PDA

View Full Version : NL10 QQ vastamisi c/r-ga



rainer
24.03.11, 21:05
Viimasel ajal olen üha tihedamini vastamisi check/raisedega

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($10.15) 20/13/3.0 flopi c/r 6% 290 kätt
UTG+1 ($3.52)
CO ($10.87)
rainer (BTN) ($10)
SB ($2.25)
BB ($11.25)

Pre-Flop: ($0.15, 6 players) rainer is BTN Q:heart: Q:diamond:
UTG raises to $0.30, 2 folds, rainer raises to $1.15, 2 folds, UTG calls $0.85

Flop: 3:spade: 5:spade: 4:club: ($2.45, 2 players)
UTG checks, rainer bets $1.70, UTG raises to $4.20,

Kas teie jaoks on need situatsioonid easy? Ma kasutan peaaegu alati oma timebanki lõpuni, sest päris palju tricky mängijaid on trios.

Aga antud käes, QQ-AA oleks vastane preflopis vist 4-bettinud?

I R Baboooon
24.03.11, 22:06
Kui ta kunagi ei foldi, siis sul shovedes vaja umbes 35% equityt ja JJ+, AsKs vastu on sul 36% equity, ez ship.

vass
25.03.11, 06:29
no ei tea midagi:) ses suhtes et see UTG range millega ta seal 3beti flatib ( fold to 3bet stats oleks ka asjalik vist) ongi ju PP+AK. Ja tema ei saa sind ju ainult AK peale panna vms. Vähe historyt ka, et sellest c/r % mdiagi arvata aga 6% on ikka väga setilõhnaline. Sellise vastase poolt vist tõepoolest mingite 66-TT puhul sellist mängu ei ootaks. Hea note`i koht obv nii et tuleks shippida anyways. kuigi arvan et oled räigelt taga;)

kjmrc
25.03.11, 09:31
Easy shove, AA/KK oleks ta juba pre ju 3bettinud sind. ilmselt mingi Ax või siis PP vastas. Aga ma ei leiaks foldi sellises olukorras.

I R Baboooon
25.03.11, 10:59
Siin ei foldi elusees ju, seti ei saa siin karta, sest su 3bet suht suhteliselt suur(ligi 4x tema bet) ja vastane tundub selline TAGi moodi, vaevalt ta seal 33, 44 või 55'ga selle 3beti OOP callib. Tema kõige tugevama range vastu, JJ+ ja AKss, on meil juba BE shove ja kui mingi KK ja AA välja jätta ning mingi TT isegi sisse panna, on sul juba ligi 80% equityt. Seda kõike räägin eeldades, et teie vahel mingit erilist historyt pole.

vass
25.03.11, 11:20
ma olen sinuga ses equity osas täitsa nõus, lihtsalt kogemus näitab et seal on seda setti hirmpalju:) aga ship it ja note ja siis edasi võid lasta sellistes olukordades lihtsamalt;)
a mis sa 4betile oleks teind, loogika kohaselt peaks ju UTG 4bet eriti kõva sõna olema;)

ma lihtsalt näen monstereid voodi all pidevalt;)

Muusik
26.03.11, 13:51
liiga nit on ta, et ta seal sitema overpairiga niimoodi raiseks. suht kindel, et set vastas. või harvemal juhul nutflush draw. ma foldiks

emmimees
26.03.11, 13:55
Palju õnne retarded setminerile aga mina shoven küll siin. Seal võib näha väiksemaid paare ja igast sitta. Kusjuures viimasel ajal olen päris palju saanud JJ vs JJ, QQ vs QQ setupe.

I R Baboooon
26.03.11, 15:59
Kui ta NIT on, siis ta ilmselgelt ei setmine seal 33-55 ja kui ta teeb seda, siis ta pole NIT ning raiseb vabalt TT+, AQs+ seda floppi-.-
Wtf, kust te üldse võtate sellise mõtte, et selline vastane seal setmineb, ise teete samamoodi?

emmimees
26.03.11, 16:10
Kui stäkid oleksid siin 15+ daala, siis isegi setmineks teinekord.

Muusik
26.03.11, 16:36
ma ise mängin ka nl10 ja ma näen millised jobud seal mängivad. statsidega 20/13 tüübid setminevad palju.

I R Baboooon
26.03.11, 16:40
20/13 290 käe peale ei tundu eriti jobu

K2snakas
26.03.11, 17:05
palju on fancy villaneid kh seal trios, ei imesta kui bluffib seal...aga ei tea mis teie vahel history on, kui yldse on, aga minusilmis ez chip it...

E: vahest meeldib callida kh seal ja kui bluffibki, siis turnis paneb ta prolly nupud sisse kh..

rainer
26.03.11, 18:33
mõnus arutelu siin.. ja nagu ikka on erinevaid arvamusi. Meie vahel mingit eelnevat ajalugu pole olnud... aga ma võin oletada, et ma paistan vastastele natuke nitina ja seetõttu vb teatud vastased üritavad mind FE kaudu ära kasutada.

Aga kui antud käest rääkida, siis KK-AA ma välistaks. ma poel kindel kas käe ajal ma need tema rangest maha kriipsutasin v mitte. Aga nagu K2snakas ja Muusik mainisid, siis triobetis on päris selliseid fancy playereid, kes võivad niimoodi mängida KK-AA ja ka sette. Sest setminetakse ikka päris palju, ka OOP. Vahel on päris raske selliseid vastaseid lugeda.

Igatahes ma timebankisin lõpuni ja callisin, lootes et ta kas blufib või teeb seda 66-JJ ntx.

Turni tuli minu jaoks mustikas ehk mutt :D AJ-ga lükkas vastane oma viimased nupud ka sisse ja pärast kätt sajatas mind: nice slowroll idiot

emmimees
26.03.11, 19:08
Aga kui antud käest rääkida, siis KK-AA ma välistaks. ma poel kindel kas käe ajal ma need tema rangest maha kriipsutasin v mitte.


No mis nüüd tagantjärgi viga välistada. Samas kui seal sellised spewitarid on, siis võivad KK+ ka slowtada, aga jah 3bet potis ülepaari oleks ikka veits nutuke foldida, eriti 6maxis...

sixmax
26.03.11, 19:22
Kui sa floppi betid, siis sa ei saa oodata, et vastased sind sellisel laual check-callima hakkaksid, nii et ole valmistunud reisiks. Üsna standard bet - get it in koht. Kui ei tunne mugavalt sisse pannes, siis võib-olla tasuks preflop lihtsalt callida.

rainer
26.03.11, 20:59
sixmax, good point...

teatud vastastelt võib oodata check-callimist... selliste vastaste vastu peab olema valmis c/r-ks jah. Minu jaoks ikka veel ei ole need kohad easy ship. Teistele on standard :D aega võttis aga vähemalt tegin õigesti

kjmrc
26.03.11, 21:24
Olen ise samas olukorras olnud mitmeid kordi, kus vastane just säärasel boardil Ax'ga betib/raiseb. Niiet jah, siin küll shove ja loodad parimat. :)

I R Baboooon
26.03.11, 21:26
Aga mis teinud oleks, kui..
a)turn tuleks non-spade A/K
b)turn tuleks suvaline spade
c)turn tuleks 2
ja vastane shoveb.