PDA

View Full Version : 100NL QQ saab 3betted potis kuival flopil crai



donkament
25.03.11, 23:04
vastane tundmatu 14/12 42 käe peale multitabling reg.

PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

CO ($109.75)
Hero (Button) ($100)
SB ($53.50)
BB ($105.30)
UTG ($178.10)
UTG+1 ($100)
MP1 ($100)
MP2 ($50)

Preflop: Hero is Button with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
1 fold, UTG+1 bets $4, 3 folds, Hero raises to $12, 2 folds, UTG+1 calls $8

Flop: ($25.50) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
UTG+1 checks, Hero bets $14, UTG+1 raises to $88 (All-In), Hero ????

masterpuppet
26.03.11, 08:20
Kui omavaheline meta puudub, siis villase poolt vägagi jube liin mängida oma AA, KK.
Kuid taoliste idiootsete olukordade vältimiseks, kus ma ei taha mängida tundmatute nitide vastu QQ 3beted potides, siis PF ma callin järgi.

virukunn
26.03.11, 09:48
Teie vaheline history ? Sinu 3bet % ? Sinu cbet 3bet pottides ? Sinu image ?
Anyway, foldida oleks siin patt imo. Tal on ideaalne flop selle poti maha võtmiseks, kui sa kogu oma 3bet rangega cbetid sellist floppi.

Hand 0: 63.482% 62.46% 01.02% 30300 495.00 { QcQh }
Hand 1: 36.518% 35.50% 01.02% 17220 495.00 { TT+, AQs+, AQo+ }

Usun, et tema range tegelt veel laiem.

pastilaa
26.03.11, 10:56
Call pre 94% kordadest.

Cash87
26.03.11, 11:44
Call pre 94% kordadest.

Jaga palun mõtet edasi. Kuidas käitume kui villain laseb 3/4pot kõik kolm tänavat samasugusel madalal paardunud boardil?

50CandyJoe
26.03.11, 13:26
Jaga palun mõtet edasi. Kuidas käitume kui villain laseb 3/4pot kõik kolm tänavat samasugusel madalal paardunud boardil?

+1

emmimees
26.03.11, 13:51
Imo pf flattida, siis tuleks 2 tänavat callida, riverisse ta küll ei blufi ülekaartide või väiksema paariga.
Aga selles käes tundmatu reg ja UTG avang ...vabalt võime taga olla, aga enam foldida ei saa kui 3bettisid pf for value ma loodan. Saad note vähemalt kirja. 6maxis on õnneks mõnevõrra lihtsam QQga kuigi teinekord tuleb pf sedagi foldida.

ristik
26.03.11, 16:10
kui me enam QQ-d ka ei 3beti positsioonist, siis kuidas me tahame oma KK ja AA-ga pre nupud sisse saada tulevikus ? Olukord on muidugi päris kole, siiski foldiks, sest raske on ette kujutada et reg spewib nõrgema käega.

ristijeesus
26.03.11, 16:19
Miks sa ristik tahad tundmatu EP avaja vastu QQ 3bettida?

ristik
26.03.11, 16:27
sest oleme tema rangest ilmselgelt ees ja vajadusel saan odavalt 3bet foldida, aga selle flatiga tõmbas reg meid korralikult lohku. Samas pole ta midagi nii ebaloogiline liin AA, KK jaoks.

Ints
26.03.11, 16:32
No miks mitte 3bettida, ei tea ju täpselt kui loose ta on, mõned avavad seal ka 22+ AQ+ vms

ristijeesus
26.03.11, 16:39
No ja siis, et avavad? Avamisrange ja oop 3beti callimisrange on erinevad asjad ning kuna tegu on tundmatuga, siis sa ei saa ju for value 3bettida. Ja QQ-ga 3bet/foldida ehk bluffida pole just parim viis rahateenimiseks.

ristik
26.03.11, 17:03
EDIT: nvm

kardaanirist
26.03.11, 17:23
No miks mitte 3bettida, ei tea ju täpselt kui loose ta on, mõned avavad seal ka 22+ AQ+ vms

jätkamisrange on aga palju palju kitsam ju. kas keegi callib 3beti OOP 22 või AQ? ei calli = pöörad käe blufiks.

ristik
26.03.11, 17:32
Tähendab nii, et kui sul ei ole umbes 50 näidet (nagu on soovitatud) vastase OOP flattimise kohta, siis callite ? Sel juhul peaks iga mängja kohta ju tohutu hulk käsi olema, et üldse 3bet % üle 2 saada.

Ints
26.03.11, 18:26
jätkamisrange on aga palju palju kitsam ju. kas keegi callib 3beti OOP 22 või AQ? ei calli = pöörad käe blufiks.

No jah, aga kuid nagu enne juba mainitud, laseb ta 3 tänavat normaalsed betid, callid lihtsalt järgi? Pole ikka mingisugust infot ju.

kardaanirist
26.03.11, 19:22
ei saa küsimusest aru. millised need kolm tänavat on? millised on vastase betid? mitu mängijat (ja millised) on potis? ei saa ju niimoodi üldistada.

farik666
26.03.11, 19:25
42 käe kohta kuidas saad öelda et on regular? See et mängib mitmel laual?? OK. Ehk on halb regular? Üldiselt näeb väga arva OOP KK, AA flat callimist, tahetakse ju ikka nupud sisse saada. Niiet mina siin paneksin regi miski 88-JJ, AKs, AKo tüüpi käele ja läheks vist bustoks. Sitt on jah et liiga väike käte sample on.

A noh, ma mängil retsil donkisaidil kah, stars on teine maa..

5gww
26.03.11, 19:38
Kui omavaheline meta puudub, siis villase poolt vägagi jube liin mängida oma AA, KK.


tahaks täpsemat seletust sellele, et miks jube?

Ints
26.03.11, 19:50
ei saa küsimusest aru. millised need kolm tänavat on? millised on vastase betid? mitu mängijat (ja millised) on potis? ei saa ju niimoodi üldistada.

Mai saa aru millest sa aru ei saa :d Ma ei üldista siin midagi, lihtsalt kui vastase kohta info puudub, callid oma QQ teda, tema barreldab 3 tänavat sellised standard betid ja mis siis targemaks saad ? Callid 2 tänavat ja foldid riveris ?

Vb tuleb isegi nii odavam, oleneb tõesti panuste suurustest ja jääb ka variant et ta ei barrelda 3 tänavat ja saad odavalt showdownile, kuid valmis tuleks ju kõigeks olla.

kardaanirist
26.03.11, 20:51
Mai saa aru millest sa aru ei saa :d Ma ei üldista siin midagi, lihtsalt kui vastase kohta info puudub, callid oma QQ teda, tema barreldab 3 tänavat sellised standard betid ja mis siis targemaks saad ? Callid 2 tänavat ja foldid riveris ?

Vb tuleb isegi nii odavam, oleneb tõesti panuste suurustest ja jääb ka variant et ta ei barrelda 3 tänavat ja saad odavalt showdownile, kuid valmis tuleks ju kõigeks olla.

siis ju võimalik, et vastane valuetownib ennast ise? ega me nagunii ei beti/calli, et infot saada. infot saad vastase betsizingust, timing tellidest ja HUDist.

mismõttes callin 2 tänavat ja foldin riveris? ma ei tea ju milline board on ja palju vastane betib. point on see, et pikas perspektiivis võidamegi raha selliste suurte kätega nagu QQ ja neid ei ole mõtet bluffiks keerata.

DaBeat
26.03.11, 22:20
Mai saa aru millest sa aru ei saa :d Ma ei üldista siin midagi, lihtsalt kui vastase kohta info puudub, callid oma QQ teda, tema barreldab 3 tänavat sellised standard betid ja mis siis targemaks saad ? Callid 2 tänavat ja foldid riveris ?

Vb tuleb isegi nii odavam, oleneb tõesti panuste suurustest ja jääb ka variant et ta ei barrelda 3 tänavat ja saad odavalt showdownile, kuid valmis tuleks ju kõigeks olla.



Kui preflop otsustad 3 betida siis ta enamus käsi foldib millelt me valuet saame.
Sinu näide et kui me preflop 3 betime siis saame showdownile kõik 3 tänavat läbi checkides?
Samamoodi võid loota ka preflopis callides,et vastane 3 tänavat checkib.
Sa ei taha siin olukorras cheap showdownile minna,sa tahad oma QQ eest valuet saada maksimaalselt ja seda sa saad callides.

masterpuppet
27.03.11, 09:56
tahaks täpsemat seletust sellele, et miks jube?

Kui sul tõesti on käimas kellegiga reaalne meta siis see on ideaalne board nii tegemaks. Kui tavaline rutiine käsi, siis VALUE läheb kaduma.

50CandyJoe
27.03.11, 14:00
Kui tundmatu vastase UTG avangu vastu on QQ-d mõistlikum flattida, siis kuidas mängida KK-d antud olukorras? Kas 3bet pre ja flopis callime villaini shove?

donkament
27.03.11, 18:09
Kui tundmatu vastase UTG avangu vastu on QQ-d mõistlikum flattida, siis kuidas mängida KK-d antud olukorras? Kas 3bet pre ja flopis callime villaini shove?

kkga snap sest ainult 1 käsi beadib ja nkn sellega stackiks ka pre ära.

5gww
27.03.11, 18:38
Kui sul tõesti on käimas kellegiga reaalne meta siis see on ideaalne board nii tegemaks. Kui tavaline rutiine käsi, siis VALUE läheb kaduma.

Siin tahaks veits vastu vaielda. Enamus sitemad regularid üldjuhul 3betivad QQ-ga ja AK-ga, aga 4beti peale foldivad. Kui ma callin 3beti AA-ga, siis madalal flopil üldjuhul nad ei suuda oma QQ maha visata, sellega ma saan kõvasti rohkem valuet, ning kui isegi floppi tuleb A või K, siis nad foldivad, aga kui ma pre 4betiks siis nad viskaks nkn QQ ära, nii et erilist vahet pole. Või AK-ga, flopi tuleb A või K, sis nad üldjuhul ei suuda ka sellest naljalt loobuda, ja hakkavad herocalle ja muid trikee tegema. Aga pre 4beti peale neil lendaks AK insta mucki.
See jutt käib enamus tag 16tablejate regularide kohta, kes on rb prod.

masterpuppet
28.03.11, 08:39
Siin tahaks veits vastu vaielda. Enamus sitemad regularid üldjuhul 3betivad QQ-ga ja AK-ga, aga 4beti peale foldivad. Kui ma callin 3beti AA-ga, siis madalal flopil üldjuhul nad ei suuda oma QQ maha visata, sellega ma saan kõvasti rohkem valuet, ning kui isegi floppi tuleb A või K, siis nad foldivad, aga kui ma pre 4betiks siis nad viskaks nkn QQ ära, nii et erilist vahet pole. Või AK-ga, flopi tuleb A või K, sis nad üldjuhul ei suuda ka sellest naljalt loobuda, ja hakkavad herocalle ja muid trikee tegema. Aga pre 4beti peale neil lendaks AK insta mucki.
See jutt käib enamus tag 16tablejate regularide kohta, kes on rb prod.

Äks räägib aiast ja teine aiaugust. :)
Obv peabki situatsioone mixima ja erinevate vastaste vastu mängima erinevalt. Kuid vaakumis selline line AA, KK on value-kaotus. Seda Hero-call QQ tehakse samas ikkagi liiga harva, nagu näha ka antud teemast.