PDA

View Full Version : qbj0hn NL100 fullring 6-9 lauda.



qbj0hn
24.03.11, 22:42
Otsustasin ka siis lõpuks video teha.Mänguks siis NL100 fullring FTP-s.

Erinevate progredega olen suht noob ikka.Video tegin camtasiaga.Hiirt ei jäänud peale ja hääl ka väga hea pole,kuigi kui kõllid poole peale keerata peaks normaalselt kuulma.

Lisaks on tegemist camtasia failiga.Ise ei saanud hakkama selle muutmisega.Camtasias full screeniga vaadates on kvaliteet hea muidu.

Kui keegi viitsiks mulle õpetada kuidas camtasiat õieti kasutada siis võib PM-i visata ja võin kasvõi homne päev uue video teha.
Antud videot saab siiski camtasiaga ka vaadata,aga kindlasti tüütu kellel seda arvutis veel pole.(vbl saab muuta ka veel muuks,aga ise ei saa hakkama)
Nii mõnigi olukord tuli ette.Kokku mängisin miski 40 minutit.Kõik tagasiside julgelt oodatud.

Faili saab kätte siit: http://www.megaupload.com/?d=X7IO8OB3


EDIT:Temporary unavailable näitab hetkel,aga üritan korda timmida.
Andsin osadele siit foorumist ka lingi kohe msn-is ja neil hakkas tõmbama,järelikult asi ikkagi selles kui palju rahvast tõmbab.....Kui keegi pakub parema upload saidi välja,go ahead.

qbj0hn
24.03.11, 23:11
Vaatasin ise ka üle ja kui mul seda hiire kursorit ei näita siis on suht ebamugav ikka juttu ja tegevust jälgida.
Mis sitasti see uuesti.

ziimukaz
24.03.11, 23:36
680 mega... olgu parem HD :D

qbj0hn
24.03.11, 23:39
Full screenis on kvaliteet küll norm.

Pange siis kõvasti kriitikat,et saaks järgmise video normaalsema teha ja keegi hea inimene võiks Camtasia timmimisega ka aidata.

hotcocacola
25.03.11, 00:47
EDIT:Temporary unavailable on sellepärast, et keegi antud hetkel tõmbab su faili

MeelisV
25.03.11, 00:49
Kui ta 680 mega on, siis tõmbab ju 1-2 tundi alla?

qbj0hn
25.03.11, 00:51
Ei tea küll,et nii kaua teeks.30 mindiga või alla selle peaks ära tõmbama.

Cypher0
25.03.11, 00:57
Kui ta 680 mega on, siis tõmbab ju 1-2 tundi alla?

Mul läks kõva 20 minti, kui sedagi standard Elioni netiga.

ristijeesus
25.03.11, 11:36
Ooiii, aina paremaks läheb, ma arvan, et siin tuleb kindlasti bettida.... Aga mis nüüd edasi?:huh:

rohvel

k2snakalle
25.03.11, 14:03
whaaat.. 32kb/s max kiirus.. remaining 7hours of downloading...better be worth it :D

Ints
25.03.11, 14:07
Mul n2itab et 12 minti kulub aega, saab seda siis ainult camtasiaga vaadata ?

k2snakalle
25.03.11, 14:11
wtf miks mul nii aeglane, muidu ikka tõmbab nii 800kb/s

Ints
25.03.11, 14:14
Läheb veitsa OT juba ära, aga mis nett sul on, elioni digitv ? 800 ongi lagi seal? too peaks miskine 12 mbit yhendus olema ju.Mul testide järgi 10mbit yhendus ja download on 1.1 mb

wanapagan
25.03.11, 14:31
fail on .camrec keegi oskab öelda mismoodi ma seda vaatama peaksin ?

k2snakalle
25.03.11, 14:36
Läheb veitsa OT juba ära, aga mis nett sul on, elioni digitv ? 800 ongi lagi seal? too peaks miskine 12 mbit yhendus olema ju.Mul testide järgi 10mbit yhendus ja download on 1.1 mb

väike ot jah, aga no vaja ikka asi korda saada. Mul siin korteris praegu mingi starmani kolmikpakett.
proovisin IE-ga kah ja ikka tõmbab aeglaselt + peale 10minti ütleb, et ei saanud rohkem edasi tõmmata kuna faili ei andnud lugeda..wtf
proovisin ka ühte filmi igaks juhuks läbi torrenti tõmmata ja probleemi pole. Insta max kiirus

LuuK
25.03.11, 14:40
:P (http://www.youtube.com/watch?v=g5IHB7WeROk&NR=1)

Ints
25.03.11, 14:48
fail on .camrec keegi oskab öelda mismoodi ma seda vaatama peaksin ?
Mina tõmbasin camtasia.

Ise juba natuke vaadanud, jubedalt käib see tildi pinin pinda, päris kõvaks peab panema, et häält kuulda oleks.

Võibolla oleneb tõmbamis kiirus neti ühendusest kah, muidu tegelt peaks see regular download olema väikse kiirus piiranguga.
Äkki starmani ühendus ei saa selle megaupload serveriga nii head ühendust ?

Oliverk
25.03.11, 14:52
fail on .camrec keegi oskab öelda mismoodi ma seda vaatama peaksin ?

Tegelt ka? Krdi jama te uploadite siia.
Paras delete tõmmata sellele teemale.

hoss23
25.03.11, 14:53
mul ka ei ava mitte millegagi :)

ristijeesus
25.03.11, 14:57
Mina tõmbasin camtasia.

Ise juba natuke vaadanud, jubedalt käib see tildi pinin pinda, päris kõvaks peab panema, et häält kuulda oleks.

Kui camtasia installitud, siis paremklõps selle video failinimel ja extract avi. Saad meediapleieri või VLC-ga vaadata ja ei ole seda tilinat nii kõvasti kuulda.

qbj0hn
25.03.11, 15:03
Sain aru jah,et need FTP hääled on liiga kõvad ja järgmise teen ka muu faili.Ei tunne seda Camtasiat eriti hästi.
Aga full screenis peaks olema väga hea kvaliteet.Va. siis see,et need FTP hääled käivad pinda obv ja see ka,et hiire kursorit pole näha.
Võin lähipäevadel uue video ka teha :)

Ja see,et ei ava on bs.Camtasiaga peab kõigil selle faili avama.Lisaks kui te just kuskil kaitseväe ühiskasutatavas netis pole siis peaks see fail 30~ mindiga alla tulema.

qbj0hn
25.03.11, 15:06
rohvel

Mõtlen valjusti :D

Ints
25.03.11, 16:17
Tee uus jah, ei hakka nende pininate saatel ennast vaevama :D

LuuK
25.03.11, 16:25
delete tõmmata
Nice level :)
Pilt: mingit kvaliteedi kadu pole - nagu ise mängiks
Heli: sahin on aga arusaamist ei sega (standard win 100%, vlc 400%)
Sisu: ammu aega pole korralikku multitable videot näha saanud
Otsus: VEEEL (koos hiirega)!

PS. avina pole pininaid peaaegu üldse kuulda

virukunn
25.03.11, 16:57
Tegelt ka? Krdi jama te uploadite siia.
Paras delete tõmmata sellele teemale.

Keegi teeb oma vabast tahtest video oma mängust ja jagab seda teistega, ning sulle ei meeldi miski ?
Ära vaata kui ei meeldi, keegi ei käsi imo.

qbj0hn
25.03.11, 18:52
Suutsin väikse tõve külge hankida,seega veedan nv koduselt.
Kohvi ja suits rõdul,ning hakkan uut videot timmima.Loodan õhtuks millalgi ülesse saada.

LuuK
25.03.11, 18:53
AVI (http://www.megaupload.com/?d=OC7WGCRS)

johni esimese nõudmise peale lendab diliiti obv

qbj0hn
25.03.11, 18:54
Ah ei,savi.las ta olla.Väga hea.

kaval-ants
25.03.11, 19:02
väike ot jah, aga no vaja ikka asi korda saada. Mul siin korteris praegu mingi starmani kolmikpakett.
proovisin IE-ga kah ja ikka tõmbab aeglaselt + peale 10minti ütleb, et ei saanud rohkem edasi tõmmata kuna faili ei andnud lugeda..wtf
proovisin ka ühte filmi igaks juhuks läbi torrenti tõmmata ja probleemi pole. Insta max kiirus

Mul ka Starmani kolmikpakett ja umbes 15 min (Chrome).
Mängu enda kohta ei oskagi väga midagi öelda - väga solid mäng. Selle 22-ga oleks ise siiski kaasa limpinud, vahest isegi isoleerinud. Ainult selle pärast foldida, et limpimine oleks weak....no ma ei tea...pole vist kõige õigem mõttekäik...?

qbj0hn
25.03.11, 19:12
Selle 22-ga oleks ise siiski kaasa limpinud, vahest isegi isoleerinud. Ainult selle pärast foldida, et limpimine oleks weak....no ma ei tea...pole vist kõige õigem mõttekäik...?

Vbl tõesti.Üldiselt mulle ei meeldi limpida eriti jah.
Kui mingi 5-6 mängijat oleks ees limpinud siis oleks ise ka vast,aga mingi 4ja mängijaga ma ei limbi seal.
Üks fish oli minuteada ainult seal käes.Regide vastu suht mõttetu limpida seal.Liiga obvious mis mul käes on kui ma oma käe taban ja kahtlen,et ma mingit value saaks nii mängides.
Üritan siiski ikkagi inisiatiivi enda käes hoida.Raisedes võidetakse.Limpides on võimalus võita ainult siis kui sa oma käe tabad pmst.Sest nii väikses potis oleks lollus mingit bluffi ka aretada.

Lisaks ma usun,et ma pole nii kogenud mängija NL100s,et kedagi õpetada.Ülemist teksti pole vaja kullana võtta,sest ma NL100-s suhteliselt vähe ikkagi olnud alles.


Aga testisin siin igatpidi ja sain hakkama faili,isegi HD-s :D.Väga solid kvaliteet ja hiir ka nüüd näha jms...

Aga tegemist on MP4 failiga siis.

Ma arvan,et ma need FTP-s võtan hääled maha ülce.

Nii,et hakkan tegema kohe ja mingiaeg lasen siia samma teemasse vast ülesse?

ristijeesus
25.03.11, 19:40
AK-ga avasid UTG-lt, UTG+1 callis ja mingi short shoves blaindilt ning sa foldisid. Ise rääkisid, et kui seda teist venda poleks taga kes UTG-lt tõstis, et siis calliksid :D
Sugugi ei meeldinud raise AQs-ga 343rainbow flopil vastase vastu kellega on varem palju madistamist olnud.
QQ mäng oli jube, kui vastane neliku riverdas, aga sellest said sa isegi aru.
Aga muidu täitsa normalna. Mõned käed jäid üldse tähelepanuta, ilma kursorita on pisut raske jälgida :)
Ja su BRM ei kannata üldse kriitikat :D

qbj0hn
25.03.11, 19:59
Ega jah ma Phil Ivey pole :).Pigem ongi video tagasisideks kui,et ma midgi õpetan.

BRM-i kohta nii palju,et mul on koguaeg ainult 2k$ pmst kontol.Broke ma minna ei saa enam kuidagi kui ma normaalselt mängin oma limiiti.Mul on omad süsteemid selle asjaga ja mul on alati inimesi kes mind backivad.Ses suhtes,et neid nreid mu kontol pole mõtet küll vaadata.Ei hakka siin teemas arutlema ega avaldama oma kokkuleppeid ja süsteeme.NL100-st ma enam alla ei liigu isegi kui 2k$ downswingi hitin.Loomulikult peab see olema tingitud halvast jooksust vms,mitte mu enda halvast mängust.Halva mängu puhul liiguksin muidugi alla,aga siiski selle eesmärk on ainult re-evulating mitte,et ma busto oleks.
Muideks mul oli see kuu juba 2k downsing :D
Lisaks ainuüksi see kuu olen ma umbes 1500 euro eest välja kandeid teinud.
Ei ole mingi ime kui mõni nv võtan NL200 shotte ja mul on ainult 2k$ reaalselt pokkeri kontol.Ei meeldi hoida online lihtsalt raha.Ma ei käi ei koolis ei tööl mitte kuskil.Karta on,et ma kuskil raamatukogus ei grindi ja on elamiseks ka raha vaja.

See selleks,jääks pigem strateegia juurde.

qbj0hn
25.03.11, 21:40
Okay,sain edukalt uue video valmis ja hetkel converdib seda MP4 failiks.seda peaks saama siis kõikide aparaatidega ja progredega vaadata.

Moded oleks hea kui saaks selle teema lukku panna,ning teeksin uue topicu kus on juba tip top korras kõik ilma tehniliste viperusteta.