PDA

View Full Version : Kuhu minna kui ongame boonused kaovad?



marguzz22
25.01.09, 15:16
Tere, siin teemas võiks arutada, kuhu minna kui ongame boonused on nüüd muudetud(soft ****, boonused sitad, siis on aeg lahkuda)


Vaatasin parypokrit, seal aga pole nl10 6max laudu?Mis pask see veel on? Pokerstarsis on hea soft, boonused pole kõige paremad. Microgaming on OK; aga mängijaid vähe. Mis veel, kuhu minna?:) Ma kunagi registreerusid pokerstarsi läbi mingi affiliate kes andis mulle tasuta 50 dollarit, kas see nüüd mõkjutab ka seda, mis leveleid ma saan jne?Kas ma saan ikka vastavalt oma levelitele boonuseid vms?



mida ütlete partypokkeri kohta?pask, hea, normaalne?

lenC
25.01.09, 15:26
Starsi minge kõik. btw, affiliate ei mõjuta seal mitte midagi.

levis
25.01.09, 15:35
Kunagi ammu sai Partys mängitud, täitsa ok oli, aga lõpuks eelistasin Empire Pokerit, sest viimane pakkus nagu enam hüvesid. Empire Poker on lihtsalt teine skin, mängijad on samad.
On veel Pacific Poker, sealt ma katkusin kunagi vihaga rahad välja, sest tundus nii rigged koht :)
Prima võrk on jah vägagi ok, kahjuks tõesti mängijaid kipub vähe olema.
Kui ise peaksin kolima, siis läheksin vist Pokerstarsi ja mingil määral mängiksin Trios ja Nordicus kah.

marguzz22
25.01.09, 15:37
lenc kui palju 30K käega NL20 umbes neid FPP teenib?Nagu ma aru saan siis ainuke boonus rahaline on seal silverstarile Monthly VPP Total: 2709.
Monthly FPP Total: 3314


ehk siis ma saaksin selle 275dollarise boonuse ja kas seda saab iga kuu või ainult korra?


For the first time ever you can use your Frequent Player Points (FPPs) to purchase a PokerStars bonus. Purchase the VIP Reward Bonus from the VIP Store for 25,000 FPPs and we will credit $285 to your account once you have earned 1,995 Base FPPs.

Metsapull
25.01.09, 15:52
lenc kui palju 30K käega NL20 umbes neid FPP teenib?Nagu ma aru saan siis ainuke boonus rahaline on seal silverstarile Monthly VPP Total: 2709.
Monthly FPP Total: 3314


ehk siis ma saaksin selle 275dollarise boonuse ja kas seda saab iga kuu või ainult korra?


For the first time ever you can use your Frequent Player Points (FPPs) to purchase a PokerStars bonus. Purchase the VIP Reward Bonus from the VIP Store for 25,000 FPPs and we will credit $285 to your account once you have earned 1,995 Base FPPs.


Holdemis minu meelest NL-20 limiiti PS-is ei ole.

marguzz22
25.01.09, 15:57
vms jah Nl25

marguzz22
25.01.09, 16:03
seda ka,et kas pokerstarsis pokertracker dataminib ise?avan oma 12 lauda ja voilaa?

Metsapull
25.01.09, 16:05
Pokernewsis ühes teemas, üks Red Kingsi tegelane pakkus ka võimalikku diili,, nii et ehk on võimalus isegi ongames mingi hea tehnig saada. (Ja vabandust, kui selle lingi välja toomine läheb reegiltega vastuollu.)

http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic1955/

Viimane post siis selles teemas.

marguzz22
25.01.09, 16:09
no redkings ka ongames, küll seal ka uus boonusprogramm märtsiks tuleb, ise mängin praegu seaL. küsiks ikkagi pokerstrasi kohta, mida ma nl10 mängijana 30K jooksul seal saada võin?Nl25? KAS see silverstar boonus on igakuine või ainult 1 kord?

kollane
25.01.09, 16:10
seda ka,et kas pokerstarsis pokertracker dataminib ise?avan oma 12 lauda ja voilaa?



Jah, mingi pool tundi sai siis pidi 1h ootama, ning saad jälle pool tundi.

BuildUp
25.01.09, 17:31
Mind huvitab, et kui ma mängiks PSis 70k kätt kuus NL50 9 laual näiteks, siis kui palju mul sealt kuu boonus võiks tulla?

Keegi pole FTPst rääkinud. Kas see pole PSist parem? ( kuskil oli ka mingi eesti rakebacki arvutamis leht netis FTP kohta, aga ma ei leia seda) Pidi vist pakkuma 27%.

Ja selline tuba nagu Cake Poker pakub 33%. Aga tolle kohta ma väga midagi ei tea.

Metsapull
25.01.09, 17:39
Mind huvitab, et kui ma mängiks PSis 70k kätt kuus NL50 9 laual näiteks, siis kui palju mul sealt kuu boonus võiks tulla?

Keegi pole FTPst rääkinud. Kas see pole PSist parem? ( kuskil oli ka mingi eesti rakebacki arvutamis leht netis FTP kohta, aga ma ei leia seda) Pidi vist pakkuma 27%.

Ja selline tuba nagu Cake Poker pakub 33%. Aga tolle kohta ma väga midagi ei tea.


Nende kodukal on üht-teist kirjas ka: http://www.pokerstars.com/vip/

Metsapull
25.01.09, 17:41
no redkings ka ongames, küll seal ka uus boonusprogramm märtsiks tuleb, ise mängin praegu seaL. küsiks ikkagi pokerstrasi kohta, mida ma nl10 mängijana 30K jooksul seal saada võin?Nl25? KAS see silverstar boonus on igakuine või ainult 1 kord?


NL-10s ei saa suurt mitte midagi, FPP-si teenid natukene (kuskil natuke üle tunhande) ainult.

lenC
25.01.09, 17:42
FTP on RB-liselt kõvasti kasumlikum kui stars, kui just supernova pole. 27% ja 33% vahe pole märkimisväärne, kui just mitu $k rake'i ei genereeri.

Ise soovitan alati Starsi, kuna isiklikust kogemusest võin öelda, et see tuleb mängule kasuks. Sunnib pingutama lauas ja mitte ühtegi eksimust tegema. Vähemalt minul. seega long-term ma kindlasti võitsin ja omal ajal kui ok2aa mind starsi NL25-e steikis, siis umbes see aeg ma ka arenesin märkimisväärselt.

Aga FTP on ka kindlasti solid valik, alati on mängu ja soft on tasemel. Samas FTP on mõttetu, kui mängid limiidil, mis on väiksem kui NL25, sest NL10-s on rake 10%, mis tähendab bankrolli kasvu hukku, olenemata winratest.

CTXrix
25.01.09, 17:44
CakePoker on rigged. Ilma naljata. Sellised asjad, mis seal toimuvad, ei toimu mitte kuskil mujal ja nii arvavad enamik, kes seal mänginud on.

Lisaks ei tööta seal ükski soft.

Aga rämedalt fishine.

lenC
25.01.09, 17:51
CakePoker on rigged. Ilma naljata. Sellised asjad, mis seal toimuvad, ei toimu mitte kuskil mujal ja nii arvavad enamik, kes seal mänginud on.

Lisaks ei tööta seal ükski soft.

Aga rämedalt fishine.

Mina olen otsustanud selliseid "statemente'e" ignoreerida, enne kui see 2+2e ametlik seisukoht ei ole.

CTXrix
25.01.09, 18:09
Mina olen otsustanud selliseid "statemente'e" ignoreerida, enne kui see 2+2e ametlik seisukoht ei ole.


Tore on, et sa oma sellekohast seisukohta meiegagi jagad. Millal muutub mingi seisukoht 2+2 ametlikuks seisukohaks?

lenC
25.01.09, 18:17
Tore on, et sa oma sellekohast seisukohta meiegagi jagad. Millal muutub mingi seisukoht 2+2 ametlikuks seisukohaks?

No ei tahtnud lihtsalt vastamata ka jätta, kuna su väide on minu meelest BS. 2+2st käib läbi palju teemasid a la "stars on rigged"; "FTP-s RNG is rigged w/proof(19 hands!)" jne. Ja kui "punased"(adminid) ütlevad, et see on 2+2 ametlik seisukoht, siis see ka on(nende ütlemisi on olnud näha tähtsamates skandaaliteemades).

Ei saa mööda vaatamata su väitele, et Cake pokkeris väidavad enamus mängijad, et see on rigged, kohe tekib küsimus, et miks nad seal mängivad ja kuidas sina seda tead - vaevalt sa enamus mängijaid isiklikult tunned, seega kas on mõni mahukam foorumiteema kuskil või ütlevad mängijad lauas a la "this site is rigged" mis on standard igas saidis tiltivate donkidega?

CTXrix
25.01.09, 18:25
Olen Cake-is mänginud ligi 100k kätt (hinnanguliselt) ja olen mänginud väga paljudel teistel saitidel. Sellised biidid ja suckoudid ei juhtu kuskil mujal. Ma saan sellest aru, et selline "oh its so rigged" vingumine on tüüpiline, aga ma avaldan siin oma seisukohta. Kui sa arvad, et see on BS, siis arva, mul ükskõik. Kui inimene sinna mängima läheb, siis saab ta sellest ise ka aru.

Kui sa küsid, et miks inimesed seal siiski mängivad - siis vastus on väga lihtne. Seal mängimine on lihtsalt väga tulus. Keskmine mängija on täielik moron. Kasvatasin oma bankrolli seal väga kiirelt väga korralikuks ja mängiks siiani, kui seal mõni soft töötaks. Lisaks ei mõju sellised pidevad biidid ja suckoudid (vahet pole, kas teen ise või mulle tehakse) närvikavale just hästi.

Usun, et 2+2-s ei teki Cake-i kohta kunagi sellist "üldist seisukohta", mida lambakari saaks järgida.

lenC
25.01.09, 18:33
Olen Cake-is mänginud ligi 100k kätt (hinnanguliselt) ja olen mänginud väga paljudel teistel saitidel. Sellised biidid ja suckoudid ei juhtu kuskil mujal. Ma saan sellest aru, et selline "oh its so rigged" vingumine on tüüpiline, aga ma avaldan siin oma seisukohta. Kui sa arvad, et see on BS, siis arva, mul ükskõik. Kui inimene sinna mängima läheb, siis saab ta sellest ise ka aru.

Kui sa küsid, et miks inimesed seal siiski mängivad - siis vastus on väga lihtne. Seal mängimine on lihtsalt väga tulus. Keskmine mängija on täielik moron. Kasvatasin oma bankrolli seal väga kiirelt väga korralikuks ja mängiks siiani, kui seal mõni soft töötaks. Lisaks ei mõju sellised pidevad biidid ja suckoudid (vahet pole, kas teen ise või mulle tehakse) närvikavale just hästi.

Usun, et 2+2-s ei teki Cake-i kohta kunagi sellist "üldist seisukohta", mida lambakari saaks järgida.

Leian, et kui see "riggedness" nii silmaga nähtav on, siis varem või hiljem keegi kogub ~paarkendmiljonit kätt kokku ja sooritab matemaatilise analüüsi, mis tõestab, kas on rigged või mitte - pole sellist teemat silma jäänud. Seega ma jään ikka enda arvamuse juurde, ei midagi isiklikku :)

CTXrix
25.01.09, 18:34
Leian, et kui see "riggedness" nii silmaga nähtav on, siis varem või hiljem keegi kogub ~paarkendmiljonit kätt kokku ja sooritab matemaatilise analüüsi, mis tõestab, kas on rigged või mitte - pole sellist teemat silma jäänud. Seega ma jään ikka enda arvamuse juurde, ei midagi isiklikku :)


OK :) Pakun, et sa pole Cake-is kunagi mänginud?

lenC
25.01.09, 18:35
OK :) Pakun, et sa pole Cake-is kunagi mänginud?

Ei ole ja ei kipu ka, ei taha enda sõnu süüa :D

Teemasse tagasi nüüd. :P

RudiTurbo
25.01.09, 18:58
OK :) Pakun, et sa pole Cake-is kunagi mänginud?


See, mix üx site on rohkem rigged kui teine oleneb mängijate kvaliteedist.

Kui Sul on täielikud lambad vastas, siis obv tuleb rohkem ime suckoute, sest targemad mängijad ei jõuaks riverini kui Sa õieti panustad, et seda suckouti teha.

Olgem ausad, kui mingi saidi töenäosused tõesti paigast ära oleksid, siis ma arvan, et see selgitataks välja ning asi pandaks kinni.

Muidugi Primas on mängijad päris lambad, kuid siiamaani on mul kuidagi suckoutide poolest seal väga rahulik olnud, flush drawd pole donkidel peaaegu kunagi ära tulnud, kui mõni lammas on tõesti kogu stacki sisse pannud drawga. Kuigi Vb on kogu mu karjäär Trios Heater olnud :P

Starsi tase pidi küll kõva olema, kuigi tundub seal, et suckoute juhtub OMG kui palju, aga ex enamus imemised on ikka mingite fishide poolt ja Starsis mängitakse alati nii palju laudasi korraga, et see vb tekitab ka illusiooni, et juhtub pidevalt. Aga kui Sa nii palju käsi mängid, siis polegi midagi parata, juhtub kõike, mis pokkeris juhtuma peab.

BuildUp
25.01.09, 19:23
Mind huvitab, et kui ma mängiks PSis 70k kätt kuus NL50 9 laual näiteks, siis kui palju mul sealt kuu boonus võiks tulla?

Keegi pole FTPst rääkinud. Kas see pole PSist parem? ( kuskil oli ka mingi eesti rakebacki arvutamis leht netis FTP kohta, aga ma ei leia seda) Pidi vist pakkuma 27%.

Ja selline tuba nagu Cake Poker pakub 33%. Aga tolle kohta ma väga midagi ei tea.


A leidsin selle lehe üles. http://www.fulltiltrakeback.com/ee/fulltilt-rakeback-kalkulaator/

Mul on plaanis hakata vähemalt suveks mängima NL50 ning kui arvutada, et mängin 9l laual ja 4-5 h päevas, siis peaks päevas tulema 32$ ja kuus siis pea 900$. Üsna kena minu arust. Kui OnGame`i aeg läbi saab, siis mina pagen sinna. ;)

ranka
25.01.09, 19:49
lenc kui palju 30K käega NL20 umbes neid FPP teenib?Nagu ma aru saan siis ainuke boonus rahaline on seal silverstarile Monthly VPP Total: 2709.
Monthly FPP Total: 3314


ehk siis ma saaksin selle 275dollarise boonuse ja kas seda saab iga kuu või ainult korra?


For the first time ever you can use your Frequent Player Points (FPPs) to purchase a PokerStars bonus. Purchase the VIP Reward Bonus from the VIP Store for 25,000 FPPs and we will credit $285 to your account once you have earned 1,995 Base FPPs.


Starsis ei ole 20NL vaid on 25NL ja väike punktide tabel (kasutades FR databaasi, 6maxis võib natuke erineda aga saab vähemalt miski tunnetuse):
10N/PL - 0.04 VPP per hand
25NL/PL - 0.13 VPP per hand
50NL/PL - 0.21 VPP per hand
100NL/PL - 0.38 VPP per hand
200NL/PL - 0.51 VPP per hand
400NL/PL - 0.57 VPP per hand
600NL/PL - 0.69 VPP per hand
1000 NL - 0.87 VPP per hand

Ja rahalisi boonuseid osta ainult siis, kui sa oled supernova. Kui ei ole siis hoia punktid alles või telli asju või osta turniiridele sisse.

ranka
25.01.09, 19:50
A leidsin selle lehe üles. http://www.fulltiltrakeback.com/ee/fulltilt-rakeback-kalkulaator/

Mul on plaanis hakata vähemalt suveks mängima NL50 ning kui arvutada, et mängin 9l laual ja 4-5 h päevas, siis peaks päevas tulema 32$ ja kuus siis pea 900$. Üsna kena minu arust. Kui OnGame`i aeg läbi saab, siis mina pagen sinna. ;)


Kui sa lähed Ongames ära sellepärast, et sa ei saa boonuseid ja lähe FTP-sse, siis on väga vale liigutus sinu poolt, kuna 28% rakeback on ikka meeletult vähe. Parem siis liigu juba Starsi, kus saad punnide eest osta nii raha, kui ka väga huvitavaid esemeid või pakkumisi.

lenC
25.01.09, 19:52
Kui sa lähed Ongames ära sellepärast, et sa ei saa boonuseid ja lähe FTP-sse, siis on väga vale liigutus sinu poolt, kuna 28% rakeback on ikka meeletult vähe. Parem siis liigu juba Starsi, kus saad punnide eest osta nii raha, kui ka väga huvitavaid esemeid või pakkumisi.



Mina pole nõus, 27% võib olla meeletult vähe, aga Starsis on Goldstar näiteks võrdeline mingi 10-15% RB?

Metsapull
25.01.09, 19:53
Kas raamatuid tasub nende punktide eest osta? Ma peaks saama selle kuu lõpuks 2000 punkti täis saama ning mõtlesin, et võtaks selle eest oma esimese pokkeri raamatu.

ranka
25.01.09, 19:55
Ja minu soovitused oleksid:
[x] sa tahad saada heaks mängijaks ning jõuda tippu - Stars või FTP. Soovitan starsi, kui sul FTP-s rakebacki ei ole või mängid full ringi ning tahad jõuda mid-stakesi, siis kindlalt Stars, sest FTP-s lõppeb full-ring mängud 400NL juures.
[x] kui sa soovid väga fishiseid mänge, siis Pacific, Ongame, Cake, Everleaf (too viimane on eriti hea, kuna ei saa trackeiga vaadata - samas peaks olema neti saadaval everleafi jaoks käte konverter, et saad käsi trackerisse importida ja lähi tulevikus peaks tulema ka HEMil everleafi support) ja Prima. Kaks viimast on ka softi poolest väga head, Primas on miinuseks, et saad 10 lauda maximaalselt mängida (rohkem ei suudaks ka) everleafis aga väga vähe mängijaid ja laudu.
[x] kui sa ei ole kindel, mis teha aga tahad lahkuda ongames - TrioBet - seal toas on vaieldamatud kõige huvitavamad turniirid ja promod ning tihtipeale on seal ka väga head overlayd.

ranka
25.01.09, 19:59
Mina pole nõus, 27% võib olla meeletult vähe, aga Starsis on Goldstar näiteks võrdeline mingi 10-15% RB?


Starsis saad oma rakebacki tõsta mängides rohkem ja kui sa oled hea arenev mängija, siis rakeback ei ole sulle miski prioriteet ja teiseks sa arened ning pidevalt tõused limiitidest kõrgemale ning seega peaks ka VIP level tõusma. FTP-s on fixeeritud rakeback pluss micro limiidis on rake nii tappev, et pead olema ameerika samurai, et seal elama jääda.

Seega FTP oleks minu jaoks viimane valik, eriti kui ma vahetan tuba, kuna eelmises toas boonused muutusid halvaks.

BuildUp
25.01.09, 20:12
Starsis saad oma rakebacki tõsta mängides rohkem ja kui sa oled hea arenev mängija, siis rakeback ei ole sulle miski prioriteet ja teiseks sa arened ning pidevalt tõused limiitidest kõrgemale ning seega peaks ka VIP level tõusma. FTP-s on fixeeritud rakeback pluss micro limiidis on rake nii tappev, et pead olema ameerika samurai, et seal elama jääda.

Seega FTP oleks minu jaoks viimane valik, eriti kui ma vahetan tuba, kuna eelmises toas boonused muutusid halvaks.


Võtame aluseks NL50 ja selle, et meid ei huvita eriti nänn ja muu pudipadi, vaid korralikud boonused.

FTP: Teenime rakebackiga 976$ kuus
PokerStars:

http://img218.imageshack.us/img218/8461/pokerstarsuw8.gif (http://imageshack.us)


Ja rahaline boonus ehk siis $650 VIP Reward Bonus on 50000FPPd Platinumile.

Kokkuvõttes saame me FTPs 350$ rohkem cashi kuus kui PSis.

lenC
25.01.09, 20:14
Võtame aluseks NL50 ja selle, et meid ei huvita eriti nänn ja muu pudipadi, vaid korralikud boonused.

FTP: Teenime rakebackiga 976$ kuus
PokerStars:

http://img218.imageshack.us/img218/8461/pokerstarsuw8.gif (http://imageshack.us)


Ja rahaline boonus ehk siis $650 VIP Reward Bonus on 50000FPPd Platinumile.

Kokkuvõttes saame me FTPs 350$ rohkem cashi kuus kui PSis.

Sul tuleb juba see faktor, et mingi hetk aasta sees saad novaks - siis on seis parem kui FTP 27%RB. Praegu on jaanuar ja....

Lutzky
25.01.09, 20:57
sain ma nüüd õigesti aru, et PSis saavad ikka teised levelid peale nova ka osta boonuseid. st nt platinumstar 650USD.

l.

BuildUp
25.01.09, 21:07
sain ma nüüd õigesti aru, et PSis saavad ikka teised levelid peale nova ka osta boonuseid. st nt platinumstar 650USD.

l.


http://www.pokerstars.com/vip/store/?cat=cash-bonus

lenC
25.01.09, 21:09
sain ma nüüd õigesti aru, et PSis saavad ikka teised levelid peale nova ka osta boonuseid. st nt platinumstar 650USD.

l.

$50 ; 5kFPP ; Silverstar või parem
$285 ; 25kFPP ; Goldstar või parem
$650 ; 50kFPP ; Platinum või parem
$1,5k ; 100kFPP ; Supernova või parem
$4k ; 250k FPP ; Supernova või parem

Lutzky
25.01.09, 21:11
Tx. Sain aru jah. Ranka esimene postituse viimane lausest ei saanud ma aru.

L.

ranka
25.01.09, 21:17
Võtame aluseks NL50 ja selle, et meid ei huvita eriti nänn ja muu pudipadi, vaid korralikud boonused.

FTP: Teenime rakebackiga 976$ kuus
PokerStars:

http://img218.imageshack.us/img218/8461/pokerstarsuw8.gif (http://imageshack.us)


Ja rahaline boonus ehk siis $650 VIP Reward Bonus on 50000FPPd Platinumile.

Kokkuvõttes saame me FTPs 350$ rohkem cashi kuus kui PSis.


See on rigged, ära seda usalda

Lutzky
25.01.09, 21:20
Üks küssa veel: PS sama rahalist boonust saab siis korduvalt osta (kuus korra vms)?

Tänud ette,
L.

ranka
25.01.09, 21:22
Tx. Sain aru jah. Ranka esimene postituse viimane lausest ei saanud ma aru.

L.


Mõte selles, et Supernovana on sul ühe FPP väärtus 0.016$, kui sa võtad rahalisi boonuse ($4000 boonus). Kui sa oled goldstar ja võtad rahalise boonuse on ühe puntki väärtus 0.014$, mis teeb juba 1,000 puntki peale $2 vahet ja 100,000 puntki kohta $200 vahet. Päris hea nuts läheb kaduma, kui hakkad neid boonustena võtma.

Kui sa aga võtad goldstarina näiteks turna pileteid (sunday million, $215), siis sa saad ühe puntki hinnaks: 0.0159$ ehk peaaegu sama, mis supernova max rakeback boonuste näol ning vahe on suht olematu. Sama on kaubaga, et pead ise uurima, kuidas hinnad on turul ning mis tuleb ühe punkti hinnaks.

Seega ärge jumala eest rahalisi boonusei ostke, kui Teie vip level ei ole supernova - see on suht raha põletamine ja enda mõnitamine.

Lutzky
25.01.09, 21:24
ok. hea teada. selle peale ei mõelnudki.

tänud,
l.

ranka
25.01.09, 21:28
Üks küssa veel: PS sama rahalist boonust saab siis korduvalt osta (kuus korra vms)?

Tänud ette,
L.


Rahalist boonust saab osta lõpmatuseni - peaasi, et punktid on täis ja boonus tuleb ka lahti mängida. Näiteks $1500 boonuse hinnaks on 100,000 FPP-d. Kui sul saab 100,000 FPP-d täis, siis ostad selle 100,000 FPP eest Starsi VIP FPP Storest boonuse ja boonuse laekub su kontole, kui mängid lahti 10,500 VPP-d. Igale boonusele on vaja eraldi hulk VPP-sid, $4000 omale on vaja 28,000 ja $285 boonuse jaoks näiteks 1995. Need VPP-d ebaolulised, kui sa oled Starsi regular mängija ,sest nii või naa mängid need VPP-d täis ja siis kukub ka boonus su accountile.

lenC
25.01.09, 21:33
Mõte selles, et Supernovana on sul ühe FPP väärtus 0.016$, kui sa võtad rahalisi boonuse ($4000 boonus). Kui sa oled goldstar ja võtad rahalise boonuse on ühe puntki väärtus 0.014$, mis teeb juba 1,000 puntki peale $2 vahet ja 100,000 puntki kohta $200 vahet. Päris hea nuts läheb kaduma, kui hakkad neid boonustena võtma.

Kui sa aga võtad goldstarina näiteks turna pileteid (sunday million, $215), siis sa saad ühe puntki hinnaks: 0.0159$ ehk peaaegu sama, mis supernova max rakeback boonuste näol ning vahe on suht olematu. Sama on kaubaga, et pead ise uurima, kuidas hinnad on turul ning mis tuleb ühe punkti hinnaks.

Seega ärge jumala eest rahalisi boonusei ostke, kui Teie vip level ei ole supernova - see on suht raha põletamine ja enda mõnitamine.

Lisan enda $0.02:

Kui vaja rolli pidevalt grindida, siis võite teha 210FPP satikaid 200k gtd-le, kus 6 tükki saavad pileti 20-st. Nendel FPP väärtus $0.0157 kui võidate 6/20-st, ehk peaaegu sama. Sest micro meestel võib päris tükk aega võtta, enne kui 12,5k FPP-d(või mis ta oligi...) kokku saate.

BuildUp
25.01.09, 22:30
Ranka räägi kuidas platinumist supernovaks saab?

kollane
25.01.09, 22:32
Ranka räägi kuidas platinumist supernovaks saab?


pildi pead saatma. punktidega ikka ju

lenC
25.01.09, 22:33
Ranka räägi kuidas platinumist supernovaks saab?

100k VPP-d kalendriaastaga ja automaatselt nova kukub

taipupole
25.01.09, 22:35
Vastus on tõenäoliselt lihtne: NL25-50 FT (kui pole just madalaim limiit).

Suuremad PS.

mihke666
25.01.09, 23:17
Starsis ei ole 20NL vaid on 25NL ja väike punktide tabel (kasutades FR databaasi, 6maxis võib natuke erineda aga saab vähemalt miski tunnetuse):
10N/PL - 0.04 VPP per hand
25NL/PL - 0.13 VPP per hand
50NL/PL - 0.21 VPP per hand
100NL/PL - 0.38 VPP per hand
200NL/PL - 0.51 VPP per hand
400NL/PL - 0.57 VPP per hand
600NL/PL - 0.69 VPP per hand
1000 NL - 0.87 VPP per hand

Ja rahalisi boonuseid osta ainult siis, kui sa oled supernova. Kui ei ole siis hoia punktid alles või telli asju või osta turniiridele sisse.


50NL m2ngimise isu läks ära just

mihke666
25.01.09, 23:17
100k FPP-d kalendriaastaga ja automaatselt nova kukub

VPP-d*

lenC
25.01.09, 23:25
VPP-d*

jep, tänks parandasin ära, mõtlemine ja käsi ei töötanud koos

CTXrix
26.01.09, 00:20
Quote from: BuildUp on Yesterday at 10:30:07 PM
Ranka räägi kuidas platinumist supernovaks saab?



pildi pead saatma. punktidega ikka ju


Peen huumor ;D :D

BuildUp
26.01.09, 00:37
Ma lihtsalt toksisin seal neid variante ja vaatasin, et NL200 pelades olen endiselt Platinum...et wtf. Ei viitsinud all teksti ka lugeda. ;D

ranka
26.01.09, 00:48
50NL m2ngimise isu läks ära just


Need punktid võivad olla vanad, kuna viimati mängisin 50NL üle aasta tagasi. Samuti lähitulevikus pidid Starsi tulema "osalised" VPP-d ehk hakatakse andma VPP-sid komadega ja siis pidid hakkama mikrolimiidi mängijad natuke rohkem VPP-sid saama, kui praegu. See pidi juhtuma siis järgmise 2-3 kuu pärast.

kilu6
26.01.09, 01:23
Ma pole kuskil mingit väga konkreetset juttu saanud lugeda, ikka räägitakse, et Starsis sõltub rakebacki tase sellest, et mis VIP level on jne. Selge on, et Supernova tase on päris hea ja parem, kui FullTilti rakeback, aga mu meelest kõik alla selle on kehvem. Tegin vabakäejoone, võib vabalt puus olla, aga põhimõte peaks selline olema. Kui äkki rankal on ettekujutus, et mis $/kuus rake puhul võiks aastane keskmine rakeback ületada 30%, siis saaks täpsustada selle sinise ja punase joone ristumise koha.

Ilmselt see on siis umbes seal, et jõuad aasta lõpuks Supernova kätte saada + lisaks need Supernova $4000 bonused veel välja mängida. Vast siis 10000VPP/kuus ehk [ranka lisa siia, kui palju raket vaja maksta 10KVPP eest, kuskil $2000?] $/kuus raket.


http://img214.imageshack.us/img214/4264/starsvsftht3.jpg

marguzz22
26.01.09, 08:49
mul konto olemas FT nagunii, nii,et sealt mingit rakebacki ei tuleks

Marek K.
26.01.09, 09:36
Miks cakepoker rigged?

marguzz22
26.01.09, 09:46
no seal cashout probleemid, HUD jne ei tööta, väga rigged

antnx
26.01.09, 10:02
Ise kiikan absolute pokeri poole. Päris mitmed tuttavad mängivad, hea fishine - norm soft. Pole rigged ja RakeTheRake affiliate kaudu 30% rakebacki.

marguzz22
26.01.09, 10:23
absolute poker on cereuse network, ehk siis see ON RIGGED KOHT, seal esiteks mängijad kõik 'ra läinud pärast suurt skandaali, samas palju probleeme raha välja kandmisega jnejne
(teema nionio ütleb sulle midagI?mängijatelt petete välja miljoneid dollareid, inimestele ei saadeta raha välja, kuigi sisse lasevad küll ilusti maksta, phil helmuth sai poti käega, mis oli halvem > pärast UB ja AP ütlesid, tõepoolest softi viga, selliseid asju ka ennem juhtunud , selgitasid vist migni 10 juhtu välja kus sitem käsi võitis! Palun,sinu vaba valik teha sinna deposiit, aga palun ära tule pärast karjuma, et ub ON rigged ja, et sa ei saa oma funde kätte --------------------------------------------------------------------------------

I did my first depost to Absolute Poker about 5 months ago, I deposited 200 and turned that into a little over 9500 by mostly playing SNG'S and MTT'S will that is actually besides the point, about 4 weeks ago I requested a withdrawal of all my funds as I was planning to switch back to pokerstars,(the tourneys at Absolute Poker are quite pathetic as you all know. Well I still havn't received my money and I have contacted Absolute Poker on 4 different occasions and have not heard from them once. I am started to get very concerned, do any of you have any suggestions.

Thanks


Siukseid on korduvalt ja korduvalt ja korduvalt

antnx
26.01.09, 10:27
naked_mom meie foorumis mängib absolutes ja tal pole küll erilisi probleeme. Vast ta ise kommenteerib

marguzz22
26.01.09, 10:28
kas ta on kunagi kui üldse raha välja kandnud?

antnx
26.01.09, 10:29
Teeb seda regulaarselt.

marguzz22
26.01.09, 10:30
Okei las ta tuleb kommenteerib oma kogemustest :)Vaatasin eile seda networki NL10 laudu on samapalju ca kui primas, nl25 lauda ka 6-7 tk nl50 ka natuke, enamik pokkerhuvilisi on ära läinud sealt, sest poleks tark seal üle 1000 dollari hoida, mina ei julgeks igatahes,

ment52
26.01.09, 12:18
Ise kiikan absolute pokeri poole. Päris mitmed tuttavad mängivad, hea fishine - norm soft. Pole rigged ja RakeTheRake affiliate kaudu 30% rakebacki.

Mis on siis sinu definitsioon rigged saidist, kui mitte see, et vastased näevad su kaarte ja kui sa nad siiski suckoudid, siis nad võtavad poti halvema käega ikka koju?

CTXrix
26.01.09, 13:19
Mis on siis sinu definitsioon rigged saidist, kui mitte see, et vastased näevad su kaarte ja kui sa nad siiski suckoudid, siis nad võtavad poti halvema käega ikka koju?


See on standard variation :D

your_naked_mom
26.01.09, 15:55
marguzz on vist naistega saunas käinud ja seal jutte kuulnud:P

2p2-s oli jah threade kuhjaga sellest, kuidas yle lasti ja nii edasi ja nii edasi, minu teada käis see jutt rohkem nagu ultimatebeti aeda. nyyd on absolute ja ultimate koos cereus networki all - sõltuvalt nädalapäevast on õhtusel(20.00+) ajal mängijaid 15-30k, muidu umbes 10k stabiilselt. eriti hot hours on eesti aja järgi varahommik, kui usa orangutangid on purjus või väsinud(=free moneys leidub).

cashoutiga pole kordagi probleeme olnud, kandnud välja nii moneybookersi kui ka pangaülekandega, st otse hansapanka. esimene bankwire oli problemaatiline, kuna seal tuli täita field "bank code", mida tegelikult enam ei eksisteeri vms. kirjavahetuse järel helistas support koju ja aitas asja korda ajada ja nüüd töötab banktransfer kah.

kokkuvõtlikult: isiklikult lahendamatuid probleeme ja rahakadusid alates septembrist mul olnud ei ole.

marguzz22
26.01.09, 16:59
Neid jutte ei rääkinud naised saunas vaid need jutud olid 60 minutis, need jutud on youtubes, need jutud on reaalsed.. Võibolla tõesti proovivad nüüd mängijaid tagasi võita, aga olgem normaalsed üle NL50 ma seal ei grindiks, ei julgekski üle 1000 dollari hoida seal

your_naked_mom
26.01.09, 17:27
see saunajutt oli naljana mõeldud. minul isiklikult probleeme pole olnud.

CTXrix
26.01.09, 17:36
Keegi seda pole mõelnud, et millisel saidil Ongame-i võrgus kõige paremad hüved mängijatele on?

http://www.ongamenetwork.com/partners

ranka
26.01.09, 17:50
Ise kiikan absolute pokeri poole. Päris mitmed tuttavad mängivad, hea fishine - norm soft. Pole rigged ja RakeTheRake affiliate kaudu 30% rakebacki.


AP-sse ära küll mine juba boikoteeerimise eesmärgi. Mõlemad - AP ja UB olid seal väga-väga rigged ja nähti holekaartte ning alles hiljuti phil hellmut võitis seal väga kummalisel moel "mitte best handiga" käe. Seetõttu mina liean, et oleks väga õige mitte selliseid pokkeritube toetada!

ranka
26.01.09, 17:51
Aa ja käige läbi prima võrk, kui te näiteks mängite primas ja kondate toast tuppa, otsides häid pakkumisis, siis peaksite saama iga kuu sama või isegi rohkem rakebacki, kui ongames. Tõsine jutt, lihtsaltp eate rohkelm otsima ja vaatama.

-andres-
26.01.09, 17:57
Aga Primas ei leidu vajalikul limiidil piisavalt laudu :/. Kui multitablemis isu on.
Kasuks räägivad muidugi kampaaniad, turniiride tase, boonused jne. Need on Triobetis (Primas) väga head nagu ütlesid.

lenC
26.01.09, 18:02
Reaalsus on see, et kes tahab raha teenida, see läheb AP-sse/UB-sse, sest sealt on enamik regulare ära läinud just boikoteerimise eesmärgil ja teine asi on see, et kuskilt jäi kõrvu, et need toad on peale skandaali kõige rohkem raha kulutanud oma tubade turvalisuse jaoks.

ranka
26.01.09, 18:05
Aga Primas ei leidu vajalikul limiidil piisavalt laudu :/. Kui multitablemis isu on.
Kasuks räägivad muidugi kampaaniad, turniiride tase, boonused jne. Need on Triobetis (Primas) väga head nagu ütlesid.


Mis limiiti mängid?

Prima miinuseks on tõesti see, et on vähe laudu aga mängijaid on piisavalt! Seega sa pead ise tegema laudu juurde ja nägema nats vaeva ja sa saad omale vajaliku hunniku laudu kokku. Ma ei tea, miks see võrk nii pasiivne on laudade tegemise koha pealt. Ehk teised võrgud kasutavad "propse" ehk mängijaid, kelle ülesanne ongi teha cashgame laudu, primas igastahes need puuduvad.

Ma ise olen mõelnud, et kui hakata organiseeritult laudu tegema, et lepiks kokku, et iga mees peab tegema primas näiteks päevas 3 uut full-ring lauda siis arvaks, et miski kuu või kahe pärast võiks seal stabiilselt joosta igas limiidis 10+ lauda ning kus palju laudu, sinna ka tuleb rohkem rahvast :)

-andres-
26.01.09, 18:20
Hetkel nl30 Ongames, peatselt on eesmärk siirduda nl50sse. Hetkel vaatasin, Trios on 1 nl50 laud :/. 4 nl20 lauda. Seda siis FR puhul.
Shorthanded laudu Primas jagub, neid ei tule niipalju multitableda ja hetkel oli vast oma 10+ nl50 lauda.

Aga mul endal siiski plaan Starsi edasi minna, kui Ongame ja Tower midagi ära ei muuda oma boonustega.
Praegu veel aasta algus, NL50s 50k kätt kuus, tuleks mingi 10k+VPP. Samuti ei taha ma igavesti nl50 mängida ning aasta jooksul loodan edasi liikuda, samuti Starsi multitablemine on küllaltki valutu ning suvel on mängitud käsi kindlasti rohkem, seega aasta lõpuks Supernova oleks täiesti reaalne.

Keiss
26.01.09, 18:22
Propsid saavad siis mingeid lisahüvesid mujal jah?

ranka
26.01.09, 18:27
Propsid saavad siis mingeid lisahüvesid mujal jah?


suur rakeback, krayzie oskab täpsematl rääkdia.

ok2aa
26.01.09, 19:29
partysse, rakeback + nende oma boonussüsteem (ma ise pole partys üle aasta mänginud aga vist proovin ka jälle millalgi)

krayzie
26.01.09, 20:59
party soft on ebakindel. mingil hetkel jäävad kõik lauad seisma ja ainsana aitab protsesside vägisi kinni panek. kui süda pikas perspektiivis selle välja kannatab siis jah, party on täitsa OK valik kui mängid shorthanded. võib minu käest rb ka küsida.

mahe
05.05.09, 02:50
Cake poker on best... ülimalt fishine,rakeback 33%,goldcards jne boonused...mida on võimalik saada kui infi on.