va trip.ee lehelt. On siit keegi seal käinud ja oskab midagi tarka kosta?
Samas võite soovitada ka mõnda muud sihtkohta, kus ilus loodus ja midagi vaadata/teha - välistatud on ainult igasugused kuurort puhkused, kus basseini ääres juuakse.

leits
11.03.11, 10:59
Hispaania, Pranstusmaa - rannik imo mega perfect. Mingi rendi autoga tiksuda ka päris tsill oleks prolly. Tyrgi iseenesest on ka siuke maa, kus on päris palju teha (muidugi enamus tiksuvad hotellis), probleemiks võivad saada ainult päris suured vahemaad, kuna riik ise siiski suur ..

Ma ise vist läheks Bulgaariasse (2x käidud juba) tagasi. See musta mere coast on ka päris tsill imo ja nagu loodus n shit, yhesõnaga on nagu mida vaadata .. Horvaatia prolly ka kino - ise pole jõudnud veel isnna

bounce
11.03.11, 11:06
eelmise teema muljetamised http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/628-Reisinurk

Godspeed_EJ
11.03.11, 11:14
eelmise teema muljetamised http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/628-Reisinurk

Njah, otsisin küll reisi teemat, aga ei suutnud seda leida. Ty

vennike
11.03.11, 11:27
pohhui ju sügavalt kui kaader on normaalne ja pakett on AI, see on minu arvamus, mai viitsi ringi kolada, tahan basseini ääres pekki pruunistada ja tillukeste vihmavarjudega kokteile näkku loopida.

Godspeed_EJ
11.03.11, 11:58
pohhui ju sügavalt kui kaader on normaalne ja pakett on AI, see on minu arvamus, mai viitsi ringi kolada, tahan basseini ääres pekki pruunistada ja tillukeste vihmavarjudega kokteile näkku loopida.

Eks maitseid ole erinevaid. Mulle isiklikult ei istu absoluutselt basseini ääres lebotamine. Ma võin seda teha, aga mitte üle ühe päeva, Hispaanias pidasin bassu ääres täpselt 3h vastu, siis enam ei kannatanud. Tahaks ringi liikuda ja aktiivne puhkus istub rohkem - Horvaatias rafting, Assooridel vaalade vaatlemine jne.

Leitsi poolt pakutud Hispaania lõunarannikul on käidud ja naine läheb sõbrannadega kevadel Türki, ehk need jäävad esialgu välja. Prantsusmaa lõunarannik kõlab muidugi huvitavalt, seda peaks uurima natuke.

Rigged
11.03.11, 12:15
Käisime eelmine Aprill K1ly, nitrubi ja Chrissiga Maltal pokkerit/tsillimas, alkohol oli üliodav ning ilm oli nuts, auto rent ei olnud ka teab mis kallis. /1 liitrine smirnoff vodka või liitrine captain morgan gold 11 eurot pudel, veinid ka väga odavad

nikitheone
11.03.11, 12:20
kui käinud pole, siis soovitan minna ja käia balkan läbi. horvaatia, montenegro rannikud. mmmm

Kosmonaut
11.03.11, 12:26
Horvaatiasse soovitan kindlasti minna (ise käisin seal ainult Montenegro pool nurgas Dubrovnikus - äge linn). aga nii palju kui teised käinud on, väga ilusa loodusega riik. Ja kui sinna allapoole minna, siis tasub ka Montenegrot külastada - hinnad odavad, valuuta sama mis meil ja ilus loodus. Ja muidugi, kes alkoholi ja tubakat tarbib, siis Horvaatia - Montenegro piiri tax free zone on nuts:D liitrine smirnoff oli seal vist 6,9 euri (4 aastat tagasi).

Ise muidu tahaks väga Islandile minna, sellist loodust mujalt ei leia.

siga
13.10.11, 18:09
Mida eelistada, kas lonley planet paberkandjat või pdf varianti? Kas pdf-ile tehakse ka update?

EDIT: Kui kellegil ostetud pdf, kas keegi jagaks pdf erinevatest piirkondadest, lihtsalt silmaringi avardamiseks.

T Besoffen
13.10.11, 21:05
Soovitan soojalt Tarifat, Hispaanias. Euroopa (lohe)surfarite kogunemis koht. Sesmõttes pisike natuke ibizat meenutav mitte hispaanialik linnake. Miks mitte hispaanialik, sest kui hooaeg käimas siis on linn ja selle ümbrus täis surfar düüde, kes rahulikult linnas/rannas teevad väikese hassi, tsillivad lõkke ääres.. Samuti looduslik eripära, lained on tohutud, ilma tuuleta ja vastupidi. Väike chill ja lohesurfi koolitus becomes handy :)

yolpa
13.10.11, 21:46
Omal plaanis minna jaanuaris Malaisiasse, maandun Kuala Lumpuris, aga ilmselt paari päeva jooksul lähen edasi Langkawi saarele, kui keegi varem Malaisiat kõlastanud on siis võiks rääkida oma kogemustest, eriti tahaks hinna võrdlusi Tai ja Baliga.

TaistoJ
13.10.11, 22:35
Kus on märtsis soe ja kuhu tasub minna? Soovitatav Euroopa :) Plaanis kevadisel koolivaheajal kerge reis teha.

Tarmonator
14.10.11, 22:03
Omal plaanis minna jaanuaris Malaisiasse, maandun Kuala Lumpuris, aga ilmselt paari päeva jooksul lähen edasi Langkawi saarele, kui keegi varem Malaisiat kõlastanud on siis võiks rääkida oma kogemustest, eriti tahaks hinna võrdlusi Tai ja Baliga.

2009 oli hinnatase eestiga suht sama. Praegu ilmselt eesti pika puuga eest ära läinud. Alko on kallis kuna seal alko pole just kõige populaarsem ja pealegi on Malaisia poole kohaga islamimaa. Kohalik söök ja tänavapealt ostetav hea ja parem näksimine on norm hinnaga, bensiin on kõvasti odavam kui meil, praegu peaks olema €0,44/l. Langkawi on kindlasti kallim kuna on turistilõks. Vaata et hiina uue aasta ajaks Langkawile ei plaani minna, ilmselt sa ei leia sellel ajal vähegi mõistliku hinnaga majutust sinna lihtsalt. Sama on ka meie aastavahetuse ja jõulude ajal. Meil jäi omal ajal käimata seal kuna jõulude ajal lihtsalt ei olnudki mingit majutust seal saada.
Kualast saad Air-Aisiaga odavalt edasi lennata kuhu iganes soov on. Bussiga saab ka, bussiliiklus on hea ja bussid korralikud.
Ja kõige tähtsam nõuanne...ära hommikuti mcdonaldsisse mine, siis saad sealt ainult hommikumenüüd, kohvi ja muna ja sihukest asja, õiget maci sellel ajal ei saa. :D

leits
06.11.11, 13:22
http://trip.ee/content/erinevad-lennufirmad/budapest-nyc-368.html

ehk kedagi huvitab .. juunis pool muidu võimalik saaada USA'sse .. tln-budapesti otsa migi 150 euri juurde sky24 vahendusel .. ilmselt otsides saaks veel odavamald

nikitheone
06.11.11, 13:26
tln-budapest otseliini minu teada ei ole ja alla 200€ on suht hea hind juba

leits
06.11.11, 13:31
tln-budapest otseliini minu teada ei ole ja alla 200€ on suht hea hind juba

võtsin suvalised kuupäevd juunis: 142 euri tln - budapest (vahemaandumine riias) .. kell 1 jõuab budapesti .. seda ei viitsind uurida mis kell budapestist lennuk edasi läheb ..

Ecuador13
08.11.11, 12:34
Las Vegasesse $447 on edasi-tagasi?:O

WSOP 2012, here i come:P

hotcocacola
08.11.11, 18:45
Las Vegasesse $447 on edasi-tagasi?:O

WSOP 2012, here i come:P

kus mis :D?

Mehed, rääkide reisikindlustusest? Kas iizi.net on hea valik, või kuskil on veel parem/soodsam

leits
08.11.11, 20:48
Las Vegasesse $447 on edasi-tagasi?:O

WSOP 2012, here i come:P

jah edasi tagasi .. ma siin migni päeav kombineerisin .. alla 500 euro törts tuli tallinn - las vegas - tallinn

yolpa
08.11.11, 21:09
kus mis :D?

Mehed, rääkide reisikindlustusest? Kas iizi.net on hea valik, või kuskil on veel parem/soodsam

kui sul kuskil käppa sees pole ja päris igalt kindlustusfirmalt eraldi pakkumist küsida ei viitsi, siis iizi peaks kõige mõistliikum olema, sest minu teada iizi ongi lihtsalt vahendaja. Muidu mina austraaliasse tulin, siis tegin omale ergos ja sain ca 75euriga aastaks kindlustuse, aga see oli tutvuse kaudu.

hotcocacola
09.11.11, 05:49
tln-budapest otseliini minu teada ei ole ja alla 200€ on suht hea hind juba

võtsin suvalise aja Riia-Budapest (1. juuni 2012). AirBalticul otselend 2h20min @ 55€

nikitheone
09.11.11, 07:31
rofl so?:D ma räägin, et tln-buda pole :D

vennike
09.11.11, 09:45
Omal plaanis minna jaanuaris Malaisiasse, maandun Kuala Lumpuris, aga ilmselt paari päeva jooksul lähen edasi Langkawi saarele, kui keegi varem Malaisiat kõlastanud on siis võiks rääkida oma kogemustest, eriti tahaks hinna võrdlusi Tai ja Baliga.

Bali pole midagi erilist kui nüüd aus olla. Suht kallis (normaalne hotell al. 150$ öö, korralik söömaaeg poolkõvas kohas koos paari õllega al 15$ näkku, õlu tänaval 2$ pisike 3,5$ suur.) Rannad pole ka teab, mis ilusad. Raiped oma alkot ei aja peale peale Bintangi ja mingi yhe kange alko, mis juua nagunii ei kõlba. Jaanuaris lähen uurin Filipiine, äkki on ägedam.

leits
13.11.11, 22:53
http://trip.ee/content/muud-lennufirmad/air-cara%C3%AFbes-saint-martinile.html

suht timm pakkumine kariibide poole peale

hotcocacola
14.11.11, 02:28
Ooo jaaa. Hea leid. Mingi aeg on St Martinis tummised 1-2k turnad...:D

Btw, dongine küsimus, aga kas nendel pikamaa lendudel on economy classi pilet asjalik? (rohkem ruumi, mugavam iste, telekas, nett, jnejne?). Siiamaani ma olen lennanud vaid 2-3h vahemaid ja seda odavlennufirmadega/väikeste lennukitega.

yolpa
14.11.11, 03:26
Ooo jaaa. Hea leid. Mingi aeg on St Martinis tummised 1-2k turnad...:D

Btw, dongine küsimus, aga kas nendel pikamaa lendudel on economy classi pilet asjalik? (rohkem ruumi, mugavam iste, telekas, nett, jnejne?). Siiamaani ma olen lennanud vaid 2-3h vahemaid ja seda odavlennufirmadega/väikeste lennukitega.

pikamaalendudel kasutatakse enamasti ainult suuri lennukeid(747, A380...). Ja neil kõigil olemas economy klassis piisavalt ruumi, kõiksugu filmid, seriaalid asjad, söögid hinna sees värki.

reggie
14.11.11, 07:14
Jaanuaris lähen uurin Filipiine, äkki on ägedam.
Endal sama plaan, mis saari plaanid? Bali on liiga turistilõks, kui oled valge siis oled rikas mentaliteet.

vennike
15.11.11, 23:29
Endal sama plaan, mis saari plaanid? Bali on liiga turistilõks, kui oled valge siis oled rikas mentaliteet.

24-29.01 Boracay 29.01-8.02 Palawan. Boracay pidi samasugune turistilõks olema muidugi, aga rannad kordades paremad.

nikitheone
23.11.11, 14:16
lähen reedel paariks päevaks portugali, portosse. on midagi, mida kindlasti peaks külastama? endal hetkel aint üks asi plaanis :
FC Porto - SC Braga - Estádio do Dragão - 18:15 - 27 November - 25€

inward
26.11.11, 21:39
Räägiks pisut suusareisidest. Plaan see hooaeg võibolla Otepäält kaugemale vaadata.
Keegi, kes nt. Soomes käinud on, võiks muljeid ja infot jagada. Kus käinud, transport, majutus, hinnad jne ? Esimese hoobiga ei oskakski alustada, millise sihtpunkti valida ja kust edasi uurima hakata.

Spewmonkey
27.11.11, 02:05
Räägiks pisut suusareisidest. Plaan see hooaeg võibolla Otepäält kaugemale vaadata.
Keegi, kes nt. Soomes käinud on, võiks muljeid ja infot jagada. Kus käinud, transport, majutus, hinnad jne ? Esimese hoobiga ei oskakski alustada, millise sihtpunkti valida ja kust edasi uurima hakata.

Soomes peale Himose ei ole väga midagi teha(alustuseks käib kah). Kui raha korralikult on, siis läheks lennukiga Kesk-Euroopasse. Kui ei ole, siis Rootsis Åre näiteks.

yolpa
27.11.11, 03:00
Räägiks pisut suusareisidest. Plaan see hooaeg võibolla Otepäält kaugemale vaadata.
Keegi, kes nt. Soomes käinud on, võiks muljeid ja infot jagada. Kus käinud, transport, majutus, hinnad jne ? Esimese hoobiga ei oskakski alustada, millise sihtpunkti valida ja kust edasi uurima hakata.

Eks ikka põhikohad Austria, Slovakkia, Rootsi, Norra, aga kui rohkem raha, siis Uus-Meremaale, Queenstowni.

Ei hakka kõigi kohta kirjutama, räägi millest täpsemalt huvitatud oled.

pastilaa
27.11.11, 11:06
lähen reedel paariks päevaks portugali, portosse. on midagi, mida kindlasti peaks külastama? endal hetkel aint üks asi plaanis :
FC Porto - SC Braga - Estádio do Dragão - 18:15 - 27 November - 25€

Head kaasaegset arhitektuuri on Portos palju, mida tasuks vaadata. Näiteks:

http://designlike.com/2011/10/23/innovative-and-appealing-design-of-vodafone-office-building-in-porto/

http://www.architecture-page.com/go/projects/casa-da-musica__all

ranka
27.11.11, 11:16
Head kaasaegset arhitektuuri on Portos palju, mida tasuks vaadata. Näiteks:

http://designlike.com/2011/10/23/innovative-and-appealing-design-of-vodafone-office-building-in-porto/

http://www.architecture-page.com/go/projects/casa-da-musica__all

Oled ise Portos käinud? Ma Portost tean ainult niipalju, et Speedle elab seal :P

pastilaa
27.11.11, 11:18
Oled ise Portos käinud? Ma Portost tean ainult niipalju, et Speedle elab seal :P

Portugali olen ringi piiranud (Inglismaa, Hispaania, Kanaarid), aga vallutamata!

inward
27.11.11, 11:19
Eks ikka põhikohad Austria, Slovakkia, Rootsi, Norra, aga kui rohkem raha, siis Uus-Meremaale, Queenstowni.

Ei hakka kõigi kohta kirjutama, räägi millest täpsemalt huvitatud oled.

Alustuseks ikka Soome ja võrdlemisi piiratud eelarvega. Kui odavalt võiks saada hakkama ?

taasver
27.11.11, 12:05
Meil eelmine aasta Rukal läks umbes 6k eeku näkku. Läksime väikebussiga ja võtsime neti kaudu maja, lehekülge kust leidsime hetkel ei mäleta.

inward
27.11.11, 15:26
Uurisin, et Himosele polekski eriti mõtet minna, võrreldes Kuutsemäega palju erilisem ei pidavat olema. Natukene juurde panna, siis ~500€-ga 8-kesi minnes saaks Norra (nt Hemsedali) minna, mis oleks kõvasti asjalikum. See Ruka variant on ka täitsa mõeldav.

nikitheone
27.11.11, 15:32
porto on ülikõva, soovitan. ilm ca 20 kraadi, nagu suvi oleks. õlle baarist kokku 1l - 2€. ülichill. täna siis jalka

ja casa da musicas käisin, elan sealt 5 min eemal ;p. peaks teise ka üle vaatama

Kosmonaut
27.11.11, 19:26
Soomes tasub vaadata Tahkot. See on suht korralik keskus (kesk-euroopa omadega muidugi ei võrdle). Asub norm kohas (ca 400km helsingist). Viimasel ajal on arendatud ka korralikult Levi suusakeskust. See asub aga 1000km helsingist põhjapool ja tasub arvestada, et kui detsembris/jaanuaris minna, siis päev seal eriti pikk pole.

Jennifer
28.11.11, 11:35
Eelmine aasta sai poolaastat Hawaiil elatud. Augustis tahaks Austraaliasse pooleks või enamaks aastaks minna. On keegi siit seal käinud, oskab kommenteerida?:)

yolpa
28.11.11, 11:38
Eelmine aasta sai poolaastat Hawaiil elatud. Augustis tahaks Austraaliasse pooleks või enamaks aastaks minna. On keegi siit seal käinud, oskab kommenteerida?:)

mina, vennike ja onuark elame siin. Pmst küsi midagi täpsemalt.

ranka
28.11.11, 14:06
mina, vennike ja onuark elame siin. Pmst küsi midagi täpsemalt.

Turistiviisa on 3 kuud? Pikema viisa jaoks pead tööle minema? Mis sulle austraalia juures kõige rohkem meeldib ja mis kõige vähem? Võrdle ka riiki natuke Eestiga - plussid/miinused.

alaska
28.11.11, 14:45
Ilm on selline igatahes:
O2X_YoNZ39E

Tarmonator
28.11.11, 22:46
Noh reisihuvilised

Mexico, Mexico, Mexicoooo (http://trip.ee/content/muud-lennufirmad/aireuropa-ams-mex-254-%E2%82%AC.html)

Spewmonkey
28.11.11, 23:06
Noh reisihuvilised

Mexico, Mexico, Mexicoooo (http://trip.ee/content/muud-lennufirmad/aireuropa-ams-mex-254-%E2%82%AC.html)

Ay, caramba!

rollkopter
29.11.11, 00:41
Eelmine aasta sai poolaastat Hawaiil elatud. Augustis tahaks Austraaliasse pooleks või enamaks aastaks minna. On keegi siit seal käinud, oskab kommenteerida?:)

jep olen ka aussis olnud, saabusin selle aasta juunis.
oskan küll kommenteerida - tasub minna!

yolpa
29.11.11, 12:11
Turistiviisa on 3 kuud? Pikema viisa jaoks pead tööle minema? Mis sulle austraalia juures kõige rohkem meeldib ja mis kõige vähem? Võrdle ka riiki natuke Eestiga - plussid/miinused.

turistiviisa peaks jh 3 kuud olema. Ise olen Working Holiday visaga. Nimi tuleneb sellest, et seda kasutavad noored, kes enamasti teevad ühes kohas paar nädalat kuni paar kuud tööd ja siis reisivad jälle teenitud rahade eest. Kui raha elamiseks olemas, siis ei pea ametlikult tööl käima, juhul kui ei taha omale teise aasta viisat teha, mille tingimuseks, on 3 kuud farmi-tööd(paljud firmad kirjutavad kah välja selle). Neid asju, mis meeldib on väga palju, alustades kõrgest elatustasemest, lõpetades soojade ilmade ja vapustava looduse/maastiku/vaatamisväärstusega. Eestiga võrdlusesse panna, siis pmst asjad-söök/elektroonika/muu nodi, üldiselt sama kallis(odavamat pole väga midagi, aga kallimaid asju ikka leidub), samas on inimestel palgad 3x kõrgemad kui eestis. Põhimõtteliselt, kui võrrelda ka muid asju, siis üldiselt siin kõik parem(mitte, et ma eestit vihkaks vms). Ainuke asi, mis kohe paugust meelde tuli, on see, et Internet ja ja levialad pole eriti arenenud. Inimesed kasutavad mahu pealt interneti(omal muidugi unlimited internet ligi võetud, kalli raha eest). Internet on aeglane(mina starsis üle 6 laua mängida ei saa). Telefonil on levi pmst ainult linnades. Pmst kogu infotehnoloogia siin eestist väga maas, aga samas on odav.

pastilaa
29.11.11, 16:45
Põhimõtteliselt, kui võrrelda ka muid asju, siis üldiselt siin kõik parem(mitte, et ma eestit vihkaks vms).

Ma olen päris palju reisinud maailmas, aga sellist kohta, kuhu päris elama aastateks tahaks jääda, ei ole veel kohanud. Paremat ilma, rikkamaid inimesi, ägedat loodust olen korduvalt näinud. Üldiselt on Eestis kõik ikka parem.

Codecci
29.11.11, 21:31
Kas keegi on käinud kuskil kus Internet paremal tasemel kui Eestis? Minul pole veel ette tulnud, isegi USA hotellides oli paras saast...

vsiu100
30.11.11, 04:09
kirjutan alla pastilaa ja codecci viimastele postidele.

suusatamisest on Rootsis Sälen ka tip-top koht ja poole lähemal ning soodsam kui Are.

yolpa
30.11.11, 08:53
Ma ei vaidle pastilaale vastu, sest inimesed erinevad, aga ütlen veel seda, et ainult reisimisestn kindlasti ei piisa, et saada aimu millise riigiga tegu.

ranka
30.11.11, 09:06
Kas keegi on käinud kuskil kus Internet paremal tasemel kui Eestis? Minul pole veel ette tulnud, isegi USA hotellides oli paras saast...

Lisaks mujal tasuta wifisid eriti ei olegi ja kui ongi tasuta on see junn. Reeglina maksad igalpool wifi eest. Pubides/baarides wifit ära loodagi või jälle maksad.

Rage
30.11.11, 09:17
Norras Hemsedal.. suht OK kuurort, aga põmst kahe päevaga suudad kõik rajad läbi sõita, kui offpisti mees oled, siis seal on ka mõnusaid kohti, suht lähedal paarkend kiltsa edasi on veel paar nõlva, seal on ka selliseid mõnusaid metsavahelisi offpiste.

taipupole
30.11.11, 09:43
Kas keegi on käinud kuskil kus Internet paremal tasemel kui Eestis? Minul pole veel ette tulnud, isegi USA hotellides oli paras saast...

Phuketis oli päris hea, kuid see eeldab suht sama nagu Eestis, et peab pulk olema. Wifile loota ei saa.

vennike
30.11.11, 10:08
Turistiviisa on 3 kuud? Pikema viisa jaoks pead tööle minema? Mis sulle austraalia juures kõige rohkem meeldib ja mis kõige vähem? Võrdle ka riiki natuke Eestiga - plussid/miinused.

Sa ei pea tööle minema, kui oled 30 või alla selle, siis lihtsalt taotled töö ja puhke viisa ja tripid ringi aasta otsa. Kui tõesti isu tuleb, siis lähed korjad (sööd) päeva mangosid, teise viinamarju jne.

Minul on sponsorshipi paberid sees ja siit ma ei liigu enam kunagi. Mis mulle meeldib :

1)Kliima. Ma vihkan külma, kohutavalt vihkan, ei taha kunagi enam ühtegi miinuskraadi näha.
2)Inimesed, ehk täpsemalt öeldes nende suhtumine. Teistesse inimestesse, ellu, jne.
3)Raha. Mitte et seda nii meeletult palju oleks, aga palga ja üüri suhe näiteks. Mu kõik hädavajalikud kulutused (üür, söök, bena, kindlustused, tel, internet jne.) moodustavad ca 40-45% mul palgast (alkoholi ja tubakatooted sinna alla ei kuulu) Super imo.

Närvidele käivad reklaamipausid telekas, standard 23 minutise sarja jooksul saad 3-4 reklaamipausi. Natuke ka yolpa mainit netikiirused, aga ma olen siin juba 14 kuud olnud, hakkab ära harjuma. Algusnädalatel ei jäänud läpakal palju puudu, et ta oleks üle rõduserva papagoidega võidu lendama läinud.

Aga kõik see jama ununeb, kui rõdu peal suitsu teen ja alla vaatan.
http://www.upload.ee/image/1851330/IMG_1978.JPG

ranka
30.11.11, 11:22
Nice. Tänan! :)

fyte
30.11.11, 22:30
Tore ülevaade ja nuts pilt. Nagu aru saan, siis aussies keskmine palk jääb kuhugi 4.5k AUD kanti? ca 2k$ läheb siis selliste möödapääsmatute kulutuste tarbeks?

yolpa
01.12.11, 09:03
keskmine peaks olema ca 4k AUDi, aga pmst jah.

Kloonike
05.12.11, 15:31
Keegi homme/ülehomme Taisse ei taha minna kuuks ajaks vms? Tulla jaanuari esimesel nädalal tagasi. Koha peal Chiang Mai, Bangkok ja Pattaya + üks viisa run Kambodžasse või Myanmari (visa on arrival 2tk on vaja, üks saabudes + üks peale 2 nädalat seal olles, sest atm pole aega saatkonnast korralikku viisat sebida). Esmaspäevad ajavad tilti, vaja puhkust :D Planeeritud eelarve €1k lend + €2-3k kohapeal.

Pahvak
05.12.11, 22:55
Keegi homme/ülehomme Taisse ei taha minna kuuks ajaks vms? Tulla jaanuari esimesel nädalal tagasi. Koha peal Chiang Mai, Bangkok ja Pattaya + üks viisa run Kambodžasse või Myanmari (visa on arrival 2tk on vaja, üks saabudes + üks peale 2 nädalat seal olles, sest atm pole aega saatkonnast korralikku viisat sebida). Esmaspäevad ajavad tilti, vaja puhkust :D Planeeritud eelarve €1k lend + €2-3k kohapeal.

Sirvisin ükspäev Tai teemat ja mõtlesin uurida, et kuidas sul selle ed visa ja keelekursusega läks? :)

Ise tahaks järgmine aasta minna. Pole täpselt mõelnud, kas kuuks trippima või natuke kauemaks ja grindida seal. Kellel sarnane mõte, siis PM!

taipupole
05.12.11, 23:24
PM!

Kolme kuu viisa saad Soomest, pikema aja oma (aasta) Inglismaalt Hullist või Austraaliast Perthist. Aastasega pead iga kolme kuu tagant riigist lahkuma, piisab paariks tunniks. Üks tuttav soomlane niimoodi käibki, et sööb sihtriigi lennujaama McDonaldsis kõhu täis ja tagasi.

Kord olla lennusaatjanna (Tais tuntud ka kui a-stjuardess) küsinud, et "Kas sa tund tagasi ei maandunud?". "Mulle ei meeldinud siin", oli vastus.

Pahvak
05.12.11, 23:30
Ma veidi uurisin selle aastase viisa kohta ja jäi selline mulje, et (vähemalt Hullis) enam ei pakuta non immigrant "visiting friends" varianti. Sama räägiti thaivisa.com foorumis ka Perthi kohta, aga ei viitsinud kodukalt järgi vaadata.

Spewmonkey
05.12.11, 23:33
PM!

Kolme kuu viisa saad Soomest, pikema aja oma (aasta) Inglismaalt Hullist või Austraaliast Perthist. Aastasega pead iga kolme kuu tagant riigist lahkuma, piisab paariks tunniks. Üks tuttav soomlane niimoodi käibki, et sööb sihtriigi lennujaama McDonaldsis kõhu täis ja tagasi.

Kord olla lennusaatjanna (Tais tuntud ka kui a-stjuardess) küsinud, et "Kas sa tund tagasi ei maandunud?". "Mulle ei meeldinud siin", oli vastus.

Kas Perthi konsulaati aasta aega tagasi kinni ei pandud?

Soomest peaks 2x3 kuud saama. Vaja läheb siis lennukipiletit Taist välja 60(vist) päeva jooksul.

Kloonike
05.12.11, 23:57
Sirvisin ükspäev Tai teemat ja mõtlesin uurida, et kuidas sul selle ed visa ja keelekursusega läks? :)

Ise tahaks järgmine aasta minna. Pole täpselt mõelnud, kas kuuks trippima või natuke kauemaks ja grindida seal. Kellel sarnane mõte, siis PM!

Käisin paar kuud aga lahkusin riigist ning tagasi pole läinud (va 1 mini tripp).

TaistoJ
07.12.11, 18:32
Kuidas tellida Tenerifele odavaid pileteid? (olen tõsine algaja sel alal) 18. märts 2012 oleks minek. Ryanairi lehte tsekkisin hulga aega, aga otselende Riiast/Tallinnast ei lähe ja vahemaandumisega miski 24h vahet imo.

Spewmonkey
07.12.11, 18:52
Kuidas tellida Tenerifele odavaid pileteid? (olen tõsine algaja sel alal) 18. märts 2012 oleks minek. Ryanairi lehte tsekkisin hulga aega, aga otselende Riiast/Tallinnast ei lähe ja vahemaandumisega miski 24h vahet imo.

Üks ots või edasi-tagasi? Kuupäev võib olla 16-20. või peab olema 18.?

20. märts Flight Duration : 7hr 15min Layover Time : 1hr 10min Total Trip Time: 8hr 25min on $211 igal juhul.

taipupole
07.12.11, 18:54
Ma veidi uurisin selle aastase viisa kohta ja jäi selline mulje, et (vähemalt Hullis) enam ei pakuta non immigrant "visiting friends" varianti. Sama räägiti thaivisa.com foorumis ka Perthi kohta, aga ei viitsinud kodukalt järgi vaadata.

Übernõme siis, kuid mis seal ikka. Spew variant on ka okei täiesti.

Kas sul on kant välja mõeldud,et Bang või Phuk või Pattaya või Chang või midagi muud?

Pahvak
07.12.11, 21:01
Übernõme siis, kuid mis seal ikka. Spew variant on ka okei täiesti.

Soomest vist antakse kolmekordse sisenemisega viisa 3 kuuks (suht veider, eks), aga Rootsi või Hulli omast peaks kolmekordse saama 6 kuuks. Aastaks tahad jääda, siis võid Tai keelt õppida 4h nädalas ja saad aastase ED visa ilma visa runideta. :redface:


Kas sul on kant välja mõeldud,et Bang või Phuk või Pattaya või Chang või midagi muud?

Chiang Mai tundub päris äge, aga seal pole randa ja Phuketil vist loodus ilusam, aga otseselt ei välista midagi. Nende kahe kohta olen lihtsalt natuke rohkem uurinud. Mis ise mõtled?

Spewmonkey
07.12.11, 21:18
Soomest vist antakse kolmekordse sisenemisega viisa 3 kuuks (suht veider, eks), aga Rootsi või Hulli omast peaks kolmekordse saama 6 kuuks. Aastaks tahad jääda, siis võid Tai keelt õppida 4h nädalas ja saad aastase ED visa ilma visa runideta. :redface:

Kahekordne Soomest - oled 90 päeva riigis, käid korra Cambodia piiril ja saad uue 60+30 päeva. Kolmekordne Soomest on pointless imo, sest 3x90 päeva on sealt võimatu teha.

TaistoJ
07.12.11, 21:27
Üks ots või edasi-tagasi? Kuupäev võib olla 16-20. või peab olema 18.?

20. märts Flight Duration : 7hr 15min Layover Time : 1hr 10min Total Trip Time: 8hr 25min on $211 igal juhul.

18-19 oleks see aeg...ryanairiga überistudes saaks enamvähem 100€ga , aga siis peaks ootama 24h vms teisti lendu...ajuvaba

taipupole
07.12.11, 21:32
Chiang Mai tundub päris äge, aga seal pole randa ja Phuketil vist loodus ilusam, aga otseselt ei välista midagi. Nende kahe kohta olen lihtsalt natuke rohkem uurinud. Mis ise mõtled?

Silmaringi avardamiseks võib ka mujalt käia, kuid Phuket on mulle tuttav ja seal on täitsa ägedad sellid ees.

Kloonike
07.12.11, 22:06
Iga l kiidab oma v-u. "Tai experience" on igal pool sama, eks alati ole hea minna sinna, kus sõbrad/tuttavad ees on. Kui ma poleks esimesel tripil CM-s uut elu käima tõmmanud, oleks ka ilmselt BKK-s või Phuketis aega veetnud. Hindade poolest läheb imo CM -> BKK -> Phuket. Infrastruktuur jms on muidugi omaette teema, seal saare peal vist üsna eraldatud piirkonnad?

taipupole
07.12.11, 23:27
Hindade poolest läheb imo CM -> BKK -> Phuket. Infrastruktuur jms on muidugi omaette teema, seal saare peal vist üsna eraldatud piirkonnad?

Ma ei tea, mida sa sellega mõtled. Igale poole max 30 minti võrri.

Kloonike
07.12.11, 23:34
Midagi sellist mõtlengi... Vahepeal on kuskil mets ja asustamata ala ning on nii öelda tsoonid, mille vahel inimesed liiklevad (näiteks Kata - Patong). Kui palju sarnane liiklemine elu mõjutab? Kas vahel tekib tunne, et tahaks kuhugi minna, kuid ei viitsi "kaugemale" liikuda?

taipupole
07.12.11, 23:44
Midagi sellist mõtlengi... Vahepeal on kuskil mets ja asustamata ala ning on nii öelda tsoonid, mille vahel inimesed liiklevad (näiteks Kata - Patong). Kui palju sarnane liiklemine elu mõjutab? Kas vahel tekib tunne, et tahaks kuhugi minna, kuid ei viitsi "kaugemale" liikuda?

eriti mitte, liikle nagu tartus või tallinnas, aint sitaks soojem ja sihtkoht, kuhu sa teel oled, alati palju ägedam. Pigem oli vaidlus, et millisesse randa või restosse minna, sest mulle meeldis üks, naisele teine. See viis-kümme minti siia-sinna ei pannud isegi mõtlema.

Kloonike
07.12.11, 23:56
Võrriga fun kruiisida ka... Tegelt neid pikemaid otsi tuleb isegi Chiang Mais ette, väike linn küll aga öösiti on väga paljud kohad kinni, kui just linna keskel ei ela, peab niikuinii kuhugi sõitma hakkama (nt toit jms). 7/11 muidugi iga nurga peal, grilled ham&cheese ftw... Mingi aeg elasin kesklinnast kaugemal, ka umbes 30 minutit "keskusesse", üsna ebamugav, sest tegemist oli vaikse piirkonnaga, enam sama otsust ei teeks elukoha valikul, mugavus kannatas kõvasti. Varahommikul peolt koju minek oli ikka paras katsumus. Bangkoki taksomajandus on üsna heal tasemel, CM-s taksosid ei eksisteeri üldises linnapildis, tuleb tellida mõnelt FIE sarnaselt kutilt vms, hinnad üsna krõbedad, tuk tukid on põhi variant.

Tarmonator
09.01.12, 20:40
Kuhu minna veebruaris, naisega, kaksi, ca 1-1,5 nädalat. Õhk võiks vähemalt kevadine olla, tahaks lihtsalt lebotada. Aasia on mu top nr 1, aga sinna ma ei viitsi nii lühidalt lennata, selleks tuleb rohkem aega leida.
Ja kui juba pakute, siis ka mingi link äkki, kust miskit head pakkumist leida saab vms. Olen vaadanud puhkuse pakette londonist, aga väga miskit ülikihvti pole silma hakanud.

vonkartoffel
09.01.12, 20:42
Malta kogemust on siin kellegil? Mida teha mida mitte teha jne. kas üldse mõtet minna.

Maxi
09.01.12, 21:39
Oh reisimise teema ka välja kaevatud.

Homme Soome ja Laupäeval Lätti, kas see ka kvalifitseerub? ikkagi välismaa või nii

nikitheone
09.01.12, 22:20
neljapäevl rootsi kruiis, loeb?

aga teemasse - ma olen mingi 10x käinud selle kruiisiga rootsis. kas on midagi stockis teha, mis soovitate?

qbj0hn
16.02.12, 15:09
Keegi oskab öelda mis teema on ravimitega reisides?
Ravimiameti kodukalt leidsin ainult mis kogustega võib reisida aga kas mingi arsti tõend peaks ka olema kaasas milleks mul neid rohtusid vaja jne? (ja kui on siis mis formaadis jne, on kuskil netist leida? obv mingi perearsti värk ju ei kõlbaks?) Mingi aeg mul minek ja naglalt ikka mingi 6 pakki tugevaid retsepti ravimeid kaasas kahe kuu varu ilma milleta ma ei saa hakkama.

Cheating
16.02.12, 15:21
Ehk leiad siit lehelt mingit abi.

http://www.ravimiamet.ee/14561

leits
16.02.12, 15:21
http://www.emta.ee/?id=2138
saad abi ehk .. mull ka köies kaasas olnud ~kuu varu, pole ever probleemi olnd. Aga mul just in case töispakid alati olnd, kus see infoleht on sees

jaagup17
16.02.12, 23:11
Kas keegi oskab öelda, kuidas rootsi kruiisi pileteid odavamalt saada? ty (pm)

leits
17.02.12, 10:06
Kas keegi oskab öelda, kuidas rootsi kruiisi pileteid odavamalt saada? ty (pm)

trip.ees müüakse vouchereid ...

Cheating
17.02.12, 11:25
Kahjuks just hiljuti pöördus Tallink Trip.ee poole, ning keelas Ostu-Müügi tehingud.
http://trip.ee/content/tallinki-kinkekaartide-m%C3%BC%C3%BCmise-ja-ostmise-l%C3%B5petamine.html-1

qbj0hn
20.02.12, 15:21
Keegi oskab öelda kas mingi kõnekaart ka välismaal töötab? Mul tegelt helistada polegi eriti vaja aga inimesed tulevad vastu mulle ja vaja kuidagi ühendust sinna minnes võtta.
Ma eluaeg kõnekaartide peal olnud ja liitumist pole kasutanud kunagi.

ristijeesus
20.02.12, 15:32
Kõik kõnekaardid töötavad. Vaata teenusepakkuja kodukalt roamingu kohta täpsemalt.

qbj0hn
20.02.12, 15:34
Okay, huvitav. Ei teadnudki seda :D.

Pahvak
20.02.12, 16:34
John, kuhu lähed üldse?

qbj0hn
20.02.12, 16:37
usase pokkerist närve puhkama. mingi 3 kuud olen seal, suvel chilliks eestis ja siis sügisel vaatab edasi mis saab. hetkel niimoodi swinginud ja üks korralik paus kuluks ära. vbl merges bumhuntin aint hu-d veits aga ei usu, et eriti mängin

numnuts
20.02.12, 16:42
mis seal peale hakkad?

qbj0hn
20.02.12, 16:48
Sugulane kutsus ise, neil seal oma maja new jerseys.
Ei tea veel mis peale hakkan, sugulase mees ajab mingit osta, müün vahetan äri seal netis ja igasugu oksjonitel jne ja ütles, et võib seal ka abi vaja olla. Põhieesmärk on siiski kaardimängust aeg maha võtta ja nelja seina vahelt välja saada ja muud elu ka näha.
Suuremaid linnu näha jne, atlantic citys kerge gamble jms.
Sugulane ise 8a seal elanud ja ta käinud Eestis ka viimasel ajal päris tihti ja saan normaalselt läbi. Miks mitte kui ise kutsuti nii. Elamine jms pmst freeroll ju.

leits
20.02.12, 16:49
Üks tuttav kasutab seda välismaal (tripiv pöris palju): http://airbalticcard.net/ . Ütles et pidi olema üks paremaid ja odavamaid, ma ise täpselt tho pole uurinud ja võrrelnud hindu.

rollkopter
21.02.12, 19:35
kauaks yldse usasse minna v6ib k6ige kauemaks ajaks ilma igasugu elamis ja t66loata?

qbj0hn
21.02.12, 19:37
3 kuud kui esimest korda lähed.

fyte
21.02.12, 20:37
3 kuud kui esimest korda lähed.
Hmm.. mulle on nt neid raamatu müümise värke korduvalt pähe määritud (SW etc) ja need tripid kestavad pea 4 kuud.

qbj0hn
21.02.12, 21:16
Ei tea ei oska kommenteerida, endal üle 3e kuu pole võimalik olla igatahes.
Ema ntx 2 x käinud seal ja võib olla 6 kuud nüüd kui läheks.

taasver
21.02.12, 21:56
Hmm.. mulle on nt neid raamatu müümise värke korduvalt pähe määritud (SW etc) ja need tripid kestavad pea 4 kuud.

Nendega saab J1 tööviisa mis peaks max 4 kuud olema ja enne ja pärast võib ka 1 kuu riigis sees olla.

Tarmonator
20.05.12, 21:43
Kellelgi kogemusi Valgevene transiitviisa taotlemisel?

Kas see võib saada takistuseks?
Visa Support Documents for:
transit visa (type B, period of validity 2 days) is in question upon presentation of valid visa of the country of destination or, if such visa isn't needed, other documents, proved the necessity to cross the Belarusian borders on a way to the country of final destination (ticket, itinerary, etc.).
Minek tsikliga ja ööbimine telkides, mingeid broneeringuid pole, mingeid plaane pole.

nikitheone
21.05.12, 12:32
kui làhen 3ks nadalaks indiasse, kuhugi kolkasse, siis keegi oskab oelda palju vaktsiinid maksavad? otsin netist aga ei leia raisk

leits
22.05.12, 07:29
kui làhen 3ks nadalaks indiasse, kuhugi kolkasse, siis keegi oskab oelda palju vaktsiinid maksavad? otsin netist aga ei leia raisk

mingi peaaegu 2a tagasi nats v2hem l2ks a hepatiid ja tüüfusevastane vms 800 eeki + malaaria rohud mis olid ca tonn .. aga neid malaaria rohte pole imo vaja kui kuskil dzunglis ei köäi

nikitheone
22.05.12, 12:17
ty leits

vsiu100
06.08.12, 09:05
Kuna siin paljud elanud/reisinud idas, siis "must do" Phuketis ja Kuala Lumpuris?

..ja süstid on nüüd juba overrated vist?

vennike
07.08.12, 03:50
Kuna siin paljud elanud/reisinud idas, siis "must do" Phuketis ja Kuala Lumpuris?

..ja süstid on nüüd juba overrated vist?

Mul ka samad sihtkohad + siem reap. Hepatiidi süstid lasen vist ikka ära teha.
balilt õnnestus meie firma raamatupidaja tütrel koolera üles korjata. Ei pidavat ilus olema.

estdonk
07.08.12, 09:08
Sama plaan jõuluks paariks nädalaks Taisse/Filipiinidele minna.
Phuket on igatahes räme turistikas ja sinna oma jalga enam ei tõstaks igatahes.
Külastaks idapool asuvaid saari, Koh Samui näiteks. Vähe turiste, valge liiv, sinine meri. Kosed ja kookospähkliistandused. Rendi roller ja käruta ringi mööda saart, Ko Phangan on teine saar, sinna ei sattunud kuid laev läheb Samuilt.
Tais süstide pärast küll ei muretseks, lihtsalt vaata mida sööd/jood.
Trip.ee-s on ka küllalt palju materjali Tai kohta.

Tarmonator
23.08.12, 15:09
Tai kohalikud, mis hinnaga oktoobri lõpust novembri keskpaigani kuskil rannapiirkonnas mingi lihtsama korteri või maja üürida saab? Ja millist piirkonda vaadata kui väga suurtest turistilõksudest ei hooli? Kaks täiskasvanut ja väike laps.

vsiu100
23.08.12, 15:23
Phuket, Kata või Karon beach. Loodus super ja Patongist eemal, kus möll käib.
ca 250-300€ 2 nädalat.
Kui laps, siis soovitan auto ka rentida kohapeal.

Ise olen Phuketis 25.okt alates paar nädalat.

qbj0hn
23.08.12, 15:53
Kus kohast kõige soodsamalt oleks võimalik pileteid Amsterdami saada kui keegi spetsiifiliselt on kursis või hiljuti käinud.
Ja mingit reasonable hinnaga hotelli kuskil normis asukohas. Nagu ma aru olen saanud seal ööbimisel euroopa kõige kallimad hinnad. 100€ per night küll ei raatsi maksta.

Kotkas1000
23.08.12, 16:03
Kus kohast kõige soodsamalt oleks võimalik pileteid Amsterdami saada kui keegi spetsiifiliselt on kursis või hiljuti käinud.
Ja mingit reasonable hinnaga hotelli kuskil normis asukohas. Nagu ma aru olen saanud seal ööbimisel euroopa kõige kallimad hinnad. 100€ per night küll ei raatsi maksta.

Meie oleme 2 korda ööbinud hotellis Washington. Pakuvad kahte apartmenti ja hunnikus harilikke hotellitube. Apartmendis tuli öö 40€ per face (4 inimest). Kesklinnast 20min jalutada. Taksoga 20€. Tramm sõidab peaaegu ukse ette. Alumise korruse apartment on parem.

Piletid ostsime mõlemad korrad hulludelt päevadelt stockist. Need kohekohe algamas vist.

Jeebus
23.08.12, 16:10
Ja mingit reasonable hinnaga hotelli kuskil normis asukohas. Nagu ma aru olen saanud seal ööbimisel euroopa kõige kallimad hinnad. 100€ per night küll ei raatsi maksta.
tähtis on bronnida/maksta netis, koha peal pole pooltel kohtadel hindu väljas, pannakse näo järgi
kesklinnas alla 100€ eriti ei saa, kui ei ole valmis nelja seina + voodiga leppima (wc-d pole), siis saaksid 60-70€ga

ja tuleks meelde jätta, et paljudes kohtades üritatakse scammida ... mitu korda on kohvikutes vale summa tagasi antud jne.

qbj0hn
23.08.12, 16:14
Mis budgetiga 3-4ks päevaks sinna pilvitama reasonable minna on?

Jeebus
23.08.12, 16:16
Mis budgetiga 3-4ks päevaks sinna pilvitama reasonable minna on?
pilved ei maksa suhteliselt midagi ... toit on see, mis maksab

Kotkas1000
23.08.12, 16:28
Mis budgetiga 3-4ks päevaks sinna pilvitama reasonable minna on?

600-700 peaks kenasti välja mängima. Selle raha eest võiks käija väljas söömas 2x päevas ja õhtul teadagi kust läbi põigata, kui huvi on. Kanepi g on 10-15€.

qbj0hn
23.08.12, 16:33
Sinna kohta pole vaja minna kuna ühe neiuga koos on plaanis minna. See siuke semi-hipster, seega ollakse vast õlle, savu ja burksi peal.

Kotkas1000
23.08.12, 16:37
No siis saad 500€ hakkama per face :). Seal õnneks kõik käe-jala juures. Palju seigelda ei ole vaja. Trammipilet on mõistlik võtta kohe nii mitmeks päevaks, kaua peatud.

Jeebus
23.08.12, 16:45
otsi the doors-i coffee shop ülesse, osta morrison haze :p

ja kui pole proovinud, siis söö seeni. kolme erinevat tugevust on.

qbj0hn
23.08.12, 16:59
Okay, thx vastuste eest.

Pahvak
23.08.12, 17:42
Okay, thx vastuste eest.

Kui piletid ära ostad, siis anna teada kallilt said. :)

qbj0hn
23.08.12, 17:46
Plaanis alles Oktoobri keskel minna vms, aga ma ju see kes üleöö ei viitsi asju ajada ja uurin ette ära.
Nii palju kui vaadanud olen siis leidnud 140€-200€ ranges.

Jeebus
23.08.12, 17:49
Nii palju kui vaadanud olen siis leidnud 140€-200€ ranges.
edasi-tagasi? ühe otsa jaoks on see täpselt üleöö range
nii palju aega ette peaks edasi-tagasi <150€ ära grindima

ranka
23.08.12, 17:49
Plaanis alles Oktoobri keskel minna vms, aga ma ju see kes üleöö ei viitsi asju ajada ja uurin ette ära.
Nii palju kui vaadanud olen siis leidnud 140€-200€ ranges.

Mis kamm on:confused: Ise ju pidid minuga Aasiasse tulema :mad:

qbj0hn
23.08.12, 17:56
edasi-tagasi? ühe otsa jaoks on see täpselt üleöö range
nii palju aega ette peaks edasi-tagasi <150€ ära grindima

Edasi-tagasi yep.

Mis kamm on:confused: Ise ju pidid minuga Aasiasse tulema :mad:

Pole nii balla hetkel kahjuks, käin tööl ja mängin pokkerit atm korraga, 2013 oleks plaan kindlasti.
Ma igapäev ajan 2+2 endal Tai threadis kõvaks, kõik 27k postitust läbi lugenud teemast, siuke tunne juba nagu oleks ise käinud seal. Ei viitsi koitama minna sinna, kui juba siis juba, aga noh never know, mingi üleöö ime juhtuks (loe:donkament) siis paneks homne päev ajama.

masterpuppet
23.08.12, 18:59
Kui Juulis Amsterdamis käisin ja mõnda coffeshopi uudistamas käisin, siis gramm oli igalpool 5 eurot ning seenevalik oli uskumatu. Ööbimine on seal jah megakallis ning söök veel kallim. Aga Mac/KFC/burgerKing tavapärase hinnaga ning vahel ka päris müstilised soodukad. Nt BurgerKingis oli tavaline burgeri eine 2 eurot. Aga kui pole probleemi dorm tüüpi toas olla, siis soovitan Bulldog hosteli Red Light Districtis, oli puhas ning turvaline.

kardaanirist
23.08.12, 19:01
otsi the doors-i coffee shop ülesse, osta morrison haze :p

ja kui pole proovinud, siis söö seeni. kolme erinevat tugevust on.

coffee shopid pole ju enam turistidele avatud. et sealt savu vms osta, siis pead olema linna sisse kirjutatud vms.

muidu kui Tallinnast RyanAiriga minna, siis paar kuud ette bookides saad Düsseldorfi üheotsa pileti ~25€. Düsseldorf mingi tunni aja sõidu kaugusel Hollandi piirist. siis tuleb muidugi mingisugust bussi/rongiteemat ka bookida. aga tuleb ilmselt odavam ja võimalik, et ka funim.

edit// my bad. teatud provintsides saab coffee shoppe siiski külastada. Zeelandi, Noord-Brabanti ja Limburgi provintsides ei saa. järgmisest aastast jõustub seadus üle terve Hollandi.

Jeebus
23.08.12, 19:08
coffee shopid pole ju enam turistidele avatud. et sealt savu vms osta, siis pead olema linna sisse kirjutatud vms.
2012 suvest jah mingi teema sellega aga seriously, ei usu, et praktikas palju muutunud, kui amsterdamis on/oli ca 700 coffee shoppi

masterpuppet
23.08.12, 19:10
Kui ma ei eksi, siis mingi kohtunik tühistas selle seaduse ajutiselt vms. Igatahes Juuli 2012 terve kesklinn haises endiselt ja uksed olid valla.

Jeebus
23.08.12, 19:18
järgmisest aastast jõustub seadus üle terve Hollandi.
never gonna happen
pintsaklipslased pole vist veel tagajärgedele hakanud mõtlema

kardaanirist
23.08.12, 21:34
väidetavalt Amsterdami linnavalitsus on sellele tugevalt vastu. ülejäänud riik on nagu "meh".

mul sugulane elas viimase aasta Hollandis (mitte Amsterdamis) ja ütles, et vähemalt seal kus tema elas on seadus jõus.

qbj0hn
23.08.12, 21:37
See ära bannida oleks vist sama kui Tais kõik litsid läheks pensionile päevapealt.

Tarmonator
04.09.12, 19:05
Kui keegi tahab minna Hiiumaale ja seal sõprade või kasvõi perega mõistliku hinnaga ööbimist saada, siis RMK Leemeti Metsamaja FTW!
http://rmk.ee/teemad/looduses-liikujale/puhkealad/hiiumaa-puhkeala/1760

€70 eest saate õheks ööks maja ja sauna. Majas on kolm korraliku tuba, kokku 8 voodiga. Korralik suur elutuba diivani, laua ja kaminaga. Köök elektri- ja puupliidiga ning külmiku ja sööginõudega. Duširuum ja WC. Saunamaja on eraldi. Korralik puukerisega saun, duširuum ja kaminaga eesruum. Saunast otse tiiki. Kõik ruumid on suhteliselt korralikud, põrandad ei kleepu, puhas. Puud on kuuris olemas, kõik hinnas.
Väga timm koht kus rahvaga mingi nädalavahetus veeta. Ametlikult vist hind 8'le, aga keegi seda ei kontrollinud. Meid oli küll 7. Võti peideti päev varem maja juurde ära ja läksid kuna läksid. Enne lahkumist helistad ette ja maksad kohapeal sullis.
Soovitan.

Tarmonator
06.09.12, 18:12
Ise olen Phuketis 25.okt alates paar nädalat.

Rabasin ka Estraveli viimase kampaania raames piletid sinna. Saabumine 6. november. Vahepeatus Kuala Lumpuris ja kuna mul sõber elab Penangi saarel Malaisias, siis pidasin peenikest plaani, et Kualast edasi lennukiga ei lähe vaid reisin mööda maad Phuketisse, kust siis koju hiljem. Aga reisifirma väitis, et ühtegi lendu broneeringul vahele jätta ei tohi. Vastasel juhul võib lennufirma tagasilennu piletid üldse tühistada. Kui reaalne oht see on? On kellelgi kogemusi? Või kui Kualas järgmisele lennule check-in ära teha, aga lennule mitte minna?

ESTPatrick
06.09.12, 18:34
nii on. kui 1 etapp vahelt ära jääb siis cancel kogu trip. mul oli sama asi 2a tagasi aasias- pidin siis lõpuks macaust lendama filipiinidele et sealt hong kongi lennata et midagi cancel ei läheks. kuna olin manilast macausse kohapeal lisapileti ostnud. saada mail saad teada lennufirma poliitika

leits
06.09.12, 18:35
kui check ini teed ära ja lennule ei l2he siis järgmised lennud on 99.9% tühistatud

Tarmonator
06.09.12, 18:37
Nõme süsteem, aga no mis seal ikka, siis jääb sõber nägemata.

ranka
07.09.12, 04:38
nii on. kui 1 etapp vahelt ära jääb siis cancel kogu trip. mul oli sama asi 2a tagasi aasias- pidin siis lõpuks macaust lendama filipiinidele et sealt hong kongi lennata et midagi cancel ei läheks. kuna olin manilast macausse kohapeal lisapileti ostnud. saada mail saad teada lennufirma poliitika

Jummalast haige ikka ju :) See on pm. sama, et pead Tallinnast lendama Pariisi, et siis sealt tagasi Helsingisse tulla ning edasi lennata soovitud sihtkohta.

nikitheone
07.09.12, 05:00
wow, sick. kellegil mõnda soovitust, mida belgradis vaadata?

Konso
07.09.12, 05:55
Oma asjade järgi peab seal vaatama :D

vsiu100
07.09.12, 08:04
Rabasin ka Estraveli viimase kampaania raames piletid sinna. Saabumine 6. november.

siis on vbolla võimalik korra kokkugi saada. annan ülevaate , kus mis on hea, mida teha vms. eelmine kord käisin 3a tagasi, palju juba muutunud.
lisaks tuleb enne minu sinnajõudmist sealt tagasi "akrisjan", lubas ka top-i mulle teha. :redface:

Murdock
04.11.12, 14:44
Mis oleks parim soe riik kuhu praegusel ajal minna talveks.
Tahaks talveks siit eestist minema ja grindida kusagil soojemas kliimas.

leits
04.11.12, 15:10
botswana

Murdock
04.11.12, 15:20
Seal ei ole internetiühenduski ei sa feisbuugis käiagi omg

estdonk
04.11.12, 15:21
Kui suur eelarve on, soojasid riike on suht palju. Euroopas muidugi mitte ühtegi.
Aasia oleks parim variant vast. Tai, Kambodza, Vietnam, Filipiinid. Seal saab ka miinuskuudel rahulikult võtta.
Millal minek oleks? Ise plaanin veel sellel aastal ühe neist riikidest ette võtta. Otsin lennupiletite veahindu...
Jaanuarisse-veebruarisse saab ka odavaid hindu hetkel Saudi Arabian airways-iga Indiasse, Bangladeshi ja Colombosse.
India ja Sri Lanka on päris mõnusad kohad (saab microt grinides kenasti hakkama )
Ütle kuupäevad, võin vaadata.

Murdock
04.11.12, 15:25
Täpset kuupäeva nagu polegi,aga plaan minna nov lõpp maybe dets algus,eelarve on väike:D
Tai tundub hea valik,elamine suht odav pidi olema seal.

Murdock
04.11.12, 15:27
Tai neiusid võiks ka proovida korduvalt

estdonk
04.11.12, 15:34
Esmalt vaja Aasiasse saada:
8 Dets - 17 Veeb. Rooma - Jeddah - Colombo - Jeddah - Pariis 272 EUR
Jätkulend Bangkoki või mujale näiteks Air Asiaga

Teine variant on lennata HCC moodi nagu härra, ja äriklassis ja otse

leits
04.11.12, 15:47
tai on kõike muud kui odav .. vb kuskil vihmametsa sees kolkas on odav

estdonk
04.11.12, 15:50
No kui ainult Phuketis ja Pattayal käinud oled, siis võib jah öelda et pole odav. Lõunas on kohti kus saab üsna soodsalt elada, kus pole Saksa ja Vene turiste.
Paariks kuuks väike korter üürida saad 400-500 USD eest. Samuti ei pea ju grindi ajal jalgu kalavannis leotama?

leits
04.11.12, 15:52
arvestage et nendes v2ikestes kohtades võivad serious interneti probleemid ka olla .. enamus maailma pole nagu eesti, kus igast august saab minimaalselt 10mbit k2tte :d

Murdock
04.11.12, 15:52
tai on kõike muud kui odav .. vb kuskil vihmametsa sees kolkas on odav

Ei ole väga kursis sealsete hindadega,lihtsalt jutte kuulnud,et elu pmst sama mis eestis hindade poolest.

Murdock
04.11.12, 15:53
Esmalt vaja Aasiasse saada:
8 Dets - 17 Veeb. Rooma - Jeddah - Colombo - Jeddah - Pariis 272 EUR
Jätkulend Bangkoki või mujale näiteks Air Asiaga

Teine variant on lennata HCC moodi nagu härra, ja äriklassis ja otse

HCC moodi võiks lennata küll kui ta steigib mind selleks ;D

leits
04.11.12, 15:53
camboida on tõesti odav .. kuid jällegi sealne internet on ikka v2ga fucked up .. vb pealinnas on midagi paremat

leits
04.11.12, 15:58
malta tundub cool imo .. siuke normal kliima

estdonk
04.11.12, 15:58
Vietnam samuti. Kui ei ole ennem eriti reisinud, siis mingi kamp Eestlasi tegutseb seal. Kontakteeru http://liveinmuine.com/et/
Siiski ei ole raske üksinda tundmatus kohas hakkama saada. Anna teada kuhu lähed ka.

q_q
04.11.12, 16:06
malta tundub cool imo .. siuke normal kliima

yup ise olen ka malta kohta palju uurinud ja plaan sinna minna

estdonk
04.11.12, 16:11
Kui 13c average temp rahuldab siis muidugi. Lihtsalt samas hinnaklassis leiab parema kliimaga kohti

Murdock
04.11.12, 16:11
Vietnam samuti. Kui ei ole ennem eriti reisinud, siis mingi kamp Eestlasi tegutseb seal. Kontakteeru http://liveinmuine.com/et/
Siiski ei ole raske üksinda tundmatus kohas hakkama saada. Anna teada kuhu lähed ka.

Päris norm link tundub,üüri hinnad pole ka väga kallid.
Väga ajas isu peale kui neid pilte nägin seal (H)

Ecuador13
04.11.12, 16:17
jep, tänud lingi eest, väga kasulik

ESTPatrick
04.11.12, 16:32
niipalju kui mina seal aasia kandis eelmine aasta vahtisin, ei näinud ma kordagi internetti väljaspool Taiwani mis mind oleks rahuldanud. ja ka taiwanis oli aeglane, kuid vähemalt stabiilne. sellesmõttes kui mõte paikseks jääda siis interneti asja võiks väga piinliku täpsusega varakult uurida. ei ole mõtet ju sinna timebankima minna. kokkuvõttes ei pruugi odavam tulla kui jaapanis elamine.

yolpa
04.11.12, 20:52
yup ise olen ka malta kohta palju uurinud ja plaan sinna minna

meil üks foorumikasutaja elas/elab juba pikemat aega maltal ja imo oli väga rahul asjaga. Kasutaja goldfish

Murdock
04.11.12, 20:54
Mis seal maltal siis head on?

q_q
04.11.12, 20:57
kliima,internet,euroopa liit ehk k6ik easy,inglise keel

jne

nikitheone
04.11.12, 21:27
bukarestis ka midagi teha on? pean varsti ühe ööpäeva seal veetma, kuna nii oli odavam lend

fyte
04.11.12, 21:31
kliima,internet,euroopa liit ehk k6ik easy,inglise keel

jne
Aga elu vist kallim kui eestis, afaik.

q_q
04.11.12, 21:41
Aga elu vist kallim kui eestis, afaik.

elekter ja vesi ainult

majutus on v2ga soodne

Priidix
05.11.12, 04:32
yup ise olen ka malta kohta palju uurinud ja plaan sinna minna

When? Endal ka plaanis + üks foorumlane veel in.

q_q
05.11.12, 04:33
ma ei tea

when ise ja kes veel?

kell 5:32 ja ma vastan 30 sekundiga??

Priidix
05.11.12, 04:34
siis kui natukene soojemaks on läinud :), OskarR89

q_q
05.11.12, 04:38
hmm ok eks n2is

Rigged
08.11.12, 13:16
Maltat võib soovitada küll, k1ly, blah ja chrissiga käisime 2010, live game oli supersoft $$$, toit küll kallis polnud ning joogid odavamad kui Eestis.

leits
09.11.12, 16:53
Äkki kedagi huvitab ümbermaailma trippamine .. 28p oleks isegi päris mõeldav ..

http://www.pelikan.sk/en/promo.aspx?id=102090&placement=homepage_450x355&campaign=RTWenglish_30.10.2012

Priidix
10.11.12, 01:13
Maltat võib soovitada küll, k1ly, blah ja chrissiga käisime 2010, live game oli supersoft $$$, toit küll kallis polnud ning joogid odavamad kui Eestis.

Inf on alati teretulnud, ty!

estdonk
10.11.12, 14:24
Londonist Kuubale saaks detsembris päris soodsalt:

http://flights.thomson.co.uk/thomson/en-GB/booking/select?step=SearchFlight&sector_1_weekday=Tue&depDay=11&depMon=2012-12&sector_2_weekday=Tue&retDay=25&retMon=2012-12&OneWayRoundTrip=RoundTrip&depAP=LGW&retAP=HOG&numAdults=1&numChildren=0&numInfants=0&ib_id=Thomson&im_id=Price%20Comparison&ip_id=Flights&is_id=Skyscanner&it_id=Flashtalking

estdonk
16.11.12, 14:01
.
kuna ise ikka veel otsin reisi detsembriks, siis selline pakkumine jäi silma
14p kuubal all inc hotell. 601 GBP

http://www.thomascook.com/search/?&question=&categoryId=cat633832&pageId=Rel55-435053&pageSize=&dbTrail=&trail=19008:12012012-12312012:62010:Cuba&sortingBy=PRICE&sortOrder=ASC&expand=&pageNum=1&tccid=AFF.UK.TC.en.ss12.01..605902....CPA...&utm_source=affilinet&utm_medium=AFF&utm_campaign=605902

vsiu100
16.11.12, 14:10
solid, mine või uuesti kohe reisile, väga solid hind.......
tai rsk on viimase 3aastaga 3x kallimaks läinud, 2 nädalat kohapeal ja kõik kokku läks kahepeale 4k€ + kopikad......

samas kuuba koht olen kuulnud et on veel äärmisel viimane aeg minna, et leida nn "õiget Kuubat" veel. Hakkavat muule maailmale järele jõudma.............

leits
16.11.12, 14:15
Mina sain thomascookist vastuse et nad ei müü reise eestlastele. Nende emailist sain aru, et ainult UK inimesed saavad otse osta neilt. Tean et ka eesti reisikorraldajad pakuvad UK reise (no idea kas TC omasid ka) ..

estdonk
16.11.12, 14:15
ei mõtleks ka sekundit selle kuuba suhtes, kui reis oleks nädalakene hiljem. Aga aega veel on, ei peagi ju kuu aega ette bronnima.

Ei saa jah Eestit valida, kuid alati on võimalus paberid kellegile teisele saata...

tolmuahv
16.11.12, 14:25
See Thomas Cooki pakutud koht ja hotell on täiesti lambivõpsik Kuubal. Sinna minnes pole absoluutselt mingit mõtet võtta hotelli. Lennupiletid on piisav. Kõik ülejäänu saab sümboolse raha eest kohapealt. Ringi rännates on 90% majutusest casa particularad ehk kodumajutused. Ca. $25-35 eest saab igal pool toa, selle eest tehakse veel hommikusöök ka. Pointless oleks Havanast 12h kaugusel mingis lambikuurortis passida. Sinna kohalikke ei lubata üldse ja päris Kuubat seal ei näe. Kui kedagi detailselt huvitab, siis PM. Ma võib-olla lähen ex-prompt ka Kuubale aastavahetusel või sealkandis.

Godspeed_EJ
16.11.12, 14:29
solid, mine või uuesti kohe reisile, väga solid hind.......
tai rsk on viimase 3aastaga 3x kallimaks läinud, 2 nädalat kohapeal ja kõik kokku läks kahepeale 4k€ + kopikad......


Kui hotell ja lennupiletid 4k€ sees, siis täiesti normaalne imo.

estdonk
16.11.12, 14:31
Ise reise valides, olekski parema meelega lambivõpsis kui mingis kärarikkas turisti-urkas.
TC saab bronnida ainult siis kui sul on UK billing address. Seega võib lasta UK-s elaval sõbral ära bronnida.
Aga antud urgas on odavam kui 25-35 USD öö, kuna lennud on ka hinnas.
Kui reisi eesmärk on rannas passida ja ohtralt rummi lasta, leian et see on väga normaalne pakkumine. Iseseisvalt ringi rännates jah, võib igaks päevaks elamise otsida.

vsiu100
16.11.12, 14:34
Kui hotell ja lennupiletid 4k€ sees, siis täiesti normaalne imo.

jah, aga 3a tagasi kulus 2,6k......kokku. ei koonedanud ka......

leits
16.11.12, 14:37
jah, aga 3a tagasi kulus 2,6k......kokku. ei koonedanud ka......

myamari (byrma vms selle nimi on atm) mine .. pidi super olema. ilmselt paar aastat on super koht kuniks suured majad ja turismide hordid peale lendavad

vsiu100
16.11.12, 14:41
yep, isegi cambodia pidi kordi soodsam olema aga sinna juba sõidavad ka massid mõnedki aastad...varsti tõusevad seal ka eesti tasemele hinnad

tolmuahv
16.11.12, 14:44
Ise reise valides, olekski parema meelega lambivõpsis kui mingis kärarikkas turisti-urkas.
TC saab bronnida ainult siis kui sul on UK billing address. Seega võib lasta UK-s elaval sõbral ära bronnida.
Aga antud urgas on odavam kui 25-35 USD öö, kuna lennud on ka hinnas.
Kui reisi eesmärk on rannas passida ja ohtralt rummi lasta, leian et see on väga normaalne pakkumine. Iseseisvalt ringi rännates jah, võib igaks päevaks elamise otsida.

Kuurortis passides ei ole ju vahet, kas olla Egiptuses, Türgis või Kuubal. Ja Kuubal seesama koht ongi turistiurgas, kus midagi näha ega teha ei ole. Perega võib sinna minna randa vedelema kui hea pakkumine on.

Ma ise olen paar korda Kuubal käinud, ka sellisesse kuurorti sattunud. Mõttetud kohad, lasime kohe jalga. Igal pool mujal saab nii palju nalja ja actionit, et halb hakkab. Kuuba sobib ringi cruisimiseks väga hästi, sest kõik on totally safe (turisti ei näpi keegi, v.a. vargused), inimesed on abivalmid ja minimaalse raha eest saab kõike. Noorel inimesel oleks seal kuurortis vedelemine ikka väga halb mõte, ausalt :)

tolmuahv
16.11.12, 14:49
yep, isegi cambodia pidi kordi soodsam olema aga sinna juba sõidavad ka massid mõnedki aastad...varsti tõusevad seal ka eesti tasemele hinnad

Cambodia on Kagu-Aasias minu arust praegu väga hea bang for buck. Pole üle rahvastatud, on midagi vaadata ka ja kallis ei ole. Myanmaris ei räägi keegi veel inglise keeltki, teenuseid on vähevõitu, mobiililevi ka pole. Vietnam on venelasi täis ja Taist oli juba juttu. Muidugi kui rannas tahta olla, siis Tai on kaugelt kõige parem. Filipiinid ja Indoneesia vist jäävad antud grupist välja, kuigi seal on ka päris ägedaid kohti.

Potsataja
16.11.12, 17:49
Kui hotell ja lennupiletid 4k€ sees, siis täiesti normaalne imo.

https://cherry.ee/finnairiga-2-ks-nadalaks-taisse-koh-samui-paradiisisaarele

Täna sattusin sellise pakkumise peale ja mõtlesin, et kas on soodne või mitte.

fyte
16.11.12, 18:12
Pole Euroopast väljas käind ning võrdlusmomendid puuduvad üldiselt, aga €4k kahe nädala eest tundub ikka päris kirves..

vennike
18.11.12, 02:07
2k€ näkku kahe nädala eest koos hotellide ja lendudega on ikka väga odav. lol mul maksid hotellid, lennud, kindlustused sama palju juba.

palju tais heast riidest õmmeldud ülikonna eest maksta tuleb ? kes seal on mingi hinnakiri väljas või läheb tingimiseks ?

ESTPatrick
18.11.12, 03:10
2k€ näkku kahe nädala eest koos hotellide ja lendudega on ikka väga odav. lol mul maksid hotellid, lennud, kindlustused sama palju juba.

palju tais heast riidest õmmeldud ülikonna eest maksta tuleb ? kes seal on mingi hinnakiri väljas või läheb tingimiseks ?

Kui ma tolmuahviga kaisin ja tema õiged riided ja hinnad kauples siis minuarust 90€ pintsak ja 60€ püksid sain. Selle raha eest tõesti mugav arvestades et mul alati koik suured voi lühikesed asjad

sadakrooni
22.11.12, 16:00
http://www.holidaypirates.com/benelux/11-nights-florida-293pp-including-flights-hotel-transfer

Floridasse umbes 300 eurot nägu(sisaldab lende amsterdamist sinna ja tagasi ja hotellid 11 ööd.)
Aga neli inimest peab korraga minema.

rasmer
22.11.12, 17:54
http://www.holidaypirates.com/benelux/11-nights-florida-293pp-including-flights-hotel-transfer

Floridasse umbes 300 eurot nägu(sisaldab lende amsterdamist sinna ja tagasi ja hotellid 11 ööd.)
Aga neli inimest peab korraga minema.

Ahvatlev, keegi võttis juba ära ? Huvitav mille puhul selline kampaania.

rasmer
11.12.12, 02:47
Keegi oskab soovitada mingeid soodsate lennupiletite või reiside pakkumiste blogisid/saite, millel silma peal hoida ? Selle enne postitatud holidaypirates.com sarnaseid näiteks.

leits
14.12.12, 11:00
Midagi reisihuvilistele .. Barcelona - lima - pariis (võib muuta ka londoniks jms) 300€.
http://www.holidaypirates.com/uk-ireland/errorfare-openjaw-flights-lima-299-243

Jeebus
17.12.12, 10:34
http://www.holidaypirates.com/italy/flights-beijing-95-tokyo-179-osaka-198-trip-incl-tax

388€ itaalia - tokyo - itaalia
peaks veel -250€ alla saama aga kood ei funka lihtsalt, proovisin kõik erinevad browserid läbi ... valuet on niikuinii aga 138€-ga saada oleks küll sick

leits
17.12.12, 11:02
mul ka ei tööta need koodid .. kuigi v2idetakse et peaksid töötama veel .. proovisi nie ja firefoxiga

vilkar
17.12.12, 12:32
Keegi oskab soovitada, kust saab odavaid lennupilete osta. PLaanis austraaliasse minna veebruari lõpp või märtsi algus ja uurin siin lennukaid hetkel.

Ise olen leidnud hinnaklassis 750 euri ühe otsa pileti Perthi aga räägitakse et mingi 600-700 oleks ka võimalik soetada neid.

Kellegil mingeid häid linke või soovitusi siis need oleks väga teretulnud :)

rahvavaenlane
17.12.12, 12:35
skyscanner.com

ranka
17.12.12, 17:55
Keegi oskab soovitada, kust saab odavaid lennupilete osta. PLaanis austraaliasse minna veebruari lõpp või märtsi algus ja uurin siin lennukaid hetkel.

Ise olen leidnud hinnaklassis 750 euri ühe otsa pileti Perthi aga räägitakse et mingi 600-700 oleks ka võimalik soetada neid.

Kellegil mingeid häid linke või soovitusi siis need oleks väga teretulnud :)

ALATI proovi TWO-WAY, sest see on tihti odavam kui üheotsapilet. Tagasilennu lased lihtsalt üle.

hotcocacola
17.12.12, 18:58
Keegi oskab soovitada, kust saab odavaid lennupilete osta. PLaanis austraaliasse minna veebruari lõpp või märtsi algus ja uurin siin lennukaid hetkel.

Ise olen leidnud hinnaklassis 750 euri ühe otsa pileti Perthi aga räägitakse et mingi 600-700 oleks ka võimalik soetada neid.

Kellegil mingeid häid linke või soovitusi siis need oleks väga teretulnud :)


http://www.skyscanner.net/ on turu parim sait (parem, kui Kayak ja Expedia).
Kui vajad hotelli, siis kasuta skyscanner hotelli lehte: http://hotels.skyscanner.com


Kindlasti võta edasi-tagasi lend, sest see on pea alati odavam, kui üheotsa pilet !!!!!


Lisaks võid kasutada Matrixit: http://matrix.itasoftware.com/
Sealt sa pileteid osta ei saa, kyll aga näed parimaid ja odavamaid lende (hiljem leiad need nt Skyscannerist).


Isiklikult kasutan nelja eri saiti (võrdlen hindu):
* http://www.dohop.com/
* http://lennupiletid.lennujaam.ee/et/index.php
* http://matrix.itasoftware.com/
* http://www.skyscanner.net/


Kui vajad abi, siis võta ühendust ;).

NB! Skyscannerit võid usaldada, tegemist pole skämmingsaidiga. Olen enamus lende läbi selle lehe bookinud.



edit: Parimate tulemuste leidmiseks vaata pakkumisi nt Helsingist, Riiast, Frankfurdist vms.

Romka
17.12.12, 23:00
Miks see muidu nii on siis, et edasi-tagasi odavam on? Esimest korda kuulen.

q_q
17.12.12, 23:05
Miks see muidu nii on siis, et edasi-tagasi odavam on? Esimest korda kuulen.

one way on odavam, vaata ise

nikitheone
18.12.12, 00:02
see kusjuures väga sick. sõbrale portugalist ostsin piletit. tln-porto-tln. edasitagasi 450€, tln-porto (oli juba eestis) 800€. sama kuupäev

vilkar
18.12.12, 09:19
http://www.skyscanner.net/ on turu parim sait (parem, kui Kayak ja Expedia).
Kui vajad hotelli, siis kasuta skyscanner hotelli lehte: http://hotels.skyscanner.com


Kindlasti võta edasi-tagasi lend, sest see on pea alati odavam, kui üheotsa pilet !!!!!


Lisaks võid kasutada Matrixit: http://matrix.itasoftware.com/
Sealt sa pileteid osta ei saa, kyll aga näed parimaid ja odavamaid lende (hiljem leiad need nt Skyscannerist).


Isiklikult kasutan nelja eri saiti (võrdlen hindu):
* http://www.dohop.com/
* http://lennupiletid.lennujaam.ee/et/index.php
* http://matrix.itasoftware.com/
* http://www.skyscanner.net/


Kui vajad abi, siis võta ühendust ;).

NB! Skyscannerit võid usaldada, tegemist pole skämmingsaidiga. Olen enamus lende läbi selle lehe bookinud.



edit: Parimate tulemuste leidmiseks vaata pakkumisi nt Helsingist, Riiast, Frankfurdist vms.

Tänud :)

uurin teemat ja kui midagi täpsustada vaja on eks siis küsin üle.

Hetkel leidsin oneway 752 euri Riiast > Perthi (2 vahemaandusmisega : Istanbul ja Dubai)

twoway ehk edasi tagasi oleks > 1100-1200+

Seega hetkel tundub see 752 suht mõistlik option aga vaatan veel. >>> http://www.skyscanner.net/flights/rix/per/130218/airfares-from-riga-international-to-perth-in-february-2013.html

vennike
18.12.12, 13:56
lol heal ajal tegid viisa vähemalt ära, esimesest jaanuarist lükatakse mingi 100$ vms otsa

Cheating
18.12.12, 19:41
Umbes 2 aastata tagasi enne jaanipäeva jäime Rootsi-Eesti laevast maha(Laev oli vast juba 50m kaugusel)
Okei.. mis seal ikka tuli leida samaks või hiljemalt järgmiseks päevaks lennupiletid, kuna järgmisel päeval oli juba jaanipäev.
Leidsime siis järgmiseks päevaks Arlanda-Riia-Tallinn piletid. Mina ja siis mul sõber elasime Tallinnas ja ostsime koos endale pileti läbi Riia Tallinnasse. Pileti hinnaks umbes 110€ + veel mingisugune pagasi hind. Teised olid pärit Tartumaalt ja otsustasid siis pileti osta Arlanda-Riia ja siis Riiast bussiga Tartu või siis kutsuvad kellegi järgi. Kui aga nemad hakkasid oma lendu bookima oli pileti hinnaks 300€. Keegi nagu midagi aru ei saanud, et kuidas sama firma lend ja vähem maad saab 3 korda kallim olla. Lõpuks siis kontollisime uuesti Arlanda-Riia-Tallinna hinda ja pileti hinnaks ikka 110€. Lõpuks nad siis ostsid ka sama lennu to Tallinn ja kuna meil oli Riias vahemaandumine siis nad lihtsalt astusid Riia lennujaamast välja ja läksid bussiga Tartu.
Lennufirmaks oli siis AirBaltic.

Aga jah kui nii mõelda kust kohast need hinnad tulevad!??

vilkar
18.12.12, 21:11
lol heal ajal tegid viisa vähemalt ära, esimesest jaanuarist lükatakse mingi 100$ vms otsa

jep tean seda, hetkel oli viisa 280 aud ehk 227,40 euri vms ja kopsupilt 102 euri

Spewmonkey
18.12.12, 22:16
Umbes 2 aastata tagasi enne jaanipäeva jäime Rootsi-Eesti laevast maha(Laev oli vast juba 50m kaugusel)
Okei.. mis seal ikka tuli leida samaks või hiljemalt järgmiseks päevaks lennupiletid, kuna järgmisel päeval oli juba jaanipäev.
Leidsime siis järgmiseks päevaks Arlanda-Riia-Tallinn piletid. Mina ja siis mul sõber elasime Tallinnas ja ostsime koos endale pileti läbi Riia Tallinnasse. Pileti hinnaks umbes 110€ + veel mingisugune pagasi hind. Teised olid pärit Tartumaalt ja otsustasid siis pileti osta Arlanda-Riia ja siis Riiast bussiga Tartu või siis kutsuvad kellegi järgi. Kui aga nemad hakkasid oma lendu bookima oli pileti hinnaks 300€. Keegi nagu midagi aru ei saanud, et kuidas sama firma lend ja vähem maad saab 3 korda kallim olla. Lõpuks siis kontollisime uuesti Arlanda-Riia-Tallinna hinda ja pileti hinnaks ikka 110€. Lõpuks nad siis ostsid ka sama lennu to Tallinn ja kuna meil oli Riias vahemaandumine siis nad lihtsalt astusid Riia lennujaamast välja ja läksid bussiga Tartu.
Lennufirmaks oli siis AirBaltic.

Aga jah kui nii mõelda kust kohast need hinnad tulevad!??

Tallinn-Bangkok-Tallinn on Finnairiga olnud aastaid natuke odavam kui Helsinki-Bangkok-Helsinki, ilmselt mingi lennujaamamaksude teema, aga pole nende detailidega ise kursis.

vennike
20.12.12, 04:33
Umbes 2 aastata tagasi enne jaanipäeva jäime Rootsi-Eesti laevast maha(Laev oli vast juba 50m kaugusel)
Okei.. mis seal ikka tuli leida samaks või hiljemalt järgmiseks päevaks lennupiletid, kuna järgmisel päeval oli juba jaanipäev.
Leidsime siis järgmiseks päevaks Arlanda-Riia-Tallinn piletid. Mina ja siis mul sõber elasime Tallinnas ja ostsime koos endale pileti läbi Riia Tallinnasse. Pileti hinnaks umbes 110€ + veel mingisugune pagasi hind. Teised olid pärit Tartumaalt ja otsustasid siis pileti osta Arlanda-Riia ja siis Riiast bussiga Tartu või siis kutsuvad kellegi järgi. Kui aga nemad hakkasid oma lendu bookima oli pileti hinnaks 300€. Keegi nagu midagi aru ei saanud, et kuidas sama firma lend ja vähem maad saab 3 korda kallim olla. Lõpuks siis kontollisime uuesti Arlanda-Riia-Tallinna hinda ja pileti hinnaks ikka 110€. Lõpuks nad siis ostsid ka sama lennu to Tallinn ja kuna meil oli Riias vahemaandumine siis nad lihtsalt astusid Riia lennujaamast välja ja läksid bussiga Tartu.
Lennufirmaks oli siis AirBaltic.

Aga jah kui nii mõelda kust kohast need hinnad tulevad!??

Londonis elasin siis oli pidevalt odavam läbi riia tallinnasse lennata kui lihtsalt riiga lennata. Kummaline.

Rigged
21.12.12, 07:56
Nädal aega Tenerifel oli nuts :)

pastilaa
21.12.12, 08:09
Nädal aega Tenerifel oli nuts :)

kinnitan. mõnus koht testi, kui eesmärgiks talvel sooja saada ja rannas peesitada. peaks olema talvel eestist startides lähim korralik, puhas, tsiviliseeritud koht

hotcocacola
21.12.12, 17:51
http://www.e24.ee/1082924/itaalia-lennufirma-alitalia-on-pankroti-veerel/

leits
14.01.13, 11:15
Ehk kedagi huvitab .. hind suht super, hotell polnud ka paha piltidelt. Tegutsema tho peaks kiirelt, homme väljumine ..

http://www.holidaypirates.com/benelux/holiday-package-brazil-7-nights-499-14-nights-560

vennike
24.01.13, 06:23
Cambodia on Kagu-Aasias minu arust praegu väga hea bang for buck. Pole üle rahvastatud, on midagi vaadata ka ja kallis ei ole. Myanmaris ei räägi keegi veel inglise keeltki, teenuseid on vähevõitu, mobiililevi ka pole. Vietnam on venelasi täis ja Taist oli juba juttu. Muidugi kui rannas tahta olla, siis Tai on kaugelt kõige parem. Filipiinid ja Indoneesia vist jäävad antud grupist välja, kuigi seal on ka päris ägedaid kohti.

Cambodia on nuts tõesti, järgmine kord võtan kuuks ajaks villa siem reapi. Angkor Wat oli suht rõvedalt kilisi täis, pikad sabad ja asjad suurematesse templitesse. Mul õde käis birmas / myanmaris 2 aastat tagasi, lasi mingil kohalikul reisifirmal ringreisi kokku panna endale sobivate hotellidega, oli suht soodne ja viisakas.

KristjanRawk
26.01.13, 17:48
keegi veebruari keskel/lõpus on barca kandis käinud, kuidas ilm? või siis nt aprill-mai?

erplander
26.01.13, 18:06
Täielik loto ja ettearvamatu, mis sel ajal võib olla, aga vahemikus 12-20 kraadi ja üsna sademeterohke.
Aprill-mai on pea sama, mis meie juuni-juuli ilm.

vonkartoffel
30.01.13, 14:30
Amsterdami kohta soovitusi jms? Plaan Märtsi lõpus minna jalkat vaatama ja muid põnevaid asju mida leidub.

leits
30.01.13, 14:32
http://www.holidaypirates.com/others/flights-poland-dubai-279-hong-kong-355-singapore-406-rt-incl-taxes-emirates-airlines

väga solid pakkumine imo .. varssavi peaks ala 150-180 saama tlnast

Jeebus
30.01.13, 16:14
Amsterdami kohta soovitusi jms? Plaan Märtsi lõpus minna jalkat vaatama ja muid põnevaid asju mida leidub.
nädal tagasi veetsin seal aega, mõtlesin taaskord vaatamisväärtusi külastada ,või siis galeriid
sinna ma kahjuks ei jõudnud ... aga juba vanalinn on nii imetlusväärne oma pubide ja led logodega
ilm on talviti karm, kuid kevad-sügis oled maalilisel maastikul

ps
võtta kindlasti korter, mitte hotell
http://www.prinsenhuis.nl/languages/english/apartments.php
Tea Leaf on ülikõva, 2. korrusel kanali ääres, siseõue poole rõdu ka, põrandasoojustus terves korteris, audiosüsteem oli sees, safety deposit box kaa.
seal lehel mingid x hinnad 140€ per öö aga booking lehelt saab 90€ ja omanikult veel alla kaubelda, kui kasutad strateegiat võttes kõigepealt ühe öö, siis omanikuga kokku saades juurde küsida hinnapakkumisega.

Godspeed_EJ
30.01.13, 18:30
Amsterdami kohta soovitusi jms? Plaan Märtsi lõpus minna jalkat vaatama ja muid põnevaid asju mida leidub.

jalka, kontserdid, muuseumid, seks teatrid, red light dis. amsterdamis leiab alati tegemist.

andu_andu
04.02.13, 20:14
Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.

timz0333
04.02.13, 20:33
Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.

Kui kõike ei kannata vaadata siis alates 4.40 on natuke asjalikku juttu ja saab väikse ülevaate

http://www.reporter.ee/2013/01/25/reporter-kais-slovakkias-suusamonusid-nautimas/

lont
04.02.13, 21:19
Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.

Otsi lendude järgi, kui saad normaalse ajaga Genfi, siis seal on valik ümberringi kõige parem (Ideaalis kolm orgu ja Val Thorens minu soovitus), otselende paraku täna enam pole minu teada.

Variant B, Tallinn-Girona, sealt paarsada kilti põhja on juba Dolomiidid, Ryanair lendab ka otse, aga sellega varustust ja suuremat pagasit vedada suht pain aga tehtav.

Nendest kahest lennujaamast ühesõnaga on paari tunni sõidu kaugusel juba tip-top keksused.
Innsbruckist oleks ka, aga sinna mul pole õnnestunud kunagi normaalset lendu kokku panna.

Slovakkia ei kannata ühegi koha pealt mingit kriitikat imo

Ecuador13
05.02.13, 13:40
keegi veebruari keskel/lõpus on barca kandis käinud, kuidas ilm? või siis nt aprill-mai?

olen barca regular. eelmisel aastal märtsis käisin juba ujumas, kuid samas aprillis oli suht jahe(ca 17..23, tuuline ja sadas palju), seega pead ilma jälgima, heitlik värk

Purz
05.02.13, 13:48
Otsi lendude järgi, kui saad normaalse ajaga Genfi, siis seal on valik ümberringi kõige parem (Ideaalis kolm orgu ja Val Thorens minu soovitus), otselende paraku täna enam pole minu teada.

Variant B, Tallinn-Girona, sealt paarsada kilti põhja on juba Dolomiidid, Ryanair lendab ka otse, aga sellega varustust ja suuremat pagasit vedada suht pain aga tehtav.

Nendest kahest lennujaamast ühesõnaga on paari tunni sõidu kaugusel juba tip-top keksused.
Innsbruckist oleks ka, aga sinna mul pole õnnestunud kunagi normaalset lendu kokku panna.

Slovakkia ei kannata ühegi koha pealt mingit kriitikat imo

3 orgu/Val Thorens - 3 päevaks sinna minna on mõtetu, elusees ei jõua seda läbi sõita. Ma vaataks Austria poole, hind/kvaliteet kõige parem vast alpidest.

vilkar
06.02.13, 22:19
Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.

Svetsis väga head mäed ja reeglina hotellid koha mäe all tõstukite ümbruses. Ise käisin LAax'i keskuses 2009.

Slovakiat ei soovita , järtsid jne.... hull mass seal...

Samas alpided (prantsusmaa, itaalia, sveits , saksamaa ) on väga palju häid keskusi , aga ei oska öelda kuhu lennukiga lähedale saaksid kohe , nats peaksid muud moodi ka transpordi valima nagunii. Rendi auto vms .

Varustuse rendid või võtad kaasa?

vilkar
06.02.13, 22:24
http://www.skyscanner.net/ on turu parim sait (parem, kui Kayak ja Expedia).
Kui vajad hotelli, siis kasuta skyscanner hotelli lehte: http://hotels.skyscanner.com


Kindlasti võta edasi-tagasi lend, sest see on pea alati odavam, kui üheotsa pilet !!!!!


Lisaks võid kasutada Matrixit: http://matrix.itasoftware.com/
Sealt sa pileteid osta ei saa, kyll aga näed parimaid ja odavamaid lende (hiljem leiad need nt Skyscannerist).


Isiklikult kasutan nelja eri saiti (võrdlen hindu):
* http://www.dohop.com/
* http://lennupiletid.lennujaam.ee/et/index.php
* http://matrix.itasoftware.com/
* http://www.skyscanner.net/


Kui vajad abi, siis võta ühendust ;).

NB! Skyscannerit võid usaldada, tegemist pole skämmingsaidiga. Olen enamus lende läbi selle lehe bookinud.



edit: Parimate tulemuste leidmiseks vaata pakkumisi nt Helsingist, Riiast, Frankfurdist vms.


Sain 1 otsa pileti 660-ne euriga läbi bookinghous'i. Lendan Helsingist > London > Honkkong > Perth ( veeb lõpus minek)

Godspeed_EJ
20.02.13, 19:04
Cambodia on Kagu-Aasias minu arust praegu väga hea bang for buck. Pole üle rahvastatud, on midagi vaadata ka ja kallis ei ole. Myanmaris ei räägi keegi veel inglise keeltki, teenuseid on vähevõitu, mobiililevi ka pole. Vietnam on venelasi täis ja Taist oli juba juttu. Muidugi kui rannas tahta olla, siis Tai on kaugelt kõige parem. Filipiinid ja Indoneesia vist jäävad antud grupist välja, kuigi seal on ka päris ägedaid kohti.

Cambodia vs Vietnam, siis kaalukauss kindlalt Cambodia kasuks?

vennike
20.02.13, 23:05
Cambodia vs Vietnam, siis kaalukauss kindlalt Cambodia kasuks?

Vietnamis pidi rohkem venelasi olema kui Venemaal lol. Lisaks äärmiselt sitt teenindus ja peale pealinna keskuse pole seal midagi vaadata. Õde on mul kogu Aasia risti-põiki läbi tõmmanud ja Vietnam on ainuke koht, mis jättis külmaks ja kuhu ta tagasi ei tahaks minna. Meil maitsed suht ühtivad, seega olen mina Vietnami oma gloobuselt ära kustutanud :D

Cambodiasse või Filipiinidele lähen järgmine talv, oleneb kas on kultuuri või ranna ja 2$ rummipdeli tuju rohkem.

vonkartoffel
20.02.13, 23:22
Kus riigis ma selle 2$ rummipudeli ära saaks näha, päris hea vaatamisväärsus tundub.

vsiu100
21.02.13, 07:49
cambodias.
sõber käis kaheksase pundiga aasias 3a tagasi. Läksid kolmeks nädalaks ja plaan oli peale cambodia ka taisse, filipiinidele jõuda.
reaalsus oli see, et cambodias tõmmati end nii kinni ja tehti showd, et sealt 3 nädalat edasi ei jõutud.
kohalik tume rumm(täiesti joodav) oli olnud ca 17-18eek, 0,5l pudel.

leits
21.02.13, 08:25
cambodias.
sõber käis kaheksase pundiga aasias 3a tagasi. Läksid kolmeks nädalaks ja plaan oli peale cambodia ka taisse, filipiinidele jõuda.
reaalsus oli see, et cambodias tõmmati end nii kinni ja tehti showd, et sealt 3 nädalat edasi ei jõutud.
kohalik tume rumm(täiesti joodav) oli olnud ca 17-18eek, 0,5l pudel.

imho oli see kohalik rumm sama kohutav kui kohalik "viski" mekong .. järgmine päev ikka konkreetne surm. Kohalik õlle tho oli soliidne, mingid tohmanid jagasid seal fliereid n shit ning nendega oli õlle vist 0.5$, muidu vist ~1$. Happy houritel veel odavam vist..

vsiu100
21.02.13, 08:29
vbolla tõesti, pole ise maitsnud. samas see arvammus võis tulla sellest, et sinna jõudes tõmmati kaasa võetud Morganist(?) sassi ja seal kallati kogu aeg peale, et peavalu vältida...

leits
21.02.13, 08:35
vbolla tõesti, pole ise maitsnud. samas see arvammus võis tulla sellest, et sinna jõudes tõmmati kaasa võetud Morganist(?) sassi ja seal kallati kogu aeg peale, et peavalu vältida...

Samas kunagi ei tea, maitsed on väga erinevad. Mõnel inimesel on pohmellitaluvus tunduvalt suurem ka kui teisel :D

Godspeed_EJ
21.02.13, 08:45
imho oli see kohalik rumm sama kohutav kui kohalik "viski" mekong .. järgmine päev ikka konkreetne surm. Kohalik õlle tho oli soliidne, mingid tohmanid jagasid seal fliereid n shit ning nendega oli õlle vist 0.5$, muidu vist ~1$. Happy houritel veel odavam vist..

leits, sa oma cambodia reisist oled pikemalt ka kirjutanud?

leits
21.02.13, 08:55
leits, sa oma cambodia reisist oled pikemalt ka kirjutanud?

ei, kuna me olime põhiliselt yhes kohas - sihanoukvilles. Põhiliselt lebotasimegi fortunega niisama ning isegi angkor wati ei viitsind külastada (jube pikk maa oli bussiga). Tho mingitel saartel jms ümbruskonnas sai ikka tuiatud ringi.

vennike
21.02.13, 09:26
Kus riigis ma selle 2$ rummipudeli ära saaks näha, päris hea vaatamisväärsus tundub.

Ma pidasin silmas Filipiine. Tanduay rum - liiga hea asi selle raha eest. Cambodias maksis see mekong 1.30$ 0.7l, ei proovinud. Kõik import viinad, ginid, rummid ja isegi absint oli 8-11$ pudel - sigaodav ju. Liitrine Gray Goose oli 19$ lol, meil maksab siin 70$

Godspeed_EJ
21.02.13, 09:38
ei, kuna me olime põhiliselt yhes kohas - sihanoukvilles. Põhiliselt lebotasimegi fortunega niisama ning isegi angkor wati ei viitsind külastada (jube pikk maa oli bussiga). Tho mingitel saartel jms ümbruskonnas sai ikka tuiatud ringi.

Jäite rahule muidu? Sul vist Taiga ka võrdlusmoment olemas?

Mul endal plaanis sügisel kagu-aasiasse minna, aga Taisse enam väga ei kipu. Praegu kaalun Cambodia, Vietnami ja Filipiinide vahel.

leits
21.02.13, 11:04
Jäite rahule muidu? Sul vist Taiga ka võrdlusmoment olemas?

Mul endal plaanis sügisel kagu-aasiasse minna, aga Taisse enam väga ei kipu. Praegu kaalun Cambodia, Vietnami ja Filipiinide vahel.

Taiga ka jah võrdlusmoment olemas, kuid mitte Phuketiga. Pigem pattaya ja selle saartega seal ning veits ka põhja taiga (dzungli v2rk). bangkok on lol selline omamoodi "nähtus", mis tuleks ära näha imho :D Haige linn kus on kõik vist võimalik ..

Aga cambodiaga jäin väga rahule, meie mõttes ikka konkreetselt cheap. ainuke downswide oli see, et käisime suvel ning oli vihmahooaeg ning vahel kallas ikka suht soliideslt, aga üldiselt yle 1-2h ei tulnd. ainuke riik, mida ma tean, kus saab tasuta kooma juua. rannas võid koguda 20+ flierit ning nendega rannabaarides tasuta õllesid sisse kasseerida lol .. mulle tho natukene cambodia meeldib rohkem, ei tundunud veel nii suur "turistilõks", kuid vb asi selles et k2isime suvel. obv ladyboyde kontsentratsioon ka tunduvalt väiksem

SANGPOMM
22.02.13, 00:43
Ise olen filipiinidel käinud, boracay saarel. Googeldage näete vägevaid pilte. Saar ise oli vist 9km pikk ja 2km lai. Ühelpool saart oli vist ca2 km järjest mööda randa ööklubid,restod, kohvikud,baarid,poed jne. Asjad olid suhteliselt odavad. kohalik õlle 0.7 maksis ca 0.2€ ja see sama rumm millest ennem juttu oli maksis ka um 2$. vahest võis juhtuda et pealejook oli kallim kui jook ise :D õhtuti pannakse randa suured telgid kus saab nö. rootsilauda 5$ eest, söö palju jaksad. Hotellid odavad, vaatamisväärsusi väga pole, saar iseenesest väga ilus ja looduskaunis. turisti asju saab ka teha. helikopteri sõidud, paadiga merel jetid värgid kardi sõidud. Naised ka odavad aga tasub ettevaatlik olla ladyboysi palju. pole tervet teemat läbi lugenud,aga kui keegi veel seal käind on siis kirjutage ka midagi omast kogemusest.

vennike
22.02.13, 03:22
Hotellid küll boracayl odavad ei olnud, kui sa just mingis akendeta peldikus ööbida ei taha. Aga muidu väga ilus koht.

Pahvak
23.02.13, 14:28
Mis Indiast arvatakse? Kas keegi seal mitu kuud on ringi trippinud?

Priidix
14.03.13, 15:39
Aprilli alguses aasiasse anyone?

2,3 inimest oleks veel juba lisaks olemas :smile:

qbj0hn
14.03.13, 16:07
Solid degen trip tuleb.

Cheating
14.03.13, 16:24
10 Aprill - 24 Aprill lähen sõbraga Taisse, Songkran Festivali tähistama ;)
Piletid on juba olemas Arlanda-Bangkok.

vsiu100
18.03.13, 10:04
Soovitage oma kogemusest Euroopa linna, kuhu minna nädalaks juuli-aug.
Ideaalis võiks olla kasiino(cash, mtt) ja huvitav kultuur.
Pariis, London, Amsterdam, Berliin on käidud.

Praha?

nikitheone
18.03.13, 10:09
Enda lemmikud Euroopas on Bucharest ja Porto. Mõnusad siuksed pool-boheem chillid linnad, kus on odav, ilus ja mõnus. Kasiinod ka olemas, taseme kohta ei oska öelda.

Maxi
18.03.13, 10:13
Praha on nuts kui plaan ei ole ainult hotellis istuda. Nädalast jääb vast väheks isegi.
Budapest tundub ka päris kõvv paik, aga ise ei julge soovitada kuna pole seal pikemat trippi teinud.

Tšehhis hinnad eestiga suht samad ja Ungaris ehk nõks odavamad, seega saab suht hea hinnaga trippida seal kui väga balla trip ei ole plaanis.

Ecuador13
18.03.13, 11:10
Barca, ei tea kas just huvitav kultuur, aga tõmbab kuidagi sinna, juuli-august on seal ilmselt palav, ca 30 kraadi, cash fishine ja saab sättida mõne suurema turniiriseeria ajaks, tavaturniirid on ka ulmefishised, kuid suht turbod ka