PDA

View Full Version : KK,AA käsi preflop All-in hea või halb..



P2nts
29.03.11, 14:24
Pm oleks üks küsimus ei saa sellest aru.mägin hetkel 0.05-0.10dollari fullringis

Just täna üks väga loose mängija tõstis 3bb,sain endale KK,tõstsin mp3 kohapealt üle teda omakorda veel 4bb ja siis tuli ka veel kolmas mängija kaasa ja esimene tõstis veel mind üle,läksin All-in 12dollarit,kõik kolm tulid kaasa esimesel vennal oli QQ teisel AA,mul KK seega suht kehvast seisus pot oli 30 dollarit umbes...ja kaotasin selle loomulikult..
tahakski teada milles probleem nüüd,mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?

armand0
29.03.11, 14:29
ma parem ei ütle midagi.

Ära foldi KK&AA preflop never !

kardaanirist
29.03.11, 15:02
ei foldi KUNAGI KK ja AA preflop. kindlasti mitte NL10s vähemalt (AA ei foldi preflop ükskõik mis limiidis).

K2snakas
29.03.11, 15:17
quiti pokkerist kuni veel j6uad:)

rrrr
29.03.11, 15:22
Foldisin üleeile KK pre: UTG raises, tõmbasin üle, SB tõmbas 4 beti, UTG AI ja ma foldisin. Mõtlesin, et ühel neist peab olema AA sest AK combosid on tänu minu pocketile kõvasti vähem. Üks näitas ette AK, teine QQ.

armand0
29.03.11, 15:47
ei foldi KUNAGI KK ja AA preflop. kindlasti mitte NL10s vähemalt (AA ei foldi preflop ükskõik mis limiidis).

naljakas lause.


(AA ei foldi preflop ükskõik mis limiidis)

2ssapaar
29.03.11, 16:04
Pm oleks üks küsimus ei saa sellest aru.mägin hetkel 0.05-0.10dollari fullringis

Just täna üks väga loose mängija tõstis 3bb,sain endale KK,tõstsin mp3 kohapealt üle teda omakorda veel 4bb ja siis tuli ka veel kolmas mängija kaasa ja esimene tõstis veel mind üle,läksin All-in 12dollarit,kõik kolm tulid kaasa esimesel vennal oli QQ teisel AA,mul KK seega suht kehvast seisus pot oli 30 dollarit umbes...ja kaotasin selle loomulikult..
tahakski teada milles probleem nüüd,mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?
alati ei ole probleemi kui käe kaotad, võid mängida perfektselt, aga ikka kaotada
käe kohta: ilma infota mängijate kohta ei saa siin midagi tarka öelda. Üldiselt ära muretse selle pärast kui saad KK preflop all-in ja kaotad. 99% on suur viga foldida KK preflop ja see 1% on väga väike viga all-in minna.

Kuid imo on absoluutsete reeglite tegemine viga (hea näide, et never fold KK pre), mis paneb mängija arengule bloki.

armand0
29.03.11, 16:14
alati ei ole probleemi kui käe kaotad, võid mängida perfektselt, aga ikka kaotada
käe kohta: ilma infota mängijate kohta ei saa siin midagi tarka öelda. Üldiselt ära muretse selle pärast kui saad KK preflop all-in ja kaotad. 99% on suur viga foldida KK preflop ja see 1% on väga väike viga all-in minna.

Kuid imo on absoluutsete reeglite tegemine viga (hea näide, et never fold KK pre), mis paneb mängija arengule bloki.

Asi on nii.

Ükski regularist nitt ei foldi sinu vastu KK ja sina ei foldi tema vastu , suht be värk.

Kuskilt sateliidil otsustavas kohas võib jah foldida.

kardaanirist
29.03.11, 16:26
naljakas lause.


(AA ei foldi preflop ükskõik mis limiidis)

teema algataja tahab ju mõlemat preflop foldida (või siis vähemalt mõtiskleb, kas nendega peaks preflop allin minema või minema "kaasa").

armand0
29.03.11, 16:36
teema algataja tahab ju mõlemat preflop foldida (või siis vähemalt mõtiskleb, kas nendega peaks preflop allin minema või minema "kaasa").

"mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?"

Proovi sellest lausest aru saada siis.

Cash87
29.03.11, 16:37
Alati ei ole mõtet KK pre AI ka minna alati võib trappida isegi AA-d ning flopis lükata, mõni võib oma AA isegi ära foldida nii 9TJ flopil.

2ssapaar
29.03.11, 17:26
Asi on nii.

Ükski regularist nitt ei foldi sinu vastu KK ja sina ei foldi tema vastu , suht be värk.

Kuskilt sateliidil otsustavas kohas võib jah foldida.
aga kui sina leiaksid harva mõne koha kus on KK stäkkimine väikselt -ev, siis poleks enam BE regural niti suhtes. Siis oleksid sina ees.

Enamus KK preflop teemad, mis postitatakse, on obvious all-in kohad. Ei soovitagi KK preflop foldima hakata ja parem on minna all-in kui kahtled. Kuid räägin üldiselt, et selline reegel teha, et never fold KK pre takistab su arengut, sest tegelikult on olemas selliseid kohti isegi aggressiivsetes 6-max mängudes, kus KK foldimine on õige. Kui sa ei mõtlegi KK-ga vaid tugined igakord oma reeglile, siis on arvatavasti su mängus teisi selliseid auke..

kardaanirist
29.03.11, 17:56
"mis teha AA-KK paariga on üldse mõtekas minna ALL-in kaasa või ise tõsta..?"

Proovi sellest lausest aru saada siis.

ei saa eriti aru.

vastulauseks: teema pealkiri on "KK,AA käsi preflop All-in hea või halb.."

P2nts
30.03.11, 11:24
mõte oli selles et väikstes limiitides on alati mingi vennike kes otsustab tulla kaasa,ja siiani arvan et KK ei ole mulle küll kasumit toond,kui kaotan kaotan kõik..ja needkorrad mis võidan teised foldivad:P

kardaanirist
30.03.11, 11:34
kas Holdem Manageri või PokerTracker 3'e kasutad? kui jah, siis viska filtitest KK käsi sisse ja vaata, mis seis on. olen 100% kindel, et KK on kasumis, kui sul on korralik sample.

tonis
30.03.11, 12:57
mõte oli selles et väikstes limiitides on alati mingi vennike kes otsustab tulla kaasa,ja siiani arvan et KK ei ole mulle küll kasumit toond,kui kaotan kaotan kõik..ja needkorrad mis võidan teised foldivad:P

Tõenäoliselt mängid postflop kätt valesti, kui see sul miinuses on. Või on käsi liiga vähe ja on halb run olnud, kus KK ära crackitakse.

camu
30.03.11, 13:03
Just täna üks väga loose mängija tõstis 3bb,sain endale KK,tõstsin mp3 kohapealt üle teda omakorda veel 4bb

Rohkem küsimusi pole

qbj0hn
30.03.11, 13:24
Ära foldi seal limiidis kunagi KK preflop ja elu on lill.
can't win em allllll

nomerlot
30.03.11, 21:06
kas Holdem Manageri või PokerTracker 3'e kasutad? kui jah, siis viska filtitest KK käsi sisse ja vaata, mis seis on. olen 100% kindel, et KK on kasumis, kui sul on korralik sample.
Niisama lihtsalt suuri paare vaadata pole mõtet, need obv kõigil ilusas plussis.
Aga peenemalt vaadates, kui panen filtritesse "KK, preflop raise all-in OR preflop facing all-in, called", siis tulemus on BE.
Käsi 678K, selle filtriga tuli välja 276 kätt. On see suur või väike sample, mine võta kinni. Limiidid NL5 kuni NL50

kardaanirist
30.03.11, 21:14
sample on ilmselt suht korralik, aga tahad siis väita, et KK pre allin minna on BE? sügavalt kahtlen, sest olen ka ise madalaimates limiitides grindinud ja seal oli ka QQ juba pre nuts.

nomerlot
30.03.11, 21:30
sample on ilmselt suht korralik, aga tahad siis väita, et KK pre allin minna on BE? sügavalt kahtlen, sest olen ka ise madalaimates limiitides grindinud ja seal oli ka QQ juba pre nuts.

Ei, ma ei väida seda, aga arvan, et vahel harva siiski esineb olukordi, mil KK-d võib pre foldida küll.

kardaanirist
30.03.11, 21:56
ei väidagi vastupidist. samas teema algataja väitis, et mängib NL10. sellises limiidis ei paneks ma mitte kunagi preflop KK mucki. üleüldse, et seda teha on väga solid riide ja suure sample peale statse vaja. usun, et ABC mänguga oled ennem järgmises limiidis kui jõuad vastase kohta piisavalt infot koguda (eriti madalamates limiitides, kus mängijaid on nii nii vähe ja tuttavaid nägusid väga ei kohta).

VisaHing
30.03.11, 23:12
Suht jah. AA / KK fold pre oleks vast ainult, siis ma pakun. Kui ntx 200 inimest saab pääsme ( kui mingi satikas). 206 left. sul average stack ja paar venda hakkavad lahmima all in-i. Noh vast saate poindile pihta, mis mõtlen.

con
31.03.11, 08:25
* cash games tuleks foldida KK kui vastase kohta 500+kätt sample ja pf 3bet stat näitab 1.
* võid ka foldida kui olete kolemkesi kahe nitiga kes lähevad hulluks pf(4betivad vms).

ja ärge hakake nüüd turna "bubbledest" siin rääkima, 2 threadi olemas juba:D
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/123-KK-preflop-all-in
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5050-AA...

Pahvak
31.03.11, 10:42
500 kätt on ilmselgelt liiga vähe, et KK foldida. Teine variant on juba parem. UTG avab, sina 3betid ja nit bb 4betib.

con
31.03.11, 14:04
nõustun, 500 puhul pole variatsioon paigas.
mis su arust see sample võiks olla?
mu mõttekäik:

AA- 0.45%
AK-1.2%
AA, KK 0.9%
KK+, AK 2.1%
KK/AK suhtes omame blockereid
ajame taga +ev

voobel
26.04.11, 15:54
ei noh kui sa kaalud KK,AA foldimist preflopis, siis see mäng ei ole sinule. eriti cashis.

pikk28
26.04.11, 15:56
tere tulemast foorumisse!

KristjanLaas
26.04.11, 15:57
tere tulemast foorumisse!

lol:D

con
26.04.11, 18:53
ei noh kui sa kaalud KK,AA foldimist preflopis, siis see mäng ei ole sinule. eriti cashis.

mu esimene reaktsioon oli ka "lol" aga jäin mõttesse vaadates pika posti.

See on su esimene post siin foorumis ja juba sa üritad ära panna. See on foorum kust iga uus liige saab abi ja nõu ning tal on juurdepääs õppematerjalidele mida inimesed omast heast tahtest on koostanud. Ma leian, et selles niigi suures foorumis ei hinnata selliseid kasutajaid kes midagi asjalikku ei oska öelda ja ilma üldse teemasse süvenemata teevad sellised lühikesi ja nõelavaid postitusi millest kellelgi kasu pole.

Üritame hoida sõbralikumat õhkkonda edaspidi. Võtsin bani maha. Reageerisin natuke üle.

VisaHing
26.04.11, 22:00
mu esimene reaktsioon oli ka "lol" aga jäin mõttesse vaadates pika posti.

See on su esimene post siin foorumis ja juba sa üritad ära panna. See on foorum kust iga uus liige saab abi ja nõu ning tal on juurdepääs õppematerjalidele mida inimesed omast heast tahtest on koostanud. Ma leian, et selles niigi suures foorumis ei hinnata selliseid kasutajaid kes midagi asjalikku ei oska öelda ja ilma üldse teemasse süvenemata teevad sellised lühikesi ja nõelavaid postitusi millest kellelgi kasu pole.

Üritame hoida sõbralikumat õhkkonda edaspidi. Võtsin bani maha. Reageerisin natuke üle.


Aga ta ikka banned ju :D.
St. vähemalt näitab, et on.

raunsz
27.04.11, 00:21
Olen foldinud KK pf paar korda.

Ballahollic
30.05.11, 13:42
Iga lõunane Double Up 2.50€ turka kell 12.45 at triobet. Mängijaid regas kokku 34, tuubeldavad siis 10 esimest. Peale esimest tundi oli alles 13 mängijat ja siis peale pausi langesid ysna kohe short stackid välja ja alles 11 mängijat. Ootasin oma suht suure stackiga seal foldides kõik käed. Siis sõber helistas, et davai ta mu maja ees lähme kohe live pelama. Davai mõtlesin, et mul nii suur stack, et las see toksib lõpuni siin. Viimasel hetkel vaatasin oi pocket AA-d on tulnud just kui hakkasin kuvarit kinni panema. Shovesin muidugi nupud sisse. Sain kohe calli. Turkas avab kohe ka vastase lehed ja vastas KK. Samuti ülisuure stackiga player. Mis ikka.. Flop AJ5 kõik erimastid. Timmis! turn K...... river K.... Peale seda enam ei mängi sellistes olukordades kunagi ka KK-d ja AA.

VisaHing
31.05.11, 05:59
Iga lõunane Double Up 2.50€ turka kell 12.45 at triobet. Mängijaid regas kokku 34, tuubeldavad siis 10 esimest. Peale esimest tundi oli alles 13 mängijat ja siis peale pausi langesid ysna kohe short stackid välja ja alles 11 mängijat. Ootasin oma suht suure stackiga seal foldides kõik käed. Siis sõber helistas, et davai ta mu maja ees lähme kohe live pelama. Davai mõtlesin, et mul nii suur stack, et las see toksib lõpuni siin. Viimasel hetkel vaatasin oi pocket AA-d on tulnud just kui hakkasin kuvarit kinni panema. Shovesin muidugi nupud sisse. Sain kohe calli. Turkas avab kohe ka vastase lehed ja vastas KK. Samuti ülisuure stackiga player. Mis ikka.. Flop AJ5 kõik erimastid. Timmis! turn K...... river K.... Peale seda enam ei mängi sellistes olukordades kunagi ka KK-d ja AA.

no kui nii juhtus, siis bb ju. aga kavatased KK ja AA foldima hakata :D ? Level v :D

Ballahollic
31.05.11, 09:35
no kui nii juhtus, siis bb ju. aga kavatased KK ja AA foldima hakata :D ? Level v :D

Tõsiselt räägin, nii lõpufaasis on mõtekas kõik käed foldida kui ise big stack. Teised toksivad lõpuni ära ja ei saa mingeid suck oute. Sellises faasis võib mõnel short stackil olla vaid blindide+antede jagu chipe. Räägin siis just Double Up turkadest kus ei loe kas jääd esimeseks või kümnendaks.

kuco
31.05.11, 10:01
Tõsiselt räägin, nii lõpufaasis on mõtekas kõik käed foldida kui ise big stack. Teised toksivad lõpuni ära ja ei saa mingeid suck oute. Sellises faasis võib mõnel short stackil olla vaid blindide+antede jagu chipe. Räägin siis just Double Up turkadest kus ei loe kas jääd esimeseks või kümnendaks.

Double-Up on ju sisuliselt sateliit tüüpi turna. Siis võib ka AA väga easy fold olla kuna kaotatud chippid on rohkemat väärt kui võidetud chippid.

Ballahollic
31.05.11, 10:29
Double-Up on ju sisuliselt sateliit tüüpi turna. Siis võib ka AA väga easy fold olla kuna kaotatud chippid on rohkemat väärt kui võidetud chippid.

Täpselt nii

VisaHing
31.05.11, 22:44
aa noja ma väga ei tea, mis turna see double-up on. Lihtsalt huvitav kuulda, et keegi ütleb, et hakkab turnadel KK-AA-sid foldima. Kui satikas ja mingisugune pääse on 100% kindlustatud no siis vahet vist pole jah.

Kriminaal
31.05.11, 22:48
aa noja ma väga ei tea, mis turna see double-up on. Lihtsalt huvitav kuulda, et keegi ütleb, et hakkab turnadel KK-AA-sid foldima. Kui satikas ja mingisugune pääse on 100% kindlustatud no siis vahet vist pole jah.

Double up on selline turna kus on näiteks 10 mängijat kes ostavad end 200 taalaga sisse, esimesed 5 saavad 400 tagasi teised 5 saavad nutta.
Kui näiteks 6 on alles, sul stäkk 5000 ja mingil vennal 200, siis ofcoorse pole mõtet bigstäkki vastu ka AA,KK jne mängida.

Ballahollic
01.06.11, 00:58
Double up on selline turna kus on näiteks 10 mängijat kes ostavad end 200 taalaga sisse, esimesed 5 saavad 400 tagasi teised 5 saavad nutta.
Kui näiteks 6 on alles, sul stäkk 5000 ja mingil vennal 200, siis ofcoorse pole mõtet bigstäkki vastu ka AA,KK jne mängida.
Puust ja punaselt