PDA

View Full Version : NL100 fullring video Full Tildis,teine katse.



qbj0hn
26.03.11, 01:59
Sain lõpuks siis uue video üles lastud.
Antud videos peaks kõik tip top olema,ning fail ise on avi.Ainuke asi mis vbl võib häirida on pidev vaikne sahin nagu taustal,kuid seda kahjuks ei osanud kuidagi ära timmida.
Ise vaatasin otsast lõpuni läbi ja usun,et overall video kvaliteet pildi/heli suhtes on vaadatav.
Laske siis kommentaarid valla kui olete ära vaadanud.Meeletult palju ei olnud mingeid raskeid spotte,aga kindlasti oli nii mõndagi.
47 minti vist on pikk kui ei eksi ja üritan ka võimalikult palju rääkida koguaeg.

Fail ise siin: http://www.megaupload.com/?d=D1TIB3NT

Relamz
26.03.11, 06:39
745MB suur...nagu filmi tõmbaks :D

qbj0hn
26.03.11, 07:10
Inimesed kes tõmmanud on seda juba ja msn-is suhelnud ütlesid,et see tuli 15-25 minutiga ära.

Relamz
26.03.11, 07:47
Mul endal tuli ka mingi 20 minutiga ära, lihtsalt mainisin seda :).

virukunn
26.03.11, 09:16
Oot, see on see sama või lindistasid uue klipi oma mängust ?

pikk28
26.03.11, 11:51
mul tõmbas ka max 15 mintsaga.
solid video ning huvitavalt softid regid ikka FT-s. su Co ja Buttoni raise on pmst any two ning 95% vendadest annab sulle ikka mega respecti. keep it up! väga vähe oli tyype, kes sulle vastu mängisid.
kahju, et raskeid olukordi oli suhteliselt vähe.a video oli ikkagi hea

g00000se
26.03.11, 12:50
mul tõmbas ka max 15 mintsaga.
solid video ning huvitavalt softid regid ikka FT-s. su Co ja Buttoni raise on pmst any two ning 95% vendadest annab sulle ikka mega respecti. keep it up! väga vähe oli tyype, kes sulle vastu mängisid.
kahju, et raskeid olukordi oli suhteliselt vähe.a video oli ikkagi hea

Ei mängita vastu veel sellepärast, et ta suhteliselt uus nägu NL100s :P

2ssapaar
26.03.11, 13:35
1:00 KK - 4-beti paneks suuremalt, sest Kui fish limp/reraiseb, siis on tal kas rääbis või midagi tugevat nagu AA-TT;AK-AQ. Tugevat kätt ta pre maha ei viska isegi 3x 4-beti vastu. Flopis panen tavaliselt väikse gaybeti, et anda talle võimalus spewida.

3:29 AQo - Riveril oleks vastase väikse beti vastu raise teinud. Kiired callid on tavaliselt nõrgad käed ja sellel juhul oli imo väga suur tõenäosus, et tal nõrgem äss.

17:00 33 - mulle ka ei meeldi out of position tõsta kuna enamus flopid missivad ning sul on 2 outi. Ilma equitita pole Cbet paljudel floppidel hea. Sama olukord oli veel hiljeb videos kahtedega.

19:00 66 - Miks c/r? Ei ütle, et halb oleks, aga tavaliselt betin seal ise kuna BB ja CO tunduvad suhteliselt passiivsed. Kui c/r, siis teeks suuremalt natuke, $16 minimum.

20:15 55 - Arvan, et halb koht turnil bettimiseks. Sul SD value olemas, ta callib sind ainult paremaga etc. palju põhjusi järgi checkkimiseks. Mainisid, et ta callibki taolise käega flopi nagu 99 ja ta peaks turnil foldima. Kas sa tõesti arvad, et ta foldib seal mid pocketid? Ta turnis ju full house! :)

24:00 ATo - Ütlesid, et AT on selline käsi, millega ei saa bluff 4-betti teha. Miks ei saa? Kui sa arvad, et call ei ole kasumlikum, siis saab ikka. Ei ütle, et selles situatsioonis see hea oleks olnud, aga üldiselt.

35:40 AQo - Fold on liiga tight sellise käega. Saab floppi näha.

38:35 A6s - Sellisel flopil on Cbet kohustuslik. Kui sa lähed ainult preflop steali peale välja ja c/f enamus floppe, siis on see kaotav play imo. Sellises situatsioonis on viga stattide põhjal otsuseid teha. Fold to Cbet stat on nii üldine. Sa ei tea tema Fold to Cbet statti 3-bet potis IP sinu vastu ja sul pole hand samplet.

42:00 AKo - Oleks arvatavasti pres foldinud kuna sellises positsioonis paneks tema rangeks AA,KK,AK (QQ mõnikord). Kuid kui juba 4-bettisid, siis ei saa enam foldida.

üks asi veel: kui räägid mingist käest, siis oleks vaatajal mugavam kui ütleksid mis lauas action toimub. Nt. võid nimetada lauad ülevalt vasakult alates 1-6. Kui Üleval paremal toimub midagi, siis "laud 3 ....".

qbj0hn
26.03.11, 14:38
Oot, see on see sama või lindistasid uue klipi oma mängust ?

See on täiesti uus klipp.


EDIT:Tänud 2ssapaar,väga head vastused :)!


Ei mängita vastu veel sellepärast, et ta suhteliselt uus nägu NL100s :P

Ma ei tea,NL50-s oli enam vähem sama teema.NL100 varastan isegi rohkem kui NL50-s.
Aga kindlasti mu steal läheb alla mingiaeg ma usun jamh,aga kahtlen,et meeletult palju nüüd.

k2snakalle
26.03.11, 15:02
vaatan õhtul videot alles, aga tekkis kiirelt vaadates koht kus sul olid viied (u20:20 juures) ja board oli 3T33J.
Miks riveris checkid ja alla annad? Minu arust sellise venna vastu on hea seal just oma 55 bluffiks keerata ja 3-s barrel panna. Saad palju paremaid käsi foldima seal. ja callib sind vaid QQ-AA ja neid ta oleks imselt juba 3bettinud PF (ei tea täpseid statse). JJ paneb ofc otsa ja easy fold. 88-TTga peab ta seal ikka suure herocalli tegema, aga sellised vennad viskavad need rahumeeli seal maha.
või siis minna juba rahuikku teed pidi ja turnis checkida.

qbj0hn
26.03.11, 15:06
Paningi ka umbes taolise käe peale,aga ei tulnud kahjuks jah seda 3ndat barrelit ära.Ta callis turnis juba solid beti suht kiirelt ära,riveri bet hakkas mulle rahapõletamisena tunduma.Might be wrong.

qbj0hn
26.03.11, 16:19
Teen inglise keelse versiooni ka mingipäev,osad tüübid tahtsid näha.Kui tahate võin siia samasse teemasse ka uploadida.

kaval-ants
26.03.11, 19:07
solid video ning huvitavalt softid regid ikka FT-s. su Co ja Buttoni raise on pmst any two ning 95% vendadest annab sulle ikka mega respecti. keep it up! väga vähe oli tyype, kes sulle vastu mängisid.
kahju, et raskeid olukordi oli suhteliselt vähe.a video oli ikkagi hea

Kuigi minu Starsi NL100 kogemus on suht olematu, tundub mullegi FTP tase kuidagi softim võrreldes Strasiga...?

pikk28
26.03.11, 19:17
Teen inglise keelse versiooni ka mingipäev,osad tüübid tahtsid näha.Kui tahate võin siia samasse teemasse ka uploadida.
uus sess ka ikka? kui jah, siis ofc lase siia ka link

qbj0hn
26.03.11, 19:25
Uus sess muidugi.
Laeb juba megauploadi ülesse.

MeelisV
26.03.11, 19:32
Päris liinitööna videosid tuleb :) Väga 5+ ettevõtmine! Ise hakkan ka kohe seda videot vaatama.

pikk28
26.03.11, 19:33
Uus sess muidugi.
Laeb juba megauploadi ülesse.

nice!

qbj0hn
26.03.11, 19:48
Päris liinitööna videosid tuleb :) Väga 5+ ettevõtmine! Ise hakkan ka kohe seda videot vaatama.

Vana arvutiga polnud võimalik lihtsalt videosid ilma laggita teha,aga uuega jookseb kõik ilusti ja isegi kui ma ise mängin video tegemise ajal on lagg 0.

MeelisV
26.03.11, 20:40
Vana arvutiga polnud võimalik lihtsalt videosid ilma laggita teha,aga uuega jookseb kõik ilusti ja isegi kui ma ise mängin video tegemise ajal on lagg 0.

Vaadatud! Mitmel laual muidu FR mängid? Siis ka 9l kui videot ei tee? Ma FR strateegiast väga täpselt ei tea, aga JJ me ei 3beti PrF?

Lugesin just ühte uurimust, mille tegi PTR FR võitjate kohta:
http://www.hot.ee/ventses/Pokker/1.png
http://www.hot.ee/ventses/Pokker/2.png

Seal ütleb, et kõige kasumlikum oleks mängida 13/11 stiilis.
Ise katsetasin ka FR mängu 10 laual (NL10) ja 4461 käe kohta oli 17.6/15.4 stiil.
Küsimus siis, et sa mängid ka taoliste statsidega umbes nagu mul oli?

qbj0hn
26.03.11, 20:57
Viimased 2 nädalat olen alles 12 lauda mänginud,ehk siis jah hetkel mängin 12.Viimased 3-4 kuud muidu 9 koguaeg ja 12 ainult siis kui nv lauad megahead.
Oleneb see JJ spot.Mingi average regulari UTG,MP raiset küll peaaegu never ei 3beti JJ-iga.3betiksin for value nende vastu ja JJ.-i ei keera ju bluffiks.Nad ei calli mu 3beti kehvemaga lihtsalt.3betiksin pigem agro rege kelle range on palju laiem jne.
Tavaliselt 14/13 jne regulari ei näe mõtet 3bettida.

Ära usu siukseid saite.Ma kujutan ette,et need on siuksed kullakaevajad,et ainuüksi rake tootmise eesmärgil ütleavd,et siukest stiili laseks.Kuna siukse stiiliga on tavaliselt ka laudade arv suurem,seega toodab rohkem reiki.Aga see lihtsalt näide ja laest võetud asi praegu.
See sait vbl võtab seda mingi eriti suure sample ja statistika põhiselt.Fishe on ju kordades rohkem kui häid mängijaid.Seega on obvious neile,et tightim stiil toimib rohkem kuna seal on vähem kaotajaid.
Selleks ka osadel urka saitidel on bottidest täiesti savi,sest nad lasevadki miljon lauda ja täpselt taolise stiiliga ja toodavad haigelt palju rake lihtsalt.
See kõik oleneb ka.Mitu lauda mängid jne mis stiiliga lased.Nanonokosid on vähe kes 24 laual suudavad loosemat mängu teha.
12 lauda on täpselt paras mulle hetkel ntx.Selle arvuga suudan tähelepanna normaalselt ja leida õiged spotid.
13/11 stiilis mängijad minult küll raha kätte ei saa,kui just keskmine set vs top set (näide lihtsalt) pole lol.Nende range on niivõrd kitsas lihtsalt ja käe peale on suhteliselt lihtne panna.

530k käe peale näitab 18/15 mul hetkel.Aga see sample on suhteliselt suur,julgen pakkuda,et viimastel kuudel olen sellest veel loosemalt mänginud.

Ja NL10 jaoks on need normaalsed statsid.Seal toimib isegi veel tightim stiil veel julgen pakkuda.Aga NL50/100 on lihtsalt vaja aina rohkem spotte leida kus oma value välja squuezida,sest mäng on raskem ja rege on rohkem.

camu
26.03.11, 21:07
Inimesed kes tõmmanud on seda juba ja msn-is suhelnud ütlesid,et see tuli 15-25 minutiga ära.
See oleneb interneti kiirusest. Võiks ikka normaalse suurusega faile jagada. Ma tõmbaks ilmselt 3h. :(

qbj0hn
26.03.11, 21:08
See oleneb interneti kiirusest. Võiks ikka normaalse suurusega faile jagada. Ma tõmbaks ilmselt 3h. :(

Arvuti kohapealt olen suht noob,ei oska vist väiksemaks eriti teha.Pole eriti võimalik ka väiksemat faili saada kui 1920x1080 resoga mängin.

MeelisV
26.03.11, 21:28
Viimased 2 nädalat olen alles 12 lauda mänginud,ehk siis jah hetkel mängin 12.Viimased 3-4 kuud muidu 9 koguaeg ja 12 ainult siis kui nv lauad megahead.
Oleneb see JJ spot.Mingi average regulari UTG,MP raiset küll peaaegu never ei 3beti JJ-iga.3betiksin for value nende vastu ja JJ.-i ei keera ju bluffiks.Nad ei calli mu 3beti kehvemaga lihtsalt.3betiksin pigem agro rege kelle range on palju laiem jne.
Tavaliselt 14/13 jne regulari ei näe mõtet 3bettida.

Ära usu siukseid saite.Ma kujutan ette,et need on siuksed kullakaevajad,et ainuüksi rake tootmise eesmärgil ütleavd,et siukest stiili laseks.Kuna siukse stiiliga on tavaliselt ka laudade arv suurem,seega toodab rohkem reiki.Aga see lihtsalt näide ja laest võetud asi praegu.
See sait vbl võtab seda mingi eriti suure sample ja statistika põhiselt.Fishe on ju kordades rohkem kui häid mängijaid.Seega on obvious neile,et tightim stiil toimib rohkem kuna seal on vähem kaotajaid.
Selleks ka osadel urka saitidel on bottidest täiesti savi,sest nad lasevadki miljon lauda ja täpselt taolise stiiliga ja toodavad haigelt palju rake lihtsalt.
See kõik oleneb ka.Mitu lauda mängid jne mis stiiliga lased.Nanonokosid on vähe kes 24 laual suudavad loosemat mängu teha.
12 lauda on täpselt paras mulle hetkel ntx.Selle arvuga suudan tähelepanna normaalselt ja leida õiged spotid.
13/11 stiilis mängijad minult küll raha kätte ei saa,kui just keskmine set vs top set (näide lihtsalt) pole lol.Nende range on niivõrd kitsas lihtsalt ja käe peale on suhteliselt lihtne panna.

530k käe peale näitab 18/15 mul hetkel.Aga see sample on suhteliselt suur,julgen pakkuda,et viimastel kuudel olen sellest veel loosemalt mänginud.

Ja NL10 jaoks on need normaalsed statsid.Seal toimib isegi veel tightim stiil veel julgen pakkuda.Aga NL50/100 on lihtsalt vaja aina rohkem spotte leida kus oma value välja squuezida,sest mäng on raskem ja rege on rohkem.

Väga solid vastus! Ma siis oma mängu tightimaks ei hakka tõmbama :)

Muidu mul tõmbas ka video mingi 20 minutiga ära.

qbj0hn
26.03.11, 21:30
Ära kullana võta,see minu arvamus lihtsalt ja mängu kogemuse põhjal antud vastus.
Kindlasti arvatakse ka teistmoodi.

ristik
26.03.11, 21:43
Olen ainuke kel video tööle ei taha minna ? Unsupported format lmao. .avi ju peaks isegi media playeriga jooksma, aga ei jookseda ta sellega ega mitte ka DivX-ga.

EDIT: Heli on aga videot ei näe :(

Timpz
26.03.11, 22:39
download vlc player

qbj0hn
26.03.11, 22:44
http://www.megaupload.com/?d=RSVRDNSL

Inglise keelne video ka valmis.
Loodan,et mu estonian english on normaalne küll arusaamiseks :D

MeelisV
27.03.11, 01:19
Ära kullana võta,see minu arvamus lihtsalt ja mängu kogemuse põhjal antud vastus.
Kindlasti arvatakse ka teistmoodi.


Tegin täna FTPs siis FR NL25 sessi 10l laual. Nats rohkem tõmblemist oli kui Starsis 10l laual ja usun, et sellepärast läks mäng nõks tightimaks- lasin 15/13 stiilis. Aga ise olen tulemusega väga rahul :) Mingi 45 minutit jamasin, et HEMi laudadesse sobitada VPIPi, PFRi, hands, 3bet ja fold to 3bet statsidega. Läpakas ei olegi see nii lihtne.

http://www.hot.ee/ventses/Pokker/FR%2015.13.png




download vlc player

See loom mängib tõesti kõike :D

qbj0hn
27.03.11, 01:25
Nagu ma ütlesin siis NL10 on see stiil väga fain.15/13 on solid seal ma arvan.

Ja ma ei väida,et ntx NL100-s 15/13 on halb või mida iganes.Lihtsalt ma arvan,et antud stiili juures on mäng rohkem abc poolne ja jäetakse paljudest spottidest value võtmata või siis ei osata seda teha.
Raha tuleb,aga oleks võimalik rohkem seda teha.

Graph on kena :)

MeelisV
27.03.11, 01:29
Nagu ma ütlesin siis NL10 on see stiil väga fain.15/13 on solid seal ma arvan.

Ja ma ei väida,et ntx NL100-s 15/13 on halb või mida iganes.Lihtsalt ma arvan,et antud stiili juures on mäng rohkem abc poolne ja jäetakse paljudest spottidest value võtmata või siis ei osata seda teha.
Raha tuleb,aga oleks võimalik rohkem seda teha.

Graph on kena :)

Jep, tõsi. Ja väga nit ei tahakski olla, siis jällegi raskem valuet saada. Praegu HUst suht kopp ees ja usun, et mängin mingi aeg nüüd FRi. Tundub kuidagi vähem tilti ajav :D

Ahangama
27.03.11, 02:52
nice kombo seeria! ei jõua kõiki äragi vaadata.)

pikk28
27.03.11, 10:57
viitsid siis pane 2+2 link ka siia, kus video arutelu toimub

kardaanirist
27.03.11, 15:53
estonian english varianti pole veel jõudnud vaadata. eesti keelse variandi vaatasin ära ja väga kena. enamus käed oleks vist ise samamoodi mänginud (va. need 3bet bluffid pre, kellel steal suur, aga see on minu leak, mitte sinu). mingi hetk vaatan inglise keelse versiooni ka ära.

ja kellel windows media playeriga ei avanud, siis tõmmake VLC. endal ka windows media playeriga pilti ette ei tulnud, aga heli oli olemas.

qbj0hn
27.03.11, 17:43
viitsid siis pane 2+2 link ka siia, kus video arutelu toimub

Ma 2+2 küll hästi ei taha seda ülesse panna,mitte mingil juhul.Yea right "FTP regulars thread :)"Krdi kõik paremad FTP regid on pundis seal.Kindlasti on seal piisavalt tarku vendi,et seda videot enda vastu ära kasutada.Peab hakkama haigelt adjustima.
Nahad näevad,et ma nii palju varastan hakkavad kohe vastu lõhkuma lmao.Viimane koht kuhu ma selle ülesse paneksin on 2+2.Sest ma peaksin tõenäoliselt selle panema strateegia alla ikka ja esimene vend kes selle video leiab viskab kohe sinna regularide threadi ka lingi.
Inglise keelse versiooni tegin pigem oma coachile vaatamiseks ja siis paarile teisele välismaalasele kes tahtsid näha.

Pahvak
27.03.11, 17:55
Lol, et sa arvad, et kõik sind räigelt abusema hakkavad. NL100 on nii fishine limiit, et keegi ei viitsi vaadata tervet videot, et ühte regulari kergelt abuseda. Seda, et sa palju stealid saavad need head regularid ise ka varsti aru.

qbj0hn
27.03.11, 18:01
Ma tean,aga ma olen aktiivne seal threadis ja alustan laudu palju ja kõik teavad kes ma olen.Muidugi mitte räigelt,aga siiski mulle ei meeldiks seal arutada :).

pikk28
27.03.11, 18:03
my bad, kuskilt jäi kõrva, et 2+2-e lased ülesse.

qbj0hn
27.03.11, 18:06
Isegi kui mu video on vähekenegi õpetlik ei meeldi mingeid võõraid marte õpetada,2+2 nii suur ikka.
Aga eestlastele mõnus kui saab kuidagi kasulik olla.

Pahvak
27.03.11, 18:29
Ma tean,aga ma olen aktiivne seal threadis ja alustan laudu palju ja kõik teavad kes ma olen.Muidugi mitte räigelt,aga siiski mulle ei meeldiks seal arutada :).

Arusaadav, ega ma ise ka ei tahaks uploadida. ;)

MeelisV
27.03.11, 20:01
Magamise ajaks tõmbama ja las tirib kasvõi 8h.

SuurSiim
27.03.11, 21:01
Laadisin alla aga tundub, et minu failil ei ole pilti. Hääl on aga pilt puudub. hm...

qbj0hn
27.03.11, 21:04
Kellel probleemid kasutage seda vcl vms playerit nagu eelkõnelejat ütlesid.See peaks kõike mängima.

MeelisV
27.03.11, 21:04
Laadisin alla aga tundub, et minu failil ei ole pilti. Hääl on aga pilt puudub. hm...

Tõmba vlc player. (http://vlc-media-player.en.softonic.com/)

qbj0hn
30.03.11, 12:17
Kui keegi on veel vaadanud siis oleks tore kui saaks mingit tagasisidet.

Saaks ehk edaspidi ka siis teha neid kui on huvi.

tonis
30.03.11, 12:55
Mõlemad videod olid head. Mängu kohta midagi kommenteerida väga ei oska, kuna ise ei mängi nii kõrgel, kuid mõtteid enda mängu kohta sai päris palju. Vaataks hea meelega ka tulevikus taolisi videosi.

qbj0hn
30.03.11, 13:01
Millalgi teen veel kindlasti,aga kohe ei teeks.
Rõhuks pigem kvaliteedi kui kvantiteedi peale.

Ses suhtes,et kui ma tahaks võiks see Camtasia mul 24/7 järjest taga olla,ega mind see ei sega.
Pigem teeks uue video siis kui olen ise ka paremaks saanud ja on uusi mõtteid peas.

g00000se
30.03.11, 13:34
Normid videod. Viimases videos häiris ainult 1 asi. Liiga palju jaurasid oma "estonian englishi" kohta :D

MeelisV
30.03.11, 14:05
Normid videod. Viimases videos häiris ainult 1 asi. Liiga palju jaurasid oma "estonian englishi" kohta :D

Mõne sõna hääldus oli hilarious ja kildu rebisid ka vahel hästi :D Aga väga korralikud videod ning õppida on neist nii mõndagi. Võibolla järgmisel videol proovi kollane ring hiirele ümber saada, siis kergem jälgida.

kardaanirist
30.03.11, 15:11
a muidu seda, et mõlemal videol on heli olnud maru vaikne. kui kõlarid (läpaka sisseehitatud, mis pole just väga võimsad) põhja lükata, siis on normilt kuulda. usun, et teistel, kellel normid kõlarid vast seda probleemi pole tho.

qbj0hn
30.03.11, 15:13
Võtan kuulda kõik :).

Ahangama
30.03.11, 18:32
Vaatasin lõpuks estonian english video ka ära. imo solid.
AQ 3bettisid fishi to 7,5$ oop. flop KQJss tegid cbeti, kas seal check call liin parem ei ole? sest teist barrelit seal ju panna ei taha, turnis annab initsiatiivi käest, käsi läheb meil blufiks ja võib vabalt pot size bet tulla fishi poolt mis teeb olukorra päris keeruliseks, kuigi käsi meil piisavalt hea showdownile minekuks. Sõnastus läks keeruliseks a ehk saab aru:)

qbj0hn
30.03.11, 18:41
Saan aru jah mida öelda tahad.
Mõtlesin ise ka selle käe üle,siiski ma c betiks seda floppi huge fishi vastu.Ta võib seal isegi mingite väikeste paaridega ära callida.
Ma täpselt nüüd ei mäleta kätt,aga vbl turnil paneks thin value ja riveril vaataks edasi mis saab.

LuuK
30.03.11, 21:48
Noise removal pane ka sisse, saad sahinatest lahti ilusti.
Kui pole veel avastanud kus see asub,

http://www.youtube.com/watch?v=bXYBIP19jDM

soouni
31.03.11, 13:09
Väga hea! Rohkem võiks selliseid videosi olla!
Jep tõesti noise removaliga oleks palju parem olnud aga pole hullu.
Mul vedas ma ei pidanudki alla laadima vaid sain lihtsalt vaadata :D

leits
31.03.11, 16:57
ma ei tea kumb video see kyll oli .. aga kui sa callisid SB AKo UTG raise ning mingi vana squuezis BB, utg foldis, sa 4bettisid ning tankisid lopuni .. almost foldisid .. see on ju snap call, miks sa yldse 4betid seal kui taha AI'd callida ..

qbj0hn
31.03.11, 17:29
Täitsa õigus yep,oleks pidanud snappima.Suht weak jamh seal 4bet foldida AK.

sinisebra
04.04.11, 00:27
Full screenis on kvaliteet küll norm.

Pange siis kõvasti kriitikat,et saaks järgmise video normaalsema teha ja keegi hea inimene võiks Camtasia timmimisega ka aidata.

Kas need videod pärast "salvestamist" ka renderdatud on?
Kui kasutada *.wmv formaati siis tuleb kuskil 8-10 korda väiksem fail.

qbj0hn
04.04.11, 18:21
Nagu eelnevalt siis mainisin,et esimest korda tegin ja programm suht võõras mulle.Samas ma küsisin ka paljudelt,aga ei andnud mulle valikusse wmv formaati.
Samas ma arvan,et pole hullu ka natuke oodata,et see alla tuleks kui huvi on.

Aga võtan kuulda kõiki märkuseid ja üritan parema teha järgmine kord.

Helmps
12.04.11, 13:58
Krt mul mingi jura, et hääl on, aga pilti pole. Isegi VLC playeriga. What should I do ? :/