PDA

View Full Version : Rage ja kotkas1000 NL100FR video



Rage
17.03.11, 09:02
Mõtlesin, et tõstan oma blogist selle video siia:

Lõpuks võtsin käsile ja vaatasin selle video veelkord läbi nii, et samal ajal ka mõningaid olukordasid ja käsi ise ka notepadi kommenteerisin.

Video siis uploadisin siia: http://rage.ee/pics/pokker/Rage_kotkas1000_NL100FR.wmv

Video võib vabalt kasutada ka pokkeriprod.com õppevideode hulgas.

Minu enda kommentaarid:

Laudade valik oligi tol õhtul niru, ühe video pidin ära katkestama, sest lauad lagunesid lihtsalt ära, siis tunnike hiljem alustasin uuesti nii, et kuus lauda video jaoks + pidevalt ka 2-3 lauda teisel ekraanil lahti, et vajadusel saaks uue laua video aknasse tõsta kui mõni laud ära lagune. ühesõnaga ei tableselectinud, tahtsin lihtsalt video ära teha.

cbeti suuruste osas olen kommenteerijaga nõus, seal on mingi leak, praeguseks hetkeks juba olen cbetid veidi väiksemaks teinud.

3:00 44 - varaselt positsioonilt avasin 44'ga 4BB kuna tegemist on deep lauaga, kui limbiksin sisse, siis oleks mu käsi liiga lihtsalt loetav ja enamikega nii deep stackid, et foldima ei hakka, teen mingi aeg oma HEMist EP analüüsi kas ja kuidas mul sealt väikesed pocketid toidavad.

7:05 JJ - nõus kommenteerijaga. Mida me squeeze peale teeksime, kui callime ja keegi blindidelt paneb otsa?

15:17 KK(CO) - Ei olnud 3betitud pot, fish limpis, mina tõstsin, kõik callisid. Ja nomaitea, ma arvan et see KK sai hästi mängitud va turni shove, turnis oleks võinud rahulikuma valuebeti teha.
Flopis callimise osas maitaha seal näha regulari ja teist fishi veel midagi tõmbamas, mis ma turnis teen kui mastikaart tuleb ja 4way pot on?
Mis ma teen kui turnis A tuleb 4way potis? kui EP fishil on AJ vms, no siis on cooler kui hitib turni oma A, aga kui teisel fishil on mingi AQ ja
hitib turni oma A, siis ma ütleks, et ma lasin tal ise seda A'd sikutada. Ühesõnaga ma vist ikkagi mängiksin seda kätt flopis reraisedes.

33:00 JQs - callisin kuna fishi suhtes oli positsioon + teine fish oleks ka võinud veel sisse kelle suhtes oli positsioon, top pair monoflopis hittida,
imho oli ka cbet väga hea suurusega 19 taalasesse poti 11 taala, fishi stack oli nii väike ka, et ei taht ennast ära commitida turniks.

35:00 KQo(SB) - no jusht istusin lauda, state veel ei olnud vastase kohta ilmunud, veidi liiga tight jah, call oleks hea olnud.

40:45 KK(BB) - PL'ga oli tegemist, ma ei saanud preflopis limpereid suuremalt tõsta, olekski 5-6BB peale tõstnud.

56:30 KJo(MP2) - ma küll ei cbetinud vaid panin ise kui villain ei cbetinud, aga seleta oma mõttekäiku miks nüüd 7 taalases potis cbet 5 taala ja miks turnis veel suuremalt kui ma panin? Mõnes kohas jäi mul arusaamatuks, miks cbet 4,5BB ja mõnes kohas räägid et 6BB oleks hea.

1:02:00 KQs(BB) - kuna ma jälgisin parasjagu seda AK kätt teises lauas, siis selles lauas kogemata ise eksisin, arvasin et ma olin preflopi agressor ja vaja cbet teha, aga kui oma donkbeti olin ära teinud, siis märkasin viga, aga kuna juba olin kätt nii mänginud, siis pidin turnis ka paugutama.

1:05:50 AKs(CO) - tegelt kui mastapupa state vaadata, siis ta ikkagi 3betib harva ehk tegelikult see minu 4bet oli suht piirjuhu peal, seekord läks läbi, aga nii tight 3betija peale CO pealt AKga vast bustoks ei lähe, samas BTN/SB/BB pealt anytime.

Q9o(CO), 42s(CO) 75o(CO), 68o(BTN), 63s(BTN) jne.. maitea ma ei taha mängida selliste kätega fishi vastu, enamasti ma vaatan fishi fold2cbeti stati, kui see on suur, siis ma mängin ta vastu, aga muul juhul ma ei armasta sedasi postflopi mängida, isegi ühe paari hittides ma ei tea nüüd kas fish teise barreli peal foldib oma top pairi vms mudru jne, arvan et on paremaid spote kust fishi käest raha kätte saada ja pigem mängiksin fishi vastu suurt poti, selliste rääbistega ma ei julge poti suureks ajada..

cbetid fishide vastu, alati teen suuremalt kui on käsi või lootusi improveda oma kätt, fishi jaoks ei ole tähtis kui suur see bet on ja ta ei hammusta
ka batternist läbi. See ku mul 8-high flopis topset panin suurelt, sest vahet pole kas 4 või 8 taala, fish callib täpselt sama rangega, parem ajan kohe
poti suureks ja panen ta näiteks flushitõmmet suurelt kinni maksma.

Miks ma fishile turnis vahest jätan 0,80 taala vms alles mitte ei pane allini, see on nii väike summa, fish ei märka tihti ei enda ega vastase stackide suuruseid, aga märkab ta seda küll, kui call nupu asemel on ALLIN nupp ja see paneb ta mõtlema + vahest on fishil mingi haige käsi, mida ta tegelt ei tahaks näidata kui jusht ei hiti a la 39s ja mastitõmme ei tule riverisse kokku, siis ta ei taha seda turnis avada, kui jätan paarkend senti alles, siis on ta callib turnis oma drawga lightimalt, isegi kui riveris oma busted draw foldib.

Aga põmst oli videost ja kommentaaridest parasjagu abi, cbeti suuruseid olen kohandanud ja hiliste positsioonide ranget olen veidi laiemaks tõmmanud, aga fishide
vastu teen endiselt suuremaid cbetisid kui on käsi vms ja rääbiseid ei tiku fishi vastu mängima kui ta cbetile ei foldi.

Nii et olge aga julged ise omaltpoolt kommenteerima.

flipmachine
17.03.11, 14:51
Kas ainult minul või tõesti peaaegu võimatu näha beti suurusi ning state ?

kardaanirist
17.03.11, 15:46
beti suuruseid veel näeb, aga statte on tõesti halvasti näha. hakkan ka kohe vaatama.

Rage
17.03.11, 16:06
Kas ainult minul või tõesti peaaegu võimatu näha beti suurusi ning state ?
sõltub vast arvutist ja resost, mul fullscreenis on kenasti kõik näha. Järgmise video siis renderdab 2000+ pixlina

Tigrano
17.03.11, 18:13
Sõltub tõesti vist arvutist, mul oli ainult natuke udune.

pikk28
17.03.11, 18:42
mul jumala korralik

flipmachine
17.03.11, 18:47
Ma hakkasin vaatama suure monitori tagant ja seal ok. Kotka hääl on kommentaatorina super.

suitsutihane
17.03.11, 19:41
lahe video, late position olid üllatavalt tight :O, see ''mitte ALLIN vaid jätan paar kopikat stacki'' tehnika on endal ka kasutusel fishide vastu, see säästab mängijat ennast ka, psühholoogiliselt, raske sita jooksu üle nuriseda kui EV joon ka taevast alla tulistab :D väga meeldis video ja väiksed pocketid paljudes laudades ei lähe enam insta open raiseks EP. pidasin videot enda jaoks harivaks niiet aitäh Ragele ja Kotkale!

harryahven
17.03.11, 19:51
Ma hakkasin vaatama suure monitori tagant ja seal ok. Kotka hääl on kommentaatorina super.

+1

Roomet
18.03.11, 05:26
Väga hea video. Aga nagu ka Ragel, tekkis ka minul kohe sama küsimus, nimelt väitsid videos, et fishe peaks julgelt isoleerima päris marginaalsete kätega. Samas raske on neid 8 kõrgeid kasumlikult mängida, kui nad ei foldi. Ise vaatan ka fold to cb statsi, kui neid käsi mängin.

Ja selle fishile mõne sendi alles jätmise suhtes olen ka täiesti poolt, kasutan ise ja argumendid nimetati juba eelpool. Igaljuhul tänud hea video eest.

Fortune
18.03.11, 06:26
Väga hea video. Aga nagu ka Ragel, tekkis ka minul kohe sama küsimus, nimelt väitsid videos, et fishe peaks julgelt isoleerima päris marginaalsete kätega. Samas raske on neid 8 kõrgeid kasumlikult mängida, kui nad ei foldi. Ise vaatan ka fold to cb statsi, kui neid käsi mängin.

Ja selle fishile mõne sendi alles jätmise suhtes olen ka täiesti poolt, kasutan ise ja argumendid nimetati juba eelpool. Igaljuhul tänud hea video eest.

ma olen sulle seda ka mitu korda öeld, et point poja:biggrin: on selles, et kuna sa mängid paremini kui fishid, siis otsi alati kohti kus sul on veel parem eelis fishide vastu ehk siis positsioonis mängides ja selleks piisab ka igast 86s ja asjadest. suht ainuke asi mida peaks arvestama on see, et obv ei ole mõtet 30-40bb fishi väga lightilt isoda, kuna neil stäck väike ja siis aint flopimäng ja 8 higha keeruline fishe üle mängida, aga suuremate stackidega fishe tuleb obv väga lightilt abuseda, sealt see põhipapp tulebki.

Rage
18.03.11, 15:51
ma jään enda stiili juurde.. fishi vastu tahan mängida suuri pote.. ja kui fish on station või ei foldi cbetile, pole mõtet oma madala rääbisega ta vastu mängida...

noname
18.03.11, 19:17
ma jään enda stiili juurde.. fishi vastu tahan mängida suuri pote.. ja kui fish on station või ei foldi cbetile, pole mõtet oma madala rääbisega ta vastu mängida...

Kahjuks ei ava Sinu antud lehekülge:frown:

ristijeesus
18.03.11, 19:41
Sa ära hakka seda avama, see pole lehekülg, vaid paremklõps ja pane fail tirima.

Ingvar78
19.03.11, 00:16
Väga lahe video, tänud teile! :)

taasver
20.03.11, 17:36
Sai ka vaadatud ja mõningad asjad kõrvataha pandud. Aitäh!

..ja ei tea kas peaks ise ka BTNi openi ja sb steali 2xbb peale viima.

Tigrano
20.03.11, 18:14
SB steal 2xbb tundub ylikahtlane, ise bb ei foldiks vist kordagi sellise asja vastu.

kardaanirist
20.03.11, 18:56
tundub jah selline psühholoogiline värk. endal oleks ka väga raske vähegi mängitavat kätt 2bb steali vastu foldida.

5lehte
20.03.11, 21:01
Katsetan ka viimasel ajal seda erinevat BTN steali suurust. Paljud just sellised nats kaotavad vastased teevad väga lighte 3bet BB ja SB-lt. Tõstavad 2bb pealt 7bb-le. Nende vastu sobib see 2bb steal hästi kui ei taha foldida 3betile ja 4beti ka just ei taha teha.