PDA

View Full Version : [Micro FR] Provoker-mäng on nahkas



Leheküljed : [1] 2

Provoker
21.01.09, 18:00
Otsustasin siis ka endale pisikese nurgakese luua kus vahetevahel midagi postitan. Kuna hetkel veel õnneks 8-5-ni tööinimene, siis pokker on kindlalt teisejärguline, kuid meeldivaim hobi mida olen harrastanud juba rohkem kui 3 aastat.(hetkel jäi välja kitarri mängimine mis on väljaspool arvestust mitte hobi vaid kirg). Mingeid märkimisväärseid suuri võitusid saavutanud veel ei ole, aga eks te näete selleks põhjust ka mu esimeses graafikus mille siia postitan.
Omamoodi saavutuseks pean siiski triobetis 0-st 40€-ni tõusmist nädalaga õhtuti tunnikese toksides.

Hetkel siis alustasin mänguga PartyPokeris 48$-ga ning üritan vabastada boonust.

Lugejate poolt sooviks kriitikat ning nõuandeid kuna tean väga täpselt, et mäng ei ole kohe kuidagi paigas hetkel.

Siit ka esimene graafik.

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/20.01.09.JPG

Ootan kommentaare selle graafiku kohta. Kui aega saan proovin ka käed üles leida millega suured kaotused tulid.

alaska
21.01.09, 19:40
siin eriti andmeid pole aga paistab, et kiire tõus ja kiire langus käivad käsikäes. Kui saad poti endale, äkki võtad kohe loosemalt asja? Pane paar suurema languse kätt siia.

Tigrano
21.01.09, 20:52
Tere Proveker,

Kindlasti soovitan, töö kõvrvalt tegelda sellise hobiga, mis võib ka väikese lisa sissetuleku tuua, pokker on võimaluste maa. Kas sellise pika aja jooksul oled ka palju deposiite teinud erinevatesse tubadesse või oled suutnud mängida selle 0 tehtud triobeti rahaga siiani?

Edu päeviku pidamises,

Tigrano

k2snakalle
21.01.09, 21:01
Mis limiitides mängid muidu? ::)

Provoker
21.01.09, 22:21
Siiamaani ei ole teinud ühtegi deposiiti kuni nüüd partysse. Alustasin naq enamus freerollidega. Sealt sai nats pappi ning mitmel korral see kmaha uuesti mängitud. Siis oli triobeti sünipäeva boonused mis samamoodi läksid tuulde suht kergelt. See oli veel selline aeg kus ma ei teadnud pokkeri strateegiatest suurt midagi. Vist oli mingi asi "Phils top 10 starting hands" mille järgi püüdsin joonduda. Peale seda avastasin enda jaoks No-deposit boonused mida olen leidnud kolmelt erinevalt lehelt. ning nendega sai ikka päris palju mängitud. Tulemust ikka ei tulnud ning nendega suht nirusti. Esimeses kohas mäletan selgelt et ei viitsinud madalates limiitides jännata ning läksin kohe NL50 lauda kus mind mingi 10 käega tühjaks rööviti. Mingid tüüpilised suckoudid ja liiga loose starting range mul. Peale seda liikusin teistesse tubadese ning asi väga paranendud ei ole, aga halvemaks ka muutunud ei ole. Pigem ikka enamvähem nulliring. Siinse foorumi leidsin alles mingi paari nädala eest ning vaatasin videosid mida siin oskajad on üles laadinud. Tõsiselt teine mäng võrreldes sellega mis ma laudades teen.

Partys proovingi nüüd agressiivsemat mängu teha ning kohati tasub see ära päris hästi. Samas olen avastanud ka enda suurima vea mis ei lase mul bankrolli kasvatada. Ma ei suuda foldida käsi mis on Starting handina väga head, kuid after flop olen ma tagaajaja rollis juba. Selle tõttu olen ma mingi 3 buyini kaotanud NL10 lauas. Samas on sisse ka tiksunud midagi ikka ning väga hull asi ei ole. Esimese posti graafiku kohta niipalju, et kõige suurem kaotus tuli AK vs TT ning preflop allin. Kahjuks kunnid ega ässad lauda ei tulnud. Teine suur langus oli straight vs flush. Juhtub ikka aga krt ma pean õppima foldima kui ma ise ka tean, et ma taga olen. Jube tahtmine on näha millega vastane surub. Krt.

Keiss
22.01.09, 00:43
Foldimine on sama lõbus nagu jalgpallis tühja värava ees sõbrale passi andmine, et tema värava lööks ehk kes seda ei suuda sellel egoga probleeme ;)

Provoker
22.01.09, 07:46
küsin otse...kas selline tegutsemine, et kui ma kavatsen poti siseneda, siis ma kunagi ei lähe sinna ilma raiseta-on normaalne?
Limpimine puudub täielikult. Proovisin ka neid state jälgida mis lauda kuvatakse ning mu agression on mingi 16+. Endale tundus seda natuke palju ning hakkasin mängu tiba koomale tõmbama. Lõpuks sain agressioni 4-5 vahele kõikuma ning see vpip on mingi 25 juures. Eile olin lauas koos kahe tüübiga kellel oli see näitaja mingi 60 ja teisel 87. Samas olid ikka tõsised luckboxid. Flopp tõi neile tripse ja straighte praktiliselt üle ühe. QQ ga läksin siis esimest nendest torkima ning kõige valemal aja mis võimalik. Tüübil käes AA ning mull vaja teha rebuy >:(

Keiss
22.01.09, 08:30
Ikka tasub limpida mingi J10s buttonil kui terve laud limbanud. Ei näe põhjust miks peaksid raisema seal. Samas kui siis hitid Jxx flopi ei tasu hulluks minna ;)

Tigrano
22.01.09, 11:21
Ikka tasub limpida mingi J10s buttonil kui terve laud limbanud. Ei näe põhjust miks peaksid raisema seal. Samas kui siis hitid Jxx flopi ei tasu hulluks minna ;)


Võib küll, oleneb, kes ja kus limpinud, kui mp+ limbivad, siis tuleks tõsta üldjuhul, kui limpimine hakkab UTG pealt juba pihta, siis pigem call.

Provoker
22.01.09, 21:04
Tänased tulemused siis. Kokku mingi paarsada kätt sai mängitud ning ainult ühes laudas kuna proovin endale statide tähendust selgeks saada vastaste suhtes.

Graafik siis jällegi imeliku võitu ning lahkusin lauast enne kui igavus peale tuli, et vältida lollitamist.
http://www.hot.ee/larigpt/pokker/22.01.09.JPG

Enda statid siis selle sessi pealt sellised:

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/Statid22.01.JPG

Sooviks jätkuvalt kommentaare mida ma valesti teen, et asi vägisi tahab allapoole liikuda.

lenC
22.01.09, 21:42
Preflop mäng imeb sul, vaata see üle http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,249.0.html

Provoker
23.01.09, 23:15
Peale sessi alguse allaminekut sain täna asja vähemalt stabiilsemaks kuna tõmbasin tiba tightimaks mängu ning ei läinud päris lambikatega torkima. Esimese matsu mida graafikult on ka näha sain bet-minult 3bet preflop. OOP olin ning flopil bet u 70% millele järgnes 4bet ning siis ma juba loobusin kuigi oli top pair korraliku kikkeriga. Samas hiljem mõtlesin, et krt mul vaja üldse nina toppida potti kui keegi on tugevust näidanud suht tightide statidega.


http://www.hot.ee/larigpt/pokker/23.01.09.JPG

Provoker
25.01.09, 19:51
Imetore pühapäevane päev. Hommikul sai Elvas käidud ning ka pokkeri jaoks on täitsa aega nädalavahetustel kuna pohmelli küüsis ma ei vaevle. ;D Tänane graafik siis õnneks tõusvas joones. Lisaks sellele on ka 3 osa boonusest vabastatud 7 veel. Vahepeal liikusin igaks juhuk limiidis korraks alla NL5 mängima, et saaks tunnetuse kätte. Tundub, et seal läheb paremini kui NL10 peal. Varem olen mänginud actionpokeris NL25 peal ning seal tundsin küll ennast mugavalt kuigi roll ei olnud vastav. Varem juba olen vist maininud, et siinsest foorumist pärit kodumaised videod on ikka tase. Suht paari päevaga suutsin, enda mängustiili totaalselt muuta ning paremasse suunda ikka. Lisaks sellele olen vaikselt hakanud tegelema ka mitmes lauas mängimisega. Hetkel küll ainult 4 lauda korraga, kuid tundub, et arvuti ei taha rohkemat korraga välja vedada. Samas pole proovinud nn cascade paigutust. Suht vastik tundub kui aknad üksteisele peale hakkavad jooksma.

Siit siis tänased tulemused: (Kui hemist üles leian, siis teen ka statidest kokkuvõtte.)

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/25.01.09.JPG

kogu stat partys alustamisest on sellised:

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/statidjaanuar.JPG

Kui pilt on udune, siis lisan ka lingi kus on vähe suuremalt pilt näha.
http://www.hot.ee/larigpt/pokker/25.01.09.JPG

Edit: Statid siis: 25.01.09

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/statid25.01.09.JPG

antnx
25.01.09, 23:20
Mine sealt partys võimalikult kiiresti võimalikult kaugele. Seal ei ole võimalik korralikult mängida. Nl10 on täieliknitfest. Sellepärast sind foldimine tüütabki - aga nl10 partys foldivad kõik koguaeg.

Provoker
26.01.09, 14:39
http://www.hot.ee/larigpt/pokker/hands.JPG

Sellised siis käed millega kõige rohkem kaotust tulnud. Peaks vist muttidega mängimise ära lõpetama :P

antnx
26.01.09, 14:41
Foldi AJ EP-lt

Provoker
26.01.09, 20:10
whoo hooo....tänane päev ikke naq väga kreisi. Mõtlesin, et gamblin oma rolli maha (isiklikel põhjustel kuna cashout nupp pandi bloki alla). Ei viitsi hetkel supordiga jamama hakata ning tahaks pigem kolida kuskile mujale tuppa. Panin ikka täiega üle bankrolli NL25 lauda ning seal ikka tunduvalt ehedam mängida. Esiteks on ikka näha ka kui midagi võidad ning kasv on kiirem rollil. Samas on ka 2 teraga mõõk ning lihtsam on ka kaotada kui mingi biidi saad. Täna õnnestus 2 korda vastu seina joosta-esimene laks reaga neliku vastu ning 20 taala läinud. Teine laks ässadega AQ vastu mis moodustasid masti ning samapalju läinud. Lauda ostsin ennast 15-ga. Mõtlesin, et läheks prooviks naljapärast paar turnat teha ning valisin 11$ double or nothing sit'n'go-d. Mõlemad õnnestus rahadesse võita ning jällegi on roll suht samas kohas kus täna alustasin.

Proovin hiljem veel nats. vb mõnda regular turnat.

antnx
11.02.09, 09:27
Road to bustoville. Kahju, et grindimist ei jätka. Üldiselt ei soovita üle rolli kunagi mängida. Isegi kui ka rahast savi. Aga see mul sellinne rohkem isiklik põhimõte millest ma väga kinni pean. Oluline on biitida micro stakese.

Edu

Provoker
11.02.09, 10:51
Road to bustoville. Kahju, et grindimist ei jätka. Üldiselt ei soovita üle rolli kunagi mängida. Isegi kui ka rahast savi. Aga see mul sellinne rohkem isiklik põhimõte millest ma väga kinni pean. Oluline on biitida micro stakese.

Edu



Tegelikult tegin ma endal partys tõesti lõpparve, kuid just eile jõudsin ennast Towerisse cashi laudadesse proovima. Esialgu oli päris tore, kuid õhtu lõppes ikke -1,5 BI. Hetkel seal suht Vähe millega mängida, kuid hoiame pöialt, et hästi läheb. Eilse esimese cashi sessiga selles toas oli nii mõndagi juba mis närvi tahtis püsti ajada, kuid ma püüan sellest üle olla. Stiilinäide siis standard AA vs KK ning tugev kaotus. JJ vs QQ vs KK(Mina) ja JJ viis papi koju flopiga.

Samas sain mingi tunnikese ainult mängida ning hemi ei saanud ka tööle. Mingi teema, et ei taha ennast andmebaasiga connectida. Tegemist siis vana Hemi variandiga mida on tiba muditud.

marguzz22
11.02.09, 10:59
Tegelikult tegin ma endal partys tõesti lõpparve, kuid just eile jõudsin ennast Towerisse cashi laudadesse proovima. Esialgu oli päris tore, kuid õhtu lõppes ikke -1,5 BI. Hetkel seal suht Vähe millega mängida, kuid hoiame pöialt, et hästi läheb. Eilse esimese cashi sessiga selles toas oli nii mõndagi juba mis närvi tahtis püsti ajada, kuid ma püüan sellest üle olla. Stiilinäide siis standard AA vs KK ning tugev kaotus. JJ vs QQ vs KK(Mina) ja JJ viis papi koju flopiga.

Samas sain mingi tunnikese ainult mängida ning hemi ei saanud ka tööle. Mingi teema, et ei taha ennast andmebaasiga connectida. Tegemist siis vana Hemi variandiga mida on tiba muditud.



crackitud vana hem ei toeta ;)

Tigrano
12.02.09, 10:46
Tegelikult tegin ma endal partys tõesti lõpparve, kuid just eile jõudsin ennast Towerisse cashi laudadesse proovima. Esialgu oli päris tore, kuid õhtu lõppes ikke -1,5 BI. Hetkel seal suht Vähe millega mängida, kuid hoiame pöialt, et hästi läheb. Eilse esimese cashi sessiga selles toas oli nii mõndagi juba mis närvi tahtis püsti ajada, kuid ma püüan sellest üle olla. Stiilinäide siis standard AA vs KK ning tugev kaotus. JJ vs QQ vs KK(Mina) ja JJ viis papi koju flopiga.

Samas sain mingi tunnikese ainult mängida ning hemi ei saanud ka tööle. Mingi teema, et ei taha ennast andmebaasiga connectida. Tegemist siis vana Hemi variandiga mida on tiba muditud.


HEMi vanemad versioonid ei tunne ära Ongame xxx.db faili kahjuks. Siis peaksid kasutama ongame handgrabberit, et saaksid vanemat HEMi kasutada.

Provoker
24.02.09, 19:01
http://www.hot.ee/larigpt/pokker/24.02.09uni.JPG


Siia pole küll ammu kirjutanud kuid vaikselt ikka tegelen asjaga. Kolisin üle unibeti kuna vaja seal punkte koguda selleks, et saada tasuta HEM omale. Graafikul siis tänane suht lühike sess mis lõppes plussis ilusti. Hetkel pokkeriga võtan aja maha kuna kooliasjad vaja ära lõpetada ning diplom kätte saada.

Provoker
01.03.09, 13:28
Viimase aja tulemused siis sellised.

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/unikas.jpg

Statid:

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/unikas1.jpg

Ja ka positsioonidelt:

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/unikas2.jpg

Kommentaare ootan huviga ning selleks kuuks on üks eesmärk: Kooliasjad korda ning peale seda alles hobid.

lenC
01.03.09, 13:32
ära open-limbi mitte kunagi

Provoker
03.03.09, 14:17
Nii täna proovisin siis esimest korda turnat teha. Unibetis 500€ guaranteed. Nu nii saasta turnat mis see on pole veel näinud. Kokku 175 osalejat ning ma olin üsna pikka aega chipleader. Lihtsalt viskas kopa ette. Inimesed on ikka põhjatute rahakottidega ning teevad rebuysid praktiliselt iga käsi. Ja see rebuytamine kestab 2 esimest tundi. Nu krt ma ei viitsi niiviisi jurada. Täis saast. Viimased kolm kätt viskasin tuimalt allinni ning kolmandal korral vastas AA ja lõpuks ometi rahu majas. Need rebuytajad on ikka idikad. Ostavad ennast mängu tagasi lõpuks poole bb kaupa. Ja kui midagi mainid neile et selline liigutus on stupid siis neil veel õigust jääb ülegi. 8)

lenin
03.03.09, 14:20
no aga need rebuy'd annavad sulle kopsaka auhinnaraha ::)

Provoker
03.03.09, 15:22
Auhinnaraha küll kasvas jh aga ma ei näe sellel ikka pointi. Kahe tunniga jõuab mäng enamvähem bubbleni ning nad ikka ostavad ennast tagasi 1000 chipiga kui blindid juba 2000-4000.

Provoker
04.03.09, 21:18
nii nii nii...vahepeal suutsin unibetis enda 10 €depokast teha 103€ ning otsustasin endale soetada hemi litsentsi. Esialgu siis small stakses. Hetkel ootan kuni unibet mulle papi moneybookersisse kannab, siis tegutsen edasi. Just tuli meelde, et kui ma selle litsentsi ära ostan, siis mul üks litsent veel saada kuna unibetiga liitusin hemi lehe kaudu. Seal natuke punkte veel vaja teenida kuid siis peaks saama 4 arvutit hemiga nakatada :D

Provoker
22.03.09, 23:19
Nii nii...kogu kupatusega ronisin tagasi triobeti ning plaan seal tegutseda seni kuni saan esimest korda elus rakebacki. Hetkel tiksun päris mikrokates seal kuid naq teada on seal päris palju jõuluvanasid ning kui mänguaega leian ei tohiks olla probleeme kiirel limiitides liikumiseks. Viimasel kahel päeval olen mingi 2500 kätt teinud ning nendest 15 korda AA, 15 korda KK ning 7 korda QQ. Kõige õnnelikumaks teeb asja juures see, et AA kräkiti ainult kahel korral, esimene 42o poolt ning teine kord oli vastas KK kes sai turnis pihta.

Provoker
23.03.09, 22:07
Tänane plaan oli katsetada oma töövahendi võimeid Triobetis ning kahjuks masin ei vea välja rohkem kui 6 lauda normaalseks mängimiseks. Tegemist siiski mitte kõige uuema sülearvutiga ning proovisin ka 9l laual mängu mingi 600 kätt. Nii perses kui vähegi olla saab. Mingi aeg on kõik lauad vaiksed ja siis on vaja kõikidel korraga ette jooksma hakata. Masin selle peale muidugi ming 30 sekki koomas ning kõige hullem oli asja juures, et ühes lauas olin just flopanud kolmiku hüperagro ja igat kätt mängiva mehe vastu ning sit out fold kuna masin pani pange.

kokku testimisega suutsin mingi 10$ kaotada kuna ei olnud lihtsalt võialik normaalselt mängida. Peale seda tegin proovi NL20 ja NL50 lauas shortstackerina ning see ~70 kätt aitas päeva ikka plussi tagasi. Suht nõme tähelepanek ka triobetist-nimel vaatasin laudade arvu full ringis NL20 ja ka NL50 ning mõlemas oli ainult 1 laud täis. Kui ma kunagi limiidis nii kaugele jõuan, siis pean ilmselt tuba hakkama vahetama. Samas triobet on kuidagi nii kodune, et ei tahaks sealt kuidagi lahkuma hakata, kuid naq eelpool mainitud on see hetkel siiski tulevikumuusika.

Provoker
24.03.09, 08:02
Retseptinurgake.

komponendid:
metssea liha
toiduõli
sool
pipar
muud lihamaitseained
äädikas


valmistamine:

Lõika liha normaalseteks tükkideks ning pane mõneks ajaks äädikavette seisma (1h peaks piisama).
Peale seda vala äädikavesi ära ning pane uus vesi peale ning lase keema(lisa kindlasti soola). Keemise ajal korja vaht ära ning kui vahtu enam ei teki pese liha voolava vee all. Järgmisena lõika liha väiksemateks tükkideks (naq kõrvitsasalati tükid) ning aseta ahjuvormi. Maitsesta korralikult ning ära unusta ka toiduõli. Peale seda u 1 h ahjus särisemist ning voila.


Parim näksimine pokkerikõrvale koos kurgi-tomati salatiga.

See siis minu pühap saavutus kokandusvaldkonnast ning soovitan kõigile.

Purz
24.03.09, 08:10
Krt kõht läheb tühjaks seda lugedes. However, kuidas selle metssea lihaga on - müüakse ka kusagil? Endal teinekord tulnud mõte lambalihast miskit süüa teha ja etskae, ei olegi saada kusagil... ainlt siga ja veis!

Provoker
24.03.09, 08:26
Mul sellega lihtne kuna vanamees on põllumees ning kõlbmatu kartula laseb jahimeestel metsa söödaks viia ning jahimehed toovad selle eest vastu metsea liha ning vahel ka kitseliha, ja ei saa mainimata jätta ka põdravorsti mis on parem kui miski teine mida poest saada võib. Mõnikord maal käin siis ikke võtan miskit kaasa.

Provoker
24.03.09, 22:55
Panen siis üle pika aja ka ühe graafiku mille algus on 20.03.09

Pean tunnistama, et ma pole kunagi suutnud mikrolimiite biitida, kuid nüüd tundub, et asi on paika loksunud ning vaikselt õhtuti toksides olen saanud asja ikka üles liikuma. Täna sai tehtud ainult 300 kätt kuid sellest piisas, et rahuliku südamega magama minna.

Varasematel aegadel NL25 proovides tundus see limiit palju meeldivam, aga hetkel siiski proovin mikrokas endale starting rolli saada NL10 jaoks ning Starsi kolimine. Hetkel jällegi tuleikumuusika ning eeldatavasti läheb selleks aega vb isegi kuni aprilli lõpni kuna ma käsi mängin siiski suht vähe kuus.

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/24.03.09.JPG

Provoker
27.03.09, 07:44
Eilse sessi kokkuvõte. Hem näitab päris palju miinust, kuid bankroll on isegi mõne sendiga plussi võrreldes sessi algusega. Põhjus väga lihtne sellel- kaotused tulid emasti $ laudades ning üsna korralikud võidud Eurolaudades. Huvitav kas hem kunagi hakkab neid asju eristama ka? Kuskil lugesin, et see pidi neil hetkel 1 eesmärk olema, aga eks tulevik näitab. Kokku siis tegin ~1000 kätt. Suht masendav, et kasumit naq ei tulnud kuna kaotused olid enamasti riveri 3 outerid. Samas tegin ka ise vigasid. Ma vahepeal ei taha kohe kuidagi rohelise statistikaga tüüpide allinne callimata jätta oma TPTK-ga. Pahalased on alati selles kohas näidanud 2paari või paremat.

Provoker
28.03.09, 15:51
Laudade puudumise tõttu Trios hakkan vaikselt 6maxi harjutama. Kui kellelgi asjalikke nõuandeid, andke tuld.

Provoker
05.04.09, 21:15
Nii nii. 6max siit ma tulen. Aprilli algusest pole ühtegi kätt FR-s mänginud ning tundub, et kõige hullem ei olegi asi. Esimese hooga sain 6maxis ikka peksa ning 10€ alla. Peale seda hakkas asi vaikselt looma. Tundub, et alguses üritasin ülemäära bluffida. Need esimesed käed võivad graafikus välja jääda kuna võis olla märtsi lõpp veel.

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/6max/aprill.JPG

Muide kas keegi oskab öelda miks triobetis jooksvalt reiki enam näha ei ole?

tobi
05.04.09, 23:22
Muide kas keegi oskab öelda miks triobetis jooksvalt reiki enam näha ei ole?


Neil softiga mingi jama, chatis küsisin. Tegelevad sellega ja küll näitama ka hakkab. Raket jookseb küll ning öeldi chatis ka ära hetkeseis, kui tahtmist oli.

Provoker
07.04.09, 07:35
Seekordne rollikasvatamine siis triobetis on ette võetud ettevaatlikult. Alustasin kõigest 10 euriga ning 6maxis. Kaua ei läinud kui roll 50 euri juures ning eile otsustasin, et oleks aeg võtta juurde 1 NL10 laud. Kokku viies lauas millest 4 on jätkuvalt NL4 omad. Njah...täiesti uskumatu milliseid biite tuli igast august ning ma suutsin siiski lõpetada -10 euriga sessi. Stiilinäited-turnist kaks kõrgemaat paari vastasel kolmik, Mul QQ ja lauda TTx turn T vastasel KT, mul QQ floppi 222 ning triokas freezes mul kinni. Enne lõppu veel sain ka rea alumise otsa ning peale seda olid lauad kinni. Kokku u 1300 kätt. Hetkel mikrokate eesmärk 15-kuupäevani triole piisavalt reiki maksta et saaksin rakebäki.

PS. Ise olen rahul hetkel.

Provoker
15.04.09, 17:04
Siin siis väike apdeit. Pool aprillist läbi ning graafikud ja statid annan siia arutamiseks.
http://www.hot.ee/larigpt/pokker/6max/aprillesimenepool.JPG

Siin siis üldised statid:
http://www.hot.ee/larigpt/pokker/6max/untitled.JPG

Ning positsioonide kaupa:
http://www.hot.ee/larigpt/pokker/6max/posapresimenepol.JPG


Sb pealt olen saanud päris korralikke biite niiet vaevalt asi selles, et ma sealt liiga loose oleks.

Kui miskit silma hakkab, andke tuld.

Rage
15.04.09, 17:16
SB peal on VPIP sama suur kui BTN ja CO, see ei tohiks olla nii.. ja MP pealtmängid ka rohkem.. BTN ja CO peaksid olema loosemad positsioonid..

ma mängin kuskil nii VPIP ~15% mul on PFR mingi 12-13% ja UPFR ehk unopened preflop raise on 15-17% ehk jah.. ära limbi.. raise või fold..

camu
15.04.09, 17:31
Ma tõmban siis väheke tuld peale!
Positsioon!!!
Ära limbi! Kunagi!
3bet!!!

NL10 kohta liiga vähe infot, et seda kommenteerida!

Aga kordan uuesti, positsioon!

vapsik
15.04.09, 17:33
Milliseid käsi Sa mängid eri positsioonidelt?

Provoker
15.04.09, 17:53
Vastavalt positsioonidele mängin kõiki paare ning earlyst alustades igasugused pildikaardid milles on näha potensiaali. 6maxi puhul ei saa väga kindlalt öelda milliseid käsi mis positsioonilt kuna lauad on väga erinevad. Päris palju oleneb sellest mis vastased on parasjagu. Seni olen näinud samas limiidis 3-4 korralikku mängijat kes suudavad stabiilselt plussi toota. Nende vastu mängides olen päris tight kuna nad ei ole praktiliselt kunagi näidanud nõrka kätt kui nad potis osalevad. Mõte selles, et mitte ma ei karda neid vaid respektin nende 3bette kui ma olen oop. ülejäänute vastu nats loosim. NL10 kohta niipalju, et seal ma loobusin br vähesuse tõttu peale biite rida vs maja ning maja vs nelik.

camu
15.04.09, 18:02
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1313.0.html
Loe marguzz22 postitust. Siis räägime edasi!

Provoker
15.04.09, 23:15
Tänane sess siis jällegi plussis natukesega ning esialgne sissemakse on nüüdseks neljakordistatud -jälle. Loodame, et seekord ei lange alla tagasi. Lisaks siis veel, et sain elu neljanda royali täna ning viimasel viiel päeval on see juba kolmas. 8)

Provoker
19.04.09, 20:19
Kõik....


lähikuudeks. Kandsin pokkerist rahad välja ning enne ei puutu pokkerit kuni lõputöö valmis. Suht kriitiliseks hakkab juba ajaga minema ning pokker võtab ikka väga palju vaba aega endale. Selle kuu kogugraafik on siis selline:

http://www.hot.ee/larigpt/pokker/6max/aprillkogu.JPG
Graafiku lõpus loobusin supermicro limiidist ning halfstackisin NL20-s. Tundub, et suht edukalt. Kui tagasituleku teen, siis tõenäoliselt sellest limiidist alustangi. Nagu näha on koheselt tõusnud NSDW joon pluss poolele. Põhjus on lihtne-inimesed oskavad juba fold nuppu kasutada sellel limiidil ning showdownile jõutakse kordades harvemini kui NL4-s.

Statid kogu aprilli kohta on järgmised:
http://www.hot.ee/larigpt/pokker/6max/aprillgrfkogu.JPG


Sellest on ka suht selgelt näha, et isegi 6maxi puhul mängin ma rohkem kaarte kui vastaseid. Seda peaks tulevikus vaikselt muutma.

Edu kõigile laudades ning kohtumiseni paari kuu pärast.
PS. Foorumil hoian ikka silma peal.

Provoker

ranka
19.04.09, 20:32
Kui kool hakkab pokkerit segama, siis tuleb koolist ära tulla...

Nali :P Edu koolis ja loodame, et lõpetad edukalt ning õigeaegselt.

Provoker
08.07.09, 17:42
Nii nii...

puhkus käes ja aega jalaga segada niiet jälle Retseptinurgake


Värske kartul keedetuna

0.5kg sealiha(soovitavalt mitte pekine)
1 tops tomatipastat
1 sibul
3spl jahu
2 klaasi vett
sool, pipar, liha üldmaitseaine
toiduõli
hapukoor

Sealiha lõigata väikesteks tükkideks (soovitavalt kuubikud). Peale seda pruunistada liha 15 minutit pannil. Lisada hakitud sibul. Kui sibul on klaasjaks muutunud lisada tomatipasta. Kuumuta korralikult läbi ning lisa klaas vett. Kuumuta veel u 10 minutit ning seejärel kalla kogu kupatus potti. Maitseainetega tuleb igalühel käituda vastavalt maitsele.

Puhtale pannile pane õli ning pruunista 3 spl jahu. Paari minutugia peaks valmis olema. Lase pannil korralikult maha jahtuda ning seejärel lisa 1 klaas KÜLMA vett. (Sooja vee lisamisel ja kuumale pannile läheb jahu suure tõenäususega tükki ning hiljem potis hakkab põhja kõrbema.) Pane pann tulele ning sega jahu kuni ta on muutunud ühtlaseks massiks. Kalla panni sisu potti lihatükkidele peale ning vajdusel lisa vett. Pane segu u 1 tunniks hauduma. Enne hautamise lõppu lisa maitse järgi hapukoort ning imeline söök ongi valmis. 8) 8)

Provoker

Provoker
22.01.10, 18:25
Hei

Pole siia juba ammu miskit kirjutanud ning tahtsin lihtsalt öelda, et päris naljakad on need selle teema alguse postitused.
Nagu kuulnud vb olete, siis ma olen päris palju erinevaid cashmängu variuante üritanud vallutada. Seni suht edutult kahjuks. Full ring NL10 suutsin miski 100k käega saavutada winrate'i ~3bb/100 mis oli ikka vä'ga masendav.

Peale seda sai liigutud NL25 peale, kuid nagu teate ei suutnud ma ka seal miskit märkimisväärset korda saata ning otsustasin volüümiga lööma hakata. Seega hakkasin mängima sss järgi päris suure hulga käsi. Boonused nagu tulid, samas mänguline kasum oli ikka suht olematu. Samamoodi ~100k sämpli peale 1 koma kopikatega bb/100. Boonustega suutsin siiski miski rolli tekitada endale ning nii ma tiksun. Suht koblaka viskas mingi hetk ette see 24 tablemine ning päris pikk periood kui ei viitsinud üldse mängida ning tegin hoopis klassikat arvutis NFS Underground 2 näol. Siis mingi nädal või tiba rohkem tagasi otsustasin, et võiks naasta sinna kust ma oma pokkerimängu alustasin. 6max ja triobet oli väga popp sel hetkel kui ma pokkeri leidisn. Nüüd siis ainult erinevus, et triobet ei sobi plaanidesse. Seega Stars 6max ja hetkel ainult 4 lauda korraga. Nagu foorumi klassikud on öelnud, õppige vähestel laudadel ning küll ükskord ka volüüm tulema hakkab.

Kuna 6maxi polnud juba tükk aega mänginud oli mänguga harjumine ikka päris kohmakas ning asi algas niimoodi:

http://www.upload.ee/image/358216/algus.jpg

Pilt on päris kole ning ei tekitanud minus eriti rõõmsaid emotsioone. Siis mingi hetk konsulteerisin tiba foorumi ühe patrooni EstPatrickuga. Hakkasin uurima 6maxi teooriat vähe täpsemalt jne. Lisaks parim soovitus oli see, et igast sessist paneksin foorumisse vähemalt 1 käe mis tekitas küsimusi. Alguses seda ka tegin ning tagasiside oli väga meeldiv. Sellest hetkest sai mu mäng uue tõuke ning graafik võttis suuna.

http://www.upload.ee/image/358230/algus2.jpg

Sain oma mängu nulli tagasi 6maxi maadel ning tiba peale ka juba. Igatahes actionit on 4 laual mängides ka rohkem kui kohati 24 lauda robotit mängides. Samas ei salga ma seda, et sss mängin ka edasi kuna goldstari tase vajab säilitamist. Kui juba mängust 6maxis piisab siis tõenäoliselt ei hakka enam seda tegema.

Edu teile kõigile.

Provoker
01.02.10, 22:37
NL10 suurt edu ei saavutanud ning ei viitsi seal väga passida ka. Kuna bankroll enamvähem lubab siis ei näinud mõtet seal enam aega viita ning tegin pisikese shoti 6max NL25 maailma. Üldiselt on sama mängitav limiit ning fishe on ikka palju. Jätkuvalt mängin ainult 4 lauda korraga stattidega 23/19/2.2 Kui saaks 3beti ka tiba suuremaks oleks ma endaga päris rahul. Samas on sämpel veel väike ning olukordi väga ei leidnud 3bettimiseks. pikk jutt sitt jutt. Shoti tulemus on siin:

http://www.upload.ee/image/377130/nl25.jpg

Provoker
02.02.10, 22:29
lahe on sessi alustada pea 2bi langusega. Vähemalt sain plussi tagasi.Pilt siis tänasest siin. Käsi on vähe kuna mängin ainult 4 lauda korraga.
http://www.upload.ee/image/378824/2veegbr.jpg

hoss23
02.02.10, 22:32
Miinusest on alati tore plussi ronida, olgu see siis kas või üks daal. Aga mis toas mängid muidu? Edu tegemistes

Provoker
02.02.10, 22:33
Miinusest on alati tore plussi ronida, olgu see siis kas või üks daal. Aga mis toas mängid muidu? Edu tegemistes


Ikka Starsis. Ma see shortstackija NL25-s olin larry***

:P ;D

hoss23
02.02.10, 23:41
selged sotid, siis ma nüüd tean :D

Provoker
06.02.10, 20:38
Käsi minu häbiposti. Vahel peab meelde tuletama, et ka fishil saab käsi olla.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

BB ($27.05)
UTG ($12.60) Vastane siis 76/4 üüberfishhh
MP ($11.10)
CO ($37.75)
Hero (Button) ($27.10)
SB ($25.35)

Preflop: Hero is Button with Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG bets $0.50, MP calls $0.50, 1 fold, Hero calls $0.50, 1 fold, BB calls $0.25

Flop: ($2.10) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (4 players)
BB checks, UTG bets $0.25, MP calls $0.25, Hero calls $0.25, 1 fold

Turn: ($2.85) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
UTG bets $0.50, 1 fold, Hero raises $1.75, UTG raises $2.50, Hero calls $1.25

River: ($8.85) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
UTG bets $8.85 (All-In), Hero calls $8.85

Total pot: $26.55

Provoker
08.02.10, 19:38
Veebruarist 8 päeva läbi ning ma oma 4 tablemisega jõudnud siis sellise tulemuseni @ NL25. winrateks siis tagasihoidlikud 12bb/100. Saab kindlasti paremini ning sitta mängu olen ka päris palju veel teinud.Graafiku lõpus on jõnks kus 2 BI läks küll nelikute vastu, kuid minu häbiks olid nad mõlemad flopil täiesti folditavad. Kui keegi konkreetselt käsi tahab näha andku8 teada.

http://www.upload.ee/image/388549/aaaaaaaaaaaaa.jpg

Provoker
08.02.10, 19:41
Lisan siia teemasse veel, et otsin 6max paarilist sweatsessioni jaoks. Kui kellelgi huvi on andke julgelt teada.

Provoker
09.02.10, 17:59
Tegin ka endale nurksulgudega pealkirja.

See selleks, kuid miks keegi ei taha sweatida koos?`Kõik on jube ässad omas limiidis või kardavad, et saladused tulevad välja? Sobiks ka video või HH review variant.

timukasr
09.02.10, 19:55
Kui kunagi nädalavahetus tahad higistada, siis saada mulle PM.

Provoker
14.02.10, 22:19
Vahepeal sama palju käsi tehtud kui peale viimast graafiku postitamist siia ning pool sellest oli ikka ülimalt masendav. Mitte midagi ei hittinud ja kui hittisin, siis vastased hittisid veel paremini. Tulemus siis oli selline suht koledapoolne ning juba olid mõtted isegi limiidis alla liikumisele.

http://www.upload.ee/image/398381/swong.jpg

Eile ning täna sai natuke timukasr-iga higistatud ning tegime kahes suunas mikogo>skype sessi. Ma ei oskagi öelda kui palju tal minu kommentaaridest kasu oli, kuid ma tean, et minul oli kasu ikka väga suur. Ise ei pane tähelegi, kuid ta osutas suht kiirelt sellele, et mu flopi cbet on ülimalt madal ~50% ringis ainult ning sealt lekib raha päris tugevalt. Kuna me mängime totaalselt erinevate stiilidega, siis ta ise teab kõige paremini kas oli minust kasu või olin ma ainus kellele koostöö kasulikuks osutus. Igatahes sain tänase päevaga swongist välja ning võib isegi vist nimetada, et tõmbas swingi hoopis.

http://www.upload.ee/image/398391/swing.jpg

Kogu kuu näeb siiani välja selline:

http://www.upload.ee/image/398393/vbr.jpg

Swongimine ning august välja ronimine lõi küll winrate madalamaks, kuid 7bb/100 on ka rahuldav,arvestades, et ma alles ~10k kätt 6maxis teinud.

Võtsin ka 40$ instant cash boonuse ära ning tuju on hea. Hetkel ainult ei viitsi mängima hakata kuid peaks kuna pühapäeva õhtu on.8=)

Provoker
19.02.10, 17:34
Vahepeal sain masendalvalt hea tujuga mängima hakates sessi tulemuseks -157$ mis tegi meele ikka eriti kurvaks. Põhimõtteliselt vedas kogu kuu teenistuse 0 tagas. Siis õhtul otsustasin uuesti proovida ning sain vähem kui 100 käega rohkem kui kolmandiku kaotustest tagasi. See siis kokkuvõtvalt eelneva nädala kohta. Kuna tunnen, et asi lonkab, siis sai endale DeucesCracked.comi uuesti premium membership tehtud ja tänane õhtu möödub 6maxi videoid uurides ning metsikult downloadides. Kui keegi miskit konkreetset seeriat oskab soovitada 6maxi jaoks siis andke tuld siin teemas.
:evil:

Provoker
04.03.10, 17:36
Täna sai siis selline asi peale tööd endale soetatud.

http://www.progamingshop.sk/images/speed-link_hornet_gamepad_white_SL-6512-SWT.jpg

Vaatame kuidas table ninjaga asi toimima hakkab. Õhtu on igatahes katsetamiseks.

JakoJ
05.03.10, 15:22
Mis eesmärgil sa seda kasutama hakkad:D?

Provoker
05.03.10, 16:05
väga lihtsal eesmärgil. Mul parem käsi jääb peale 1h grindimist juba suht valusaks ning puldiga seda jama ei ole kuna käsi on tunduvalt normaalsemas asendis ja asendit saab igal ajal muuta. Lisaks sellele saan ma ühe käega vajutada 7 erinevat nuppu millest igalühel on oma ülesanne.

Pahvak
05.03.10, 16:58
väga lihtsal eesmärgil. Mul parem käsi jääb peale 1h grindimist juba suht valusaks ning puldiga seda jama ei ole kuna käsi on tunduvalt normaalsemas asendis ja asendit saab igal ajal muuta. Lisaks sellele saan ma ühe käega vajutada 7 erinevat nuppu millest igalühel on oma ülesanne.

Selle käe valusaks jäämise eest hoia ennast hoolikalt, sest muidu võid saada endale karpaaltunneli sündroomi (valud + käsi sureb sedasi ära, et on täiesti töövõimetu). Ma sain endale selle küll tööd tehes, aga pokker ja ebaergonoomiline töökeskkond aitasid ka ilmselt kaasa. Vahelduva eduga käib mind see asi piinamas ja üsna ebamugav on. :\

JakoJ
05.03.10, 19:28
Ooot oot, mul vedeleb ka mingi selline pult ja kuidas ma seda siis kasutada saaks ?

Provoker
05.03.10, 20:46
Ooot oot, mul vedeleb ka mingi selline pult ja kuidas ma seda siis kasutada saaks ?


Vaata Table ninja teema läbi siin foorumis siis saad selgeks asja

Provoker
12.03.10, 21:32
tegin mõne päeva eest enda esimese ametliku cahouti ning jätsin kontole 200$ millega alustan uuesti NL10 üles grindimist. Hetkel abiks deuces cracked ning üritan iga päev paar videot ära vaadata. Kui kellelgi miskit konkreetset soovitust 6max seeriate kohta andke tuld.

Kas keegi oskab öelda kaua kestab starsis cashouti järgne swong? :) Täna sai vähem kui 500 käe jooksul mulle osaks 2x set vs set. minu flopatud trips vs river rida vastasele, minu TPTK vs vastase runner runner flushi vastu milles flopil oli tal ainul 1 ülekaart. Kogu sellise jama peale suutsin siiski lõpetada kõigest -6$ peal sessi mis on hea tulemus. Ägedad vennad tulevad vahel lauda ning esimene käsi kohe open shovevad pf 32o. üks selline sai kinni ka püütud minu 99-ga. Ei saa austada pf openshovemist.

Hullapple
12.03.10, 22:43
Kas keegi oskab öelda kaua kestab starsis cashouti järgne swong? :)

Ei oska öelda, sest sellist asj apole lihtsalt olemas!

Provoker
21.03.10, 21:54
Pisike verstapost sai nüüd selle kuu mängudes täis. Nimelt siis sain üle 50 HUSNG tehtud. Tasemeks siis 6+0,25$ turbokad ning ei saa öelda, et väga hästi oleks läinud. Pisikeses plussis, kuid hea jooks jättis mind miskipärast maha nagu graafiku keskelt näha on. Kokku siis nendel ROI 6,3 hetkel. Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.

http://www.upload.ee/image/455680/hu.jpg

Provoker
22.03.10, 22:33
Nonii. Egas muud polnudki öelda kui seda, et sain jälle mõned mängud tehtud ning senise sng karjääri suurim võitude jada on saavutatud. 6 mängu järjest on ikka suur asi minu jaoks võita kui silmas pidada, et ma olen elu jooksul vähem kui 100 mängu teinud selles formaadis. Sain ROI ka 12% peale mis peaks suht ok olema.

http://www.upload.ee/image/457428/gg.jpg

PokerDevil
22.03.10, 23:13
Aga ära lõpeta mängimist. Kasuta head fiili ja runi ära. :)

Provoker
22.03.10, 23:18
Ma üldiselt volüümiga ei hiilga. Super kui saaks kuu lõpuks 200 mängu tehtud. Üldiselt tuleb nii 5-15 mängu päevas, kuna ma siiski täiskohaga tööinimene ka ning pokker on õhtul paar tundi kui muid tegevusi ei ole parasjagu.

Provoker
23.03.10, 18:54
Nonii

Suutsin võitude jada viia 8 mänguni kuniks tuli jõnks sisse. Seda oligi oodata, kuid kahjuks oli see ulme dongi vastu. Sain temaga ka teise mängu kohe lobist kätte kuigi ta rematchist keeldus. Ning õnnestus lõpuks revans saada ulme pika mänguga. Lõpuks olid blindid juba 75/150. Asi venis seetõttu, et kui ma olin ta shordiks saanud ning pushisin pm any2 kaardiga oli tal kolmel korral järjest võtta AT ning ühel korral KQ ning sai kogu aeg stacki üles tagasi.

Kokku tehtud 64 mängu ning roi on 14%.

Edu kõigile laudades.

alaska
24.03.10, 00:11
Vaatasin su video läbi ja salvestasin camtasiaga kommentaaridega video, aga kahjuks ütles arvuti täielikult ülesse ja mitteametlik XP läks lukku. Panen mälu järgi natuke kirja siia, ehk on abiks.

preflop tõstmisrange peaks olema tüüpilise madala limiidi mängija vastu selline, mis tabab hästi floppi, millel on ilma boardi tabamata showdown väärtust ja mida on kerge postflop mängida. Kõik Ax, Kx, Qxs, Q9o+ J9+, 22+. Hoiduda tasuks selliste käte mängimisest, nagu T5, J4, 57o, 79o. Kuna vastasetele ei meeldi foldida, siis on nendega raske postflop mängida. Kõrgema limiidi mängijad mängivad palju saastakäsi väga edukalt, aga üldjuhul siiski vastaste vastu, kellel mingisugustest handrangedest kah aimu on, mitte selliste vastaste vastu, kes vahivad ainult oma kaarte.

OOP tasuks callida väga tight rangega, A8o+, Axs, KT+Q9s, 22+. 3bettida 99+, AJ.

alati tasuks cbettida, kui board on sobilik. Head boardid on K73, A84, TT3 jne. Halvad boardid on TJ8ss, 567, 223.

Mängu võiks alustada kindlasti 3x raisemisest pre, 10/20 blindide juures panna ikka 60, kuna madalate limiidi vastased ei 3bet eriti, või kui 3betivad, siis on need liiga väikesed.

Mängu alguses tuleks võimalikult kiiresti selgeks teha mängija tüüp, kelle vastu mängitakse, see on ülioluline ja väga annab väga suure eelise. ehk siis 4 põhitüüpi, tight passive, tight agressive, loosepassive ja loose agressive(5 tüüp loose üliagro ehk maniac). Näikeks videos olev vastane oli preflop loose, kuna ta ei foldinud peaaegu mitte midagi, samas postflop üsna tight. Ma paneks kohe talle note FFF, e. Fit or fold flop, ehk jätkab ainult kui pihta saab. samuti hakkaks ma julgelt tema vastu limpima, kuna ta on suhteliselt passiivne ja meie limpe ei tõsta. Limpimises pole midagi halba, loose passive mängijate vastu me tahamegi potid väiksed hoida marginaalsete kätega ja potti ehitada siis, kui me oleme juba millelegi pihta saanud.

Põhiliselt leiabki sellelt levelilt kahte tüüpi mängijaid: üliagrod ja loose-passiivsed. agrode viga on see, et nad varem või hiljem teevad kindlasti suure vea, tuleb kannatlik olla, küll olukord tekib, millaega nad enamuse oma stackist kaotavad. teine tüüp teeb vea sellega, et maksab meie head käed kinni oma marginaalsete kätega. Selliste vastu ainult valuebettida.

Nüüd siis mõned tüüpilisemad vead: Kui loose vastane limbib, siis ma tõstaks teda tegelikult ainult 88+, Aj+, KJ,KQ. Kui ta limpfoldib, siis muidugi laiendaks ranget, aga eelistaks ikkagi käsi, mis floppavad TP või millega võib maha checkides võita. Videos oli vastane, kes limpcallis kõik korrad, nende vastu ma Ei tõstaks kindlasti Ax ja Q9 tüüpi käsi. Kui vastane limbib, meie raiseme ja tema callib, siis ma paneks cbeti 100%. Me oleme juba oma raisega tugevust näidanud, tal on väga raske jätkata, kui ta tugevalt pihta ei saa ja pealegi peab seemeie cbet toimima 30-40%, et kasumit näidata.

Kui meie cbet calliti ja meil ei ole mittemidagi, tuleks täielikult maha rahuneda. cbet ei peagi iga kord õnnestuma ja me ei pea igat potti võitma.

Kui me saame mingil tänaval checkraise, peame oma implied oddsid üle hindama. Antud vastase vastu oli olukord, kus sa ütlesid, et meil on openender ja callisid raise. Kui see openender oleks kokku tulnud, oleks maas Q6789 ja meil 5. Ei ole just hea board ja vähe nõrgemaid käsi, millelt valuet saada.

Me ei näita pikaajalist kasumit mitte sellega, et me võidame mängu, vaid sellega, et iga otsus oleks keskmiselt 57% meie kasuks. Mida rohkem selliseid otsuseid, seda rohkem raha teenime. Kui blindid on 15/30 ja meil 350 chippi, ei ole erilist tähtsust, kas me selle mängu võidame, või mitte. Tähtis on see otsus, mille tõttu meil nii vähe chippe järgi on ja see otsus, kuidas me need 350 mängu paneme. Antud hetkel peame hakkama mängima 12bb effektiivsete stäkkide mängu ja peame need nupud sisse saama näiteks 55/45 olukorras. Kas me võidame selle käe või mitte, ei oma erilist tähtsust. Samuti tasub eriti tähelepanelik olla selles olukorras, kuna vastane võib meile kergesti anda 70/30 olukorra või isegi veel soodsama.

Sa mängid liiga kiiresti ja annad ära tohutult timing telle. Vastane limbib, sul juba auto check sisse vajutatud. Mõtle kõik käigud läbi, kõrgemal limiidis muudmoodi ei saa. Kui said checkraise, isegi kui sul on õhk käes, ära foldi enne kui oled ta käe peale pannud. Kui saad järgmine kord cr, vaata kas board on sama või ajab vastane jama, tal ei saa kah iga kord midagi head olla.

Proovi mõelda gameflowle. Mõned näited:
Sa tõstad 3x koguaeg, vastane hakkab 3bette panema, sul järgmine kord KK. Pane 2x, näita "nõrkust". Või kui blindid suured, checki parem.
su cbet ei toiminud ja ta nägi riveris su kaarte. su järgmine cbet saab palju rohkem respecti, tee seda any twoga. Kui tugevalt flopile pihta saad, ära cbeti, nagu annaks alla. Kui ta turni betib, tee raise, mis tundub selline, nagu läheksid närvi ta agressiooni peale. Ühesõnaga ära mängi kaarte, mängi olukorda ja vastast. Mõtle koguaeg, milline sinu image tema silmis on. Oled palju foldinud, su raised saavad suurt respecti, tõsta saastaga.
Õpi hästi selgeks lõpumäng, 6$ piisab tegelikult sellest täiesti, et kasumit näidata.

Üldiselt on sul potensiaali, väga meeldis see koht kus sa ütlesid, et ta oleks A-ga raisenud pre ja võtsid poti flopis maha oma raisega. Selline see mäng peakski olema.

Provoker
25.03.10, 23:01
Sick run täna. Kokku siis 8-2 vastastele ja olen pea sealsamas kust ma alustasin. Mängu jälgis ka timz läbi mikogo ning peale maitia mitmendat kaotust juba ütles, et A.gamest on asi ikka kaugel mul hetkel. Samas pole midagi teha. Nii sitta kaardijooksu pole vist olnudki varem. Premium kätest nägin vist ainult AK-d paaril korral 10 mängu peale. Koguaeg missisin flopis ning koguaeg oli vastastel midagi olemas. Viimane vastane näitas mulle pidevalt enda käsi ning alati oli tal parem leht kui mu oma. Vahet pole mida ma tegin ikka läks asi nii pekki kui veel vähegi minna saab. Kui hästi läheb, siis homme üritan eemale hoida mängust, või siis vb teeb cashis stellari boonuse täis. Peaks vähemalt 50$ saama.

Ja kas ma juba ütlesin, et faaack sukaplätnahhui

Provoker
28.03.10, 20:28
ha

tegin endale megahea backroundi desktopile. Kuna mäng kiskus vahepeal suht pekki, siis oli vaja miskit asjalikku ette võtta. Lauad hoian puhta osa peal ning vajadusel saan isegi 2 lauda korraga lasta kuigi see veel plaanis ei ole.

http://www.upload.ee/image/493451/taustakas.JPG

Provoker
28.03.10, 22:35
pole vajadust õnneks. Mul inglisekeel suht hea.

Provoker
31.03.10, 22:19
sõnu polegi vaja. 180 mängu BE niiet peab meeldima. suurimat langust nägi kasutaja timukasr pealt ning seal oli asi isegi c-mängust kaugel kuna dongid ikka rämedalt hittisid ja omasid pidevalt paremaid lehti.

http://www.upload.ee/image/499857/husng.jpg

Provoker
01.04.10, 17:11
TY STARS. Sellised asjad mulle ikka meeldivad, vähemalt sain mängu tagasi hiljem ja võitsin selle kuu esimese mängu ära ka.
http://www.upload.ee/image/500719/tystars.gif

Provoker
03.04.10, 09:30
Mõnikord joppab isegi minul. Seni on olnud mul mingi 3 mängu karjääri jooksul mis lõppesid esimese käega. See kahjuks nende hulka ei kuulu, aga ilus on ikkagi.

No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (BB) (t1520)
SB (t1480)

Hero's M: 50.67

Preflop: Hero is BB with J:heart:, 10:spade:
SB calls t10, Hero checks

Flop: (t40) 10:heart:, 10:diamond:, J:club: (2 players)
Hero checks, SB bets t60, Hero calls t60

Turn: (t160) 7:diamond: (2 players)
Hero checks, SB bets t80, Hero calls t80

River: (t320) 5:club: (2 players)
Hero bets t260, SB raises t700, Hero raises t1100 (All-In), SB calls t620 (All-In)

Total pot: t2960

Results:
SB had 9:club:, 8:club: (straight, Jack high).
Hero had J:heart:, 10:spade: (full house, tens over Jacks).
Outcome: Hero won t2960

Provoker
03.04.10, 18:52
See kuu siis peaaegu 50 mängu tehtud ning tulemusega võib hetkel suht rahul olla vaatamata sellele, et seni ajan ev-d taga. Muutsin ka pealkirja teemal tiba kuna 6,25 on starsis siiski juba low stakes 8=). Alguses ei saanud kuidagi vedama ning oli tunne, et stabiilset tõusu ei hakkagi tulema. Iga kord kui võitsiin mängu siis järgmise kindlasti kaotasin, kui võitsin 2 mängu siis kaotasin 2 järgnevat. Niimoodi tiksus selle kuu 30 esimest mängu. Peale seda hakkas asi jälle minema nii nagu ma ootan ning tulemus on 14,4% ROI hetkel. Pilt on siin:

http://www.upload.ee/image/505549/hu.jpg

Facepoker
04.04.10, 14:54
pole paha :)

Provoker
04.04.10, 19:22
Andke mulle motivatsiooni. Tundub, et päris kaotav mängija ei ole hetke tasemel, kuid mängida eriti ei viitsi. Lihtsalt moti puudus. Samas on hea seda mänguvaba aega kasulike videotega sisustada. Kellelgi ideesid moti leidmiseks, siis andke palun teada. Peale viimast update on ~20 mängu tehtud ning seis BE viimase punktiga. Kokkuvõttes kuu ROI hetkel 11%. Kui leian moti, siis peaks vast poole kuu pealt juba limiiti vaikselt vahetama hakkama.

Provoker
05.04.10, 17:30
OSTAN MOSHMANI HU RAAMATUT. TARTUS ÜHENDUGE PM-ga. Võib ka laenuks pakkuda.

Provoker
07.04.10, 20:18
Masendav küll, aga kuidagi ei viitsi mängida. Tundub, et kevadväsimus on kallal vist. Viimasel ajal pea iga päev kui koju tulen vajub silm kinni mingi kella 19.00-st kuni kella 21.00-ni. Eile tegin ainult ühe mängu ning täna olen ka ühe teinud. Tänase mängu tegin uues limiidis ehk siis 11+0,5$ ning sattusin kohe tight-agressiv regulari otsa kes jagas mängu enamvähem. Õnneks luckisin viimases käes turni oma teise paari K8-ga ning siis otsustas vastane, et on õige aeg oma TPWK shoveda mu vastu. Loomulikult oli mul snapcall ning õnneks laud ei paardunidki ning rahakott mulle. Hetkel siis jälle selle kuu ROI üle 14% ning graafik on siin:

http://www.upload.ee/image/514187/hui.jpg

Luban, et nädalavahetusel teen 40+ mängu. Vastasel korral panen välja steikimisdiili foorumis. Loodame, et selline asi paneb mind rohkem grindima. Ning loodame, et jään varsti ka uude limiiiti püsivalt pidama.

sineep
07.04.10, 20:31
OSTAN MOSHMANI HU RAAMATUT. TARTUS ÜHENDUGE PM-ga. Võib ka laenuks pakkuda.

mingi hea eest võind pdfi shippida

Provoker
07.04.10, 20:33
Saan juba homme õhtul loodetavasti õige asja. Aga tänud pakkumast.

sineep
07.04.10, 20:43
dmn, lootsin, et saan mingeid husng saladusi välja meelitada...

Provoker
07.04.10, 21:02
amm. Mul pole mingeid saladusi. Päris algaja alles olen ning ainsateks abimeesteks on olnud deucesCrackedi Pr1nnyraiding videod ning husng.com videod. Lisaks sellele olen abi saanud kasutajatelt timukasr ja timz0333 kellega olen koos sesse teinud.

Edit. SS näitab mulle Super Hot. mmmmm

vapsik
07.04.10, 21:23
mingi hea eest võind pdfi shippida

Nalja teed?

sineep
07.04.10, 21:40
hea eest ikka saab

Provoker
09.04.10, 17:33
Niihhh

Sain pahvaku käest endale raamatu kätte, liha on küpsemas ahjus ning oli palgapäev ja on reede. Mida veel elult tahta...Õhtul plaanis oma laisklooma staatusest välja rebida end ning teha algust nädalavahetuseks lubatud grindiga. Hetkel plaan teha pooled 6+0,25$ ning siis teise poole 11+0,5$ turbokad. Kokku 40 mängu. Kui suudan pühapäeva õhtuks rohkem mänge kirja saada on hästi, kuid olen rahul ka hetkel seatud eesmärgi täitmisega. Loodan muidugi, et ROI jääb ikka plusspoolele püsima.

Pahvak
09.04.10, 22:23
Edu. ;)

Provoker
10.04.10, 13:23
Tundub, et natuke vist isegi biidin praegust limiit :P Hetkel ROI 15,9% ja kolmandik nädalavahetuse plaanist peaaegu tehtud. http://www.hullumajand.com/smailid/suuredprillid.gif

Kogu kuu pilt on siis selline
http://www.upload.ee/image/517532/hrfwery.jpg

Provoker
11.04.10, 21:05
Sai siis lubatud 40 mängu tehtud ning selle jooksul oli ikka päris masendav BE jooks kuid lõppes siiski 11,4% ROI-ga mis pole küll super aga käib kah kehval ajal. Kogu kuu siis siin: Ainus asi mis feilis oli see, et 3 mängu tegin ainult 11,5$-seid. Hea on jällegi see, et br läheneb 400-le ning seega järjest tihedamini hakkan 11-seid vahle võtma. http://www.hullumajand.com/smailid/tantsib.gif

http://www.upload.ee/image/519922/hgdj.jpg

alaska
11.04.10, 21:28
minuarust on 11% ROI väga super tulemus...

HU grinder
11.04.10, 21:33
Graafik on kena, lase aga edasi.

Provoker
11.04.10, 21:36
nu 6-stes peaks olema täitsa võimalik isegi 20% saavutada.Kui 11stes suudan üle 10% roid näidata olen ma ka rahul. Kogu minu kokku minu husng roi on ainult 6 kopikatega kuna möödunud kuu oli suht feil be ning konarlik algus minu karjäärile.Edasi tahaks ainult paremaks saada.

Provoker
13.04.10, 20:11
yeiii

7st 11,5$ sest mängust olenb võitnud 5. Kahjuks miskipärast hem viimast mängu sisse ei tõmmanud. Samas oli ka tiba ebatavaline kuna vastane sitoutis ning foldis oma viimase käe mulle. Tundub et seda turnat ma ei saagi enda hh-sse sisse aga suht savi ka võit on võit. Sain rolli ka üle 400 kuid ega väga kindlalt ei julge neid 11-seid ette võtta. Vägapalju pole mänginud ka ning järgmine suurem grind peaks tulema neljapäeva õhtupoolikul peale tööd. Nädalavahetuseks grindiplaanid poole väiksemad võrreldes eelneva nv-ga ning loodan et saan 20 mänguga hakkama. Siiski ilmad on ilusad ning ei saa sisustada oma õhtuid ainult pokkeriga.

HU grinder
13.04.10, 20:20
Sul ka sama jama, et HEM ei tõmba sisse? Mul ka, kui teha restart, siis ühe tõmbab ära, aga siis jälle ei tõmba. Lambist flippis ära, hommikul tõmbas ilusti, kuid siis enam ei tahtnud tõmmata.

sineep
13.04.10, 21:46
sama jama. peale seda kui stars updateis

Provoker
13.04.10, 22:02
Hemi foorumis kirjutavad paljud sama asja niiet tuleb oodata vist väikest patchi või upgrade hemile.

Provoker
19.04.10, 22:48
Viimasel ajal pole väga hästi näinud ning huvipärast proovisin üle pika aja 6max cashi ning ikka suutsin 200 käe jooksul saada set vs set suhkamisse. Sittagi pole muutunud ning tagasi sng juurde.

Provoker
07.11.10, 14:26
tundub, et biidin :cool2:. Saaks ainult volüümi kuidagi sisse raisk. See siis augustist kuni praeguse hetkeni.
http://www.upload.ee/image/909491/pffff.jpg

pikk28
07.11.10, 14:31
superb tõesti!

fyte
07.11.10, 15:12
Kena graph indeed. Kas see on FR või SH? Kui short-handed, siis oleks huvitatud su stattidest ka. :P

Provoker
07.11.10, 15:21
See siiski FR. Kunagi kevadel olid sa mul 5maxi laudades ma mäletan. Stattidest niipalju, et keskmine 15/12 see kuu 17/14 enamvähem.

pastilaa
07.11.10, 16:34
Väga kena töö :). Maru, et mikromeestest hakkab tegijaid sirguma!

soouni
07.11.10, 16:48
Väga kõva respekt(Y)

eluvaatleja
07.11.10, 17:57
kas sellise kena tõusu peamiseks põhjuseks on ühe foorumiliikmest treeneri kunagine abi sulle?

con
07.11.10, 18:43
alustades pokkeriga tuleb investeerida nii palju kui võimalik õppimisse. treenerid, raamatud jne. raha ei mängi rolli. ainult treenerist jääb väheks, tuleb ise ka sitta kanti vaeva näha.
aga heale coachingule järgneb suht alati tõus ma usun, vähemalt mikromeeste puhul.

/aga respekt jp, varsti teen järgi

Provoker
07.11.10, 19:10
kas sellise kena tõusu peamiseks põhjuseks on ühe foorumiliikmest treeneri kunagine abi sulle?

lühidalt öeldes jh.
eks enne seda olin suht suure hulga käsi läbi mänginud ning nittida oskasin ning fpp-si koguda, aga olulised aspektid mis aitasid mängu käima tõmmata tulid tõesti tänu Pastilaale. Kasuks tuli kindlasti ka see, et olen mänginud korraliku koguse käsi 6maxis ning ka HU-d. Tõsi küll natuke kaotavalt, aga postflop mängule annab see sitaks kaasa. Lisaks veel on tänu sellele palju mugavam ise uusi laudu teha :grin:

lypsja
07.11.10, 21:50
loen tihti siin tegijate grinderite päevikutest et trend on ise laudu avada, kas sellega pole ohtu, et paremale meist istuvad paar-kolm shortstackerit ja sellega laud pees...

mis ise avamise plussid on - lauda vajub rohkem kalakesi kui regulare?

Provoker
08.11.10, 19:27
loen tihti siin tegijate grinderite päevikutest et trend on ise laudu avada, kas sellega pole ohtu, et paremale meist istuvad paar-kolm shortstackerit ja sellega laud pees...

mis ise avamise plussid on - lauda vajub rohkem kalakesi kui regulare?

olen ka ise kunagi shortstacki mänginud ning tunnen üsna hästi nende hingeelu. Üldiselt on nad lauas kõige kehvemad mängijad ning nendelt tuleb ka raha ära võtta. Oluline, et vähemalt 50bb oleks tal stackis, alla selle võib alati laua ära vahetada kuna valikut mikros ju on.

lypsja
09.11.10, 08:51
et siis fullringeri edusaladus peitub esmalt shortstäkkimises, siis HU ja 6-max tõdede selgeks tegemisel ning alles seejärel võib FR istuda ja lihtsalt kõigist üle sõita... muidugi ei tohi unustada härra Pastilaa kiirkoolitusi :)

Provoker
09.11.10, 09:19
no ma võin julgelt öelda, et sellest shortstackimise ajast on mul kahju. Ptr-st isegi näha et mingi 180k kätt lihtsalt BE pandud.

lypsja
09.11.10, 12:43
samas nüüd soulreadid neid tonte :)

Provoker
09.11.10, 20:37
täna siis tuli kõige halvem sess mis mul on olnud alates augustikuust. Ev joont näidata on kuidagi weak, aga natuke vast iseloomustab laudades toimunut. Nagu tavaliselt olid lauad siiski suht kuldsed fishide poolest. Mis muud mul üle jääb kui läbi grindida. Kokku selle kuu winratest jäi järgi kahjuks ainult 14bb/100.
http://www.upload.ee/image/914805/untitled.JPG

Provoker
10.11.10, 22:50
Siin siis pilt viimasest 2k käest. Kahju kui ev sind paari sessiga kinni püüab.
http://www.upload.ee/image/916952/pffff.jpg

Ja üks eurolaudadest käsi ka mis mind endast välja viis. Ermii krt ära tee niimoodi. Spetsiaalselt panin standardist suurema 4beti, et ei hakkaks miskit leiutama aga ikka.
No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($25)
UTG ($33.11)
UTG+1 ($19.75)
Hero (MP1) ($29.20)
MP2 ($30.94)
MP3 ($15.10)
CO ($26.14)
Button ($27)
SB ($38.50)

Preflop: Hero is MP1 with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
2 folds, Hero bets $1, 4 folds, SB raises $3.15, 1 fold, Hero raises $9, SB calls $6.75

Flop: ($20.25) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
SB checks, Hero bets $9, SB raises $28.50 (All-In), Hero calls $10.20 (All-In)

Turn: ($58.65) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($58.65) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $58.65

Results below:
SB had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (straight, Ace high).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (three of a kind, Aces).
Outcome: SB won $65.95

Provoker
19.11.10, 23:38
Standard pask mis alati kaela peab sadama kui uute limiiti minna. Krdi värdjad on seal NL50s sellised nutpeddlerid et halb hakkab.

http://www.upload.ee/image/934046/untitled.JPG

Vastane superdonk, ma ei suutnud foldida.
No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

BB ($72.35)
UTG ($52.55)
MP1 ($50)
Hero (MP2) ($53.70)
CO ($50)
Button ($50)
SB ($16)

Preflop: Hero is MP2 with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
2 folds, Hero bets $2, 3 folds, BB raises $6, Hero calls $4.50

Flop: ($13.25) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB bets $8, Hero calls $8

Turn: ($29.25) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB bets $18, Hero calls $18

River: ($65.25) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
BB bets $39.85 (All-In), Hero calls $21.20 (All-In)

Total pot: $107.65

Results below:
BB had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Kings and fives).
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Jacks and fives).
Outcome: BB won $123.30


Regulari vastu

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

MP2 ($25.85)
MP3 ($51.35)
CO ($15.35)
Button ($25)
SB ($50)
BB ($50)
Hero (UTG) ($57)
UTG+1 ($43.55)
MP1 ($54.65)

Preflop: Hero is UTG with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
Hero bets $2.75, 7 folds, BB raises $6.50, Hero calls $4.25

Flop: ($15) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
BB bets $8, Hero calls $8

Turn: ($31) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $15, BB calls $15

River: ($61) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB bets $20 (All-In), Hero calls $20

Total pot: $101

Results below:
BB had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (full house, Kings over sixes).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (full house, sixes over Queens).
Outcome: BB won $98


Järjekordselt dongi vastu, kelle vastu TPGK on enamasti nuts (not this time)
No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($72.90)
Button ($55.75)
SB ($19.50)
Hero (BB) ($50)
UTG ($60.80)
MP1 ($50)
MP2 ($99.15)

Preflop: Hero is BB with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
UTG bets $1.50, 4 folds, SB calls $1.25, Hero calls $1

Flop: ($4.50) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
SB checks, Hero checks, UTG bets $2.90, 1 fold, Hero calls $2.90

Turn: ($10.30) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero checks, UTG bets $7.15, Hero calls $7.15

River: ($24.60) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero checks, UTG bets $14.70, Hero calls $14.70

Total pot: $54

Results below:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Queens and fours).
UTG had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Aces and fours).
Outcome: UTG won $51.40


Superdongi shortstackeri vastu BvsB
Pot-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG ($40.45)
MP ($56.30)
Button ($18.85)
Hero (SB) ($50)
BB ($38.70)

Preflop: Hero is SB with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
2 folds, Button bets $1.50, Hero raises $4.75, 1 fold, Button raises $14, Hero raises $42, Button calls $3.35 (All-In)

Flop: ($38.20) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($38.20) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($38.20) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $38.20

Results below:
Button had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Aces and threes).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (one pair, threes).
Outcome: Button won $36.30


Mingit pudi veel peale ja tulemus ongi olemas. Mis seal ikka. Mis sitasti see uuesti. Ega ma ise ka supermängu ei teinud. Palju oleks saanud veel foldida nendes kätes, aga peas on klõps, et kõik tahavad mind rämedalt abuseda uues limiidis.

lypsja
25.11.10, 12:20
kuidas läinud on?

Provoker
25.11.10, 16:31
Hetkel BE jooks käsi.. Volüümi vaja jätkuvalt. Muidu ok, kui mitte arvestada, et hommikuni olen jalamees krt küll.

Provoker
02.12.10, 18:07
3 katse krt küll peab tulema. Peale 22.00 alustan vist

5gww
02.12.10, 18:25
3 katse krt küll peab tulema. Peale 22.00 alustan vist

edu, ise lähen täna nl25-te tagasi, ehk tuleb parem jooks tagasi ja veits mindseti oleks vaja parandada.

Provoker
12.12.10, 16:07
keegi eesti meistrikatest 20% tahab vahetada. Tänane HU event siis. Kui leian inimese siis võtan osa, vastasel juhul vist ei osale.

Provoker
12.12.10, 17:25
tegin soojenduseks HUSNG ning sellest tulenev otsus on siiski mitte osaleda. Kui 2x tõmmatakse taga olles ära siis pole piisav luckbox tänaseks. Lähen nitin parem NL50s edasi.

Provoker
05.07.11, 21:14
Päevik jälle avatud.
Põhjuseks siis järjekordne investeerimisvajadus ning vaja pappi teenida. Eesmärk 10 000$ ehk hetkelimiidis 100 000 bb.
Kuidas see asi välja hakkab nägema veel ei tea, kuid loodan limiitides kiirelt liikuda ning seega jääb ka bb vajadus numbriliselt väiksemaks. Vahepeal suurt mänginud ei ole ja üritan nüüd siis suht nullist omal jõul alustada. Siia kirjutan ainult eesmärgiga hoida oma mängul silm peal ning saada ka motivatsiooni. Paari päeva eest hakkasin lugema teist korda leatherassi treat your poker like a business ning sellele on järgnenud koheselt kaks päeva mis volüümi mõistes on minu kohta üsna võimsad olnud ~2k kätt päevas. Kasutatavad vahendid hetkel ~250$ seega 97500bb to go. 8=)

hotcocacola
06.07.11, 01:39
cashi? mis limiidis? mingeid graphe pole, steiki ei otsi :D?

Poke
06.07.11, 01:46
alustad 6max nl10-st?
mis toas ?

tõotab tulla jälle tore päevik mida jälgida:)

GLGLG!

Provoker
06.07.11, 07:29
Tegelikult ikka FR ning hetkel br tõttu nl10 ja Starsis. Steigiga on nii, et vahepeal oli steik Vapsikuga, kuid see jäi katki ja hetkel vähemalt 50/50 diiliga ma mängima ei kavatse enam hakata kuna ma kaotan olulise hulga raha sellega mis on limiitides liikumiseks vajalik. Pakkuda muidugi ikka võib :)

Poke
06.07.11, 16:24
Tegelikult ikka FR ning hetkel br tõttu nl10 ja Starsis. Steigiga on nii, et vahepeal oli steik Vapsikuga, kuid see jäi katki ja hetkel vähemalt 50/50 diiliga ma mängima ei kavatse enam hakata kuna ma kaotan olulise hulga raha sellega mis on limiitides liikumiseks vajalik. Pakkuda muidugi ikka võib :)
kas kuskil mujal poleks kergem limiitides liikuda?
koos rakebackiga jne.

wanapagan
06.07.11, 16:32
Kusagil urkas mängides, liiklus puudub. Laudade valikuta kaotad sa IMO rohkem kui starsis ilma rakebackita korralikult laudu valides ja fishilt raha korjates.

Edu Provokerile ja kiiret üles liikumist.

Provoker
06.07.11, 17:01
kas kuskil mujal poleks kergem limiitides liikuda?
koos rakebackiga jne.

No nagu ma kuskil teises teemas juba mainisin mängude raskuse kohta. See on MÜÜT, et starsis mängud raskemad oleks. Lisaks sellele ei ole mikros nagunii rakeback väga suur olenemata mis toas mängida.

Provoker
07.07.11, 22:52
Täna oli üle pika aja suht ok päev. Vabanes boonuseid ning sai ka vip poest boonus ostetud. Lisaks sellele sai ka laudades üsna kobedalt esinetud:

136

96610bb to go :)

Provoker
09.07.11, 19:52
Tänagi on üsna korralik pokkeripäev seljataga ning hetkel plaani rohkem mängimiseks ei ole kuna homme on ka ju päev. Tänasega võib üldjoontes rahule jääda. Sõber ostis auto ning läheme linnapeale liigutama natuke :) Hetkel tundub igatahes, et pokkeris olen asjad jooksma saanud ning enesekindlus suureneb iga sessiga. Kahju, et paljud asjad mis korralikuks biitimiseks vajalikud olid juba ununenud, kuid tänane trenn Pastilaaga tuletas nii mõndagi olulist meelde. Igatahes mäng läks palju avatumaks ning hetkel viimased sessid lasin juba 17/15/4 stiilis.
137

96152bb to go...

s1990n
10.07.11, 02:59
GL

Provoker
10.07.11, 23:01
Terve nädalavahetuse saab kokku võtta kahes punktga. Kasumit näitasin mis on success, volüüm jäi nadiks nv kohta mis on natuke ikka feil, kuid mitte midagi väga hullu. Hetkel liigun ikka oma rekordkuu graafikus volüümi poolest mis ongi tegelt terve juuli suurim esmärk. Tänasest siis NL25 juba, aga kuna br suht thin veel selle limiidi jaoks, siis paar peppus sessi ning peangi tagasi allapoole kolima. Tänane päev siis selline:

138

38272bb to go

MrRiver
10.07.11, 23:10
Bb'dega veits puusse?

Provoker
10.07.11, 23:16
uus limiit ju :)

Potsataja
10.07.11, 23:17
Päevik jälle avatud.
Põhjuseks siis järjekordne investeerimisvajadus ning vaja pappi teenida. Eesmärk 10 000$ ehk hetkelimiidis 100 000 bb.

Mulle jäi silma eelkõige sinu päeviku pealkiri. Palju maad selle 10K$ eest osta kavatsed ? ;)

Provoker
11.07.11, 07:45
Mulle jäi silma eelkõige sinu päeviku pealkiri. Palju maad selle 10K$ eest osta kavatsed ? ;)
Ostan sutsaka üle 3 hektari ning hind ei ole kindlasti 10k sellel maatükil, kuid tuleb tunnistada, et turu keskmisest maksan ma tõesti ligi kaks korda suuremat hinda hektari kohta. Põhjused on minu enda teada miks ma seda olen nõus tegema.

Provoker
13.07.11, 22:14
Eile sai tehtud volüümi poolest minu rekordpäev kuid tulemus jäi siiski 2BI miinusesse, Kokku oli sess üle 5 tunni ning 3,7k kätt. Ühesõnaga harjutasin pokkerit :biggrin:
Täna on asjad juba palju paremad ning standard 2k kätt täis mis minu kui tööinimese jaoks on väga hea volüüm päeva kohta. Tulemus oleks muidugi parem kui kaardid ka peaks, aga kui nad ükskord pidama jäävad siis ma ei teagi mis ma selle rahaga peale hakkan mis peale pritsima hakkab. Tänane siis selline:
139

38134 bb to go....

Provoker
14.07.11, 21:40
Tänane päev:
140

Silmadega hetkel mingi jama ning ei kannata grindida. Loodame, et homseks on parem kuna tänasega jään 1700 kätt nn võlgu iseendale.

37884bb to go

mikk2468
14.07.11, 21:50
Mitu lauda sa korraga mängid üldse?

Provoker
14.07.11, 22:02
12-14 hetkel, kuu alguses veel lasin 8-10 ning oli ka väga super, kuid NL25 on juba 24 tablejaid kes actioni kiiruse maha võtavad ning saabki vabalt paar lauda juurde rabada ilma, et miskit muutuks. Mingi hetk plaanin veel juurde võtta laudu, aga ei kiirusta sellega, vaid ootan loomuliku kogemuse kasvu ära hetkeni kuni tunnen, et enamus otsuseid on automaatsed.

Provoker
16.07.11, 01:56
Sick sess oli täna. Sõnu polegi vaja:
141

bb 100 rohkm vaja kui eelmises updates.

Provoker
21.07.11, 22:50
Olude sunnil oli kahjuks 3 päeva pausi ning kaks päeva olen äärmiselt vähe mänginud erinevatel põhjustel. Püüan ennast parandada. Nädal veel aega, et teha endale volüümis rekordkuu. Eesmärgist siis hetkel puudu 37555bb :)

Provoker
23.07.11, 00:33
Tänane sess ka seljataga. Tulemus pole paha, kuid pikemalt öeldes oli ikka pool sessist suht masendav ning mingi hetk hakkas suu kõrvuni kiskuma kui pea alati sain actionit kui mul käsi oli. Hiiter poole sessi peal on igatahes meeldiv ja andis mull parema tuju kui lihtsalt mingi tavaline plussis sess seda teeks. Peas kohe "aga kui" mõtted a'la mis siis kui ma poleks sessi alguses 3 BI auku pannud I must be good :)
Pilt räägib rohkem kui tuhat sõna.
144

37160bb veel minna.

Provoker
23.07.11, 00:50
Üks käsi ka. Mismoodi mängite sellist tüüpi kätt sellises lauas?

Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

http://www.flopturnriver.com/poker-table-pictures/1429297.gif (http://www.flopturnriver.com/Poker-Hand-TsTc-Ring-SB-1429297.php)

saw flop | saw showdown

MP1 ($31.77) 57/10/2,2
MP2 ($21.90) 44/24/0,5
CO ($25) 14/8/0,8
Button ($25) 17/15/2,6
Hero (SB) ($25)
BB ($11.21) 53/18/0,8
UTG ($11.90) 73/27/11
UTG+1 ($25.99) 63/5/0,5

Preflop: Hero is SB with 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP2 bets $0.50, 2 folds, Hero calls $0.40, BB calls $0.25, UTG+1 calls $0.25

Flop: ($2) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (4 players)
Hero bets $1.30, BB calls $1.30, UTG+1 calls $1.30, MP2 calls $1.30

Turn: ($7.20) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (4 players)
Hero checks, BB bets $5.13, 2 folds, Hero folds

Total pot: $7.20

Results below:
BB didn't show
Outcome: BB won $11.98

Provoker
26.07.11, 22:59
kohustuslikud 2k kätt täna tehtud kahe sessi peale. Esimene sess oli ilusti 2bi plussi, kuid teine pani närvikava korraks proovile korralikult. Õnneks lõppes siiski kõik hästi. Miskipärast on nii, et kui miski jama hakkab laudades toimuma, siis juhtuvad biidid kõikides laudades korraga. Seekord siis 4 BI miinust ning 1h sai seda tagasi grinditud.
Pildil on mõlemad sessid kokku. Arvata võite ise kus algas teine sess ning kus lõppes esimene.
146

36675bb to go...

Provoker
30.07.11, 21:49
Aeg on kuule joon alla tõmmata kuna homme plaan ujuda ja saunatada Auras ning suure tõenäosusega pokkerit ei mängi see kuu enam.

Alustades tänasest päevast, siis võib öelda, et algas korraliku hiiteriga ning edasi oli virelemine. Jällegi pilt räägib rohkem kui miski muu.

148

Kuu eesmärgiks oli mul volüümi rekord lüüa, kuid feilisin selles natuke. Põhjuseks vast võib tuua 4-5 pokkerivaba päeva kus oli muid tegemisi mida ei saanud ära jätta. Lisaks sellele veel olen 8-5ni tööl ka ning naine vajab ka tähelepanu :cool:
Kokku sain mängitud 47208 kätt millest 16517 kätt oli NL10 ning 30651 kätt NL/PL25-s. Mõned käed läksid ka NL2-s Hemi ja Tableninja seadistamiseks peale sunniviisilist arvuti formatit.

winrated:
NL2€ 238,75bb/100
NL10$ 4,15bb/100
NL10€ 5,53bb/100
PL25$ 0,88bb/100
NL25$ 7,54bb/100
NL25€ 7,52bb/100

Keskmine 5,95bb/100
Kasum 617,12$+boonused 150$

Igatahes esimese täis pokkerikuu kohta üle pika aja võib rahule jääda. Loomulikult oleks võinud winrate kõrgem olla, aga ei kurda. Järgmise kuu eesmärgiks on 70h pokkerit millega kaasneks kindlasti ka 50k käe piir. Limiidiks eksklusiivselt NL/PL25 kuna hakkavad regulaarsed cashoudid maaostu jaoks. Pealegi suht soliidse sämpli kohta on mul NL25-s $/h kõrgem kui NL50-s kuigi võiks seal ka kätt harjutada ning ma ei välista, et ma seda ka teen. Augusti plaanidest veel niipalju, et vähem spewida, Pastilaalt coachi võtta ning winrate upitada kõrgemaks. Loomulikult plaanin ka kasumit.

Pilt sellest kuust:
149

Eesmärgini 35939bb
Keegi huvi tunneb, siis võite omavahel panuseid teha kas saavutan eesmärgi selle aastanumbri sees või järgmise. Mina igatahes olen motiveeritud pingutama.;)

Provoker
01.08.11, 22:21
Kuu on hästi alanud.
156

Homseks jäi jälle 700 kätt võlksi iseendale, aga pole hullu. Tõenäoliselt mängin nagunii üle 3k käe kui miskit olulist vahele ei tule. Täna siis veel hea uudis oli Starsi augusti kampaania millega ma saan plaanitud platinum viptaseme oluliselt kiiremini kätte. Kuu lõpuks oleks ta nii või teisiti olnud olemas :P

35558bb veel.

Provoker
02.08.11, 22:50
5k kätt tehtud see kuu ja seis nullis tagasi. Tänane esimene sess oli super 1300 kätt +56, kuid teine sess läks konkreetselt persse ning paar korda tuli tiltcalle ning shovesid sisse mis loomulikult juhtusid nutsi vastu alati. Lisaks veel viimasel ajal suht haruldane set vs set ka ja oligi -136 sess valmis. Kuu siis +12 mis on igal juhul parem kui -12 :D

Provoker
03.08.11, 22:03
Eilne päev hakkas graafiku tipust. Tänane jätkus umbes 0 joonelt. Vaja mindsetti parandada. Kõva 3-4 BI on tildi nahka läinud kuigi varasemalt sellega probleeme ei ole olnud.

157

noname
05.08.11, 04:24
ja ma mõtlesin,et ma ainuke,kes suudab selliseid graafikuid siin "toota" :)

GL.

Provoker
05.08.11, 07:47
No tegelikult läks eilsega asi veel hullemaks ning kokku käis -325 peal ära tipust seega kõva 19BI joonlauaga downer mis on minul igatahes esmakordne. Ja tegelikult ma ei hakka suga metama nagu chatis korra juttu oli :)

noname
05.08.11, 12:03
No tegelikult läks eilsega asi veel hullemaks ning kokku käis -325 peal ära tipust seega kõva 19BI joonlauaga downer mis on minul igatahes esmakordne. Ja tegelikult ma ei hakka suga metama nagu chatis korra juttu oli :)

19BI on väga valus kukkumine.

Minuga ei ole väga mõtet metat teha jah.Eestlaste vastu on kaardijooks ikka väga kuldne ja kaardid peavad (va.pastilaa).
Üks eestlasest üritaja:

Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1397196 (http://www.handconverter.com/hands/1397196)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $29.89
UTG+1: $11.39
MP: $13.39
CO: $10.35
BTN: $17.32
Hero (SB): $26.02
BB: $26.46

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with K :club: K :heart:
5 folds, Hero raises to $0.75, BB raises to $2.50, Hero raises to $6.50, BB calls $4

Flop: ($13.00) T :club: 4 :spade: 2 :spade: (2 players)
Hero bets $6.50, BB raises to $19.96 all in, Hero calls $13.02 all in

Turn: ($52.04) 2 :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: ($52.04) 5 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $52.04
Hero shows K :club: K :heart: (two pair, Kings and Deuces)
BB shows 9 :diamond: 9 :heart: (two pair, Nines and Deuces)
Hero wins $50.04
(Rake: $2.00)



Endal plaan nüüd natuke kõrgemaid limiite mängida ja me vast ehk ei kohtu niipea laudades :redface:

Edu.

raunsz
05.08.11, 18:15
No tegelikult läks eilsega asi veel hullemaks ning kokku käis -325 peal ära tipust seega kõva 19BI joonlauaga downer mis on minul igatahes esmakordne. Ja tegelikult ma ei hakka suga metama nagu chatis korra juttu oli :)

Kui see sind lohutab, siis mul ~ 1x kuus selline asi... :D

Owner85
05.08.11, 21:09
lohutan ka,tna -8bi,fishine like hell aga ei tule,3bete callitakse 56 57 ja J3,flopid 55x 55x ja 33x3 :D peab meeldima :)

DaBeat
05.08.11, 22:21
Kui see sind lohutab, siis mul ~ 1x kuus selline asi... :D

Palju kuus käsi tuleb keskmiselt?

Provoker
15.08.11, 20:54
maatükk käes igatahes. Nüüd vaja raha tagasi printida ning edasi hakata mõtlema kuidas seda kõige kasumlikulmalt ära kasutada saaks. Mõtteid on juba palju peas, kuid selektsioon veel ei ole toimunud ning asju vaja ikka hoolikalt kaaluda. Õnneks on terve talv selleks aega. Nüüd siis uuesti pokkerlainele. Kõva nädalane paus oli sees ning vaja nüüd käsi tagasi grindima hakata.

Tigrano
16.08.11, 08:58
Mis maaga teha annab, kas ainult maja jaoks ruumi või on muud kasulikku maad ka :) Tore, et eesmärk täidetud.

leits
16.08.11, 11:00
100ha metsa v2`?

Provoker
16.08.11, 14:58
tegelikult 3,2ha põldu väga heas asukohas kuna ümberkaudsed lapid on ka nagunii meie käsutuses siis oli viimane aeg see saareke endale kätte saada. Lisaks sellele on vesi lähedal mis annab hea võimaluse ka suurte pindadega põllukultuuride kastmiseks. Maja jaoks ei ole mul maad vaja kuna mõnisada meetrit eemal on vanemate maja mis on suur ning nagunii on ta kunagi minu oma. Ise ma elan ju üldse linnas.

pastilaa
16.08.11, 15:01
"Provoker mõisnikuks ja peremeheks" oleks õige pealkiri!

Provoker
16.08.11, 15:03
Jaaaaa

inward
16.08.11, 16:02
Väga tore ettevõtmine, soovin edu. Endalgi vanematel maad ja metsa. Elumaja juurdeehitus ja teise maja ehituseks vajalik materjal kõik oma metsast tulnud. Lisaks puuküte koguaeg olemas.

Tarmonator
16.08.11, 16:06
Võtsid lihtsalt kinnistu omanikuga ühendust ja rääkisid ära, et tahad ära osta? Või trehvas mingi riigi tükk kõrval olema mis oksjonile tuli?
Endal mul sügelevad ka 2 kinnistut kõrval. Üks on metsaga ja teine põllumaa...kui need kätte saaks, siis võiks juba rahulikult elada,muretsemata, et mingi uusrikas ühel päeval kõrvale ehitaks. Seni pole läbirääkimised paraku tulu toonud :S

Provoker
16.08.11, 17:55
mul joppas sellega, et lampi kinnisvara läbi lapates netist leidsin kuulutuse ning pildil tundus kohe väga tuttav koht olema. Hind oli absurd algul ning tegin naljapakkumise poole odavamalt ning oldi nõus. Siiski tuleb tõdeda, et maksin keskmisest turuhinnast pea 2x rohkem põllumaa eest. Samas oli mul seda maad vaja niiet kahju ei ole. Juba üksida PRIA pindala toetusest on selle maa tasuvusaeg 10a kui ainult korra aastas niidukiga üle käia. Kuna ma kavatsen seda maad ka aktiivselt kasutada, ei tohiks probleem sellega kasumisse jõuda peale esimest saagiaastat.

Potsataja
16.08.11, 18:24
Juba üksida PRIA pindala toetusest on selle maa tasuvusaeg 10a kui ainult korra aastas niidukiga üle käia.

http://www.virumaateataja.ee/525332/rohumaad-on-tousnud-hinda/

Provoker, sa vaata, et keegi teine sinu maad sinu eest ära ei niida. ;)

Provoker
16.08.11, 18:27
Olen juba lugenud seda artiklit. ärimehi on ikka igasuguseid. Pätikari ma ütlen

Oliverk
16.08.11, 18:30
Olen juba lugenud seda artiklit. ärimehi on ikka igasuguseid. Pätikari ma ütlen

Avastasime ise ka toetust küsides et juba saame toetust oma heinamaa eest :D Mingi vend oli lampi kõrvaltükile ka toetuse võtnud. Õnneks saime nime teada ja sai asjad klaariks. Niidab edasi aga papid tulevad meile.

vapsik
16.08.11, 19:40
Krt, lootsin intrigeerivat teemat, kui nägin silmanurgast: Provoker võlgu.

Selle asemel hoopis mingi mõisnike ja vaeste talupoegade teema.

ranka
16.08.11, 20:35
Krt, lootsin intrigeerivat teemat, kui nägin silmanurgast: Provoker võlgu.

Selle asemel hoopis mingi mõisnike ja vaeste talupoegade teema.

+1

peete82
16.08.11, 21:01
Juba üksida PRIA pindala toetusest on selle maa tasuvusaeg 10a kui ainult korra aastas niidukiga üle käia.
Vahemärkuse korras - ma eriti ei saa selle tegevuse mõttekusest aru. Makstakse head raha, et kodanikud oma maalt rohu ära niidaks, heina kokku rulliks, pool aastat põllul mädaneda laseks ja lõpuks metsa äärde veaks. Jube maksumaksja raha raiskamine imo. Aga mis mina ka tean.

Tarmonator
16.08.11, 21:16
Sa oled valesti aru saanud, keegi ei käse ära koristada, ainult niita on vaja.
Kahe otsaga asi, kui ei oleks sellist toetust, siis laiutaks paljude põldude peal võsa nagu see toimus peale sovhooside kokkuvarisemist.

Provoker
16.08.11, 21:20
Vahemärkuse korras - ma eriti ei saa selle tegevuse mõttekusest aru. Makstakse head raha, et kodanikud oma maalt rohu ära niidaks, heina kokku rulliks, pool aastat põllul mädaneda laseks ja lõpuks metsa äärde veaks. Jube maksumaksja raha raiskamine imo. Aga mis mina ka tean.

Liiga palju töid lugesid ette. Piisab kui hooldusniiduki, ehk purustajaga üle käid. Ülejäänu on liigne kulutus. Ja mõte on asjal selline, et põllu ning heinamaid hoida kasutusvalmis kui vajadus peaks tulema, ning ei lasta lihtsalt ära võsastuda. Võsas maad kasutusele võtta on ikka väga raske ning tõsiasi on see, et on ka ärimehi kes sellest ainult elavad ilma et midagi kasulikku selle maaga peale hakkaks. Ainus sitt mis nad toodavad on see, et nad oma tegevusega sunnivad rendi hinna maal kõrgeks ning takkatippu pole põllumehel võimalik kelleltki maad rentida kui vajadus tekib kuna kõik on nn euroheina all.

Tarmonator
16.08.11, 21:21
Provoker sa toimetad suuremalt selle põllumajandusega?

Provoker
16.08.11, 21:25
No ütleme et olen kursis asjadega, ei saa öelda, et suurelt tegeleks sellega. Pigem aitan isa bisnissit lõpuks käima tõmmata. Ta ise vanakooli inimene kes ei ole väga vastuvõtlik uuendustele ning on harjunud lihtsalt tiksuma aastast aastasse ilma suuremaid kasumeid teenimata ots otsaga kokku tulles. Vähemalt leib on laual ja vorst ka leiva peale olemas. :)

Tarmonator
16.08.11, 21:29
mmm...normal. olemasoleva võimalused tuleb alati rahaks teha:)

QKulgur
17.08.11, 00:01
Palju hektari pealt aastas makstakse toetust?

Provoker
17.08.11, 08:15
Kuna meil lisandub ka ebasoodsa ääremaa toetus lisaks standard ÜPT-le jääb hektari summa ~150€ kanti aastas. See siis mu vanamehe jutu järgi .Ise ei ole täpselt vaadanud seda.

Provoker
31.08.11, 19:26
Soovitage asju mida Türgis peaks kindlasti proovima/sööma/kuulama ning millest kaarega eemale hoida?

leits
31.08.11, 19:29
Juua .. perfec koht joomiseks .. ma 5x k2ind vist .. rafting oli ka p2ris kino .. muu suht pask .. sukelduda kannatab ka isegi

Provoker
31.08.11, 19:32
kuna joogid hinnas, siis pisikese auru all olen ma tõenäoliselt kogu aeg :D

ziimukaz
31.08.11, 19:40
Soovitage asju mida Türgis peaks kindlasti proovima/sööma/kuulama ning millest kaarega eemale hoida?
Kasutad ära mõne viimase hetke pakkumise? Päris soodsalt saab ikka praegu neid pileteid, kui nt laupäev sõita, jubedalt isutab ennastki nädalaks sooja kätte minemine :D

Provoker
31.08.11, 19:46
no tegelikult on mul see reis juba kevadest ostetud kuna ei saa nii paugust midagi teha tööinimesena. Enne vaja puhkuse ajad planeerida, kooskõlastada naisega kes omakorda enda tööandjaga kooskõlastab jne. Igatahes on pühapäeval minek. Ilmad läksidki sitaks ära. Sihtkoht siis Alanya kui õigesti kirjutasin.

leits
31.08.11, 19:49
venelasi on sitaks .. see h2irib imo aha noh suve pikendamiseks eprfect koht ka .. ei pea end vigaseks lendama .. sitaks normaalsem imo kui egiptus ..

j2rgi mõelda siis rafting oli ikka sitaks nuts .. külm nats vesi on m2gi jõgedes . aga sitaks fun .. ise sai valida kas oeld 2ses kanuu/systa moodia asjas või suures raftingu paadis

ja obv alanyas kylasta tyrgi mac ka kindlasti ära .. :D

hoss23
31.08.11, 19:49
Käisin ise maikuus ka Alanyas. Suurt sittagi seal jah teha pold, peale joomise ja mere ääres vedelemise. Reisidest kohapeal võtsin selle ''Päev merel'' ja miski pask oli veel. Aga kui miskit ostad, siis ikka tänavalt ja tingi umbes 40-50% alla. Aga nad teavad seal eestlasi ja meile tavaliselt nad kirvest hinda ei pakunudki.

nikitheone
31.08.11, 19:54
a palju mingid odavad pakkumised nt laupäevale praegu on? ala 3+ AI?

Provoker
31.08.11, 20:00
a palju mingid odavad pakkumised nt laupäevale praegu on? ala 3+ AI?

http://www.lastminute.ee/reisid/q=T%C3%BCrgi

sawcrish
31.08.11, 20:11
Kindlasti jäätis kohalik proovi ära, kohalik apelsinimahl super, soovitaks ka Pamukkalet (aga jah pikk sõit sinna sinu sihtkohast)
Kleopatra koobas nuts.

rainer
31.08.11, 21:01
oi jaaa... Pamuukkale on ülikõva koht... täiega võimas tunne on sealt antiik-kreeka teatri otsast alla vaadata. Soovitan ka seda.

türgi saunas käi ära, .. saun ise on temp poolest lahja, aga protseduur ise on omapärane ja lõõgastav. :)

leits
31.08.11, 22:06
oi jaaa... Pamuukkale on ülikõva koht... täiega võimas tunne on sealt antiik-kreeka teatri otsast alla vaadata. Soovitan ka seda.

türgi saunas käi ära, .. saun ise on temp poolest lahja, aga protseduur ise on omapärane ja lõõgastav. :)

Eriti lõõgastav oli see, et "siberi karud" hõõrusid sind :D?

Provoker
31.08.11, 23:10
kuu 35$ miinuses ning volüüm oli olematu. Kuu alguse swing võttis igasuguse grindimise isu ära ja otsisin ise põhjuseid miks mitte mängida. Uuel kuul teeme paremini. Proovin esialgu HU, kuid kui variatsioon tahab mingil hetkel oma võtta, siis tuleb vanade liistude juurde tagasi pöörduda. Hea on see, et limiidis olen nüüd natuke kõrgemal, seega eesmärgini on vähem bb jäänud :) Täna suutsin 96/6 fishile kaotada päris korralikult. 20$ tuli lauda mulle ning läks minema 80+ga Seda siis 140 käe jooksul. Kõik sai alguse sellest kui sain kotti 2nd flush vs nutflush. Ilge hittimine hakkas peale igatahes. igas 15bb suuruses või suuremas potis oli tal rida, trips vms minu 2 paari või tp vastu. Õnneks siiski sain paar fishi veel lauda kes päeva plussi tagasi tõid. Korra mängisin ka vennaga kes bumhuntis, kuid oli 42k miinuses :D Quittis minu 5 käega umbes.

Provoker
02.09.11, 22:41
Täna kuidagi ei tahetud mulle actionit anda. 1,5h ja sain mingi 50 kätt ainult. Igatahes siis istus mulle lauda üks HU rex kes on küll be pigem. Mingi 33k käe peale 1,5bb/100. Tegime natuke mängu ning tulemuseks oli päris kena stack. NL50 laudades kindlasti mu suurim mis seni on olnud. Põhimõtteliselt ma ei pidanud muud tegema kui ainult call nuppu vajutama õigel ajal. Agrotses päris korralikult. 8=)

Tegelikult on siin ka küsimus kohe olemas. Kas agro vastu peaks ise veel agromaks minema, või on õigem lihtsalt momenti oodata. Mul kohati on probleem olnud, et väga suurte fishidega ei saa lihtsalt hakkama. Eile ühega lasin mingi pea 500 kätt ning siis lõpuks sain temalt viimased senid ka kätte. Viimasena reloadis mingi 28,94$ vms. Hemist vaadates aga oli tulemus miinuses kuna rake olin ligi 50$ maksnud. Tegemist oli shortsatckeriga.

164

kardaanirist
02.09.11, 23:16
endal ka probleem HUs agrofishide vastu. iseenesest loogiline oleks kätt oodata ja maha callida, aga tuleb välja, et tihtipeale kaotad väikeste pottidega selle sama raha tagasi.

igatahes edu! ehk kohtume laudades peagi :)

Provoker
02.09.11, 23:37
ma eeslastega ei mängi niiet ei usu et kohtume :cool:

kardaanirist
03.09.11, 00:04
full ring/6max laudades ei bumhundi?

Provoker
03.09.11, 08:57
Hetkel mite, kuigi plaanis on ka 1-2 6maxi lauda hakata kõrvale mängima ajal kui HU actionit vaja oodata.

timz0333
03.09.11, 10:39
OBV lased agrol ennast ise oksa tõmmata. Kui hakkad trikitama ja nõrgemaid drawsid näiteks agrolt mängima inimese vastu kes ei foldi vaid keevitab koguaeg otsa siis avastad ennast mõne käe pärast poole buy ini võrra vaesemalt. Ja siis mõtled poleks ma bluffind oleks ta juba busto.

Priidix
04.09.11, 11:12
Palju õnne, Härra!

Provoker
04.09.11, 11:16
õnne on vaja. Paari tunni pärast minek 8=)

inward
04.09.11, 18:04
Palju õnne ja edu edaspidistes tegemistes.

pikk28
04.09.11, 18:15
õnne ka minu poolt!

Pahvak
04.09.11, 18:34
Õnne!

Relamz
04.09.11, 20:29
Õnnitlused :redface:

Provoker
06.09.11, 16:14
Varjus +35. merevesı +32. joogıd tasuta. p2ıke jne. Pılte eı ole kuna kohalık arvutı on aastast 2001 nıng eı saa dıgıka ühendumısega hakkama.

Provoker
12.09.11, 10:27
Tagasi ning homsest hakkab grind jälle peale. Vb ka täna kui uni ära on läinud. Hetkel igatahes tööle minek. Soovitan kõigile kes tahavad suve pikendada. Suht ehmatus oli tallinnas lenukist tulles külmakätte astuda.

Provoker
19.09.11, 14:06
Eile oli esimene svonks HU-s. tegelikult ei läinud üldse asi hullult mingi -118 ehk 2 BI, aga asja tegi kurvaks see, et kaotasin selle kahele vastasele kellest esimene ostis sisse 12$ga ning teine 17$-ga. Enne seda olin loomulikult paar fishi tühjaks tõmmanud. Seega kaotasin kahele shortile kokku üle 200$. Igatahes otsin kontakte HU sweatimiseks mikogo+skype vms @ NL50 või NL100short lauad. Eelistatult sama või kõrgema limiidi mängijad palun :)

Provoker
20.09.11, 20:41
Tänaseks on pokkerist küll ning tõenäoliselt võtan paar päeva järgnevalt suht vabalt.
Luckbox igatahes on super NL50HU Short lauas.
168
Kahjuks on see siiski mu vastase graafik kes istus lauda 20$-ga. Kurb tõsiasi oli siiski selline:
169

Provoker
28.09.11, 20:44
pool br õhku lastud. Tunne masendav ning welcome NL25 fr.

Provoker
01.03.12, 17:57
Asi nüüd siis nii kaugel oma maa ja muude plaanidega, et lähiajal on veel vaja ~400€ investeerida ning suvel hakata juba kasumit lõikama. Maaostuga joppas nii hästi, et ääremaana ei ole maksukoefitsent suur ja maamaksu seetõttu ma maksma üldse ei peagi :) Samamoodi on mul ka korteriga linnas. Tasapisi olen oma võlgu vähendanud mis tulid kinnisvara soetamisega, kuid sellest on järgi alla 1,5k€ niiet mitte midagi hullu enam. Kevadel lähevad kartulad maha ning loodame, et kasvab hästi ikka. Pikem ilmaennustus lubab kuuma ja kuiva kevadsuve ning põud on täitsa reaalne tulem põllumeestele, kuid mina seda kartma ei pea kuna juba eelmise aasta alguses tehtud investeeringud läksid enamus just niisutussüsteemi soetamiseks põllule. Kui teistel saak väikseks jääb põua tõttu, siis mina seda väga kartma ei pea. Pigem on just hästi kuna on lootust, et saaduste hinnad on siis kõrgemad kui suure saagiaasta puhul. Täna juba tekis mõte ka uus traktor osta, aga hetkel siiski jääb ära kuna piisavalt suure nn hiinaka saab alles 20k€ juures kätte. Tuntud tootja masinat tahad siis korruta veel summa 2 või kolmega.
Pokkerist niipalju, et olen tagasi fr mängimas. Otsin veel ennast. Veebruar lubas alguses väga hästi tulla eriti volüümi osas kui mul oli 10 päevaga mängitud enda tavaline kuu volüüm. Siis mõtlesin, et teen päeva pausi ning ootamatult oli sellest päevast saanud kaks nädalat enne kui uuesti lauda istusin. Selle vahepealse aja raiskasin ajaloolist kangelast ning virtuaalfarmerit mängides. Häbi kohe endal. Vähemalt suudan kasumit mingisugust näidata ja eesmärk igas kuus on cashoutida vähemalt 100€. Töö kõrvalt pole paha kommirahaks. Ülejäänu läheb rolli ehitamiseks. Hetkel roll pendeldab 16 ja 25 mängimise piiripeal.

Kui kellelgi on huvi pikemajaliseks investeerimiseks, siis andke teada. Plaan on olemas, üks partner ka, kuid raha jääb puudu vajaliku sisseseade soetamiseks ideele. Ettevõtte osalust ei jagaks, kuid fikseeritud intressi notariaalse lepingu ja tähtajaga. Pean veel seda partneriga läbiarutama ka korra veel, kuid kel huvi on andke teada. Summa on ~10k€ juurde.

Provoker
06.03.12, 13:54
See kuu on hästi alanud. Volüümi küll ei suuda näidata sellist nagu siinsed topgrinderid aga vähemalt sai eile pisike bet tehtud, et teen vähemalt 40h pokkerit see kuu. Hetkel 11 tehtud ning läheb kiireks kuna töö võtab oma ja kevade tundemärgid on ka juba olemas mis ilmnevad selliselt, et peale tööd on jube isu magama keerata kella 17.00 paiku.

Provoker
06.03.12, 21:15
Nagu eelnev post juba sai kirja on see kuu hästi alanud. Siin ka siis pilt mismoodi täpsemalt:
223

Hetkel siis 15bb/100. Krt saaks ainult nüüd volüümi sisse. Alla 30k käe ma ei ole kuidagi rahul endaga kuu lõpuks, 40k oleks superluks. Püüan näidata nüüd siis kvaliteetmängu vastupidiselt eelmistele kahele kuule kus lasin 16-18 lauda. Nüüd üle 11 laua pole ette võtnud naljalt ja swinge nagu ei eksisteerikski. Limiiti võiks ka vahtada, kuid see krdi NL16 on ikka nii fishine, et seal ma kindalt suudan paremat $/h näidata kui NL25-või 50, aga eks see limiidi vahetus tuleb mingi hetk nagunii ära teha kuna usk ei luba mikros overrolledina mängida :cool:

Provoker
08.03.12, 08:50
Eile keevitasin veel ühe korraliku päeva otsa. Mingi 4-5 BI plussi. Vahetasin ka limiidi ära kuna selectides ikkagi erilist vahet ei ole ja roll täiesti piisav. Hiiter on ikka üsna korralik olnud see kuu ning hetkel juba 17bb/100. Volüüm tõsiküll on alles sinna 10k käe kanti. Samas terve aasta käsi kokku vaadates siis võib öelda, et hiiter oleks nagu liiga pikalt kestnud juba :) aga ma ei kurda :cool:

Owner85
08.03.12, 08:57
graph pane $,nendes blindides näen ainult joont,ei viitsi konvertida et kui ja mis jooks on

Provoker
08.03.12, 09:15
korruta blindid 0,16-ga ja saadki dollarid :)

Provoker
19.03.12, 07:40
3,8/200 tehtud. See siis eesmärk lähema kahe kuu jooksul ja tegemist on jooksukilomeetritega. Eile sai üle 100 aasta paar ringi tehtud ning vaatamata suurenenud kehakaalule et tulnudki väga kurnatuse tunnet peale. Lõpus lasin majaukseni veel 100m sprinti ka :)

Pokkeris oli nädal ja natuke peale tagasi üks 10 BI langus 2k käega kuid sellest olen peaaegu juba suutnud taastuda, samas on veel vaja pressida kuna 40h jääb vastasel juhul tegemata see kuu.

Owner85
19.03.12, 08:54
peale 3.8km tiiru obv et sprindid veel

Provoker
19.03.12, 09:43
peale 3.8km tiiru obv et sprindid veel

Me is not sportsman

Provoker
19.03.12, 10:23
Kellelgi soovitusi mäesuusatamiseks? Nv on minek ja ma ei teagi kas võtta kohe laud või ikka suusad. Kogemust pole ühe ega teisega.

lauri89
19.03.12, 12:04
Lauaga on kindlasti alguses raskem. Ise olen korra mäel ainult lauaga sõitnud, mis välja ei tulnud üldsegi, suuskadega on kergem. Aga usun, et lauaga on funnim kui asja käppa saad.

/Kui suusad siis juba Freeskid, saad tagurpidi ka sõita

ristijeesus
19.03.12, 12:09
Unusta laud ära kui tahad päevast rõõmu tunda. Oli endalgi eelmine aasta esmakordselt mäele minna, võtsin ka suure hurraaga laua, perset, ma ei saand sellele püstigi. Läksin vahetasin suuskade vastu, lasin kõik Kuutseka nõlvad läbi ja oli väga fun.

peete82
19.03.12, 13:34
laud sobib rohkem sihukestele kerge kondiga noortele nagadele. Eriti kui ei oska kah veel. Suusk ikke rohkem sihukese valge ja soliidse inimese asi. Hea tõstukile minna jne :)

oohoh
19.03.12, 14:02
bs,vahet ei ole mille sa võtad, kui oma grupis on mignisugused pädevad sellid suusa või lauaga,saab elementaarsed värgid päris nobedalt käppa saama

Owner85
19.03.12, 17:40
kui tahad persekondi pooleks lennutada siis laud for sure

Relamz
19.03.12, 18:00
3,8/200 tehtud. See siis eesmärk lähema kahe kuu jooksul ja tegemist on jooksukilomeetritega. Eile sai üle 100 aasta paar ringi tehtud ning vaatamata suurenenud kehakaalule et tulnudki väga kurnatuse tunnet peale. Lõpus lasin majaukseni veel 100m sprinti ka :)

Sai ise kah täna käidud üle pika aja jooksmas. Hakkan isegi nädalas 4-5 korda jooksmas käima.

Provoker
19.03.12, 18:17
mul homme järgmised ringid.

Provoker
20.03.12, 18:41
7,6/200 täna tõmbas juba viimane neljandik distantsist hingamisrütmi sassi ning paaril korral tuli ette õhu ahmimist mida püüdsin jõuga kontrollida ning isegi õnnestus. Ei teagi kas oli esimese korra väsimus sees, aga 3,8km aeg oli 22 ja 23 minuti vahel mis ei tundu üldsegi halb sutsakas alla 100kgse mehe kohta. :) Sõjaväe nato aega igatahes hakkan püüdma paari kuu pärast kui eesmärgiks on 3,2km joosta 14,30-ga nagu sõjaväes :) Seal kaalusin 84kg umbes. Reaalselt kui püsivust jätkub hindan enda tulemust kuskile 15 minuti juurde.

KristjanRawk
20.03.12, 18:49
ma pikamaajooksus olin gümnis üsna hea, siis kasutasin sellist hingamist et üks tõmme sisse ja siis kaks kiiret välja, ei hakanud pistma ega midagi 3.2km aeg oli mingi 11.10 vms

Provoker
20.03.12, 18:59
Ma kasutan just pikka hingamist mõlemat pidi umbes 3 sammu sisse ja 3 sammu välja. Kui suu tatti täis jookseb siis läheb segamini, aga tuleb kiirelt tagasi kui samm sättida õigeks. Nats läheb veel aega kuni tõrv ka kopsust jeehat tõmbab :) See aasta kokku ~1-2 pakki vast suitsu teinud niiet edusammud selles valdkonnas ka.

Godspeed_EJ
20.03.12, 20:47
7,6/200 täna tõmbas juba viimane neljandik distantsist hingamisrütmi sassi ning paaril korral tuli ette õhu ahmimist mida püüdsin jõuga kontrollida ning isegi õnnestus. Ei teagi kas oli esimese korra väsimus sees, aga 3,8km aeg oli 22 ja 23 minuti vahel mis ei tundu üldsegi halb sutsakas alla 100kgse mehe kohta. :) Sõjaväe nato aega igatahes hakkan püüdma paari kuu pärast kui eesmärgiks on 3,2km joosta 14,30-ga nagu sõjaväes :) Seal kaalusin 84kg umbes. Reaalselt kui püsivust jätkub hindan enda tulemust kuskile 15 minuti juurde.

Alguse eesmärk ei tohi kindlasti olla võimalikult kiiresti X distants läbida vaid pulssi joosta, muidu sellest suurt kasu pole. Kui pulsikell olemas, siis ära pulssi üle 150 lase ning jookse/kõnni vähemalt 30min järjest, et süda tugevamaks treenida ja trennist ka reaalset kasu oleks.

jrgn hell
20.03.12, 20:55
ZXJA0ZLkcgY

Ma jooksne suht alati selle taktis. Kuidagi hästi sobib, ja muusika nagunii rohkem taustaks, kuna rohkem on see aeg, kui saab muud asja, mida vaja, läbi mõelda ja ei keskendu väga muusikale.

Kui on mingi hea playlist, siis on jooksurütm vastavalt laulule. 30sec to marsi this is wari ülesehitus ja tine tempah hypest hype ka sellised, et alguses hakakd vaikselt peale ja kui kuulama jääd, siis varsti jooksed juba ilgelt kiiresti.

Provoker
21.03.12, 19:07
11,6/200 tehtud.

Provoker
30.03.12, 07:46
Niih. Vahepeal sai 4 päeva suusatamas käidud Soomemaal. Elus esimest korda siis olin kahe lauajupi peal ning väga konkreetset käblat ei pannudki mäel kõikide päevade jooksul. Paaril korral külg läks küll maha, aga see pigem liiga kõva kallutamise tõttu. Keeruline on püsti jääda kui hooga keerates on õla ja mäekülje vahe 20cm :) Aga mulle meeldis piire kompida ning teisel päeval juba ütlesid osad kogenumad kaaslased, et täitsa hästi liikusin. Sai ka siis MK etapi nõlv ära proovitud mis oli oluliselt kiirem kui teised nõlvad.

Täna siis plaan jooksukilomeetreid edasi kütta ning isegi võibolla tiba pokkerit mängida. Paar päeva jooksust jäi nüüd vahele reisi tõttu ja tagasiolles sellepärast, et suuskadel olles tuli vasakusse kanda miski imelik valu sisse mis võis olla põhjustatud esimesel päeval kehvalt kinnitatud saapaklambrist.

Provoker
30.03.12, 20:38
15,6/200

Provoker
01.04.12, 18:55
19,9/200

Provoker
09.04.12, 19:37
Täna siis distantsi rekord 5.9km ehk siis 25,8/200 tehtud. Kui viitsiks pokkerit ka mängida oleks elu lill. Hetkel kuu mingi 4 BI miinuses 5k käe kanti.

Provoker
24.04.12, 07:50
29,8/200 tehtud ja tagasi 6maxi juures.

Provoker
26.04.12, 19:16
35,2/200

Provoker
03.05.12, 21:40
40,6/200 tehtud. Kuidagi aeglane on see tempo eesmärgi täitmise suunas, kuid lisamotivatsioonina võtan vist kavasse selle ürituse: http://www.jooks.ee/olympiajooks/index.php
Distants tundub täpselt paras ning ideaalis peaksin enne kuupäeva veel jõudma ~10 korda trenni teha. Seni pole veel trenniga 10kmni jõudnund, pigem sinna poole kanti sellest distantsist, aga lõpetades on tunne, et jõuaks veel. Seega lootused on suured esimeseks ametlikuks võistluseks. Hetkel veel ootan ka kaashuvilisi kes pidid endast teada andma.

Pokkerist niipalju, et miinust ei tooda ja hõisata ka väga ei saa millegi üle.

ranka
04.05.12, 20:40
Käisin ka täna jooksmas, ma pakun et mul kilometraaz alustamise algusest samasse suurusjärku. Kuna viimased aasta-kaks suht palju alkoholi kuritarvitanud, suitetanud ja vähe liikunud siis tahest tahtmata oli vorm maas aga mitte midagi väga hullu ning alustasin 3-5km ringidega. Eelmine kord oli võhm väga hea ja täna läksin 7km ringile ja suutsin selle suht lõdvalt läbi joosta, pärast jooksu tassisin veel õrnemast soost kamraadi ratta viienda korrusele, kes rattaga kaasas sõitis.

Su pakkumise üle mõtlen ja selgub tõenäoliselt järgmise nädala-kahe jooksul. Kui tulengi jooksma siis ei tule võistlema (loe: spurtima) vaid lihtsalt osavõtma :)

EDIT: uurisin ja peokuningas pidi ka sellel jooksul osalema.

Provoker
04.05.12, 21:21
ma arvan, et ma kulgen sellel rajal. Spurtimiseks pole vormi :)

ranka
04.05.12, 22:02
Võtan omale selle eesmärgiks aga mitte lubaduseks :)

Provoker
08.05.12, 13:17
47/200 :)

Pumper
08.05.12, 13:22
päris hea winrate

Provoker
13.05.12, 14:45
53,4/200 täna peaks veel juurde tulema kuna see paari päeva eest joostud.