PDA

View Full Version : Moderaatorite otsingud?



herlio
31.03.11, 23:03
Tere.

Olen "herlio", rohkem tuntud pokernewsi foorumist. Sattusin lugema teie teemat, et otsite moderaatoreid. Kuna avastasin selle teema liiga hilja ning tänaseks on see lukus, siis tegin uue teema.
Nimelt ma pakkuks ennast teile modereerima, kuna pokernews otsustas moderaatorite tasusi peaaegu poole võrra vähendada. €500 eest tõesti ei viitsi jamada.
Kogemusi ja aega mul on ning teie foorumis oleks mida modeda, vastupidiselt pokernewsile nagu ka paljud juba öelnud, et see site on välja surnud.

Ootan tagasisidet.

MeelisV
31.03.11, 23:06
Meie palka ei saa mode olemise eest! :D

IamAllin
31.03.11, 23:31
Tere.

Olen "herlio", rohkem tuntud pokernewsi foorumist. Sattusin lugema teie teemat, et otsite moderaatoreid. Kuna avastasin selle teema liiga hilja ning tänaseks on see lukus, siis tegin uue teema.
Nimelt ma pakkuks ennast teile modereerima, kuna pokernews otsustas moderaatorite tasusi peaaegu poole võrra vähendada. €500 eest tõesti ei viitsi jamada.
Kogemusi ja aega mul on ning teie foorumis oleks mida modeda, vastupidiselt pokernewsile nagu ka paljud juba öelnud, et see site on välja surnud.

Ootan tagasisidet.
Head esimest aprilli sullegi:D

herlio
31.03.11, 23:35
Meie palka ei saa mode olemise eest! :D

Mingi aprillinali?

K2snakas
31.03.11, 23:40
tra hui arusaabki, kas k2ib leveldamine või solid jutt:D krdi 1 aprill nah:D

Potsataja
31.03.11, 23:42
Ei noh, kui see on level, siis on see vähemalt solid level.

Üldiselt olen 500€ eest valmis ennast ohverdama ja olema kõigi Eesti foorumite Jumal-moderaator,et lõpuks saavutada kontroll kõigi nende jupijumalatest modede üle.

vennike
01.04.11, 00:03
HAHAHHAHAHAH herilo, solid vana!

fyte
01.04.11, 00:15
Irw, suht obv level jah, kui vaadata teema algatamise aega. Aga muidu jah, solid level idd : )

redddman10
01.04.11, 00:18
ei usu et level kusjuures
EDIT:ikka äkki on vist:D krt seda teab kah:D

Murdock
01.04.11, 00:27
Mõni maksaks peale,et mode olla!

leits
01.04.11, 04:00
Mõni maksaks peale,et mode olla!

nalja teed või.. ma annaks kõik slele nimel

KristjanLaas
01.04.11, 04:27
Tere.

Olen "herlio", rohkem tuntud pokernewsi foorumist. Sattusin lugema teie teemat, et otsite moderaatoreid. Kuna avastasin selle teema liiga hilja ning tänaseks on see lukus, siis tegin uue teema.
Nimelt ma pakkuks ennast teile modereerima, kuna pokernews otsustas moderaatorite tasusi peaaegu poole võrra vähendada. €500 eest tõesti ei viitsi jamada.
Kogemusi ja aega mul on ning teie foorumis oleks mida modeda, vastupidiselt pokernewsile nagu ka paljud juba öelnud, et see site on välja surnud.

Ootan tagasisidet.

Tegelen hetkel ühe uue foorumiprojektiga, mis võtab lähiajal kogu eesti tormina.
Tegemist on pokkeri, runescape-i ja mafia warsi segafoorumiga, seega huvilisi tõotab tulla nagu muda.
Hetkel läheb asi alles käima, aga varsti tuleb ka $ (reklaamid, möllud nt. jagex, zynga, pokerstars, full tilt jne.), ainult olekski vaja veel kogemustega modereerijat.
Pakuksin ise sellist varianti, et esialgu ei maksa, aga kui rahasi sisse voolama hakkab, maksan see-eest rohkem.
Usun, et üsna pea võid teenida €1000 kuus ja rohkemgi!

Ootan vastust.

Relamz
01.04.11, 06:05
esimene level oli parem :(

variatsioon
01.04.11, 06:45
+1 :D

Madis Very
01.04.11, 09:36
Solid nali

GG

redddman10
01.04.11, 09:59
ei olnudki level ikka

vilkar
01.04.11, 10:49
ei olnudki level ikka

otsusta ära :D siis

Well head aprilli kõigile

Oliverk
01.04.11, 10:51
Pohh, teeme papid pooleks ja võid minu eest edasi modereerida. Suurt midagi teha pole kui Svenza paar posti nädalas kustutada.

ranka
01.04.11, 11:02
Kui see on aprillinali siis on see PN-i poolt väga mõtlematu nali, sest kaudselt nii õõnestatase pokkeriprod.com kommuuni ja moderaatoreid. Selle all pean silmas, et kui keegi peaks seda juttu uskuma siis see mõjub PN foorumile väga hea reklaamina ala, et surfa, kogu poste ja usaldusväärsust ,et saada modeks ja teenida head "pappi" PN-is modeks olemisena.

Oleks ma PN-i juhatuses siis sellise moderaatori ma eemaldaks koheselt tööpostilt. Rahade rääkimine naljana on enam kui labane ja kui see on tõsi siis "äriasju" nii ei loobita avalikult. Kavatsen rääkida ka veel PN-i juhtivliigetega sellel teemal.

camu
01.04.11, 11:34
http://3.bp.blogspot.com/_XBl0qQoEqQY/TSddd6FqwAI/AAAAAAAAAxw/yv_8fiMtKDE/s1600/WhySoSerious.jpg

IamAllin
01.04.11, 11:38
Kui see on aprillinali siis on see PN-i poolt väga mõtlematu nali, sest kaudselt nii õõnestatase pokkeriprod.com kommuuni ja moderaatoreid. Selle all pean silmas, et kui keegi peaks seda juttu uskuma siis see mõjub PN foorumile väga hea reklaamina ala, et surfa, kogu poste ja usaldusväärsust ,et saada modeks ja teenida head "pappi" PN-is modeks olemisena.

Oleks ma PN-i juhatuses siis sellise moderaatori ma eemaldaks koheselt tööpostilt. Rahade rääkimine naljana on enam kui labane ja kui see on tõsi siis "äriasju" nii ei loobita avalikult. Kavatsen rääkida ka veel PN-i juhtivliigetega sellel teemal.

PN ja PP kokkulepitud arpillinali?:D

kjmrc
01.04.11, 11:39
http://3.bp.blogspot.com/_XBl0qQoEqQY/TSddd6FqwAI/AAAAAAAAAxw/yv_8fiMtKDE/s1600/WhySoSerious.jpg

^^

variatsioon
01.04.11, 11:53
PN ja PP kokkulepitud arpillinali?:D

:D

btw täna on siis ainuke päev aastas kus trollid ei saa trollida.

emmimees
01.04.11, 12:13
WTF??? Hea, et keegi kohe meelde tuletas 1. aprilli, päris haige jutt muidu :D

reggie
01.04.11, 13:02
:D

btw täna on siis ainuke päev aastas kus trollid ei saa trollida.
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTUnzxQFW2uP1dCTIBIjmTG2OQ67lMM 8NkgDXH-70T5-zjz-raGw&t=1
Trolling trolls-mitte nii väga hea mõte.

qbj0hn
01.04.11, 16:28
Ma olen kunagi mingi aasta olnud ühes MMORPG foorumis mode mida ka ise 5 aastat mängisin.
Ei istunud eriti :P

ranka
02.04.11, 16:30
PN ja PP kokkulepitud arpillinali?:D

Ei ole ja kindlasti reageerisin alguses üle. Naerma ei ajanud vaid tekitas lihtsalt "wierd" tunde. Meenutas kunagist Sassi PN-is käiku ;)

herlio
02.04.11, 19:08
Päris hästi kukkus kõik välja, GG!