PDA

View Full Version : M: 9 erinevat pokkeriraamatut



TaaviK
03.04.11, 13:40
Täna vaatasin oma raamaturiiulisse ja juba jälle mõtlesin, et miks risustan oma ilusat fantaasiaraamatutest tulvil riiulit mingite pokkeriraamatutega, mida mul enam ammu pole mingit isu lugeda.

Barry Greenstein "Ace On The River"
Moshman "Head-Up No-Limit Hold'Em"
J.Vorhaus/T.Guerrera "Killer Poker Shorthanded"
Danny Ashman "Secrets of Short-Handed No Limit Hold'Em"
Matthew Hilger "Texas Holdem Odds And Probabilities"
Matthew Hilger "The Poker Mindset"
M.Caro "Caro's Book of Poker Tells"
D. Sklansky "Tournament Poker For Advanced Poker Players"
Alan N. Schoonmaker "The Psychology of Poker"
Doyle Brunson "Super System"

Kõik üldiselt väga heas korras. Panen alghinnaks sümboolsed €40 eurot ja võin rahuliku südamega selle hinnaga ära ka müüa kui ainult üks pakkumine tuleb. Kaubelda ei soovi. Täiesti eraldi müüa ka väga ei sooviks, kuna teadagi osad neist on paremad ja osad on halvemad, mida lõpuks keegi soetada ei sooviks. Osta kasvõi kõik ära ja müü edasi raamatud, mis juba olemas on.

Asun nii Tallinnas(kool) kui Tartus. Eelistatud oleks käest kätte müümine. Hetkel raamatud Tartus ja paari tunni pärast sõidan Tallinnasse (vähemalt reedeni). Seega arvestage, et tehing ei saa olema just väga kiire. Pakkumine avatud Reedeni!

emeritsa
03.04.11, 18:14
Pakun 40 eurot!

hotcocacola
03.04.11, 18:54
50e !
Loodetavasti ei maga seda oksjonit maha

hotcocacola
07.04.11, 21:22
Ütleks vist ikkagi 50€st ära, sest eeldasin et saan mõne raamatu nvl egipti kaasa võtta, aga tõenäoliselt ei satu taaviga vahepeal kokku.
Loodetavasti pole hullu.

Kui on, siis nojah, eks ma soetan ikkagi ära.


emeritsa, võtad 40ga ära?

TaaviK
08.04.11, 14:03
Coca, pole hullu.

Jätan siis pakkumise uuesti lahti €40 euri juures. PM mulle emeritsa, kui oled veel huvitatud.


Edit: Emeritsa oli nõus raamatud ära ostma. Teema lukku.