PDA

View Full Version : Underground toad...



mcbethk
14.03.11, 01:15
..On tuntud väga softide mängude ja halva tarkvara poolest :D
Kas keegi mängib kuskil ja on kogemusi?

Spewmonkey
14.03.11, 01:16
Mitte paha pärast, aga miks peaks keegi neid sulle avalikustama?

udikaz
14.03.11, 01:52
spewiga nõus. see on sama hea kui kleepida endale otsaette, et ma rikun Eesti Vabariigi seadusi:) vb mõni kes välismaal elab avalikustab ::)

hotcocacola
14.03.11, 02:04
tean, et väga mitmetele nimekatele/tuntud mängijatele on erinevaid pakkumisi tehtud..

Spewmonkey
14.03.11, 02:05
spewiga nõus. see on sama hea kui kleepida endale otsaette, et ma rikun Eesti Vabariigi seadusi:) vb mõni kes välismaal elab avalikustab ::)

Ma arvan, et ta mõtleb täielike urkaid, mille soft on hullem kui Ongame's ja 888's kokku. Olen mänginud aeg-ajalt, aga seal tuleb täpselt siis jaole saada kui tuba enam-vähem uus on. Kuna liiklust on vähe, siis piisab juba mõnest üksikust regularist ja tuba on rikutud. Need toad on reaalselt rigged ka, mitte niisama vaieldavalt kellegi fantaasia vili.

hotcocacola
14.03.11, 02:24
..ja haigelt kõrge reigiga!

Spewmonkey
14.03.11, 02:29
6% on vist standard. Või/ja pole rake capitud.

hotcocacola
14.03.11, 02:35
täpselt nii ning capi pole...pretty sick

udikaz
14.03.11, 02:43
thats more like unreal:) nagu egiptuses mängiks live cashi :p

Spewmonkey
14.03.11, 02:46
4-tablemine nelja erineva konto ja 4 erineva brauseriga(1-table max) on ka üsna omaette kogemus :D.

variatsioon
14.03.11, 04:41
ja keskmine stack on 7BBd.

ranka
14.03.11, 06:51
Kui underground tubade vastu huvi siis võid saada PM-i, pakume osades aasia saitidel üpriski normaalselt RB-d ja seda on vaja kuna rake enamasti capimata. Rahasid saad sisse-välja liigutada läbi "meie" mehe.

Üldiselt aga ei soovita seal mängida. Soft on crap, rake tapab ning mul puudub nende tubade vastu usaldusväärsus. Tase ka muidugi hullem kui rullilauas aga ikkagi.

mortalvombat
14.03.11, 16:37
Seal käib ainult high stakes action? Kuskilt huvi pärast lugeda ei saaks nende tubade kohta?

emmimees
14.03.11, 16:54
Mängisin ka korra mingis aasia browseri põhises urkas. KUi site poleks ülipask ja aeglane, võiks seal veel mängida, aga mind ajas julmalt tilti. Lisaks 10-20bb shorte kõrimulguni. Aga NL100 tase oli jah nagu pacificu NL10 umbes.. Sb openshovesid Ak nt ja BB J6 snappas mäletan..
Lisaks ei saa nendes kasutada HEMi ega muid vidinaid, ilmselt ei saa enamuses isegi notesid panna...

alaska
14.03.11, 17:02
kes soomes pesitseb, siis ray.fi on kah päris asjalik tuba. Handhistoryt ei salvesta, soomlased omavahel mängivad. Tase on täiesti uskumatult sitt, sõber alustas just pokkeriga ja mängib seal, vahel railin ja naeran. NL50 6max on nagu pokerstarsi nl2.

overbet
14.03.11, 17:45
Soovitaks Betraiserit, ilma reigita tuba, kui raha välja võtad, võetakse ainult 10% profitist maha. Kellelegi sinna päris rolli panna ei soovita muidugi.

emmimees
14.03.11, 19:20
See on see tuba kus päeval pol eühtegi mängijat online ja õhtul tekib 1-2 lauda? vähemalt vanasti nii oli vist

overbet
14.03.11, 19:59
Jah, aga nuts on ilma reigita madalates limiitides HU mängida ja overlayga turniire on ka pidevalt, eriti eesti aja järgi hommiku poole.

Blacktor
26.04.11, 19:48
Paistab ,et Betsharks on samasugune ruum kuigi seal on Rake. Samas ruumid näevad erinevad ka välja. Kuigi mõlemis on väga vähe rahvast.

Fuzzy
28.04.11, 17:33
Nii, sai siis ka ära käidud imedemaal nimega BetRaise. Hakkasin nl25-s asjaga pihta. Mängijaid kokku saidi peale oli 7, nl25 lauas 4. Tase oli päris huvitav. Laua keskmine P/F ca 50-60, polnud harvad juhud kui tõstetud potis nägid kõik lauas olijad floppi. Sai mängitud ca 300 kätt, enne kui raha otsa sai. Üks mängija sai riveriks rea kokku neljal järjestikusel korral. Kahel korral kui mul oli TPTK, oli vastasel kaks paari, ühel korral kui mul oli kaks paari, oli vastasel maja, ühel korral kui mul oli set, oli vastasel rida ja teisel korral mast. Lõpuks sai ka flopatud üks õige imelik maja, kui callisin positsioonis 98o ja flop tuli 899, seekord oli siis vastasel tasku üheksad ja võttis nelikuga mu viimased eurod. Vot selline lugu. Üldiselt ma pole selline vend kes käib pärast kaotusi ringi ja karjub "rigged, rigged" aga selle saidi puhul tekkis küll üpris kummaline tunne.

On siin kedagi, kes pikemat aega edukalt on mänginud seal?

ziimukaz
28.04.11, 17:36
Nii, sai siis ka ära käidud imedemaal nimega BetRaise. Hakkasin nl25-s asjaga pihta. Mängijaid kokku saidi peale oli 7, nl25 lauas 4. Tase oli päris huvitav. Laua keskmine P/F ca 50-60, polnud harvad juhud kui tõstetud potis nägid kõik lauas olijad floppi. Sai mängitud ca 300 kätt, enne kui raha otsa sai. Üks mängija sai riveriks rea kokku neljal järjestikusel korral. Kahel korral kui mul oli TPTK, oli vastasel kaks paari, ühel korral kui mul oli kaks paari, oli vastasel maja, ühel korral kui mul oli set, oli vastasel rida ja teisel korral mast. Lõpuks sai ka flopatud üks õige imelik maja, kui callisin positsioonis 98o ja flop tuli 899, seekord oli siis vastasel tasku üheksad ja võttis nelikuga mu viimased eurod. Vot selline lugu. Üldiselt ma pole selline vend kes käib pärast kaotusi ringi ja karjub "rigged, rigged" aga selle saidi puhul tekkis küll üpris kummaline tunne.

On siin kedagi, kes pikemat aega edukalt on mänginud seal?
Kõvasti üheksaid seal pakis ikka

fyte
28.04.11, 17:37
Lõpuks sai ka flopatud üks õige imelik maja, kui callisin positsioonis 98o ja flop tuli 899, seekord oli siis vastasel tasku üheksad ja võttis nelikuga mu viimased eurod. Vot selline lugu.
Rigged idd.

Vandalar
28.04.11, 17:38
Need kes on ei julge postitada :D

Fuzzy
28.04.11, 17:51
Kõvasti üheksaid seal pakis ikka

Seda minagi.

Aga kui tõsiselt rääkida, siis olen mänginud oma tosinas pokkertoas, näinud kuidas stackid siia-sinna lendavad variatsiooni jõul, aga pole kombeks vinguda riggedi teemal. Aga see tuba.. No krt. Praegu mõtlen, kas peaks veel depoma ja proovima. Kuna tase on ikka õudne seal.

Pahvak
28.04.11, 17:54
Seda minagi.

Aga kui tõsiselt rääkida, siis olen mänginud oma tosinas pokkertoas, näinud kuidas stackid siia-sinna lendavad variatsiooni jõul, aga pole kombeks vinguda riggedi teemal. Aga see tuba.. No krt. Praegu mõtlen, kas peaks veel depoma ja proovima. Kuna tase on ikka õudne seal.

Lol. Ma ei ole kindel, et on hea mängida toas, kus on pakis vähemalt viis 9t. Mine tea, mis neil veel seal on äkki Vaido Neigause näoga jokkerid, mis võidavad terve bankrolli? Beware!

emmimees
28.04.11, 18:19
kui callisin positsioonis 98o ja flop tuli 899, seekord oli siis vastasel tasku üheksad ja võttis nelikuga mu viimased eurod.Üldiselt ma pole selline vend kes käib pärast kaotusi ringi ja karjub "rigged, rigged" aga selle saidi puhul tekkis küll üpris kummaline tunne.

On siin kedagi, kes pikemat aega edukalt on mänginud seal?

Ega siis seepärast kohe rigged ole kui viis 9-t on pakis......

Kuid kui see sait on BetraiseR, siis mu sõber teenis seal freekatelt mingid kopikad ja ajas küll arvestatava summa cashis kokku ja kandis välja enamuse ja ülejäänu donkas öösel peale klubi segipeaga maha...

Ahangama
29.04.11, 01:57
never mind, jäi 1 lk lugemata:)

Endel
10.01.12, 23:21
Et siis jaotati välja viis 9t? Sul 9, flopis 99 ja võitjal veel 99? :-D

Edit: sry, 2. lehele ei jõudnudki veel.

phenomenon
11.01.12, 00:39
file://localhost/C:/Users/L5/Pictures/betraiser.png Betraiserisse kontot tehes hakkas silma lepingu 4. punkt, mis keelab ebaratsionaalsed all-innid ja muud liigutused mis ei ole vastavuses kaartidega ja ei ühti nende "ausa mängu" põhimõtetega. Nagu WTF?

phenomenon
11.01.12, 01:32
http://img844.imageshack.us/img844/8853/betraiser.png By phenomenon22 (http://profile.imageshack.us/user/phenomenon22) at 2012-01-10

marcoloco
11.01.12, 04:15
Betraiserisse kontot tehes hakkas silma lepingu 4. punkt, mis keelab ebaratsionaalsed all-innid ja muud liigutused mis ei ole vastavuses kaartidega ja ei ühti nende "ausa mängu" põhimõtetega. Nagu WTF?

see punkt algab ju "The gameplay of group of people..." ehk siis kui sa yksida tiltis k6ik k2ed allin paned, pole probleemi. Probleemiks on collusion ja vastaste pot-ist v2lja lykkamine mitme konto koost66s. See igas toas keelatud, lihtsalt neil detailsemalt v2lja toodud reeglites.