PDA

View Full Version : POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka & Peokuningas kommenteerimas MeelisV mängu (2. osa)



ranka
21.03.11, 22:20
http://www.youtube.com/watch?v=LdOnxBhGEbw&feature=player_embedded#at=61

Kahe osaline video, kus foorumikasutaja “MeelisV” mängib 50NL ($0.25/$0.50) Heads-Upi Full Tilt pokkeritoas erinevat tüüpi vastaste vastu. Tema mängu kommenteerivad foorumikasutajad “ranka” ja “peokuningas”. Peokuningale oli see esimene kord kommenteerimaks kellegi teise mängu video vahendusel ning lisaks oli ta veel natukene haige Täispikka videot näeb SIIT. Täispikka videot näeb SIIT.

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2011/03/21/50nl-hu-ranka-peokuningas-kommenteerimas-meelisv-mangu-2-osa/)

Täispikk video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/videos/show_video?video=vmeelis-kaks-21-03-2001

MeelisV
21.03.11, 23:29
Teises videos nii palju huvitavaid kohti ei olnud kui esimeses, aga vast norm video tuli sellegipoolest :)
Kui nüüd videot vaadata, siis PoF betsizing tundus tõesti natuke väike kohati. Üritan seda korrigeerida jällegi :D
Siis vahepeal oli mõtlemis kohad videos ja panite video pausile ja analüüsisite mingi minuti ja jõudsite järeldusele, mida teha, kui palju bettida vms. Ning siis video uuesti tööle ja ma mõtlen alles, ning te et, noh tee juba seda, kuigi mul oli alles mõtte koht. See oli natuke naljakas :D
Siis video alguses ka JJ ning 4beti aeg oli- ma 4bete ei tee kunagi `insta`. Kõikide 4betidega ootan mingi 7-10 sekki, sest olen nii harjunud ning ei taha `timing telle` kellegile anda, kui on näiteks vaja natuke kauem mõelda, stackide suurusel silm peal hoida või riide meelde tuletada.

Video lõppu magus 1outer beat :D

Roland
22.03.11, 00:58
Teine video oli minu arust palju parem. Eriti meeldis jutt betsizingu ja donkbettide teemal. Selline kooliõpetajalik stuff. Mis sa teeksid, ah ah? :D Soovitan julgelt algajatest sõpradele.

Char
22.03.11, 15:30
miks sa lauas ~80 bb istusid?

EDIT: aa juba kommenteeriti , et kavalalt tegid

MeelisV
22.03.11, 19:18
miks sa lauas ~80 bb istusid?

EDIT: aa juba kommenteeriti , et kavalalt tegid

Tavaliselt istun kohe lauda 100 bb, aga kuna tegin videot, siis ei viitsinud nii kaua oodata ja sellised 80-90 stackised saavad paremini actionit kui fullstackid. Ning sellega ei kaota suht midagi, sest peale esimest kätt on auto top up niikuinii :) Kuigi mõned vastased on siis minema ka tõmmanud kui top upi näevad.

5lehte
23.03.11, 00:10
Vaatasin ka video ära ja läksin kohe esimest korda HU-d proovima. Kuidas vastaseid valite, kas istute ise maha ja ootate sobivaid ja ebasobivatega keeldute viiskalt mängimast? Või valite juba laudades istuvad välja? Kes mulle sobisid tõmbasid jeed lauast va. üks kes esimese käega maja välja võlus ja obv alles siis rahaga jooksu pani.

MeelisV
23.03.11, 02:52
Istu ise lauda ja jää ootama, sest enamus kes istuvad on regularid. Kui keegi vastu istub, siis lase nimi PTRist läbi ja vaata kui hea mängija on. Kui on HUs breakeven või võitev, siis lihtsalt mine ära ja istu uude lauda.

qbj0hn
24.03.11, 15:52
Kui rahategemise eesmärgil mängida siis teoreetiliselt kui vaatad,et vend kaotab -10bb/100 siis peaksid mõtlema,et kas sa lepid HU-s 10bb/100 winratega ntx.
Ise üldiselt kui HU-d starsis mängin siis alates -20bb/100 looseritega teen.

5lehte
24.03.11, 20:41
Ok, tänud. See winrate teema ka HU-s veel võõras. Aga esialgu proovin lihtsalt kohaneda mänguga.

pastilaa
24.03.11, 21:00
Kui rahategemise eesmärgil mängida siis teoreetiliselt kui vaatad,et vend kaotab -10bb/100 siis peaksid mõtlema,et kas sa lepid HU-s 10bb/100 winratega ntx.
Ise üldiselt kui HU-d starsis mängin siis alates -20bb/100 looseritega teen.


Võibolla eksin mina, aga tundub suhteliselt imelik mõttekäik. Esiteks dongid mängivad tavaliselt vähem käsi ja see negatiivne winrate on väga ebatäpne. Teiseks sõltub see peamiselt tema senistest vastastest, mitte tema enese oskustest. Võibolla mängis pikalt suht vähevõitva regulariga, kes ei suutnud rohkem temast välja pigistada etc. Seega -10bb/100 ja -20bb/100 vennad on mõlemad ühtmoodi kehvad vastased ikka.

qbj0hn
24.03.11, 21:30
Seda küll yep.
Lihtsalt mängijate pool NL50 HU tasemel on meeletult suur,seega miks mitte mängida kehvemate mängijatega kui on võimalus :)