PDA

View Full Version : Ettepanek: videod



BuildUp
25.01.09, 19:00
Foorumis on küll kodumaisete videote topic, aga kas võiks panna ka kuhugile videosid, mis on saadud näiteks 2+2 või kuskilt mujalt? Neid peaks päris suures koguses olema ja aitaks paljusid. :)

lenC
25.01.09, 19:07
Foorumis on küll kodumaisete videote topic, aga kas võiks panna ka kuhugile videosid, mis on saadud näiteks 2+2 või kuskilt mujalt? Neid peaks päris suures koguses olema ja aitaks paljusid. :)

Kui see video esineb 2+2e konkreetse teema lingina, siis ei tohiks Rankal ja Tigranol midagi selle vastu olla. Kui anda ainult tõmbamislink/muuta asukohta/muuta sisu mis iganes, siis on ebaeetiline minu silmis(ilmselge ka, aga lihtsalt kordan üle).

Nii et hakka lingitama.

ranka
25.01.09, 20:05
Täpslet, et peaks andma lingi 2p2 teemasse, kus autor ise räägib oma mõtteid ja seal on siis autori pandud video link. Seda sellepärast, et video autor ei tee oma tööd teistele vaid ta tahab saada tagasisidet oma video kohta, et mis ta valesti tegi jms. Kui aga anda ainult tõmbamislink siis autor ei saa sellest mingi kasu.

Samuti kindlasti ei tohiks panna vidoesid, mis on piraadid - näiteks pärit DC-st, CR-st jne. Vaid ainult videod, mida autor on ise lubanud levitada ja kindlasti originaal postituse lingina.

antnx
26.01.09, 11:39
Aga kas saaks siis keegi neid linke jagada?

Ise pole 2+2 eriline külastaja.

goldec
28.01.09, 23:32
Aga kas saaks siis keegi neid linke jagada?

Ise pole 2+2 eriline külastaja.
Liitun! ;)

ranka
29.01.09, 00:04
2p2-as on sadu, kui mitte tuhandeid videosid. Aga kuna ma ise ei ole eriti videode fän, siis ma ei ole tõesti leidnud häid videosid 2p2-st aga kellel huvi siis:

http://forumserver.twoplustwo.com/search.php?searchid=6956261

Ja kui ma nüüd meenutan, siis oli 2-3 head videot aga ma ei suuda meenutada enam kasutjaat, kes neid tegi, kuna too kasutaja bänniti ära, kuna videodega reklaamis kaudselt poker zyonit. Aga videod olid väga head, üks oli veel 1kn video, kus teises telefoni otsas oli algaja, kes ei näinud ei vastase ega hero kaarte ja siis pro küsis ta keäst kogu aeg küsimusi ja õpiane telefoni otsas ägises aga väga hästi vastas. Video oli supper + oli veel 1 16 tabling video mis oli ka väga-väga hea.

antnx
29.01.09, 13:39
Sorry - no matches. Please try some different terms.

goldec
30.01.09, 00:26
Nii linkimine ei tööta jah.
Pead ütlema meile, mis searchi kirjutasid :D

ranka
30.01.09, 21:29
VIDEO ja otsige ainult pealkirjadest, siis leiate absoluutselt kõik video või videodega seotud teemad.

Kui aga tahate miskit kindlamat, näiteks full ring videod, siis otsige ainult full ring foorumitest.

kollane
30.01.09, 21:32
ma tõmbasin sealt 2 tükki juba. Üks vaadatud ja see oli küll hästi tehtud

antnx
04.02.09, 09:42
Võiks siis linke jagada krt :)

kollane
04.02.09, 14:17
mul ainult lingid, aga neid ma ei tohi panna siia vist.

http://www.pokertrikz.com/
aga siit saab ka midagi tõmmata tasuta

BuildUp
04.02.09, 15:31
mul ainult lingid, aga neid ma ei tohi panna siia vist.

http://www.pokertrikz.com/
aga siit saab ka midagi tõmmata tasuta


Wow. Ma kunagi vist olin seal lehel isegi käinud, aga siis ma küll nii palju videosid ei näinud seal. Praegu lükkasin mingi 10 NL50 videot tõmbama. Loodan, et on kasu ja biidin ka varsti NL50. :D

alaska
04.02.09, 15:37
seal on 6max ja minuarust kõige paremad coaching videod, mida tasuta näinud olen.

BuildUp
04.02.09, 16:17
seal on 6max ja minuarust kõige paremad coaching videod, mida tasuta näinud olen.


Kõik on 6max v? Sucks juu >:(

alaska
04.02.09, 16:23
HU cash kah. fullring on vist nl 400+

kroko_till
04.02.09, 16:32
mul ainult lingid, aga neid ma ei tohi panna siia vist.


Aga täitsa kogemata võib ju juhtuda, et Sa eksikombel need lingid oma blogisse paned ;D . Loomulikult, kui need on võetud mingist muust kontekstist siis parem panna link kogu foorumi teemale v autori lehele, aga kui olemas ainult video link, siis parem kui sellest videot mingit kasu on, kui et seda vaadata ei või :)

BuildUp
04.02.09, 17:27
HU cash kah. fullring on vist nl 400+


Ja tra ongi kõik sixmaxid. Ootad juba kannatamatult millal saaks videosid vaatama hakata, aga mitte ühtegi FRi. :(

Tigrano
04.02.09, 22:02
Ja tra ongi kõik sixmaxid. Ootad juba kannatamatult millal saaks videosid vaatama hakata, aga mitte ühtegi FRi. :(


Kui hästi räägite Pärnu poisid, siis võin korra välist kõvaketast laenutada ;)

-andres-
04.02.09, 22:18
Ma võiks vast isegi nii hästi mingi hetk rääkida, et tuleks korra kasvõi Keilast Pärnu :D.

Tigrano
04.02.09, 22:44
Ma võiks vast isegi nii hästi mingi hetk rääkida, et tuleks korra kasvõi Keilast Pärnu :D.


Eks kõike annab organiseerida, kui tahtmist on.