PDA

View Full Version : FTP 2+0.2$ ME turniir 3,5k GTD ITM



bi0hazard
20.03.11, 01:28
Situatsioon siis järgnev, oleme rahades ning koht oli 60/370 vms. Ühesõnaga oleme suht heal positsioonil.
Ennem on silma jäänud A6o shovemisega oma stäkiga, ühesõnaga suht selline omamoodi vend, paras debiilik kui natuke rohkem kriitiliseks minna.



No Limit Holdem Tournament
FullTiltPoker (http://weaktight.com/ftp/)
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)
$3,500 Guarantee

Stacks:
UTG CaReNzA (45,430)
UTG+1 pokerbull666 (89,341)
MP1 an waray (52,768)
MP2 ugo1014 (34,828)
CO bi0hazard (69,690)
BTN DandMRolltide (59,738)
SB 4offakindAA (49,521)
BB mr_cerebro (15,702)

Blinds: 800/1,600 Ante 200

Pre-Flop: (4,000, 8 players) bi0hazard is CO 7:diamond: 7:club:
4 folds, bi0hazard raises to 3,433, 1 fold, 4offakindAA calls 2,633, 1 fold

Flop: 9:spade: 8:spade: 3:heart: (10,066, 2 players)
4offakindAA checks, bi0hazard bets 6,400, 4offakindAA calls 6,400

Turn: 4:heart: (22,866, 2 players)
4offakindAA checks

Final Pot: 22,866





What next ?

adam_q
20.03.11, 03:15
Ennem on silma jäänud A6o shovemisega oma stäkiga, ühesõnaga suht selline omamoodi vend, paras debiilik kui natuke rohkem kriitiliseks minna.


lol

aga kui käest rääkida, siis TRAPIB 100%!!

chipped99
20.03.11, 08:26
Mulle tundub et tõmme, kuna tal oli võimalus flopil check raiseda aga ei teinud seda, ja oli võimalus turnil välja panustada.
Turnil checkin ja loodan et saan tasuta showdownile. Panuse peale arvatavasti foldin.

Murdock
20.03.11, 10:20
turni checkiksin järgi ja normaalse riveri korral panustaks ise,aga mitte suurelt.

redddman10
20.03.11, 14:18
kui võimalik siis checkiksin lõpuni selle käe.stäkid piisavalt deepid ja sulle ei ole ükski kaart hea enam riveris IMO.fish callib su tõste ka A9 A8 maha.

Rigged
20.03.11, 14:23
Checki maha või panusta turnis vähe, et FDlt valuet saada ning takistad tal missed drawd nii riveris bluffida

bi0hazard
20.03.11, 14:34
Kuidas mina seda mängisin

turni checkisin, riverisse kukkus 2c vist, härra ''Perfect'' checkis ning panin for value 14.xxx, vend snappas ja näitas A6o.

Comments ?

Rigged
20.03.11, 14:50
Riveris nii suur bet tähendab pmst seda', et muudad oma käe bluffiks, see et ta hetkel sellise beti A6ga callis on lihtsalt korralik joppamine

KristjanLaas
20.03.11, 14:56
Riveris nii suur bet tähendab pmst seda', et muudad oma käe bluffiks, see et ta hetkel sellise beti A6ga callis on lihtsalt korralik joppamine

Ei nõustu, just meie liin ei ole loogiline ja vastased callivad lightimalt just sellel põhjusel. 8 ja 9t seal alati kartes kaotame päris palju valuet (eriti kui ta veel checkib riveri) ja seal merge betida on väga hea, vahel harva folditakse parem käsi, mõnikord callitakse paremaga, tihti callitakse sitemaga ja tihti lihtsalt folditakse.

Rigged
20.03.11, 15:19
Mitte mõnikord ei callita paremaga, vaid enamjaolt callitakse paremaga, olgem ikka reaalsed, 2 taalane turniir, mängijad enamjaolt on sellised, et....mul on päris hea paar, callin, mul ei ole midagi, foldin. See, et hetkel saime A6 käest calli oli vaid sellepärast, et tegemist oli täieliku tolvaniga.

Ma ei nõustu absoluutselt sellega, et riveris selline suur bet on hea ning "kartes" kaotame palju valuet.

/me mitte ei karda, vaid mängime optimaalselt.

Kui panustad riveris 1/5 pot beti, võid saada tihedamini sitemalt calli(hoiad range laia), suure beti juures läheb range kitsaks

Rõhutan seda, et ei tasu liialt leveldada.

bi0hazard
20.03.11, 18:07
Ma mainisin, et tegemist oli ehtsa Tivoli direktoriga ning A6o oli shovenud pre oma korraliku stäkiga, ilmselge,et vastas on ju mitte kõige kainema mõistusega noorhärra.
Ma ei usu, et ta elusees seal checkiks 3 korda järjest oma made-handiga, never ever, see hüdrovaalruudus tahaks raudselt valuet võtta ning paneks juba varasemas faasis nuppe.

KristjanLaas
20.03.11, 18:16
Mitte mõnikord ei callita paremaga, vaid enamjaolt callitakse paremaga, olgem ikka reaalsed, 2 taalane turniir, mängijad enamjaolt on sellised, et....mul on päris hea paar, callin, mul ei ole midagi, foldin. See, et hetkel saime A6 käest calli oli vaid sellepärast, et tegemist oli täieliku tolvaniga.

Ma ei nõustu absoluutselt sellega, et riveris selline suur bet on hea ning "kartes" kaotame palju valuet.

/me mitte ei karda, vaid mängime optimaalselt.

Kui panustad riveris 1/5 pot beti, võid saada tihedamini sitemalt calli(hoiad range laia), suure beti juures läheb range kitsaks

Rõhutan seda, et ei tasu liialt leveldada.

Mina ei rääkinud beti suurusest vaid sellest, et riveril võiks siiski betida mitte maha checkida.
Riveri hea betsize on hoopis teine teema ja suurel/väikese betil on mõlemal omad plussid ja miinused.