PDA

View Full Version : $57.5 HUSNG [Turbo]: Matchi alguses saan check-raise, riveri mäng?



ranka
21.03.11, 08:11
Vastasega mänginud 7 kätt, pole ühtegi readi.

Sharkscope kasutaja mul puudub aga cashgames on ta 200k käe jooksul -0.2PT/BB. Ehk võime siis öelda, et tegu on break-even mängijaga, kes midagi mängust jagab. Samas on cashgame readid turniiri mängijate suhtes eksitavadj a võib turniiridel olla päris osav. Seega donk ta kindlalt ei ole.

Turni betsizing on ka vist halb, sest ta check tähendab, kas annab alla/sai nõrga showdown value või hoopis trappab. Seetõttu äkki oleks parem bettida midagi väikest, et induceda absoluutselt kõikidelt ta kätelt raise (monsters to airs) või overbettida all-in, et las leveldab end callima.

Poker Stars $55.00+$2.50 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1241296 (http://www.handconverter.com/hands/1241296)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BB: t1640 82 BBs
Hero (BTN/SB): t1360 68 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with Q :spade: K :spade:
Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) K :heart: 3 :heart: 5 :club: (2 players)
BB checks, Hero bets t60, BB raises to t180, Hero calls t120

Turn: (t440) 4 :diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets t280, BB calls t280

River: (t1000) T :heart: (2 players)
BB bets t390, Hero ??? ??? ???

ranka
21.03.11, 08:16
Üks küsimus veel: kui ta oleks checkinud riveri, ma oleks riveri järgi checkinud, sest ma ei näe eriti nõrgemaid käsi mis riveril callivad ja teiseks ma oma bet/call F, bet T ja bet R mänguga esitlen väga tugevat kätt. TP, kaks paari, kolmik, masti, read.

alaska
21.03.11, 09:34
Flopist 3bet ja call shove?

ranka
21.03.11, 09:53
Flopist 3bet ja call shove?

See line on minu arvates kasumlik line aga mulle see eriti ei meeldi, sest tundub liialt flipilaadne olukord ning board ei oel ka mis teab ohtlik, kus paljud turnid oleksid küsitavad ja teiseks tal on endal siin rohekm TP või madala FD tüüpi käsi, mida ta võib 3betile foldida.

Seepärast meeldib call rohkem ja safe kaardiga ma lükkan meelsasti stäkid sisse (kui ta oleks turni bettinud siis tõenäoliselt oleksin shovenud). Saame blank kaardiga sama palju raha KX käelt, rohkem raha bluffidelt/semibluffidelt parema equitiga ja laseme tal teha suurema vea. Kahe paari vastu stäkiksime anyway ära.

Kui turn scare kaart (ärtu siis antud juhul ja ka äss) siis tõenäoliselt floadin ühe tänava veel. Kui tal endal on kaks paari/set/KX siis ta peab ise ka natuke kartma ärtut, teiseks ei eelda eriti 3 barrel pure bluffe sellisel laual õhult vaid pigem need ikka on top paarid, mastitõmbed, tugevamad käed. Sel juhul saame ohtliku kaardi tulles riveril teha suht safe foldi, ohutu kaardiga jällegi päris hea stack offi.

MeelisV
21.03.11, 13:35
Kui vastane on selline norm/mõtlev, siis võib see riveri bet olla just ideaalne value bet, millega ta võiks KX käest calli saada. Tõenäoliselt mõtlev vastane arvakski riveril, et KX on kõige tõenäolisem mis Herol on. Paneks vastase mingi Ah2h, Ah6h, Ah7h või KT vms peale- kuid samas selliste kätega tahaks turnis uuesti betida. Võibolla siis lihtsalt FD millega ta otsustas turni beti maksta.
Arvan, et siin saaks hero foldi teha kuid usun, et ise calliks maha.

tolmuahv
21.03.11, 15:54
Mängu käigus calliks riveri vist 95% kordadest. Rahulikult üle mõeldes tahaks foldida. Me ei beati absoluutselt ühtegi kätt, millega villain valuet võtta tahaks. Ja bluffi jaoks on ta bet liiga thin. Ta paneb täpselt nii palju, et me any K selle kinni maksaks.

alaska
21.03.11, 16:04
Minuarust teil liiga tugevad ranged HUSNG kohta. Mäng käib siiski enamasti alla 50bb deepina, flopist tuleb meiega allin iga K, väga tihti mastitõmme. Samuti ei meeldiks mulle see passiivne image, mis me saame, kui see käsi showdownile jõuab. Kui tal pole midagi, siis ta niikuinii rohkem raha sisse ei pane.
Oleks vastase kohta infot, oleks teine lugu. Aga muidu, TOP pair, also known as the nuts.

ranka
21.03.11, 16:20
Minuarust teil liiga tugevad ranged HUSNG kohta. Mäng käib siiski enamasti alla 50bb deepina, flopist tuleb meiega allin iga K, väga tihti mastitõmme. Samuti ei meeldiks mulle see passiivne image, mis me saame, kui see käsi showdownile jõuab. Kui tal pole midagi, siis ta niikuinii rohkem raha sisse ei pane.
Oleks vastase kohta infot, oleks teine lugu. Aga muidu, TOP pair, also known as the nuts.

No kui ta läheb broke any K-ga flopil siis läheb ju samamoodi ka turnil ning kui tal midagi ei ole siis sellepärast ma callingi, et bluffidelt raha saada või ei ole nii?

tolmuahv
21.03.11, 17:17
Alaska,
Kui sa oleks ise mastiostul olnud ja mast riverisse kokku tulnud, millega sa valuet võtaks? Kui palju? Või kui sa oleks flopil teinud c-r KT-ga ja riverisse 2paari hittinud, siis palju sa vbetiksid? Minu meelest villain teeb täpselt seda. Ta teab, et me tahame K-ga callida riveril ja paneb piisavalt vähe. Kui tal endal nt. K9 oleks seal, siis ta annaks meile võimaluse bluffida või flushi reppida ja peaks võtma c-c liini. Mida rohkem ma seda kätt vaatan, seda vähem ma tahan callida. Aga mängu käigus kontrollin tavaliselt ikka ära ja ütlen endale, et "ma ei saanud siit käest enam kuidagi välja". See võib olla leak, mis häid ja keskpäraseid mängijaid eristab HU SNG-s.

timz0333
21.03.11, 18:19
Ma mängiks ka seda TP tugevamalt siin flopist alates. 180 to 450 ja ARRR in. Palju nõgemaid kunne on ranges, see river lead on imo üpriski tihti kehvem kuningas mis blokeerib kõige vastu.

alaska
21.03.11, 18:26
Kui on hea mängija ja õhuga checkraises, siis annab ta tavaliselt turnis alla. Olukord oleks teine, kui me oleksime talle juba barreldamise peale foldinud, mastitõmbeid passiivselt mänginud, siis saame ta ranget laiendada ja bluffidelt valuet võtta. Mängiks seda kätt nagu ranka tegi siis, kui oleks K alla J kickeriga. Riveris selliseid call me bette ei calliks.

Roland
21.03.11, 19:36
Minuarust teil liiga tugevad ranged HUSNG kohta. Mäng käib siiski enamasti alla 50bb deepina, flopist tuleb meiega allin iga K, väga tihti mastitõmme. Samuti ei meeldiks mulle see passiivne image, mis me saame, kui see käsi showdownile jõuab. Kui tal pole midagi, siis ta niikuinii rohkem raha sisse ei pane.
Oleks vastase kohta infot, oleks teine lugu. Aga muidu, TOP pair, also known as the nuts.

Täpselt. Flopist rahuliku südamega nupud sisse kui lastakse. Ainult maniaki või väga tuttava vastasega mängiks nagu ranka. St, plaan oleks selle käega träppida. Riveris kipun isegi liiga palju callima selliseid bette.

fyte
21.03.11, 20:53
Oleneb ju mis levelil vastane mõtleb, kui rohkem advanced tegelane, siis ta ju võibki nii väikselt bettida, teades et ta bluff peab kõigest 28% ajast töötama, et kasumlik oleks.