PDA

View Full Version : NL50: 3bet pot board jookseb päris keeruliselt.



timz0333
02.04.11, 21:59
Kuidas tegutseda riveril kogu info mis minul käe ajal oli on ka teil.
Kas on valuet,kui palju?
Imo ta ei blufi ever aks bet/f tuleb kõne alla?


foldi nupp on olemas.
-7BB fish.
3bet potis cal flop 995ccd fold turn shovele 4s
station, ei pöörand A highf blufiks OOP
ck riveri, et trappida.
ck/callib second paari ja marginaalse käega ausalt.
ck drawy flopil flopatud 3mas paar riverini!
hea käega pean OOP ise bettima!
river PSB tugev obv.
väga passive! Austab blokkerit.
2 OOP ck pigem nõrk.
ei raise kuival boardil TP hea kikker ei bettind riveril valueks.
fold 3bet potis ausalt c-betile Jh7h3s.
3 OOP ck kindel nõrkus. JAHHH!
kui drawd on laual siis beti.
c-bet fold vs raise Qh6h2s


Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1260827 (http://www.handconverter.com/hands/1260827)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN/SB: $52.00
Hero (BB): $66.20

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q :heart: J :club:
BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, BTN/SB calls $3

Flop: ($9.00) J :diamond: T :heart: 4 :diamond: (2 players)
Hero bets $4.50, BTN/SB calls $4.50

Turn: ($18.00) 3 :diamond: (2 players)
Hero bets $8.50, BTN/SB calls $8.50

River: ($35.00) 2 :spade: (2 players)
[color=red]Hero??

MeelisV
02.04.11, 22:22
Oleks flopi c/callinud ja vaadanud, et mis ta turnil teeb.
As played, ma arvan, et ma b/f riveril väikese summa.

anatoli grinder
03.04.11, 01:15
Ma check calliksin riveri. Päris palju drawsi v6is missida.

timz0333
03.04.11, 10:04
Ck/c kõige halvem, sest value jääb saamata ja bluffima ta ever ei hakka. Üle jäävad ck/f ja bet/f. Varem nimetatud põhjustel on bet/F ilmselt parem aga 3bet potis üsna gay TP foldida riveril. Aga ise arvaks tagant järgi, et peaks bettima 10$ ja siiski foldima. Sellise bettiga peaks Tx ja nõrgem Jx pea alati callima. Muidugi ka parem Jx mille raisemisel ta ei oska valuet hinnata.

Meelis miks sa lähed seda floppi ck/callima? Kuidas sa vaatad mis ta turnil teeb kui oled endiselt OOP, tema vaatab mis sina teed hoopis.

MeelisV
03.04.11, 15:45
Meelis miks sa lähed seda floppi ck/callima? Kuidas sa vaatad mis ta turnil teeb kui oled endiselt OOP, tema vaatab mis sina teed hoopis.

Ma tavaliselt donkan ainult limbitud potis. See on selline olukord kus oled pikalt ees või pikalt taga. Kui oled pikalt ees, siis saad c/callides valuet ja tihti turnil annab vastane alla või vähemalt ei taha stackide peale mängida. Kui oled pikalt taga, siis vastane paneb prolly turnil suure beti ja siis foldiks kui just J või Q ei tule.

timz0333
03.04.11, 16:16
Võibolla ma olen loll, aga kas see pole mitte c-bet mul flopis kuna olen pref 3bettor?

fyte
03.04.11, 16:33
Obv on see cbet ning floppi checkida oleks lollus, arvestades seda et passiivne vastane checkib oma draw'dega järgi ja saab nii vaba kaardi. Riveril ilmselt b/foldiksin 15$.

MeelisV
03.04.11, 17:42
Võibolla ma olen loll, aga kas see pole mitte c-bet mul flopis kuna olen pref 3bettor?

Unusta mis ma kirjutasin. Missreadisin kätt millegipärast- ikka juhtub ja andeks :D
Sel juhul jah flop and turn täiesti standard play. My bad!

ranka
04.04.11, 01:53
Oleks flopi c/callinud ja vaadanud, et mis ta turnil teeb.
As played, ma arvan, et ma b/f riveril väikese summa.

Ma notedest loen välja, et tegu on passiivse, callingstation tüüpi mängijaga. Ma alustaks flopis bettimist nagu timzzz tegigi aga kuna on kohutava mängijaga, kes ei callib lightilt siis betiks flopil vähemalt $5.5, isegi $6 või $7 sellisel drawi flopil on mõnus. Turnis ma ka mitte mingit armu ei annaks vaid tulistaks rohkem ning riveri shoveks. Seda oleks tunduvalt lihtsam teha kui me oleks juba flopis rohkem panustanud.

MeelisV
04.04.11, 02:48
Ma notedest loen välja, et tegu on passiivse, callingstation tüüpi mängijaga. Ma alustaks flopis bettimist nagu timzzz tegigi aga kuna on kohutava mängijaga, kes ei callib lightilt siis betiks flopil vähemalt $5.5, isegi $6 või $7 sellisel drawi flopil on mõnus. Turnis ma ka mitte mingit armu ei annaks vaid tulistaks rohkem ning riveri shoveks. Seda oleks tunduvalt lihtsam teha kui me oleks juba flopis rohkem panustanud.

Nagu ma juba mainisin, siis ma missreadisin kätt ja arvasin millegipärast, et vastane PrF 3betis ja timz callis :)
Bet flop and turn is very good, yeez!
Aga kui riveril siis shoveda, siis mille nõrgemaga vastane calliks?

ranka
04.04.11, 03:07
Nagu ma juba mainisin, siis ma missreadisin kätt ja arvasin millegipärast, et vastane PrF 3betis ja timz callis :)
Bet flop and turn is very good, yeez!
Aga kui riveril siis shoveda, siis mille nõrgemaga vastane calliks?

Any jack, TX with diamond. See oleksi põhjus miks ma betiks rohkem. Esiteks sellepärast, et ta callib lightilt ja teiseks kui pot jõuaks riverisse oleks ta oma mistahes paariga nii commited, et juba pot oddside pärast (tema tõenäoliselt pot oddside mõistet ei tea aga vaatab, et oh pot suur ja bet väike, et peab callima). Praegu on selline jeli-jeli, et võib oma paarikese veel maha panna ning kui checkime siis ma ei suudaks küll ühelegi betile foldida, sest ta on donk. Seepärast mõtekas ise shoveda ja mitte valuet kaotada.

Codecci
04.04.11, 17:43
Sample? Suur vahe, kas 1K või 10K käsi, 1K peale võib igaüks -7BB/100 fish olla.

Väga pikad notesid, aga kõige tähtsamad asjad käe analüüsiks puudu ja palju ebaolulist. Mitu kätt te mänginud olete, palju sa 3bettinud oled, palju ta callib? Kui sa 3bettinud alla 20% ja ta foldib 90% 3bettidele on flop check-fold (samplet peab ka obv olema), kui ta foldib 30% 3bettidele ja ei ole nit siis barrelda lõpuni.

Btw, mis tähendab PSB?

emmimees
04.04.11, 17:47
Btw, mis tähendab PSB?

+1, Sooviks ka teada.

Godspeed_EJ
04.04.11, 17:51
PSB=pot size bet

timz0333
04.04.11, 19:52
Väga tore, et mõned päevad hiljem jõuab käe juurde asjalikke postitusi. Jah codecci ma tean, et palju ebaolulisi notesi mis nii öelda stnd gameflow aga lihtsalt panen mõned asjad kirja suurest harjumusest (tean, ka seda et see võib rohkem kahju kui aksu tuua ja püüan olulisemat infot viimasel ajal rohkem filtreerida)
Samplet vastase kohta ei mäleta aga mõned tuhanded käed kindlalt.

Käest: Ma eriti statte ei vaata kui vissi vastu mängin 3betin ainult value peale ja kindlasti callis see hetkel üle 60% muidugi ei mäleta kui suur sample oli aga otsin kohe statid, et üle vaadata.

120 kätt ja fold to 3bet 40%. Ehk siis tavaline bet/bet/bet olukord.

ranka
04.04.11, 22:21
PSB=pot size bet

+1 ja see jube hea note betsizingu "illustreerimiseks".

Codecci
05.04.11, 23:00
Väga tore, et mõned päevad hiljem jõuab käe juurde asjalikke postitusi. Jah codecci ma tean, et palju ebaolulisi notesi mis nii öelda stnd gameflow aga lihtsalt panen mõned asjad kirja suurest harjumusest (tean, ka seda et see võib rohkem kahju kui aksu tuua ja püüan olulisemat infot viimasel ajal rohkem filtreerida)
Samplet vastase kohta ei mäleta aga mõned tuhanded käed kindlalt.

Käest: Ma eriti statte ei vaata kui vissi vastu mängin 3betin ainult value peale ja kindlasti callis see hetkel üle 60% muidugi ei mäleta kui suur sample oli aga otsin kohe statid, et üle vaadata.

120 kätt ja fold to 3bet 40%. Ehk siis tavaline bet/bet/bet olukord.
Ebaoluliste noteside all mõtlesin, et siia kirjutasid palju ebaolulist - inimene kes kätt loeb ja kommenteerib ei viitsi seda läbi lugeda, ise ka ei viitsinud.

Aga statse hakka kindlasti kasutama, hea HUD-i ja statside kasutamise oskusega on pokker nagu cheating :)