PDA

View Full Version : [Micro FR] Provoker-mäng on nahkas



Leheküljed : 1 [2]

Provoker
13.05.12, 18:23
59,8/200 8=)

Provoker
15.05.12, 20:19
63,8/200 Täna sai siis lõdvemalt võetud kuna edasine nädal tuleb nagunii hagu anda veel vähemalt 2x 8km

Provoker
17.05.12, 21:31
71,6/200. Elu pikim distants vist mis on joostes läbitud. Asjale lisas vürtsi veel see, et päris odava paduka sain selga distantsi kõige kaugemas punktis olles.
Pokkerist niipalju, et kui keegi miskile heale artiklile vms oskab viidata mis käsitleks ühelauaturniire siis andke aga julgelt teada. Hetkel katsetan mikros seda võitlemist ning tundib, et päris mikrot nagu biidiks, aga ev-d ei biidi kuidagi :)

Provoker
23.05.12, 07:45
79,4/200
Sng-dega ei oskagi hetkel öelda mis seis on. Täna peaks 100 esimest mängu täis saama. Ne rõõba ne mjaasa. Aga üritan ikka edasi. Seni kõige häirivam on fakt, et kõige rohkem olen saanud neljandaid kohtasi overall lõpetamistest.

kjmrc
23.05.12, 14:55
Sa lased 6max stt turbosi/hypereid? Ja mis bi?

Provoker
23.05.12, 15:38
Hetkel ikka 9max turbod mikros. Aga plaan on ka teisi proovida. 6maxi omasid ei ole veel uurinud aga tundub üsna mõistlik plaan olema.

kjmrc
23.05.12, 16:30
Ise hakkan pihta Prima võrgustikus €2.75 6-max super turbodega, algstäkk 1500 ja iga 5? käe tagant liigub blind üles. Solid volüümiga peaks saama kuuga juba €5.50 liikuda.

mikk2468
23.05.12, 17:25
Ise hakkan pihta Prima võrgustikus €2.75 6-max super turbodega, algstäkk 1500 ja iga 5? käe tagant liigub blind üles. Solid volüümiga peaks saama kuuga juba €5.50 liikuda.

SNG liigat trios?

kjmrc
23.05.12, 17:41
Mingi sng liiga seal käib jah. Võtan kindlasti osa, tho seal vist antakse auhindu enim genenud mängijatele? V mis?
Hetkel ma veel ei mängi neid sng'si, aga plaanis on lähitulevikus.

mikk2468
23.05.12, 17:56
Punktide järgi peaks olema. Esimene koht oli 5p, teine 3p ja kolmas 1p.

kjmrc
23.05.12, 18:21
Ahjaa, õigus.. No siis ei jää muud üle kui räigelt crushida? :D
Ise ka mängid? Kui jah, siis mida täpsemalt?

mikk2468
23.05.12, 18:47
Ahjaa, õigus.. No siis ei jää muud üle kui räigelt crushida? :D
Ise ka mängid? Kui jah, siis mida täpsemalt?

Ammu kunagi mängisin. Ilgelt ära tüütavad väga marginaalse kasumi pärast. Imo ainuke kes nendega reaalset kasumit ka teeninud regularidest on raigor, kunagi sharkscopeist vaatasin. Liigas top 3 koha saavutamiseks tuleb toorest volüümi ka anda.

edit: Rake ka liiga kõrge minuarust, et soliidselt biitida.

kjmrc
23.05.12, 18:52
Raigor mul irl sõber ja tal jah sämplet mingi 14k mängu vist ja roi ca 8%
Mõtlesin, et ehk on ikka võimalik läbi närida ennast microst vähemalt kuuga 4-5% roi siis juba saad kõrgemale liikuda.

Provoker
23.05.12, 18:59
ma jõudsin just järeldusele, et ma olen ikka jumala fish sng-des. Alguses paarkend mängu oli EV hiiteris ja vaatasin, et kui pidama hakkab siis crushin mikrot, aga nüüd juba pikemat aega sujuv langus nii EV-l kui ka winningutel. Hetkel ei olegi veel täpselt aru saanud mida ma väga valesti teen aga püüan jälile jõuda.

Provoker
27.05.12, 19:29
87.2/200. Pokkerit hakkan jälle õppima :)

sorm
30.05.12, 15:05
Mingi sng liiga seal käib jah. Võtan kindlasti osa, tho seal vist antakse auhindu enim genenud mängijatele? V mis?
Hetkel ma veel ei mängi neid sng'si, aga plaanis on lähitulevikus.

Trios on sng rake vastikult suur. Neid sng race kunagi oli põhimõttelislet võimatu võita, sest mingid hispaanlased ja portugaalased lasid 24/7. Samas ajasid nad graafikute järgi kõvasti nutsu auku...

Provoker
31.05.12, 22:08
95,2/200
see kuu siis sng-dega pean pildi ikka panema koos punase joonega :) Aga õppeprotsess veel käib, niiet on aega see graafik ka õigesse suunda liigutada.

http://www.upload.ee/image/2391039/maisng.jpg

Provoker
04.06.12, 19:12
103,2/200. Hea tunne kohe esimese saja alistamise puhul. Tänasest läheb ka eraldi juuni counter tööle kuna on üks sidebet 80km jooksu juunis. 8/80 juuni
Pokkeris üritan ikka turbo sngsi alistada, hetkel kahjuks edutult, aga paremuse poole märke on juba näha. Tegin ka elu esimese 45 mani ning õnnestus 3-daks jääda mis ei ole üldse halb. Hämmastav formaat kuna pooled mängijad kukuvad 10bb play peal välja ning üsna pikalt vegeteritakse isegi 5bb stackidega. vb tulevikus võtan veel mõne kavasse eesmärgiga kõige kauem kestva turna järgi sessi aega planeerida.

Provoker
10.06.12, 19:19
111,2/200
juuni 16/80

Provoker
13.06.12, 07:46
Eile sai distantsi oluliselt vähem joostud kuid tempo oli sellevõrra parem kindlasti.
115,6/200
juuni 20,4/80
Pokkeris tegin ka õhtal 8 lauda lahti millest prize kohtadele ei jõudnudki. 7,x BI alla ev ehk siis kõik mängud mis eile suutsin teha sain beati :)

Provoker
25.06.12, 07:52
123,6/200
juuni 28,4/80 aga see üritus on juba feilinud kuna jaanipäev ja matused võtsid liiga palju aega ära ning lisaks oli hetkel üsna pikk paus ka põlvedes tuntava terava valu tõttu. Eile tho oli juba täitsa ok jälle joosta üle pika aja.
Pokkerit pole mänginud ning võtan juba nädalaid hoogu, et lauad ette võtta. Nüüd veel plaan natuke kooliasju korda ajada ning saaks äkki mingi hetk ka kõrghariduse lõpetatud.

ranka
25.06.12, 08:34
Hetkel 8km otsi teed? Ma tegelt pidin eile 7.5miili jooksma aga ärkasin liiga hilja ning oli palju tegemist (vabandused). Tegemata see ei jää ja lähen täna seda püüdma.

Provoker
25.06.12, 12:15
8-seid otsi lasen jep. Pean midagi kardinaalselt oma toitumises muutma kuna liiga palju raskust on kaasa vedada joostes ja liigesed kannatavad sellega. Teine variant on parem rada otsida mis ei oleks kõvakattega.

mait47
25.06.12, 12:21
8-seid otsi lasen jep. Pean midagi kardinaalselt oma toitumises muutma kuna liiga palju raskust on kaasa vedada joostes ja liigesed kannatavad sellega. Teine variant on parem rada otsida mis ei oleks kõvakattega.

Kolmas variant on jooksutehnikat korrigeerida. Isegi jooksusussid võivad väga palju mõjutada seda.

alaska
25.06.12, 12:56
Ülekaaluga jooksmine on põlvedele väga halb, aga niipalju kui mina jooksumehi tean, siis pole keegi seda nõuannet kuulda võtnud, vaid ikka ise ära proovinud. Mina ise kaasaarvatud:-).

Provoker
25.06.12, 14:12
ma ei ole ülekaaluline. :) Lihtsalt natuke võiks kergem olla. Mingi 92/183. Ükski pekk ei ripu ega miskit :P Ideaalne oleks mingi 82-85.

Provoker
18.07.12, 23:13
Ei taba mis toimub, aga -2BI päev ajab närvi. Samas tegin kindlasti selle jagu ka sittasi calle riveris jms aga no krt küll. Peab hakkama käsi välja noppima siia häbiposti, äkki siis õpin midagi ka.

inward
19.08.12, 22:07
Vana teema, aga palju umbes täpselt aega võttis 8km distantsi läbimine ? Ise maal olles nüüd jooksen ka u 8.5km pikkuseid distantse.

Provoker
20.08.12, 15:42
kõige kiiremini vist oli 48 minutit aga tavaliselt 55 minutit. Kiirus tuli paduvihmaga:biggrin: Hetkel kahjuks muidugi laisaks muutunud kuna naine enam ei utsita jooksma mind.

Täna oli kõva plaan peipsile ahvenat jahtima minna, kuid pidime piirduma ainult jõele keeramisega ja seal trollinguga kuna järvel oli laine selline et küljelt tulles viskas vett paati. Vähemalt sai üks purikas paati lohiistatud. Sõber sai ka ühe alamõõdulise mis elab edasi hetkel. Teine sõber sai ainult võttu tunda ning mina nägin esimest korda nii suurt lainet kalast mis tal sini-valget voblerit rabas ebaõnnestunult kahjuks.

Cashmer
20.08.12, 16:57
Vana teema, aga palju umbes täpselt aega võttis 8km distantsi läbimine ? Ise maal olles nüüd jooksen ka u 8.5km pikkuseid distantse.

10km - 55 minutit - tasasel teel hea jooksutossuga. see siis parim aeg, keskmiselt tund.

inward
21.08.12, 01:32
Okei, endal tuli nüüd mõlemad korrad 8.5km - 40 min ja kopikaid peale. Mõtlesin veel, et võiks paremini, alla 40 peaks ikka suutma. Avg kiirus oli kuskil 12.7 km/h ja lõpus veel spurdiga lõpuni.

Provoker
21.08.12, 17:02
Ma ikka lasin harrastaja kiirusega :) Kiiret polnud kuhugi.

Provoker
26.08.12, 09:10
Eilne saak 2 latikat fiideriga emajõest :D Natuke suuremad oleks muidugi võinud olla aga asi seegi :)

Dnbftw
26.08.12, 09:30
Jooksen maal vahel sama palju (7-12 tavaline). Mul kulub 8 km läbimiseks miski 45-50 min, teele jääb üks tõus ning üks väiksem langus, ülejäänud tasane tee. Lagipäiksega läheb obv rohkem, tavaliselt jooksen õhtuti loojuva päiksega. Miski 5,5minutit/km selline rahulik tempo.

Provoker
29.08.12, 22:51
Uus katse 6maxis on seni läinud sedasi, et mingi 12bb/100 mikros ning nv peaks juba limiiti vahetama. Jätkuvalt on probleemiks volüüm. Loodame, et edasi suudan ennast paremini motiveerida. Täna sai ka kooli vajalikud paberid antud ning suure tõenäosusega saab minust jälle kord üliõpilane. Sedakorda küll ainult lõputöö ja mingi 3-4 ainet vaja teha, aga nendest peab jagu saama lõpuks. 5a juba möödas minu viimasest kooli kogemusest ja diplomit pole siiani käes ning süüdistada saan selles ainult iseennast. Kui kedagi huvitab siis naasen kooli TULE programmi raames.

http://www.upload.ee/image/2638202/august.jpg

nikitheone
30.08.12, 10:01
mida õppima?

Provoker
30.08.12, 10:14
Ärijuhtimist ära lõpetama. Alustasin selle eriala õppimist aastal 2004 :) nominaalaeg 3,5a. peale 3 aastat tuli kaitsevägi ning sealt otse tööle ning ei saanudki kooliasju korda kuna elu oli selleks ajaks piisavalt muutunud, et mitte minna ühikasse elama. Seda enam, et raha nagunii ei olnud kaitseväest tulles ning oligi ainus variant tööle minna.

Provoker
09.09.12, 09:51
Ranka soovil läheb pilt siia ka tänasest varahommikust:
http://www.upload.ee/image/2662813/9sept2012.jpg

jasssass
09.09.12, 12:56
Emajõe pealt? selliseid suitsetaks küll juba, suu hakkab vett jooksma

ranka
09.09.12, 12:58
Ainult ühe saidki w? Eile õhtul laudades oli rohkem fishe - 2h mänginud ja oleksid poest saanud osta mitu kg. selliseid jõhvikaid :)

Matu
09.09.12, 13:12
mis selle kogrega ikka peale hakata

Provoker
09.09.12, 13:52
Emajõe pealt? selliseid suitsetaks küll juba, suu hakkab vett jooksma

emajõelt jep ja ~1,2kg
Jalg on suur pildipeal :D

Provoker
10.09.12, 23:08
näperdasin täna oma õhukese br-ga merges NL25-t ning huvitaval kombel tundus seal mäng palju sobivam olema minu stiilile ning fishe tundus et oli ka isegi paremaid kui NL4-10. Ühesõnaga rexid on tightimad ja fishid on fishimad. me like it

Provoker
11.09.12, 22:10
hetkel poolstackin NL25-s ning täna sai iseig pea BI plussi mingi 600 käega. Homme peale tööd kalale minek, aga nüüd videost ennast harima pokkeriteemadel. Varsti peaks mingi trenni ka välja mõtlema talviseks ajaks.

Provoker
14.09.12, 07:42
tiltamine on paha. 1/3 br-st läinud. Uuele ringile siis kui rohkem BI-e ja sämplit olemas on.

Provoker
21.09.12, 15:49
panen siin märgi maha nüüd. Esmaspäeval kaalusin 92,1kg ning hakkasin jälgima tellitud toitumiskava. Tänaseks reede käes ning hetkel 90,9kg. Jõudu veel väga ei ole aga trenn aitab selles suhtes vast kaasa küll. Tänane plaan alakeha+selg+jooksmine.
Eesmärk 80kg umbes või siis samas kaalus kus praegu aga hoopis teise kehaehitusega :)

virukunn
21.09.12, 17:14
Kust kava tellisid ? Mul vist oleks ka sarnast asja vaja. Või üleüldse toitumist reguleerida, sest nälga kannatada ei taha, aga ei tea ka mida süüa mis paksuks ei tee :D

karupoeg
21.09.12, 19:18
Kust kava tellisid ? Mul vist oleks ka sarnast asja vaja. Või üleüldse toitumist reguleerida, sest nälga kannatada ei taha, aga ei tea ka mida süüa mis paksuks ei tee :D

lihtne.
Süsivesikuid ära õhtul söö (ehk siis riis, kartul, makaronid + magusad söögid). Karastusjoogid ja mahlad asenda veega. Nädalas paar korda sörkjooksu (ca 1h 140 pulsiga). 3 korra asemel tõmbad segi 1 kord nädalas ning mälleris olles hesburgerisse ei lähe.

Isiklikult testitud. (tegin muidugi jõusaali ka juurde veidi)
Jaanuar 15. 2012 kaal: 93.5kg
Mai 15 2012. kaal 78.5
Pikkus: 186

virukunn
21.09.12, 19:29
Süsivesikuid ära õhtul söö (ehk siis riis, kartul, makaronid + magusad söögid) - Hmm, õhtune söök on tavaliselt kõige suurem, aga kui neid põhiaineid süüa ei tohi, siis mis üldse alles jääb ? Reeglina tahan kuskil 6-7 aeg kõhu korralikult täis süüa, et 12ni enam nälga ei tekiks. Magusat ei söö üldse tho.
Karastusjoogid ja mahlad asenda veega - teen juba nii.
Nädalas paar korda sörkjooksu (ca 1h 140 pulsiga) - Peab miski beti tegema (või siis fc pokkeriprodesse minema :D), niisama ei viitsi alustada.. Olen käinud küll jooksmas mingitel perioodidel, üle kuu see ettevõtmine tavaliselt ei kesta.
3 korra asemel tõmbad segi 1 kord nädalas - hehehe
ning mälleris olles hesburgerisse ei lähe - see kõige raskem osa siit imo. Mida soovitad heaks pohmakaeineks, mis paksuks ei tee ? Üldiselt igasugune dieet või tervislik toitumine kaob vähesegi promilli all mul täielikult, distsipliini pole lihtsalt. Ei oska ette ka midagi selle vastu võtta, kui et vähem juua.


Kõige suurem probleem ongi, et suudan küll nö korralikku toitu osta/teha/süüa, aga kui üritan mingi kaloraazi sisse päeva lõikes jääda, siis see tundub impossibru, ei saa lihtsalt nt 2000 kcal-ist päevas kõhtu täis (kui just täielikku maltsa ei söö ja ainult vett ei joo) ja nälga ka kannatada ei taha. Jõukat teen ka ise regulaarselt.

Provoker
21.09.12, 19:33
Kust kava tellisid ? Mul vist oleks ka sarnast asja vaja. Või üleüldse toitumist reguleerida, sest nälga kannatada ei taha, aga ei tea ka mida süüa mis paksuks ei tee :D

Kava tellisin fitness.ee-st. Seal erineva tasemega spetsialiste kes saavad aidata. Hinnad ka erinevad neil muidugi. Mul on hr Viska koostatud ning töötab küll esialgu. Kõige suurem muutus on see, et söön hommikul, lõunal, kell 16.00, kell 19.00 peale trenni ning viimane kord 21.30. Ja loomulikult ei aja ennast kurguni süsikaid vaid ikka maltsa ja valku ka.

karupoeg
21.09.12, 20:06
:club::spade:

no õhtu all ma mõtlesin pigem sellist 2-3 h enne magama minekut. Sessuhtes, et kui sa õhtul oled active ja lähed 2 öösel magama, siis võid vabalt kell 6-7 prae sellise prae lasta. Aga mingi 2-3 h enne und võiks piirduda nt standard salatiga. Jogurtikastmes kana , teed väikesteks tükkideks-praed ära, paned salatilehed ja kodujuustu juurde koos tomatite ja oliivikastmega ning väga hea feast. Kindlasti saab ka tervislikumalt, aga igastahes parem kui mingi riis või kartul , kus süsivesikud 50% ehk 100s grammis 50 grammi süsikaid. süsikad pm tõstavadki kaalu eriti õhtuti süües, sest sa ei tarbi seda energialaksu lihtsalt ära ning see ladestub.


http://www.nutritiopedia.com/2012/02/are-carbs-evil-heres-one-way-of-looking-at-it/ viska pilt sellele tabelile peale, saad aimu, miks süsivesikuid ei tasu õhtuti tarbida.

Nende toitumiskavadega ja asjadega on ka nii, et paljudele see imo vastunäidustatud, sest nad ei arvesta sinu n.ö. isikuomadustega kui nii võiks sõnastada. Kui ei ole harjunud ettekirjutatud plaani järgi elama, siis varem või hiljem tulevad setbackid ja lähed vanade harjumuste juurde tagasi. Eesmärk peaks ikka olema pikaajaline toitumusharjumuste muutmine ja parem elukvaliteet. Mingi atkinsi dieet (valgurikas toitumine ilma süsivesikuteta) toob küll alguses head tulemused, kuid hiljem oled samas seisus tagasi, sest burx on ikkagi nii maitsev...

Mis puudutab beti tegemisesse, siis see mõttetu. Tervise edendamine mistahes välise motivaatori abil (olgu selleks siis beti auhind või võidutahe) on üsnagi mõttetu, sest pärast tulemuse saavutamist (beti võitmist) lähed oma vanade harjumuste juurde tagasi, sest sa ei ole teinud seda õigetel eesmärkidel. Kui motivaator on tervislikumad eluviisid ja parem enesetunne ja see tuleb siis sisese motivaatorina, siis on ka long term profit.

virukunn
21.09.12, 20:23
Tänud nõu eest. Tegelt mul ka tunne, et taoline range toitumiskava oleks minu jaoks juba eos feil + selle saaks ise ka valmis teha kui natuke asjaga end kurssi viia.
Miskit head nippi, millega nälga peletada ? Tihti tuleb tund-kaks peale viimast toidukorda juba nälg peale ja paratamatult teen mõne võileiva, võtan burksi vms :D. Koguaeg on üks nälg.. tundub, et isegi tervislikult toitudes ma tarbiks rohkem kaloreid päevas kui kulutan.

karupoeg
21.09.12, 20:31
murakamoosiga kodujuust. kõlab kahtlaselt, aga tegelt täielik nuts. see valio alma oma, igas poes olemas ilusti. 200 grammi vist, peaks piisama küll.

alaska
21.09.12, 20:38
Rasv võtab nälja ära, süsikad tekitavad nälga. Kui süsikad süüa hommikul ja lõunal, siis on terve päev kestev näljatunne garanteeritud. Kui mõned tunned enne magamaminekut, siis magad näljatundega:-)
Toitumiskava on sportlastele, nendel teistsugune tahtejõud ja motivatsioon. Üks variant on oma keha ümber suunata süsikate põletamiselt rasvade põletamisele. See on muidugi raske, aga peale seda on igasugune probleem kehakaaluga unustatud. Ise sain sellega hakkama, kuu aega võttis üleminek aega, nüüd ei kujuta teisiti ettegi enam.

Provoker
21.09.12, 20:41
kui koguaeg on nälg, siis järelikult on sul liiga palju vaba aega et mõelda söögist :) võin kergelt kirja panna
H puder 60g kuivainena, piimaga ning õun, keedumuna
L filee liha/kana/kalkun kindlasti paneerimata 150-200g
kartul või makaron 200g,
värske salat 200.
vahepala kell16 magus kohupiim või kodujuust
kell19 peale trenni kohupiim magus, kaks õuna
22 kodujuust 200g 2 muna, värske salat leivaviil singiga.

See siis basic, asju võib vahetada nagu erinevad pudrud, liha, kala, jne

virukunn
21.09.12, 21:02
Tänud. Alates järgmisest poestkäigust teen suured korrektuurid enda menüüs. Pmst võib kartuli kodujuustuga asendada nagu ma näen :) Mõtlesin juba sult talvekartulit osta Provoker, aga sorry, nüüd jääb ära :D
Karu - see muraka kodujuust on puhas **** imo, korra ostsin ja rohkem ei taha. Kuidagi iiveldama ajas see magusus ja l6pu viskasin üldse minema. Valges topsis (ei m2leta tootjat) kreveti kodujuust maitses hää hoopis ja siis see alma kurgi ja tilli oma. Aga kujutan ette, et kui kahte maitset süüa ainult, siis peale paari päeva on kopp ees.

Provoker
15.10.12, 22:52
Kuna randmed ei kannata eriti hiirega pikalt töötamist, siis tänasest võtsin uuesti kasutusele oma kunagise setupi grindimiseks mille põhiosaks on selline asi :http://csimg.choozen.co.uk/srv/GB/2903288001144b48b891a8f919b6b8e044f576be/T/172x172/C/FFFFFF/url/speedlink-hornet-usb-gamepad.jpg

Lisaks siis joytokey, tableninja ja pokerstars. Laudu saab päris palju lasta ilma käsi koormamata ning aega jääb tegelt rohkem konkreetse käe jaoks kuna hiirega mängides on ikka vaja klikkida laudade vahel, et näha kas sain TPTK sisse ahead või behind. puldiga niimoodi siiberdades läheks kiireks ja seetõttu loodan, et see harjumus kaob.
Hetkeseisuga on mul minu kohta ulmelised 30k kätt juba see kuu tehtud. BI-e on palju aga $ on vähe. Kuu lõpuks loodan vorstiraha ikka kokku saada. Super oleks kui kuu lõpuks saaksin 100 BI kuu kirja. :) siis saate kõik näpuga näidata, et miks sa tolakas sellise BR-ga ikka NL5-s istud :) Kergelt võin ka põhjendada. Nimelt ei ole jätkuvalt pokker minu jaoks elatusallikas ja kuna varasemate aastate jooksul vähemalt on see selgeks saanud, et isegi 100$ kaotamine laudades viib tuju mitmeks päevaks ja volüüm langeks tohutult. Näitena mängisin septembris alla 1k käe. Seega on mõistlikum endale mitte lisapingeid tekitada ning lihtsalt grindida for fun ja natukese saiaraha pärast ka. PS. Kindlasti ei jää ma nüüd seda limiiti lõputult nühkima vaid kasutan lihtsalt oluliselt konservatiivsemat BRM-i. Lisakopikas kulub alati ära.

tonis
15.10.12, 23:26
Kas puldi pealt saad lobbyst uusi laudu ka avada vms? Või lobbys surfad ikka hiirega?

Pumper
16.10.12, 00:50
laudu avab ikka tableninja kui ma ei eksi?

Provoker
16.10.12, 07:00
tegelikult lauad avan hiirega kui aus olla. Pole veel väga sellele süvenenud, aga kindlasti saaks siin abiks olla Talescanner vms. Samas see miksros sainult ühekordne tegevus sessi jooksul niiet vahet pole. Selectima pean kõrgemal hakkama uuesti kui sinna jõuan. SNG-si lastes saaks open ja close panna ka puldile muidugi tableninja pealt. ashilaudu vist mitte. Hetkel on kasutusel mooled <> panuse suurendamine vähendamine üles/alla laudade cycle edasi tagasi, fold/bet/call/check/allinn vastavalt 1/2/3/4/5. Rohkemate nuppude jaoks vajadust ei näinudki.

jasssass
16.10.12, 12:20
Kunagi kui rohkem 9-max hypereid mängisin siis kasutasin USB numpadi ja kuna TN-i ei olnud siis tegin starsist hotkey-d numpadi peale, päris mõnus ja mugav oli mängida kusjuures, kahjuks vahepeal viskas segast ja mingi aeg ei töötanud paar nuppu ja see ajas tilti, ei saanudki aru kas oli viga starsi beta versioonis või oli mu numpad vigane, raali klaviatuuri pealt kõik töötas.

Muidu väga mõnus feeling jäi sellest ja tahaks uuesti proovida, kui mtt-d või sng-d lasta siis suur abimees ma arvan

Provoker
17.10.12, 22:26
40 BI sai tehtud. Kuidagi hiiterit oleks vaja. Viimasel kahel päeval on ikka suht punnitades plussi saanud. Aga mis seal ikka, ega ta tulemata ei jää :) Pean kõvasti pingutama kui tahan oma 100 BI plaanis püsida. Seoses sellega on nädalavahetusel plaanitud suurem grind. Alla 10k käe nv-ga ei ole ma rahul.
http://www.upload.ee/image/2754420/pooloktoobrit.jpg

Provoker
28.10.12, 16:54
Eelmise nv plaanist ei tulnud midagi välja. Avastasin enda jaoks uuesti Magic the Gathering kaardimängu ning sinna nahka läks väga palju aega. Nädala sees olen ennast nüüd suutnud käsile jälle võtta ning nats volüümi anda. See kuu on üle kurat teab mitme aasta 50k kätt juba tehtud millest enamus NL5-s. Siinkohal oleks palve mõnele kaasvõitlejale mikros. Mul oleks vaja teada palju on teil NL10 $/h, NL16 $/h ja NL25 $/h ning mitmel laual mängituna? Põhjus väga lihtne. Kuna plaan oleks mängida NL25 ja kõrgemal varsti, siis pean selgeks tegema kas minu NL5 7$/h on parem või kehvem kui ntx NL10 mängida sitema volüümi ja sitema wr-ga. Hetkel on ilma igasuguse tableselectionita 20 tabledes wr 13bb/100.

Tarmonator
28.10.12, 19:09
mul on nl25 3,5$/h, kuus lauda...stick to nl5

HerrJanks
28.10.12, 19:46
Tableselectinguga saad raudselt suurema $/h kõrgema, fish on täpselt samasugune ka NL1000 kui üles leiad

Provoker
28.10.12, 20:05
mul on nl25 3,5$/h, kuus lauda...stick to nl5

not sure if serious :)

Aga tegelikult peab siiski arvestama boonused jms ka sisse sinna, siis on pilt tõesem. Hetke seisuga mul silverstarina põhimõtteliselt rb puudub.

Tarmonator
28.10.12, 20:12
no ma ka silver, i'm dead serious

Provoker
30.10.12, 22:54
Tõmban varakult oktoobrile joone alla kuna homme plaan kooliasju teha õhtu otsa. See muidugi ei välista veel hilisõhtust pokkeritunnikest, aga üldiselt see midagi väga muuta ei tohiks. Enamus kuust sai mängitud NL5. Natuke ka NL10 alguses väga õhukese bankrolliga, kuid sealt tuli ka otsus kuu lõpuni NL5 lasta tuimalt. Tulemus siis selline: http://www.upload.ee/image/2789189/pooloktoobrit.jpg NL10 kaotasin mõned BI-d. Nüüd siis edasi jälgin 40 BI reeglit või isegi veel suuremat aga eks aeg seda näitab. Volüümipoolest on mul see kindlasti rekordkuu 58811 mängukäega. Uuel kuul on eesmärk kõrgemal mängida ning kindlasti vähemate laudadega. Lisaks sellele olen üle pika aja hakanud ennast harima jälle pokkeris mis on ülimalt positiivne. Kui lõpuks enda mindseti ka korda saan, siis oleks asjad superlux.

Provoker
03.11.12, 19:04
Tahaks hiiteri pilti postitada :rolleyes:

Provoker
03.11.12, 22:32
Päev oli kenasti sotiku plussis ja otsustasin veel lauad lahti teha. Nüüd siis järgnevad käed 500 käe joosul. Kindlasti on osa sitasti mängitud aga oli ka juba tildihõngu tunda.
1. stationi vastu
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1978991 (http://www.handconverter.com/hands/1978991)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $9.06 - VPIP: 23, PFR: 11, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 35
BTN: $16.84 - VPIP: 30, PFR: 21, 3B: 9, AF: 1.0, Hands: 71
SB: $13.03 - VPIP: 26, PFR: 13, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 23
Hero (BB): $19.42 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154
UTG: $17.91 - VPIP: 13, PFR: 11, 3B: 5, AF: 3.8, Hands: 1424
UTG+1: $34.90 - VPIP: 11, PFR: 5, 3B: 0, AF: 6.0, Hands: 204
MP: $13.64 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 3, AF: 4.9, Hands: 211

Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with K :heart: A :club:
4 folds, BTN raises to $0.48, 1 fold, Hero raises to $1.60, BTN calls $1.12

Flop: ($3.28) K :diamond: 5 :spade: K :spade: (2 players)
Hero bets $1.60, BTN calls $1.60

Turn: ($6.48) 9 :spade: (2 players)
Hero bets $4.16, BTN calls $4.16

River: ($14.80) 7 :heart: (2 players)
Hero bets $12.06, BTN calls $9.48 all in

Final Pot: $33.76
BTN shows A :spade: Q :spade:
Hero shows K :heart: A :club:
BTN wins $32.26
(Rake: $1.50)

2. vastase 3bet oli 50%
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1978994 (http://www.handconverter.com/hands/1978994)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG+2: $12.75 - VPIP: 22, PFR: 11, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 9
MP1: $21.10 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 38, AF: 1.3, Hands: 33
MP2: $16.00 - VPIP: 11, PFR: 9, 3B: 4, AF: 6.7, Hands: 447
CO: $13.82 - VPIP: 47, PFR: 23, 3B: 14, AF: 10.0, Hands: 43
BTN: $3.77 - VPIP: 19, PFR: 6, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 36
SB: $8.56 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 3, AF: 1.9, Hands: 296
BB: $12.20 - VPIP: 50, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 22
UTG: $16.00 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 29, AF: 7.0, Hands: 30
Hero (UTG+1): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154

Pre Flop: ($0.24) Hero is UTG+1 with 9 :club: 9 :spade:
1 fold, Hero raises to $0.48, 1 fold, MP1 raises to $1.52, 5 folds, Hero raises to $16, MP1 calls $14.48

Flop: ($32.24) 5 :heart: T :club: 6 :spade: (2 players)

Turn: ($32.24) 2 :heart: (2 players)

River: ($32.24) 7 :spade: (2 players)

Final Pot: $32.24
MP1 shows A :diamond: A :club:
Hero shows 9 :club: 9 :spade:
MP1 wins $30.79
(Rake: $1.45)

3. Tahtsin vastase madalamatelt settidelt +ülepaaridelt valuet saada. Riveri plaan oli tegelt chk/foldida aga dzinn kaart tuli ja ei pannud tähelegi, et masti completes.
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1978995 (http://www.handconverter.com/hands/1978995)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $12.64 - VPIP: 18, PFR: 5, 3B: 0, AF: 4.5, Hands: 214
Hero (UTG): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154
UTG+1: $16.00 - VPIP: 15, PFR: 13, 3B: 6, AF: 7.5, Hands: 217
MP: $14.34 - VPIP: 16, PFR: 7, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 43
CO: $16.44 - VPIP: 11, PFR: 9, 3B: 4, AF: 6.7, Hands: 447
BTN: $12.91 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 0, AF: 0.8, Hands: 92
SB: $9.10 - VPIP: 19, PFR: 4, 3B: 5, AF: 2.5, Hands: 74

Pre Flop: ($0.24) Hero is UTG with J :spade: J :heart:
Hero raises to $0.48, 3 folds, BTN calls $0.48, 1 fold, BB calls $0.32

Flop: ($1.52) 7 :club: 4 :heart: 2 :club: (3 players)
BB checks, Hero bets $0.96, BTN calls $0.96, BB calls $0.96

Turn: ($4.40) A :diamond: (3 players)
BB checks, Hero bets $2.10, BTN calls $2.10, BB folds

River: ($8.60) J :club: (2 players)
Hero bets $12.46, BTN calls $9.37 all in

Final Pot: $27.34
Hero shows J :spade: J :heart:
BTN shows 8 :club: A :club:
BTN wins $26.11
(Rake: $-1.86)

4.
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1978998 (http://www.handconverter.com/hands/1978998)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BTN): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154
SB: $14.83 - VPIP: 85, PFR: 12, 3B: 0, AF: 1.4, Hands: 26
BB: $6.40 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 10, AF: 0.3, Hands: 26
UTG: $8.17 - VPIP: 31, PFR: 7, 3B: 0, AF: 4.0, Hands: 61
UTG+1: $16.60 - VPIP: 27, PFR: 4, 3B: 13, AF: 2.0, Hands: 26
UTG+2: $12.72 - VPIP: 35, PFR: 6, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 51
MP1: $16.00 - VPIP: 13, PFR: 11, 3B: 5, AF: 3.8, Hands: 1424
MP2: $35.79 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 3, AF: 4.9, Hands: 211
CO: $9.87 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 6, AF: 3.3, Hands: 76

Pre Flop: ($0.24) Hero is BTN with K :heart: J :heart:
1 fold, UTG+1 calls $0.16, UTG+2 calls $0.16, 3 folds, Hero raises to $0.80, SB calls $0.72, 1 fold, UTG+1 calls $0.64, UTG+2 calls $0.64

Flop: ($3.36) 7 :diamond: J :spade: K :diamond: (4 players)
SB checks, UTG+1 checks, UTG+2 bets $1.28, Hero raises to $4.17, SB calls $4.17, UTG+1 folds, UTG+2 calls $2.89

Turn: ($15.87) Q :diamond: (3 players)
SB checks, UTG+2 checks, Hero bets $11.03, SB folds, UTG+2 calls $7.75 all in

River: ($31.37) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $31.37
Hero shows K :heart: J :heart:
UTG+2 shows K :spade: T :diamond:
UTG+2 wins $29.96
(Rake: $1.41)

5.
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1979000 (http://www.handconverter.com/hands/1979000)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $8.83 - VPIP: 79, PFR: 7, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 14
SB: $15.63 - VPIP: 66, PFR: 12, 3B: 4, AF: 3.1, Hands: 126
Hero (BB): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154
UTG: $35.42 - VPIP: 26, PFR: 16, 3B: 5, AF: 1.7, Hands: 892
CO: $6.40 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 6, AF: 3.3, Hands: 76

Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with 3 :club: Q :heart:
2 folds, BTN calls $0.16, SB calls $0.08, Hero checks

Flop: ($0.48) 6 :heart: Q :spade: T :diamond: (3 players)
SB bets $0.16, Hero calls $0.16, BTN calls $0.16

Turn: ($0.96) Q :diamond: (3 players)
SB bets $0.16, Hero raises to $0.78, BTN raises to $2.88, SB folds, Hero raises to $15.68, BTN calls $5.63 all in

River: ($18.14) 4 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $18.14
BTN shows Q :club: A :diamond:
Hero shows 3 :club: Q :heart:
BTN wins $17.32
(Rake: $0.82)

6. tahtsin fishi sees hoida.
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1979002 (http://www.handconverter.com/hands/1979002)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $16.40 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154
UTG: $18.78 - VPIP: 85, PFR: 12, 3B: 0, AF: 1.4, Hands: 26
UTG+1: $6.40 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 10, AF: 0.3, Hands: 26
UTG+2: $10.60 - VPIP: 31, PFR: 7, 3B: 0, AF: 4.0, Hands: 61
MP1: $11.20 - VPIP: 27, PFR: 4, 3B: 13, AF: 2.0, Hands: 26
MP2: $15.12 - VPIP: 35, PFR: 6, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 51
CO: $16.00 - VPIP: 13, PFR: 11, 3B: 5, AF: 3.8, Hands: 1424
BTN: $19.37 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 3, AF: 4.9, Hands: 211
SB: $7.07 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 6, AF: 3.3, Hands: 76

Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with 4 :spade: 4 :heart:
UTG calls $0.16, 5 folds, BTN raises to $0.64, 1 fold, Hero calls $0.48, UTG raises to $1.12, BTN calls $0.48, Hero calls $0.48

Flop: ($3.44) 4 :diamond: 6 :club: A :club: (3 players)
Hero checks, UTG checks, BTN bets $2.24, Hero calls $2.24, UTG calls $2.24

Turn: ($10.16) 5 :spade: (3 players)
Hero checks, UTG checks, BTN checks

River: ($10.16) 7 :spade: (3 players)
Hero checks, UTG bets $1.12, BTN raises to $4.96, Hero calls $4.96, UTG calls $3.84

Final Pot: $25.04
Hero mucks 4 :spade: 4 :heart:
UTG mucks K :diamond: K :heart:
BTN shows 3 :heart: 3 :spade:
BTN wins $23.91
(Rake: $1.13)

7.
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1979003 (http://www.handconverter.com/hands/1979003)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $11.97 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 38, AF: 1.3, Hands: 33
UTG+1: $7.52 - VPIP: 15, PFR: 13, 3B: 5, AF: 1.3, Hands: 55
MP1: $14.99 - VPIP: 47, PFR: 23, 3B: 14, AF: 10.0, Hands: 43
MP2: $4.09 - VPIP: 19, PFR: 6, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 36
CO: $8.72 - VPIP: 21, PFR: 16, 3B: 3, AF: 1.9, Hands: 296
BTN: $11.15 - VPIP: 50, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 22
SB: $15.84 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 29, AF: 7.0, Hands: 30
Hero (BB): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154

Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with Q :heart: J :diamond:
UTG raises to $0.48, 1 fold, MP1 calls $0.48, 2 folds, BTN calls $0.48, 1 fold, Hero calls $0.32

Flop: ($2.00) 8 :spade: J :heart: Q :spade: (4 players)
Hero bets $1.12, UTG calls $1.12, MP1 folds, BTN folds

Turn: ($4.24) 8 :club: (2 players)
Hero bets $2.08, UTG calls $2.08

River: ($8.40) 9 :diamond: (2 players)
Hero checks, UTG bets $4.32, Hero calls $4.32

Final Pot: $17.04
UTG shows T :spade: K :spade:
Hero mucks Q :heart: J :diamond:
UTG wins $16.27
(Rake: $0.77)

8. lootsin calli nõrgemalt ässalt
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1979008 (http://www.handconverter.com/hands/1979008)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $45.44 - VPIP: 19, PFR: 13, 3B: 2, AF: 1.7, Hands: 171
UTG: $17.50 - VPIP: 16, PFR: 7, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 43
Hero (UTG+1): $16.97 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154
UTG+2: $7.42 - VPIP: 38, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.5, Hands: 26
MP1: $13.46 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 3, AF: 4.9, Hands: 211
MP2: $36.69 - VPIP: 26, PFR: 16, 3B: 5, AF: 1.7, Hands: 892
CO: $18.03 - VPIP: 20, PFR: 11, 3B: 1, AF: 2.2, Hands: 645
BTN: $16.00 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 5, AF: 9.0, Hands: 588
SB: $13.66 - VPIP: 35, PFR: 6, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 51

Pre Flop: ($0.24) Hero is UTG+1 with K :club: A :spade:
1 fold, Hero raises to $0.48, UTG+2 calls $0.48, 5 folds, BB calls $0.32

Flop: ($1.52) A :heart: A :diamond: 6 :diamond: (3 players)
BB checks, Hero bets $1.12, UTG+2 calls $1.12, BB folds

Turn: ($3.76) 3 :diamond: (2 players)
Hero bets $15.37, UTG+2 calls $5.82 all in

River: ($15.40) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $15.40
Hero shows K :club: A :spade:
UTG+2 shows Q :diamond: J :diamond:
UTG+2 wins $14.71
(Rake: $0.69)

9. njah
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1979010 (http://www.handconverter.com/hands/1979010)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $6.41 - VPIP: 44, PFR: 11, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 9
BB: $9.15 - VPIP: 86, PFR: 57, 3B: 40, AF: 1.4, Hands: 14
Hero (UTG): $20.19 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 285154
UTG+1: $12.64 - VPIP: 50, PFR: 0, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 2
UTG+2: $16.00 - VPIP: 15, PFR: 13, 3B: 6, AF: 7.5, Hands: 217
MP1: $14.32 - VPIP: 58, PFR: 34, 3B: 7, AF: 2.0, Hands: 97
MP2: $21.32 - VPIP: 21, PFR: 9, 3B: 1, AF: 4.1, Hands: 555
CO: $16.00 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 3, AF: 1.9, Hands: 2629
BTN: $5.84 - VPIP: 60, PFR: 20, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 10

Pre Flop: ($0.24) Hero is UTG with A :heart: K :spade:
Hero raises to $0.48, UTG+1 calls $0.48, 1 fold, MP1 calls $0.48, 2 folds, BTN calls $0.48, 1 fold, BB raises to $9.15, Hero raises to $20.19, UTG+1 calls $12.16 all in, 2 folds

Flop: ($35.47) 6 :club: 8 :diamond: 5 :spade: (3 players - 1 is all in)

Turn: ($35.47) 7 :heart: (3 players - 1 is all in)

River: ($35.47) 8 :heart: (3 players - 1 is all in)

Final Pot: $35.47
BB shows K :diamond: 9 :diamond:
Hero shows A :heart: K :spade:
UTG+1 shows T :spade: Q :spade:
BB wins $27.21
(Rake: $-6.05)

Siin siis üle miljoni aasta vingumispost. Suht võimatu kasumit näidata kui nii mängitaske lehti. Enne seda sess oli mis jäi küll õnneks ainult 5$ miinusesse oli vähemalt 4x suurtes pottides riverdamisi vastase poolt. Poh. Homme pühapäev ja saab puhata.

q_q
03.11.12, 22:43
6. lead flop

ja check/call riveril sucks parem shipi ise v6i c/f

Provoker
03.11.12, 22:46
6. lead flop

ja check/call riveril sucks parem shipi ise v6i c/f

nõus

ristijeesus
03.11.12, 22:55
2. Ära vaata 3bet% kui sul on 33 kätt sample.

muttaja
03.11.12, 23:51
2. ja 5. käsi on väga halvad.

Kui sa otsustad 3bettijale vastu hakata, siis 99-ga allinni minnes saad sa ainult halvemad käed foldima ja samas võtad talt kõik võimalused bluffimiseks (a la A4s). Ehk kui otsustad 4bettida, siis standard suurus tundub mulle mõistlikum.

q_q
03.11.12, 23:55
2. ja 5. käsi on väga halvad.

Kui sa otsustad 3bettijale vastu hakata, siis 99-ga allinni minnes saad sa ainult halvemad käed foldima ja samas võtad talt kõik võimalused bluffimiseks (a la A4s). Ehk kui otsustad 4bettida, siis standard suurus tundub mulle mõistlikum.

+1 ja 99-ga 33 k2e jooksul 38% 3bet aga these positions on lihtne fold veel

donkament
04.11.12, 00:28
1. käsi wp
2. käsi easy fold pre
3. check turn tundub esmapilgul optimaalne, kuigi suht close sest 3way. HU-s ma prolly checkiks, sest ta ranges on rohkem pocketeid kui drawe, ja pocketil on lihtsam callida riveri bet kui turni oma. Vastane tundub suht str8forward weak-tight olevat nvn, nii et isegi IP ei usu väga, et ta nõrka sd valuet blufiks pöörata oskab, kui kusine river tuleb. Ta ei saaks riveris oma käe tugevusest nkn väga aru enam, kui turn läbi checkitud on. Muidu river betiks väiksemalt kindlasti, praegu ise tekitad selle spoti, kus saad aint cooleritelt calli.
4. käsi. annan vist alla isegi, mis sest, et kahe vaala vastu, kuna tuli kõige sitem kaart pakis, mis pea alati vähemalt ühe vastase kätt sinu omast paremaks improves (UTG2 eriti). Praegu imo see väike osa lihtsalt, mil su käsi holdis turnis.
5. käsi see 4bet on täiesti spew. Üldse max value on siin donkbet turn, sest ta flopi bet tundus suht weak olevat, ja mingi paari käest peaks 2 streets siin ära saama normaalse sizinguga.
6.käsi raise flop või donk turn.
7. käsi, suurem donkbet ilmselgelt. jätad liiga palju valuet lauda. river tundub fold.
8. käsi standard
9. käsi nuts spot wp

Provoker
04.11.12, 21:15
panen siis pühapäevase kokkuvõtte jõuluannetuse tarvis. Tulemus on nagu on , aga kui arvestada, et nühin mikrot ja mitte just kõige parema volüümiga, siis abiks vast ikka.
Jõulufondi siis nädalaga 14,82$
http://www.upload.ee/image/2802735/nov1nadal.jpg

kardaanirist
04.11.12, 21:21
nelja päevaga 12k kätt on päris solid ju. :)

Provoker
04.11.12, 22:39
Kas riveril on mõtet thin betiga üldse esindada midagi või check back ja next hand?

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1982095 (http://www.handconverter.com/hands/1982095)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $25.10 - VPIP: 12, PFR: 11, 3B: 6, AF: Infinity, Hands: 106
BB: $26.01 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 5, AF: 8.0, Hands: 118
UTG: $52.04 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 2, AF: 1.8, Hands: 324
UTG+1: $21.18 - VPIP: 21, PFR: 19, 3B: 9, AF: 3.0, Hands: 58
MP1: $12.15 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 8, AF: 0.3, Hands: 65
MP2: $10.80 - VPIP: 20, PFR: 9, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 81
CO: $27.41 - VPIP: 6, PFR: 4, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 50
Hero (BTN): $25.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 286542

Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K :club: Q :heart:
1 fold, UTG+1 raises to $0.50, 3 folds, Hero calls $0.50, 1 fold, BB calls $0.25

Flop: ($1.60) 5 :spade: Q :spade: T :heart: (3 players)
BB checks, UTG+1 bets $1.25, Hero calls $1.25, BB folds

Turn: ($4.10) T :spade: (2 players)
UTG+1 bets $2.00, Hero calls $2

River: ($8.10) 3 :spade: (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $3.50

q_q
04.11.12, 23:02
check

pastilaa
05.11.12, 00:18
Fold pre

q_q
05.11.12, 00:20
3bet pre

pastilaa
05.11.12, 00:22
3bet pre

Jah - ilmselt tema vastu see parim. Ja fold omakorda callist parem.

HerrJanks
05.11.12, 11:14
Kohutav table selection, ja 3bet pre, flat siis kui suur fish blindil

Provoker
05.11.12, 15:45
Kohutav table selection, ja 3bet pre, flat siis kui suur fish blindil

Muidu nõus, aga mitte tableselectioniga. Olen 95% kindel, et see oli mul esimene orbit seal seega ei teadnud mis laud on. Kõiki pole jõudnud veel märgi alla ka panna kuna oli üle miljoni aasta esimene sess selles limiidis. Järgmist orbitit ma kindlasti seal lauas enam ei olnud.

Provoker
05.11.12, 22:12
Vastane ei ole decent sämpli peale kordagi 4bettinud. Miks ta nüüd järsku seda peaks tegema? Kas for value AA,KK only või nendega ta hoopis püüaks callida ja saada veel üks tegelinski potti? Või panebki suurelt AK QQ et saada kedagi potist välja? Või on lihtsalt pussy ja ei julge multiway mängida OOP monsteriga?
Mis on meie käik?
vastane :
http://www.upload.ee/image/2805833/statid.jpg
Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1982968 (http://www.handconverter.com/hands/1982968)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $27.33 - VPIP: 45, PFR: 35, 3B: 27, AF: 7.3, Hands: 62
SB: $25.00 - VPIP: 17, PFR: 10, 3B: 1, AF: 0.8, Hands: 780
BB: $25.35 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 4, AF: 1.6, Hands: 203
UTG: $25.25 - VPIP: 11, PFR: 8, 3B: 4, AF: Infinity, Hands: 102
UTG+1: $8.95 - VPIP: 12, PFR: 12, 3B: 7, AF: 1.3, Hands: 125
MP1: $9.31 - VPIP: 16, PFR: 15, 3B: 3, AF: 1.6, Hands: 106
MP2: $21.46 - VPIP: 36, PFR: 16, 3B: 8, AF: 1.5, Hands: 25
Hero (CO): $25.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 288403

Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with Q :diamond: Q :club:
2 folds, MP1 raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.25, 1 fold, SB raises to $5, 2 folds HERO?

pikk28
06.11.12, 10:17
ma foldiks siin ja ei põeks vapsjee.

pastilaa
06.11.12, 10:22
viga on hoopis preflop - vt kes btn-il ootab

pikk28
06.11.12, 10:59
ja call ja oota squeeze eks?

pastilaa
06.11.12, 12:13
ja call ja oota squeeze eks?

calliks jah, et fishiga saaks mängida. squeeze kui tuleb on ka tore, aga peamine lihtsalt saada fishiga mängida hea käega.

hoss23
06.11.12, 12:15
calliks jah, et fishiga saaks mängida. squeeze kui tuleb on ka tore, aga peamine lihtsalt saada fishiga mängida hea käega.

Kohe teadsin, et sinus on perspektiivi.

Provoker
06.11.12, 22:50
1. Vastane superfish. Ootaks kommentaari kogu käele.

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1983870 (http://www.handconverter.com/hands/1983870)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

SB: $9.50 - VPIP: 10, PFR: 10, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 20
Hero (BB): $25.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 290379
UTG: $25.00 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 0, AF: 1.5, Hands: 176
MP: $26.74 - VPIP: 9, PFR: 7, 3B: 3, AF: 2.8, Hands: 698
CO: $16.57 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 10, AF: 6.0, Hands: 86
BTN: $13.26 - VPIP: 88, PFR: 13, 3B: 25, AF: 1.3, Hands: 8

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with J :spade: A :diamond:
3 folds, BTN calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1, BTN calls $0.75

Flop: ($2.10) 4 :club: J :heart: 8 :club: (2 players)
Hero bets $1.50, BTN raises to $3, Hero calls $1.50

Turn: ($8.10) K :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN bets $5.00, Hero raises to $13.87, BTN calls $4.26 all in

River: ($26.62) 7 :heart: (2 players - 1 is all in)

2. Häbipost. Mõtlesin, et NL25 regid suudavad foldida TPTK aga siiski parem mitte edaspidi teha selliseid trikke. Võibolla paar limiiti kõrgemal oleks läbi läinud selline lüke.

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1983872 (http://www.handconverter.com/hands/1983872)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP1: $20.27 - VPIP: 30, PFR: 7, 3B: 0, AF: 1.6, Hands: 70
MP2: $90.26 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 3, AF: 4.0, Hands: 364
CO: $10.35 - VPIP: 18, PFR: 16, 3B: 5, AF: 5.0, Hands: 159
BTN: $41.72 - VPIP: 11, PFR: 9, 3B: 5, AF: 2.6, Hands: 316
SB: $19.75 - VPIP: 12, PFR: 5, 3B: 3, AF: 3.2, Hands: 308
Hero (BB): $25.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 290379
UTG: $10.00 - VPIP: 16, PFR: 14, 3B: 4, AF: 2.6, Hands: 445
UTG+1: $25.00 - VPIP: 15, PFR: 13, 3B: 5, AF: 5.3, Hands: 238
UTG+2: $36.65 - VPIP: 10, PFR: 6, 3B: 3, AF: 6.0, Hands: 80

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K :diamond: Q :diamond:
4 folds, MP2 raises to $0.88, 3 folds, Hero calls $0.63

Flop: ($1.86) 4 :heart: K :club: 6 :heart: (2 players)
Hero checks, MP2 bets $1.34, Hero raises to $3.75, MP2 raises to $6.90, Hero raises to $24.12, MP2 calls $17.22

Turn: ($50.10) 3 :diamond: (2 players)

River: ($50.10) 6 :diamond: (2 players)

Final Pot: $50.10
MP2 shows K :heart: A :club:
Hero shows K :diamond: Q :diamond:
MP2 wins $48.10
(Rake: $2.00)

q_q
06.11.12, 22:55
ma ei tea kas level v6i mitte aga kq on value shove

q_q
06.11.12, 22:56
aj on fine

Provoker
06.11.12, 23:10
Tegemist on Full ringiga ja mikro. Siin vist ranged alati tiba tugevamad ;) ja FE on puudulik nagu näha.

q_q
06.11.12, 23:49
no aga sa ei pea siis selle k2ega bluffima

piisavalt hea et c/c flop

kardaanirist
07.11.12, 00:30
ma ei tea kas level v6i mitte aga kq on value shove

kaugeltki mitte. c/c tundub parem.

Provoker
07.11.12, 22:57
Kas selle käe puhul on bet/fold või check/fold parim lahendus. Kõik on vaalad praktiliselt ning läksin nende posted blinde ära võtma.
Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1987620 (http://www.handconverter.com/hands/1987620)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $25.00 - VPIP: 17, PFR: 10, 3B: 1, AF: 1.3, Hands: 390
Hero (UTG): $25.00 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 290982
UTG+1: $10.00 - VPIP: 30, PFR: 10, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 10
MP: $20.00 - VPIP: 60, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.4, Hands: 10
CO: $15.74 - VPIP: 62, PFR: 8, 3B: 20, AF: 2.7, Hands: 13
BTN: $25.00 - VPIP: 15, PFR: 8, 3B: 4, AF: 2.5, Hands: 122
SB: $30.03 - VPIP: 15, PFR: 10, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 78

UTG+1 posts a big blind ($0.25)

MP posts a big blind ($0.25)

Pre Flop: ($0.85) Hero is UTG with A :diamond: 7 :diamond:
Hero raises to $1.25, UTG+1 calls $1, MP calls $1, 4 folds

Flop: ($4.10) 4 :club: 4 :diamond: 9 :heart: (3 players)
Hero bets $2.00, UTG+1 raises to $4.75, MP folds, Hero folds

SANGPOMM
07.11.12, 23:11
0.5$ pärast OOP riskida ma ei näe pointi.

HerrJanks
07.11.12, 23:29
pigem 0.85, ise avaks samamoodi, ülejäänd laud nii nitine et midagi väga kartma ei pea imo

-andres-
08.11.12, 00:17
pigem 0.85, ise avaks samamoodi, ülejäänd laud nii nitine et midagi väga kartma ei pea imo
Peale teda 3 vaala ju. Ma muckiks kerge südamega pre.

ESTPatrick
08.11.12, 00:25
ma avaks A7s minraisiga või 3x ja läheks floppama, kui tõesti kõik fishid siis see 7 handed suht hea käsi ja ilmselt pre 3betti ei tule. ja ega fish ei foldi ka, seega pead panema kas 10x või väga väikselt ja fish võib ka 10x callida. seega väike acvang OOp parim. postflop oleks suht fit n fold kui saad 2 või rohkem calli.

ATs oleks muidugi parem kuid alati ei saa valida kätt. A7 käib kah kui A high peal oskad vähegi pot controllida OOP ja fd vastavalt vastasele mängida

Provoker
08.11.12, 06:57
Peale teda 3 vaala ju. Ma muckiks kerge südamega pre.

millise käega üldse siis posted blindide järgi lähed? Ma pean ütlema, et ma juba Ax vaatan sellise liigutuse poole. Postflop ei tohi lihtsalt spewima hakata. Siinkohal ongi küsimus et kui ei hiti, siis kas b/f või c/f.

pastilaa
08.11.12, 08:41
mulle tundub ka mõistlik. ise avaks antud juhul ka JTs jms head käed. ja see flop teeks samasuguse cb-f.

-andres-
08.11.12, 09:44
Okei, ma ei saanud öösel midagi aru vist. Ma mõtlesin, et "stealid" niisama UTG'lt, kahte surnud blindi ei pannud isegi tähele.

valgelendur
08.11.12, 11:13
AJo ma prooviks flopis bustoks minna sellise vaala vastu.

KQs tundub küll natuke spewine. Esiteks imo üks halvimaid valikuid bluffimiseks. Kui tead et bluffid siis su equity on väga sitt. vali mingi barreldamis equityga käsi ikka. Teiseks KUI siiski tahad kindlalt selle käega teda bluffida maha TPTK pealt siis way parem on call flop raise turn.

Provoker
08.11.12, 22:42
Täna jooksin üle EV :) Samas tegin suht sitta mängu peale paari biiti. Õnneks lõpetasin ikka rohelises niiet homme uuesti ja paremini ja puhanumana.

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1989415 (http://www.handconverter.com/hands/1989415)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP2: $10.00 - VPIP: 18, PFR: 17, 3B: 4, AF: Infinity, Hands: 113
CO: $23.93 - VPIP: 11, PFR: 10, 3B: 4, AF: 3.5, Hands: 1061
BTN: $25.35 - VPIP: 18, PFR: 18, 3B: 17, AF: Infinity, Hands: 22
SB: $25.10 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 3, AF: 4.3, Hands: 323
BB: $28.22 - VPIP: 21, PFR: 14, 3B: 5, AF: 1.3, Hands: 56
UTG: $33.82 - VPIP: 25, PFR: 4, 3B: 2, AF: 3.4, Hands: 117
UTG+1: $28.34 - VPIP: 10, PFR: 6, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 82
Hero (UTG+2): $28.46 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 291983
MP1: $20.00 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 12

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+2 with A :spade: A :diamond:
2 folds, Hero raises to $0.75, MP1 calls $0.75, 2 folds, BTN raises to $3.50, 2 folds, Hero raises to $8, 1 fold, BTN raises to $25.35, Hero calls $17.35

Flop: ($51.80) 6 :diamond: T :spade: 2 :spade: (2 players)

Turn: ($51.80) J :spade: (2 players)

River: ($51.80) 4 :spade: (2 players)

Final Pot: $51.80
BTN shows A :heart: A :club:
Hero shows A :spade: A :diamond:
Hero wins $49.80
(Rake: $2.00)

Provoker
15.11.12, 07:24
1. Kas oleks pidanud shovema või foldima? Vastane üsna agressiivne ja kahjuks raise cbet statti ma ei vaadanud. Igatahes oli see väikse sämpli kohta 2/2.
Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1999531 (http://www.handconverter.com/hands/1999531)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (UTG+1): $28.13 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 302621
MP1: $6.90 - VPIP: 36, PFR: 27, 3B: 10, AF: 1.0, Hands: 22
MP2: $10.89 - VPIP: 11, PFR: 8, 3B: 5, AF: 3.5, Hands: 200
CO: $10.07 - VPIP: 19, PFR: 3, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 36
BTN: $33.49 - VPIP: 26, PFR: 22, 3B: 22, AF: 7.0, Hands: 27
SB: $12.39 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 4, AF: 3.8, Hands: 523
BB: $26.85 - VPIP: 14, PFR: 9, 3B: 1, AF: 2.8, Hands: 427
UTG: $25.00 - VPIP: 20, PFR: 11, 3B: 4, AF: 0.3, Hands: 55

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with T :heart: T :spade:
1 fold, Hero raises to $0.75, 3 folds, BTN calls $0.75, 2 folds

Flop: ($1.85) 3 :heart: 6 :club: 2 :heart: (2 players)
Hero bets $1.25, BTN raises to $3.50, Hero ?

2. Siin käes arvan, et olen seti või Ahx käe vastas. Shove või call?

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1999533 (http://www.handconverter.com/hands/1999533)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $10.00 - VPIP: 16, PFR: 15, 3B: 8, AF: 2.5, Hands: 114
UTG: $10.00 - VPIP: 18, PFR: 17, 3B: 7, AF: 2.5, Hands: 300
Hero (UTG+1): $25.35 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 302621
UTG+2: $10.00 - VPIP: 11, PFR: 10, 3B: 5, AF: 7.5, Hands: 238
MP1: $15.63 - VPIP: 19, PFR: 10, 3B: 6, AF: 1.1, Hands: 165
MP2: $10.00 - VPIP: 11, PFR: 8, 3B: 5, AF: 3.5, Hands: 200
CO: $33.28 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 2, AF: 1.3, Hands: 222
BTN: $18.99 - VPIP: 22, PFR: 13, 3B: 0, AF: 4.0, Hands: 32
SB: $10.10 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 1010

Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with K :club: K :heart:
1 fold, Hero raises to $0.75, 4 folds, BTN calls $0.75, SB calls $0.65, 1 fold

Flop: ($2.50) 6 :heart: 2 :heart: J :heart: (3 players)
SB checks, Hero bets $1.50, BTN raises to $4, SB folds, Hero?

3. Siin käes oleks pidanud ikka isoma donki sb-lt. Aga kui nüüd nii nagu läks siis foldisin kuna bb rex ei olnud kordagi agressiivsust näidanud mitmel tänaval. monstereid oleks pre raisenud, kõik muu random junk on flopi ranges millest tema tõstmisosa minu silmis moodustas minimaalselt 2 paari aga sitemal juhul kõrgem set lihtsalt.

Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1999535 (http://www.handconverter.com/hands/1999535)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $10.32 - VPIP: 16, PFR: 15, 3B: 8, AF: 2.5, Hands: 114
BTN: $9.30 - VPIP: 18, PFR: 17, 3B: 7, AF: 2.5, Hands: 300
Hero (SB): $26.34 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 302621
BB: $25.35 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 4, AF: 1.7, Hands: 74
UTG: $16.63 - VPIP: 19, PFR: 10, 3B: 6, AF: 1.1, Hands: 165
UTG+1: $11.64 - VPIP: 18, PFR: 5, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 39
UTG+2: $34.38 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 2, AF: 1.3, Hands: 222
MP1: $16.98 - VPIP: 34, PFR: 5, 3B: 8, AF: 1.0, Hands: 38
MP2: $15.98 - VPIP: 16, PFR: 12, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 1010

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 2 :club: 2 :spade:
3 folds, MP1 calls $0.25, 3 folds, Hero calls $0.15, BB checks

Flop: ($0.75) 4 :spade: J :heart: 2 :heart: (3 players)
Hero bets $0.50, BB raises to $1.50, MP1 calls $1.50, Hero calls $1

Turn: ($5.25) 6 :club: (3 players)
Hero checks, BB bets $4.00, MP1 calls $4, Hero folds

River: ($13.25) 5 :heart: (2 players)
BB checks, MP1 checks

Owner85
15.11.12, 07:40
Kk käes nupud ja 22 käsi fold on way to weak,flopil keevitaks otsa ja bustoks!

Provoker
15.11.12, 08:59
ma ise arvan, et kõikides kätes olin nagu pussy. Aga viimase 10k käe jooksu arvestades ja mida ma näinud olen, olid ka foldid sellest ajendatud. Ilmselge mindseti leak.

HerrJanks
15.11.12, 10:34
paneks rahuliku südamega kõik need lauad kinni :)
suht negreanu pead olema et nendes decent profitit näidata...

Viiidrik
15.11.12, 12:37
paneks rahuliku südamega kõik need lauad kinni :)
suht negreanu pead olema et nendes decent profitit näidata...

Negreanu mu arust pole eriti hea neti cashi mängija :D vähemalt kunagi PTR-is küll midagi ilusat polnud.

Provoker
15.11.12, 14:15
ju siis ma olen negreanuEST, et suudan sellistes laudades profitit näidata. Kõigis laudades fishid olemas ju. Obv saab paremini valida, aga koguaeg ei ole ju ainult head lauad kuna mängijad vahetuvad üsna kiirelt laudades, seega võimatu öelda kas mul oli veel blindid sees nendes ringides või mitte.

Rage
15.11.12, 16:42
nomaitea.. kõik hullu targutavad muudkui, et paneks ammu kõik need lauda kinni jms.. minge emmi nohh.. ei olegi starsis paremaid laudu.. jah ainuke variant on ise uut lauda teha ja põmst siis esimese saja käe HU'ga oma winratet üles tõmmata, sest HUs on põmst normal 20bb/100 winrate näidata.. aga krt kui panete HEMis filtrisse players more than 7.. siis fuck nohh.. isegi krdi kell neli öösel on raske üle 6 "hea" laua kokku saada.. ülejäänud on standard nitilauad starsi FRis kus mõni üksik fish...

qbj0hn
15.11.12, 17:02
jah ainuke variant on ise uut lauda teha ja põmst siis esimese saja käe HU'ga oma winratet üles tõmmata, sest HUs on põmst normal 20bb/100 winrate näidata..

Mis selles siis halba on? Kas sa mängid selleks, et HEM-is oma ilusat fullringi winrate vaadata või selleks, et raha teenida, vahet pole kuidas see tuleb.

HerrJanks
15.11.12, 17:39
nomaitea.. kõik hullu targutavad muudkui, et paneks ammu kõik need lauda kinni jms.. minge emmi nohh.. ei olegi starsis paremaid laudu.. jah ainuke variant on ise uut lauda teha ja põmst siis esimese saja käe HU'ga oma winratet üles tõmmata, sest HUs on põmst normal 20bb/100 winrate näidata.. aga krt kui panete HEMis filtrisse players more than 7.. siis fuck nohh.. isegi krdi kell neli öösel on raske üle 6 "hea" laua kokku saada.. ülejäänud on standard nitilauad starsi FRis kus mõni üksik fish...

Ära nüüd pahanda, see oli sõbralik soovitus aind, kuidas paremat winrate näidata, keegi ei käse. Laske samamoodi edasi, GL :)

Foux
15.11.12, 19:12
Nl50 tundus tõepoolest paras reximeri aga nl25 on küll vaalapoisse täis. Hea selectiga leiab alati sponsoreid. Ma saan enamasti 13 lauda ikka täis isegi päevasel ajal.

pastilaa
15.11.12, 19:21
.. aga krt kui panete HEMis filtrisse players more than 7..

http://2.bp.blogspot.com/_Tk_71_IT5xc/S7yC0TFKEqI/AAAAAAAAAgs/fuCZhusDGac/s1600/DSC_8827b.jpg

Rage
16.11.12, 11:43
einohh.. bottomline mis ma tegelikult tahtsin öelda, on see, et puhast FRi mängides ei olegi olemas enam kuskil nii häid laudu, et saaks kuvari kaetud..

ristijeesus
16.11.12, 12:06
Aga muretse väiksem kuvar.

ESTPatrick
16.11.12, 14:22
einohh.. bottomline mis ma tegelikult tahtsin öelda, on see, et puhast FRi mängides ei olegi olemas enam kuskil nii häid laudu, et saaks kuvari kaetud..

miks FR mängid?

Rage
16.11.12, 14:35
miks FR mängid?
sest kõik muude formaatide katsetused on mul enamasti hävinguga lõppenud.. tõenäoliselt mu taiplikkus on liiga nõrk biitimiseks:)

Provoker
01.12.12, 23:45
mõned käed tänasest viimasest sessist
1. vastane http://www.upload.ee/image/2872794/1.jpg
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 2023727 (http://www.handconverter.com/hands/2023727)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $15.73 - VPIP: 50, PFR: 24, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 84
Hero (BTN): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 319526
SB: $13.40 - VPIP: 37, PFR: 17, 3B: 16, AF: 2.0, Hands: 65
BB: $6.57 - VPIP: 46, PFR: 23, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 13

Pre Flop: ($0.24) Hero is BTN with T :diamond: T :spade:
CO raises to $0.32, Hero calls $0.32, SB calls $0.24, 1 fold

Flop: ($1.12) 7 :heart: 3 :club: 4 :club: (3 players)
SB checks, CO bets $0.32, Hero raises to $1.44, SB folds, CO raises to $3.04, Hero calls $1.60

Turn: ($7.20) 4 :diamond: (2 players)
CO bets $10.08, Hero raises to $12.64, CO calls $2.29 all in

River: ($31.94) Q :heart: (2 players - 1 is all in)

2. vastane http://www.upload.ee/image/2872802/2.jpg
Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2023728 (http://www.handconverter.com/hands/2023728)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $16.00 - VPIP: 18, PFR: 17, 3B: 4, AF: 2.3, Hands: 72
Hero (SB): $18.59 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 319526
BB: $12.11 - VPIP: 53, PFR: 9, 3B: 0, AF: 2.5, Hands: 58
UTG: $7.48 - VPIP: 38, PFR: 13, 3B: 20, AF: Infinity, Hands: 8
CO: $22.10 - VPIP: 18, PFR: 11, 3B: 5, AF: 1.0, Hands: 57

Pre Flop: ($0.24) Hero is SB with T :heart: 9 :heart:
3 folds, Hero raises to $0.40, BB calls $0.24

Flop: ($0.80) A :heart: 4 :heart: 8 :heart: (2 players)
Hero bets $0.64, BB raises to $1.44, Hero raises to $3.20, BB calls $1.76

Turn: ($7.20) J :heart: (2 players)
Hero checks, BB bets $5.28, Hero calls $5.28

River: ($17.76) 9 :diamond: (2 players)
Hero checks, BB bets $3.23, Hero calls $3.23

3. Sama vastane kes esimeses käes

Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 2023729 (http://www.handconverter.com/hands/2023729)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $8.28 - VPIP: 50, PFR: 24, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 84
Hero (SB): $16.43 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 319526
BB: $7.13 - VPIP: 46, PFR: 23, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 13

Pre Flop: ($0.24) Hero is SB with Q :heart: Q :diamond:
BTN raises to $0.32, Hero raises to $1.28, 1 fold, BTN calls $0.96

Flop: ($2.72) T :diamond: K :diamond: T :heart: (2 players)
Hero bets $1.30, BTN calls $1.30

Turn: ($5.32) 6 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $2.72, Hero calls $2.72

River: ($10.76) 8 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $2.98, Hero calls $2.98

4. vastane http://www.upload.ee/image/2872822/3.jpg

Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2023730 (http://www.handconverter.com/hands/2023730)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: $18.87 - VPIP: 77, PFR: 34, 3B: 35, AF: 3.2, Hands: 56
UTG: $20.21 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 6, AF: 4.1, Hands: 396
CO: $6.38 - VPIP: 26, PFR: 9, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 34
Hero (BTN): $20.69 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 319526
SB: $16.51 - VPIP: 34, PFR: 21, 3B: 0, AF: 2.2, Hands: 86

Pre Flop: ($0.24) Hero is BTN with 7 :club: 7 :spade:
2 folds, Hero raises to $0.48, 1 fold, BB calls $0.32

Flop: ($1.04) 3 :club: 5 :diamond: 9 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets $0.80, BB calls $0.80

Turn: ($2.64) 4 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $1.44, BB raises to $2.88, Hero calls $1.44

River: ($8.40) 7 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $4.01, BB calls $4.01

Provoker
02.12.12, 22:51
1. Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2024371 (http://www.handconverter.com/hands/2024371)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $23.01 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 102
Hero (CO): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 321258
BTN: $12.97 - VPIP: 15, PFR: 10, 3B: 9, AF: 1.4, Hands: 120
SB: $9.52 - VPIP: 36, PFR: 13, 3B: 12, AF: 1.4, Hands: 45
BB: $16.00 - VPIP: 4, PFR: 4, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 24

Pre Flop: ($0.24) Hero is CO with J :club: K :spade:
1 fold, Hero raises to $0.48, BTN calls $0.48, SB calls $0.40, 1 fold

Flop: ($1.60) K :club: A :diamond: K :diamond: (3 players)
SB bets $0.32, Hero raises to $1.44, BTN calls $1.44, SB folds

Turn: ($4.80) T :heart: (2 players)
Hero bets $2.40, BTN calls $2.40

River: ($9.60) 8 :spade: (2 players)
Hero?

pastilaa
03.12.12, 09:39
turni paneks suuremalt ja riveril ei teagi - AJ ja AQ ka ranges.

Owner85
03.12.12, 10:07
hmm,esiteks mis lauas sa istud :)
teiseks sample on väike aga imo ta 3betiks AQ,AJ
Samas nagu pastila ütles et bet/fold siis arvestada panga suurust ja palju sellel villanil taha jääb,ta pole fullstack kaet siis
kui betid ca 4.50 või 5$ riveris sisi taha jääb talle mingi 3$ et seal enam foldi ei näe ju :)
pigem chekiks riveri ilmselt ja shove peale vist foldiks vb calliks,oleneb tujust :D

pastilaa
03.12.12, 10:20
muidugi stacke vaatasin valesti - riveri jutt möga.

Provoker
03.12.12, 12:11
tujust ei tohiks midagi oleneda :) Aga siinkohal oli vastasel AK millega ei 3bettinud. Seega note kirja.

Provoker
04.12.12, 22:50
Vastane oli mingi 10 kätt lauas olnud alles, seega info suht puudulik. Stationi mulje ei olnud selleks ajaks.
Poker Stars No-Limit Hold'em, $0.16 BB (5 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop

SB ($22.64)
BB ($9.60)
UTG ($38.34)
MP ($6.50)
Hero (Button) ($16.21)

Preflop: Hero is Button with Q:spade:, Q:heart:
UTG bets $0.56, MP calls $0.56, Hero raises $2.24, 2 folds, UTG calls $1.68, 1 fold

Flop: ($5.28) J:club:, 4:heart:, 9:heart: (2 players)
UTG checks, Hero bets $2.56, UTG raises $36.10 (All-In), Hero ??

virukunn
04.12.12, 22:55
Hero calls

harryahven
04.12.12, 23:23
call

kardaanirist
05.12.12, 00:09
callin minagi.

Provoker
05.12.12, 06:57
karta on, et postitasingi cooleri. Vastane oli obv piisavalt retard, et setmineda 3bet potis ja siis niimoodi edasi mängida monsterit.

q_q
05.12.12, 07:04
jah see on v2ga easy snap

HerrJanks
05.12.12, 11:07
kusjuures eile oli täiesti analoogne käsi, ma 3bettisin ja flatis

cbet flop - Q82r, instashoves selle peale kogu stacki

instacallisin AA'ga ja näitas QQ

vahest võivad niimoodi mängida, aga päris tihti oled ikka good oma overiga

Ints
05.12.12, 20:24
mul oli ka samalaadne, J high peal c/r shoves, callisin ja JJ obv

Poke
06.12.12, 05:33
kuidas sa nii kaua seda goldstari jahid? ma paar päeva nl5/10 toksinud ja peaaegu goldstar

Provoker
06.12.12, 07:03
ei viitsi pealkirja muuta koguaeg :) Aga eks jahin edasi ja ma pole progrinder vaid valge tööinimene 8-st 17-ni +kool ja pereelu

pikk28
06.12.12, 09:40
kuidas sa nii kaua seda goldstari jahid? ma paar päeva nl5/10 toksinud ja peaaegu goldstar
palju käsi?

Poke
06.12.12, 09:45
ei viitsi pealkirja muuta koguaeg :) Aga eks jahin edasi ja ma pole progrinder vaid valge tööinimene 8-st 17-ni +kool ja pereelu
selge selge:D
edu laudades igaljuhul


palju käsi?

45 kanti, okok peaaegu goldstar pingutasin üle:D
1400fpp minna veel:D

pikk28
06.12.12, 09:52
lol 45k, see meil provokeriga 2kuu volüüm :)

Poke
06.12.12, 10:04
lol 45k, see meil provokeriga 2kuu volüüm :)

ma mitu kuud ei mänginud pokkerit, ning hetkel tööd ka pole siis andsin vähe volüümi jeps.
profitit pole kuskil tho. 45h see kuu :D:D:D

E:ega ennem supernovat starsis rakebacki ei saagi põhimõtteliselt?

pikk28
06.12.12, 10:08
rake all mõtled rb-d?

Poke
06.12.12, 10:09
rake all mõtled rb-d?
haha sekund peale posti editisin rake to rakeback, aga jõudsid juba vastata:D
rakebacki jah praegu mingi 10% silverstariga?

pikk28
06.12.12, 10:38
jep, 10% is good :).

Provoker
22.12.12, 09:30
mikrohyperite meestele küsimus, et kas 7-stes püüate istuda juba tühja lauda või paugutate lambist register to any nuppu?

Fabulous
22.12.12, 09:51
mikrohyperite meestele küsimus, et kas 7-stes püüate istuda juba tühja lauda või paugutate lambist register to any nuppu?
Minu arvates pole kuni $60 levelini sellel mingit vahet (võib-olla $30 levelil ka mingitel teatud kellaaegadel).

Ecuador13
22.12.12, 10:14
Istu tühja lauda, saad paremat fishi actionit, olen mänginud $7-$30 ja tase tundub suhteliselt sama, variatsioon nendes mängudes suur, prepare your mindset.

Provoker
24.12.12, 12:10
veel üks küsimus. Kuidas käitute matchi alguses min3bettidega kui olete avanud bottom rangega? Pean silmas avan 40 vastane tõstab 60 peale või 80 ütleme 20bb deep?

Fabulous
24.12.12, 12:14
Võib-olla see on mul leak, aga min-3beti puhul callin 100% ajast. t40 to t80 readless callin standard 3-bet calling rangega.

Ecuador13
25.12.12, 13:21
imo see on leak, bottom range viskaks mucki min3beti peale ka, postflop muidu täielik guessing game enamasti ning villainil on initsiatiiv

Provoker
02.01.13, 21:07
Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 2050081 (http://www.handconverter.com/hands/2050081)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): t490.00 24.50 BBs - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.0, Hands: 331706
BTN/SB: t510.00 25.50 BBs - VPIP: 46, PFR: 21, 3B: 29, AF: 2.5, Hands: 28

Pre Flop: (t30) Hero is BB with J :club: J :diamond:
BTN/SB calls t10, Hero raises to t80, BTN/SB calls t60

Flop: (t160) A :spade: 5 :club: T :spade: (2 players)
Hero bets t80.00, BTN/SB raises to t160, Hero teeb millise liigutuse?

Statid nats moonutatud vastase kohta kuna selle käe hetkel oli mingi 5 kätt mängitud ainult.

Provoker
02.01.13, 21:14
Teen siis ka pisukese aasta kokkuvõtte ära. Olen mänginud igasuguseid asju.
Sng-dest supermikros 9man turbod, HUHT-d ja 6max HT-d. Kokku 2016 mängu ja -208$.
Cashis sai 6maxi ja FR mõlemat tehtud ningtulemus 206291 käega 1191,92$. Enamus mängitud NL5-16. Sutsakas ka NL25. pidev cashoutimine ei lasnud rollil koguneda ning enamus aastast oligi BR mingi 200-500$ vahel.

Sellel aastal tahaks saavutada püsivust mingis formaadis ning liikuda piisavalt kõrgele limiidile, et saaks natuke oma hobisi finantseerida.

Fabulous
02.01.13, 21:18
Kui mul pole spetsiifilist readi, et vastane armastab premiumeid limpida, uhaksin siin nupud sisse.
Kui readless pre-flop agressiivsust üles ei näita ja käsi pole Ax, on väga raske A-high boardil minuarvates edukalt Ax reppida.

//Ma tulen homme Tartusse tagasi. Läheks läbiajal uuesti trenni?

Provoker
02.01.13, 21:23
reedel võiks juba minna? panen kirja?

Fabulous
02.01.13, 21:27
Sobib. Kellaaeg sama, 19.00, nagu ikka?

Provoker
02.01.13, 21:36
jep

Provoker
03.01.13, 21:10
Kas ROFL tabeli Raise/call range tähendab, et ma callina ka allinni? K7o ntx 12bb juures?

simenkon
03.01.13, 21:56
jea

Provoker
19.01.13, 00:26
suutsin just 10+BI kaotada konkreetsele dongile kes mängis 93% käsi ilma fold nuputa. Tegemist oli veel minust järgmise limiidi regiga kel üle 5k mängu tehtud seal. Kahjuks peale stake ja mängude arvu muud näha ei olnud opt ini pärast.

Fabulous
19.01.13, 00:40
$3.5'sed või shottisid $7 mänge?

gamblingFTW
19.01.13, 01:34
kasuta awesome hudi hyperites HEMiga HUD (http://forumserver.twoplustwo.com/185/heads-up-sng/awesome-hud-v2-free-10-huds-choose-954986/)

Provoker
19.01.13, 08:47
$3.5'sed või shottisid $7 mänge?

kolmepooleseid

Provoker
20.01.13, 22:19
täna oleks pidanud vist poolepealt ära lõpetama :)

http://www.upload.ee/image/3002642/ht.jpg

Kõik ok kuna rolli piisavalt, aga kuradi kahju, et see nn hea start mis hypereid mängides kasuks väga palju tuleks, ei lähe kohe kuidagi minu luckboxiga kokku. Mis seal ikka vapralt edasi. Fpp-si kulutasin eile satikatele kus kolmest turnast sain 2 piletit ehk 22 T$. Kokku siis 680fpp eest mis teeb kursiks 0,032$/fpp :) take that supernovas :P

viimane lause on obv naljaga pooleks kuna olen teadlik sämpli puudulikusest ja kaardijooksust.

PS ahvin vapsikut peidetud kirjaga :)

kardaanirist
20.01.13, 23:46
cashi ei mängi enam üldse?

nocaring
21.01.13, 03:22
take that supernova ?? korralik run oli liht. järgmine kord tuleb 3-st null siis on take that chrome star

virukunn
21.01.13, 04:07
take that supernova ?? korralik run oli liht. järgmine kord tuleb 3-st null siis on take that chrome star

Proovi vahel ridade vahelt (või alt) lugeda :afro:

Provoker
21.01.13, 06:54
take that supernova ?? korralik run oli liht. järgmine kord tuleb 3-st null siis on take that chrome star
:cool2::cool2:

Provoker
21.01.13, 06:56
cashi ei mängi enam üldse?

hetkel mitte. Vb kui kuu lõpus vppsi millestki puudu siis lasen, aga üldiselt ei. See ei tähenda muidugi seda, et uuel nädalal jälle uus mäng käsil. Püüan vähemalt seekord kursil püsida.

Provoker
18.04.13, 18:42
Küsin siit ka noorte isade käest, et ega kellelgi ei ole sahtliga beebivoodit seisma jäänud? Teeks võibolla soodsa hinnaga diili äkki :)

Provoker
27.08.13, 22:59
Härra pikale jään veel alla, aga sain ka esimese poisiga hakkama 2 nädalat tagasi :) Tunnet on raske kirjeldada, kel on olemas see teab kellel ei ole, see ei saaks aru :cool:

Septembrist plaan uuesti trennis hakata käima ning mindseti treeninguid samamoodi jätkata, sest motivatsioonipuudus on meeletu. Key peaks mul olema ajaplaneerimine mis on paras katsumus täiskohaga töö ja värske ilmakodaniku ning naise kõrvalt. Tuleb lihtsalt hakkama saada ja ma ka saan.

karupoeg
27.08.13, 23:05
Õnnitlen!

bluelite
27.08.13, 23:32
Õnnitlused ka minupoolt! Küll kõik laabub, tahtma peab piisavalt lihtsalt :) Edu!

alaska
27.08.13, 23:36
Palju õnne! Väikseid grindereid tuleb järjest juurde:-)

Nozzu
28.08.13, 00:45
Õnne Provoker, mehetegu! :) Eriti lahedaks lähevad need poisiussid siis kui nad juba jalad alla saavad ja juttu rääkima hakkavad. Siis on sul selline vahva kamraad kõrval, et...nojah, see on jälle see, mida ei saagi sõnadesse panna.

overbet
28.08.13, 01:33
Palju õnne!

pikk28
28.08.13, 08:12
õnne !

pastilaa
28.08.13, 12:29
:heart:

Cash87
28.08.13, 12:32
Õnnitlused!

Provoker
29.08.13, 07:56
Võtsin mental game raamatule kõrvale ka teist või kolmandat korda lugemiseks leatherassi businessi raamatu. Pokkerit mängisin ka natuke. Kui nüüd raamatutarkust usaldada, siis polegi mul mõtet enne väga laudadesse trügida kuni pole motivatsiooni ja püsivuse küsimusi suutnud lahendada. Samas piisavalt pean laudades olema selleks, et triggereid tuvastada nüüd. Good stuff 8=)

Provoker
14.10.14, 22:50
Suvest saati olen püüdnud jälle pokkeriga tegeleda, aga kahjuks mikrost tulemust ei taha kuidagi tulla. Tundub ulme, aga üsna korraliku sämpli peale olen miinuses. Suuri potte ei taha kuidagi koju tulla. Harv on selline sess, kus full stacki võidan kelleltki.
HELP
Kui keegi mikrosõduritest tahab käsi arutada ja üksteisel silma peal hoida ning ka seeläbi motivatsiooni tõsta, siis PM skype ja püüaksime üksteisele kasulikud olla. HELP