PDA

View Full Version : Mille järgi valida õiget cash lauda ?



Yokker
17.10.08, 17:37
Olen kuulnud kuskilt´,et soovitatakse võtta selline laud mille avarage pot on kõige suurem...tähendab,et lauas käib agressiivne mäng ja stacid on suureks õgitud ning peaks lihtne olema kui kaart ka vähegigi jookseb ennast seal üles töötata tightilt mängides.
Mille järgi ise cash laudasi valite ?

ranka
17.10.08, 17:41
Olen kuulnud täpselt sama juttu (average poti järgi laua valik) aga minu arvates on see vale. Average pot ei oma tähtsust. Näiteks lauas istub 9 ülihead aga tighti mängijat ja siis 2 x järjest läheb pot suureks. Esimene kord on ühel set, teisel ässad ja teinekord on AA vs KK PF AI. See viib kohe laua average poti suureks aga tegelikkuse on laud pask.

Mina valin lauda PLAYERS PER FLOP järgi. See siis tähendab, et mida rohkem floppi vaadakse seda loosem on laud ja reeglina enamus halbu mängijaid on loose mängijad (enamasti callingstationid või maniakid), kes vaatavad liiga palju floppi ja lähevad nõrkade kätega liiga kaugele või teevad väga halbu bluffe.

ranka
18.10.08, 11:29
mis limiitidest jutt käib?

Mida ülespoole seda "paremaks" short-stackid lähevad ning nende üle on eelis aga see on üliväike. Ja üldse ma eelistan, et lauas oleks võimalikult vähe shortstacke. Ja 1 näide kõrgema limiidi short-stackidest (irwww kogematta unustasi end sinna lauda), kus näete ise ,et enamus on väga tight shortided ja neilt raha väga raske saada.

http://arion.pri.ee/pildid/pildid/TABLE2.JPG

Yokker
18.10.08, 16:31
Jep ise valin ka sellise laua kus stacki kõige rohkem ,sest inimesd mängivad vähe lahtisemalt kui shortid kes ootavad kannatlikult oma duublit sinu suurelt stackilt :)...vahest on ka ise hea minna shordina suurte vastu,sest siis oskan kaarte ootata ja tulemus tunduvalt parem kui tagant järgi mõelda...peakski vist hakkama shorti algul mängima .sest siis kautad ka vähem kui saad beadi ja kui duubel või oled kolmekordistand oma stacki on paras aeg lahkuda ja uus laud valida

krayzie
18.10.08, 20:15
view flop % on esimene kriteerium mille järgi lauda valin
lisaks sellele jälgin kellest paremale ja kellest vasakule istun - ideaalis omaksin loose mängija(te) suhtes positsiooni ja oleksin fit-or fold nittidest paremal et stealida.

Tigrano
18.10.08, 20:30
Alati vaatan samuti view flop %, kui tõesti kõik % on nigelad, siis vaatan poti järgi laudu.

Kindlasti, kui näen lauas ühte suurt või mitut ära märgistatud fishi, siis ei vaata üldse, mis view flop % või poti näitajad on ehk selline laua valik läheks rohkem hinda mida suurem on limiit arvan, sest kõrgemal on fishe vähem ja nende vastu oleks hea positsiooniline eelis lauda istudes, mida krayzie mainis.

kivisaba
20.10.08, 04:24
mul on erinevad valikud:
1) võtan laua, kus on 1-2 shortied ja 3 regulari ning ühe regulari valin ka välja, keda hakkan 3betima ja peenestama.
2) võtan laua, kus kõik fullstackid ja nitid, mängin mini 30/25 ja vaikselt ehitan stacki
esimene meeldib rohkem, kuna shortied on tavaliselt ka halvad mängijad
eriti baller värk võtad lihtsalt kellegi ette keda lüpsma hakkad loodan et pole sulle jalgu jäänud ;D

ranka
20.10.08, 11:09
eriti baller värk võtad lihtsalt kellegi ette keda lüpsma hakkad loodan et pole sulle jalgu jäänud ;D


ma vahest harva teen ka nii, kui igav. Näiteks, miski regular täiega ownib ja julmalt pappi võtnud, siis teed ta kohta uuringu ja hakkad teda jälitama :)

Aga eriti huvitav see ei ole, fishe on lihtsam lüpsta :)