PDA

View Full Version : FC Pokkeriprod toetusturniir täna jääb ära!



muruntau
25.03.11, 17:04
Hei!

FC Pokkeriprod vajab veidi abi. Seoses hooaja alguse suurte kulutustega varustusele, registreerimisele ja suuremale arvule trennidele on meie eelarvesse tekkinud väikene auk. Selle katmiseks korraldame Playmakersis reedel 01.04.2011. väikese toetusturniiri. See on siis juba järgmisel reedel!

Orienteeruv algusaeg on 21.00. Sisseost on €30, millest €10 läheb auhinnafondi ja €20 läheb FC Pokkeriprod tegemiste toetuseks. Auhinnafondiks on baarikrediit Playmakersis, meie võistkonna fännisärgid ja veel mingisugust nänni.

Osaledes sellel turniiril toetad Sa pokkerimängijate jalgpallivõistkonda, meie liiga püüdlusi ja aitad meil pakkuda sportlikku vaheldust kõikidele pokkerisõpradele!

Muidugi tutvustame koha peal ka enda tegemisi, saab pulli ja ega vist keegi kaineks jää :)

Tule ja kutsu sõbrad ka! :)

muruntau
25.03.11, 17:39
See turniir ja teie toetus on meile just praegu tähtsad seetõttu, et meil on juba laupäeval 09.04 liiga avamäng FC Levadia III vastu. See on Levadia noorte võistkond, eesti jalgpalli tulevik (nagu meiegi :)) ja nende treenerina teeb treeneridebüüdi Indrek Zelinski!

Tahame selleks ajaks kõik asjad korda saada, varustusele nimed ja logod peale printida, mängijad ära regada, mis kõik võtavad raha, aga seda meil praegu napib. Lööge kampa, et saaksime pokkeri seltskonda esindada korraliku meeskonnana.

Pealegi, üritus tuleb 100% +E(nt)V üritus :)

lenC
25.03.11, 17:47
Kehv aeg, kattub Starsi Pärnu donkamendiga. Samas tahaks kuidagi toetada ikka, kui FTP/MB sobib, siis PM-i informatsioon, kannaks 20 euri ja eeldaks, et see siis läheb võistkonna toetuseks.

muruntau
25.03.11, 17:54
Jep, ranka ütles sama, et Pärnus paljud. Oleks pidanud tõepoolest varem juba tegema, aga jäi see muude toimetuste taustal nii viimasele hetkele. Nüüd hakkab liiga kohe pihta ja hiljem pole enam väga mõtet. :( Mul endal FTP'd ega MB'd pole, üks võimalus aidata on kanda otse arvele:

10010337038013
ROOMET RAINER
Selgitus: Pokkeriprod jalgpalli toetus

Kui ei sobi, siis äkki keegi modedest saab aidata kandega?

Edit: Enam ei saa Pokkeriprode MTÜ arvele meie trenni rahasid kanda, ajutine arve, kuhu kanda on Ranka arve.

lenC
25.03.11, 18:16
Sain tehtud.

nikitheone
25.03.11, 19:12
ma kahjuks ei saa tulla, olen ära nüüd natuke ära. loodan, et tuleb kõva üritus

muruntau
01.04.11, 17:38
Pean kahetsusega teatama, et seoses Pärnu pokkeriturniiriga samale nv'le sattumisega ja sellest tingitud väiksema huviga meie toetusürituse (tean täpselt 0 inimest, kes peale minu kohale tulevad) vastu olen sunnitud meie ürituse ära jätma.

Tegelikult ei ole mõtet nelja aastaaega ja rahvusvahelist imperialismi süüdistada, ise ma ei promonud ka seda üritust piisavalt hästi. Ja noh, kui juba meie võistkonnast keegi peale minu kohale ei viitsi keegi tulla, siis miks peaksid ka teised aitama neid, kes ise ennast aidata ei taha.

Vabandan võimalike ebamugavuste pärast, kui keegi siiski plaanis sellele üritusele tulla!